parawan do wanny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 12:50   #31
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: parawan na wanne

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
Bardzo bym Cie prosila żebys sie podzielila wrażeniami jak juz go zamontujesz
Ja w łazience mam taki "parawan" harmonijkę składającą się chyba z 5 częsci i ze wszystkich dotychczasowych rozwiązań jakie miałam w łazienakch uważam, iż to jest najpraktyczniejsze
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 13:39   #32
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: parawan na wanne

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
hoho, no to dluuugi ten remont...Mój fachowiec powiedział, że w miesiąc się wyrobi
ja musze sie pochwalic ,mialam 2 majstrow i robili łazienke -skuwanie plytek wyrownywanie scian ,podlogi na to nowe plytki,montaz hydrauliki,w wc to samo ,malowanie sufitow w 2 pokojach i wyrobili sie w 8 dni
wiadomo ze nigdy idealnie nie zrobia szczegolnie tych elementow wykonczeniowych -nie spotkalam majstra estety /;-/ ale jest nieżle.

co do parawanu wlasni szukam odpowiedniego ,chce szklany 2- skrzydlowy zeby sie skladal-chociaz mycie tego szkla mnie przeraz.no i cena 1 tys . :-/

ogladalam tez takie 5-6 elementowe skladane w harmonijke z takiego plastiku ale jakos tego jest kiepska,boje sie tez czy te gumki ktore maja trzymac parawan na wannie sie nie poluzuja i czy gumki miedzy czesciami za pol roku nie sciemnieja od wody.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 13:46   #33
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: parawan na wanne

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ogladalam tez takie 5-6 elementowe skladane w harmonijke z takiego plastiku ale jakos tego jest kiepska,boje sie tez czy te gumki ktore maja trzymac parawan na wannie sie nie poluzuja i czy gumki miedzy czesciami za pol roku nie sciemnieja od wody.
Mój parawan ma 3 lata i jak narazie wygląda nieźle - nic nie ciemnieje ani sie nie luzuje
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 14:36   #34
agamich5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Talking Dot.: parawan na wanne

Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
hoho, no to dluuugi ten remont...Mój fachowiec powiedział, że w miesiąc się wyrobi (lazienka i kuchnia włącznie ze zdzieraniem tynkow + elektryka w przedpokoju, gladź i malowanie przedpokoju i dużego pokoju. Ciekawa jestem czy mu sie to uda. Na wszelki wypadek dodałam w umowie jeszcze dwa tygodnie.... A potem sa wakacje, mamy gdzie mieszkać więc mnie to nie przeraża, a zastrzeglam kary finansowe w prpadku niedotrzymania terminu...

a co do parawanu to kupujesz go w sklepie? Ile kosztuje? Bo ja widzialam usprzedawcy na allegro i się zastanawiam tylko ten transport...żeby cos nie potlukli.
Bardzo bym Cie prosila żebys sie podzielila wrażeniami jak juz go zamontujesz
A może wogóle podzielisz sie wrażeniami z remontu? co jak robisz itd...
Witaj - oj długi długi, ale to nie za sprawą fachowców ale nas. Piętro mieszkania w którym mamy zamieszkać stoi teraz puste, więc nam się nie spieszy. Powolutku w miarę funduszy robimy remont. Na dobre to zamieszkam tam z mężem dopiero pod koniec wakacji. W chwili obecnej mamy zrobioną łazienkę (jeszcze bez parawanu), położone płytki w kuchni i przedpokoju. czekan nas jeszcze tylko malowanie i panele - i można meble wnosić

Parawan wypatrzyłam w Leroy Merlin, dwuskrzydłowy chyba jednak weźniemy. Zastanawiałam sie też nad allegro, ale właśnie boję sie jak z transportem.

Na jakie kolorki malujesz? I jak wygląda Twoja łazienka?

Pozdrawiam
agamich5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:00   #35
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez Anna_Mucha Pokaż wiadomość
Ja mam w swojej łazience parawan nawannowy i jest to świetne rozwiązanie.
Coś mi się widzi, że i ja będę musiała zainwestować w taki parawan, bo mam dosyć chłodku kiedy wychodzę z wanny. Zawsze nosiłam się z myślą, że zrobię remont obecnej łazienki, zwłaszcza że mam już kilka moich własnych projektów gotowych z decora i całą masę cudzych na kompie, że i w takiej nowej łazience umieszczę prysznic. Jednakże wszystko wskazuje na to, że wcześniej zdążę się wyprowadzić, niż cokolwiek zrobię z tą chatą.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:45   #36
jagoda 86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: parawan do wanny

ostatnio myślę o zakupie parawanu nawannowe, spodobał mi się ten przezroczysty jest dwuczęściowy i można wymontować szybkę do dezynfekcji. problem w tym, że nie wiem jak to się montuje czy trzeba kogoś czy jak?
jagoda 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 10:04   #37
barbarella82
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 37
Dot.: parawan do wanny

jak już jesteśmy w tym temacie, to faceci powinni na równi z nami szorować łazienkę na połysk. parawan to świetna opcja jak nie masz wystarczającej powierzchni na instalację obu elementów, wiele modeli jak coram showers choćby, który mamy u siebie pozwala na odinstalowywanie drzwiczek w celu wyczyszczenia tego
barbarella82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 12:23   #38
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: parawan do wanny

Nie wiem w czym odinstalowanie drzwiczek ma być pomocne, ja zamykam drzwiczki, biorę płyn na kamień i rdzę, spryskuję drzwiczki, przecieram gąbką i spłukuję prysznicem. Woda się nie leje po całej łazience, a tak by pewnie było przy zdemontowanych drzwiczkach.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:50   #39
jagoda 86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem w czym odinstalowanie drzwiczek ma być pomocne, ja zamykam drzwiczki, biorę płyn na kamień i rdzę, spryskuję drzwiczki, przecieram gąbką i spłukuję prysznicem. Woda się nie leje po całej łazience, a tak by pewnie było przy zdemontowanych drzwiczkach.
tez się spotkałam z takim modelem, w którym można zwyczajnie wymontować taki parawan i ma to na celu głównie usunięcie zabrudzeń trudnych do zniwelowania w wypadku zwykłego czyszczenia, ale spokojnie tak dzieje się tylko w wypadku nietypowych parawanów, np na narożne czy półokrągłe wanny, w pozostałych chyba rzeczywiście nie jest konieczne, tak wnioskuję po krótkim okresie studiowania oferty
jagoda 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:24   #40
zenowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: parawan do wanny

Ja też korzystam w swojej łazience z parawanu. Jest to rzeczywiście bardzo dobre rozwiązanie jeżeli w domu jest niewielka łazienka, a domownicy chcą korzystać zarówno z prysznica jak i wanny. Parawan jest produkcji aquaformu i taki też polecam. Jest szczelny, wygodny w składaniu, nie przecieka i nie ma też problemu z jego czyszczeniem.
zenowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 13:25   #41
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Parawan Nawannowy

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcia, zrobiłam je specjalnie na tą okazję . Zauważ, że u mnie u góry jest pałąk usztywniający i stabilizujący. Mimo, że mam plastikowy parawan, wymaga on takiego czegoś. Jak pisałam wyżej, u mnie poza wannę nic się nie wychlapuje.

Niedawno miałam okazję korzystać z prysznica ze szklanymi przesuwanymi drzwiami i powiem Ci, że one naprawdę są ciężkie.
mam ten bubel - poprzedni właściciele zamontowani zostawiłam tylko 1 skrzydło tuż przy ścianie

woda i tak szczeliną pomiędzy wanną a skrzydłem potrafi się przelać
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 18:41   #42
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: parawan do wanny

odswiezam watek


kupuje mieszkanie z partnerem i zastanawiamy sie nad lazienka.
Bedziemy miec wanne i chcemy zamontowac parawan nawannowy.

tylko ze...
najchetniej wybralibysmy parawan szklany skladany na 2 czesci (tak aby skladal sie na krotsza czesc wanny), ale jak (bardziej gdzie) w takim wypadku zamontowac baterie, uchwyt na sluchawke prysznicowa i moze tez deszczownice?
jezeli wybralibysmy baterie z normalnym kranem (tzn zeby puszczac wode do wanny normalnie, nie przez sluchawke prysznicowa) to jesli zamontuje ja na krotszym boku wanny, tak jak chyba standardowo, to nie zlozy mi sie parawan- wtedy wybieram parawan nie skladany, ale mam ograniczony dostep do tego kranu :/
z kolei montujac baterie z kranem na dluzszym boku, co zrobic z prysznicem? gdzie zamontowac? mzoe zrobic oddzielnie kran, a oddzielnie baterie do prysznica i deszczownicy? ma to jakis sens?

czy ktos ma taki parawan (skladany na 2, albo nie skladany) i moze cos doradzic co z ta bateria?
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 22:29   #43
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: parawan do wanny

Ja mam dwuczęściwy parawan składany na krótszy bok wanny Wanna ma 70x160 cm. Pośrodku dłuższego boku wanny mam wylewkę i mieszacz z przełącznikiem (bateria podtynkowa). I potem 20 cm od baterii (w stronę tego boku wanny, gdzie składa się parawan) mam zamontowany drążek prysznicowy, a jeszcze z 10 cm dalej wyjście od węża prysznicowego. Nie mam deszczownicy. Jeśli Twoja wanna będzie szersza, np. 75 cm, będzie o wiele łatwiej
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 08:42   #44
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: parawan do wanny

Czyli waz od prysznica nie laczy sie bezposrednio z bateria nad wanna? Ale ta bateria sterujesz woda w prysznicu tak?
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:36   #45
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Czyli waz od prysznica nie laczy sie bezposrednio z bateria nad wanna? Ale ta bateria sterujesz woda w prysznicu tak?
Tak, ale dlatego, że bateria jest podtynkowa.
Bateria ma przełącznik z wylewki na prysznic, jak normalna
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 15:10   #46
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: parawan do wanny

Dziewczyny, a jakby tak wannę narożną obudować drewnianym parawanem i ściany wyłożyć drewnem? Co myślicie? Taka namiastka sauny i kącik do prywatności.

Edytowane przez olamona80
Czas edycji: 2016-11-14 o 19:50
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 10:18   #47
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez olamona80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakby tak wannę narożną obudować drewnianym parawanem i ściany wyłożyć drewnem? Co myślicie? Taka namiastka sauny i kącik do prywatności.
Nie wiem w jaki sposób to będzie namiastką sauny, skoro zbliżonych nawet warunków tam nie osiągniesz (drewno = sauna sucha, w parowej używa się płytek).

Jak zamierzasz oświetlić to miejsce?
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 19:50   #48
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez olamona80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakby tak wannę narożną obudować drewnianym parawanem i ściany wyłożyć drewnem? Co myślicie? Taka namiastka sauny i kącik do prywatności.
Ja bym się jednak martwiła o właściwą wentylację i o to, jak to się będzie zachowywało w zwykłej łazience. Sauna to jednak określona konstrukcja, wyciąg powietrza. Jeżeli to ma być namiastka, inspiracja, to zastosowałabym płytki drewnopodobne i jakieś drewniane elementy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 22:02   #49
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: parawan do wanny

Przede wszystkim sauna drewniana jest sauną suchą, gdzie jest bardzo wysoka temperatura, a niska wilgotność, stąd drewno nie ma szans złapać wilgoci. Nie rozumiem się to ma do wanny, gdzie się leje woda i para wokół w sporych ilościach. W saunach parowych o wysokiej wilgotności i niższej temperaturze, jak też tepidariach czy saunach do hammam, gdzie wilgotność mniejsza i temperatura trochę niższa, w każdym razie we wszystkich saunach mokrych używa się płytek ceramicznych lub kamienia, a nie drewna. Nie sądzę, żeby drewno długo wytrzymało takie użytkowanie. Nigdy nie widziałam drewna w saunie mokrej, a naprawdę w wielu takich miejscach byłam. Jedyny element drewniany, jaki się gdzieniegdzie spotyka, to kratki na podłogę, które mają chronić przed poślizgiem, a i to obstawiałabym że jest często wymienianie.
No chyba, że chcesz to drewno jakoś niesamowicie zabezpieczyć (lakiery do łodzi?).

Generalnie nie jestem przeciwko drewnu w łazience, sama zrobiłam drewniany blat pod umywalkę, natomiast nawet o to trzeba bardzo dbać i nie dopuszczać do zalewania wodą. No I faktycznie zadbać o wentylację.

Dlatego nie ogarniam pomysłu na drewniany parawan. Może wyjaśnisz konkretniej jaki to ma cel spełniać i jak chcesz to drewno zaimpregnować.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2016-10-23 o 22:06
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 09:43   #50
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: parawan do wanny

Bardzo podobają mi się łazienki z imitacją drewna.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:41   #51
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: parawan do wanny

A kojarzycie żaluzje pomiędzy szybami okna? W ten sposób można by włożyć płyty parawanu w przezroczysty parawan łazienkowy, a ten jak wiadomo nie koniecznie musi sięgać sufitu. Zadanie trudne, ale jak się człowiek uprze to da radę. Co do ścian wyłożonych drewnem, też można zabezpieczyć je plastikowymi płytami lub nawet szklanymi, widziałam takie na posadzkach pałacu w Wilanowie. A oświetlenie? Np. kinkiecki na ścianie powyżej końca parawanu.
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 16:05   #52
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez olamona80 Pokaż wiadomość
A kojarzycie żaluzje pomiędzy szybami okna? W ten sposób można by włożyć płyty parawanu w przezroczysty parawan łazienkowy, a ten jak wiadomo nie koniecznie musi sięgać sufitu. Zadanie trudne, ale jak się człowiek uprze to da radę. Co do ścian wyłożonych drewnem, też można zabezpieczyć je plastikowymi płytami lub nawet szklanymi, widziałam takie na posadzkach pałacu w Wilanowie. A oświetlenie? Np. kinkiecki na ścianie powyżej końca parawanu.
...? Płyty? W takim sensie, żeby zrobić parawan "warstwowy"? Mocowanie do ściany, tj. ta część na której parawan wisi, jest grubsza od samego parawanu. Poza tym jak się to złoży?

Parawan nawet z założenia nie sięga sufitu. Jak się montuje np. deszczownicę, to się musi złożyć pod nią.

A co do oświetlenia, to trzeba przemyśleć którędy będzie najbardziej para wodna uciekać i przemyśleć pod tym kątem elektrykę.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 14:36   #53
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
...? Płyty? W takim sensie, żeby zrobić parawan "warstwowy"? Mocowanie do ściany, tj. ta część na której parawan wisi, jest grubsza od samego parawanu. Poza tym jak się to złoży?

Parawan nawet z założenia nie sięga sufitu. Jak się montuje np. deszczownicę, to się musi złożyć pod nią.
Parawan typowo łazienkowy przezroczysty przesuwany, z tym, że szyby podwójne, a pomiędzy szybami te "panele" od parawanu drewnianego.
Dobrze, że nie do samego sufitu, przewiew będzie

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
A co do oświetlenia, to trzeba przemyśleć którędy będzie najbardziej para wodna uciekać i przemyśleć pod tym kątem elektrykę.
A to racja! Dziękuję za uwagę
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 16:28   #54
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez olamona80 Pokaż wiadomość
Parawan typowo łazienkowy przezroczysty przesuwany, z tym, że szyby podwójne, a pomiędzy szybami te "panele" od parawanu drewnianego.
Dobrze, że nie do samego sufitu, przewiew będzie



A to racja! Dziękuję za uwagę
Pisząc "szyby podwójne" masz na myśli złożenie dwóch parawanów do kupy i wciśnięcie drewna pomiędzy?

Moim zdaniem to się nie uda: w jaki sposób to się będzie składać?
Mocowanie do ściany jest grubsze niż parawan (tj. szkło), więc mocowanie dwóch obok siebie da w środku tyle miejsca, na ile obudowa mocowania pozwoli - a niekoniecznie tyle, ile byś chciała.
No i najważniejsze: jak zamierzasz to myć? Zakładam, że nie będzie to hermetycznie zamknięta konstrukcja, dlatego będzie niezbędne mycie między warstwami
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 12:37   #55
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: parawan do wanny

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Pisząc "szyby podwójne" masz na myśli złożenie dwóch parawanów do kupy i wciśnięcie drewna pomiędzy?

Moim zdaniem to się nie uda: w jaki sposób to się będzie składać?
Mocowanie do ściany jest grubsze niż parawan (tj. szkło), więc mocowanie dwóch obok siebie da w środku tyle miejsca, na ile obudowa mocowania pozwoli - a niekoniecznie tyle, ile byś chciała.
No i najważniejsze: jak zamierzasz to myć? Zakładam, że nie będzie to hermetycznie zamknięta konstrukcja, dlatego będzie niezbędne mycie między warstwami
Właśnie chcę zrobić konstrukcję hermetyczną, żeby tylko szybki przemyć w parawanie, tym przezroczystym.

A konstrukcja dwu- lub trzydrzwiowa przesuwana. A jak się nie da to zrobię parawan zamykany jak okiennice.

A co do przestrzeni? Czy to nie zależy od szerokości wanny?
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 13:37:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.