Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-13, 23:46   #151
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Rany Julek, co tu się wyprawia!
Jestem tyyyyle stron za Wami i jeszcze trochę, a Wy się tu już za rodzenie bierzecie?!

music, mam nadzieję, że trzymacie się zdrowo z Natalką! Widzę tylko na liście, że urodziłaś, więc gratuluję mocno i trzymam za Was kciuki!

Haha, ale numer z tymi wizytami jutro! Trzymam wszystkie moje dwa kciuki za wszystkie Wasze wizyty!!!
A ja przecież jutro też mam to usg, o 15:40 (czyli 16:40 w Pl)

Doczytałam też, że więcej z Was się o mnie martwiło! Dziękuję za troskę wszystkim i myślę, że teraz już będziecie moje kochane kalafiory wszystkie pamiętać że to obowiązki domowo-remontowo-wyprawkowe mnie tak wciągają

Tak to właśnie po weekendzie przybyło mi kolejne kilka dobrych stron zaległości, ale za to pokój chłopców skończony Nowe meble skręcone, zabawki przesegregowane i ich liczba rozsądnie zmniejszona, ubrania ułożone i śpią szczęśliwi w nowym piętrowym łóżku

Buziaki dla wszystkich!
Idę czytać
Kochana daj znac jutro po usg jak tam waga kruszynki


Znajoma urodzila synka w tym tygodniu 4.5kg!!! Wszyscy w szoku, ze taki duzy. Nawet nie wiem czy sn czy cc. Ale rodzila w srode a wczoraj byla juz w domu(PL) to pewnie sn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 05:06   #152
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam wczoraj napisać jakie mnie rozczarowanie spotkało. Mieliśmy mieć wczoraj tą sesję, na którą z wielkim trudem namówiłam tż (bo po co robić zdjęcia brzucha). Mam znajomą fotografkę, która robiła nam już pare razy foto i z nią byłam umówiona już od miesiąca. Na początku jej mówiłam, że tylko parę zdjęć w studio, bo nie ma być to jakaś wielka sesja tylko parę foto na pamiątkę, a ona mnie namawiała na plener, że tak ładnie, kolorowe liście itd,więc stwierdziłam, ze ok jak bedzie pogoda to może być i ten plener. Ona mi pisze sms w sob.rano, że może tą sesję przełożymy, bo pogody nie ma, to dzwonię do niej i mówię, że jak pogoda nie wypaliła, to trudno cykniemy parę foto w studio, na co się dowiedziałam, że sudio to ona ma teraz takie małe, przystosowane do sesji noworodkowych, z mini tłami i nas tam nie upcha no ku....a nie szło od razu tak miesiąc temu mi powiedzieć, a nie liczyć na pogodę w listopadzie? teraz stwierdziła, że w tym tyg ma być słonecznie to może się uda, no ale przecież tż chodzi do pracy do 16, musiałby się specjalnie zwalniać, jak słońce wyjdzie, jak ja poza tym mam się ubrać jak temperatury spadają na łeb, na szyję? Dodatkowo mamy w pon, środy i pt szkołę rodzenia i wyszło na to, że to mi teraz nie pasuje żaden termin zawiodłam się i rozczarowałam.
Teraz chyba poprosimy kolegę z pracy, który też robi fotki, bo nie mam siły szukać teraz fotografa na 4 tyg. przed terminem
Strasznie slabo z ta sesja wyszlo :/ szkoda ze wczesniej dziewczyna wam nie powiedziala ze w studiu nie ma szans. Bo przecoez na pogode w listopadzie tez nie ma co liczyc :/ a zdjecia w ciazy w kurtce nie beda najfajniejsze

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Szukam was i szukam, a wy tu i to już tyle postów naskrobałyście. Nie macie litości


Ależ wy macie już poważne tygodnie Zawsze zaglądałam w akurat rozpakowywany wątek, a to już prawie wasz czas. Jak ten czas leci.
Przecież mój misiaczek ma już prawie miesiąc!


Aniaamelia, ale cudownie, że już jesteście w domku Wierzę, że ciężko jest się teraz ogarnąć, bo ja też o tym myślę. Zdałam sobie sprawę, że jak młody będzie w domu będę bardzo ograniczona w wyjściach nawet po zakupy, bo nie mam z kim go zostawiać. A jutro idę właśnie do ordynatora dowiedzieć się kiedy idziemy do domku
A jaką wagę osiągnęliście przy wyjściu? Kubuś dziś miał 2100g. Robisz tak jak zalecają z karmieniem, tzn pierś i butla?




Miałam wam już wcześniej napisać, ale ciągle zapominam. Dzień przed urodzeniem Kubusiem byłam ściągnąć hybrydę. Tzn. miałam ją wymienić, ale ostatecznie ściągnęłam i to była bardzo dobra decyzja, bo przy cc nie można mieć nic na pazurkach. Oni podłączają te swoje sprzęty do palucha sprawdzające jak dobrze pamiętam dopływ tlenu do waszego organizmu i nie można mieć wtedy pomalowanych paznokietków. Także dla waszego bezpieczeństwa lepiej pozmywajcie Ja tydzień po porodzie chciałam umówić się na ponowną hybrydę, ale jak przez całą ciążę miałam bardzo grube i twarde paznokcie, tak teraz wszystkie mi się połamały i musiałam obciąć na krótko


A tak z tego co mi się przypomniało przy pakowaniu torby, to u mnie w szpitalu poszło 3 opakowania podkładów poporodowych, bo to jednak przy każdej wizycie w toalecie... Podkładów na łóżko zużyłam 2. 2 koszule do karmienia to dla mnie absolutne minimum, bo odczuwałam ogromną potrzebę zmiany na świeżą po każdym prysznicu dlatego codziennie dawałam mamie na zmianę jedną do wyprania. Ale mój pobyt był mocno wydłużony. U was po porodzie sn 3 dni i do domciu
Kociulku, daj znac co ordynator powiedzial
zeby Kubus mogl juz pojechac do domu. Jak ma 2100 gram to juz kawal chlopa jest!
Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Rany Julek, co tu się wyprawia!
Jestem tyyyyle stron za Wami i jeszcze trochę, a Wy się tu już za rodzenie bierzecie?!

music, mam nadzieję, że trzymacie się zdrowo z Natalką! Widzę tylko na liście, że urodziłaś, więc gratuluję mocno i trzymam za Was kciuki!

Haha, ale numer z tymi wizytami jutro! Trzymam wszystkie moje dwa kciuki za wszystkie Wasze wizyty!!!
A ja przecież jutro też mam to usg, o 15:40 (czyli 16:40 w Pl)

Doczytałam też, że więcej z Was się o mnie martwiło! Dziękuję za troskę wszystkim i myślę, że teraz już będziecie moje kochane kalafiory wszystkie pamiętać że to obowiązki domowo-remontowo-wyprawkowe mnie tak wciągają

Tak to właśnie po weekendzie przybyło mi kolejne kilka dobrych stron zaległości, ale za to pokój chłopców skończony Nowe meble skręcone, zabawki przesegregowane i ich liczba rozsądnie zmniejszona, ubrania ułożone i śpią szczęśliwi w nowym piętrowym łóżku

Buziaki dla wszystkich!
Idę czytać
No jajca sa z tymi dzisiejszymi wizytami
Ciekawe jak tam twoje dziecie na usg zamelduj nam! A nie znowu znikaj na kilka dni
Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Kochana daj znac jutro po usg jak tam waga kruszynki


Znajoma urodzila synka w tym tygodniu 4.5kg!!! Wszyscy w szoku, ze taki duzy. Nawet nie wiem czy sn czy cc. Ale rodzila w srode a wczoraj byla juz w domu(PL) to pewnie sn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O mamo 😱 jesli sn to podziwiam ta kobiete!


Dziewczyny! za wszystkie wizyty!
Ktora z nas ma pierwsza wizyte?
Ja mam dopiero o 16
Ciekawa jestem jaka czesc z nas po wizycie pojedzie od razu na porodowke


Jest 6 a ja umieram z glodu 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 05:58   #153
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Podpachy i podkłady na lóżko to masakra, od razu 3/4 walizki

Ja też rzeczy dla Adama muszę ogarnąć i do fotelika włożyć. A do auta dodatkowo do bagażnika zapakować wodę, poduszkę jaśka bo nie zasnę bez niego i zastanawiam się nad rogalem do karmienia. Brać czy nie brać do szpitala?



Na jutro?!?!?!



Ja robiłam krew i mocz chyba tylko ze 3 razy w ciąży, za każdym razem miałam "wyniki jak niemiecka plywaczka olimpijska" jak to powiedział mój gin i więcej mi nie zalecał. Tydz. temu miałam pobrany GBS i pytałam czy robić teraz jakieś badania, to stwierdził, że mamy jeszcze czas i zrobimy bardziej na świeżo


Zapomniałam wam wczoraj napisać jakie mnie rozczarowanie spotkało. Mieliśmy mieć wczoraj tą sesję, na którą z wielkim trudem namówiłam tż (bo po co robić zdjęcia brzucha). Mam znajomą fotografkę, która robiła nam już pare razy foto i z nią byłam umówiona już od miesiąca. Na początku jej mówiłam, że tylko parę zdjęć w studio, bo nie ma być to jakaś wielka sesja tylko parę foto na pamiątkę, a ona mnie namawiała na plener, że tak ładnie, kolorowe liście itd,więc stwierdziłam, ze ok jak bedzie pogoda to może być i ten plener. Ona mi pisze sms w sob.rano, że może tą sesję przełożymy, bo pogody nie ma, to dzwonię do niej i mówię, że jak pogoda nie wypaliła, to trudno cykniemy parę foto w studio, na co się dowiedziałam, że sudio to ona ma teraz takie małe, przystosowane do sesji noworodkowych, z mini tłami i nas tam nie upcha no ku....a nie szło od razu tak miesiąc temu mi powiedzieć, a nie liczyć na pogodę w listopadzie? teraz stwierdziła, że w tym tyg ma być słonecznie to może się uda, no ale przecież tż chodzi do pracy do 16, musiałby się specjalnie zwalniać, jak słońce wyjdzie, jak ja poza tym mam się ubrać jak temperatury spadają na łeb, na szyję? Dodatkowo mamy w pon, środy i pt szkołę rodzenia i wyszło na to, że to mi teraz nie pasuje żaden termin zawiodłam się i rozczarowałam.
Teraz chyba poprosimy kolegę z pracy, który też robi fotki, bo nie mam siły szukać teraz fotografa na 4 tyg. przed terminem
Daj spokoj z nia, wez innego fotografa, szkoda Twoich nerwow i takie przekladanie sesji to moze trwac, a my przeciez juz w kazdej chwili mozemy zaczac rodzic.

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Ja zalezy ile bedzie osob u gina ale wizyta mam nadzieje, ze przed 12....
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 06:11   #154
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość


Ja zalezy ile bedzie osob u gina ale wizyta mam nadzieje, ze przed 12....
jak myślisz, bedzie usg?
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 06:16   #155
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Ja dopiero 18 + opóźnienia

Trzymam kciuki za Was wszystkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 06:26   #156
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
jak myślisz, bedzie usg?
Na 90% nie, a jak bedzie to takie na odpierdziel bo ten balwan nie potrafi sie poslugiwac sprzetem 😔
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 06:42   #157
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Na 90% nie, a jak bedzie to takie na odpierdziel bo ten balwan nie potrafi sie poslugiwac sprzetem 😔
Ale to jest juz ten tydzien zeby zrobic ostatnie usg i wszystko posprawdzac chyba 😰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 07:03   #158
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Melduje tylko że przeżyłam ta pełnię
I dalej jestem w stanie błogosławionym
Wczoraj myślałam że zejdę ze strachu bo tz na amory się zebrało
Majac w glowie ta pelnie plus ze jestem nieprzygotowana jeszcze na karola trochę na zawołanie pojeczalam żeby szybciej poszło
I się udało 💪

Ps śnił mi się poród
Który polegał na tym że na dole brzucha zrobił mi się wielki czerwony strup
I on zaczął powoli pekac i przez tą dziurę miał Karol wyjść 😩
Żeby dodać absurdu tej opowieści
Ja w tym czasie tj tego porodu miałam pisać maturę!
I jadąc na nią w aucie wylaly mi się na siedzenie pasażera ogórki kiszone. Wtf?
Co ogórki mają wspólnego z matura i Karolem...? 🤔
Mnie nie pytajcie 😐
Ps ja wizytuje na 12.00.
Raczej się nie opóźni u mnie chyba że z mojej winy
Bo jadę zaraz po płytki i furtkę
w końcu kuźwa będzie to zrobione
Ekipa wytrzezwiala. Mają zdrowie żeby tyle chlac🤔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Pewnie dostanę też skierowanie na usg dzisiaj. Na to ostatnie 😨
Zrobię je sobie może na początku przyszłego tygodnia co nie?
Jak myślicie skoro termin mamy na 6....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:05   #159
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cześć Folinka. Fajnie, że jeszcze machasz od czasu do czasu, że wszystko ok
Daj znać jak po wizycie

Kociulku buziaki dla Kubusia i siły dla Was obojga!
Skrobnij nam co ordynator powiedzial na termin Waszego wyjścia, trzymam kciuki!

Pomagałam Tż-towi do 2 w nocy w nocy, żeby szybciej skończył, a nawet kawki nie mogę wypić, bo muszę jechać na badania... Nie lubię badań na czczo...

Znalazłam wczoraj przepis na ciastko bez pieczenia (Tarta oreo), szybkie, łatwe i meeeeega pyszne. Chcecie przepis?
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:06   #160
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

mewka - pełnia jest dziś o 14:53, więc jeszcze wszystko przed nami
może już się przejmujesz jak pójdzie matura Karolowi i stąd ten sen?

ja też mam termin na 6 i dzisiaj juz bede miała usg
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:07   #161
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Cześć Folinka. Fajnie, że jeszcze machasz od czasu do czasu, że wszystko ok
Daj znać jak po wizycie

Kociulku buziaki dla Kubusia i siły dla Was obojga!
Skrobnij nam co ordynator powiedzial na termin Waszego wyjścia, trzymam kciuki!

Pomagałam Tż-towi do 2 w nocy w nocy, żeby szybciej skończył, a nawet kawki nie mogę wypić, bo muszę jechać na badania... Nie lubię badań na czczo...

Znalazłam wczoraj przepis na ciastko bez pieczenia (Tarta oreo), szybkie, łatwe i meeeeega pyszne. Chcecie przepis?
Kazik
Dokładnie
Ja też nie lubię tej krwi bo nic nie można się napić na ciepło
A ja nie lubię wychodzić z domu na pusty żołądek
Przynajmniej kawka z mlekiem musi byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Na 90% nie, a jak bedzie to takie na odpierdziel bo ten balwan nie potrafi sie poslugiwac sprzetem 😔
Dodus a ty w ogóle to ile miałaś usg zrobione?
Zrobił przynajmniej te obowiązkowe?
No przecież inaczej być nie powinno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 07:09   #162
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

kaziowa ja tez jestem na czczo a to tylko dlatego ze w domu nie ma bułek a TŻ jeszcze śpi
a tu jest taka wieś, że wole sama się nie zapuszczać do sklepu bo musiałabym pokonać milion km a TŻ kategorycznie zabrania mi prowadzic samochod w ciazy

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

dzisiaj przyjdą sztućce
mam nadzieje, że nie zamówiłam aluminium
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:12   #163
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Mewka ja to widzę tak.
Strup symbolizuję zagojenie starych ran i nowy, lepszy początek w szczupłej figurze i pięknej, wypoczetej facjacie, których będą zazdrościć studentki-modelki 20+ (to ten wątek z maturą).
Auto oczywiście jest oznaką szybkiego porodu.
Ogórki kiszone oznaczają nadejście łóżkowych szaleństw z Tż-tem, który nię bedzie juz musiał kisić ogóra do Twojego libido.
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:22   #164
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
mewka - pełnia jest dziś o 14:53, więc jeszcze wszystko przed nami
może już się przejmujesz jak pójdzie matura Karolowi i stąd ten sen?

ja też mam termin na 6 i dzisiaj juz bede miała usg
Jak to pelnia księżyca w środku dnia?😨
To tak się dzieje normalnie czy to anomalia tego roku?
Czuję że to druga rzecz po tej naklejce zielony listek na aucie że auto jest ekologiczne
Ktora mnie kompletnie skompromituje w waszych oczach 🙈

To ja może zrobię to usg na dniach sobie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Mewka ja to widzę tak.
Strup symbolizuję zagojenie starych ran i nowy, lepszy początek w szczupłej figurze i pięknej, wypoczetej facjacie, których będą zazdrościć studentki-modelki 20+ (to ten wątek z maturą).
Auto oczywiście jest oznaką szybkiego porodu.
Ogórki kiszone oznaczają nadejście łóżkowych szaleństw z Tż-tem, który nię bedzie juz musiał kisić ogóra do Twojego libido.
Kazik 😂😂😂😂

Pierwsza część posta lekko wątpliwa
Bo wczoraj nie zważając na moje problemy z WC
Karol zjadł cała czeko wieczorem
Az się boję iść teraz do łazienki 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Zmykam do obowiązków
Jak zamilkne na wieki to znaczy to że albo urodzilam albo ciagle siedzę na sedesie 😛
Miłego dnia dziewczyny! Jesteśmy wielkie nie tylko gabarytowo ale i duchem że dajemy z tym wszystkim radę 😎


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:22   #165
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Mewka ja to widzę tak.
Strup symbolizuję zagojenie starych ran i nowy, lepszy początek w szczupłej figurze i pięknej, wypoczetej facjacie, których będą zazdrościć studentki-modelki 20+ (to ten wątek z maturą).
Auto oczywiście jest oznaką szybkiego porodu.
Ogórki kiszone oznaczają nadejście łóżkowych szaleństw z Tż-tem, który nię bedzie juz musiał kisić ogóra do Twojego libido.
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:24   #166
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Mewka sen tyczy się zakresu czasu: poród- po porodzie, więc to co zjesz przed nim ma absolutnie żadnego wpływu na wizję figury modelki. Nie przejmuj się więc, a na razie "niech pójdzie gładko"

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Dobra lecę na te badania, w nagrode kupię sobie chyba coś dobrego na śniadanie.
Albo kilka dobrych cosiów
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:25   #167
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Mewka sen tyczy się zakresu czasu: poród- po porodzie, więc to co zjesz przed nim ma absolutnie żadnego wpływu na wizję figury modelki. Nie przejmuj się więc, a na razie "niech pójdzie gładko"
Idzie w gardło wszystko Kazik teraz
Bo przecież losy grzyba się ważą ciągle 😑
Lece bo się potem zapoce turlajac żeby zdążyć do lekarza 😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:35   #168
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Witam sie w piekny ostatni poniedziałek pracujący w tym roku!!! Juuupi.
Jutro jakby nie bylo mam juz piatek i od pojutrza weekend na rok!
Dawno nie szlam tak szczesliwa do pracy!
Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Mewka ja to widzę tak.
Strup symbolizuję zagojenie starych ran i nowy, lepszy początek w szczupłej figurze i pięknej, wypoczetej facjacie, których będą zazdrościć studentki-modelki 20+ (to ten wątek z maturą).
Auto oczywiście jest oznaką szybkiego porodu.
Ogórki kiszone oznaczają nadejście łóżkowych szaleństw z Tż-tem, który nię bedzie juz musiał kisić ogóra do Twojego libido.
Kazik podoba mi sie twoja interpretacja snow!

Mnie na koncowce tego 8-go miesiąca nirmalnie na amory bierze. Tz nie wie co sie ze mna dzieje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:39   #169
nudnylogin
Rozeznanie
 
Avatar nudnylogin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Witam i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! 🏻

Ja dzisiaj będę odsypiać, bo wczoraj od południa ciągle mi było niedobrze, w nocy to samo. Ale to chyba jednorazowa akcja bo juz jest lepiej, mam nadzieje ze to zaden wirus tylko skopany zoladek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nudnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-14, 07:48   #170
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Ale to jest juz ten tydzien zeby zrobic ostatnie usg i wszystko posprawdzac chyba 😰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspomne ginowi o usg, udam glupia 😀
O matko ile dop do samej poloznej, pewnie do lekarza znowu 4 godziny mina... Po poloznej lece do biedry, masakra zdazylabym jeszcze fryzjera odwiedzic i kosmetyczke zanim gin mnie przyjmie...

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Mewka kochanie, pelnia jest dopiero dzisiaj 😂😂😂

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Kazik
Dokładnie
Ja też nie lubię tej krwi bo nic nie można się napić na ciepło
A ja nie lubię wychodzić z domu na pusty żołądek
Przynajmniej kawka z mlekiem musi byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------


Dodus a ty w ogóle to ile miałaś usg zrobione?
Zrobił przynajmniej te obowiązkowe?
No przecież inaczej być nie powinno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U tego gina co jestem od 24 tyg mialam jedno usg...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:18   #171
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

kociulek - ja dzis sciagam hybrydy bo roznie bywa..
daj znac kiedy wychodzicie

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

folinka - powodzonka na usg, no i super ze pokoj chlopcow skonczony !

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

ja mam wizyte na 15.15 ale zawsze jest obsuwka 15-30 min ;-

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:30   #172
ewelinuus
Zadomowienie
 
Avatar ewelinuus
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sadowne
Wiadomości: 1 136
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Hej dziewczynu mnie dzis boli brzuch tak okresowo..wzięłam nospe ale nie pomaga. Trzymam kciuki za wasze wizyty dzisiejsze a jest ich dzis trochę
ewelinuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:34   #173
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Na 90% nie, a jak bedzie to takie na odpierdziel bo ten balwan nie potrafi sie poslugiwac sprzetem 😔
uuuu.. a nie mozesz powiedziec ze chcesz usg?

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Melduje tylko że przeżyłam ta pełnię
I dalej jestem w stanie błogosławionym
Wczoraj myślałam że zejdę ze strachu bo tz na amory się zebrało
Majac w glowie ta pelnie plus ze jestem nieprzygotowana jeszcze na karola trochę na zawołanie pojeczalam żeby szybciej poszło
I się udało 💪

Ps śnił mi się poród
Który polegał na tym że na dole brzucha zrobił mi się wielki czerwony strup
I on zaczął powoli pekac i przez tą dziurę miał Karol wyjść 😩
Żeby dodać absurdu tej opowieści
Ja w tym czasie tj tego porodu miałam pisać maturę!
I jadąc na nią w aucie wylaly mi się na siedzenie pasażera ogórki kiszone. Wtf?
Co ogórki mają wspólnego z matura i Karolem...? 🤔
Mnie nie pytajcie 😐
Ps ja wizytuje na 12.00.
Raczej się nie opóźni u mnie chyba że z mojej winy
Bo jadę zaraz po płytki i furtkę
w końcu kuźwa będzie to zrobione
Ekipa wytrzezwiala. Mają zdrowie żeby tyle chlac🤔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Pewnie dostanę też skierowanie na usg dzisiaj. Na to ostatnie 😨
Zrobię je sobie może na początku przyszłego tygodnia co nie?
Jak myślicie skoro termin mamy na 6....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ulala kochana

ale sen o matko...
Cytat:
Napisane przez nudnylogin Pokaż wiadomość
Witam i trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! 🏻

Ja dzisiaj będę odsypiać, bo wczoraj od południa ciągle mi było niedobrze, w nocy to samo. Ale to chyba jednorazowa akcja bo juz jest lepiej, mam nadzieje ze to zaden wirus tylko skopany zoladek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj nie dobrze...
moze tako dzien.. :/
u mnie w weekend tata i mama sie zle czuli...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:38   #174
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Dzien doberek Dziewuszki kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! Czekam na relacje i pamiętajcie o podawaniu, w którym tygodniu i dniu jesteście 😎

Ja mam wizytę dopiero w piątek.

Czy Wasze dzieci też mają często czkawkę? Moja z dnia na dzień zaczęła mieć taką mocną, że nieźle brzuszek podskakuje. No i tak ma gdzieś ok 3-4 na dzień.
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:42   #175
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Dzien doberek Dziewuszki kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! Czekam na relacje i pamiętajcie o podawaniu, w którym tygodniu i dniu jesteście 😎

Ja mam wizytę dopiero w piątek.

Czy Wasze dzieci też mają często czkawkę? Moja z dnia na dzień zaczęła mieć taką mocną, że nieźle brzuszek podskakuje. No i tak ma gdzieś ok 3-4 na dzień.
Liliana ostatnie 2 tyg. Miala po 12 razy dziennieczkawke. Zaniepokojona juz dopytywalam polozna czy wszystko ok ale twierdzila, ze mam byc spokojna, bo czkawka nie znacza niczego zlego. Ostatni weekend sie troszke uspokolilo.

Zastanawiam sie czy jak nie mam zgagi od dobrego tyg to czy moj brzuszek sie nie obnizyl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:42   #176
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Hej dziewczynu mnie dzis boli brzuch tak okresowo..wzięłam nospe ale nie pomaga. Trzymam kciuki za wasze wizyty dzisiejsze a jest ich dzis trochę
Ostatnio tak miałam + twardnienia brzucha, ale nospa, magnez, 20 minut polewania ciepła wodą po brzuchu, drzemka 2h i przeszło
Może sprobuj tez takiego zestawu?

Siedze i czekam na to pobranie, nigdy tu kolejek nie było a dziś jeszcze z 15 osób przede mną... Zaglodze siebie i Ize!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:50   #177
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Mewka ja to widzę tak.
Strup symbolizuję zagojenie starych ran i nowy, lepszy początek w szczupłej figurze i pięknej, wypoczetej facjacie, których będą zazdrościć studentki-modelki 20+ (to ten wątek z maturą).
Auto oczywiście jest oznaką szybkiego porodu.
Ogórki kiszone oznaczają nadejście łóżkowych szaleństw z Tż-tem, który nię bedzie juz musiał kisić ogóra do Twojego libido.
Haha padłam!

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Lucky super, że w końcu idziesz na zasłużony odpoczynek

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Liliana ostatnie 2 tyg. Miala po 12 razy dziennieczkawke. Zaniepokojona juz dopytywalam polozna czy wszystko ok ale twierdzila, ze mam byc spokojna, bo czkawka nie znacza niczego zlego. Ostatni weekend sie troszke uspokolilo.

Zastanawiam sie czy jak nie mam zgagi od dobrego tyg to czy moj brzuszek sie nie obnizyl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow 12 na dzień! Ćwiczą płucka nasze królewny

Co do zgagi to się zastanawiam o co chodzi.. też jakoś od ponad tygodnia mam spokój i stawiałam na dobry czar PaniMigdałek
W każdym razie nie widzę abym miała niżej brzuch
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:54   #178
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Haha padłam!

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Lucky super, że w końcu idziesz na zasłużony odpoczynek

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



Wow 12 na dzień! Ćwiczą płucka nasze królewny

Co do zgagi to się zastanawiam o co chodzi.. też jakoś od ponad tygodnia mam spokój i stawiałam na dobry czar PaniMigdałek
W każdym razie nie widzę abym miała niżej brzuch
Ja specjalnie wczoraj wypilam z pol litra soku pomaranczowego- po nim od poczatku ciazy mialam zgage... a tu nic- spokój, zgagi brak


Mowilam szefowej, ze 1 grudnia wpadam do pracy o 8 rano tradycyjnie odluchac christmas song!!! Zawsze w radiu puszczali z poczatkiem grudnia, a tu dzis surprise! Wlasnie sie skończyła christmas song!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 09:16   #179
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Mi na pewno brzuch nie opadł bo zgagę mam non stop a dno macicy jak twardnieje to mam wrażenie, że mi się zaraz w żebra wbije tak, że wyjdą mi nosem -_-

kamisha, też ściągnęłam hybrydy I jak to by dziwnie nie zabrzmiało, goło się czuje bo lubię mieć pomalowane paznokcie... Może sobie strzele pedi na jakiś ciemny kolor na pocieszenie, chociaż nie wiem czy ogarne to z tym brzuchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 09:20   #180
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Mi na pewno brzuch nie opadł bo zgagę mam non stop a dno macicy jak twardnieje to mam wrażenie, że mi się zaraz w żebra wbije tak, że wyjdą mi nosem -_-

kamisha, też ściągnęłam hybrydy I jak to by dziwnie nie zabrzmiało, goło się czuje bo lubię mieć pomalowane paznokcie... Może sobie strzele pedi na jakiś ciemny kolor na pocieszenie, chociaż nie wiem czy ogarne to z tym brzuchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chce zeby mi jakims jasnym zwyklakiem zrobila .. bo nie mam zadnego lakieru nawet bezbarwnego wiec musze kupic.. :/

teraz to pewnie pazury beda brzydko wygladac takie nie pomalowane.. :/

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

szukam kluczy od domu i za cholere nie moge znalesc... :/ caly pek kluczy

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 02:50:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.