Joga - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 14:54   #2821
black_and_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 35
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie hejtuję. Wiem, że różne sytuacje bywają, ale tak jak pisałam- zazwyczaj to są wymówki.
To prawda, zwykle to są nieuzasadnione wymówki, ale też trzeba być wyrozumiałym niby wszystko można ćwiczyć sobie samemu w domu, ale dużo osób mówi, że jak sobie ćwiczyło jogę w domu, a potem szli na zajęcia, to okazywało się, że wszystko robią źle. W jodze ważne są też szczegóły, na które nikt normalnie nie zwraca uwagi, a które potem okazują się istotne.
black_and_gold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 15:02   #2822
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez black_and_gold Pokaż wiadomość
To prawda, zwykle to są nieuzasadnione wymówki, ale też trzeba być wyrozumiałym niby wszystko można ćwiczyć sobie samemu w domu, ale dużo osób mówi, że jak sobie ćwiczyło jogę w domu, a potem szli na zajęcia, to okazywało się, że wszystko robią źle. W jodze ważne są też szczegóły, na które nikt normalnie nie zwraca uwagi, a które potem okazują się istotne.
Jestem dokładnie takim przypadkiem. Zaczynałam jogę jakieś 18 lat temu. Wtedy nie było szkół, a i filmów bardzo niewiele.
Teraz od jakichś 7 lat praktykuję w szkołach. Przez pierwsze kilka musiałam się oduczać złych nawyków. Szczęśliwie nie zaszkodziłam sobie za bardzo, ale właśnie dlatego tak lobbuję za praktyką z nauczycielem.
Szkoły mam za sobą 4 i też widzę, że nie każda będzie idealna.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 06:48   #2823
SuperKotek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 699
Dot.: Joga

a co w przypadku, jesli ktos chciałby cwiczyc ale nie ma mozliwosci robic tego w szkole?
SuperKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 09:42   #2824
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez SuperKotek Pokaż wiadomość
a co w przypadku, jesli ktos chciałby cwiczyc ale nie ma mozliwosci robic tego w szkole?
To moim zdaniem lepiej, gdy wybierze coś innego niż joga.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 13:05   #2825
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Joga

Można zapisac się na warsztaty , wczasy z jogą albo lekcje indywidualne z nauczycielem, który zwraca uwagę na technikę. Polecam na początek jogę wg Iyenagara, która jest właśnie bardzo techniczna.
Myślę, że po opanowaniu najprostszych pozycji można je spokojnie cwiczyc w domu. Jest też taka książka Iyengara gdzie dosyc dokładnie opisane są asany. Chyba widziałam też DVD z jogą Iyengara dla początkujących. Jako dodatek do nauki mogą byc pomocne.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 08:38   #2826
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Można zapisac się na warsztaty , wczasy z jogą albo lekcje indywidualne z nauczycielem, który zwraca uwagę na technikę. Polecam na początek jogę wg Iyenagara, która jest właśnie bardzo techniczna.
Myślę, że po opanowaniu najprostszych pozycji można je spokojnie cwiczyc w domu. Jest też taka książka Iyengara gdzie dosyc dokładnie opisane są asany. Chyba widziałam też DVD z jogą Iyengara dla początkujących. Jako dodatek do nauki mogą byc pomocne.
Warsztaty i wczasy nie są dla początkujących.

Zaczynałam od Iyengara - ta metoda wspaniale uczy techniki. Korzystam ze "Światła jogi" w domu (ale rzadko ćwiczę w domu).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 09:46   #2827
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Joga

A byłyście może na wczasach z jogą? Możecie jakieś polecić? Zależy mi na wegetariańskich/wegańskich, joga tak ze trzy razy dziennie, najlepiej nad morzem, bez zasięgu. Tak żeby się odciąć i naprawdę wypocząć.
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 10:58   #2828
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Warsztaty i wczasy nie są dla początkujących.

Zaczynałam od Iyengara - ta metoda wspaniale uczy techniki. Korzystam ze "Światła jogi" w domu (ale rzadko ćwiczę w domu).
Sa wyjazdy i dla poczatkujacych, jest wtedy podzial na grupy i np.godz 9 sa zajecia dla poczatkujacych, a 11 dla zaawansowanych i jedno drugiemu nie przeszkadza

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 12:37   #2829
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Joga

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To moim zdaniem lepiej, gdy wybierze coś innego niż joga.
Moim zdaniem to bzdura. Robicie z jogi cos czym ona nie jest. Joga skupia sie na oddechu, skupieniu, dyscyplinie a wszystkie pozycje robi sie na swoje mozliwosci.

Tak mozesz robic joge w domu, poszukaj na youtube jest mase filmow. Przedewszystkim sluchaj swojego ciala i rob na tyle ile ci pozwala.
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2016-08-31 o 13:36
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 12:41   #2830
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to bzdura. Robicie z jogi cos czym ona nie jest. Joga skupia sie na oddechu, skupieniu, dyscyplinie a wszystkie pozycje robi sie na swoje mozliwosci.
Problem polega na tym, że początkujący nie wie jakie są jego możliwości i zawsze robi nieco więcej. Skupienia i dyscypliny tez musisz nauczyć.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 13:10   #2831
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Problem polega na tym, że początkujący nie wie jakie są jego możliwości i zawsze robi nieco więcej. Skupienia i dyscypliny tez musisz nauczyć.

Instruktor bedzie wiedzial lepiej jakie sa moje mozliwosci. No prosze cie
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 13:19   #2832
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Instruktor bedzie wiedzial lepiej jakie sa moje mozliwosci. No prosze cie
Doświadczony nauczyciel zdecydowanie widzi, że to co próbujesz zrobić jest jeszcze poza Twoimi możliwościami i powinnaś się wycofać.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 13:27   #2833
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to bzdura. Robicie z jogi cos czym ona nie jest. Joga skupia sie na oddechu, skupieniu, dyscyplinie a wszystkie pozycje robi sie na swoje mozliwosci.
No nie, joga to też poprawność (w ramach indywidualnych możliwości), jest kontuzjogennym sportem jak błędnie wykonywane przysiady czy wyskoki Chodakowskiej.

Znajdź mi początkującego, który nie zaokrągla pleców przy skłonach i trzyma właściwe ustawienie bioder w pozycjach stojących typu Wojownik na podstawie oglądanych filmików na You Tube.

Ile osób robi tak:
http://www.joga-chyby.pl/s/cc_images...g?t=1386226284
zamiast tak:
http://zwierciadlo.pl/wp-content/upl...94-665x309.jpg
http://joga.tychy.pl/wp-content/uplo...-sirsasana.jpg
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2016-08-31 o 13:31
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 23:37   #2834
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
No nie, joga to też poprawność (w ramach indywidualnych możliwości), jest kontuzjogennym sportem jak błędnie wykonywane przysiady czy wyskoki Chodakowskiej.

Znajdź mi początkującego, który nie zaokrągla pleców przy skłonach i trzyma właściwe ustawienie bioder w pozycjach stojących typu Wojownik na podstawie oglądanych filmików na You Tube.

Ile osób robi tak:
http://www.joga-chyby.pl/s/cc_images...g?t=1386226284
zamiast tak:
http://zwierciadlo.pl/wp-content/upl...94-665x309.jpg
http://joga.tychy.pl/wp-content/uplo...-sirsasana.jpg
Garbiac sie czy ustawianie nie wlascwie bioder do wojownika, bardzo bardzo ciezko sobie zrobic kontuzje Jak ci instruktorka pokaze na youtube i powie nie garb sie to nie wystarczy? trzeba instruktora na zywo Wiekszosc kontuzji w jodze wychodzi z tego ze ludzi nie sluchaja swojego ciala i chca dorwnac innym

Joga najwazniejsze sluchac swojego ciala i nie rywalizowac z soba czy innymi. Nie robic pozycji bo inni tak robia. Nie kazde cialo jest wstanie zrobic to samo.
Dobry instruktor przedewszystkim odpowiednio nas nastawi do jogi.
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2016-08-31 o 23:56
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 07:56   #2835
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Garbiac sie czy ustawianie nie wlascwie bioder do wojownika, bardzo bardzo ciezko sobie zrobic kontuzje Jak ci instruktorka pokaze na youtube i powie nie garb sie to nie wystarczy? trzeba instruktora na zywo Wiekszosc kontuzji w jodze wychodzi z tego ze ludzi nie sluchaja swojego ciala i chca dorwnac innym

Joga najwazniejsze sluchac swojego ciala i nie rywalizowac z soba czy innymi. Nie robic pozycji bo inni tak robia. Nie kazde cialo jest wstanie zrobic to samo.
Dobry instruktor przedewszystkim odpowiednio nas nastawi do jogi.
Wbrew pozorom bardzo się mylisz. Może nie będzie to natychmiastowa kontuzja, ale długo wykonując błędny ruch, możesz narobić szkody w ciele.
Nie, z nagrania nie wystarczy, bo nagrany głos nie widzi Twojego ciała, tak jak np. Ty nie widzisz w skłonie swoich pleców.

Tu masz rację, ale powtarzam. Początkujący waśnie tego nie umie, tego trzeba się nauczyć. I właśnie po to na początek potrzebny jest dobry nauczyciel.

BTW, w jodze nie pasuje mi określenie instruktor, tak jak nie pasowałoby mi określenie trener. Właściwsze jest dla mnie słowo nauczyciel, ponieważ to nie jest to osoba która wydaje Ci instrukcje, tylko pokazuje właściwą dla Ciebie ścieżkę, uczy.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2016-09-01 o 08:04
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:34   #2836
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Garbiac sie czy ustawianie nie wlascwie bioder do wojownika, bardzo bardzo ciezko sobie zrobic kontuzje
Nieprawda. Niewłaściwe ustawianie bioder do Wojownika wywołuje kontuzje - najpowszechniejsze są kontuzje kolan. W Trójkącie - szyi.

Początkującym często się wydaje, że się nie garbią, więc głos z ekranu nie wywoła poprawy postawy. Mało kto ćwiczy z lustrami, poza tym nie jest to zbyt wygodne. Właściwego wyprowadzania ruchu w skłonie ciężko nauczyć się z instrukcji słownych, za to wielką pomocą jest przyłożenie dłoni instruktora i poprowadzenie ruchu.

Praktykuję jakieś 6 lat i poznałam sporo osób, które po jodze źle się czuły i lądowały u ortopedy. A miało być tak łagodnie i relaksująco...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:59   #2837
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nieprawda. Niewłaściwe ustawianie bioder do Wojownika wywołuje kontuzje - najpowszechniejsze są kontuzje kolan. W Trójkącie - szyi.

Początkującym często się wydaje, że się nie garbią, więc głos z ekranu nie wywoła poprawy postawy. Mało kto ćwiczy z lustrami, poza tym nie jest to zbyt wygodne. Właściwego wyprowadzania ruchu w skłonie ciężko nauczyć się z instrukcji słownych, za to wielką pomocą jest przyłożenie dłoni instruktora i poprowadzenie ruchu.

Praktykuję jakieś 6 lat i poznałam sporo osób, które po jodze źle się czuły i lądowały u ortopedy. A miało być tak łagodnie i relaksująco...
Zdecydowanie. Podpisuję się pod tym co mówisz, wszystkimi członkami
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:05   #2838
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nieprawda. Niewłaściwe ustawianie bioder do Wojownika wywołuje kontuzje - najpowszechniejsze są kontuzje kolan. W Trójkącie - szyi.

Początkującym często się wydaje, że się nie garbią, więc głos z ekranu nie wywoła poprawy postawy. Mało kto ćwiczy z lustrami, poza tym nie jest to zbyt wygodne. Właściwego wyprowadzania ruchu w skłonie ciężko nauczyć się z instrukcji słownych, za to wielką pomocą jest przyłożenie dłoni instruktora i poprowadzenie ruchu.

Praktykuję jakieś 6 lat i poznałam sporo osób, które po jodze źle się czuły i lądowały u ortopedy. A miało być tak łagodnie i relaksująco...
Akurat w wojowniku najwazniejsze sa stopy i nogi. Nie kazdy jest tak nie kumaty i potrzebuje by ich ktos przestawial i dotykal. Wczucie w swoje cialo i glos nauczyciela wystarcza.
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2016-09-01 o 11:09
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:37   #2839
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

No i co z tego, co jest najważniejsze do utrzymania danej pozycji, jeśli masakrujesz sobie nią przy okazji szyję czy nadgarstki?

Nie chodzi o tępotę kursanta, lecz o prawidłowe wykonanie asany, która wtedy przynosi oczekiwane efekty. Nie jestem zwolennikiem perfekcjonizmu, tylko poprawności, dostosowania pozycji do swoich możliwości tak, by była czymś więcej niż gimnastyką na dywanie przy mruczeniu buddyjskich mnichów.

Joga metodą Iyengara uregulowała mi cykle, czego przez kilkanaście lat nie potrafili zrobić lekarze Wyleczyła mnie też z 2-letniego, chronicznego zapalenia korzonków. Przyszłam na zajęcia jak na fitness, nie wierzyłam w lecznicze właściwości ćwiczeń. Chciałam się powyginać, odprężyć i wzmocnić. Chodziłam wcześniej regularnie na zajęcia typu BPU, step, zumba, basen, Pilates. Już po 2 miesiącach jogi 2x w tygodniu odczułam pierwsze korzyści dla zdrowia, jakich nie dał mi żaden inny sport (także osławiony Pilates). Zaznaczam, że nie osiągnęłam tak silnego efektu po innych metodach nauczania jogi.

PS. Do teraz jak spotykam lub widzę na fejsie moją pierwszą instruktorkę, to słyszę w głowie "ale gdzie są nasze rzepki?"
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2016-09-01 o 11:39
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 11:49   #2840
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
PS. Do teraz jak spotykam lub widzę na fejsie moją pierwszą instruktorkę, to słyszę w głowie "ale gdzie są nasze rzepki?"
Haha, moja zawsze powtarza "no, chowamy ogonki!".
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:12   #2841
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Akurat w wojowniku najwazniejsze sa stopy i nogi. Nie kazdy jest tak nie kumaty i potrzebuje by ich ktos przestawial i dotykal. Wczucie w swoje cialo i glos nauczyciela wystarcza.
To ja jestem wyjątkowo tępa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:17   #2842
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
To ja jestem wyjątkowo tępa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tylko Ty
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:49   #2843
mariannala
Przyczajenie
 
Avatar mariannala
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Joga

Jaką sekwencję (oprócz powitania słońca) polecacie dla początkującej? Kiedyś byłam na dwóch lekcjach w szkole, ale straciłam zapał. Teraz chcę w domu powolutku ćwiczyć. Dziękuję
mariannala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:53   #2844
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez mariannala Pokaż wiadomość
Jaką sekwencję (oprócz powitania słońca) polecacie dla początkującej? Kiedyś byłam na dwóch lekcjach w szkole, ale straciłam zapał. Teraz chcę w domu powolutku ćwiczyć. Dziękuję
Przeczytaj choćby to co piszemy na tej stronie... daleko nie musisz się cofać
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:56   #2845
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez mariannala Pokaż wiadomość
Jaką sekwencję (oprócz powitania słońca) polecacie dla początkującej? Kiedyś byłam na dwóch lekcjach w szkole, ale straciłam zapał. Teraz chcę w domu powolutku ćwiczyć. Dziękuję

Oszalalas sama joge robic to takie niebezpieczne
Poszukaj na YouTube jest duzo fajnych dla poczatkujacuch
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 13:02   #2846
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Oszalalas sama joge robic to takie niebezpieczne
Poszukaj na YouTube jest duzo fajnych dla poczatkujacuch
Widzę, że znalazłaś kolejny wątek do robienia gównoburzy i trolowania.
Ewidentnie nie masz pojęcia o czym mówisz.
Miłego dnia.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 13:04   #2847
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Poszukaj na YouTube jest duzo fajnych dla poczatkujacuch
A polecacie coś dokładniej? Ile razy zaczynałam przygodę z jogą to wcale nie uważałam, że to dla początkujących
__________________
Coffee lover

70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63

Poznać swój organizm i żyć w SYMBIOZIE
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 13:19   #2848
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Joga

Przepraszam ze smialam podwazac wasza racje. Szkoda ze takie glupoty zniecheca niektorych do jogi w domu

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez rewolucyjna Pokaż wiadomość
A polecacie coś dokładniej? Ile razy zaczynałam przygodę z jogą to wcale nie uważałam, że to dla początkujących

Joga wymaga czasu i cierpliwosci. Pytanie co Ty oczekujesz od jogi I jakie masz wymagania. Moze masz zle nastawienie
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 13:49   #2849
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez mariannala Pokaż wiadomość
Jaką sekwencję (oprócz powitania słońca) polecacie dla początkującej? Kiedyś byłam na dwóch lekcjach w szkole, ale straciłam zapał. Teraz chcę w domu powolutku ćwiczyć. Dziękuję
Proponuję wrócić do szkoły choć na 2 miesiące. Poznasz różne asany i ich modyfikacje
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 16:58   #2850
rewolucyjna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 45
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość


Joga wymaga czasu i cierpliwosci. Pytanie co Ty oczekujesz od jogi I jakie masz wymagania. Moze masz zle nastawienie

Zależy mi na tym, aby nauczyć się poprawnie oddychać, poznawać swoje ciało i móc się uspokoić przy tym
__________________
Coffee lover

70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63

Poznać swój organizm i żyć w SYMBIOZIE
rewolucyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 14:52:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.