Mamusie kwietniowe 2017 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-02, 14:37   #2521
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Ecia to mnie też sąsiadka zje.ała, że z dzieckiem nieochrzczonym wyszłam. 😂 parsknełam śmiechem jej w twarz a potem mamy pytałam o co chodzi. Mama mi powiedziała, że to wynika z przeświadczenia jakoby ewentualna śmierć oznaczała dla dziecka piekło. 😈 Zabobon jakich mało.
Masakra i pomyslec, ze ludzie wierzacy tworza takie przesady. Wg. wiary katolickiej dzieci do ktoregos roku zycia (nie pamietam ktorego) sa czystymi duszami i nie trzeba sie za nie modlic po smierci, bo "automatycznie" trafiaja do raju...


Tak w ogole to witam sie w pierwszym bezwymiotowym dniu tej ciazy
__________________


Edytowane przez przezduzeem
Czas edycji: 2016-09-02 o 14:46
przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 14:42   #2522
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez raduska Pokaż wiadomość
Oj mi tez suszyli glowe o szybki chrzest ale zrobiliśmy jak córka miała 5 mies w cZerwcu teraz mysle ze tez zrobie w miesiacach letnich


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Lilotka w ogole śnilas mi sie miałas blond włosy trafiłam?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Jestem natural blondi. 😇

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 15:00   #2523
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Ja jestem dziś mega padnięta ledwo stoje na nogach,zaraz jadę po małą i moze na jakieś zakupy z nią podskoczę.

Gratuluje wizyt i serduszek
Ja jeszcze bez przesady nie kupuje wózka ale jakieś drobiazgi juz chce kupić . Zaoszczedze sporo pieniedzy .
Dobrze ze juz mamy weekend ... bo już brak mi sił
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 15:23   #2524
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

a ja mam dzisiaj pecha, nie dość że wyglądam jakbym była w 5mc a nie 3 to przebiła mi się opona w aucie którym miałam jutro jechać do Poznania, nie mogłam zmienić koła bo śruby są za mocno przykręcone, mąż siostry złamał klucz, musiałam szukać auta żeby odebrać dziecko z przedszkola i teraz czekam na męża. W dodatku miałam jechać do pracy po wypłatę, na zakupy przed wyjazdem i już zaczynam panikować, w dodatku czuję się grubo.....
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 15:57   #2525
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Ja nic nie jem.. Jest mi tak niedobrze od 3 dni ze masakra. Miałam ochotę na sok ze świetnych pomarańczy to kupiłam taki świeżo wyciskany w biedronce a w środku była mucha 🙁
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 16:21   #2526
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Ecia to mnie też sąsiadka zje.ała, że z dzieckiem nieochrzczonym wyszłam. 😂 parsknełam śmiechem jej w twarz a potem mamy pytałam o co chodzi. Mama mi powiedziała, że to wynika z przeświadczenia jakoby ewentualna śmierć oznaczała dla dziecka piekło. 😈 Zabobon jakich mało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------


Super. Cieszę się bardzo. 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W dzisiejszych czasach, kiedy to ludzie chrzczą swoje dzieci coraz później jest to trochę niedorzeczne ;p I pewnie Ci ludzie uważają się, za prawdziwie wierzących... A wierzą w takie rzeczy...


Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Ja nic nie jem.. Jest mi tak niedobrze od 3 dni ze masakra. Miałam ochotę na sok ze świetnych pomarańczy to kupiłam taki świeżo wyciskany w biedronce a w środku była mucha 🙁
No nie gadaj! Szok! Aż mi się odechciało wszystkiego!
Swego czasu znalazłam w czekoladce małego ruszającego się robaka... Tez to nie było zbyt apetyczne. Bleeee
Za to moja koleżaka w rogaliku z czekoladą znalazła... odcięty paznokieć

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
a ja mam dzisiaj pecha, nie dość że wyglądam jakbym była w 5mc a nie 3 to przebiła mi się opona w aucie którym miałam jutro jechać do Poznania, nie mogłam zmienić koła bo śruby są za mocno przykręcone, mąż siostry złamał klucz, musiałam szukać auta żeby odebrać dziecko z przedszkola i teraz czekam na męża. W dodatku miałam jechać do pracy po wypłatę, na zakupy przed wyjazdem i już zaczynam panikować, w dodatku czuję się grubo.....
No faktycznie pecha niesamowitego miałaś...
Mi dzisiaj koleżanka w pracy (która wie o mojej ciąży) powiedziała, że pytała ją inna dziewczyna czy nie jestem w ciąży bo strasznie się mi figura zmieniła No i gdy przyszłam do domu, popatrzyłam na siebie to doszłam do wniosku, że faktycznie wyglądam strasznie grubo... Do tego powiększone piersi... Chyba szybko zacznę przybierać...


Pytanie do doświadczonych "ciężarówek"

Jak długo łykałyście kwas foliowy? Bo ja kupiłam sobie dzisiaj zapas na 3 miesiące i chyba przesadziłam
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 16:27   #2527
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ecia91 Pokaż wiadomość
W dzisiejszych czasach, kiedy to ludzie chrzczą swoje dzieci coraz później jest to trochę niedorzeczne ;p I pewnie Ci ludzie uważają się, za prawdziwie wierzących... A wierzą w takie rzeczy...




No nie gadaj! Szok! Aż mi się odechciało wszystkiego!
Swego czasu znalazłam w czekoladce małego ruszającego się robaka... Tez to nie było zbyt apetyczne. Bleeee
Za to moja koleżaka w rogaliku z czekoladą znalazła... odcięty paznokieć



No faktycznie pecha niesamowitego miałaś...
Mi dzisiaj koleżanka w pracy (która wie o mojej ciąży) powiedziała, że pytała ją inna dziewczyna czy nie jestem w ciąży bo strasznie się mi figura zmieniła No i gdy przyszłam do domu, popatrzyłam na siebie to doszłam do wniosku, że faktycznie wyglądam strasznie grubo... Do tego powiększone piersi... Chyba szybko zacznę przybierać...


Pytanie do doświadczonych "ciężarówek"

Jak długo łykałyście kwas foliowy? Bo ja kupiłam sobie dzisiaj zapas na 3 miesiące i chyba przesadziłam
Z tego co wiem, to lozysko sie tworzy do ok. 20tc i w tym czasie trzeba brac kwas ale ja bralam do konca i teraz tez bede tak brac
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 16:34   #2528
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Ja też bralam do końca kwas foliowy w zestawie witamin .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 16:38   #2529
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez ecia91 Pokaż wiadomość
W dzisiejszych czasach, kiedy to ludzie chrzczą swoje dzieci coraz później jest to trochę niedorzeczne ;p I pewnie Ci ludzie uważają się, za prawdziwie wierzących... A wierzą w takie rzeczy...




No nie gadaj! Szok! Aż mi się odechciało wszystkiego!
Swego czasu znalazłam w czekoladce małego ruszającego się robaka... Tez to nie było zbyt apetyczne. Bleeee
Za to moja koleżaka w rogaliku z czekoladą znalazła... odcięty paznokieć



No faktycznie pecha niesamowitego miałaś...
Mi dzisiaj koleżanka w pracy (która wie o mojej ciąży) powiedziała, że pytała ją inna dziewczyna czy nie jestem w ciąży bo strasznie się mi figura zmieniła No i gdy przyszłam do domu, popatrzyłam na siebie to doszłam do wniosku, że faktycznie wyglądam strasznie grubo... Do tego powiększone piersi... Chyba szybko zacznę przybierać...


Pytanie do doświadczonych "ciężarówek"

Jak długo łykałyście kwas foliowy? Bo ja kupiłam sobie dzisiaj zapas na 3 miesiące i chyba przesadziłam
Minimum z tego co pamiętam to do końca pierwszego trymestru. Można łykac cały czas nie zaszkodzi.
Ja pamiętam że do końca pierwszego trymestru się pilnowalam a później to jak mi sie przypomniało a często wcale. Ale ja to taka systematyczna jestem w braniu ze ho ho


A co do przesądów to nasluchalam się ich od babci jeszcze w ciąży, później z chrztem to samo. Ale w nosie je mam. Swoją drogą córka nie ma chrztu i nie będzie miała a czuję się świetnie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 16:39   #2530
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Ja też bralam do końca kwas foliowy w zestawie witamin .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak samo i tak samo będę robić. Póki co biorę magnez kwas foliowy i jod osobno bo tam mam, ale już sobie zamówiłam z Olimpu coś tam mama. I polecam bardzo bo raz ze stosunkowo tanie (12 zł na miesiąc) dwa ze ma żurawinę w składzie, a ona dobra by zapobiegać infekcjom pęcherza moczowego. W tamtej ciąży miałam bezobjawowy bakteriomocz chyba 4 razy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 16:40   #2531
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

A i właśnie kwas foliowy jest później też w witaminach ciążowych więc dodatkowa suplementacja nie jest potrzebna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 16:50   #2532
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

esor-ja zawsze miałam pełno bakterii w moczu,raz miałam właśnie antybiotyk bo przez jakoś 3 miesiace bakterie były non stop
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 17:00   #2533
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Misstic wiesz w chrzcie nie o to chodzi czy dziecko czuje sie swietnie czy nie. Kwestia wiary czy chce sie dziecko w niej wychować.

Ja brałam do konca ciazy kwas foliowy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 17:04   #2534
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

dobre czasy sie dla mnie skonczyly koniec z apetytem, dziś przywitałam dzień mega rzygiem i cały dzien okropnie mnie mdli nie mam na nic siły masakra jakaś... nic prawie nie moge zjesc
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 17:53   #2535
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
dobre czasy sie dla mnie skonczyly koniec z apetytem, dziś przywitałam dzień mega rzygiem i cały dzien okropnie mnie mdli nie mam na nic siły masakra jakaś... nic prawie nie moge zjesc
Mnie tez dzis mdli i nie mam na nic siły :/ na szczęście nie rzygam i moge jesc w miare normalnie, tzn apetytu nie mam ale cos musze podjadac bo mnie mdli jeszcze bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 18:00   #2536
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Ja sie do wątków nie nadaje 😌 normalnie nie nadazam, tzn. czytam wszystko w miare na biezaco ale nie mam czasu odpisywac.... Chcialabym kazdej z osobna cos odpowiedziec, ale zbiera sie tego tyle ze nie ogarniam 😉

Gratuluje nowych wizyt i kolejnych serduszek 😄

Dopiero dzisiaj chwile usiadlam 😉 rano zawiozlam synka do przedszkola, pozniej od razu do mojej ciotki, bo robilam jej paznokcie przed urlopem, odebralam F., obiad na szybko, potem mlody spal to troche posprzatalam, obudził sie to przyjechalismy do mojej mamy i wlasnie skonczylam robić pyszny soczek malinowy z sokownika ☺ będzie jak znalazl do herbatki zima

Ogólnie u mnie 9tydz6d, w środę mam kolejna wizyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 18:00   #2537
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez raduska Pokaż wiadomość
Misstic wiesz w chrzcie nie o to chodzi czy dziecko czuje sie swietnie czy nie. Kwestia wiary czy chce sie dziecko w niej wychować.

Ja brałam do konca ciazy kwas foliowy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, to raczej był sarkazm do wypowiedzi osób starszych odnośnie nie wychodzenia z dzieckiem gdziekolwiek zanim się go nie ochrzci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 18:18   #2538
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

helol


Witam się po prześmiesznym dniu w pracy. moje siedzenie tam jest tak bezużyteczne, ze po kolejnej wizycie mam zamiar uprzedzić szefa, ze me dni tam sa policzone...


esor, malawedrowniczka, kinga gratuluje udanych wizyt


co do zakupow, sama robiłam dopiero po poznaniu plci, chyba ze ustrzelilam jakies pojedyncze super ciuszki w SH. nie wierze w zabobony ale staram się podchodzić ostrożnie (jak i w poprzedniej ciąży) - po ewentualnym niedonoszeniu ciąży strasznie trudno byłoby mi patrzeć na zakupione rzeczy.


a co do czasu i kupowania "na wariata" później, szczerze mowiac nie mogę się zgodzić
mamom, które spodziewają się dzidziusia po raz pierwszy najwygodniej byłoby kupic na prawde b mało ciuszków na sam początek, żeby przekonać się co się najbardziej przydaje, co im wygodnie ubierać, bo kazda ma jak widać inne preferencje. a dopiero później kliknąć sobie w internetach dostawe. umowmy się, pierwsze ciuszki będą w uzyciu jakies 3 tygodnie i to w większości w domu, nie ma co przebierać reszte można dokupywać na bierzaco
sama niestety przekonałam się o tym dopiero po porodzie, bo tez mi się wydawalo, ze na nic nie będę miała czasu. polowy ciuszków synek nie zalozyl nawet raz bo po prostu niewygodnie się je zakladalo...


w kwestii chrztu - nasz synek nie ochrzczony i nigdy nie będzie. nie trzeba się rozpisywać, ile krytyki ze strony rodziny nas zalalo, ale to nasza sprawa i jesteśmy twardzi


piszecie o wymiotach... ja od kilku dni czuje, jakby mi cos stało na zoladku, probuje wymiotować ale nie mogę. miałam tak pod koniec okresu mdlosci w pierwszej ciąży i to było chyba jeszcze gorsze niż nieustanne zyganie... czekam na to, w końcu by mi ulzylo.
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 18:32   #2539
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Mi odnośnie chrztu nie chodziło, żeby kogoś krytykować, dopytywać bo to jest każdego indywidualna sprawa czy chrzci czy nie.
Chodziło mi tylko o "zabobon" że przed chrztem nie wychodzić z dzieckiem na spacery.

No to w takim razie zużyję mój kwas foliowy po prostu skoro nie zaszkodzi gdzieś do 6 miesiąca mam zapas
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 19:10   #2540
przyjazna dla srodowiska
Raczkowanie
 
Avatar przyjazna dla srodowiska
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 34
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
Ja sie do wątków nie nadaje 😌 normalnie nie nadazam, tzn. czytam wszystko w miare na biezaco ale nie mam czasu odpisywac.... Chcialabym kazdej z osobna cos odpowiedziec, ale zbiera sie tego tyle ze nie ogarniam 😉

Gratuluje nowych wizyt i kolejnych serduszek 😄

Dopiero dzisiaj chwile usiadlam 😉 rano zawiozlam synka do przedszkola, pozniej od razu do mojej ciotki, bo robilam jej paznokcie przed urlopem, odebralam F., obiad na szybko, potem mlody spal to troche posprzatalam, obudził sie to przyjechalismy do mojej mamy i wlasnie skonczylam robić pyszny soczek malinowy z sokownika ☺ będzie jak znalazl do herbatki zima

Ogólnie u mnie 9tydz6d, w środę mam kolejna wizyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak samo
przyjazna dla srodowiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 19:20   #2541
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Dziewczyny, pedzicie z tym watkiem jak szalone. Ja miałam nadzieję dzisiaj na dobre wieści od gina, a tu krwiak nic a nic się nie zmniejszył, uparciuch....😞 kolejne 2 tyg znowu w domu i maksymalnie się oszczędzać. Dzidziol ma już piękne 20mm i serducho pykajace 167 uderzeń, cuuudo 😍 nadrobił 2 dni opóźnienia i dzisiaj równo 8t3d
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 20:12   #2542
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Ja nic nie jem.. Jest mi tak niedobrze od 3 dni ze masakra. Miałam ochotę na sok ze świetnych pomarańczy to kupiłam taki świeżo wyciskany w biedronce a w środku była mucha 🙁
fuuuuu :/

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
dobre czasy sie dla mnie skonczyly koniec z apetytem, dziś przywitałam dzień mega rzygiem i cały dzien okropnie mnie mdli nie mam na nic siły masakra jakaś... nic prawie nie moge zjesc
bidulka oby szybko przeszło

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pedzicie z tym watkiem jak szalone. Ja miałam nadzieję dzisiaj na dobre wieści od gina, a tu krwiak nic a nic się nie zmniejszył, uparciuch....😞 kolejne 2 tyg znowu w domu i maksymalnie się oszczędzać. Dzidziol ma już piękne 20mm i serducho pykajace 167 uderzeń, cuuudo 😍 nadrobił 2 dni opóźnienia i dzisiaj równo 8t3d
Uuu to krwiak jak u mnie. Dzisiaj przeleżałam cały dzien w lozku, jedynie wstawalam na jedzenie, ale dlugo tak nie dam rady. Ty też tak lezakujesz?

dobrze, ze wczesniej pisalyscie o ciuchach, dowiedziałam sie jak odróżnić body, spiochy, pajace, kaftaniki nie miałam o tym zielonego pojęcia, nie zdążyłam sie jeszcze wtajemniczyć
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 20:35   #2543
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Kochane lezcie wytrwale z tymi krwiakami. Jak bedziecie sie stosowały to w mig poznikaja. Miałam rowniez taka "przyjemność" w pierwszej ciazy. Niektore Panie musza lezec cała ciaze wiec wiecie..dacie rade


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 21:29   #2544
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Ja zdycham z powodu przeziębienia dalej. Z nosa się leje plus non stop głowa mnie boli aż oczy pieka.
Jeszcze byłam teraz w sklepie bo gofrownica nam do popsula. Kupiłam bita śmietanę i zaraz rozmroze borówki i będę miała śniadanie z cora 😍😍😍😍

Kochana oszczedzajcie się z tymi krwiakami. Musicie leżeć ... polezycie troszkę a nie właśnie cala ciaze. Przecież niektóre ile muszą w szpitalu leżeć w ciazy to dopiero dramat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-02, 22:11   #2545
Frogsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wroc
Wiadomości: 7
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

No nic trochę to trwało za nim dotarło do mnie, że muszę coś zrobić. W końcu mój organizm z tego zmęczenia sam mnie pokierował na badania krwi i dzisiaj zaniosłam - wynik 4-5 tydzień, hgc ilościowo 2126. Więc od dzisiaj już pracy w ciężkich warunkach pracować nie będę, tym bardziej na nockach. W poniedziałek idę po zaświadczenie od lekarza i będę mogła pracować na innym dziale np. laboratorium czy biuro. Idę do innego lekarza, bo nie rozumiem dlaczego ginekolog nie wysłała mnie na badania krwi od razu tylko musiałam się męczyć 4 dni na nockach. Zupełnie tego nie rozumiem z racji, że to był lekarz prywatny i za niego płace co miesiąc z wypłaty.

1. Jest któraś z Was której ogórki nie smakują? Chciałam sprawdzić czy na mnie działają, ale ten kwas jest straszny ;p aż mnie skręca.

2. Co możecie dobrego polecić do jedzenia? Bo ja np. jem nasiona chia, dużo kaszy, pomidorki i ogórki...
Może macie coś szybkiego z dużą ilością witamin?

3. Liczę że ten 4 tydzień :
-bolą mnie piersi
-mogłabym ciągle spać - więc senność
-mam koszmary i majaki senne
-głodna, ale tak nagle
-niedługo zamieszkam w toalecie - kręci mnie w brzuchu
-czasem niewielkie mdłości
-zimne poty
-płaczliwość
A jak u Was?
Frogsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 01:48   #2546
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Ejda-jak będziesz dobrze przystawiała pierś od początku to nie będzie bolało później to jest cudowny czas dla Ciebie i dzidziusia. Na początku było ciężko a później naprawdę jest ok trzeba dać radę i sie nie poddawać . Szczerze powiem ... ciąża też nie jest cudowna przecież,wymioty mdłości,zgaga ... zaparcia, niektóre tyją jak ja mega dużo ... no cudów nie ma tak samo jak z karmieniem na początku ale jednak dla mnie ten i ten czas jest cudowny
I co jeszcze ... nie denerwuj się że na początku nie ma pokarmu czy coś,nie stresuj się bo wtedy jest gorzej i maluszek odczuwa
Mi w szpitalu powiedziały że jak dziecko źle złapie sutek to trzeba delikatnie palec mu włożyć do ustek i wtedy sie oderwie i na nowo próbować .
no i tez radzę nie słuchac babć,mam teściowych ... itp
bo one zawsze lepiej wszystko wiedzą
a czasy jednak się zmieniaja
Dziękuję Ci bardzo kochana za rady!
Z tym niesłychaniem babć i teściowej to już gdzieś słyszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga_91 Pokaż wiadomość
hej ja tak tylko na szybko, doczytam wszystko później, a teraz chciałam się tylko pochwalić jesteśmy dziś po wizycie wszystko jest w porządku dzidziuś odpowiada wielkością terminowi z om. Widziałam już takiego bąbelka z rączkami i nóżkami i słyszałam serduszko no zakochałam się po prostu USG genetyczne mam 26 września
Gratuluję!
Ja tez genetyczne 26 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Hahaha nie mogę z tymi przesadami a wiecie co dziś zrobiłam? O zgrozo....ścielam włosy to chyba też coś złego wróży...
Co do kupowania, to ja przed ciąża oglądałam ciuszki i już chciałam mieć, a teraz jakoś wewnętrznie się hamuje przed kupnem i czekam na genetyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 06:53   #2547
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Frogsia gin nie kieruje na badania typu beta hcg. Te badania robi się na własną reke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 07:10   #2548
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Frogsia gin nie kieruje na badania typu beta hcg. Te badania robi się na własną reke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nieprawda, ja byłam u dwóch ginow w swoim życiu, którzy dali mi bete. Jeden tak totalnie z własnej inicjatywy, bo ja wtedy nawet nie wiedziałam, ze coś takiego jest. A drugiego poprosiłam by mieć badanie za darmo, bo w pierwszej ciąży takie 30 zł to było dla mnie coś.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 07:10   #2549
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Cytat:
Napisane przez Zuzolkaa Pokaż wiadomość
fuuuuu :/


bidulka oby szybko przeszło


Uuu to krwiak jak u mnie. Dzisiaj przeleżałam cały dzien w lozku, jedynie wstawalam na jedzenie, ale dlugo tak nie dam rady. Ty też tak lezakujesz?
Przyznam się, że z tym lezakowaniem to różnie bywa... Raczej staram się, dużo przelezalam na lezaku w ogrodzie, jak było jeszcze ładnie. A tak nirmalnie to w miare chodzę po domu. Mam troche nauki na wazny egzamin za tydzień więc glowniw siedze. Ale kompletnie nic nie dzwigam, nie biegam z psami na spacer. Troche to ciezkie dla mnie, bo nie dosyć że fizycznie czuje sie świetnie, to jeszcze przed ciążą prowadziłam dość aktywny tryb życia i mam wrażenie jakbym sie zastawala z dnia na dzień. Ale czego się nie zrobi....
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 07:21   #2550
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017

Midusia a nie mozesz uczuć sie na pollezzco? Siad tez nie jest wskazany bo sa uciski. Jak miałam krwiaka to kazała LEZEC ewentualnie jak bardzo musiałam w półsiadzie . Mogłam dojść do toalety i spowrotem albo wziac cos do jedzenia. Przelezalam cos ponad 2tyg i było po krwiaku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-30 09:56:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.