Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-04, 10:16   #2701
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja wasnie wrocilam z codziennych zakupow z Tesco i musze sie pochwalic kupilam na mikolaja dla meza portfel ze skory dokladnie taki sam (az musze sprawdzic czy to nie ta sama firma ) za bagatela 15zl (!) Oj cos czuje ze juz mi sie radar swiateczny wlaczyl i teraz sie zacznie polowania na okazje ,prezenty ,dekoracje 😁. A taki to potrfel. http://www.world-style.pl/maly-klasy...FWYo0wodXYgKjw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 10:20   #2702
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Mitsukki - czy ten koc zakupiony w Jysk jest taki grubszy czy bardzo cieniutki?
Jest teraz w promocji po 37 zł i chcę go zamówić, ale muszę jechać po niego 40 km, więc jakbyś mogła coś wspomnieć chociaż dwa słowa czy warto go brać to byłabym wdzięczna
Hmmm, nie jest gruby, to taki koc jakich teraz jest mnostwo, taki sliski i puchaty, ale cienki. Mam taki podobny z Biedry i jest bardzo cieply.
Tego jeszcze nie testowalam, bo jest w szafie, zostanie rozpakowany 1 grudnia

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość
Otworzyłam ten lidlowy pierniczkowy krem do smarowania Favorina. Ale pyszny! Polecam, ja go jem z białym pieczywem, ale pewnie do naleśników też się nada... Mam jeszcze pomysł, żeby go szamać z biszkoptami, bo mi zalegają
Moja kolezanka go ostatnio przyniosla do pracy Niestety w moim lidlu nie bylo

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana- nie mogę znaleźć żadnej oferty na wyjazd świąteczny- nic co by nas zadowolilo ....
Ja poczulam sie zainspirowana Szklarska Poreba na sylwestra i chyba sama tez pojade z chlopakiem Nie lubie sylwestra i szczerze mowiac wole zaszyc sie w gorach i polazic po sniegu przez kilka dni. A tam akurat dobry dojazd i noclegi spoko

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
ja odkopalam kubek który dostałam uwaga.. w 5 klasie podstawówki na święta (oczywiście z motywem świątecznym) i jest duży czerwony i śliczny i pamiątkowy! ma przynajmniej 500ml
Moj swiateczny kubek dostalam na Mikolajki w gimnazjum lata temu Kilka lat temu tez go odkopalam i jest moim naczelnym swiatecznym kubkiem
Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie, czy ogląda któraś z Was youtubowe Vlogmasy? jak tak to które?
Ogladam tylko nissiax i zoelle
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 10:50   #2703
bella719
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 632
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Podobno we wszystkich sklepach IKEA już święta
bella719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:04   #2704
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Korzystając z luźniejszego dnia w pracy dziś ,odpaliłam sobie właśnie vlogmas nissiax83 - zarąbiste !Człowiek nie zdaje sobie sprawy jakie cuda na świecie działają hahaha .Obejrzę dziś kilka odcinków .

Któraj z Was zdała raport że nie bedziewięcej światecznych rzeczy w h&y - whyyyyy??? dlaczego nam to robią ? Według mnie też nie ma jakiegos mega szału w tym roku .Ale może coś dorzucą w grudniu ?
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:10   #2705
bella719
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 632
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Korzystając z luźniejszego dnia w pracy dziś ,odpaliłam sobie właśnie vlogmas nissiax83 - zarąbiste !Człowiek nie zdaje sobie sprawy jakie cuda na świecie działają hahaha .Obejrzę dziś kilka odcinków .

Któraj z Was zdała raport że nie bedziewięcej światecznych rzeczy w h&y - whyyyyy??? dlaczego nam to robią ? Według mnie też nie ma jakiegos mega szału w tym roku .Ale może coś dorzucą w grudniu ?
To ja świąteczne rzeczy jak najbardziej są w h&y są, tylko niestety chyba wszystko to samo co w zeszłym roku;/
bella719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:14   #2706
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

To co jest w h& y juz skrupulatnie przejrzałam na stronie hahaha,ale spodziewałam się więcej ! Choć podejrzewam że wejdę do sklepu i stracę resztki panowania nad sobą i tak hahaha
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:18   #2707
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Hmmm, nie jest gruby, to taki koc jakich teraz jest mnostwo, taki sliski i puchaty, ale cienki. Mam taki podobny z Biedry i jest bardzo cieply.
Tego jeszcze nie testowalam, bo jest w szafie, zostanie rozpakowany 1 grudnia


Moja kolezanka go ostatnio przyniosla do pracy Niestety w moim lidlu nie bylo


Ja poczulam sie zainspirowana Szklarska Poreba na sylwestra i chyba sama tez pojade z chlopakiem Nie lubie sylwestra i szczerze mowiac wole zaszyc sie w gorach i polazic po sniegu przez kilka dni. A tam akurat dobry dojazd i noclegi spoko


Moj swiateczny kubek dostalam na Mikolajki w gimnazjum lata temu Kilka lat temu tez go odkopalam i jest moim naczelnym swiatecznym kubkiem

Ogladam tylko nissiax i zoelle
Dzięki Tak czy tak chyba go wezmę, chyba, że skoczę jeszcze do Pepco, bo jakieś miały się dziś pojawić, może znajdę jakiś równie fajny
Co do Sylwestra to podzielam, ja NIE CIERPIĘ Sylwestra I doprowadzają mnie do szału petardy (nie fajerwerki) wystrzeliwane od świąt do Nowego Roku przez małolaty. Najchętniej bym wybyła gdzieś, gdzie nikt nie będzie mi się kazał cieszyć z Nowego Roku (bo z czego tu się cieszyć?) i gdzieś, gdzie nie będzie petard. Oczywiście zabrałabym ze sobą psa, bo on podziela moją niechęć do Sylwestra
Jestem sylwestrowym Grinch'em

Przypomniałyście mi o kubku moim świątecznym grającym kolędy, który dostałam na Mikołaja w przedszkolu jeszcze albo w podstawówce. Kurczę, czy mama mi go nie wyrzuciła? Ciekawe, idę sprawdzić...
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 11:24   #2708
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Sylwestra lubię, ale petard nienawidzę. 😐
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:27   #2709
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Co do Sylwestra to podzielam, ja NIE CIERPIĘ Sylwestra I doprowadzają mnie do szału petardy (nie fajerwerki) wystrzeliwane od świąt do Nowego Roku przez małolaty. Najchętniej bym wybyła gdzieś, gdzie nikt nie będzie mi się kazał cieszyć z Nowego Roku (bo z czego tu się cieszyć?) i gdzieś, gdzie nie będzie petard. Oczywiście zabrałabym ze sobą psa, bo on podziela moją niechęć do Sylwestra
Jestem sylwestrowym Grinch'em
Przybij piątkę, siostro! Nie cierpię Sylwestra. Nie rozumiem, dlaczego ludzie świętują to, że za chwil kilka będą o rok starsi? Pamiętam jak byłam dzieckiem to chowałam się pod kocem gdy u mnie w domu rodzina zabawiała się na Sylwestra. Ja w tę "jedyną noc w roku" wolę iść spać albo oglądać filmy ;D
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:33   #2710
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Też sądzę, że Home and you w tym roku lekka lipa
Wróciłam z Kauflandu i Pepco także podzielę się moimi zdobyczami w Kauflandzie coraz bardziej sie powieksza stoisko świąteczne, a pan kolo mnie dokladal coraz to nowe ozdoby w puste miejsca na półkach. Kaufland dość drogo jak narazie, ale zrobiłam kilka zdjęć.
Dembi uderzaj na Bandurskiego do Pepco bo wrzucili trochę nowych rzeczy, na samej górze wystawili pojedyncze bombki ręcznie malowane po 19,99/1szt, dolozyli nieco asortymentu. Wszystko to co w nowej gazetce (od 4.11) juz widziałam, dużo foremek na ciasta i papierkow do muffinek oraz ozdób w stylu skandynawskim. Zdjęć z Pepco niestety nie mam bo było pełno ludzi..

Kaufland cz 1:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1478259069726.jpg (79,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259081679.jpg (94,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259091398.jpg (77,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259102976.jpg (59,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259113991.jpg (119,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259130918.jpg (98,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259157609.jpg (75,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259171292.jpg (114,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259183778.jpg (72,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259192744.jpg (60,4 KB, 32 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:34   #2711
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Kaufland cz. 2:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1478259240821.jpg (95,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259251218.jpg (59,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259261240.jpg (71,0 KB, 32 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 11:38   #2712
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Moje łupy
poszewki na poduszki: Pepco 9,99/szt

koc: Lidl 39,99zł

blaszka z 22szt. foremkami do pierniczkow: Pepco 14,99zł

dyfuzor zapachowy z patyczkami w kształcie Mikołaja (zapach jabłkowo-cynamonowy): Kaufland 9,99zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1478259464644.jpg (67,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259476231.jpg (47,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259489042.jpg (35,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478259498920.jpg (37,0 KB, 21 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:38   #2713
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Przybij piątkę, siostro! Nie cierpię Sylwestra. Nie rozumiem, dlaczego ludzie świętują to, że za chwil kilka będą o rok starsi? Pamiętam jak byłam dzieckiem to chowałam się pod kocem gdy u mnie w domu rodzina zabawiała się na Sylwestra. Ja w tę "jedyną noc w roku" wolę iść spać albo oglądać filmy ;D
To ja z wami też przybije, bo też nie przepadam Dla mnie Sylwester to za dużo hałasu i znak, że przerwa świąteczna się kończy
W tym roku w Sylwestra idziemy na wesele, więc może jakoś lepiej go zniose

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:39   #2714
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dzięki Tak czy tak chyba go wezmę, chyba, że skoczę jeszcze do Pepco, bo jakieś miały się dziś pojawić, może znajdę jakiś równie fajny
Co do Sylwestra to podzielam, ja NIE CIERPIĘ Sylwestra I doprowadzają mnie do szału petardy (nie fajerwerki) wystrzeliwane od świąt do Nowego Roku przez małolaty. Najchętniej bym wybyła gdzieś, gdzie nikt nie będzie mi się kazał cieszyć z Nowego Roku (bo z czego tu się cieszyć?) i gdzieś, gdzie nie będzie petard. Oczywiście zabrałabym ze sobą psa, bo on podziela moją niechęć do Sylwestra
Jestem sylwestrowym Grinch'em

Przypomniałyście mi o kubku moim świątecznym grającym kolędy, który dostałam na Mikołaja w przedszkolu jeszcze albo w podstawówce. Kurczę, czy mama mi go nie wyrzuciła? Ciekawe, idę sprawdzić...
Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Przybij piątkę, siostro! Nie cierpię Sylwestra. Nie rozumiem, dlaczego ludzie świętują to, że za chwil kilka będą o rok starsi? Pamiętam jak byłam dzieckiem to chowałam się pod kocem gdy u mnie w domu rodzina zabawiała się na Sylwestra. Ja w tę "jedyną noc w roku" wolę iść spać albo oglądać filmy ;D
Piąteczka dziewczęta
Mnie zawsze wkurzają ludzie miesiąc przed rzucający pytanie "A co robisz na Sylwestra?" - who cares Ja mam w nosie co inni robią na Sylwestra (chyba, ze chciałabym coś sama zorganizować i tą osobę zaprosić) i takie durne pytania zawsze były dla mnie tylko po to, żeby móc się pochwalić własnymi planami. Zawsze w takiej sytuacji odpowiadałam coś tam, że nie wiem, whateva i nie pytałam rozmówcy o jego plany
Nie lubię tego ciśnienia, że ojezu trzeba się wspaniale bawić.

Dlatego wizja zaszycia się wśrod lasu i śniegu bardzo mi odpowiada
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:42   #2715
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
(...)
Jestem sylwestrowym Grinch'em (...)
Piąteczka! Ja też

Niby aż tak stara nie jestem, a musiałam wygooglać co to vlogmas

Ja miałam w ten weekend jechać do Ikei, ale z okazji zwolnienia niestety muszę to przełożyć

edit: Ooo jest nas więcej Grinchów Sylwestrowych

medikate śliczniutki dyfuzor
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2016-11-04 o 11:44
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:47   #2716
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Piąteczka dziewczęta
Mnie zawsze wkurzają ludzie miesiąc przed rzucający pytanie "A co robisz na Sylwestra?" - who cares Ja mam w nosie co inni robią na Sylwestra (chyba, ze chciałabym coś sama zorganizować i tą osobę zaprosić) i takie durne pytania zawsze były dla mnie tylko po to, żeby móc się pochwalić własnymi planami. Zawsze w takiej sytuacji odpowiadałam coś tam, że nie wiem, whateva i nie pytałam rozmówcy o jego plany Nie lubię tego ciśnienia, że ojezu trzeba się wspaniale bawić.

Dlatego wizja zaszycia się wśrod lasu i śniegu bardzo mi odpowiada
ja chyba tylko ze dwa razy wychodziłam na sylwestra poza dom, dwie domowki i tyle tez nie mam jakiegoś mega parcia, a te bale wielkie, 300zł( i więcej) za osobę bez alkoholu + kreacja fryzury makijaże i inne bzdury to można faktycznie gdzieś pojechać. w tym roku nie mam żadnych planów, jak mnie ktoś zaprosi to może pójdę na jakąś domowke, a jak nie to płakać nie będę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Piąteczka! Ja też

Niby aż tak stara nie jestem, a musiałam wygooglać co to vlogmas

Ja miałam w ten weekend jechać do Ikei, ale z okazji zwolnienia niestety muszę to przełożyć

edit: Ooo jest nas więcej Grinchów Sylwestrowych

medikate śliczniutki dyfuzor
dziękuję, tez nie mogłam się mu oprzeć, a pomyślałam że to wielokrotnego użytku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:54   #2717
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Brawo za zakupy
Lupy jak ta lala
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:04   #2718
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
ja chyba tylko ze dwa razy wychodziłam na sylwestra poza dom, dwie domowki i tyle tez nie mam jakiegoś mega parcia, a te bale wielkie, 300zł( i więcej) za osobę bez alkoholu + kreacja fryzury makijaże i inne bzdury to można faktycznie gdzieś pojechać. w tym roku nie mam żadnych planów, jak mnie ktoś zaprosi to może pójdę na jakąś domowke, a jak nie to płakać nie będę
Dokladnie, 300zl za sylwestra z obcymi ludzmi i lampka szampana. Wspaniale
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:07   #2719
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dokladnie, 300zl za sylwestra z obcymi ludzmi i lampka szampana. Wspaniale
Najfajniejsze są domowki, tylko nie każdy chce je zorganizować i generalnie sama się nie dziwię, bo też bym się tego nie podjęła. Każdy przynosi co chce i ile chce (alkohol). W tamtym roku bylo nas z 20 osób w domku jednorodzinnym u koleżanki, praktycznie sami swoi, każdy coś przygotował (sałatki koreczki i inne duperele) i bylo super. Ale to domek jednorodzinny, a mieszkanie to inna bajka. Jednak bale pokazowe i rewia mody w restauracjach kompletnie nie dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 12:09   #2720
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez bella719 Pokaż wiadomość
Aaaaa jestem załamana
Na fb home&you wyczytałam, że nie dodają niec nowego do kolekcji świątecznej, a przynajmniej nie przez najbliższy miesiąc
Trochę słabo
Wątpię żeby dorzucili w grudniu, to już za późno. Może w tym roku mają takie założenie, że chcą wyprzedać kolekcje z poprzednich lat, bo naprawdę dużo jest rzeczy, które już były w latach ubiegłych. Jest jedna poszewka, taka z reniferem - mam ją już z 3 lata, upolowana na wyprzedaży, a teraz za 49zł

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
dziewczyny właśnie wyszłam z pepco, kupiłam kilka rzeczy, właśnie weszłam do kauflandu, matko ile cudownosci!!! później pokaże Wam co i jak, a ciągle mam wrażenie ze dokładają tych rzeczy świątecznych OSZALEJE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też szaleję i też byłam dziś w pepco... ach szaleństwo!

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
obejrzyj Karoline baszak. klimat typowo świąteczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję! Sprawdzę, bo nie znam w ogóle tej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez bella719 Pokaż wiadomość
Podobno we wszystkich sklepach IKEA już święta


Mąż się załamie Wycieczka do Ikei

************

Ja w pepco dziś też byłam i to przed południem i jakieś tam małe łupy też poczyniłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-11-04 12.29.32.jpg (169,5 KB, 52 załadowań)
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:14   #2721
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Wątpię żeby dorzucili w grudniu, to już za późno. Może w tym roku mają takie założenie, że chcą wyprzedać kolekcje z poprzednich lat, bo naprawdę dużo jest rzeczy, które już były w latach ubiegłych. Jest jedna poszewka, taka z reniferem - mam ją już z 3 lata, upolowana na wyprzedaży, a teraz za 49zł



Ja też szaleję i też byłam dziś w pepco... ach szaleństwo!



Dziękuję! Sprawdzę, bo nie znam w ogóle tej dziewczyny





Mąż się załamie Wycieczka do Ikei

************

Ja w pepco dziś też byłam i to przed południem i jakieś tam małe łupy też poczyniłam
home and you może dlatego wyprzedaje, bo maja drogo i duzo rzeczy im zalega?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

po ile kupiłaś te szare serwetki? u mnie nie było białych ledowych gwiazd, były tylko trzy szare haha, chyba szał ciał z tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:15   #2722
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja również jestem sylwestrowym Grinchem dzień jak co dzień a ludzie robią z tego niewiadomo co
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:15   #2723
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

i te oczy kota hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:20   #2724
bella719
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 632
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Wątpię żeby dorzucili w grudniu, to już za późno. Może w tym roku mają takie założenie, że chcą wyprzedać kolekcje z poprzednich lat, bo naprawdę dużo jest rzeczy, które już były w latach ubiegłych. Jest jedna poszewka, taka z reniferem - mam ją już z 3 lata, upolowana na wyprzedaży, a teraz za 49zł



Ja też szaleję i też byłam dziś w pepco... ach szaleństwo!



Dziękuję! Sprawdzę, bo nie znam w ogóle tej dziewczyny





Mąż się załamie Wycieczka do Ikei

************

Ja w pepco dziś też byłam i to przed południem i jakieś tam małe łupy też poczyniłam
Też mi się tak wydaje pewnie tylko tak napisali, żeby ludzie przestali się pytać o nową kolekcję
bella719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:21   #2725
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

po ile kupiłaś te szare serwetki z gwiazdka ? u mnie nie było białych ledowych gwiazd, tylko te szare (3 szt)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:26   #2726
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Nowa gazetka Netto, chyba kupię ta bombonierke herbat, dołożę do prezentu dla babci, bo uwielbia herbatki owocowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1478262399345.jpg (100,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1478262408708.jpg (99,4 KB, 33 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:29   #2727
bella719
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 632
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
home and you może dlatego wyprzedaje, bo maja drogo i duzo rzeczy im zalega?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

po ile kupiłaś te szare serwetki? u mnie nie było białych ledowych gwiazd, były tylko trzy szare haha, chyba szał ciał z tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haha no niezła teoria
Ja w sumie też bym wolała, żeby mieli nieco inne ceny, ale już nie narzekam bo bardzo często mają takie promocje, że można wszystko kupić o połowę taniej, właśnie na podobnej promocji się obkupiłam w zeszłym roku jakoś na początku grudnia
Ja jednak wolę wydać trochę więcej na jakąś konkretną, łądną i dobrą jakościowo rzecz niż na coś z tesco, kauflandu, kika czy pepco, bo o ile uwielbiam patrzeć na wszystko co świąteczne w tych sklepach, to jednak 90% sprzedawanych tam rzeczy to jeden wielki kicz

ja właśnie weszłam na zarę home http://www.zarahome.com/pl/boże-narodzenie/ i tam to dopiero przesadzili z cenami no ale trzeba przyznać, że niektóre rzeczy tam to prawdziwe cudeńka
bella719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:35   #2728
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez bella719 Pokaż wiadomość
haha no niezła teoria
Ja w sumie też bym wolała, żeby mieli nieco inne ceny, ale już nie narzekam bo bardzo często mają takie promocje, że można wszystko kupić o połowę taniej, właśnie na podobnej promocji się obkupiłam w zeszłym roku jakoś na początku grudnia
Ja jednak wolę wydać trochę więcej na jakąś konkretną, łądną i dobrą jakościowo rzecz niż na coś z tesco, kauflandu, kika czy pepco, bo o ile uwielbiam patrzeć na wszystko co świąteczne w tych sklepach, to jednak 90% sprzedawanych tam rzeczy to jeden wielki kicz

ja właśnie weszłam na zarę home http://www.zarahome.com/pl/boże-narodzenie/ i tam to dopiero przesadzili z cenami no ale trzeba przyznać, że niektóre rzeczy tam to prawdziwe cudeńka
to fakt, są rzeczy za które byłabym w stanie zapłacić grubsza kasę, ale sa takie że przesadzone niemniej jednak i tak kocham się nimi raczyc i oglądać swoją drogą, jestem ultraciekawa co w tym roku puszczą w TV na święta. mam wrażenie, że co roku jest to samo, a chętnie bym obejrzała sobie jakiś dobry, nowszy film z rodzinką. ciągle to samo :-( nawet już miejsce na nagrywarce juz zrobiłam aby ponagrywać jakieś fajne filmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:49   #2729
bella719
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 632
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
to fakt, są rzeczy za które byłabym w stanie zapłacić grubsza kasę, ale sa takie że przesadzone niemniej jednak i tak kocham się nimi raczyc i oglądać swoją drogą, jestem ultraciekawa co w tym roku puszczą w TV na święta. mam wrażenie, że co roku jest to samo, a chętnie bym obejrzała sobie jakiś dobry, nowszy film z rodzinką. ciągle to samo :-( nawet już miejsce na nagrywarce juz zrobiłam aby ponagrywać jakieś fajne filmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już sobie odpuściłam oglądanie tv, teraz oglądam tylko online i ew. podpinam laptopa do telewizora
W wigilię to pewnie jak zawsze będzie kevin i święta last minute
Szkoda, że żadne nowości świąteczne nie wchodzą do kin no może oprócz złego mikołaja 2
Ja w tym roku na pewno obejrzę sobie Listy do M 2
bella719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:52   #2730
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
to fakt, są rzeczy za które byłabym w stanie zapłacić grubsza kasę, ale sa takie że przesadzone niemniej jednak i tak kocham się nimi raczyc i oglądać swoją drogą, jestem ultraciekawa co w tym roku puszczą w TV na święta. mam wrażenie, że co roku jest to samo, a chętnie bym obejrzała sobie jakiś dobry, nowszy film z rodzinką. ciągle to samo :-( nawet już miejsce na nagrywarce juz zrobiłam aby ponagrywać jakieś fajne filmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kilka dni temu mowie do TŻ, że musimy ustalić playliste świątecznych filmow, które będziemy oglądać w grudniu, on kiwa głową z zachwytem że tak, tak, no więc ja kontynuuję, że oczywiście musimy czymś konkretnym rozpocząć sezon, więc proponuję Love actually. On spogląda na mnie z rozpaczą i A CO Z KEVINEM????!!!!
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.