male piersi:( - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-01, 19:11   #331
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: male piersi:(

a jak nie mam kasy? a zwrot towaru - samemu ponosi się koszty 'odsyłki', niestety. ja na miejscu nie mogę dobra odpowiedniego, więc co tu mówić na odległość. a tak zamawiając i odsyłając chyba zbankrutuję
wiem, wiem, że warto, ale jak tyle jest przeszkód.... ahh
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:34   #332
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
a jak nie mam kasy? a zwrot towaru - samemu ponosi się koszty 'odsyłki', niestety. ja na miejscu nie mogę dobra odpowiedniego, więc co tu mówić na odległość. a tak zamawiając i odsyłając chyba zbankrutuję
wiem, wiem, że warto, ale jak tyle jest przeszkód.... ahh
A jak nie masz kasy to jesteś w takiej sytuacji jak ja Ale psychicznie już się nastawiłam na taki wydatek i jest na 1 miejscu moich planowanych zakupów Każdą przeszkodę da się ominąć.. chyba Ja liczę na to że trafię za 1 razem

Shewa, ciekawa prezentacja Różnica miedzy poszczególnymi modelami jest spora Szkoda, że troszkę niewyraźne zdjęcia
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:40   #333
n_nicky
Przyczajenie
 
Avatar n_nicky
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: male piersi:(

witam, chciałam przeczytać cały wątek, ale mi się nie udało - dobrnęłam tylko do końca pierwszej strony i nóż mi się otworzył w kieszeni muszę wyrazić swoją opinię, bo naprawdę narzekania wielu dziewczyn doprowadzają mnie do szału.

Chodzi mi konkretnie o kobiety, które narzekają wszędzie, że mają bardzo mały biust, nienawidzą go, mają z tego powodu ogromne kompleksy, a okazuje się, że noszą np. 75B. To co mają powiedzieć kobiety, takie jak ja, dla których nawet 70A jest za duże i mają 70AA? To właśnie jest mały biust, a nie 75B albo 80A. Mało tego, mój biust jest widocznie niesymetryczny I naprawdę muszę mieć silną wolę, żeby czytając komentarze nie załamać się. Jestem pogodzona z tym, że mam taki, a nie inny biust, wyleczyłam się z kompleksów i podkreślam inne atuty.

I proszę tylko te rozpaczające kobiety z 75B, żeby pomyślały czasem, że są takie, które dałyby wiele, żeby taki rozmiar mieć. pozdrawiam
n_nicky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:48   #334
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: male piersi:(

Sc-laja Też byłam zdziwiona ze taka roznica Pierwszy raz robilam takie zdjecia wiec troszke tez nie wyszlo, ale staralam sie Jak bede miała chwilke czasu to postaram sie lepsze zrobic
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:52   #335
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: male piersi:(

też mam B i nie zamieniła bym ich na inne
wole już mieć małe niż wielkie "dynie" ;D wtedy faceci zamiast słuchać co mówisz gapią się własnie na nie hehe
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:05   #336
Lily781989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 65
Dot.: male piersi:(

narzekacie na male biusty ja zawsze marzyłam o 75B lub maleńkim c A nosze 75E. I nie ma sie czym chwalic.... na staniki wydaje tyle kasy że głowa boli.... prrzeszkadzaja mi we wszystkim w bieganiu... z sztuk walki chciałam trenowac karate. Nie moge. Trener stwierdził ze on nie weżmie odpowiedzialnosci za to ze po kopniakach i uderzeniach guzki mi sie porobią... mogabym trenować jedynie judo a to mnie nie interesuje. Poza tym małe zawsze bedzie jędrne. ja mimo zaledwie 18 lat mam straszny problem z jędrnościa biustuu. mam taki kompleks na tym punkcie ze wstyd mi np ściagnac stanik przed chłopakiem. Bo w staniku ładnie... a bez to szkoda gadac... poza tym piersi rosły mi bardzo szybko w ciagu roku 2 rozmiary wiecej mimo moich staran porobiły sie rozstepy. I zawsze jak widze taki foremny maly biuścik to mysle ze chcialabym taki miec... docencie to co macie. bo to naprawde fajny rozmiar ja zamieniłabgym sie od razu
Lily781989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 20:46   #337
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Sc-laja Też byłam zdziwiona ze taka roznica Pierwszy raz robilam takie zdjecia wiec troszke tez nie wyszlo, ale staralam sie Jak bede miała chwilke czasu to postaram sie lepsze zrobic
shewa, a ja mam pytanie z tej racji, że mamy podobne wymiary - czy te biustonosze np. z miseczką C, czy B/C miały tą miseczkę całkowicie wypełnioną czy było tam powietrze?

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
A jak nie masz kasy to jesteś w takiej sytuacji jak ja Ale psychicznie już się nastawiłam na taki wydatek i jest na 1 miejscu moich planowanych zakupów Każdą przeszkodę da się ominąć.. chyba Ja liczę na to że trafię za 1 razem
łączmy się w bólu
tylko ja mam jeszcze taki problem, że u mnie na 1 miejscu jest kilkanaście rzeczy

dziewczyny, co sądzicie o tych stanikach: KLIK
w ofercie są obwody 65. lepsze to niż 70. cena też przystępna. tylko chyba trzebaby napisać do sprzedwacy, by przysłał real foto np. 65 miseczka A, B, C. bo z tego bo widzę, to obojętnie jaki rozmiar, to to samo zdjęcie
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-01, 21:06   #338
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ze swoimi wymiarami powinnaś nosić rozmiar 65A lub 65B. Najlepiej poszukać, poprzymierzac i zobaczyć jaki najlepiej pasuje.
Ja niedawno posłuchałam wskazówek dotyczących kupowania staników i kupiłam sobie 70B. Jest idealne

hmm tylko gdzie ja cos takiego dostane??rzeczywiśćie 70A jest na mnie za duże szczególnie z czasem się strasznie rozciąga
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 21:10   #339
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
shewa, a ja mam pytanie z tej racji, że mamy podobne wymiary - czy te biustonosze np. z miseczką C, czy B/C miały tą miseczkę całkowicie wypełnioną czy było tam powietrze?



łączmy się w bólu
tylko ja mam jeszcze taki problem, że u mnie na 1 miejscu jest kilkanaście rzeczy

dziewczyny, co sądzicie o tych stanikach: KLIK
w ofercie są obwody 65. lepsze to niż 70. cena też przystępna. tylko chyba trzebaby napisać do sprzedwacy, by przysłał real foto np. 65 miseczka A, B, C. bo z tego bo widzę, to obojętnie jaki rozmiar, to to samo zdjęcie
Ten 70C to lezy na mnie idealnie. Bez poduszek nawet jest ok, moze w jednej piersi lekko mi odstaje ale jest mniejsza Z poduszkami wszystko jest ładnie wypełnione. Z tym ze ja wymieniłam sobie na wieksze, nie te standardowe ( ale ze standardowymi tez jest ok, ale ja lubie miec zebrane piersi a ten moj ma dosc duzy rozstaw :P )
A ten 80B/C to nie mam pojecia, bo on mi jest duuuzo za luźny. Miseczka jest raczej dobra tak mi sie zdaje, gdyby byl mniejszy obwod byloby ok
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 21:15   #340
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
shewa, a ja mam pytanie z tej racji, że mamy podobne wymiary - czy te biustonosze np. z miseczką C, czy B/C miały tą miseczkę całkowicie wypełnioną czy było tam powietrze?



łączmy się w bólu
tylko ja mam jeszcze taki problem, że u mnie na 1 miejscu jest kilkanaście rzeczy

dziewczyny, co sądzicie o tych stanikach: KLIK
w ofercie są obwody 65. lepsze to niż 70. cena też przystępna. tylko chyba trzebaby napisać do sprzedwacy, by przysłał real foto np. 65 miseczka A, B, C. bo z tego bo widzę, to obojętnie jaki rozmiar, to to samo zdjęcie
Ale z tego co widzę to tylko 65A? A to 'standardowy' rozmiar, 65A jest w sieciówkach nawet
Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
hmm tylko gdzie ja cos takiego dostane??rzeczywiśćie 70A jest na mnie za duże szczególnie z czasem się strasznie rozciąga
Z 65A nie powinnaś mieć problemów, 65B też występuje, np. H&M, Cubus.
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:57   #341
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
Musisz być baardzo szczuplutka Nie przejmuj się!
Z 61cm pod powinnaś zaopatrzyć się w obwód 60 i to taki mniej rozciągliwy. Powinnaś nosić 60A, ale taki rozmiar trudno dostać, chociaż są sklepy internetowe dla mało biuściastych
a mogłabym dostac adres takiego sklepu internetowego??
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 14:34   #342
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: male piersi:(

Zielone_korale, popatrz na te sklepy (60A to rozmiar 28A):
http://www.daintylady.co.uk/
http://www.aalingerie.com/

Pewnie są jeszcze inne sklepy, ale ja (na razie) znam tylko te dwa.

Polecam też:
http://www.malobiusciaste.prv.pl/
http://malybiust.prv.pl/

Cytat:
Napisane przez Lily781989 Pokaż wiadomość
nosze 75E. I nie ma sie czym chwalic.... na staniki wydaje tyle kasy że głowa boli.... prrzeszkadzaja mi we wszystkim w bieganiu...
Jeśli biust w staniku 75E przeszkadza Ci w bieganiu to znaczy, że nie powinnaś nosić rozmiaru 75E, ale pewnie raczej z okolic 70F/G lub 65G/H... Jeśli obwód jest wystarczająco wąski to biust jest podtrzymany i nie przeszkadza w bieganiu.

Cytat:
Napisane przez n_nicky Pokaż wiadomość
To co mają powiedzieć kobiety, takie jak ja, dla których nawet 70A jest za duże i mają 70AA?
A może jednaklepiej bys sie czuła w 65A lub 60B?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 12:16   #343
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez n_nicky Pokaż wiadomość
witam, chciałam przeczytać cały wątek, ale mi się nie udało - dobrnęłam tylko do końca pierwszej strony i nóż mi się otworzył w kieszeni muszę wyrazić swoją opinię, bo naprawdę narzekania wielu dziewczyn doprowadzają mnie do szału.

Chodzi mi konkretnie o kobiety, które narzekają wszędzie, że mają bardzo mały biust, nienawidzą go, mają z tego powodu ogromne kompleksy, a okazuje się, że noszą np. 75B. To co mają powiedzieć kobiety, takie jak ja, dla których nawet 70A jest za duże i mają 70AA? To właśnie jest mały biust, a nie 75B albo 80A. Mało tego, mój biust jest widocznie niesymetryczny I naprawdę muszę mieć silną wolę, żeby czytając komentarze nie załamać się. Jestem pogodzona z tym, że mam taki, a nie inny biust, wyleczyłam się z kompleksów i podkreślam inne atuty.

I proszę tylko te rozpaczające kobiety z 75B, żeby pomyślały czasem, że są takie, które dałyby wiele, żeby taki rozmiar mieć. pozdrawiam
chcialambym jescze dodac, ze mysle dokladnie to samo i nawet z tym niesymetrycznym biuetsem mam podobnie

agta85 dzieki za adresy stron a masz moze adresy sklepow internetowych polskich z takimi rozmiarami? weszlam na malybiust.prv.pl i tam jest napisane ze jest kilka sklepow stacjonarnych w Polsc z takimi rozmiarami- moze wiesz gdzie one sie znajduja??
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:02   #344
unknowgirl
Raczkowanie
 
Avatar unknowgirl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: male piersi:(

Przyznam szczerze, że też nie mam dużego biustu, ale jestem z niego dumna.

Edytowane przez unknowgirl
Czas edycji: 2010-02-07 o 17:46
unknowgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:14   #345
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: male piersi:(

ja dzis przymierzalam 70C i bylo za duze, czulam sie w nim jak w 75 B.
i mierzylam tez 32/70 (znowu nie pamietam jaki to rozmiar - 70 A?) i bylo za male. czyli wychodzi ze jednak 70 B bedzie dobre, tylko akurat nic ladnego w tym rozmiarze nie bylo
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:23   #346
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: male piersi:(

80 C z tej strony Ja tam się cieszę, że mam całkiem spore piersi (jestem 17-latką, więc jeszcze pewnie urosną), więc zakompleksionych, które mają taki rozmiar jak ja - nie rozumiem!!! Mój chłopak jest zachwycony po prostu, bo chłopcy lubią takie A dziewczynom, które mają małe, radzę żeby się nie przejmowały. Nie byłoby zbyt ciekawie, gdybyśmy wszystkie miały takie same biusty...
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:36   #347
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez unknowgirl Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że też nie mam dużego biustu, ale jestem z niego dumna. Moje piersi są okrągłe, jak dwie połówki jabłuszek. Idealnie się mieszczą w dłoniach mojego TŻ-ta. I jemu bardzo się podobają Nie narzekam, bo wiem, że szybko nie straci jędrności. Zapoznałam się juz z Lobby Małobiuściastych i zamierzam kupić swój pierwszy, idealny stanik- 65D lub 60E, ale to się jeszcze zobaczy!
To super, że chociaż kilka z nas jest zadowolonych ze swojego biustu
Gratuluję podejścia, ja wciąż próbuje pokochać te moje
Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
80 C z tej strony Ja tam się cieszę, że mam całkiem spore piersi (jestem 17-latką, więc jeszcze pewnie urosną), więc zakompleksionych, które mają taki rozmiar jak ja - nie rozumiem!!! Mój chłopak jest zachwycony po prostu, bo chłopcy lubią takie A dziewczynom, które mają małe, radzę żeby się nie przejmowały. Nie byłoby zbyt ciekawie, gdybyśmy wszystkie miały takie same biusty...
Ale tu chyba nie ma dziewczyn z 80 C
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 17:55   #348
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
80 C z tej strony Ja tam się cieszę, że mam całkiem spore piersi (jestem 17-latką, więc jeszcze pewnie urosną), więc zakompleksionych, które mają taki rozmiar jak ja - nie rozumiem!!! Mój chłopak jest zachwycony po prostu, bo chłopcy lubią takie A dziewczynom, które mają małe, radzę żeby się nie przejmowały.

2. Nie byłoby zbyt ciekawie, gdybyśmy wszystkie miały takie same biusty...
jak mamy się nie przejmować jak przedstawiasz nam tu takie podejście płci przeciwnej do tej sprawy? (pogrubione)

2. w takich kategoriach jeszcze tej sprawy nie analizowałam, ciekawe podejście
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 20:21   #349
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
i mierzylam tez 32/70 (znowu nie pamietam jaki to rozmiar - 70 A?)
32=70
32 to obwód w angielskiej rozmiarówce, odpowiada polskiemu 70

28 = 60
30 = 65
32 = 70
34 = 75
itd.

Jeśli stanik miał rozmiar 32/70 to znaczy, że był do d.... bo firma która go uszyła myśli, że jak ktoś ma dany obwód pod biustem to ma piersi jednakowej wielkości. A rozmiar ma składać się i z obwodu i z miseczki. I dodatkowo miski w biustonoszu 65B nie są tej samej wielkości co miski w biustonoszu 80B.

A na zakończenie polecam: http://www.malobiusciaste.prv.pl
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 21:15   #350
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
32=70
32 to obwód w angielskiej rozmiarówce, odpowiada polskiemu 70

28 = 60
30 = 65
32 = 70
34 = 75
itd.

Jeśli stanik miał rozmiar 32/70 to znaczy, że był do d.... bo firma która go uszyła myśli, że jak ktoś ma dany obwód pod biustem to ma piersi jednakowej wielkości. A rozmiar ma składać się i z obwodu i z miseczki. I dodatkowo miski w biustonoszu 65B nie są tej samej wielkości co miski w biustonoszu 80B.

A na zakończenie polecam: http://www.malobiusciaste.prv.pl
dzieki za wyjasnienie
jak tylko bede miala chwile przymierzam sie do poczytania tych wszystkich stron ktore zostaly podane w watku, najwyzszy czas wiedziec cos na ten temat
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 23:19   #351
unknowgirl
Raczkowanie
 
Avatar unknowgirl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: male piersi:(

Kochane!
Nie ma co przejmować się małym biustem! Pewnie powiecie, że ja nie mam tak źle bo przecież 70B nie jest mikroskopijny. Wiem, wiem... Ja też kiedyś byłam zakompleksiona na tym punkcie, ale przyznam, że od kiedy mam wspaniałego faceta przy moim boku, nie przejmuję się tym.
Zastanówcie się nad tymi rozmiarami. Mnie też zdarzało się nosić 75A i przyznam, że wyglądam dużo lepiej w 70B! Niby miseczka większa, ale jak zapnę się najciaśniejszą haftkę, moje piersi ledwie się mieszczą. Uwierzcie mi na słowo! Kiedy przymierzyłam dziś stary 75A... Zgroza! Płaski, nijaki biust. I dobre pytanie, które słyszałam wcześniej: czy to stanik trzyma biust czy biust trzyma stanik?
Kusi mnie ten 65D. Jak uzbieram trochę kasy, na pewno spróbuję. Warto!
unknowgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:14   #352
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez n_nicky Pokaż wiadomość

Chodzi mi konkretnie o kobiety, które narzekają wszędzie, że mają bardzo mały biust, nienawidzą go, mają z tego powodu ogromne kompleksy, a okazuje się, że noszą np. 75B. To co mają powiedzieć kobiety, takie jak ja, dla których nawet 70A jest za duże i mają 70AA? To właśnie jest mały biust, a nie 75B albo 80A. Mało tego, mój biust jest widocznie niesymetryczny I naprawdę muszę mieć silną wolę, żeby czytając komentarze nie załamać się. Jestem pogodzona z tym, że mam taki, a nie inny biust, wyleczyłam się z kompleksów i podkreślam inne atuty.

I proszę tylko te rozpaczające kobiety z 75B, żeby pomyślały czasem, że są takie, które dałyby wiele, żeby taki rozmiar mieć. pozdrawiam
now wlasnie ;/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:42   #353
madzia9018
Raczkowanie
 
Avatar madzia9018
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 241
Dot.: male piersi:(

wiecie co ja chcialabym miec biust w rozmiarze 75B ale niestety tak nie jest mam 18lat i nosze biustonosz w rozmiarze 85C czasami zdarza sie nawet małe D mam taki sam biust jak moja mama fajnie co??? jedynym pocieszeniem dla mnie jest to ze jak zrzuce zapas kiloskow to biust tez sie zmniejszy
madzia9018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 13:18   #354
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
jak mamy się nie przejmować jak przedstawiasz nam tu takie podejście płci przeciwnej do tej sprawy? (pogrubione)

2. w takich kategoriach jeszcze tej sprawy nie analizowałam, ciekawe podejście


dokładnie!!
Sandrulek nie wiem co miałby wnieść twój post do rozmowy

i kolejny raz napisze szlag mnie trafia jak dziewczyny narzekają na rozmiar np 75B!!ja marze w ogóle o jakimkolwiek biuście!!byle by coś było!


jakiś czas temu chłopaki ode mnie z klasy(maturalnej)ogladali zdjęcia w necie cycków,to były naprawdę duże jak dla mnie piersi-C a oni "małe ale fajne"no lol
albo były naprawde małe i ładne ale dla nich są okropne bo nie ważny kształt po prostu są za małe i już!!...


jak ja chce mieć biust
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 13:31   #355
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
jakiś czas temu chłopaki ode mnie z klasy(maturalnej)ogladali zdjęcia w necie cycków,to były naprawdę duże jak dla mnie piersi-C a oni "małe ale fajne"no lol
albo były naprawde małe i ładne ale dla nich są okropne bo nie ważny kształt po prostu są za małe i już!!...

coz taki wiek... niektorzy z tego naszczescie wyrosna
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 13:40   #356
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
80 C z tej strony Ja tam się cieszę, że mam całkiem spore piersi (jestem 17-latką, więc jeszcze pewnie urosną), więc zakompleksionych, które mają taki rozmiar jak ja - nie rozumiem!!! Mój chłopak jest zachwycony po prostu, bo chłopcy lubią takie A dziewczynom, które mają małe, radzę żeby się nie przejmowały. Nie byłoby zbyt ciekawie, gdybyśmy wszystkie miały takie same biusty...
Masz spore piersi, lubisz je, Twój chłopak też. Więc po co przychodzisz do wątku o małych biustach i wyskakujesz z tekstem, że faceci właśnie takie lubią?

No i najłatwiej mówić, że nie byłoby ciekawie gdybyśmy wszystkie miały takie same. Oczywiście... ja tam wole mieć swoje drobinki niż wielkie balony. Ale postaw się po stronie dziewczyn, które mają małe piersi i nie potrafią tego zaakceptować. A Ty przychodzisz do wątku i zaczynasz gadkę-szmatkę jakie to duże jest fajne. No nóż się w kieszeni otwiera Trochę empatii nie zaszkodzi...

Cytat:
Napisane przez madzia9018 Pokaż wiadomość
wiecie co ja chcialabym miec biust w rozmiarze 75B ale niestety tak nie jest mam 18lat i nosze biustonosz w rozmiarze 85C czasami zdarza sie nawet małe D mam taki sam biust jak moja mama fajnie co??? jedynym pocieszeniem dla mnie jest to ze jak zrzuce zapas kiloskow to biust tez sie zmniejszy
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 15:13   #357
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
80 C z tej strony Ja tam się cieszę, że mam całkiem spore piersi (jestem 17-latką, więc jeszcze pewnie urosną), więc zakompleksionych, które mają taki rozmiar jak ja - nie rozumiem!!! Mój chłopak jest zachwycony po prostu, bo chłopcy lubią takie A dziewczynom, które mają małe, radzę żeby się nie przejmowały. Nie byłoby zbyt ciekawie, gdybyśmy wszystkie miały takie same biusty...
no tak swiat bylby nudny, moge byc fajne dziewczyny z wiekszym biustem, a zeby nie bylo NUDNO to te plaskie tez moga byc, zakompleksione i nie umiejsace tego zaakceptowac ja nie chce nie wiadomo jakich balonow, ale zeby bylo cokolwiek, a nie kiedy nosze bluzki np. juz bez bluzy na wierrzchu to calkiem plaska jestem, bo ani to ladne ani ciekawe :/ przez to nosze szerokie lub grube bluzy i sie garbie
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 15:18   #358
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
no tak swiat bylby nudny, moge byc fajne dziewczyny z wiekszym biustem, a zeby nie bylo NUDNO to te plaskie tez moga byc, zakompleksione i nie umiejsace tego zaakceptowac ja nie chce nie wiadomo jakich balonow, ale zeby bylo cokolwiek, a nie kiedy nosze bluzki np. juz bez bluzy na wierrzchu to calkiem plaska jestem, bo ani to ladne ani ciekawe :/ przez to nosze szerokie lub grube bluzy i sie garbie
A to zle ! Tez tak robilam, i czasem nadal robie. Pierś do przodu i od razu wygladaja na wieksze ! Naprawde Tez kiedys mialam straszny kompleks, i nadal mam Ale znalazłam sobie dobry push up, staram sie chodzic wyprostowana i od razu lepiej wyglada.
Nie martw sie kochana Ja miesiac temu jeszcze miałam 8 cm roznicy miedzy biustem a pod biustem, teraz mi pare cm przybyło, pewnie dla osob z duzym biustem by to znaczenia nie zrobilo, a dla mnie ma ogromne, chociazby dla psychiki. A te cm, to jestem pewna ze przez dobrze dobrany stanik
I uwierz mi ze małe tez moze byc piekne, własnie powinnysmy to eksponowac bo to nieprawda ze facetom sie podobaja tylko duze
Wiecie co mi ostatnio powiedzial na to kolega z klasy ??
"Małe jest piękne i... podniecające"
I tego sie trzymajmy, małe jest piekne
shewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 16:09   #359
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez unknowgirl Pokaż wiadomość
Kochane!
Nie ma co przejmować się małym biustem! Pewnie powiecie, że ja nie mam tak źle bo przecież 70B nie jest mikroskopijny. Wiem, wiem... Ja też kiedyś byłam zakompleksiona na tym punkcie, ale przyznam, że od kiedy mam wspaniałego faceta przy moim boku, nie przejmuję się tym.(...)
Przepraszam, że to napiszę, ale czy możemy już skończyć z tym argumentowaniem, że "mojemu facetowi sie podoba", "on takie lubi" "nie ma nic przeciwko"? może tak piszę bo sama nie mam tż, ale jak mam(y) zaakceptować i być dumna z tego co mam, jak ktoś ciągle napomina, że się drugiej osobie podoba. ma się podobać mi, ja mam to zaakceptować, a nie inni. dobra, wiem, wiem, każdy jest indywidualnością, mówi we własnym imieniu i o sobie... . eot, nieważne.
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 17:21   #360
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: male piersi:(

darkot, w końcu ktoś to napisał. Parę stron temu próbowałam się przebić z tym samym, ale nikt tego nie zauważył, bo przecież zawsze można sobie kupić super stanik albo znaleźć faceta i problem znika... Dla mnie jakoś żadna z tych rzeczy nie jest rozwiązaniem.
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.