Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 09:53   #3181
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cześć dziewczyny, co prawda trochę późno ale mogę się dołączyć?
Asia
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 09:56   #3182
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, co prawda trochę późno ale mogę się dołączyć?
Asia
Hej
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:01   #3183
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, co prawda trochę późno ale mogę się dołączyć?
Asia
Hej opowiedz coś o sobie
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:07   #3184
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, co prawda trochę późno ale mogę się dołączyć?
Asia
Witamy

justynia, ale czad! Oczywiście jak się to czyta, a nie śni To kompletuj śmiało, nic nie stoi na przeszkodzie!
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:16   #3185
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Wlasnie często się zastanawiam nad tym, czy nie lepiej bylo by wyjechac ale bariera językowa jakos mnie przeraża..
Z wlasnego doswiadczenia powiem tak... czas zmienia wszystko. Ponad 8 lat temu przylatujac do UK nie mowilam prawie nic. Mature ledwo zdalam z angielskiego. Polecialam tylko na wakacje a poznalam mojego meza.... i jakos ta Anglia została moim domem. Idac do pierwszych prac czylam sie zle nie rozumiejac jezyka ale wystarczy przebywać duzo wsrod obcokrajowców-nie koniecznie anglikow, w moim przypadku wystarczylo duzo rozmawiac z litwinem w pracy po angielsku.


Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o kąpieli w wannie?
Mam w końcu wannę, chciałabym sobie nalać ciepłej wody i się zrelaksować, ale tyle się nasłuchałam, ze się boję...
Ja sie kapie regularnie i letniej wodzie. Bardziej ciepla ale nie gorąca.
Powiem szczerze, ze coraz czesciej po glowie chodzi mi porod w wodzie... zobaczymy w czasie szkoly rodzenia czy zmienie zdanie.

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
U nas tez była podobna sytuacja finansowa, ale teraz powoli wszystko się układa może niech szuka pracy na etat albo do tej dodatkowo może rozkrecic dzialalnosc jeśli ma cos co lubi robić i mu to wychodzi, znajomi teraz podostawali kasę z urzędu pracy może to banal ale trzeba myśleć pozytywnie, u nas się sprawdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------


A Spisz na samej tej poduszce czy jeszcze dajesz poduszkę pod głowę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Bo podusia jest miekka i milo sie spi no ale jednak ten bol pleców... jakos teraz nie bola, a nie sadze zeby od nocy dzialal jeszcze paracetamol.


Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, co prawda trochę późno ale mogę się dołączyć?
Asia
Witam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:21   #3186
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Dzień dobry Ale macie tępo, nadrabiałam Was na trzy raty

Melduję, że jestem zakopana (znowu) w kartonach bo wczoraj byliśmy na wycieczce w ikei Oprócz najważniejszych, czyli szafy i łóżeczka dla małej to nakupowałam milion pięćset kartoników, pudełeczek, koszyczków (fioł na punkcie organizacji w szafach, komodach, szafkach itp. )
Nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła parę rzeczy do dekoracji
TŻ się mnie pyta czy ta latarenka, ten kwiat i te świeczki to też element wyprawki Głupio się pyta nie? Pewno, że tak Zrobiłam też zapas ramek na nowego członka rodziny
Teraz czeka wszystko na złożenie i rozstawienie bo sypialni przejść się nie da

kociulek Ty to tam odpoczywaj i palcem nawet nie kiwnij ! Już tyle przeszliście, że musi być dobrze i będzie Fajnie masz dzieciaczki, że tak ogarniają, naprawdę musisz być z nich bardzo dumna Mam nadzieję, że mi też tak się uda wychować córeczkę

Darunia U mnie też będzie łóżko pod kaloryferem (po długich dyskusjach z TŻ i samą sobą ) I też broniłam się przed tym, ale albo to albo muszę zrezygnować z komody dla małej bo nie otworzę drzwi Więc sprawa stała się oczywista w końcu bo się nie pomieścimy z rzeczami Zresztą u nas w nowym budownictwie jest tak ciepło, że ledwo kaloryfer grzeje na jedynkę zimą albo i wcale a jest ciepło a ja jestem dziołcha wychowana w kamienicy w której max było 18-19 stopni, więc nawet nie lubię gorąca w domu a w sypialni szczególnie.

DoDoo Gratuluję szparki I witamy w różowej kolorowance

kamisha za glukozę. Ja byłam nie do życia w ten dzień co miałam badanie Najlepiej odpocznij dziś sobie

ewelinuus Doskonale Cię rozumiem. U nas było podobnie, znaczy TŻ ma swoją działalność jednoosobową i nigdy nie było wiadomo ile zarobi. Jakieś zwolnienie czy urlop? Ok, w każdej chwili mógł sobie zrobić, ale jednocześnie nic nie zarabiał. Czyli przykład, skręci nogę (odpukać) musi się oszczędzać przez 2 tygodnie i za to żadnej kasy, zasiłku nic. Oczywiście dodatkowo milion składek itp. No i została moja wypłata stała (umówmy się praca opiekunki w żłobku to nie kokosy) I tak oto zanim zaczęliśmy starać się o dziecko to TŻ zmienił pracę na normalny etat na umowie o pracę a tylko dorabia na działalności. Może mniej z tego jest kasy fizycznie, ale ulga zabezpieczenia jakiegokolwiek ogromna. Chociaż ja bym powiedziała jedno słowo, to już byśmy byli za granicą, TŻ namawia mnie już dawno bo on by tam zarabiał kupę kasy i ja z już skończoną pedagogiką też nie mało... Ale ja mam taką barierę i językową i przed rozstaniem z rodziną, że nie chcę A teraz jak już ma być dziecko to w ogóle nie ma opcji.

Solvency Witamy Jakie tam późno, przecież to jeszcze długo

U nas rozkmina nad porodem rodzinnym to chyba się będzie toczyć do jego samego TŻ przeżywa gorzej niż ja bo ja póki co mam wylane (matka roku po raz kolejny ) trzymam się założenia, że tyle kobiet rodzi to i ja dam radę Ja nie dam ? Z kolei TŻ panikarz taki, że nie wiem czy on mi tam się nada do czegoś. Jeszcze ja go będę musiała uspokajać i za rękę trzymać.

A i jeszcze po wielu bolączkach wybraliśmy wózek Kolor szary z białą ramą
https://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/B...-Citi-3w1/1355
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel



Edytowane przez Velvet Wave
Czas edycji: 2016-09-20 o 10:47
Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:24   #3187
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Zobaczcie na to..
http://www.vismaya-maitreya.pl/natur...wilzanych.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 10:28   #3188
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ale macie tępo, nadrabiałam Was na trzy raty

Melduję, że jestem zakopana (znowu) w kartonach bo wczoraj byliśmy na wycieczce w ikei Oprócz najważniejszych, czyli szafy i łóżeczka dla małej to nakupowałam milion pięćset kartoników, pudełeczek, koszyczków (fioł na punkcie organizacji w szafach, komodach, szafkach itp. )
Nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła parę rzeczy do dekoracji
TŻ się mnie pyta czy ta latarenka, ten kwiat i te świeczki to też element wyprawki Głupio się pyta nie? Pewno, że tak Zrobiłam też zapas ramek na nowego członka rodziny
Teraz czeka wszystko na złożenie i rozstawienie bo sypialni przejść się nie da

kociulek Ty to tam odpoczywaj i palcem nawet nie kiwnij ! Już tyle przeszliście, że musi być dobrze i będzie Fajnie masz dzieciaczki, że tak ogarniają, naprawdę musisz być z nich bardzo dumna Mam nadzieję, że mi też tak się uda wychować córeczkę

Darunia U mnie też będzie łóżko pod kaloryferem (po długich dyskusjach z TŻ i samą sobą ) I też broniłam się przed tym, ale albo to albo muszę zrezygnować z komody dla małej bo nie otworzę drzwi Więc sprawa stała się oczywista w końcu bo się nie pomieścimy z rzeczami Zresztą u nas w nowym budownictwie jest tak ciepło, że ledwo kaloryfer grzeje na jedynkę zimą albo i wcale a jest ciepło a ja jestem dziołcha wychowana w kamienicy w której max było 18-19 stopni, więc nawet nie lubię gorąca w domu a w sypialni szczególnie.

DoDoo Gratuluję szparki I witamy w różowej kolorowance

kamisha za glukozę. Ja byłam nie do życia w ten dzień co miałam badanie Najlepiej odpocznij dziś sobie

Ty miałaś kupić meble z serii Hensvik?
Gratuluję zakupów! Ja cały czas biję się z myślami, czy zamówić łóżeczko tutaj (i przepłacić) czy zamówić na polskim allegro i kombinować z dowozem itd.
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:36   #3189
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Ty miałaś kupić meble z serii Hensvik?
Gratuluję zakupów! Ja cały czas biję się z myślami, czy zamówić łóżeczko tutaj (i przepłacić) czy zamówić na polskim allegro i kombinować z dowozem itd.
Tak to ja A cenowo duża przebitka?
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:39   #3190
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ja wolę nie czytać do końca bo tak naprawdę do wszystkiego można się przyczepić i nic byśmy nie mogły używać. Trzeba wybrać najlepszy skład, chusteczek do wyboru do koloru

Boże niby słońce a tak wieje że wieszając pranie na balkonie musiałam się otulić dodatkowo szlafrokiem grubym

Idę do biedry po te pomarańcze !!!
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:48   #3191
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Tak to ja A cenowo duża przebitka?
Spora, tu za łóżeczko Hensvik + lepszy materac wyjdzie ponad 600zł...
Na allegro łóżeczko z materacem, ochraniaczami itp. można kupić za 300zł.
Tylko problem jest, że chyba żaden sprzedawca nie wysyła za granicę

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Ja wolę nie czytać do końca bo tak naprawdę do wszystkiego można się przyczepić i nic byśmy nie mogły używać. Trzeba wybrać najlepszy skład, chusteczek do wyboru do koloru

Boże niby słońce a tak wieje że wieszając pranie na balkonie musiałam się otulić dodatkowo szlafrokiem grubym

Idę do biedry po te pomarańcze !!!
Ja tak samo - za dużo nie czytam
Wychodzę z założenia, że na dziecko nie mogę chuchać i dmuchać za bardzo
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 10:48   #3192
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Spora, tu za łóżeczko Hensvik + lepszy materac wyjdzie ponad 600zł...
Na allegro łóżeczko z materacem, ochraniaczami itp. można kupić za 300zł.
Tylko problem jest, że chyba żaden sprzedawca nie wysyła za granicę
a ostatnio czytałam że na ebay są polscy sprzedawcy, może tam poszukaj ?
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:49   #3193
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Melduję, że jestem zakopana (znowu) w kartonach bo wczoraj byliśmy na wycieczce w ikei Oprócz najważniejszych, czyli szafy i łóżeczka dla małej to nakupowałam milion pięćset kartoników, pudełeczek, koszyczków (fioł na punkcie organizacji w szafach, komodach, szafkach itp. )
Nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła parę rzeczy do dekoracji
TŻ się mnie pyta czy ta latarenka, ten kwiat i te świeczki to też element wyprawki Głupio się pyta nie? Pewno, że tak Zrobiłam też zapas ramek na nowego członka rodziny
Teraz czeka wszystko na złożenie i rozstawienie bo sypialni przejść się nie da

A i jeszcze po wielu bolączkach wybraliśmy wózek Kolor szary z białą ramą
https://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/B...-Citi-3w1/1355
Ale ruszyłaś ostro do przodu! Gratki
Miłego układania
Ja przed porodem też chyba jeszcze raz odwiedzę ikeę, coś mi się zdaje, że mi braknie pudełeczek i organizerów
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:51   #3194
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Spora, tu za łóżeczko Hensvik + lepszy materac wyjdzie ponad 600zł...
Na allegro łóżeczko z materacem, ochraniaczami itp. można kupić za 300zł.
Tylko problem jest, że chyba żaden sprzedawca nie wysyła za granicę
No to sporo Tutaj same łóżeczko 279 zł a materac (my decydujemy się na piankę i obszycie 100% bawełna) na all wyczaiłam za jakieś 70 zł z przesyłką. No to różnica jest. Kurcze sama bym miała rozkmine jak to zrobić
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:54   #3195
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Spora, tu za łóżeczko Hensvik + lepszy materac wyjdzie ponad 600zł...
Na allegro łóżeczko z materacem, ochraniaczami itp. można kupić za 300zł.
Tylko problem jest, że chyba żaden sprzedawca nie wysyła za granicę
Wysyłają na pewno Myślę, że dałoby się znaleźć takiego, tylko pytanie, czy koszt wysyłki nie będzie bliski tym 300 zł różnicy Rok temu kupowałam fotelik 15-36 kg i płaciłam za przesyłkę z Pl ok. 150 zł, ale i tak wyszedł mi taniej niż ten sam tu. Ale łóżeczko i materac to większe gabaryty... Pogrzeb dobrze i zastanów się co wolisz. Ja tak nad wózkiem się głowiłam. Ale jednak wolę kupić tu, bo cokolwiek wyjdzie nie tak przy użytkowaniu, czy tfu tfu przy montażu takiego łożeczka, to masz na miejscu gwarancję bez użerania się z jakimiś wysyłkami za granicę
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 10:54   #3196
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Spora, tu za łóżeczko Hensvik + lepszy materac wyjdzie ponad 600zł...
Na allegro łóżeczko z materacem, ochraniaczami itp. można kupić za 300zł.
Tylko problem jest, że chyba żaden sprzedawca nie wysyła za granicę

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



Ja tak samo - za dużo nie czytam
Wychodzę z założenia, że na dziecko nie mogę chuchać i dmuchać za bardzo
Ja wole uodparniac dziecko ale jednak sklad kosmetyków jest wazny. Sama unikam parafiny wiec tym bardziej nie dam dziecku jej stosowac

Sprawdź ebay. U nas w UK sa polskie sklepy dziecięce... no ale ceny sa odpowiednie do zarobków...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:03   #3197
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
a ostatnio czytałam że na ebay są polscy sprzedawcy, może tam poszukaj ?
Są i to bardzo dużo - chyba co drugi sprzedawca na ebay, który sprzedaje minky to Polak
Ale sprzedają po niemieckich cenach

Wózek też bierzemy od polskiego producenta, tylko że z produkcji na rynek niemiecki Ale tutaj w cenie nie ma takiej różnicy

Tu Hensvik kosztuje 79e, czyli powiedzmy jakieś 50zł różnicy, ale lepszy materac 59e... Chyba, że zrobimy tak jak ty - łóżeczko z Ikei, a materac oddzielnie...

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Wysyłają na pewno Myślę, że dałoby się znaleźć takiego, tylko pytanie, czy koszt wysyłki nie będzie bliski tym 300 zł różnicy Rok temu kupowałam fotelik 15-36 kg i płaciłam za przesyłkę z Pl ok. 150 zł, ale i tak wyszedł mi taniej niż ten sam tu. Ale łóżeczko i materac to większe gabaryty... Pogrzeb dobrze i zastanów się co wolisz. Ja tak nad wózkiem się głowiłam. Ale jednak wolę kupić tu, bo cokolwiek wyjdzie nie tak przy użytkowaniu, czy tfu tfu przy montażu takiego łożeczka, to masz na miejscu gwarancję bez użerania się z jakimiś wysyłkami za granicę
O to właśnie chodzi.
Codziennie poruszam ten temat i już wczoraj mąż powiedział - zamów w Polsce, jakoś transport się znajdzie.
Dzisiaj kolejny dzień i znów mam ten sam dylemat

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ja wole uodparniac dziecko ale jednak sklad kosmetyków jest wazny. Sama unikam parafiny wiec tym bardziej nie dam dziecku jej stosowac

Sprawdź ebay. U nas w UK sa polskie sklepy dziecięce... no ale ceny sa odpowiednie do zarobków...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo, skład trzeba czytać i wybierać jak najlepszy z dostępnych
Ale cudowanie z podawaniem dziecku wyłącznie rzeczy bio, naturalnych i całkowite izolowanie od tych 'gorszych' składów to nie dla mnie Chyba, że dziecko faktycznie ma problem, to siła wyższa.
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:09   #3198
muffinowe_love
Raczkowanie
 
Avatar muffinowe_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 261
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cześć dziewczyny, cytuję wczorajsze, a zaraz biorę się za czytanie tego co dziś naskrobałyście.

Pogoda się poprawiła, jakbym wiedziała to naszykowałabym pranie na dziś, a tak lipa
Byłam wczoraj jeszcze w dwóch biedronakach, ale po proszku ani śladu, kupiłam tylko te kapsułki z loveli, ale nie wiem czy to cena promocyjna 14 zł z hakiem za takie małe opakowanie?

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
No właśnie też mi się ten 62 najbardziej odpowiedni wydaje, ale jest taki śliczny, że szukam racjonalnego wytłumaczenia żeby kupić 68


A, dziś i jutro na znak.com.pl jest 40% zniżki na sporo tytułów. Są też popularne teraz poradniki dzieciowe. Zamówiłam sobie Dzieci w Paryżu nie grymasza i Pierwszy rok życia dziecka. Ceny atrakcyjne

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
dziewczyny, której już przyszedł rogal z tego zestawu:
http://allegro.pl/zestaw-poduszka-ci...170710741.html

pokażcie na żywo myślę zamówić ale ciągle się waham...
Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane jeszcze raz! Wasze wsparcie działa cuda
Iwonka, właśnie dlatego mówię aby chociaż do końca października wytrzymać, bo wtedy już musi być lux
Monia, moja szyjka już na starcie była co najmniej o połowę krótsza od waszej, a najmniejszy skurcz powoduje jej skrócenie. W poprzednich ciążach bardzo wcześnie zaczęły mi się skurcze, skracanie szyjki i rozwarcie, a ta ciąża tym bardziej jest narażona na przedwczesne rozwiązanie. Ale moja siła i to jak mnie pocieszacie i w nas wierzycie na pewno zdziała cuda nie ma innej opcji


Motylku, o Boże! jakie piękne te poduchy! Nie, nie, nie!!! Nie mogę na to patrzeć, bo ja sroka jestem
Kociulek dasz radę ja nie chcę cię do złego namawiać, ale skoro i tak teraz musisz głównie leżeć, to ja bym sobie tej stówki na poduchę na twoim miejscu nie żałowała. Wykorzystasz ją na maxa


Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki I znowu długo mnie tu nie było

No więc co u nas? Od 2 tygodni jesteśmy w szpitalu. Położyli mnie na podanie sterydów i zaproponowali abym już została do końca, bo tak będzie bezpieczniej. Oczywiście z mojej strony nie było sprzeciwu, bo do szpitala mam 100 km, także gdyby coś się zaczęło dziać, to mogłabym nie zdążyć :/
Teraz leżymy, odpoczywamy i czekamy
Te 2 tygodnie szybko mi minęły, tylko jedzenie jest do bani, a w ostatnim tygodniu nawet schudłam, także mąż tylko z wałówkami przyjeżdża No i jest jeszcze jedna rzecz, której niesamowicie tutaj brakuje, a konkretnie telewizora. Wyobraźcie sobie, że nie ma nawet jednego na oddziale i tutaj błogosławiony internet
justyna jednym słowem - PODZIWIAM
Ale jak tak myslę o warunkach w szpitalach to skandal, żeby ludziom leżącym dłuższy czas (nie tylko ciężarnym) nie zapewnić minimum jakiegoś konfortu psychicznego i oderwania od myślenia o chorobach i nieszczęściach chocaiż przez głupi tv w pokoju

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Dz
O, a ja z poprzedniego cytowania Ciebie za dużo zmazałam i zapomniałam - to już będzie Adaś na pewno? Decyzja klepnięta?
Myślę, że ten Adaś zostanie, chyba że na finiszu nas oświeci
W sumie imię spełnia wszystkie nasze warunki: proste, klasyczne, bez udziwnień i sezonowej mody, można zdrobnić, no i to faworyt męża w sumie od początku
Tak mi tylko na początku przeszkadzało trochę, że kuzyn męża ma tak na imię i praktycznie tak samo jak my na nazwisko, ale on mieszka w Niemczech i nazwisko ma trochę zmienione (nasze kończy się na "t" a jego na "th" i przez 5 lat jeszcze się nie poznaliśmy, bo bywa w Polsce bardzo rzadko, więc to chyba nie będzie problem, że dwóch Adamów będzie w rodzinie

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
:

opcja 1
tam gdzie suszarka komoda długa na 120cm (mieści się ze spokojem pod półkę), łóżeczko tak jak stoi, kanapa tak jak stoi.
kaloryfer odsłonięty, więc w zimie będę mogła sobie postawić suszarkę na rzeczy obok kaloryfera i będzie ładnie nawilżone powietrze.
ta opcja przekonuje mnie tym, że obrócę się i mam komodę i półki, a tam wszystko co dla dziecka potrzebne pod ręką.
na łóżeczko będę mogła położyć przewijak.
.
Głosuję na opcję nr 1

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Moje dziecko ma cipke!!!
Oplacilo sie czekanie 5 godzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba najbardziej wyczekiwana wiadomość dnia Gratulacje!!!!
muffinowe_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:24   #3199
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Dzień dobry, ale pędzicie od 9.30 Was czytałam

gratulacje nowych tygodni, poznanych płci, udanych wizyt i zakupów


Ja wczoraj po wizycie wiem, że mały waży 1305g i dalej nie chce pokazać buzi, nawet gin się śmiał, że chyba dopiero po porodzie się poznamy
cudownie zobaczyć ruszające się stópki i rączki nie chce pokazać buźki, to przynajmniej mamie pomachał no i słuchaliśmy z tż serduszka, oboje w milczeniu zachwyceni jak chciałam coś powiedzieć to tż do mnie: "potem, potem" byl zachwycony

Od ostatniego razu skurczy bolesnych brak twardnienie brzucha się zdarza, ale jest ok szyjka się jeszcze skróciła, ale na razie jest zamknięta, więc lekarz kazał nie panikować, tylko leżeć. Mówił też coś o podejrzeniu rozejścia spojenia łonowego, bo boli mnie kość, a jak mnie dotknął to, aż z bólu miałam łzy w oczach, ale to jeszcze nic pewnego i będziemy o tym rozmawiać około 35tc, więc ściskam nogi i wytrzymuje minimum do wtedy
I uwaga od początku ciąży mam już 12kg na plusie, ale to i tak mało jak na to co pochłaniam tonami
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 11:28   #3200
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ale pędzicie od 9.30 Was czytałam

gratulacje nowych tygodni, poznanych płci, udanych wizyt i zakupów


Ja wczoraj po wizycie wiem, że mały waży 1305g i dalej nie chce pokazać buzi, nawet gin się śmiał, że chyba dopiero po porodzie się poznamy
cudownie zobaczyć ruszające się stópki i rączki nie chce pokazać buźki, to przynajmniej mamie pomachał no i słuchaliśmy z tż serduszka, oboje w milczeniu zachwyceni jak chciałam coś powiedzieć to tż do mnie: "potem, potem" byl zachwycony

Od ostatniego razu skurczy bolesnych brak twardnienie brzucha się zdarza, ale jest ok szyjka się jeszcze skróciła, ale na razie jest zamknięta, więc lekarz kazał nie panikować, tylko leżeć. Mówił też coś o podejrzeniu rozejścia spojenia łonowego, bo boli mnie kość, a jak mnie dotknął to, aż z bólu miałam łzy w oczach, ale to jeszcze nic pewnego i będziemy o tym rozmawiać około 35tc, więc ściskam nogi i wytrzymuje minimum do wtedy
I uwaga od początku ciąży mam już 12kg na plusie, ale to i tak mało jak na to co pochłaniam tonami
jaki już duży chłopaczek
ja mam +8 zaraz Cię dogonię
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:33   #3201
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
jaki już duży chłopaczek
ja mam +8 zaraz Cię dogonię
no nie wiem czy dogonisz, bo kupiłam wczoraj nutellę
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:36   #3202
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ale pędzicie od 9.30 Was czytałam

gratulacje nowych tygodni, poznanych płci, udanych wizyt i zakupów


Ja wczoraj po wizycie wiem, że mały waży 1305g i dalej nie chce pokazać buzi, nawet gin się śmiał, że chyba dopiero po porodzie się poznamy
cudownie zobaczyć ruszające się stópki i rączki nie chce pokazać buźki, to przynajmniej mamie pomachał no i słuchaliśmy z tż serduszka, oboje w milczeniu zachwyceni jak chciałam coś powiedzieć to tż do mnie: "potem, potem" byl zachwycony

Od ostatniego razu skurczy bolesnych brak twardnienie brzucha się zdarza, ale jest ok szyjka się jeszcze skróciła, ale na razie jest zamknięta, więc lekarz kazał nie panikować, tylko leżeć. Mówił też coś o podejrzeniu rozejścia spojenia łonowego, bo boli mnie kość, a jak mnie dotknął to, aż z bólu miałam łzy w oczach, ale to jeszcze nic pewnego i będziemy o tym rozmawiać około 35tc, więc ściskam nogi i wytrzymuje minimum do wtedy
I uwaga od początku ciąży mam już 12kg na plusie, ale to i tak mało jak na to co pochłaniam tonami
Dz
Ty to akurat przy tym leżeniu masz moc czasu na czytanie, więc Ci rozrywkę zapewniamy
Super wizyta, gratki
A ktg w końcu Ci robił?
Idziemy prawie równo z kg... Ja chyba już 11. Obawiam się, że 2 z przodu złapiemy Ale to nic, damy radę, ja już dwa razy taką liczbę zrzuciłam!

Edytowane przez folinka
Czas edycji: 2016-09-20 o 11:38
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:37   #3203
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
no nie wiem czy dogonisz, bo kupiłam wczoraj nutellę
hehe, jeśli jeszcze ją masz w domu, to słabo Ci idzie

Ja ostatnio pochłaniam słodycze w ilości hurtowej.
I tak codziennie obiecuję sobie, że pójdę do sklepu i kupię sobie zdrowe zapychacze, ale jak zajdę i wezmę pół koszyka owoców, to i tak je wszystkie wszamię za 2 dni
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:46   #3204
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, co prawda trochę późno ale mogę się dołączyć?
Asia
Hej

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
dlatego patrzę na składy (srokao) i dziecku nie kupie takiego świństwa.
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:47   #3205
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Itstoolatex jaki duży facet juz! teraz tylko zaciskac nogi to do 3kg spokojnie dojdzie
Ja ostatnio miałam 8kg na plusie, jak pójdę na wizytę 3 października to będzie juz 15 tak czuje, bo blacha 3bita się kończy xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016

Edytowane przez kaziowa
Czas edycji: 2016-09-20 o 11:50
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:49   #3206
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Co do wagi to ja mam 8 kilo na plusie i zapomnialam napisac moja kluska wazy 1,3kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:51   #3207
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Dz
Ty to akurat przy tym leżeniu masz moc czasu na czytanie, więc Ci rozrywkę zapewniamy
Super wizyta, gratki
A ktg w końcu Ci robił?
Idziemy prawie równo z kg... Ja chyba już 11. Obawiam się, że 2 z przodu złapiemy Ale to nic, damy radę, ja już dwa razy taką liczbę zrzuciłam!
Tak, miałam ktg za które musiałam sobie jeszcze zapłacić
U mnie 2 z przodu jest bardziej, niż pewne szczególnie teraz kiedy mam leżeć, więc tylko leżę, jem i czytam wizaż

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
hehe, jeśli jeszcze ją masz w domu, to słabo Ci idzie

Ja ostatnio pochłaniam słodycze w ilości hurtowej.
I tak codziennie obiecuję sobie, że pójdę do sklepu i kupię sobie zdrowe zapychacze, ale jak zajdę i wezmę pół koszyka owoców, to i tak je wszystkie wszamię za 2 dni
mam jeszcze, ale nie jest to wyczynem, bo kupiłam ten największy słoik
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:53   #3208
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
3.30😣
Od pół h nie śpię 😣
Kapituluje. Chyba już nie zasne😣
Dobrze że mam co nadrabiać 😉
SO lets the party get started 😆
Oj biedna, mi nocy mało, nie mogę wyspać, a Ty latasz z budyniami po nocy. Hmmm... ale chyba sama zaraz pójdę go zrobić

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Najfajniejsza kiecka justi 👌
Ja odpuscilam tym razem Lidla
Bo nic z chlopiecych rzeczy nie rzuciło na kolana ... w przeciwieństwie do rzeczy dziewczynek
No i dzień był za krótki żeby nawet podjechać do sklepu 😐
E tam, body bardzo fajne złapałam, ale ileż można samych body kupować. Wybór dla dziewuszek był większy

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Kotku no to lezymy 💪
Dni szybko mina i będzie ok 😚😚😚
musi

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czytam na bieżącą ale jestem w zlym nastroju od niedzieli i po prostu tylko Was podczytyje.
Dziewczyny a gdzie kupiujecie skarpetki i rajstopy dla naszych pociech? Niby tylko skarpetki a znalezc jakkes tansze to nie wiem ja nie moge. Wczoraj przyszla mi pościel do lozeczka z wzoren wybranym przez mojego tz, nie koniecznie mi sie podova ale drugą wybieram ja a i w reali to i ta nie jest brzydka. Na początku i tak sie nie przyda ale juz będzie. A dzis przyjdzie mi poducha do spania.
Ja skarpetki i rajstopki mam albo z pepco albo z lidla. Te z pepco mają 72% bawełny

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Kociulku nie martw się u mnie się tak namnożyło, bo nawet ubranka na 80 cm już mam (w spadku)
A to ty już ładnie do przodu jesteś
Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
I dobrze, bo ja mojego loginu nie lubię więc dzięki Tobie jest przyjemniejszy
No co ty! Masz bardzo fajny login
Mój to taki z przypadku, nawet nie wymyślany przeze mnie To kiedyś bratanica męża (wtedy 9letnia) nie miała dojścia do jakiejś gry i dopiero tu na forum mogła coś tam zrobić, nawet nie pamiętam co. A że to było na naszym komputerze tak już zostałam z wizażem

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
kociulek ja już 2 tygodnie po sterydach, a oddział też mamy po remoncie ale nie ma ani jednego ani drugiego. Internet mam swój, książki też ale jakoś mi nie idzie czytanie :/ Ale to nic, damy radę
A Ty dlaczego masz mieć tak wcześnie rozwiązanie? Przepraszam, że pytam, bo pewnie pisałaś ale niestety nie jestem na bieżąco
Bo moja ciąża jest ciągle z problemami i ciągłymi wizytami w szpitalu. Ja też już miałam podane sterydy przy okazji ostatniego szpitalnego pobytu. U mnie od początku było niebezpieczeństwo niedonoszenia ze względu na operację szyjki, później doszło przodujące łożysko przez które już 4 razy miałam krwotok. Niby trochę się odsunęło i więcej krwotoków być nie powinno, ale nikt nie daje mi na to gwarancji jeśli pojawią się jeszcze skurcze. Synek jest coraz większy i nie wiadomo jak długo utrzyma go moja nikła szyjka. Oby do końca października
A ty masz już wybrane imiona dla swoich maluszków?
Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Wychowujmy tych facetów dopóki możemy, bo potem sobie z nimi nie damy rady i zamiast jednego dziecka będzie trzeba opiekować się dwoma... Mój też ma przebłyski "mądrości"...
Wczoraj mówię mu, że chętnie zjadłabym troszkę owoców (no straszne rzeczy obrac jabłko i pokroić banana) to nagle mu się przypomniało, że musi właśnie w tej chwili iść po chleb do sklepu. Musiałam sobie i tak zrobić sama...
A chociaż w tym sklepie dokupił ci tych owoców?

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
W tesco kupiłam może nie pomarańcze, ale pyszne mandarynki.
Ja przy Karolinie mandarynki pochłaniałam kilogramami

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o kąpieli w wannie?
Mam w końcu wannę, chciałabym sobie nalać ciepłej wody i się zrelaksować, ale tyle się nasłuchałam, ze się boję...
Ja mam zakaz wylegiwania się w wannie, ale jestem w trochę innej sytuacji. Jeśli ni się nie dzieje, to uważam, że ciepła, nie gorąca kąpiel nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać o moim śnie !
Śniło mi się że zaczęła się akcja porodowa...
byliśmy na jakimś zlocie szkolnym... mąż wypił i dzwonił po karetkę... nie byłam spakowana i stałam pod jakąś szafą , wody mi odchodziły a ja się pakowałam do reklamowki z biedronki... mialam tam same letnie sukienki i je pakowałam... dla dziecka nic ... karetka nie dojechała i do szpitala zawiozł mnie nauczyciej z wuefu z gimnazjum. Męża nie wpuscili zemną bo czuć było alkohol. Potem mi powiedzieli że mam rozwarcie na 10 cm ale zaczęłam puchnąć tam i mi chcieli cesarkę robić. Boże takie głupoty !!!!!

Obudziłam się i powiedziałam mężowi że muszę ogarnąć do końca wyprawkę bo to mnie tak męczy że aż śnią mi się takie głupoty ! Za bardzo to przeżywam. Mąż ma 19 listopada urodziny i wtedy ostatni raz się będzie mógł czegoś napić bo jakby faktycznie tak było że by go nie wpuscili to bym go chyba udusiła ! od dawna ustalone ze rodzimy razem
No nieźle!
Mnie też zawsze męczą takie niezałatwione sprawy i chyba dlatego dzisiaj z rana zaczęłam szykować torbę dla dziecka do szpitala. Bo moja to już dawno w gotowości

Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, co prawda trochę późno ale mogę się dołączyć?
Asia
Witaj Asiu!

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Z wlasnego doswiadczenia powiem tak... czas zmienia wszystko. Ponad 8 lat temu przylatujac do UK nie mowilam prawie nic. Mature ledwo zdalam z angielskiego. Polecialam tylko na wakacje a poznalam mojego meza.... i jakos ta Anglia została moim domem. Idac do pierwszych prac czylam sie zle nie rozumiejac jezyka ale wystarczy przebywać duzo wsrod obcokrajowców-nie koniecznie anglikow, w moim przypadku wystarczylo duzo rozmawiac z litwinem w pracy po angielsku.
To prawda, bezpośredni kontakt z językiem to najlepszy sposób na jego naukę.
Lucky, mówisz od poduchy te bóle? A ja myślałam, że ona właśnie ma pomóc. Dobrze, że w końcu udało ci się zasnąć i oby bóle się nie powtórzyły, bo branie leków to też nie rozwiązanie.


Velvet, dziękuję rzeczywiście jestem dumna ze swoich dzieci, niemniej jednak zbliżający się u nich okres dojrzewania napawa mnie strachem i paniką.
A z zakupami poszalałaś Chyba dobrze, że ikea jest ode mnie tak daleko Śliczny wózek
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 11:57   #3209
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Itstoolatex jaki duży facet juz! teraz tylko zaciskac nogi to do 3kg spokojnie dojdzie
Ja ostatnio miałam 8kg na plusie, jak pójdę na wizytę 3 października to będzie juz 15 tak czuje, bo blacha 3bita się kończy xD
3bit

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Co do wagi to ja mam 8 kilo na plusie i zapomnialam napisac moja kluska wazy 1,3kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to tak samo jak moja kluska tylko ja mam więcej na plusie
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 12:10   #3210
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Velvet właśnie wózek boski !!!

Kaziowa u mnie też blacha 3 bita się kończy...
Ja tam mam wyrąbane na te kilogramy przyszły to i pójdą mnie cieszy rosnący brzuszek, dobrze się z nim czuję i na pewno będzie mi go brakować.. mimo że czasem mam problem zawiązać buta czy ubrać skarpetki
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 10:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.