Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-08, 10:23   #3511
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez abra_cadabra Pokaż wiadomość
Mam cykl ok 23 dni i wedlug kalendarzyka dni plodnych stosunek mial miejsce na styku dni plodnych i nieplodnych. Okresu spodziewalam sie w niedzielę lub w poniedziałek - zaczal się w poniedziałek. Poza tym ogólnie mam regularne +-1 max 2 dni.
Kalendarzyk dni płodnych - taki internetowy, oparty tylko na matematyce, bez obserwacji śluzu i temperatury? Jeśli tak, to nie używaj go, bo opierasz się na głupotach.

Regularny okres, normalny, w terminie - nic by mi nie mówiło, że jestem w ciąży.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 10:30   #3512
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Dzięki dziewczyny!



Jeśli chodzi o to "dałam się ponieść" to sama się nie poznaję, to bardzo nie w moim stylu. Owszem byłam pod wpływem alkoholu, ale na pewno nie pijana.
__________________
getting FIT in progress...

abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 23:02   #3513
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Jestem padkudna panikara... Ale mam nauczkę na przyszłość. Wyniki już są i nie jestem, tak jak przewidzialyście. Dzięki jeszcze raz!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20161108-235814.jpg (96,3 KB, 53 załadowań)
__________________
getting FIT in progress...

abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 23:05   #3514
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez abra_cadabra Pokaż wiadomość
Jestem padkudna panikara...
E tam, zachowałaś się jak najbardziej ok, miałaś wątpliwości, sprawdziłaś "paskudne panikary" to te, które dniami, a czasem tygodniami rwą włosy na rękach z nerwów, a testu nie zrobią
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-08, 23:10   #3515
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Też tak pomyślałam, oby każda zaglądająca tu z takimi obawami postępowała w ten sposób
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 07:33   #3516
arashijun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Witam, potrzebuję się kogoś poradzić.
Otóż okres spóźnia mi się już 8 dzień. Ogólnie moje cykle wahają się od 31-40 dni. I wyliczyłam sobie średnią długość cyklu na podstawie pół rocznych cyklów, więc mój średni cykl wynosi 35 dni. Na tej podstawie też zawsze mniej więcej zaznaczam sobie kiedy powinnam dostać. Dziś jest 43 dzień cyklu i nic...
Z chłopakiem kochałam się zawsze w gumie, która nigdy nie pękła, nigdy się nie zsunęła. No i chłopak dochodził zazwyczaj w środku (no i w gumie). Raz robiliśmy to bez, ale to było w 3 dzień cyklu czyli w okres, w dodatku chłopak wyjął przed wytryskiem. W moim przypadku to raczej niemożliwe, moje cykle nigdy w życiu nie były krótsze niż 30 dni. Martwie się, czy to może być ciąża. Ale nie mam w ogóle żadnych objawów, totalnie nic. Brzuch mnie pobolewa od jakiegoś tygodnia jak na okres, ale nic z tego nie wynika. Mam też suchość w pochwie, tak jak zawsze. Myślałam, że we wtorek już ostatecznie dostanę, ale kompletnie nic. Nie wiem co mam o tym sądzić, jak myślicie, czy ciąża w moim przypadku jest w ogóle możliwa?
arashijun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 07:35   #3517
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Nie widzę opcji ciąży. Zrób test, to się przestaniesz denerwować i okres sam się pojawi
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-10, 07:48   #3518
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez arashijun Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję się kogoś poradzić.
Otóż okres spóźnia mi się już 8 dzień. Ogólnie moje cykle wahają się od 31-40 dni. I wyliczyłam sobie średnią długość cyklu na podstawie pół rocznych cyklów, więc mój średni cykl wynosi 35 dni. Na tej podstawie też zawsze mniej więcej zaznaczam sobie kiedy powinnam dostać. Dziś jest 43 dzień cyklu i nic...
Z chłopakiem kochałam się zawsze w gumie, która nigdy nie pękła, nigdy się nie zsunęła. No i chłopak dochodził zazwyczaj w środku (no i w gumie). Raz robiliśmy to bez, ale to było w 3 dzień cyklu czyli w okres, w dodatku chłopak wyjął przed wytryskiem. W moim przypadku to raczej niemożliwe, moje cykle nigdy w życiu nie były krótsze niż 30 dni. Martwie się, czy to może być ciąża. Ale nie mam w ogóle żadnych objawów, totalnie nic. Brzuch mnie pobolewa od jakiegoś tygodnia jak na okres, ale nic z tego nie wynika. Mam też suchość w pochwie, tak jak zawsze. Myślałam, że we wtorek już ostatecznie dostanę, ale kompletnie nic. Nie wiem co mam o tym sądzić, jak myślicie, czy ciąża w moim przypadku jest w ogóle możliwa?
Nie jest mozliwa

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 16:06   #3519
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Witam się Dziewczyny bo ja już wariuje...
Brałam pigułki Daylette 5 lat. 13.10 wzięłam ostatnia pigułkę, miałam przerwę 16.10 dostałam okres. 17.10 miałam rozpocząć nowe opakowanie,ale musiałam odstawić. Wcześniejsze stosunki nie były zabezpieczone, dopiero od dnia odstawienia pigułek używamy prezerwatyw. Czy mogłam zajść w ciążę ? Z Ulotki wyczytalam,ze podczas przerwy jest się chronionym ale jeśli zacznie się nowe opakowanie,a jak wiadomo ja już go nie zaczęłam. Mam mieć @ w niedzielę... Od ostatnich 10dni czuję się strasznie, ciągnięcie i klucie w podbrzusza, sutki tak mnie bolą,ze oszaleje...
Co o tym sądzicie ? Jest możliwa ciaza ? Musiałabym miec bardzo wczesna owulację..

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 16:30   #3520
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Witam się Dziewczyny bo ja już wariuje...
Brałam pigułki Daylette 5 lat. 13.10 wzięłam ostatnia pigułkę, miałam przerwę 16.10 dostałam okres. 17.10 miałam rozpocząć nowe opakowanie,ale musiałam odstawić. Wcześniejsze stosunki nie były zabezpieczone, dopiero od dnia odstawienia pigułek używamy prezerwatyw. Czy mogłam zajść w ciążę ? Z Ulotki wyczytalam,ze podczas przerwy jest się chronionym ale jeśli zacznie się nowe opakowanie,a jak wiadomo ja już go nie zaczęłam. Mam mieć @ w niedzielę... Od ostatnich 10dni czuję się strasznie, ciągnięcie i klucie w podbrzusza, sutki tak mnie bolą,ze oszaleje...
Co o tym sądzicie ? Jest możliwa ciaza ? Musiałabym miec bardzo wczesna owulację..

Wysłano z Huawei P9 Lite...
Nie ma szans na ciaze .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 16:33   #3521
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie ma szans na ciaze .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
No to teraz dopisze resztę, robiłam bete- pierwsza 19,4 druga po 2 dniach 34,2.. więc coś jest nie bardzo chociaż przyrost jest bardzo mały.... Rozmawiałam z ginem, stwierdził,ze mam czekać na okres. Jak dostane to ok. Jak nie to może to być puste jajeczko które daje objawy ciąży i nie chce się samo wydalic,ciaza pozamaciczna, lub naprawdę wczesna ciąża (co bardzo mało prawdopodobne,ale czasem się zdarza owulacja po odstawieniu)
Byłam po prostu ciekawa co o tym sądzicie..

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-11, 17:00   #3522
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
No to teraz dopisze resztę, robiłam bete- pierwsza 19,4 druga po 2 dniach 34,2.. więc coś jest nie bardzo chociaż przyrost jest bardzo mały.... Rozmawiałam z ginem, stwierdził,ze mam czekać na okres. Jak dostane to ok. Jak nie to może to być puste jajeczko które daje objawy ciąży i nie chce się samo wydalic,ciaza pozamaciczna, lub naprawdę wczesna ciąża (co bardzo mało prawdopodobne,ale czasem się zdarza owulacja po odstawieniu)
Byłam po prostu ciekawa co o tym sądzicie..

Wysłano z Huawei P9 Lite...
Jaki mały.przyrost??
Przyrost ma mieć min60% po 48h...więc jak dla mnie przyrost poprawny bardzo wczesnej ciąży ..
Ale lekarzem nie jestem. Zresztą słyszałam że po odstawieniu są duże szanse na ciążę... Sama tak trafiłam
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:17   #3523
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Tylko tutaj patrząc na to,ze plemniki żyją do 72h owulacja powinna być 2 dni po okresie i jeden dzień po odstawieniu pigułek.. no a przyrost powinien być większy. Ja ciąży nie wykluczam,ale jest to bardzo mało prawdopodobne zapłodnienie... Mieliśmy się starać po nowym roku wiec jak coś tragedii nie ma

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:21   #3524
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Tylko tutaj patrząc na to,ze plemniki żyją do 72h owulacja powinna być 2 dni po okresie i jeden dzień po odstawieniu pigułek.. no a przyrost powinien być większy. Ja ciąży nie wykluczam,ale jest to bardzo mało prawdopodobne zapłodnienie... Mieliśmy się starać po nowym roku wiec jak coś tragedii nie ma

Wysłano z Huawei P9 Lite...
Myślę, że nie ma co się nakręcać - ja bym powtórzyła jeszcze raz betę. Znam dziewczyny, które z takiego przyrostu miały zdrową ciążę i zdrowe dziecko - bo potem przyrasta lepiej niż na początku. Po tabletkach zdarza się hiperstymulacja jajników i wtedy takie rzeczy sie dzieją. Tak czy siak, ponowna beta na pewno coś Ci powie, jeśli nie będzie prawidłowego przyrostu; ten obecnie to jest ok. 66%, więc nie jest jeszcze wcale tak źle na tak wczesny etap. Poza tym od ostatniej miesiączki minęło bardzo niewiele czasu, to byłby chyba ledwie 4 tydzień?

Edytowane przez SteveS
Czas edycji: 2016-11-11 o 17:25
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:23   #3525
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Tylko tutaj patrząc na to,ze plemniki żyją do 72h owulacja powinna być 2 dni po okresie i jeden dzień po odstawieniu pigułek.. no a przyrost powinien być większy. Ja ciąży nie wykluczam,ale jest to bardzo mało prawdopodobne zapłodnienie... Mieliśmy się starać po nowym roku wiec jak coś tragedii nie ma

Wysłano z Huawei P9 Lite...
Przyrost ma być min 60% po 48h... Z 19 do 35 to praktycznie 75%... Nie bardzo wiem co masz na myśli większy.?????
Znaczenie ma procentowy przyrost a nie wartościowy...
Ile chciałaś? 200%!? Betę min100?
Jej niskie wartości nie są żadnym wyznacznikiem.jedynie faktem że dość wcześnie. A przyrost prawidłowy. Ja pierwsza miałam 60-tez niziutka to był 4tudzien ciąży...
Zrobiłabym bete 2 dni wcześniej i też miałabym 39..

A co do terminu to faktycznie dziwnie... Choć tak samo ciąża pozamaciczna byłaby dziwna...


Inna sprawa że gumki nie są 100%zabezpieczeniem. Może Wam się trafiło

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Myślę, że nie ma co się nakręcać - ja bym powtórzyła jeszcze raz betę. Znam dziewczyny, które z takiego przyrostu miały zdrową ciążę i zdrowe dziecko - bo potem przyrastało lepiej niż na początku. Po tabletkach zdarza się hiperstymulacja jajników i wtedy takie rzeczy sie dzieją. Tak czy siak, ponowna beta na pewno coś Ci powie, jeśli nie będzie prawidłowego przyrostu. Poza tym od ostatniej miesiączki minęło bardzo niewiele czasu, to byłby chyba ledwie 4 tydzień?
Przecież ona ma prawidłowy przyrost tylko bardzo wczesne wartości...
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2016-11-11 o 17:31
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:23   #3526
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

No albo jest puste jajeczko organizm po odstawieniu wariuje... Czekam na okres,zobaczymy co z tego będzie. Jak coś to mogę konkurować z matko Boska o cudowne zapłodnienie

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:26   #3527
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość

[/COLOR]

Przecież ona ma prawidłowy przyrost tylko bardzo wczesne wartości...
Tak, teraz policzyłam, ile minęło od jej ostatniego okresu i faktycznie, wartości są prawidłowe, nawet edytowałam posta

Po prostu zrobiłabym jeszcze jedną betę
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:28   #3528
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
No albo jest puste jajeczko organizm po odstawieniu wariuje... Czekam na okres,zobaczymy co z tego będzie. Jak coś to mogę konkurować z matko Boska o cudowne zapłodnienie

Wysłano z Huawei P9 Lite...
Wypatruj trzech kroli
Trzymam kciuki...jeżeli to ciąża niech rozwija się prawidłowo
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:35   #3529
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Na gumki bym nie zwaliła... Nic nie pękło

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-11, 17:37   #3530
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
No albo jest puste jajeczko organizm po odstawieniu wariuje... Czekam na okres,zobaczymy co z tego będzie. Jak coś to mogę konkurować z matko Boska o cudowne zapłodnienie

Wysłano z Huawei P9 Lite...
Bliźniaki ;-)
A plemniki mogą przeżyć nawet 7 dni.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:39   #3531
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Nie wiem, skad mialabys zajsc w ciaze, jesli po 7dniowej przerwie od razu sie zabezpieczaliscie... No chyba, ze Twoj facet ma plemniki, ktore faktycznie te 7 dni w drogach rodnych potrafia przezyc .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:39   #3532
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Bliźniaki ;-)
A plemniki mogą przeżyć nawet 7 dni.
Znów bez przesady jedno wystarczy jak coś.. chociaż... Sama jestem z bliźniąt, mój dziadek ma brata bliźniaka

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:42   #3533
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

7dni to jakieś pojedyncze egzemplarze chyba że faktycznie ogrom tak w sam raz na ciążę...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-11, 17:44   #3534
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie wiem, skad mialabys zajsc w ciaze, jesli po 7dniowej przerwie od razu sie zabezpieczaliscie... No chyba, ze Twoj facet ma plemniki, ktore faktycznie te 7 dni w drogach rodnych potrafia przezyc .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Biorę pigułki gdzie przerwa trwa 4 dni

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 09:34   #3535
basiaaawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 59
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

hej dziewczyny
w czwartek skończylam brać kolejne opakowanie tabsów. od czwartku strasznie boli mnie brzuch , mam wzdęcia itd. dodam że w tym cyklu zdarzyło mi się wziąc tabletke o 1-2h póxniej . czy wszystko jest dobrze ? mam spokojnie czekać na okres ??
basiaaawawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 09:49   #3536
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4

Możesz wziąć tabletkę do 12h opóźnienia... I będziesz chroniona, więc spóźnienie 1-2h jest bez znaczenia... Czekaj na okres

Wysłano z Huawei P9 Lite...
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 20:09   #3537
wicherwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Zapłodnienie przez petting

Jestem dziewicą. Podczas pettingu z moim chłopakiem doszło do wytrysku, po czym wytarł się chusteczką i później zajął się mną. Byłam tydzień po miesiączce, w związku z tym były to rzekomo dni niepłodne. Czy jest szansa, że na jego palcach zostały plemniki i mogło dojść do zapłodnienia? Zaznaczam, że palcówka była dość płytka, nigdy nie doszło do przerwania mojej błony dziewiczej, miałam dni płodne, a ręce miał wytarte. Czy któraś z Was była kiedyś w podobnej sytuacji? Czy jest szansa na zapłodnienie?
wicherwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 20:26   #3538
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Zapłodnienie przez petting

Cytat:
Napisane przez wicherwi Pokaż wiadomość
Jestem dziewicą. Podczas pettingu z moim chłopakiem doszło do wytrysku, po czym wytarł się chusteczką i później zajął się mną. Byłam tydzień po miesiączce, w związku z tym były to rzekomo dni niepłodne. Czy jest szansa, że na jego palcach zostały plemniki i mogło dojść do zapłodnienia? Zaznaczam, że palcówka była dość płytka, nigdy nie doszło do przerwania mojej błony dziewiczej, miałam dni płodne, a ręce miał wytarte. Czy któraś z Was była kiedyś w podobnej sytuacji? Czy jest szansa na zapłodnienie?
Ręce to się myje.
Jest szansa i to duża ale na infekcję.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 20:28   #3539
wicherwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zapłodnienie przez petting

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Ręce to się myje.
Jest szansa i to duża ale na infekcję.
Były myte przed wytryskiem
wicherwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-15, 20:30   #3540
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Zapłodnienie przez petting

Cytat:
Napisane przez wicherwi Pokaż wiadomość
Były myte przed wytryskiem
Możesz spać spokojnie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.