Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-22, 16:22   #991
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość

I w związku z tym: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=231 chciałam również spytać, co tu dalej robisz? Doceniamy, że opowiadasz nam o życiu wyższych sfer , którego nigdy nie będzie nam dane poznać ale... Nie macie jakiegoś swojego forum albo nie spędzacie wolnego czasu na rozrywkach wyższych lotów oraz zakupach?
o f***

na torebkę mogę wydać max 200 zł, których wątków polecacie mi unikać, żebym przypadkiem swoją biedotą komuś nie truła?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 17:07   #992
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
o f***

na torebkę mogę wydać max 200 zł, których wątków polecacie mi unikać, żebym przypadkiem swoją biedotą komuś nie truła?
Swoją drogą dlaczego jest tak, że tego typu komentarz znajduje powszechną aprobatę i jest okej, a jakby któraś teraz napisała, że na torebke wydaje minimum 2000zł to zaczęłoby się o nowobogackich?
Zaglądanie ludziom do portfela jest serio słabe.


Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 17:31   #993
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Swoją drogą dlaczego jest tak, że tego typu komentarz znajduje powszechną aprobatę i jest okej, a jakby któraś teraz napisała, że na torebke wydaje minimum 2000zł to zaczęłoby się o nowobogackich?
Zaglądanie ludziom do portfela jest serio słabe.


A zaczęłoby się? Jakbym mogła przeznaczyć tyle na torebkę, taką bym też miała i nie pogardzałabym innymi, których dalej na taką nie stać, bo, uwaga, nie mają męża, który zarabia kupę kasy. Bo gdyby to jeszcze o czyjeś własne wypracowane pieniądze chodziło...
nie wiem, czy to takie trudne do zrozumienia?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2016-10-22 o 17:32
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 17:34   #994
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Swoją drogą dlaczego jest tak, że tego typu komentarz znajduje powszechną aprobatę i jest okej, a jakby któraś teraz napisała, że na torebke wydaje minimum 2000zł to zaczęłoby się o nowobogackich?
Zaglądanie ludziom do portfela jest serio słabe.


Nie bardziej słabe od obrażania innych i pogardzania nimi.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 17:45   #995
aidam11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 160
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Mężczyzna, który dokłada Ci pieniądze do CZESNEGO na wymarzone studia - wkłada WYSIŁEK w to, abyś mogła się piąć w górę.

Mężczyzna, który zapamiętał, że uwielbiasz homara - i w każde walentynki zabiera Cię na kolację z tymże składnikiem - WYSILA się aby sprawić Ci przyjemność.

Gdy stoi pół dnia w sklepie jubilerskim aby wybrać dla Ciebie pierścionek który wpasuje się w Twój gust a pamietał z opisu że lubisz np. białe złoto i prostotę - WYSILA się i wygrywa wszystko, bo wie doskonale w jakim CELU wydaje pieniądze.
O! Sponsoring!
aidam11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 20:40   #996
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem kwestię dotycząca tego, że kto niby zwraca uwagę na 10-20 zł.
Ja się dziwię, że ktoś nie zwraca .
Godzina pracy lub więcej to nie jest drobiazg taki, że nie ma co się po niego schylic.
A to czy zapłacić za kogoś 20 zależy od różnych kwestii. O ile w związku to może być niemal naturalną kwestią to w bardziej zdystansowanej relacji niekoniecznie.
Moje doświadczenie jest takie, że im facet bogatszy tym bardziej zwraca uwagę na takie drobnostki.

Byłam jakiś czas temu na lunchu z dwojgiem ludzi z pracy: kobietą na podobnym do mojego stanowisku i mężczyzną - menedżerem, zarabiający wielo, wielokrotność tego co my. Pech chciał, że koleżanka chciała koniecznie jeść w stołówce, w której nie mogłam normalnie zapłacić kartą, potrzebowałam jakiejś tam karty członka, której nie miałam i nie było sensu wyrabiać na jeden raz.

Wprost im oczywiście powiedziałam, że ja tam jeść nie mogę, ewentualnie, będę musiała im zwrócić pieniądze. Chodziło o jakieś 15 euro, mało jak na zarobki tam. W końcu po naciskach tej laski facet zaproponował, że za mnie wyłoży. Oczywiście podkreśliłam, że mu zwrócę.

Potem zachowywał się jak chory człowiek. Zapłacił za mnie, ale ostentacyjnie rachunek z kasy położył na mojej tacy i patrzył na mnie jakby mnie chciał zamordować.

Następnego dnia oddałam mu te pieniądze w gotówce. Oczywiście przyjął.

Facet jest super bogaty, jego rodzina ma kilka domów w różnych krajach, itd. itd. Jego reakcja faktycznie była dla mnie dosyć szokująca. Oddać pieniądze zamierzałam oczywiście od początku, w ogóle nie wiem skąd idiotyczny pomysł pójścia akurat do tej stołówki.

A i jeszcze jedna historia, ale to bardziej o braku wyczucia niż skąpstwie. Inny senior menedżer, ze strony klienta, po skończonym projekcie, na którym byłam bardzo chwalona i wyrabiałam ogólnie 200% normy powiedział, że rozmawiał ze swoimi ludźmi i proponował a nawet naciskał, żeby mi coś kupili, na pamiątkę, coś elektronicznego na przykład. I opisywał, że niestety pomysł padł. Opisywał długo dlaczego to niestety niemożliwe, znaczy on by oczywiście chciał, ale jakieś tak przepisy przeciwkorupcyjne nie pozwalają i ogólnie to, inni to ci źli. A potem, według tego co mówił, chciał mnie zaprosić na obiad, jeśli już nie da się nic kupić. Ale niestety, wysłali mu tak dokładne i idiotyczne pytania dotyczące tego zaproszenia - bo musiałby prosić o zgodę, że skapitulował.

Oczywiście nie oczekiwałam niczego! Cieszę się, że klient był zadowolony z mojej pracy. Ale po co pieprzyć takie rzeczy i stawiać mnie w idiotycznej sytuacji?

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2016-10-22 o 21:01
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 22:46   #997
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

japie... musicie rozwalać ten wątek? załóżcie sobie jakiś inny do off topu, bo idzie oci...ć, jak się przedziera przez ten syf, który zrobiliście.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 07:36   #998
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Naprawdę, niektóre historie tutaj, to opowieści rozpieszczonych księżniczek, którym facet jest potrzebny w roli bankomatu.
Oczywiście, że skąpiradła typu "nie kupię ci herbaty za 2 zł, bo mi żal", to przegięcie, nie mam na myśli tych historii. Ale jeśli dziewczyna chciała pić, bawić się cały wieczór, to dlaczego ma to robić za kasę faceta? No sorry, nie rozumiem. Jak może pić, to ma 18 lat, jak ma 18, to może pracować i zarabiać. Jak ma za mało kasy, to nie pije, po prostu. Liczenie na to, że ktoś będzie sponsorował zachcianki jest równie słabe jak bycie skąpiradłem.
oj, popieram!

a propos kupna herbaty, przypomniała mi się opowieśc znajomej o jej ex facecie, zamożnym biznesmenie, ktory zabral ja na wycieczke w góry. po kilku dobrych godzinach chodzenia w brzydki i chłodny dzień weszli zziębnieci, zmeczeni do schroniska i kolezanka poprosiła go,zeby kupił jej herbatę. niestety facet ujrzawszy cenę (jest nieco drozej w schroniskach, ok 5-6 zł) stwierdził, że szkoda kasy, przeciez na kwaterze w mieście maja czajnik elektryczny i herbatę za darmo. a ona sama portfela nie wzięła...
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 08:10   #999
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;66709736]oj, popieram!

a propos kupna herbaty, przypomniała mi się opowieśc znajomej o jej ex facecie, zamożnym biznesmenie, ktory zabral ja na wycieczke w góry. po kilku dobrych godzinach chodzenia w brzydki i chłodny dzień weszli zziębnieci, zmeczeni do schroniska i kolezanka poprosiła go,zeby kupił jej herbatę. niestety facet ujrzawszy cenę (jest nieco drozej w schroniskach, ok 5-6 zł) stwierdził, że szkoda kasy, przeciez na kwaterze w mieście maja czajnik elektryczny i herbatę za darmo. a ona sama portfela nie wzięła...[/QUOTE]
Ja nie wiem jak można ze sobą nie brać kasy. Zapewne w góry poszła z plecakiem, w kurtce są kieszenie, jak nie chciała brać całego portfela to bierze się 20 zł w kieszeń, dużo nie waży i miejsca nie zajmuje. Buractwo faceta level milion, ale nie noszenie ze sobą kasy, a potem narzekanie to głupota. Ja jak wychodzę to zawsze mam przy sobie głupie 10 zł, żeby sobie kupić sok/piwo/herbatę/cole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 08:17   #1000
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

A ja nigdy nie mam gotówki, chyba że konkretnie na coś potrzebuję. Wielokrotnie gdzieś wychodzę bez portfela.

Dlatego płatności NFC to protip, nieraz mnie uratowały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 09:20   #1001
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak można ze sobą nie brać kasy. Zapewne w góry poszła z plecakiem, w kurtce są kieszenie, jak nie chciała brać całego portfela to bierze się 20 zł w kieszeń, dużo nie waży i miejsca nie zajmuje. Buractwo faceta level milion, ale nie noszenie ze sobą kasy, a potem narzekanie to głupota. Ja jak wychodzę to zawsze mam przy sobie głupie 10 zł, żeby sobie kupić sok/piwo/herbatę/cole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie wyjdę z domu bez pieniędzy. To jest nie do pomyślenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 09:47   #1002
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak można ze sobą nie brać kasy. Zapewne w góry poszła z plecakiem, w kurtce są kieszenie, jak nie chciała brać całego portfela to bierze się 20 zł w kieszeń, dużo nie waży i miejsca nie zajmuje. Buractwo faceta level milion, ale nie noszenie ze sobą kasy, a potem narzekanie to głupota. Ja jak wychodzę to zawsze mam przy sobie głupie 10 zł, żeby sobie kupić sok/piwo/herbatę/cole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cóż, moze zapomniała...? nam kiedys w górach jakos tak wyszła kasa (a jedna z nas zapomniala portfela) na wstępy, zakupy w schronisku, że nie miałysmy pieniedzy na bilet w powrotnym busie (a b. daleko było do kwatery i noc za pasem) i obca osoba nam dała 10 zł (wiem - to nie ten wątek )
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 10:35   #1003
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

W dobie płatności kartami/NFC nie każdy nosi żywą gotówkę...
Sama czasem głupiej dychy nie mam, jak mi nie po drodze do bankomatu, aczkolwiek na wyjazdy w dzicz i niepewność, czy są tam terminale, to staram się jednak jakiś zapas gotówki mieć. Tym bardziej, że zdarzyło mi się zablokować kartę lub , jakiejś nieznanej przyczyny nie działała w terminalu/bankomacie.
Inna rzecz, że czasem wyda się gotówkę na duperele, a potem bieda, mimo że na koncie goło nie jest. Zapomni się portfela. Albo ustali się z TŻtem, że tylko jedno zgarnia portfel, bo np. budżet i tak wspólny.

W takiej sytuacji brak własnego portfela to gruby błąd.
Ale też skąpienie tych paru złotych na herbatę, zwłaszcza w sytuacji j.w. opisanej (czyli kiedy była to uzasadniona potrzeba, a nie jakaś zachcianka), to nie świadczy o nim za dobrze. Z drugiej strony można się szybko przekonać jaki to gagatek.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 13:08   #1004
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Możecie skończyć te nic nie wnoszące offtopy?
Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
japie... musicie rozwalać ten wątek? załóżcie sobie jakiś inny do off topu, bo idzie oci...ć, jak się przedziera przez ten syf, który zrobiliście.
Dokładnie, to jest jakiś dramat. Pora odsubskrybować chyba
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 18:09   #1005
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Ani wsadzanie w twarz innym metki od swojej torebki za 2tys, ani warczenie na bogatszych od siebie nie leży koło szczęścia i szeroko pojętej normalności.

Edytowane przez 201803071142
Czas edycji: 2016-10-25 o 18:19
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 19:43   #1006
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Ani wsadzanie w twarz innym metki od swojej torebki za 2tys, ani warczenie na bogatszych od siebie nie leży koło szczęścia i szeroko pojętej normalności.
Nie można tego lepiej ująć
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 21:14   #1007
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

moja ex teściowa zakręciła sobie dopływ ciepłej wody w kranie kuchennym, bo podgrzanie junkersem wody kosztuje. szkoda, że nie pomyslała o tym, że tłuszcz rozpuszcza się w ciepłej...

za każdym razem kiedy tam przychodziłam, brzydziłam się wypić nawet herbatę, bo szklanki były tak otłuszczone, że szkoda mówić.

a na "umytej" patelni można było jeszcze ze dwa razy coś usmażyć, tyle było na niej tłuszczu.

Całe mieszkanie (z 50m2) potrafiła umyć na jednym mopie (no wiecie, bez zamaczania go w wodzie z detergentem), toteż całe mieszkanie było brudne, klejące i śmierdzące od psa.
Nie zamiatała, ani nie miała odkurzacza, chociaż ilość sierści psiej w tym domu przekraczała wszelkie granice!
pies też był biedny, bo wychodzili z nim 1 (słownie- JEDEN!) raz dziennie, tylko rano, jeszcze do tego na niego krzycząc jak się cieszył i skakał, że wreszcie pójdzie na spacer i zrobi sobie co trzeba.

byłam tak zapatrzona w mojego ex, że mieszkałam u niego pół roku. (BLE)... przez pół roku, ex teściowa nie potrafiła kupić mydła/pasty do zębów/płynu do mycia naczyń/ czegokolwiek do prania, bo po co. czekała aż ja kupię i postawię w łazience. a potem bardzo szybko produkty wyparowywały w czasoprzestrzeni.

i najlepsze...
jak się do nich wprowadziłam, nie mieli w ogóle spłuczki w WC (tego pojemnika z wodą). spłukiwali nieczystości wodą z miski/wiaderka. nie było też klapy.
Gdy teściówka pojechała na miesięczne (!!) wakacje nad morze, zabrałam się za porządki i odkryłam, że kafelki obok kibla są koloru niebieskiego, a nie brązowego jak cały czas myślałam.

Całe szczęście wakacje zrobiła sobie na początku mojego mieszkania z nimi, toteż miałam wolną rękę w mieszkaniu i wysprzątałam sobie powierzchnie wspólnego użytku, wszystkie szafki i naczynia w nich, bo serio było obrzydliwie.

przez 4 lata mojego związku z ex tż, nic nie wyremontowała ani nie kupiła nowego do domu, bo mieszkanie było komunalne i stwierdziła, że nie będzie tam nic robić (mieszka tam do teraz, czyli jakiś 7 rok odkąd znam tą rodzinę).
Ściany były masakryczne! jak w jakimś horrorze, wszędzie syf.

Dodam, że to wszystko nie było z powodu braku pieniędzy.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 09:03   #1008
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
i najlepsze...
jak się do nich wprowadziłam, nie mieli w ogóle spłuczki w WC (tego pojemnika z wodą). spłukiwali nieczystości wodą z miski/wiaderka. nie było też klapy.
Gdy teściówka pojechała na miesięczne (!!) wakacje nad morze, zabrałam się za porządki i odkryłam, że kafelki obok kibla są koloru niebieskiego, a nie brązowego jak cały czas myślałam.
o fuj! cala reszta też ble. a nie zostawiali wody w wannie po kąpieli do tego spłukiwania w kibelku? Moja ciotka tak robiła - a tez do biednych nie należeli.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:22   #1009
Anunnaki
Raczkowanie
 
Avatar Anunnaki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
moja ex teściowa zakręciła sobie dopływ ciepłej wody w kranie kuchennym, bo podgrzanie junkersem wody kosztuje. szkoda, że nie pomyslała o tym, że tłuszcz rozpuszcza się w ciepłej...

za każdym razem kiedy tam przychodziłam, brzydziłam się wypić nawet herbatę, bo szklanki były tak otłuszczone, że szkoda mówić.

a na "umytej" patelni można było jeszcze ze dwa razy coś usmażyć, tyle było na niej tłuszczu.

Całe mieszkanie (z 50m2) potrafiła umyć na jednym mopie (no wiecie, bez zamaczania go w wodzie z detergentem), toteż całe mieszkanie było brudne, klejące i śmierdzące od psa.
Nie zamiatała, ani nie miała odkurzacza, chociaż ilość sierści psiej w tym domu przekraczała wszelkie granice!
pies też był biedny, bo wychodzili z nim 1 (słownie- JEDEN!) raz dziennie, tylko rano, jeszcze do tego na niego krzycząc jak się cieszył i skakał, że wreszcie pójdzie na spacer i zrobi sobie co trzeba.

byłam tak zapatrzona w mojego ex, że mieszkałam u niego pół roku. (BLE)... przez pół roku, ex teściowa nie potrafiła kupić mydła/pasty do zębów/płynu do mycia naczyń/ czegokolwiek do prania, bo po co. czekała aż ja kupię i postawię w łazience. a potem bardzo szybko produkty wyparowywały w czasoprzestrzeni.

i najlepsze...
jak się do nich wprowadziłam, nie mieli w ogóle spłuczki w WC (tego pojemnika z wodą). spłukiwali nieczystości wodą z miski/wiaderka. nie było też klapy.
Gdy teściówka pojechała na miesięczne (!!) wakacje nad morze, zabrałam się za porządki i odkryłam, że kafelki obok kibla są koloru niebieskiego, a nie brązowego jak cały czas myślałam.

Całe szczęście wakacje zrobiła sobie na początku mojego mieszkania z nimi, toteż miałam wolną rękę w mieszkaniu i wysprzątałam sobie powierzchnie wspólnego użytku, wszystkie szafki i naczynia w nich, bo serio było obrzydliwie.

przez 4 lata mojego związku z ex tż, nic nie wyremontowała ani nie kupiła nowego do domu, bo mieszkanie było komunalne i stwierdziła, że nie będzie tam nic robić (mieszka tam do teraz, czyli jakiś 7 rok odkąd znam tą rodzinę).
Ściany były masakryczne! jak w jakimś horrorze, wszędzie syf.

Dodam, że to wszystko nie było z powodu braku pieniędzy.

Makabra. Szkoda tylko tego biednego psa...
Anunnaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 17:11   #1010
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Matko, biedny pies... Mój wychodzi na dwór 4-5 razy dziennie, nie wyobrażam sobie wychodzić raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 18:07   #1011
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Matko, biedny pies... Mój wychodzi na dwór 4-5 razy dziennie, nie wyobrażam sobie wychodzić raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tinker, a kogo to obchodzi w wątku o skąpych facetach?
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 07:54   #1012
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Eh, nie wiem co już robic. Kocham tż,ale jest tak skąpy,że aż mnie to zniechęca...
nie oczekuje,żeby kupował mi bóg wie co,ale fajnie byłoby dostać kwiatka... Najgorsze jest to,że zapytałam jego czy gdzieś pojedziemy ... Napisał,że on nie chce nigdzie jechać,bo za wszytsko on musi płacić. Ze czuję,że znalazłam sobie jelenia,ktory bedzie za wszytsko placil. Tylko,że ja sama płace za nocleg, za jedzenie.. on doklada sie do paliwa tylko. Dodatkowo powiedział,że fajnie byloby jakbym w sklepie ja placila tylko,że ja place ost to tylko ja place bo on soku nie kupi za 5zl. wiec ja go kupilam On zarabia nieraz nawet 4,5 tys ja ledwo 900. NO i innym nie zaluje, kolegom kupuje i nie chce,zeby oddawali,a mnie od razu kaze oddac grosza ktorego postawil za mnie.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:07   #1013
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Może i Ty go kochasz ale on Ciebie nawet nie szanuje.

Wydaje mi się, że wiesz co robić tylko szukasz nadziei czy istnieje jakaś szansa, że się zmieni... prawda?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:36   #1014
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Wiem,że raczej ze skąpstwa się nie zmieni... Bo juz tak został wychowany, jego cała rodzina jest taka Ale kurcze, na początku taki nie był... Jak zdobywał to przeciwieństwo obecnego siebie. W ogóle mam pecha d facetów, każdy skąpy żyd
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:37   #1015
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Eh, nie wiem co już robic. Kocham tż,ale jest tak skąpy,że aż mnie to zniechęca...
nie oczekuje,żeby kupował mi bóg wie co,ale fajnie byłoby dostać kwiatka... Najgorsze jest to,że zapytałam jego czy gdzieś pojedziemy ... Napisał,że on nie chce nigdzie jechać,bo za wszytsko on musi płacić. Ze czuję,że znalazłam sobie jelenia,ktory bedzie za wszytsko placil. Tylko,że ja sama płace za nocleg, za jedzenie.. on doklada sie do paliwa tylko. Dodatkowo powiedział,że fajnie byloby jakbym w sklepie ja placila tylko,że ja place ost to tylko ja place bo on soku nie kupi za 5zl. wiec ja go kupilam On zarabia nieraz nawet 4,5 tys ja ledwo 900. NO i innym nie zaluje, kolegom kupuje i nie chce,zeby oddawali,a mnie od razu kaze oddac grosza ktorego postawil za mnie.

A Ty mu nie umiesz odpisać, żeby nie pieprzył głupot i wyliczyć po kolei za co Ty płacisz, wiec żeby nie robił z siebie pokrzywdzonego bo jest zwykłym liczykrupą a nie Ty jelenia z niego robisz?

I fakt, doradzam natychmiastową ewakuację. Miłość sobie odcierpisz i tyle, a siedzieć z takim, to aż mi słabo się robi na samą myśl.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:45   #1016
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Eh, nie wiem co już robic. Kocham tż,ale jest tak skąpy,że aż mnie to zniechęca...
nie oczekuje,żeby kupował mi bóg wie co,ale fajnie byłoby dostać kwiatka... Najgorsze jest to,że zapytałam jego czy gdzieś pojedziemy ... Napisał,że on nie chce nigdzie jechać,bo za wszytsko on musi płacić. Ze czuję,że znalazłam sobie jelenia,ktory bedzie za wszytsko placil. Tylko,że ja sama płace za nocleg, za jedzenie.. on doklada sie do paliwa tylko. Dodatkowo powiedział,że fajnie byloby jakbym w sklepie ja placila tylko,że ja place ost to tylko ja place bo on soku nie kupi za 5zl. wiec ja go kupilam On zarabia nieraz nawet 4,5 tys ja ledwo 900. NO i innym nie zaluje, kolegom kupuje i nie chce,zeby oddawali,a mnie od razu kaze oddac grosza ktorego postawil za mnie.
Jedynym jeleniem jesteś Ty i to na własne, wyraźnie życzenie. Kocha się za coś (własne dziecko za nic, ale on Twoim synkiem nie jest). Z opisu wynika, że tu się trzeba mocno wysilić, aby mieć za co kochać tego pana.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-10-27 o 08:59
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:54   #1017
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
W ogóle mam pecha d facetów, każdy skąpy żyd
Nie masz pecha do facetów. Jesteś zakompleksioną, odrażającą rasistką i na nic lepszego nie możesz liczyć. Zresztą i ten cię nie chce.

Chcesz żyć jak człowiek to skończę tę farsę i zamiast pakować się w kolejną zacznij się leczyć. Jak zaczniesz siebie szanować, to 99% tych tajemniczo prześladujących cię nieszczęść zniknie. Jak nie, to będziesz się w tym babrać aż zgnijesz. twój wybór.

Edytowane przez adeedra
Czas edycji: 2016-10-27 o 08:59
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 08:56   #1018
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie masz pecha do facetów. Jesteś zakompleksioną, odrażającą rasistką i na nic lepszego nie możesz liczyć. Zresztą i ten cię nie chce.
A możesz mi wytłumaczyć po co i skąd ten atak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 09:02   #1019
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
A możesz mi wytłumaczyć po co i skąd ten atak?
W bezpośredniej reakcji na wytłuszczone w przytoczonym fragmencie określenie, którego użycie sprawiło, że skasowałam wcześniej pisany post na temat faceta, który ma ją gdzieś.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 09:09   #1020
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Szkoda, że nawet słownik uznaje znaczenie słowa "żyd" jako człowiek skąpy, chciwy, a wikidictionary uznaje istnienie słowa "żydzić" jako skąpic. Poprawność polityczna przesłania Ci zdolność logicznego myślenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Ślązakow tez nazwiesz rasistami za ich "ocyganic"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.