Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-15, 18:18   #2641
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Sytuacja wskazania polisy sprawcy absurdalna. Takie pisma z automatu są wysyłane.
Co do wysokości odszkodowania to ważna jest suma ubezpieczenia i co dana polisa obejmuje. Zawsze operat szkodowy jest okazywany i można się od niego odwoływać. Tylko polisy majątkowe to tak naprawdę są coś warte jak dom się zawali, doszczętnie spłonie. I to nie zawsze, bo jak pożar od piorunów to często polisa wyklucza Ubezpieczeniowe firmy na czymś/kimś muszą zarabiać. Wszystko skalkulowane jest odpowiednio. Temat rzeka.
Lepiej oszczędzać niż się ubezpieczać

I jutro już po pięknej pogodzie ? Mam nadzieję, że to chwilowe.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 19:12   #2642
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyz, MY zmieniliśmy ubezpieczyciela, ale mama jest wierna PZU Głupota jest to, ze mama była zmuszona dzwonic iles razy do warszawy, pisać kilka razy, osobiście chodzic do PZU, co dla niej jest juz uciazliwe, czekac na rzeczoznawcę 1,5 miesiąca - by dostać te 130 zł. dostała kilka pism, ze kompletu dokumentów nie ma, musiała kserować akty notarialne, w końcu - ze przyznali jej te 130 zł...a po 2 tygodniach kolejne pismo o wskazanie sprawcy. Alternatywy 4...W dodatku dla kobiety ponad 80 letniej to wszystko jest już problemem, skoro nie ma komputera, porusza się słabo, ma problem na infoliniach z kilkoma przełaczeniami itp. Wkurzyłam się, przyznaje, napisałam sama pismo, dość kąśliwe. o Panu Bogu jako sprawcy wspomniałam
A retinole czekaja w szafce
A, przypomniał mi się stary dowcip, choć może to była historyjka prawdziwa...Facetowi w wypadku urwało obie nogi, został kaleka. ZUS przyznał mu jednak rente czasowa i co kilka lat musiał się zgłaszać do lekarza, który musiał motywować przedłużenie mu renty na dalszy okres. Opisał wypadek i skutki dla pacjenta raz. Potem drugi. Jak za trzecim razem dostał pismo z ZUS - odpisał dosadnie: no uj...o facetowi obie nogi i już mu nigdy, kur..a, nie odrosną!
I pacjent dostał wreszcie stałą rente...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-09-15 o 19:19
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 22:14   #2643
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Witajcie nowe koleżanki , czujcie się zachęcone do aktywnego uczestnictwa w forum

Kama - do niektórych trzeba tak dosadnie, jak w historyjce o przedłużaniu renty ... Niestety ...
Co do odszkodowań, to czasem wyłączenia są bardzo nieoczywiste. U znajomych w domu pękła gdzieś rura i lało się z górnej łazienki do salonu. W ramach naprawy - rozprute pół łazienki wykafelkowanej drogimi hiszpańskimi płytkami, namierzony wyciek, naprawione.
Odszkodowanie - rzędu 200 zł. Cena jednej płytki i naprawy rury! Reszta w wycenie potraktowana jako poszukiwanie szkody a nie jej naprawa, a to nie wchodzi w zakres ubezpieczenia.

Retinolowe przygotowania się odbyły. W przyszłym tygodniu zaczynam je zabiegiem Retises CT a w szafce czeka na swoją kolejkę serum i krem z Sesdermy Reti Age: http://www.topestetic.pl/sesderma/re...is-50-ml-30-ml
Opinie ma świetne, skład obiecujący. Chętnie sprawdzę na własnej skórze, dosłownie.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 08:32   #2644
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dircik, u mnie tez czeka sesderma komplet serum-krem, poza tym norel retinol miniatura i retinol z arkany. ale nie przy takim słoncu...
U mnie, jak były spalone dachówki to tez liczyli tylko spalone, a nie napalone, połamane przez strazaków itp. nie koszty naprawy, faktury...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 11:26   #2645
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

nad tym retinolem tez się zastanawiałam
http://www.topestetic.pl/dermaquest/...inolem-4-30-ml
Zaczełam stosować fluid Nuxe Nuxellence Jeunesse. Ostatnio o nim wspominała Dircik albo Anyz i była zadowolona, ja jestem daleka od zachwytu póki co. Pasuje mi firma, opakowanie, zapach. Troche toto ciężkawe i lepkie, jak na fluid, ale niech tam. Wkurza mnie natomiast wałkowanie Nie znosze, gdy kazde potarcie twarzy konczy się efektem gommage
A, kupiłam jednak ta kuracje do włosów, na która skusiła się Miszka. Mój mysi ogonek mnie ostatnio irytował, może cos się poprawi...
Dzis ciepło i letnio, jak rzadko, a ze miałam dzień wolny - nawet mi to nie przeszkadzało Zgodnie z przewidywaniami - ponieważ Miszka wspominała ostatnio o @ a my jesteśmy dość zgrane - dziś się pojawiła
Znalazłam ostatnio fajne, proste ćwiczenia na rozne partie mięśniowe z udziałem hantelek. Nic odkrywczego, znane, ale z dodatkiem 3,2 kg na kazda reke - dziś odkryło mi rozne partie miesni tyłka, o których już nie pamiętałam Spodobał mi się ten zestaw, bo angazuje całe ciało, a jednocześnie nie jest wyciskiem dla komandosa ( albo Anyz )

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-09-16 o 16:46
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 21:05   #2646
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Halo moje Piękne Panie!

Powróciłam z rodzimych pieleszy, czuję się rozpieszczona 30 stopniowym wrześniem
Pięknie, słonecznie, sielsko-anielsko-wiejsko i... naprawdę upalne to babie lato

Zrobiłam także nieco zakupów, głównie kosmetyki i bielizna oraz... Spodobały mi się puchowe płaszcze w Ochniku, ale kto by je chciał przymierzać mając na stopach sandały???

Podczytuję trochę co pisałyście... Widzę że też korzystacie z pięknej pogody.

Kama kupiłaś ten zielony dywan? Cena dosyć wysoka...

Aussie, fajna kiecka

Marco Polo oglądałam, uwielbiam takie seriale. Teraz jest nowy z tej serii - tylko głównym bohaterem jest niewidomy 1000eyes.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 03:53   #2647
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Czesc kochane Piekne & Mlode
Nie nadazam za Wami ale jestem, mysle, pamietam
Kocham Was tak po prostu I dziekuje ze jestescie

Dla Was specjalnie (nic specjalnego Ja wiem) ale jednak wschod Slonca bez Photoshop

IMG_1495.JPG


Sent from my iPhone6+ using crap Tapatalk
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 04:48   #2648
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Zapamietalam kiedy ktos z Polski bardzo niedawno przylecial I pierwsze sportrzerzenia (prosze wybaczcie I poprawcie jesli robie bledy)
byly.... nie bylo Photoshop
Tu kolory maja inna barwe

Kiedys, 100 Lat temu I pewnie juz o tym wspominalam, ale pwtorze
W salonie Maybach (Bo Ja zawsze & od zawsze kocham auta) wlaczyli opcje oswietlenia w Abu Dhabi.
Nie, nie Dubai ktory byl bardziej slynny ale Abu Dhabi
To jakby wlaczyli oswietlenie Canberra kiedy wszyscy znaja Sydney
Mniej wiecej
No wiec, kolory a barwa to cos innego aczkolwiek to samo zdawalobysie
Maybach jest nadal MOJA ulubiona marka, zeby nie bylo
Tak tylko wspominalam


Sent from my iPhone6+ using crap Tapatalk

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

No wiec nie kupilam tego Maybach.
To znaczy Ja nie kupilam
Ale tego co maja teraz w opcji "maybe" no to cholera jasna!
Tego to chce!
W kazdym kolorze byle byl bialy oczywiscie


Sent from my iPhone6+ using crap Tapatalk

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Naturalnie 100 Lat nikt nie wzial na serio Bo Emiraty Arabskie jako panstwo istnieje 44 lata zaledwie

Oczywscie NIKT nie ma tylu Lat aby to spamietac nieprawdaz?


Sent from my iPhone6+ using crap Tapatalk
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 07:05   #2649
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Eva, fajnie że się odezwałaś
Piękna fotka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 08:21   #2650
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kawa miłe panie
Kamlisa- podziel się tymi prostymi ćwiczeniami proszę fajnie wygląda to serum. Kusisz

Otworzyli u nas nowy klub fitness. Chciałam się zapisać na trampoliny i ups niestety wszystkie miejsca zajęte. Rozeszły się w ciągu godziny. Hmm tak sobie myślę, że pewnie za kilka tygodni coś się powinno zwolnić. Może to i dobrze, bo w obecnym stanie potrzebuję pewnie jeszcze z tydzień lub dwa aby dojść do siebie....

Słuchałam wczoraj przemówienie p.minister edukacji. Jestem załamana. Nic więcej nie jestem w stanie dodać.

Dzisiaj już nie jest tak pięknie. Pojawiły się chmury i temp o wiele niższa...


Eva ech te wschody słońca. Pięknie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 08:37   #2651
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussie, na jakie trampoliny, takie do skakania, co ludzie (w tym ja) w ogródkach mają?
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 08:49   #2652
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Gosia
https://www.youtube.com/watch?v=VNLEnBNujrU

aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 08:54   #2653
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama - mówisz, masz: słońce zniknęło, retinol na twarz

Szkoda, że lato nie zostało z nami na weekend, oj, szkoda.
To ja polecałam Nuxe i jestem zdziwiona tym rolowaniem. Nigdy nie miałam takich przygód z tym produktem. Chociaż, jak sobie przypomnę - gdy przekładałam do mniejszego pojemniczka przed wyjazdem to właśnie zmieniał swoje właściwości. Czasem jak widzę w drogeriach i aptekach ekspozycję, gdzie bezpośrednio pod żarówką stoją opakowania i się grzeją to mam wątpliwości jaki to ma wpływ na zawartość ...

O reformie szkolnictwa nie mogę słuchać Wydaje mi się, że mamy ważniejsze problemy i że w ramach istniejącego podziału też można było to i owo poprawiać bez zawracania kijem Wisły.
W wielu miejscach ma ponoć być tak, że klasy 5-8 albo 6-8 będą się właśnie uczyły w budynkach pozostałych po gimnazjach. Zmieni się więc głównie nazwa i to, że dyrektorem będzie dyrektor szkoły podstawowej, nie gimnazjum. Moja córka niestety trafi na podwójny rocznik w liceum - za 3 lata będzie nabór jednocześnie do 3-letniego liceum dla absolwentów gimnazjum, jak i do 4-letniego - po 8 klasie szkoły podstawowej. Potem na studia też będzie dwa razy więcej kandydatów niż zwykle - to się nazywa stopniowe, wieloletnie wprowadzanie zmiany?!?
Przecież szkoły nie są w stanie dobrze tego obsłużyć, szczególnie, że to będzie zwiększenie liczby uczniów na "chwilę" więc dużych inwestycji w to robić nie warto.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 08:56   #2654
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Fajne!
Tak coś myślałam, że się wygłupię z moim pytaniem

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

To teraz znów ma być 8 klas podstawówki?? Nie nie wiem. Ale po co to ciągle zmieniają? Co im nie pasuje teraz w gimnazjum?
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 08:59   #2655
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Eva no w końcu
Gdzieś Ty sie podziewała tyle czasu ? pisz co u Ciebie i zaglądaj cześciej

Caffe Ciebie tez długo nie było, opowiadaj co i jak

No niestety, pogoda nieco dziś siadła, natomiast jak zobaczyłam prognozę na przyszły tydzień, to
Nie chce jesieni, nie chce zimy
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 15:22   #2656
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffe, dywan droższy, ale najładniejszy, już kupiłam, już mam Lubie rzeczy cieniowane, ciuchy przechodzące w rozne kolory itp...Taki puchaty jest
Aussie, ćwiczenia były w nowym Be active, kilka zestawów, a mi się spodobał ten z hantlami. Nic odkrywczego, po 2 ćwiczenia na ramiona, plecy, tułow, pupe i nogi, brzuch - wszystkie z hantlami. Zrobiłam dziś swój zestaw na ramiona, bo bogatszy, tez z hantlami 3kg, potem z gazety na plecy i tułow i brzuch, potem swoje przysiady na nogi, na koniec przysiady i wypady z hantlami. Wypadów nie lubie, ale najwidoczniej uruchamiają nowe partie miesni, skoro tak je czułam Niemniej po ćwiczeniach poczułam się grzeczna dziewczynka i poszłam ogladac Dzien świstaka Zawsze mi się podobały pętle czasowe w filmach...Na twarz maska płatowa i relaks.
Eve, zaginełas na długo
Dircik, wałkowało mi się i na serum i na suchej twarzy, nie od razu, ale po kwadransie na przykład
W reformach PIS nie chodzi o to, by było lepiej, ma być tylko INACZEJ. Nawet gorzej, ale inaczej. I maja być inni ludzie - mogą być nie fachowcy, byle z nadania. mierni, bierni, ale wierni.
A, nie wiem czy słyszeliście? Komisja do spraw Smoleńska planuje zakupić nowego tupolewa w czechach i zderzyć go brzoza wieziona na samolocie. i nie zostało to podane, jako żart...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 08:52   #2657
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dzień dobry, jaki piękny dzień, lubię słoneczne poranki kiedy można wypić kawę na balkonie

Wczoraj byliśmy na plaży - opalanie i bieganie po piasku, pogoda fantastyczna, tylko do wody nie miałam odwagi wchodzić

Wonder
Napisz jak Ci minęły wakacje!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 09:18   #2658
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

dzień słoneczny, zaczęłam go od basenu, ale te 10 stopni... Pomyslałam o wyciagnieciu rzeczy jesiennych, ale może jeszcze za tydzień...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 10:25   #2659
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Hirons totalnie obśmiała "kultowy" Cetaphil
http://www.carolinehirons.com/2016/0...-cleanser.html

He, he - nareszcie ktoś napisał prawdę o tym "cudzie" który dermatolodzy wciskają swoim pacjentom.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Miszka, jeśli chodzi o regenerację włosów to bezkonkurencyjne są kosmetyki Phyto, o których zresztą do znudzenia tu piszę.
Nie płacz nad zniszczonymi końcówkami, kup ampułki na odżywienie cebulek i uzbrój się w cierpliwość. Na rezultat trzeba poczekać, ale będzie - na pewno spektakularny.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Jeśli chodzi o retinol - wyciągnęłam z przepastnej szuflady z zapasami serum Lauder.

Nie wiem czy na coś silniejszego się zdecyduję... retinol powoduje u mnie zanik produkcji sebum co skutkuje totalnym odwodnieniem i przesuszeniem.

Tego lata zrobiłam sobie fantastyczną, naturalną i niedrogą kurację... własnym sebum. Czyli: absolutnie bez makijażu, w upały bardzo często nawet bez kremu na dzień. Jestem zadowolona z efektów

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Ciekawostka kosmetyczna:

http://badnorwegian.com

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 14:27   #2660
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Chłodniej, ale nadal przyjemnie. Pewnie jutro rano pomyślę inaczej jak będę musiała wyjść z domu o 6;30

Kamlisa- dzięki. Już kupiłam Beactive jest też zestaw z taśmami. Zaczynam za kilka dni, jak tylko ręka przestanie mnie boleć. Fajnie


Codziennie słyszę żurawie. Powoli zlatują się..jeszcze tydzień, max 2 i odlecą. Mam nadzieję, że zdążę je jeszcze zobaczyć i sfotografować przed odlotem
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 14:44   #2661
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Aussi żurawie
płochliwe bardzo ptaszynki

Od dziś wracam do zdrowego jedzenia. Koszmar mam z moją wagą. Do treningów takich jak lubię już wróciłam, ale waga stoi a przybrałam sporo.
Metabolizm bardzo mi zwolnił, w marcu rzuciłam palenie i stąd takie wariacje.
Dziś mi ciężko, czuję niedojedzenie. Za kilka dni będzie o niebo lepiej.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 14:56   #2662
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyz, Tyyyyy masz problem z wagą...? No swiat się konczy
Caffe, nigdy nie lubiłam cetaphilu, tego do oczyszczania nie używałam, ale krem tak i mi nie podszedł
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 15:56   #2663
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama i to jaki problem z wagą
Od marca przybrałam z 8 kg. Nic mi aż tak nie odstaje, ale ciuchy mam opięte.
Zwolnił mi metabolizm, treningi robiłam na pół gwizdka i to co mnie zgubiło najbardziej to jedzenie. Jedzenie po którym źle się czułam, którego ogólnie nie toleruję a jednak je jadłam
Nie przeżywam dramatu bo dumna jestem z siebie. Rzuciłam palenie, szykowałam się do tego rok. I mogę już chyba po ciuchu powiedzieć, że mi się udało.
Teraz popracuję nad dawną formą
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 16:04   #2664
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyz, o ile pamiętam nikotyna nie ma wpływu na metabolizm, natomiast zabija trochę głod, psychicznie zajmuje palce, osłabia wrazenie smaku...Zatem bez fajek metabolizm mamy taki sam, ale lepiej czujemy jedzenie i jesteśmy bardziej głodni, znudzeni Tak przynajmniej mówia, ja niepaląca
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 16:56   #2665
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama podeślę link, gdzie fachowo wyjaśniono temat metabolizmu u osób rzucających palenie. W dość sporym uproszczeniu: tyjemy nie tylko od podjadania, większego apetytu.
Zresztą nieważne. Fakt jest faktem, że nie palę i tyję. Kończę z parowaniem tych dwóch zjawisk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:06   #2666
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Caffe, wakacje super - ciepło, miło, bezstresowo - juz sama zmiana miejsca działa zawsze na mnie pozytywnie. Szkoda tylko ze jak zwykle za krótko.....

Podobnie jak Anyżek zaczynam sie za siebie brać, bo u mnie okres wakacyjny był miły pozostawić po sobie 3kg. Niby nie tak dużo, ale wcale nie tak łatwo sie pozbyć. Ale tak jak pisze Anyż, najgorzej przetrwać pierwsze dni, pózniej żołądek sie przyzwyczai... Oby jak najszybciej, dzisiaj na śniadanie owsianka z jabłkiem

Nigdy Cethapilu nie używałam, ale rozmaite peany na jego cześć słyszałam, sporo osob tego używa.

Miłego dnia Dziołszki
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:10   #2667
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Kama ,ze my zgrane to ja wiem od dawien dawna..Nasze części ciała jak szwajcarskie zegarki-sie synchronizują
Retinol z dermaquest <3
Tylko 4 % to silny bardzo..Moja wrażliwa facjata nie dostanie szoku??
Kusi,bo w składzie ret na pierwszym mcu..Szacun

Caffe oby to tylko końcówki były..
Prowadzi mnie teraz Wielokrotna mistrzyni Polski oraz mistrzyni Europy we fryzjerstwie
Się pochwalę..

Zakwaszanie..
Bardzo ważna rzecz z tego co mówi ..
Żaden włos sie nie odnowi,nie zregeneruje,jak mu sie łusek- nie będzie zamykać.
Często też za dużo protein w odzywkach ,robi szkodę..
Ona stawia na zakwaszanie(24 godziny po nie myc głowy i nic nie nakładać)olaplex,kevina murphy,marocanoil , goldwell.

Anyż ja nie umiem rzucić
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 10:13   #2668
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Miszka ja rok robiłam przymiarki. Wiem, że muszę psychikę nastawić na dobre tory. Tu siedzi wszystko, pracowałam nad nią wytrwale. Pewnej nocy (dzień kobiet) a może raczej świt, dokonała się realizacja moich wizualizacji
Wróciłam z babskiem imprezy, w szpilkach siadłam w kuchni, już prawie był świt. Zapaliłam papierosa i powiedziałam sobie, że to koniec z paleniem. Przez kilka tygodni nikomu się nie pochwaliłam, nic, nie szepnęłam słowem. Od tamtego dnia nie zapaliłam papierosa.
W nagrodę za wyczyn robię sobie licówki Dobrze na mnie działają nagrody

Ciężko mi z jedzeniem na redukcji. Oj jak ciężko !
Zjadłam pierwsze śniadanie i od tamtej chwili myślę co zjem na drugie
Wyboru za dużego nie mam. Torba warzyw, twaróg i olej lniany.
Wytrzymam.

Najpiękniejsze dni jesieni teraz mamy. Jeszcze ciepło, pięknie pachnie, ranki mgliste.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 10:45   #2669
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyzek, gratuluję rzucenia fajek!
To ja chyba też sobie prezent zrobię. 27 września mam rocznicę niepalenia. To już 8 lat
A paliłam jak smok. Ponad paczkę dziennie. Papieros towarzyszył mi wszędzie. Cieszę się, że jestem wolna i to już mną nie rządzi.

Polecam książkę:

http://ecsmedia.pl/c/prosta-metoda-j...xt34483310.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 18:35   #2670
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyż - gratulacje rzucenia palenia. Tak trzymaj Uwielbiam obserwować żurawie i słuchać ich pohukiwania....

Miszk- bierz przykład z koleżanki

Kamlisa- masz rację- świat się kończy. Anyż ma kg do zrzucenia

Tak sobie czytam i wychodzi na to, że większość z nas ma kg do zrzucenia. Ja obecnie jestem w stanie wkurzenia na siebie. Niech tylko ręka dojdzie do siebie i noga się zagoi
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-18 07:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.