Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 20:57   #1921
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oj to życzę Ci powodzenia, bo ja od wczoraj rana koresponduję z tru, bo mam problem z płatnością i proszę jasno i prosto o podanie innego maila do zapłaty paypalem lub inny sposób sfinalizowania TEGO KONKRETNEGO zamówienia i nijak nie mogę się dogadać Przysyłają prosimy bardzo o kliknięcie w okienko paypal i dokonanie zapłaty I gadaj tu z takimi



Ja tydzień temu dostałam DIor Diorskin Pure Light. kartonik był idealny, w środku ulotka, te same kody, data ubiegłoroczna, niby wszystko ok, ale już go puściłam dalej, bo nie do końca zadawalał mnie efekt na buzi Jutro będę testować HR Color Clone.
Też mam kartonik i ulotkę, wszystko ok, poza datą produkcji. Ale w sumie 3 lat jeszcze nie ma - będą w lipcu, więc będę używać. Butelka też jest przezroczysta, ale bardziej mleczna niż takie czyste szkło.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:57   #1922
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oj to życzę Ci powodzenia, bo ja od wczoraj rana koresponduję z tru, bo mam problem z płatnością i proszę jasno i prosto o podanie innego maila do zapłaty paypalem lub inny sposób sfinalizowania TEGO KONKRETNEGO zamówienia i nijak nie mogę się dogadać Przysyłają prosimy bardzo o kliknięcie w okienko paypal i dokonanie zapłaty I gadaj tu z takimi



Ja tydzień temu dostałam DIor Diorskin Pure Light. kartonik był idealny, w środku ulotka, te same kody, data ubiegłoroczna, niby wszystko ok, ale już go puściłam dalej, bo nie do końca zadawalał mnie efekt na buzi Jutro będę testować HR Color Clone.
O właśnie mój Dior nie ma ulotki w środku!
Jeju może tylko ja mam pecha...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 20:59   #1923
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
O właśnie mój Dior nie ma ulotki w środku!
Jeju może tylko ja mam pecha...

Przegrzebałaś dobrze kartonik ? Może wciśnięty jest na spodzie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:00   #1924
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Kto mo pomoże chc ę zakupić coś fajnego.Pliss.
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:01   #1925
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To napisz do nich, zobaczymy jak się ustosunkują do tego. Chyba nie wiedzą, że ludzie mogą korzystać z dekalkulatorów i sprawdzić prawdziwą datę.
Ciekawa jestem czy ktoś, kto kupił w normalnej perfumerii kilkuletni produkt próbował jakoś reklamować i jaka była reakcja Może ktoś się wypowie.
ja mogę

kupiłam w Sephora produkt Chanel, który mnie uczulił, okazało się, że w momencie zakupu był na granicy przydatności, zrobiłam reklamację przez Sephora, nie robiono mi tam problemów, jednak kierowniczka stwierdziła, że to nie zależy od nich tylko dystrybutora, dystrybutor zaś się wypiął i odrzucił - jako powód podając NIEMOŻNOŚĆ uczulenia kogokolwiek produktami marki Chanel, bo wszystkie są przebadane dermatologicznie/oftalmologicznie

i tyle produkt został odesłany do Sephora i mam go sobie stamtąd odebrać, bo dystrybutor stwierdził, że nie odesle bezpośrednio do mnie - więc napisałam do nich, że ten ich produkt zgnije w sklepie, bo ja go nie odbiorę

cicho sza już pół roku, mam ich w głębokim poważaniu i ostatnio nawet zastanawiałam się, czy nie napisać do samego producenta omijając naszych kochanych dystrybutorów

moja znajoma tak zrobiła, tyle że była to marka Lancome i produkt pielęgnacyjny, fakt że czekała na odpowiedź długi czas, ale w końcu przyszła - paczka z nowym reklamowanym produktem a do tego z darmowymi produktami z tej samej serii i masą próbek - wartość paczki znacznie przekraczająca kwotę wydaną na krem plus oficjalne pisemne przeprosiny

była bardzo zaskoczona, ale i zadowolona, że jednak nie olano jej przesyłki z kremem i listem opisującym całą sprawę, u polskiego dystrybutora nic nie wskórała, odpowiedź jak u mnie, produkty nie uczulają
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:02   #1926
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Przegrzebałaś dobrze kartonik ? Może wciśnięty jest na spodzie ?
Ale ulotka nie świadczy o świeżości czy tam o czym. Mój ewidentnie starszy od waszych. Albo pech, albo nie wiem co.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:05   #1927
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Przegrzebałaś dobrze kartonik ? Może wciśnięty jest na spodzie ?
Ło matko! Nawet na wylot oglądałam, przetrzepałam i nic...d..a!
Jeny a DiorBLush już do mnie leci...Też muszę jutro prześwietlić i ogądnąć klienta co by porównać jak tamten już będzie na miejscu!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 21:11   #1928
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Widze ze sie mijamy na tych forach;-)
Polecam umalowac sie tuszem i wyjsc w sloneczny dzien na dwor i wtedy sie przejrzec w lusterku. Najlepiej widac drobinki.
Mijamy się, bo ja tak czytam to tu, to tam z doskoku
Na pewno zdam relację jak przyjdzie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:15   #1929
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja mogę

kupiłam w Sephora produkt Chanel, który mnie uczulił, okazało się, że w momencie zakupu był na granicy przydatności, zrobiłam reklamację przez Sephora, nie robiono mi tam problemów, jednak kierowniczka stwierdziła, że to nie zależy od nich tylko dystrybutora, dystrybutor zaś się wypiął i odrzucił - jako powód podając NIEMOŻNOŚĆ uczulenia kogokolwiek produktami marki Chanel, bo wszystkie są przebadane dermatologicznie/oftalmologicznie

i tyle produkt został odesłany do Sephora i mam go sobie stamtąd odebrać, bo dystrybutor stwierdził, że nie odesle bezpośrednio do mnie - więc napisałam do nich, że ten ich produkt zgnije w sklepie, bo ja go nie odbiorę

cicho sza już pół roku, mam ich w głębokim poważaniu i ostatnio nawet zastanawiałam się, czy nie napisać do samego producenta omijając naszych kochanych dystrybutorów

moja znajoma tak zrobiła, tyle że była to marka Lancome i produkt pielęgnacyjny, fakt że czekała na odpowiedź długi czas, ale w końcu przyszła - paczka z nowym reklamowanym produktem a do tego z darmowymi produktami z tej samej serii i masą próbek - wartość paczki znacznie przekraczająca kwotę wydaną na krem plus oficjalne pisemne przeprosiny

była bardzo zaskoczona, ale i zadowolona, że jednak nie olano jej przesyłki z kremem i listem opisującym całą sprawę, u polskiego dystrybutora nic nie wskórała, odpowiedź jak u mnie, produkty nie uczulają
Głupie tłumaczenie..nie uczulają To nie ma związku ze sprzedażą kosmetyku na granicy przydatności. Klient powinien być przed zakupem o tym poinformowany i dopiero wtedy reklamacja nie miałaby podstaw, gdybyśmy się zgodzili kupić taki produkt. Ech, ja bym im burzę rozpętała w tej perfumerii, bo co mnie obchodzi dystrybutor ? To jest partner perfumerii nie mój. Przede mną perfumeria odpowiada za sprzedawane przez siebie produkty.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ale ulotka nie świadczy o świeżości czy tam o czym. Mój ewidentnie starszy od waszych. Albo pech, albo nie wiem co.
Jasne, że nie świadczy. Wydaje mi się, że oni pewnie jakoś zbierają z różnych źródeł te kosmetyki i dlatego mają tak rozbieżne daty produkcji. Jak się komu trafi

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ło matko! Nawet na wylot oglądałam, przetrzepałam i nic...d..a!
Jeny a DiorBLush już do mnie leci...Też muszę jutro prześwietlić i ogądnąć klienta co by porównać jak tamten już będzie na miejscu!
Koniecznie sprawdź jak masz możliwość w perfumerii. Dobrze wyoglądaj wszystkie detale i szczegóły i nam tutaj powiedź co i jak.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:18   #1930
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A ja dzisiaj dostałam pierwszą w życiu paczkę z tru W poniedziałek klikany - puder sypany Clarins Data produkcji: 2006-09 - do przeżycia

Annemarie, jeszcze raz dziękuję!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:27   #1931
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dostałam pierwszą w życiu paczkę z tru W poniedziałek klikany - puder sypany Clarins Data produkcji: 2006-09 - do przeżycia

Annemarie, jeszcze raz dziękuję!
A mój sypany Clarins z truskawki ma datę 2007-5
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 21:28   #1932
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja reklamowalam kiedys mleczko Oceanica - do wrazliwej skory i oczu. Nosze soczewki i nie moge wybrac byle czego. No ale okazalo sie ze oczy czerwone, lzawia i piecza. Nie pofatygowalam sie do apteki tylko od razu maila do producenta. Odpisali mi ze przepraszaja, prosza o adres to podtaraja sie toi zrekompensowac. Prosili tez o odeslanie mleczka do nich.

Mleczka nie odeslalam, o sprawie zapomnialam a tu nagle przychodzi paczka z innym mleczkiem ( okazalo sie super) i 2 kremami, listem z przeprosinami. Mleczko oczywiscie odeslalam do przebadania.
Warto reklamowac.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:33   #1933
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny tak mnie to kusi Czy ktoś zna markę Gatineau ? Nigdzie w necie nie mogę nic o nich znaleźć poza tym, że to produkują profesjonalne kosmetyki. Bardzo lubię mleczka w opakowaniach z pompką, ale zawartość jest najważniejsza. Może ktoś coś wie na ten temat ?

http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=43499
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:49   #1934
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak mnie to kusi Czy ktoś zna markę Gatineau ? Nigdzie w necie nie mogę nic o nich znaleźć poza tym, że to produkują profesjonalne kosmetyki. Bardzo lubię mleczka w opakowaniach z pompką, ale zawartość jest najważniejsza. Może ktoś coś wie na ten temat ?

http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=43499
Może Cię zaskoczę ale też lubię mleczka z pompką, kiedyś kupowałam jakieś salonowe erisa bo miało pompke właśnie ale kiedyś wpadłam zupełnie przypadkiem na mleczko oriflame z pompką z serii optimals sensitive i się zakochałam. Teraz kupuję hurtem jak jest promocja, wtedy jest za grosze... Ale ja mam sucha cere więc jak dla mnie idealne.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 21:52   #1935
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak mnie to kusi Czy ktoś zna markę Gatineau ?
O ile wiem jest to marka francuska, powstala jeszcze w 19wieku;-) Chyba sporo kosmetykow "morskich".
stronka - http://www.gatineau.com.au/
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:00   #1936
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A propos podrabiania kosmetykow:
http://podrobkowowielkie.pinger.pl/ (kilka stron zdjec)
http://podrobkowowielkie.pinger.pl/t/lancome (tuszy hypnose z dziewczyna na opakowaniu jest pelno na allegro)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:06   #1937
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Może Cię zaskoczę ale też lubię mleczka z pompką, kiedyś kupowałam jakieś salonowe erisa bo miało pompke właśnie ale kiedyś wpadłam zupełnie przypadkiem na mleczko oriflame z pompką z serii optimals sensitive i się zakochałam. Teraz kupuję hurtem jak jest promocja, wtedy jest za grosze... Ale ja mam sucha cere więc jak dla mnie idealne.
O to nie jestem sama Myslałam, że tylko ja taka "zboczona", żeby mleczko miało pompkę A możesz mi powiedzieć/podać nazwę lub linka do tego Oriflame ? ja mam niby mieszaną cerę (bo wcale się nigdy nie świecę), ale potrzebującą nawilżenia, to może też by mi pasowało Czy ono ma zapach, bo to moje drugie "zboczenie" lubię jak ładnie, delikatnie/subtelnie pachnie

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
O ile wiem jest to marka francuska, powstala jeszcze w 19wieku;-) Chyba sporo kosmetykow "morskich".
stronka - http://www.gatineau.com.au/
O dzięki za linka Szkoda, że nigdzie nie ma recenzji, bo opisy wiadomo zawsze są ładne, pięknie i niebo obiecujące, a w praktyce to już różnie bywa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:10   #1938
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Odebrałam paczkę, wartość na paczce taka jak na zamówieniu, czyli 167PLN.
Hmmm... Jak to powiedzieć czy macie wrazenia ze to dobre podróby???? Porównałam kolor zamówionego DiorSculpta jest taki sam ale mialam butelkę matową a ta jest z przezroczystego szkła i ma np inne oznaczenie dot filtrów FPS 2o SPF +++ a tamta FPS 20 SPF. O czym ówią te trzy plusy??? I dlaczego na jednej flaszce są a na tej nie? Napewno znacie odpowiedź, więc mnie uspokoicie.
Mam podkład Diorskin Sculpt, który zakupiłam w grudniu 2007 w Sephora. Jest w butelce z przezroczystego szkła i ma oznakowanie: FPS 20 SPF-PA+++. Prawdopodobnie (tak przynajmniej wynika z kalkulatora) został wyprodukowany w lutym 2007.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:23   #1939
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Mam podkład Diorskin Sculpt, który zakupiłam w grudniu 2007 w Sephora. Jest w butelce z przezroczystego szkła i ma oznakowanie: FPS 20 SPF-PA+++. Prawdopodobnie (tak przynajmniej wynika z kalkulatora) został wyprodukowany w lutym 2007.
To mój z TRU też jest z z prezroczystego i tez ma te plusy przu oznaczeniu SPF i date z 2007-07, Problem jesnak w tym ze ma inny kod na kartoniku i na butelce i brak ulotki...
No to jest pewna nadzieja...
Dzięki ciut mnie pocieszyłaś...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O to nie jestem sama Myslałam, że tylko ja taka "zboczona", żeby mleczko miało pompkę A możesz mi powiedzieć/podać nazwę lub linka do tego Oriflame ? ja mam niby mieszaną cerę (bo wcale się nigdy nie świecę), ale potrzebującą nawilżenia, to może też by mi pasowało Czy ono ma zapach, bo to moje drugie "zboczenie" lubię jak ładnie, delikatnie/subtelnie pachnie



O dzięki za linka Szkoda, że nigdzie nie ma recenzji, bo opisy wiadomo zawsze są ładne, pięknie i niebo obiecujące, a w praktyce to już różnie bywa
To mleczko nie pachnie, jest bardzo kremowe. Ja je nakładam na buzię ręcznie, wmasowuję, psikam wodą termalną i zmywam wacikami do
oporu. Póki co to moje ulubione. Zdaje się, że w nowy katalogu bedzie promocja.
Link mam nadzieję ze do tego optimals sensitive
http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...h=false&noMenu=

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-03-01 o 08:58 Powód: post pod postem-przypominam o edycji
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 22:53   #1940
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Za to pod koniec miesiąca będę jeść tynk ze ścian

Kliknęłam cienie YSL (te, do których podałam link) i Clarinsa 02 Nude Shimmers. Obydwa tak za mną chodziły, że wychodziły swoje
Ooo, to porposzę o fotki cieni na żywo, jak już dojdą. I opis intensywności samych cieni.

A co do tynku, podobno można go jeść

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dla mnie te niebieskie są 10x lepsze niż plum seduction Ale mi Clinique jednak nie leży, wolę mocniejsze kolory i te Clarinsy takie są
Nie kuś

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
aaa, miałam nic nie kupować, a własnie zobaczyłam, że jest Lancome Hypnose Onyx i mi się kliknęło
Mi też się jakoś tak kliknęło. I to przez Ciebie Bo gdybyś tu nie napisała o tym Onyxie, to bym go nawet nie szukała. Nie sądziłam, że tak szybko sie pojawi.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Odcien 011 to ONYX. Kolor czarny z malutkimi swiecacymi drobinkami, dosc slabo widocznymi, chyba ze przy jasnym swietle. Sliczny jest, nie bedziecie zalowac.
I ja mam nadzieję, że nie pożałuję. Mam jeszcze świeżutkiego HI, więc Onyx sobie poczeka na swoją kolej, ale akurat dobrze się składa, bo czarne tusze lubię stosować w lecie, w pozostałe pory roku jednak preferuję brąz.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Wiesz jestem upierdliwa z natury , więc może sie czepiam...
Oceń sama.
Ja jurto planuję wypad do miasta co by porównać moje Truskawkowe zdobycze w tymi z Douglasa lub Sephory.
Z taką euforią podeszłam do Tru, że teraz normalnie uszło ze mnie powietrze... Jeszcze te pomylone daty produkcji, przeterminowane kosmetyki, artykuł w piśmiei..hmmm... oby moje obawy się nie potwierdziły
Jaki znów artykuł
Tylko nie bijcie mocno, jak było
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:54   #1941
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Czy możecie jeszcze raz dać link do kalkulatora dat?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:58   #1942
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Czy możecie jeszcze raz dać link do kalkulatora dat?
prosze:

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:59   #1943
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ooo, to porposzę o fotki cieni na żywo, jak już dojdą. I opis intensywności samych cieni.

A co do tynku, podobno można go jeść


Nie kuś


Mi też się jakoś tak kliknęło. I to przez Ciebie Bo gdybyś tu nie napisała o tym Onyxie, to bym go nawet nie szukała. Nie sądziłam, że tak szybko sie pojawi.


I ja mam nadzieję, że nie pożałuję. Mam jeszcze świeżutkiego HI, więc Onyx sobie poczeka na swoją kolej, ale akurat dobrze się składa, bo czarne tusze lubię stosować w lecie, w pozostałe pory roku jednak preferuję brąz.


Jaki znów artykuł
Tylko nie bijcie mocno, jak było
Hawa napisała na jakimś innym wątku o artykule w Marie Claire (nawet w poście 1908 potwierdziła), w którym mowa była o Hong Kongu i tamtejszych podrobach... Jakoś go sobie wbiłam do głowy i dziś wyszedł na tapete..
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:01   #1944
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Czy możecie jeszcze raz dać link do kalkulatora dat?

A co ? Ten z poprzedniej strony nie działa

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

EDIT:
Widzę, że Hawa była szybsza

kasiaoli2001
A w jakiej cenie jest, jak jest w promocji ? I czy na tej stronie co podałaś to będzie w promocji czy u konsultantek ? Bo ja nie obeznana jestem w tych kosmetykach i ich dystrybucji
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:10   #1945
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A co ? Ten z poprzedniej strony nie działa

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

EDIT:
Widzę, że Hawa była szybsza

Bylam szybsza bo mam ta stronke z kodami dodana do ulubionych;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:12   #1946
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

MAm pytanie o platnosc. Do tej pory bylo tak ze klikalam i placilam bezposrednio ekarta ale wiem ze jest tez opcja paypal. Czy mozliwe jest klikniecie jakiejs rzeczy i zapalcenie paypalem np. za 2-3 dni czy musi to byc natychmiastowa platnosc??
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:18   #1947
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oj to życzę Ci powodzenia, bo ja od wczoraj rana koresponduję z tru, bo mam problem z płatnością i proszę jasno i prosto o podanie innego maila do zapłaty paypalem lub inny sposób sfinalizowania TEGO KONKRETNEGO zamówienia i nijak nie mogę się dogadać Przysyłają prosimy bardzo o kliknięcie w okienko paypal i dokonanie zapłaty I gadaj tu z takimi
A nie dostalas od nich maila z prosba o zaplate? Tam powinien byc link do paypal (znaczek paypal z napisem click here to pay), po kliknieciu przeniesie cie na strone paypal, musisz sie zalogowac i zaplacic (po zalogowaniu przenosi mnie na konkretne zamowienie z truskawy). Klikam pay i juz (w paypal mam zarejestrowana karte kredytowa, nie wiem czy to ma znaczenie.
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:33   #1948
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Bylam szybsza bo mam ta stronke z kodami dodana do ulubionych;-)
Hmm, a ja też mam w ulubionych, tylko Ty jesteś szybki Lopez

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
MAm pytanie o platnosc. Do tej pory bylo tak ze klikalam i placilam bezposrednio ekarta ale wiem ze jest tez opcja paypal. Czy mozliwe jest klikniecie jakiejs rzeczy i zapalcenie paypalem np. za 2-3 dni czy musi to byc natychmiastowa platnosc??
Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
A nie dostalas od nich maila z prosba o zaplate? Tam powinien byc link do paypal (znaczek paypal z napisem click here to pay), po kliknieciu przeniesie cie na strone paypal, musisz sie zalogowac i zaplacic (po zalogowaniu przenosi mnie na konkretne zamowienie z truskawy). Klikam pay i juz (w paypal mam zarejestrowana karte kredytowa, nie wiem czy to ma znaczenie.
Tak wszystko się zgadza, tylko, że Paypal jak ktoś często (a ja często, co kilka dni) wysyła pieniądze na ten sam adres to po prostu blokuje płatność i kiszka Trzeba czekać aż mu przejdzie. Dzisiaj nawet dzwoniłam na infolinie paypala i powiedziano mi, że oni również nic na to nie poradzą. pracują nad tym, żeby to zmienić, bo dla nich to jest też uciążliwe (pewnie ludzie się skarżą) Powiedzieli mi, żebym się skontaktowała ze sprzedawcą i poprosiła o inny adres paypala, bo niby system wariuje jak często wysyła się pieniądze na ten sam adres. A chłopaki i dziewczyny z tru nie moga tego zrozumieć i odpowiadają jak automat "wrzuć monetę, wrzuć monetę" w ich przypadku " kliknij w okienko paypal i zapłać" Tylko, że tam pojawia się ich adres, na który zawsze wysyłam, więc potrzebuję inny - na to już żadnej odpowiedzi z ich strony- czy mają inny czy nie. Wydawało mi się, że kiedyś ktoś pisał, ze wysyłał na inny adres paypala truskawki, ale nie znalazłam jakoś, a na stronie tru nie podaje innego, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać, aż mój "paypal" odtaje i puści płatność A-ha ! i jeszcze ten konsultant powiedział, żeby tak często nie ponawiać prób zapłaty, żeby dać czas, aby system paypal "zapomniał" o nich.

Czy ktoś się może orientuje po ilu dniach po złożeniu zamówienia i nie zapłaceniu oni anulują zamówienie całkowicie ? Zależy mi na tym zamówieniu, bo kliknęłam coś czego już nie ma
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:59   #1949
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
OMG 2002-9 .

Od razu sprawdziłam pozostałe dzisiejsze nabytki - Sculpt Diora 7-2005, a rozświetlacz EL 2006-3.
To by może wyjaśniało dziwny zapach clarinsa. Narazie mnie to zniechęca do truskawkowych zakupów .



Wyleczyłaś mnie z truskawkowych zakupów. Już wcześniej byłam zniesmaczona gdy dziewczyny dostały kosmetyk ze zdrapanymi numerami, ale wysyłanie przeterminowanych kosmetyków to dla mnie za wiele.

Przykro mi, że trafiły się wam takie buble. Maltretujcie Tru mailami za taki numer powinni wam oddać pieniądze albo wysłać świeże produkty.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 00:22   #1950
Reichea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No ja też się wyleczyłam i na razie nie planuję tam zakupów.. Może za jakiś czas jak będę kupować jakieś perfumy to tam.. ale jeśli chodzi o kolorówkę czy pielęgnację to naprawdę wolę pospolitego, ale świeżego L'Oreala, MaxFactora czy Eris niż Clinique czy Dior z 2003 roku tudzież ze zdrapaną datą produkcji.

Tak się zastanawiam, czy to zwracanie VATu i to takie bardzo przychylne rozpatrywanie wszelkich reklamacji nie jest takim trochę mydleniem oczu? Bo firma buduje swój wizerunek jako uczciwej i aż ciężko nam potem pomyśleć, że ta super uczciwa firma może nas najzwyczajniej w świecie nabijać w butelkę.
Reichea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.