Rossmann cz. XXIX - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-22, 23:30   #571
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Kominki z Kringle Candle są też śliczne, no ale też troszkę kosztują
55zł stacjonarnie u mnie ;p

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Doczytałam, że napisałaś Kringle Nie znam ich kominków, muszę googla spytać;p
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 23:44   #572
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
55zł stacjonarnie u mnie ;p

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Doczytałam, że napisałaś Kringle Nie znam ich kominków, muszę googla spytać;p
na Ekobiecej są
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 10:03   #573
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Weź :P Zawsze jak przechodzę obok sklepiku z nimi to ślinię się do szyby :P Ale bez przesady, stówa za świecę nawet tak ogromną to barbarzyństwo Zapach znudziłby mi się zanim bym doszła do 1/4 ;P

dlatego swiec biore tylko te zapachy ktore na pewno mi sie beda dlugo podobac. i poluję na allegro albo na grupie na fb na uzywane, mozna kupićza polowe a duuzo swiecy jeszcze


Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Z takich zwykłych świec miałam ostatnio Bolsius Tropic Cooldown ładnie pachniała, szybko ją wypaliłam bo mi zależało na szkle, trzymam w nim część pędzli. Kiedyś kupiłam tą zmieniającą kolor z Air Wicka, teraz widzę w nowościach, że dodatkowo zmieniają zapach. Było ją czuć, ale jak długo przebywam w pokoju to się przyzwyczajam do aromatu i dopiero jak wyjdę i wejdę to czuję, że ją czuć


Kominki z Kringle Candle są też śliczne, no ale też troszkę kosztują

Jak używacie wosków YC to jedne podgrzewacie w całości w kominku czy po kawałku dozujecie? Mi wystarczył w zasadzie taki ułamek z wosku, kominek mam średni taki ze stoiska z upominkami.

ja tylkokawaleczek odlamuję
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 10:09   #574
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXIX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66672971]Ja również bardzo polecam kominki (i woski) Yankee, warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dzięki 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 11:46   #575
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Od roku się czaję na kominek. Chciałam dużą świecę bo tak ładnie wygląda, ale ciężko się zdecydować na jeden zapach, a w więcej raczej nie zainwestuję. Przy woskach można zaszaleć
Dla mnie ceny tych świec są nie do przejścia, ja bym tyle nie dała Aż ciężko mi uwierzyć w to, że woski kosztują zaledwie 7 zł, a są wielorazowe i wydajne, a świece...

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Może trochę zaofftopuję, ale widziałam dziś w biedronce różowy micel garniera w pojemności 125ml!
Też ostatnio widziałam - polowałam na micel Garniera w promocji, zobaczyłam gdzieś właśnie za kilka złotych i byłam mocno zszokowana jaka korzystna promocja A potem wczytałam się dokładniej, a tam 125 ml Na wyjazd rzeczywiście dobra sprawa, ale tak na co dzień się nie opłaca.

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Z takich zwykłych świec miałam ostatnio Bolsius Tropic Cooldown ładnie pachniała, szybko ją wypaliłam bo mi zależało na szkle, trzymam w nim część pędzli. Kiedyś kupiłam tą zmieniającą kolor z Air Wicka, teraz widzę w nowościach, że dodatkowo zmieniają zapach. Było ją czuć, ale jak długo przebywam w pokoju to się przyzwyczajam do aromatu i dopiero jak wyjdę i wejdę to czuję, że ją czuć


Kominki z Kringle Candle są też śliczne, no ale też troszkę kosztują

Jak używacie wosków YC to jedne podgrzewacie w całości w kominku czy po kawałku dozujecie? Mi wystarczył w zasadzie taki ułamek z wosku, kominek mam średni taki ze stoiska z upominkami.
Moja mama lubi te zmieniające kolor

A co do wosków - odłamuję kawałek, a potem i tak zazwyczaj palę go kilkakrotnie, aż straci zapach Wtedy czyszczę kominek i biorę kolejny kawałek tego lub innego zapachu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 12:24   #576
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Kupił ktoś te nowe lakiery Wibo Metallic albo te holograficzne? Przydałaby się jakaś szczera opinia i najlepiej efekt na paznokciach, bo coś widzę na fb raczej niezadowolenie... a jak mam kupić w pełnej cenie to wole wcześniej poczytać czy są warte czegoś.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;66686606]Dla mnie ceny tych świec są nie do przejścia, ja bym tyle nie dała Aż ciężko mi uwierzyć w to, że woski kosztują zaledwie 7 zł, a są wielorazowe i wydajne, a świece...



Też ostatnio widziałam - polowałam na micel Garniera w promocji, zobaczyłam gdzieś właśnie za kilka złotych i byłam mocno zszokowana jaka korzystna promocja A potem wczytałam się dokładniej, a tam 125 ml Na wyjazd rzeczywiście dobra sprawa, ale tak na co dzień się nie opłaca.



Moja mama lubi te zmieniające kolor

A co do wosków - odłamuję kawałek, a potem i tak zazwyczaj palę go kilkakrotnie, aż straci zapach Wtedy czyszczę kominek i biorę kolejny kawałek tego lub innego zapachu [/QUOTE]

Co do świec YC to jakbym miała się zdecydować na jedną to byłby to zapach wedding day, śliczny jest Ale te ceny.... Woski tak jak piszesz też używam aż zwietrzeją, łatwo je usunąć, jak wystygnie to podważam czymś i wosk odchodzi w całości z kominka i można zmienić na inny, lepsza opcja zdecydowanie. Ten większy kominek z Rossa spokojnie powinien wystarczyć. Takie kominki widziałam też u siebie na wysepkach z prezentami, zamiennikami perfum itp. w galeriach handlowych.

Jak skończyłam tą świecę zmieniającą kolor to żeby wyczyścić szkło dokopałam się do tego mechanizmu i to takie okrągłe coś na płaska małą baterię z czujnikiem który reaguje na światło i ma 3 diody zieloną, czerwoną i niebieską, które kolejno po sobie się zapalają, właśnie sobie i nim przypomniałam i myślę jak zrobić taką świecę DIY
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 13:13   #577
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Kupił ktoś te nowe lakiery Wibo Metallic albo te holograficzne? Przydałaby się jakaś szczera opinia i najlepiej efekt na paznokciach, bo coś widzę na fb raczej niezadowolenie... a jak mam kupić w pełnej cenie to wole wcześniej poczytać czy są warte czegoś. [COLOR="Silver"]
przyłączam się do prośby
jaką mają cenę regularną?
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 13:24   #578
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
przyłączam się do prośby
jaką mają cenę regularną?
Znalazłam bloga Cienistość i konto na fb tam sobie zobaczysz efekt. Wibo wypuściło szajs, po dyskusji pod ich ostatnim postem im się obrywa. Zdjęcia z zapowiedzi nijak się mają do rzeczywistości
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 13:41   #579
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Znalazłam bloga Cienistość i konto na fb tam sobie zobaczysz efekt. Wibo wypuściło szajs, po dyskusji pod ich ostatnim postem im się obrywa. Zdjęcia z zapowiedzi nijak się mają do rzeczywistości
dziękuje bardzo
o matko ten metaliczny to jakaś porażka ;/
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 13:51   #580
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez anna_belle Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo
o matko ten metaliczny to jakaś porażka ;/
Kompletna porażka, a holo też tyłka nie urywają więcej tam drobin brokatowych... szkoda bo się napaliłam, a tu taki zawód Buteleczka maleńka z 5 ml ma może ?? a cena hmm chyba coś koło 10-12 zł. To już te z Eveline jak ktoś pisał ma subtelny efekt holo ale ładnie wygląda.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 13:54   #581
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Znalazłam bloga Cienistość i konto na fb tam sobie zobaczysz efekt. Wibo wypuściło szajs, po dyskusji pod ich ostatnim postem im się obrywa. Zdjęcia z zapowiedzi nijak się mają do rzeczywistości
Zdziwiłabym się, gdyby wypuścili jakiś fantastyczny kosmetyk. Rzadko im się to zdarza .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 13:59   #582
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Kompletna porażka, a holo też tyłka nie urywają więcej tam drobin brokatowych... szkoda bo się napaliłam, a tu taki zawód Buteleczka maleńka z 5 ml ma może ?? a cena hmm chyba coś koło 10-12 zł. To już te z Eveline jak ktoś pisał ma subtelny efekt holo ale ładnie wygląda.
ja też miałam nadzieję, że te holo z wibo będą fajne a to w sumie zwykłe brokatowe lakiery... szkoda :/ łączę się z Tobą w bólu
no i cena faktycznie mocno przesadzona.
już ten top coat z lovely chyba lepszy
__________________




KWC



Edytowane przez anna_belle
Czas edycji: 2016-10-23 o 14:01
anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 14:07   #583
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zdziwiłabym się, gdyby wypuścili jakiś fantastyczny kosmetyk. Rzadko im się to zdarza .
No wiesz o dziwo ja z dwóch produktów marki siostrzanej Lovely (tuszu Lash Extennsion i pomadki Extra Lasting) byłam zadowolona. Tusz już pod sam koniec dawał najlepszy efekt. Teraz używam VML Feline i jest ciągle tak mokry i nie chce podeschnąć, że nie umiem wydobyć objętości na rzęsach. Lakiery Lovely czy Wibo jako tako, za te pieniądze to spoko. Ale tutaj widzę że towar jest niezgodny z umową Jeszcze promują to fotami na których albo ktoś ma hybrydy, ale zupełnie inne lakiery i jeszcze w PS poprawili.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 15:16   #584
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny jaka polecacie czekoladek z Makeup Revolution? Pojawiła się u mnie ich oferta i kompletnie nie wiem na co się zdecydować..jestem blondynką i mam niebieskie oczy 😊 myślałam o tej naked ale niestety nie ma jej u mnie :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 15:36   #585
yankosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 389
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka polecacie czekoladek z Makeup Revolution? Pojawiła się u mnie ich oferta i kompletnie nie wiem na co się zdecydować..jestem blondynką i mam niebieskie oczy 😊 myślałam o tej naked ale niestety nie ma jej u mnie :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to osobna szafa czy stand z MUR? I jakie ceny. Naked bardzo mi sie podoba i ta klasyczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yankosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 15:46   #586
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez yankosia Pokaż wiadomość
A to osobna szafa czy stand z MUR? I jakie ceny. Naked bardzo mi sie podoba i ta klasyczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam death by chocolate, to chyba pierwsza wersja jaka wyszła. Kupiłam na gwiazdkę sobie i siostrze i obie sobie chwalimy Podoba mi się jeszcze chocolate vice. Ale w R są drogie te paletki (47zł albo 47,99 nie pamiętam), na stronach internetowych znajdziesz taniej.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 17:18   #587
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ja się nieopatrznie skusiłam na złotego metallica z Wibo i dwa holograficzne. Złotego jak dotąd użyłam tylko na próbniku i potwierdzam dotychczasowe opinie, jakie o nim powstały - słabiutkie krycie, słaby połysk i paskudny kolor. A trzeba było poczytać o nim przed zakupem. Co do holograficznych - mam ten różowy i ciemnoszary, ciemnoszarego (nr 2) ostatnio używałam, mam go teraz na paznokciach - dobrze się trzyma, choć też musiałam nałożyć jakieś 3 warstwy (cienkie). Efekt jest średni, tzn. w sztucznym świetle widać delikatny kolorowy połysk, ale jeśli ktoś liczy na prawdziwie holograficzny efekt, to nie ten adres. Podsumowując - złoty metallic to bubel, holograficzne - zależy jak na to spojrzeć, holograficznego efektu brak, chociaż mnie się akurat lakiery same w sobie podobają (ale właśnie nie jako lakiery holograficzne ).

Ten kominek do wosków z Rossmanna to który? Jest na stronie?
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 17:42   #588
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Miała któraś z Was ten krem?
http://www.rossmann.pl/Produkt/Liren...ml,358921,7120
Bo kończy mi się Soraya Liftensive, z którego byłam zadowolona, a ten w podobnej cenie i nie wiem czy ryzykować zmianę.
kiss of night, jeśli dobrze kojarzę to kominek jest biały, ceramiczny i był w sklepie on line. Choć kojarzę z blogów, że nieco za mały i za mocno się nagrzewa. Ale na początek może być.
Mnie moda na drogie świece tak średnio pociąga. Pewnie,że świeczki lubię, ale raz że te wypasione są strasznie drogie, a dwa, że dym ze świecy to jak dym z papierosa czy grilla czyli źródło rakotwórczych związków cyklicznych. O tym, że te świece trują, mogą zwiększać ryzyko raka, astmy i alergii też już czytałam w prasie medycznej. Więc jak dla mnie od czasu do czasu, z umiarem no i bankrutować na to raczej nie ma sensu. Bezpieczniejsze są naturalne olejki eteryczne w kominkach choć warto uważać bo mogą być łatwopalne, a na niektóre można mieć alergię.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

kiss of night, link do kominka:
http://www.rossmann.pl/Produkt/Pachn...zt,286287,6264
I chyba jeszcze inny model też był, o ile dobrze kojarzę.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 17:44   #589
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Ten kominek do wosków z Rossmanna to który? Jest na stronie?
Ten jest w stylu Yankee: http://www.rossmann.pl/Produkt/Bolsi...zt,376134,6264

Jest jeszcze drugi, z Pachnącej Szafy, ale on jest malutki.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 17:45   #590
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Chciałabym kupić sobie pędzel do różu Real Techniques. Zastanawiam się jednak czy pędzel Real Techniques do różu jest mniejszy od Ecotools? Bo moim zdaniem Ecotools jest za duży na pędzel do różu, za to idealnie sprawdza się do brązera.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 17:50   #591
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka polecacie czekoladek z Makeup Revolution? Pojawiła się u mnie ich oferta i kompletnie nie wiem na co się zdecydować..jestem blondynką i mam niebieskie oczy 😊 myślałam o tej naked ale niestety nie ma jej u mnie :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu zajrzyj:
http://www.alinarose.pl/2016/03/najl...-dla-oczu.html
A w skrócie: tak, z czekoladek to wersja naked. Znajdziesz w wielu drogeriach on line. Tylko trzeba zapolować na dostępność bo ta wersja to best seller. Lepiej napigmentowana niż pierwsza wersja tej palety i z racji kolorystki najpopularniejsza.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić sobie pędzel do różu Real Techniques. Zastanawiam się jednak czy pędzel Real Techniques do różu jest mniejszy od Ecotools? Bo moim zdaniem Ecotools jest za duży na pędzel do różu, za to idealnie sprawdza się do brązera.
Sądząc z tych zdjęć to on jest wielki:
http://www.agatawelpamakeup.com/2014...ia-pedzle.html
Chyba mój Hakuro do bronzera jest mniejszy niż ten.
Do różu to go sobie nie wyobrażam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 17:57   #592
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Tu zajrzyj:
http://www.alinarose.pl/2016/03/najl...-dla-oczu.html
A w skrócie: tak, z czekoladek to wersja naked. Znajdziesz w wielu drogeriach on line. Tylko trzeba zapolować na dostępność bo ta wersja to best seller. Lepiej napigmentowana niż pierwsza wersja tej palety i z racji kolorystki najpopularniejsza.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------


Sądząc z tych zdjęć to on jest wielki:
http://www.agatawelpamakeup.com/2014...ia-pedzle.html
Chyba mój Hakuro do bronzera jest mniejszy niż ten.
Do różu to go sobie nie wyobrażam.
no własnie cieżko stwierdzić, bo ten drugi jest dosyć malutki.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 18:03   #593
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ten jest w stylu Yankee: http://www.rossmann.pl/Produkt/Bolsi...zt,376134,6264

Jest jeszcze drugi, z Pachnącej Szafy, ale on jest malutki.
To chyba na ten z linka się skuszę. I w nim można normalnie palić woski Yankee czy trzeba te "dedykowane" płatki? Zbliża się Dzień Darmowej Dostawy, to może bym sobie w końcu sprawiła jakieś woski, bo już się czaję od dłuższego czasu.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 18:15   #594
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić sobie pędzel do różu Real Techniques. Zastanawiam się jednak czy pędzel Real Techniques do różu jest mniejszy od Ecotools? Bo moim zdaniem Ecotools jest za duży na pędzel do różu, za to idealnie sprawdza się do brązera.
Jeśli pędzel Real Techniques rzeczywiście jest duży, to jaki pędzel polecacie do różu? Zależy mi aby nie był zbyt duży.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 18:35   #595
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Jeśli pędzel Real Techniques rzeczywiście jest duży, to jaki pędzel polecacie do różu? Zależy mi aby nie był zbyt duży.
On nie jest duży. Jest ogromny Ja mam ten największy różowy, ale ponoć dostępny tylko w tym zestawie, nie do kupienia oddzielnie. Super jest. O ponad połowę mniejszy od tego o którym wcześniej była mowa.


A zestaw nazywa się DELUXE GIFT SET
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 18:40   #596
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
On nie jest duży. Jest ogromny Ja mam ten największy różowy, ale ponoć dostępny tylko w tym zestawie, nie do kupienia oddzielnie. Super jest. O ponad połowę mniejszy od tego o którym wcześniej była mowa.


A zestaw nazywa się DELUXE GIFT SET
Dzięki dziewczyny. W takim razie zrezygnuje z zakupu, bo do brązera mam pędzel z ecotools i kolejnego nie potrzebuje. Chciałam jakiś mniejszy do różu. Ale trudno. Kupie sobie najwyżej ten mniejszy do rozświetlacza. Bo chyba wielkością się nadaje? http://www.rossmann.pl/Produkt/Real-...zt,350540,6985
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 18:46   #597
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. W takim razie zrezygnuje z zakupu, bo do brązera mam pędzel z ecotools i kolejnego nie potrzebuje. Chciałam jakiś mniejszy do różu. Ale trudno. Kupie sobie najwyżej ten mniejszy do rozświetlacza. Bo chyba wielkością się nadaje? http://www.rossmann.pl/Produkt/Real-...zt,350540,6985
Tak, nadaje się. Też go mam
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 20:10   #598
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Tak, nadaje się. Też go mam
uff.. to dobrze. Mam tylko nadzieje, że znajdę go w moim Rossmannie.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 20:59   #599
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka polecacie czekoladek z Makeup Revolution? Pojawiła się u mnie ich oferta i kompletnie nie wiem na co się zdecydować..jestem blondynką i mam niebieskie oczy �� myślałam o tej naked ale niestety nie ma jej u mnie :-/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka mała sugestia wybierz taką która do Ciebie przemawia najbardziej i z której wiesz, że będziesz używać najwięcej kolorów

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Ja się nieopatrznie skusiłam na złotego metallica z Wibo i dwa holograficzne. Złotego jak dotąd użyłam tylko na próbniku i potwierdzam dotychczasowe opinie, jakie o nim powstały - słabiutkie krycie, słaby połysk i paskudny kolor. A trzeba było poczytać o nim przed zakupem. Co do holograficznych - mam ten różowy i ciemnoszary, ciemnoszarego (nr 2) ostatnio używałam, mam go teraz na paznokciach - dobrze się trzyma, choć też musiałam nałożyć jakieś 3 warstwy (cienkie). Efekt jest średni, tzn. w sztucznym świetle widać delikatny kolorowy połysk, ale jeśli ktoś liczy na prawdziwie holograficzny efekt, to nie ten adres. Podsumowując - złoty metallic to bubel, holograficzne - zależy jak na to spojrzeć, holograficznego efektu brak, chociaż mnie się akurat lakiery same w sobie podobają (ale właśnie nie jako lakiery holograficzne ).

Ten kominek do wosków z Rossmanna to który? Jest na stronie?
Widzisz dobrze że piszesz Jakby rzucili w promce to może bym się skusiła i żałowała, a tak suma summarum wyjdzie że nie kupię żadnego

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
To chyba na ten z linka się skuszę. I w nim można normalnie palić woski Yankee czy trzeba te "dedykowane" płatki? Zbliża się Dzień Darmowej Dostawy, to może bym sobie w końcu sprawiła jakieś woski, bo już się czaję od dłuższego czasu.
Nie trzeba dedykowanych, ułam tyle wosku ile się zmieści i używaj aż zwietrzeje z niego zapach.

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. W takim razie zrezygnuje z zakupu, bo do brązera mam pędzel z ecotools i kolejnego nie potrzebuje. Chciałam jakiś mniejszy do różu. Ale trudno. Kupie sobie najwyżej ten mniejszy do rozświetlacza. Bo chyba wielkością się nadaje? http://www.rossmann.pl/Produkt/Real-...zt,350540,6985
Tak jak pisały dziewczyny, ten do różu z RT jest duuuuży. Ten mniejszy do rozświetlacza będzie w sam raz, też go mam.

Do różu to może taki http://www.rossmann.pl/Produkt/Elite...zt,108506,6983
albo taki http://www.rossmann.pl/Produkt/Elite...zt,292914,6983 albo taki http://www.rossmann.pl/Produkt/Elite...zt,348175,6983

Baczyńska widziałam kartkę 2+1 gratis o szczegóły pytaj sprzedawcę, nie pytałam ale myślę że niedługo może być w CND

I mam foto słoczy K*lips, jak nie pokręciłam to od dołu 1, 2, 5, 3, 4. Wiem, że jakość słaba ale coś tam widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg K-lips.jpg (83,3 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2016-10-23 o 21:13
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 22:15   #600
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie trzeba dedykowanych, ułam tyle wosku ile się zmieści i używaj aż zwietrzeje z niego zapach.

I mam foto słoczy K*lips, jak nie pokręciłam to od dołu 1, 2, 5, 3, 4. Wiem, że jakość słaba ale coś tam widać
Super, w takim razie zapoluję najpierw na kominek, a potem w DDD na woski, bo nie wiem, czy gdzieś stacjonarnie u siebie je mam.

Całkiem fajne te kolorki, ale tym razem chyba poczekam na jakieś opinie i dopiero zastanowię się, czy brać.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.