Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-20, 13:23   #3241
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Iwonka odwołuje, przed chwilą dostałam paczkę to chyba jestem szczęściarą biorąc pod uwagę komentarze !

Przez Ciebie musiałam iść po pomarańcze
U mnie w biedrze mandarynki to jakieś zmutowane :szok: takie wielkie że masakra i cena prawie 9 zł/ kg - ale i tak mandarynki najlepiej smakują w święta
Wybacz!
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:25   #3242
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
malutko masz w brzuszku ja mam 95cm
Ja z wami nie rozmawiam!
Do tej pory przybyło mi niecałe 7 kg, a mam 97cm

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Za 2 tyg mam mieć ktg i wtedy tylko badanie ginekologiczne a wi zyta z usg za 4 tygodnie. Co do ktg, to ja będę musiała płaci c 40zł za każdym razem lekarz, do którego chodzę jest naprawdę dobry, ale zdziera ze swoich pacjentek ile się tylko da
No tak! Zawsze coś za coś

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Kociulek, nie dokupil bo w domu było sporo

Teraz siedzi u fryzjerki i strasznie mnie wkurrrr bo gadaja jakby sie znali jak wielcy przyjaciele smiechy hihy :/ ja mu dam jak wyjdzie...

I jeszcze wkurzyl mnie tekstem ze dziecko ze szpitala bedzie w rozku wiózł do domu!
Mój sam wyszedł jakiś czas temu z propozycją, że kupi maszynkę i będę mu obcinać włosy Synowi też obcinam więc przynajmniej ich fryzjerów mam z głowy

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam już która, ale któraś z Was pytała gdzie zamawiałam komplet do wózka minky szaro-błękitny, tak więc ja zamawiałam na facebooku od użytkowniczki Melkanelka razem z wysyłką zapłaciłam 50zł, ale jeszcze nie powiem czy warto, bo nie doszedł


Dziewczyny na jakim programie pierzecie ubranka maluszków? Bo nie mam pojęcia
Tak, ja pytałam, bo kolorystyka bardzo mi się spodobała. A jaki ma wkład? ten grubszy? Cena też bardzo fajna
A jeśli chodzi o pranie, to albo "pranie codzienne" na 40 stopni, albo "dziecięce", ale wiem, że ten ostatni program nie każda pralka posiada.

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
pokazuje wóz naszego synalka Załącznik 6651401
Piekny

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Hehe, to tak jakbym słyszała... moją mamę
Żaliłam się jej, że te przelewy tak długo idą, że nie lubię kupować przez internet, że ciekawe jak ten fotelik itd. Ogólnie, że chciałabym ten wózek już mieć w domu.
A ona do mnie, że wózek to można kupić i po porodzie Ja do niej, że jak mam kupić po porodzie, skoro w zestawie jest fotelik, a bez niego przecież dziecka nie przewiozę do domu.
I ona na to, że po co fotelik, przecież wystarczy dziecko ubrać, zawinąć w kocyk i rożek i do samochodu... Po co fotelik dla noworodka?
Taaa.... skąd ja to znam

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Rozumie, w takim razie musisz się oszczęszdzać na maxa nie masz wyjścia.

A my imiona już dawno wybraliśmy dzisiaj miałam też robione usg, także podaję:
Nikola 1298 g
Kacper 887 g
Patryk 831 g
I oto moja trójca

Kobieta góruje! Piękna waga u każdego z osobna
Swoją drogą orientujesz się jaką wagę powinny osiągnąć twoje dzieci pod koniec października? bo to wtedy masz mieć cc prawda?
No i Migdałek może teraz uzupełnić Twoje pociechy na pierwszej stronie
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:25   #3243
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Hehe, to tak jakbym słyszała... moją mamę
Żaliłam się jej, że te przelewy tak długo idą, że nie lubię kupować przez internet, że ciekawe jak ten fotelik itd. Ogólnie, że chciałabym ten wózek już mieć w domu.
A ona do mnie, że wózek to można kupić i po porodzie Ja do niej, że jak mam kupić po porodzie, skoro w zestawie jest fotelik, a bez niego przecież dziecka nie przewiozę do domu.
I ona na to, że po co fotelik, przecież wystarczy dziecko ubrać, zawinąć w kocyk i rożek i do samochodu... Po co fotelik dla noworodka?

kamisha no fura pierwsza klasa!
Hehe
Teraz przy wypisie musi byc fotelik lub wozek
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:30   #3244
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

justynia - nasz mial byc w listopadzie ale uszyli wczesniej wiec kupilismy tak czy siak by stal


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

justyna - gratuluje imion!

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

kociulek - dziekuje

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:31   #3245
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Hehe
Teraz przy wypisie musi byc fotelik lub wozek
Oczywiście, ale wiadomo - mama wie lepiej, przecież urodziła dziecko (nie ważne, że to było 25 lat temu)
Dobrze, że tę wyprawkę sama kompletuję, bo jakbym miała takich doradców wokoło zamiast wizażu, to w sumie bym 9 miesięcy przeleżała, w grudniu bym spakowała do torby jakiś ręcznik, szczoteczkę i kilka pampersów i czekała, aż się zacznie akcja porodowa
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:34   #3246
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Ja z wami nie rozmawiam!
Do tej pory przybyło mi niecałe 7 kg, a mam 97cm

Tak, ja pytałam, bo kolorystyka bardzo mi się spodobała. A jaki ma wkład? ten grubszy? Cena też bardzo fajna
A jeśli chodzi o pranie, to albo "pranie codzienne" na 40 stopni, albo "dziecięce", ale wiem, że ten ostatni program nie każda pralka posiada.
Bo mi moje 12kg w przewadze poszło w du...
Ja wzięłam ten wkład jesień/zima, czyli ten grubszy, kobieta ma w czwartek wysłać, więc jak tylko dojdzie to dam znać jak jest jakościowo i wstawię foty
Moja pralka ma program pranie delikatne, więc chyba na tym będę prała
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:36   #3247
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Hehe, to tak jakbym słyszała... moją mamę
Żaliłam się jej, że te przelewy tak długo idą, że nie lubię kupować przez internet, że ciekawe jak ten fotelik itd. Ogólnie, że chciałabym ten wózek już mieć w domu.
A ona do mnie, że wózek to można kupić i po porodzie Ja do niej, że jak mam kupić po porodzie, skoro w zestawie jest fotelik, a bez niego przecież dziecka nie przewiozę do domu.
I ona na to, że po co fotelik, przecież wystarczy dziecko ubrać, zawinąć w kocyk i rożek i do samochodu... Po co fotelik dla noworodka?

kamisha no fura pierwsza klasa!
to moj tata tez dzisiaj tak zareagowal z wielkimi wyrzutami ze wozek jest .. kuzwa w koncu on stoi u nas a nie u niego w pokoju...


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Oczywiście, ale wiadomo - mama wie lepiej, przecież urodziła dziecko (nie ważne, że to było 25 lat temu)
Dobrze, że tę wyprawkę sama kompletuję, bo jakbym miała takich doradców wokoło zamiast wizażu, to w sumie bym 9 miesięcy przeleżała, w grudniu bym spakowała do torby jakiś ręcznik, szczoteczkę i kilka pampersów i czekała, aż się zacznie akcja porodowa
bo tak by bylo.. u mnie to sami na to za wczesnie i na to.. masakra

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 13:41   #3248
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
to moj tata tez dzisiaj tak zareagowal z wielkimi wyrzutami ze wozek jest .. kuzwa w koncu on stoi u nas a nie u niego w pokoju...


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------


bo tak by bylo.. u mnie to sami na to za wczesnie i na to.. masakra

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
I dodatkowo pytania: a po co to? bez tego można się obejść/kupić później/lepiej pieniądze przeznaczyć na coś innego
Ale przez skype to można spokojnie przetrawić, na żywo raczej bym wybuchła

Moja teściowa z kolei jak dzwoni, to od chwili kiedy dowiedziała się o ciąży, zadaje te same pytania i po raz milionowy opowiada o swoich ciążach
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:47   #3249
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość

Moja teściowa z kolei jak dzwoni, to od chwili kiedy dowiedziała się o ciąży, zadaje te same pytania i po raz milionowy opowiada o swoich ciążach
mam tak samo znam to już na pamięć
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:01   #3250
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
I dodatkowo pytania: a po co to? bez tego można się obejść/kupić później/lepiej pieniądze przeznaczyć na coś innego
Ale przez skype to można spokojnie przetrawić, na żywo raczej bym wybuchła

Moja teściowa z kolei jak dzwoni, to od chwili kiedy dowiedziała się o ciąży, zadaje te same pytania i po raz milionowy opowiada o swoich ciążach
Ha... u mnie od poczatku bylo gadanie, ze wszystko kupujemy zbyt szybko. Ja wole dzielic koszta i kupować w promocjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Dziewczynki jak to jest z tym twardnieniem brzucha? Mam dzis brzuch jakis taki twardy jak skala. Gadalam wlasnie z mezem i mnie od razu namawia zeby jechać do szpitala... choc nic mnie nie bolim czuje sie torche zmeczona i tyle. Mozliwe, ze to od zmeczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:02   #3251
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Rozumie, w takim razie musisz się oszczęszdzać na maxa nie masz wyjścia.

A my imiona już dawno wybraliśmy dzisiaj miałam też robione usg, także podaję:
Nikola 1298 g
Kacper 887 g
Patryk 831 g
I oto moja trójca
Pięknie!
Dziewczyna góruje nad chlopakami! 😁
Ty już prawie 3 kg nosisz a my po ok kg i marudzimy 😛

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Rozumie, w takim razie musisz się oszczęszdzać na maxa nie masz wyjścia.

A my imiona już dawno wybraliśmy dzisiaj miałam też robione usg, także podaję:
Nikola 1298 g
Kacper 887 g
Patryk 831 g
I oto moja trójca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 14:18   #3252
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
mam tak samo znam to już na pamięć
o matko moja teściowa też... zresztą ona się w każdym temacie powtarza do tego jak mówi to się bardzo emocjonuje i aż krzyczy... najgorzej o ruchach bo za każdym razem pokazuje gdzie jej nóżka się wybijała itp... nie mogę już tego słuchać serio

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ha... u mnie od poczatku bylo gadanie, ze wszystko kupujemy zbyt szybko. Ja wole dzielic koszta i kupować w promocjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Dziewczynki jak to jest z tym twardnieniem brzucha? Mam dzis brzuch jakis taki twardy jak skala. Gadalam wlasnie z mezem i mnie od razu namawia zeby jechać do szpitala... choc nic mnie nie bolim czuje sie torche zmeczona i tyle. Mozliwe, ze to od zmeczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na sr mówili że twardnienie brzucha to są skurcze i jeżeli jest twardnienie na całej powierzchni brzucha to kazali przyjechać na IP sprawdzić !
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:20   #3253
muffinowe_love
Raczkowanie
 
Avatar muffinowe_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 261
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, ze coraz czesciej po glowie chodzi mi porod w wodzie... zobaczymy w czasie szkoly rodzenia czy zmienie zdanie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój gin stwierdził, że nie ma przekonania do tych porodów w wodzie, bo często to jest siedlisko bakterii. Ciężko jest zadbać o czystość takich wanien

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Hehe, to tak jakbym słyszała... moją mamę
Żaliłam się jej, że te przelewy tak długo idą, że nie lubię kupować przez internet, że ciekawe jak ten fotelik itd. Ogólnie, że chciałabym ten wózek już mieć w domu.
A ona do mnie, że wózek to można kupić i po porodzie Ja do niej, że jak mam kupić po porodzie, skoro w zestawie jest fotelik, a bez niego przecież dziecka nie przewiozę do domu.
I ona na to, że po co fotelik, przecież wystarczy dziecko ubrać, zawinąć w kocyk i rożek i do samochodu... Po co fotelik dla noworodka?

kamisha no fura pierwsza klasa!
Chyba musimy wybaczyć starszemu pokoleniu... moja teściowa też jakiś czas temu szeroko otworzyła oczy, że po co nosidełko przecież się dziecko najlepiej w gondoli przewozi
A dzisiaj jak jej mówię, że powoli trzeba wyprawkę ogarniać i torbę pakować, zeby nas nic nie zaskoczyło to stwierdziła, ze jeszcze trzeba ten fotelik kupić, bo to przecież ważne... szybko się uczy

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość

A my imiona już dawno wybraliśmy dzisiaj miałam też robione usg, także podaję:
Nikola 1298 g
Kacper 887 g
Patryk 831 g
I oto moja trójca
Super To Nikolka chociaż jedna to się braciom nie da

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Oczywiście, ale wiadomo - mama wie lepiej, przecież urodziła dziecko (nie ważne, że to było 25 lat temu)
Dobrze, że tę wyprawkę sama kompletuję, bo jakbym miała takich doradców wokoło zamiast wizażu, to w sumie bym 9 miesięcy przeleżała, w grudniu bym spakowała do torby jakiś ręcznik, szczoteczkę i kilka pampersów i czekała, aż się zacznie akcja porodowa
Coś w tym jest, już sobie nas wyobrażam wszystkie - spakowane w torby biedronkowe - jak we śnie justyny
Ja tracę cierpliwość jak z moim rodzicami rozmawiam coś o wyprawce - szmat to by nakupowali, ale że chcemy kupić jeden porządny wózek zamiast co roku zmnieniać to ojciec zaspuje mnie dobrymi radami, że znajomi kupili w komisie wózek za 200 zł, a na olx to multum tego za 500 zł to już takie wypaśne i olaboga po co my chcemy 1200 zł wydać

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
mam tak samo znam to już na pamięć
taaaaa.... historie rodzinne na tym etapie rządzą
muffinowe_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:20   #3254
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Kupiłam dziś paczkę pampersów w Biedronce tych najmniejszych i pisze na nich że też mają ten wskaźnik mokrości ! na półce cena 9.99zl a w domu na paragonie 11.99zl... norma w mojej biedronce ostatnio... ewidentnie mają braki w załodze widac to na każdym kroku.
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:21   #3255
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Dziś znowu szalejcie z pisaniem ale podczytuję was od rana więc jestem w miarę na bieżąco

Kociulek rozwiązała się moja sprawa z poduchą rogalem i to zupełnie inaczej niż się spodziewałam obserwowałam aukcję z paką ciuszków dla dziewczynki i w ostatnich minutach zalicytowałam ale byłam pewna, że mnie ktoś przebije a tu zonk wygrałam aukcję więc już na poduchę mi nie starczy bo miałam odłożone zaskórniaki na coś właśnie takiego nieplanowanego no ale za to będę miała ponad 60szt ciuszków za 160zł z wysyłką

Justyniaxxx dziś przyszedł ten mój Kiddy i szczerze to troszkę się rozczarowałam, nie to, że brzydki czy coś ale jakbym miała kupić nowy za te 800zł to masakra, jakoś nie widzę w nim nic co tyle jest warte:/ materiał cienki i taki zwykły, nie nieprzemakalny, ta klapa z tyłu to taki cienki plastik, i w ogóle tak jakoś na pierwszy rzut oka nie zachwyca jakością mam nadzieję, że będzie spełniał najważniejszą funkcję czyli będzie bezpieczny i wygodny dla Misi

Justynka śliczne imiona wybraliście i jakie już duże te twoje skarby

a ja dziś pół dnia w kuchni bo pizzę mi się zachciało a u nas to zawsze hurtowe ilości i naszkowałam 4 blachy
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:21   #3256
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
o matko moja teściowa też... zresztą ona się w każdym temacie powtarza do tego jak mówi to się bardzo emocjonuje i aż krzyczy... najgorzej o ruchach bo za każdym razem pokazuje gdzie jej nóżka się wybijała itp... nie mogę już tego słuchać serio
Omg, jakbym moją widziała, dosłownie....
I jak to ona żebra miała skopane

Rozmowa: a co tam u ciebie słychać? dalej źle się czujesz? (co najmniej 2 miesiące czuję się normalnie) a jak tam Filipek? kopie? o, a jak byłam w ciąży z....' i tak w kółko
+ jakiś intymne szczegóły o nacinaniu krocza itp.

Żadnych życiowych i przydatnych rad
snufey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:25   #3257
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Mój gin stwierdził, że nie ma przekonania do tych porodów w wodzie, bo często to jest siedlisko bakterii. Ciężko jest zadbać o czystość takich wanien



Chyba musimy wybaczyć starszemu pokoleniu... moja teściowa też jakiś czas temu szeroko otworzyła oczy, że po co nosidełko przecież się dziecko najlepiej w gondoli przewozi
A dzisiaj jak jej mówię, że powoli trzeba wyprawkę ogarniać i torbę pakować, zeby nas nic nie zaskoczyło to stwierdziła, ze jeszcze trzeba ten fotelik kupić, bo to przecież ważne... szybko się uczy



Super To Nikolka chociaż jedna to się braciom nie da



Coś w tym jest, już sobie nas wyobrażam wszystkie - spakowane w torby biedronkowe - jak we śnie justyny
Ja tracę cierpliwość jak z moim rodzicami rozmawiam coś o wyprawce - szmat to by nakupowali, ale że chcemy kupić jeden porządny wózek zamiast co roku zmnieniać to ojciec zaspuje mnie dobrymi radami, że znajomi kupili w komisie wózek za 200 zł, a na olx to multum tego za 500 zł to już takie wypaśne i olaboga po co my chcemy 1200 zł wydać



taaaaa.... historie rodzinne na tym etapie rządzą
I podobno mało gdzie sa osoby przeszkolone do porodów w wannie, przynajmniej u nas w Polsce

Biedronkowe torby te małe jak coś !!!

U mnie na szczęście się nie wtrącają w wyprawkę, tzn mówią że mam już wystarczająco ciuchów. Co do wózka nic nie mówili a płacimy 2500zł z fotelikiem... teściowa tylko pytała czy już musimy płacić. Pewnie się coś dorzuci ogólnie teściowa jak przychodzi to tylko fotki pokoiku robi i ubranek bo się w pracy może pochwalić

No i dziś wrzucę do klubu fotki pokoiku ! obiecuje
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:26   #3258
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
o matko moja teściowa też... zresztą ona się w każdym temacie powtarza do tego jak mówi to się bardzo emocjonuje i aż krzyczy... najgorzej o ruchach bo za każdym razem pokazuje gdzie jej nóżka się wybijała itp... nie mogę już tego słuchać serio

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



Na sr mówili że twardnienie brzucha to są skurcze i jeżeli jest twardnienie na całej powierzchni brzucha to kazali przyjechać na IP sprawdzić !
Czyli tz ma racje... ja czuje taka cala duza powierzchnie twarda z lewej strony. LILI DZIS TEZ NIE SZALEJE JAK ZWYKLE...
Zadzwonię po pracy od razu na oddzial i zapytam co i jak. Ale znajac moj szpital powiedzą, ze mam godzine poczekać i jak sie nie zmieni to przyjeżdżać.
Lili to zwykle jest spokojniejsza jak ja jestem zmęczona.

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Mój gin stwierdził, że nie ma przekonania do tych porodów w wodzie, bo często to jest siedlisko bakterii. Ciężko jest zadbać o czystość takich wanien



Ale to one nie sa jakos czyszczone? Cos jak narzedzia w szpitalu... to mi dalas teraz do myslenia ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:40   #3259
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
Dziś znowu szalejcie z pisaniem ale podczytuję was od rana więc jestem w miarę na bieżąco

Kociulek rozwiązała się moja sprawa z poduchą rogalem i to zupełnie inaczej niż się spodziewałam obserwowałam aukcję z paką ciuszków dla dziewczynki i w ostatnich minutach zalicytowałam ale byłam pewna, że mnie ktoś przebije a tu zonk wygrałam aukcję więc już na poduchę mi nie starczy bo miałam odłożone zaskórniaki na coś właśnie takiego nieplanowanego no ale za to będę miała ponad 60szt ciuszków za 160zł z wysyłką

Justyniaxxx dziś przyszedł ten mój Kiddy i szczerze to troszkę się rozczarowałam, nie to, że brzydki czy coś ale jakbym miała kupić nowy za te 800zł to masakra, jakoś nie widzę w nim nic co tyle jest warte:/ materiał cienki i taki zwykły, nie nieprzemakalny, ta klapa z tyłu to taki cienki plastik, i w ogóle tak jakoś na pierwszy rzut oka nie zachwyca jakością mam nadzieję, że będzie spełniał najważniejszą funkcję czyli będzie bezpieczny i wygodny dla Misi

Justynka śliczne imiona wybraliście i jakie już duże te twoje skarby

a ja dziś pół dnia w kuchni bo pizzę mi się zachciało a u nas to zawsze hurtowe ilości i naszkowałam 4 blachy
Kurcze to jestem w szoku ! nam się bardzo podobał i właśnie był najlepiej wykonany z tych co oglądaliśmy czyli Maxi Cosi City ( maleńki) i Maxi Cosi Cabrio... Do tego w żadnym foteliku nie masz takiej budki którą można rozłożyć praktycznie do końca. Na pocieszenie to Kiddy mają 3 lata gwarancji i jeżeli fotelik brał udział w wypadku to wymieniają Ci go na nowy tylko nie wiem czy ta osoba od której kupiłas zarejestrowała zakup na stronie. Dla mnie to super opcja której nie ma nigdzie I w maxi cosi też nie ma nieprzemakalnej budki
No ale najważniejsze bezpieczeństwo

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Omg, jakbym moją widziała, dosłownie....
I jak to ona żebra miała skopane

Rozmowa: a co tam u ciebie słychać? dalej źle się czujesz? (co najmniej 2 miesiące czuję się normalnie) a jak tam Filipek? kopie? o, a jak byłam w ciąży z....' i tak w kółko
+ jakiś intymne szczegóły o nacinaniu krocza itp.

Żadnych życiowych i przydatnych rad
Mój tata też mnie drażni bo dzowni prawie codziennie i się pyta jak księżniczka że mam pomasować księżniczkę od dziadka u nas rodzice będą pierwszy raz dziadkami więc czuję że będzie szał haha

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Czyli tz ma racje... ja czuje taka cala duza powierzchnie twarda z lewej strony. LILI DZIS TEZ NIE SZALEJE JAK ZWYKLE...
Zadzwonię po pracy od razu na oddzial i zapytam co i jak. Ale znajac moj szpital powiedzą, ze mam godzine poczekać i jak sie nie zmieni to przyjeżdżać.
Lili to zwykle jest spokojniejsza jak ja jestem zmęczona.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale jak tylko z lewej strony masz twardy to moze mała się dziwnie ułożyła i tak to odczuwasz? mój klocek czasem jest centralnie na dole brzucha i czuję że mi wtedy ciężko i twarde właśnie... Z tym że moja mała się mega rusza , czuję ją na stojąco, leżąco, w sklepie na zakupach , w aucie... mam wrażenie że ona śpi całą noc a w dzień wariuje. Gdybym nie czuła ruchów w dzień to bym na bank pojechała na IP bo akurat lenistwo mojego dziecka nie dotyczy póki co.
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 14:42   #3260
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Wstawię wam na fb dlaczego tż mnie dziś wkurzył.
Budzi mnie rano na śniadanie i mówi że musi mi coś powiedziec. Pow szczerze ze juz od razu wiedzialam o co chodzi.
Zobaczcie na fb co wywinal. Znowu kur.... !!

Przepraszam dziewczyny które nie mają fb.ale w tej chwili nie jestem w stanie wstawić tu foto.

Jestem u rodziców i jadę do siostry.

Itstoo ja piore w programie codziennym teraz ale nastawiam dodatkowe płukanie. Jak będę pala takie brudy na maxa to w bawełnę 60 stopni będę prać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:47   #3261
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Kurcze to jestem w szoku ! nam się bardzo podobał i właśnie był najlepiej wykonany z tych co oglądaliśmy czyli Maxi Cosi City ( maleńki) i Maxi Cosi Cabrio... Do tego w żadnym foteliku nie masz takiej budki którą można rozłożyć praktycznie do końca. Na pocieszenie to Kiddy mają 3 lata gwarancji i jeżeli fotelik brał udział w wypadku to wymieniają Ci go na nowy tylko nie wiem czy ta osoba od której kupiłas zarejestrowała zakup na stronie. Dla mnie to super opcja której nie ma nigdzie I w maxi cosi też nie ma nieprzemakalnej budki
No ale najważniejsze bezpieczeństwo



Mój tata też mnie drażni bo dzowni prawie codziennie i się pyta jak księżniczka że mam pomasować księżniczkę od dziadka u nas rodzice będą pierwszy raz dziadkami więc czuję że będzie szał haha
wiesz co, miałam wcześniej foteliki z zestawów od wózka i np ten od ostatniego czyli od coletto marco polo miał taki materiał nieprzemakalny i dzięki temu myślę, że cały czas wyglądał jak nowy a ten to taki zwykły materiał, dodatkowo jakiś taki masywniejszy się wydawała ale to też na pewno kwestia tego, że stanowił w sumie jedną bryłę a tutaj ten tył się odsłania, chyba do zamontowania w samochodzie bo aż tak mu się z tyłu nie przyglądałam jeszcze Może ten materiał to też ma jakąś funkcję i np lepiej fotelik jest wentylowany ale brudzić się to będzie strasznie. Budka jest fajna to prawda bardzo duża i tu jest duży plus zobaczę jak się będzie użytkował a z tą gwarancją to nie wiedziałam więc nawet nie pytałam sprzedającej ale chyba do niej napiszę dzięki
a tak się prezentuje z wóziem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2584.jpg (91,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2585.jpg (92,5 KB, 18 załadowań)
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:48   #3262
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
I dodatkowo pytania: a po co to? bez tego można się obejść/kupić później/lepiej pieniądze przeznaczyć na coś innego
Ale przez skype to można spokojnie przetrawić, na żywo raczej bym wybuchła

Moja teściowa z kolei jak dzwoni, to od chwili kiedy dowiedziała się o ciąży, zadaje te same pytania i po raz milionowy opowiada o swoich ciążach
oj tak .

ja wole sie po malu przygotowac poki czas mam a nie na szybko..

moja sie pyta jak sie czuje i ciagle mi dotyka brzuch tzn co wizyte...



Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ha... u mnie od poczatku bylo gadanie, ze wszystko kupujemy zbyt szybko. Ja wole dzielic koszta i kupować w promocjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Dziewczynki jak to jest z tym twardnieniem brzucha? Mam dzis brzuch jakis taki twardy jak skala. Gadalam wlasnie z mezem i mnie od razu namawia zeby jechać do szpitala... choc nic mnie nie bolim czuje sie torche zmeczona i tyle. Mozliwe, ze to od zmeczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj to prawda!
a nie sie zakopac na koncu we wszystkim

mi brzuch nie twardnieje..
ale ja bym pojechala sprawdzic

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
I

Biedronkowe torby te małe jak coś !!!

U mnie na szczęście się nie wtrącają w wyprawkę, tzn mówią że mam już wystarczająco ciuchów. Co do wózka nic nie mówili a płacimy 2500zł z fotelikiem... teściowa tylko pytała czy już musimy płacić. Pewnie się coś dorzuci ogólnie teściowa jak przychodzi to tylko fotki pokoiku robi i ubranek bo się w pracy może pochwalić

No i dziś wrzucę do klubu fotki pokoiku ! obiecuje
czekam na fotki pokoiku!!

ja uwazam ze to nasza sprawa jaki wozek i za ile kupimy, chca pomoc niech sie doloza

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:53   #3263
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość


Dziewczynki jak to jest z tym twardnieniem brzucha? Mam dzis brzuch jakis taki twardy jak skala. Gadalam wlasnie z mezem i mnie od razu namawia zeby jechać do szpitala... choc nic mnie nie bolim czuje sie torche zmeczona i tyle. Mozliwe, ze to od zmeczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli cokolwiek Cię niepokoi to jedź niby twardnienie brzucha jest normalne, ale nigdy nie wiadomo

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
o matko moja teściowa też... zresztą ona się w każdym temacie powtarza do tego jak mówi to się bardzo emocjonuje i aż krzyczy... najgorzej o ruchach bo za każdym razem pokazuje gdzie jej nóżka się wybijała itp... nie mogę już tego słuchać serio
taaa, moja mi nawet pokazywała, w które żebra była kopana do tego non stop mówi jaką to mój mąż miał wielką główkę i jak ciężko było go urodzić, ale za to teraz taki mądry

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość


Itstoo ja piore w programie codziennym teraz ale nastawiam dodatkowe płukanie. Jak będę pala takie brudy na maxa to w bawełnę 60 stopni będę prać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ok, dzięki za informacje


właśnie pochłonęłam jogurt danio czekoladowy i przegryzłam to kalafiorem
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:02   #3264
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ha... u mnie od poczatku bylo gadanie, ze wszystko kupujemy zbyt szybko. Ja wole dzielic koszta i kupować w promocjach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Dziewczynki jak to jest z tym twardnieniem brzucha? Mam dzis brzuch jakis taki twardy jak skala. Gadalam wlasnie z mezem i mnie od razu namawia zeby jechać do szpitala... choc nic mnie nie bolim czuje sie torche zmeczona i tyle. Mozliwe, ze to od zmeczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi brzuch twardnieje od dłuższego czasu. Konsultowalam to z ginem i z polozna w sr. Obie powiedziały, że jeśli te twardnienia są bezbolesne i przechodzą po kilkunastu sekundach odpoczynku to oznaka cwiczacej mqcicy i nie jest to powód do niepokoju. Biorę tylko zwiększoną dawkę magnezu i potasu i muszę się oszczędzać.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Rozumie, w takim razie musisz się oszczęszdzać na maxa nie masz wyjścia.

A my imiona już dawno wybraliśmy dzisiaj miałam też robione usg, także podaję:
Nikola 1298 g
Kacper 887 g
Patryk 831 g
I oto moja trójca
Cudownie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:13   #3265
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

kamisha widzę, że fura już w domku piękna <3 założę się, że co koło niej przechodzisz to dotykach, jeździsz itp
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:21   #3266
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mi brzuch twardnieje od dłuższego czasu. Konsultowalam to z ginem i z polozna w sr. Obie powiedziały, że jeśli te twardnienia są bezbolesne i przechodzą po kilkunastu sekundach odpoczynku to oznaka cwiczacej mqcicy i nie jest to powód do niepokoju. Biorę tylko zwiększoną dawkę magnezu i potasu i muszę się oszczędzać.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


Cudownie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Dzwoniłam na maternity assesment pytac co i jak i mnie polozna dyżurna wypytala o wszystko. Stanelo na tym, ze skoro mnie jakos nie boli bardzo tylko z jednej strony to mala sie mogla zupełnie inaczej ulozyc-akurat dzis nie czuje jej kopniakow w kroczu jak to zwykle bywa tylko na wysokosci pepka taz na jakis czas. Powiedziala, ze o ile dziecko sie rusza i caly brzuch nie jest twardy tylko te boki to to nie skurcze. Pytala sie czy czuje sie wypoczeta.... no a ja czuje sie raczej zmeczona. Mówiła, ze mam jechać jam najszybciej sie polozyc spac na kilka godzin i jak dalej bede zaniepokojona to smialo moge przyjechac.
Tak wiec ogarniam resztki w pracy i uciekam spac do domciu. Coraz czesciej mam ochote na jakis tydzien chorobowego... albo i dwa. Ja to juz bie jestem zmeczona praca fizycznie tylko raczej psychicznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:23   #3267
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
kamisha widzę, że fura już w domku piękna <3 założę się, że co koło niej przechodzisz to dotykach, jeździsz itp
tak tak wymacana
tylko miejsca malo bo sa kartony z ciuszkami ale bede je wkladac do komody

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:23   #3268
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

też bym chętnie jeździła wózkiem po domu już na szczęście nasz wózek nie jest złożony tylko siedzi w kartonie, bo bym chyba nie wyleżała, tylko chodziła cały dzień
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:24   #3269
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

ja moge jechac po pokoju i wjechac do korytarza aktualnie wiec sie nie rozpedze hehe

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:28   #3270
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
też bym chętnie jeździła wózkiem po domu już na szczęście nasz wózek nie jest złożony tylko siedzi w kartonie, bo bym chyba nie wyleżała, tylko chodziła cały dzień
hehe to normalne;D ja swój na razie trzymam pod schodami i za każdym razem jak wyciągam odkurzacz to mam pretekst do pojeżdżenia wózkiem
a nie kusi cię go wytargać? ja bym na pewno nie wytrzymała
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 10:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.