Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 19:11   #631
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Beatka wkurza mnie ta Twoja praca bo mi tu Ciebie przez to za mało
Syska z tymi wskaznikami zwykle tak jest, skup się na hemoglobinie i hematokrycie to dwa najważniejsze jak są ok to reszta też powinna. Nie martw się - idź do lekarza i już

Sandy dasz radę mała! Bądź silna! Ja w weekend nawet ładniej jem bo w domku jestem i mogę pokombinować coś fajnego.

Daga super trzy dni pozs domkiem! Za dwa tygodnie też tak będę miała

Ja melduje godzinkę na Orbim z czterema dwuminutowymi przyspieszeniami co 10 minut - tak dla odmiany
Jutro się ważymy!
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 19:24   #632
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Zuzka Ja mogę jutro zwolnić się z ważenia Choroba i 3 dniowe obżarstwo nie wróżą nic dobrego
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 19:41   #633
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Hej

juz jutro piątek,piateczek,piatunio i w koncu spokojny weekend,bez zadnych imprez itd odpoczynek! nie mogę się juz doczekać

w pracy dzisiaj przyjemnie całkiem niby mam juz dostepy,ale i tak mi nic nie dziala Więc póki co od poniedziałku w sumie tam siedze i niewiele robie
A dzisiaj troche posiedzialam z jedną dziewczyna,potem na takim 4h szkoleniu bylam,ktore miałam mieć wcześniej,ale wtedy bylo odwołane i dopiero teraz z kolejną tura szkoleń sie odbyło na poczatku trochę strasznie bo duzo trzeba bylo mówić po ang,bo babka wszystkich pokolei pytala. Ale jakos poszlo,a potem taka fajna gre mielismy w stylu takich miejskich gier. Dostawalismy karte ze wskazówkami,mielismy znalezc odpowiednie miejsce i osobe i tam jakies zadanie do wykonania i jak sie zrobilo to kolejna karta ze wskazówkami itd, fajna sprawa,trzeba bylo pomyśleć,biegalismy miedzy roznymi budynkami naszej firmy,po roznych pietrach itd. Smiesznie calkiem

Wróciłam do domu,chwile odsapnelam i poszlam biegać
Takze melduje 6,2km. Slabo mi sie dziś biegalo,mocy brak,no ale najważniejsze że ruch zaliczony

Poczytalam Was,ale znow nawet nie mam mocy wlaczac kompa,a na tel tyle odp to niezbyt wygodnie. Takze przesyłam buziaki wszystkim i w weekend pewnie będzie mnie tu wiecej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 19:53   #634
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Daga-milej zabawy kochana
U mnie w tej chwili -jest 20.50- jest 21,5 stopnia! Lato wrocilo😊 może nie upały bo powietrze nie jest takie ciepłe a słońce nie takie place ale na krótki rękaw jak najbardziej się chodzi ☺
Madzia-ciebie technika chyba nie lubi😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 20:40   #635
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

U mnie zdychania ciąg dalszy Macie racje, nie panikuje, pójdę w poniedziałek do lekarza i się dowiem

Mówiłam wam, że jedziemy z tżem i znajomymi na targi ślubne w niedziele? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 22:15   #636
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Sysa- biedna rybka zdrowiej
Nic nie mówiłaś! Super!😊 a kiedy masz to wesele co ta sukienkę śliczna kupiłaś? ?😊

Ja mam noc misia. Śpię z pluszakami😊 mój w pracy mi smutno, Fisia zwiala. ..dobrze ze mam misie

Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 03:51   #637
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Aguś, 22 października
Dzień dobry
Okropnie się czuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 04:48   #638
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Ufff nadrobiłam was, nawet porobiłam notatki Jednak wszystkim nie dam rady odpisać, ale chociaż jestem na bieżąco

Aniu86 To nie mógł TŻ poczekać na tą dietę, aż ty urodzisz Jeszcze masz mu te posiłki przygotowywać, to teraz pewnie robisz co najmniej 3 obiady, dla synka, dla siebie i dla TŻ Co do Alergii to odkąd jestem w De to jakoś dziwnie się czuję, organizm słabszy, wszystko mnie w nosie drażni, pyłki, trawa, kurze, no wszystko A wcześniej nigdy w życiu alergii nie miałam i nie chorowałam a teraz proszę co chwilę Co do synka to u mnie tak samo, chodzi smyk do przedszkola a jak pani za kare mu każe np siedzieć na krześle 5,10 lub 15min bo był niegrzeczny to on nie potrafi. Mają taki głupi system kar, jak dziecko pierwszy raz jest niegrzeczne to musi 5 min siedzieć grzecznie bez zabawek bez niczego na krzesle, jak drugi to 10 itp A mój smyk nie rozumie w sumie dlaczego tak jest.

Lachim 5kg po ciązy ci zostało, proszę cię, ja to mam 10 kg a po ciązy jestem już 5,5roku
Aguś Gratuluje wagi. Zazdroszczę ci tych wypadów. Chociaż ja też do Pl miałam taki jeden szybki

Pozostałym chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrówka

U mnie dzisiaj na wadze 60,4kg, także nie ma źle.
Ja wczoraj tak się najadłam czosnku (w mleku), kiełbaski dietetycznej z dużą ilością chrzanu tartego a potem tona natki pietruszki w sałatce i cebulki, że szybko postawiło mnie to na nogi Synek już wczoraj był w przedszkolu a ja na zajęciach. Za to córe teraz choroba dopadła, pewnie od nas się zaraziła, wczoraj i dzisiaj posiedzi w domu.
Co do sprzętów to myślałam, że coś mi internet szwankuje i tv też a się okazało, że to wina tej durnej skrzynki co mi przysłali. Co chwile są z nią jakieś problemy, musimy zrobi reklamację. Programy głupieją a w laptopie internet też. Myszkę podłączyłam sobie moją starą na kabel, TŻ ją naprawił, bo tą nową też trzeba oddać na gwarancji.

Melduję zaliczony rowerek 40min (17,8km), idę zrobić Skalpel i uciekam pod prysznic, robię wszystkim śniadanie i na zajęcia.
Wczoraj zrobiłam sobie rozpiskę ile teoretycznie wg spalonych kalorii powinnam chudnąć co tydzień a ile chudnę i ile w danym dniu spaliłam kalorii, a ile mniej więcej spożyłam. Mam nadzieję, że mnie to zmotywuje.

Witam też nowe osoby
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 06:00   #639
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Dzień dobry
Jak ja lubię piątki!


Syska - targi ślubne z Tż Ale cudnie!


Aniaa - brawo zabieganie mała


Madzia - Jak zwykle wymiatasz od rana!


A na wadze 600 g na minusie! Jak ja to lubię!
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 06:22   #640
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Hej

Zuza ja też lubie piątki! piątek popołudniu to moja ulubiona pora-już po pracy,a jeszcze caly weekend przed
za spadek! Idziesz jak burza ile Ci jeszcze zostało do zrzucenia?

Sysa kuruj sie

Madzia za ćwiczenia
Ja dziś odpoczywam,bo wczoraj i we wt bieganie,w środę ćwiczenia w domu i juz czuję zmęczenie mięśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 06:42   #641
Sandy26
Sandy26
 
Avatar Sandy26
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 24
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Hej dziewczyny
Nie mam za bardzo czasu pisac bo zaraz lecę do rodziców.
Pamiętajcie że od dziś promocja w rossmaanie -49% na wszystko do ust i lakiery do paznokci
Ja weszłam na wagę i jest 70,1 kg więc postęp jest, obym tylko tego nie zaprzepaści,ła w ten weekend. Nie mogę doczekac sie 6 z przodu.
Postaram się napisac coś jak będe u rodziców a jeśli się nie uda to dam znac w niedzielę ile nagrzeszyłam
Miłego weekendu
__________________
71,5 kg- 71 - 70,2 - 68,8 --> 63 kg
Sandy26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 07:50   #642
Lachim123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Hej dziewczyny ja dziś się zwazylam i jest tak w zeszłym tyg było 67.5 dziś jest 66.6 .

Ja dostałem katar i gardło mnie boli masakra,a z małą wczoraj byłam u lekarza z oczkiem i dostaliśmy skierowanie do szpitala jeśli się bardziej pogorszy. Muszę dziś uczelnię odpuścić bo małej nie zostawię.

Jestem ciekawa waszych rewelacji wagowych 😊 pozdrawiam
Lachim123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 08:21   #643
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Aniaa - do celu niby 2,5 kg ale myślę, że pójdę dalej . 6 z przodu to wielkie moje marzenie


Sandy - uwielbiam te promocje!


Lachim - brawo za spadek
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 09:24   #644
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Dzień dobry!

Madzia
mi by raczej ta dieta męża nie smakowała za bardzo.... Gotuję dwa obiady - ja jem to co synek. Mój tż chyba za bardzo się nakręcił - po 10 dniach diety chce sam sobie odjąć jeden posiłek (bez konsultacji z trenerem) bo twierdzi że już nie chudnie ( a spadło już mu ponad 3kg!). Tłumaczę mu o co chodzi w odchudzaniu, ale jak grochem o ścianę.....

A ja wczoraj byłam u gina - dzidzia waży 600g. Nie jestem zadowolona z tej wizyty - wyniki krwi słabe, w moczu leukocyty... znowu tona tabletek i skierowań na inne badania.....
Aaaaa no i moja waga mu się nie spodobała - jest 64 kg - stwierdził że za szybko przybieram - 23 tc i na plusie 6,5kg. Ciekawe jak tu teraz nie tyć więcej, jak wydaje mi się że wcale dużo nie jem - po prostu mam skłonność jeśli do tego nie ćwiczę....
__________________

ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 10:13   #645
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Ania - dobrze, że kontrolujesz wyniki, może powinnaś się przyjrzeć posiłkom? Suplementujesz coś? Wagą się nie przejmuj - ja przybrałam z Kajką 20 kg i żyję i dobrze się mam. Najważniejsze, ze niunia sobie rośnie zdrowo.
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 10:58   #646
ania8628
Zadomowienie
 
Avatar ania8628
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 671
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Zuzka on mnie właśnie tą wagą straszy - że później powikłania, że nadciśnienie, zakażenia pokarmowe.....
Biorę witaminy dla kobiet w ciąży i acard (zapisuje przy poronieniach i przedwczesnych porodach), wczoraj dorzucił mi jakieś witaminy z grupy b i żelazo, a niedawno skończyłam na bakterie w drogach rodnych. Dziś byłam w sanepidzie z moczem i za tydzień do gina z wynikami...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Co do posiłków- postanowiłam że wprowadzę więcej owoców i warzyw - jak będę głodna to jakaś marchewka zamiast kanapki. No i znowu zrezygnuje zupełnie ze słodyczy bo ostatnio trochę sobie pofolgowałam....

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

ćwiczeń żadnych nie będę wprowadzać bo się boję, że znowu przedwcześnie urodzę.... Zresztą wydaje mi się że zajmowanie się domem i synkiem to też jakieś ćwiczenia
__________________

ania8628 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 11:00   #647
Lachim123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Ania mówię tak że średnia w

1 trymestr około 2kg

2 trymestr około 6-7kg

3 trymestr około 5-7 kg srednio 2kg na miesiąc w ostatnim. Ja sobie sprawdzałam wagę na stronie tej ,sprawdź sobie a lekarza olej babyonline-kalkulator wagi w ciąży.Tam musisz wpisać wagę z przed ciazy chyba wzrost no i który to tydz
Lachim123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 11:46   #648
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Hejka
Sysa-trzymaj się kochanie-jutro weekedn
Sandy - zakupiłam 2 szminki i 2 lakiery- choć już nie mam miejsca😊
Andzia86-biedna😕 na pewno się martwisz troszkę. ..mi się wydaje że mało wazysz...ja bez dzidzi ważę więcej a wcale to nie znaczy że jestem chora...buziaki dla ciebie i maluszka

Ja zaraz zrobię obiadek i na dziale-trzeba korzystać z lata dopóki jest
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 13:39   #649
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Zuzka Dzielę radość razem z tobą, też uwielbiam piątki A jeszcze teraz jest wolny poniedziałek, to już w ogóle full wypas
Brawo za spadki. Ja dzisiaj jak wróciłam z zajęć to z ciekawości poleciałam się zważyć, bo rano miałam pełny brzuch a jak wracałam to czułam się jakoś lżej i zobaczyłam 59,9kg Radość bezcenna Co prawda to na pusty żołądek ale jednak
Oj jejku, jak ja bym marzyła sobie mieć tylko 2,5kg do celu

Aniu89 U mnie dzisiaj tak wieje, że ja chyba w tym roku nie zmotywuję się już do biegania. W zeszłym roku przebiegłam ok 900km a tym chciałam 1000km a ja ledwo 200km uzbierałam Za to na rowerku stacjonarnym zrobiłam 8500km + jakieś 300-500 na zwykłym (zwykłego nie wiem ile bo nie liczę)

Sandy W De też obowiązuje ta promocja? Niestety ja nigdzie nie mam rossmana jedynie dm i w dodatku niczego teraz nie potrzebuję
Lachim Tobie też gratuluję spadku i zdrówka życzę, wiem co przeżywasz bo ja to miałam przez 3 dni do wczoraj Dzisiaj pozostał mi jeszcze troche żółty katar ale gardło już nie drapie.
Aniu86 Hehe a ja i bez diety czasami muszę 3 dania wymyśleć. Ja staram się jeść dietetycznie, czasami robię dla siebie i TŻ to samo tylko dodatki inne, np mięsko bez tłuszczu i panierki, sos zastępuje innym itp A tak to moje 2 łobuzy też nie raz chcą coś innego Mój jak był ze mną na diecie, jadł to samo to ja schudłam wtedy w 1,5 miesiąca 3kg a on ponad 7kg i gdzie tu sprawiedliwość?
Ja przy obu ciążach miałam słabą krew, mało żelaza, itp Pij soki z buraczków, jagody itp Masakra, teraz kobiety w ciąży kontrolują z wagą Moja przyjaciółka jak była w ciąży (w PL), to przed ciążą była taka drobniutka bo ważyła 45kg przy wzroście 159. Podczas ciązy zrobili jej jakieś badania na cukier i wyszło, że ma cukrzycę ciążową czy jak sięto nazywa, przez to zakazali jej całkowicie cukru, słodyczy na cały okres ciąży a na śniadanie pozwolili małą kromeczkę z chudą wędliną. Powariowali. Miała mniej jeść w ciąży niż ja teraz przy mojej diecie Potem się okazało, że wyniki wyszły nieprawidłowe.
Ja przytyłam 32kg przy I ciąży i ponad 20kg przy drugiej, w obu przypadkach dobiłam do równych 80kg
Aguś Gdzie ty to lato widzisz? U mnie pizga dzisiaj jak nie wiem

Dziewczyny wczoraj oglądałam Rozmowy w Toku o kobietach które dużo przytyły w ciąży i nie potrafią teraz wrócić do swojej wagi. Tak się naoglądałam, że się uśmiałam sama z siebie bo ja też tam spokojnie mogłabym iść, mieszczę się w ich normach
Jedna babka przytyła ok 40kg, druga 35kg a trzecia i czwarta po ok 30kg. No a ja przytyłam 32kg, to też tam mogłam iść I też nie potrafię schudnąć, bo przed I ciążą byłam drobna, ważyłam 48kg a teraz 60,5kg
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 18:53   #650
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Ja melduję Secret. Dzis po treningu zamiast białeczka był soczek z buraka, selera, marchewki i dyni - wyciskany w domku przez moją mamusię. Białko pyszniejsze ale soczek to bomba witaminowa
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 21:00   #651
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Zuzia - niech Cie moja praca nie wkurza! )
Magda - oglądasz polską telewizje? Ja sobie pozwole na jakis jeden czy dwa polskie programy za kilka miesięcy. Jeszcze sie "germanizuje".

Bede sie rozpisywać: :p
jest ciezko momentalnie po przeprowadzce, bez kuchni, bez zlewu. Gotowanie przyprawia o zawroty głowy, ale juz we wtorek bedzie kuchnia zamontowana! W pracy, oczywiście odkad mam nowe stanowisko, dzieje sie wiele, duzo sie juz nauczyłam i ucze sie jeszcze. wlasciwie jestem kimś kto pokieruje naszym team'em; W dodatku mam praktykantkę, ktora tez sie uczy ode mnie.. Poza tym to co robie w labo jest warte wiele pieniędzy, wiec jakies obciążenie psychiczne mam. Do tego dochodzi szkoła w pon i sr.. I do tego bieganie - na ktore nie mam juz mocy. A za tydzien biegnę półmaraton.

W domku coraz piękniej ale oczywiście odczuwam to po portfelu.
Z treningami ostatnio słabo. Bardzo słabo. Ale jesien i zima bedzie aktywna u mnie - obiecuje.
Czekam na urlop!!
A za dwa tyg przyjedzie do mnie mama i poszalejemy troche tu
Moze uda sie na jakas spokojna wyspę jeszcze skoczyć pod koniec października.

Kupiłam fajne buty na jesien

Ciesze sie ze tu gwarno. Jutro robie długie powolne wybieganie.
__________________
inst

Edytowane przez bejata440
Czas edycji: 2016-09-30 o 21:06
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 05:26   #652
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Dzień dobry dziewczęta 😊 Wczoraj przespałam ponad 4h i jak się obudziłam wieczorem to byłam pewna, ze umarłam.

Ja już w pracy od 5:15, dzisiaj czuję się lepiej i nie mogę sie doczekać aż stąd wyjdę i zobaczę się z tzem 😊 Teraz usiadłam i piję herbatkę z sokiem malinowym mojej mamy Dzień w domu rozpoczęłam od połowy kubka gorzkiego kakao

Zuza, też piłam wczoraj sok z buraka wieczorem Moja mama uważa, że dzięki niemu moje wyniki krwi wrócą do normy. Kochane mamy

Ania86, według mnie wcale dużo nie przytyłaś. Moja mama w pierwszej ciąży 28 kg przybrała a potem jaka laska była Nie przejmuj się naprawdę, wyglądasz pięknie

Sandy, tak, tak, promocje w Rossmannie, też zamierzam skorzystać Nakupiłaś coś?

Laski, gratuluję spadków !! Idziecie jak burza U mnie ważenie w poniedziałek chyba bo mam wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 08:02   #653
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Zuzka mmm wypiłabym taki soczek. Ehh kupiłam w tym roku sokownik i jeszcze ani razu nie użyłam
Beatka Taaa oglądam, 2- 3 razy w miesiącu po 40min A tak to niemiecki serial z neta Mi też się oberwało po kieszeni za te wszystkie tłumaczenia, teraz drukarka itp A przydałaby się nowa lodówka, bo mamy starego grata używanego
Syska Miłego dnia w pracy Nie śpij tak mało bo się wykończysz Ja się ważę jak na razie codziennie, sprawdzam jak mi woda zlatuje po moim wcześniejszym obżerstwie a od nowego tygodnia tylko co piątek Dzisiaj mam 60,2kg. Pamiętam jak miałyśmy podobną wagę i mamy ten sam wzrost a ty mnie tak przegoniłaś


Melduję zaliczone 50km na rowerku stacjonarnym. Nie chciało mi się robić nic innego, serial mnie wciągnął

Edytowane przez Butterfly_27
Czas edycji: 2016-10-01 o 08:04
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 09:07   #654
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Dzień dobry dziewczynki!
Wrzucam dziś swój brzuchol bo zaczyna mi się pomału podobać ale to jeszcze nie koniec walki.
Dziś planuję pelnoziarniste tortille z warzywami i jajkiem na obiad - mniam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161001_095737.jpg (66,6 KB, 12 załadowań)
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017

Edytowane przez Zuza_kg
Czas edycji: 2016-10-01 o 09:08
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 09:22   #655
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Syska to niech czas Ci szybko leci i miłego wiczoru z Tztem!!

Madzia - niestety wydatków duzo, ale trzeba dac rade
A czemu serial z neta? A nie tv albo amazon, netflix czy cos ? Polecam !

Och Zuza nie moge zobaczyc zdjecia ;(
Musze z kompa pozniej.

My wstaliśmy, zrobiliśmy kawe i nagle wpadli Tzta rodzice z przyjaciółmi a u nas w domu jak po wichurze. Ubrania leżą wszędzie na podłodze, kubki i kieliszki i wszystko... niestety tak to dzis wyglada u mnie bo od ponad dwóch tygodni w domu tylko śpimy. Nic nie odłożone na miejsce. No burdel wszędzie. Ma sa kra
I nic z wybiegania dzis raczej nie bedzie bo wlasnie sie zbieramy na zwiedzanie mojej bawarskiej wioski..
wiec ogródki piwne tez czekają. I pewnie duzo dobrego jedzenia ach Goście :p
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 09:40   #656
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Zuzka Nie chce mi się coś twoje zdjęcie otworzyć. Widzę tylko tą miniaturkę, że fajnie wyglądasz
Ja też akurat dzisiaj robię tortille, tylko nie mam placków pełnoziarnistych, reszta jest dietetyczna
Beatka Ale ty marudzisz, z neta bo mogę w każdej chwili i o każdej porze sobie obejrzeć i co chcę W dodatku nie mam możliwości pedałowania na rowerku i oglądania tv.
Hehe a ja z rana już ogarnęłam sobie połowę mieszkania

Zaraz idę do takiego biura, o dziwo w soboty jest do 12.30 otwarte a potem na zakupy Może zdążę dla siebie znaleźć pełnoziarniste placki tortilli, kiedyś raz kupiłam.
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 09:49   #657
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

No wlasnie na amazon mozesz oglądać co chcesz i kiedy chcesz obczaj sobie ! Opłaca sie.

Waga u mnie : 58.9kg . Wiec delikatny spadek jest ))))
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 10:01   #658
Aniaa_89
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaa_89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 26 466
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

hej

Sysa miłego weekendu z TŻtem

Zuza nie widzę zdjęcia

Madzia za ćwiczenia
ja dzisiaj popołudniu wybieram się z mamą na rower mam tylko nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów i się nie rozpada, bo póki co tak trochę dziwnie jest

Beata za spadek
widzę, że trochę Ci gości pokrzyżowali plany, no ale czasem tak bywa u mnie w końcu spokojny weekend, bez żadnych imprez itd itp i jestem przeszczęśliwa, potrzebuję odpoczynku
i u mnie też mega burdel w domu bo ostatnio w ogóle nie było czasu na sprzątanie wczoraj już trochę zaczęłam ogarniać, dzisiaj planuję dokończyć, żeby w końcu to mieszkanie jakoś wyglądało


oo teraz widzę zdjęcie. Zuza super brzuszek
wizaż coś chyba nawala dlatego wcześniej nie widziałam

Edytowane przez Aniaa_89
Czas edycji: 2016-10-01 o 10:21
Aniaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 13:01   #659
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Jak nie widać to wrzucam do klubu

Najadłam się tymi Tortillami - pychotka.

Beatka - brawo za spadek. Zaraz masz urlop to sobie wszystko ładnie poukładasz i poogarniasz na spokojnie.

Aniaa - to jeszcze nie to co bym chciała ale jest duży postęp. Żałuję, że nie mam zdjęcia z wcześniejszego czasu. Dopiero dziś zrobiłam i pomierzyłam się. Marzy mi się wrzucić któregoś dnia zdjęcie takiego brzuszka jakim nas Beatka poszczuła
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 14:07   #660
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Madzia, nie mamy takiego samego wzrostu Kupilas tortilli? Pozalatwialas?
Ja tyle spałam po powrocie z pracy, umyłam się, coś ogarnęłam i znowu poszłam spać na noc

Beatka, brawa za spadki Już niedługo urlop, daj radę

Zuza, kukne na zdjęcie jak wejdę na kompa Chociaz jestem pewna, że efekt suuuper 😊



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 10:14:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.