Lipcówki 2017 ❤ - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-17, 10:06   #661
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

przy kp można wszystko jeść
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:09   #662
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
przy kp można wszystko jeść
Narazie też tak twierdzę ale podczytując inne wątki mamusiowe, które dopiero urodziły wiem, że po porodzie sytuacja i myślenie może się zmienić kiedy maluszek ciągle płacze i się pręży
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:10   #663
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

Kiedy masz lekarza? Nie stresuj się narazie
We wtorek wieczorem. Jakoś mam nerwy po telefonie z laboratorium 😕
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:19   #664
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Narazie też tak twierdzę ale podczytując inne wątki mamusiowe, które dopiero urodziły wiem, że po porodzie sytuacja i myślenie może się zmienić kiedy maluszek ciągle płacze i się pręży
no to mają kolki, a kolki to nie do końca rozwinięty układ pokarmowy, nie ma nic wspólnego z tym co je matka, studiowałam żywienie człowieka więc trochę na ten temat z naukowego punktu widzenia wiem
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:22   #665
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Też bym wolała maj ale lipiec nie jest zły moja szwagierka będzie rodzić w kwietniu więc też fajnie

Ja mam lekarza za tydzień, w ogóle jakie badania wykonujje na takiej pierwszej wizycie ?

Ja cały się boje, że coś będzie nie tak, nie wiem skąd te myśli...chciała bym już 12 tydzień...
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:26   #666
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Też bym wolała maj ale lipiec nie jest zły moja szwagierka będzie rodzić w kwietniu więc też fajnie

Ja mam lekarza za tydzień, w ogóle jakie badania wykonujje na takiej pierwszej wizycie ?

Ja cały się boje, że coś będzie nie tak, nie wiem skąd te myśli...chciała bym już 12 tydzień...
jakiś wywiad i usg, da skierowanie na badania krwi

ja też bardzo się martwię, ale po chwili wmawiam sobie, że będzie dobrze, musi być i takiej myśli bądźmy
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:28   #667
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
We wtorek bylam zrobić zlecone badania. A dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z laboratorium, że jeden wynik wirusowy nie jest taki jak powinien i żebym zgłosiła się do lekarza jak najszybciej 😯
Przeciwciala HCV - wynik reaktywny. Powinien być niereaktywny. I teraz mam stresa...
Ojej to wskaźnik wirusowego zapalenia wątroby. Chyba będzie trzeba powtórzyć.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
jakiś wywiad i usg, da skierowanie na badania krwi

ja też bardzo się martwię, ale po chwili wmawiam sobie, że będzie dobrze, musi być i takiej myśli bądźmy
Ja w ogóle się nie martwię i nie myślę o takich rzeczach.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 10:32   #668
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
przechwaliłam - mdłości wróciły.. dobrze, że mogę siedzieć w domku

na pewno ostatni miesiąc będzie dla nas ciężki, ale po wyjściu ze szpitala, dziecka nie będziemy ubierać w kombinezony itp, łatwiej iść na spacer, cieplutko i milutko, owoce sezonowe, same plusy ja też bardzo chciałam majowego maluszka, ale może następnym razem się uda

Jak dla mnie lipiec to miesiąc idealny. Brak zajęć ze studentami. Piękna pogoda. Planuje wyjechać do rodziców na wies na te pierwsze tygodnie, myślę że będzie super. I z tą myślą mam zamiar przetrwać maj i czerwiec




Cytat:
Napisane przez Rosa Porta Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Dołączam do Was jako "świeżo stwierdzona" lipcówka To moja druga ciąża (planowana), mam już prawie 11-letniego syna, więc... powrót do innego świata gwarantowany OM: 17.10 czyli równiutko miesiąc temu.

Generalnie to jestem tak samo wystrachana i niepewna jak przy pierwszej ciąży (nieplanowana) i muszę powiedzieć, że zapomniałam absolutnie wszystkiego.... Właściwie to czuję się tak jakby mój syn był od zawsze "gotowy" i duży i skądś go dostałam, a to teraz to w ogóle pierwszy raz.

OMG>
Gratulacje! Będziesz miała dużą pomoc starszego



Dziewczyny stanowczo za szybko piszecie :P strasznie ciężko Was nadrobić


Patrząc po znajomych będziemy miały wysyp maluszków. U mnie w pracy jestem 3. A przecież jeszcze mogą się kolejne ujawnić
Evet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:35   #669
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
Jak dla mnie lipiec to miesiąc idealny. Brak zajęć ze studentami. Piękna pogoda. Planuje wyjechać do rodziców na wies na te pierwsze tygodnie, myślę że będzie super. I z tą myślą mam zamiar przetrwać maj i czerwiec






Gratulacje! Będziesz miała dużą pomoc starszego



Dziewczyny stanowczo za szybko piszecie :P strasznie ciężko Was nadrobić


Patrząc po znajomych będziemy miały wysyp maluszków. U mnie w pracy jestem 3. A przecież jeszcze mogą się kolejne ujawnić
U mnie juz praktycznie wszyscy mają dzieci. Jesteśmy jedni z ostatnich.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:44   #670
Rosa Porta
Raczkowanie
 
Avatar Rosa Porta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez invisible_me Pokaż wiadomość
U nas wiedzą najbliżsi przyjaciele i moje siostry. Rodzicom i reszcie rodziny chcemy powiedzieć na święta. Dla rodziców to będzie najlepszy prezent na gwiazdkę. A my będziemy mieć prawie pewność że z dzidzia ok ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

invisible - to tak jak my - planujemy powiedzieć rodzicom (babciunie będą wniebowzięte ) w Wigilię. Ale... mam wątpliwości czy wytrzymamy tak długo. Mimo wszystko boję się jeszcze i wolę nie mówić bo nigdy nie wiadomo Nawet jeszcze u lekarza nie byłam, dopiero planuję w ciągu najbliższego 1,5 tygodnia. Dzisiaj idę do mojej rodzinnej (boska kobieta) pokazać się i powiedzieć, że jestem w ciąży. Ona powie mi co i gdzie i do kogo. Nie znam tu nikogo ani lekarzy, ani położnych, nie mam właściwie także nawet koleżanek, bo jestem nowa w W. A pamiętam, że gdy zapisywałam się 3 miesiące temu do lekarza rodzinnego to wybierałam też niejako z automatu pielęgniarkę środowiskową i właśnie położną...
__________________
All the world shall be yours in return; all the world.
Rosa Porta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:46   #671
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
We wtorek bylam zrobić zlecone badania. A dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z laboratorium, że jeden wynik wirusowy nie jest taki jak powinien i żebym zgłosiła się do lekarza jak najszybciej 😯
Przeciwciala HCV - wynik reaktywny. Powinien być niereaktywny. I teraz mam stresa...
Trzymam kciuki oby to nic poważnego!
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
przy kp można wszystko jeść
Ja pierwszy miesiąc uważałam a potem wszystko po odrobinie i obserwowałam. I tak karmilam 8 miesięcy trochę żałuję że nie udało się dłużej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 10:48   #672
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
przy kp można wszystko jeść
Mi gin mówił, że wtedy właśnie jeszcze mniej można niż w ciąży. Pytałam w kontekście leków.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:54   #673
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

u nas też właśnie w rodzinie urodziły się 2 maluszki, chłopak Atoś i dziewczynka Marysia (moja chrześniaczka ), w grudniu powitamy Piotrusia a potem nasze

ostatnio szwagierka, że następnej ciąży spodziewają się i powiedziała u kogo, a my w myślach hihi jesteśmy pierwsi

też mamy zamiar powiedzieć rodzinie w Wigilię, moja mama popłacze się ze szczęścia a w I dzień Świąt chrzciny Marysi muszę sukienkę ogarnąć

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mi gin mówił, że wtedy właśnie jeszcze mniej można niż w ciąży. Pytałam w kontekście leków.
leków to wiadomo, bo wszystko przenika do mleka i do dziecka, ale jeść można absolutnie wszystko, wiadomo, ze jakieś surowe mięsa itp to nie, ale normalna zdrowa dieta, wtedy też dziecko nie ma alergii
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:57   #674
invisible_me
Raczkowanie
 
Avatar invisible_me
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 73
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

U nas radość na wieść o ciazy będzie przeogromna... Rodzice nadal przeżywają śmierć Kuby i martwią się o mnie i o to jak sobie z tym radze. A dzidzius będzie też troszkę pomocą dla nas wszystkich. Synuś tam sobie na gorze na pewno casting urządził kogo ma do nas wysłać <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.12.2015 Jakub (26tc)

"Dzieli nas tylko czas..."
invisible_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 10:57   #675
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
We wtorek wieczorem. Jakoś mam nerwy po telefonie z laboratorium

Czytałam, ze w ciąży może wyjsć fałszywie dodatni wynik idz do lekarza ale nie martw sie narazie bo to wpływa na dziecko
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
no to mają kolki, a kolki to nie do końca rozwinięty układ pokarmowy, nie ma nic wspólnego z tym co je matka, studiowałam żywienie człowieka więc trochę na ten temat z naukowego punktu widzenia wiem

Ależ ja sie z Toba zgadzam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:04   #676
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Też bym wolała maj ale lipiec nie jest zły moja szwagierka będzie rodzić w kwietniu więc też fajnie

Ja mam lekarza za tydzień, w ogóle jakie badania wykonujje na takiej pierwszej wizycie ?

Ja cały się boje, że coś będzie nie tak, nie wiem skąd te myśli...chciała bym już 12 tydzień...
Ja byłam dzisiaj na badaniach krew, mocz ten cały pakiet a wizytę mam 1.12 już z wynikami też się martwię szczególnie o tą toksoplazmozę przez tego szczurka mojego i troche schizuję...Musi być dobrze !
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:10   #677
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Rosa Porta Pokaż wiadomość
invisible - to tak jak my - planujemy powiedzieć rodzicom (babciunie będą wniebowzięte ) w Wigilię. Ale... mam wątpliwości czy wytrzymamy tak długo. Mimo wszystko boję się jeszcze i wolę nie mówić bo nigdy nie wiadomo Nawet jeszcze u lekarza nie byłam, dopiero planuję w ciągu najbliższego 1,5 tygodnia. Dzisiaj idę do mojej rodzinnej (boska kobieta) pokazać się i powiedzieć, że jestem w ciąży. Ona powie mi co i gdzie i do kogo. Nie znam tu nikogo ani lekarzy, ani położnych, nie mam właściwie także nawet koleżanek, bo jestem nowa w W. A pamiętam, że gdy zapisywałam się 3 miesiące temu do lekarza rodzinnego to wybierałam też niejako z automatu pielęgniarkę środowiskową i właśnie położną...
a gdzie w Warszawie mieszkasz? Słyszałam bardzo dobre opinie o Szpitalu Bielańskim i oczywiście o Sw. Zofii.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:13   #678
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na badaniach krew, mocz ten cały pakiet a wizytę mam 1.12 już z wynikami też się martwię szczególnie o tą toksoplazmozę przez tego szczurka mojego i troche schizuję...Musi być dobrze !
też miałam dziś ten cały pakiet, w tym grupę krwi, HIV, na NFZ na szczęście, bo prywatnie wyszłaby kosmiczna cena

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
a gdzie w Warszawie mieszkasz? Słyszałam bardzo dobre opinie o Szpitalu Bielańskim i oczywiście o Sw. Zofii.
ja chce rodzić w szpitalu Bielańskim co prawda jestem z pod Warszawy, ale mój lekarz przyjmuje pn-śr u mnie w mieście i pracuje właśnie w tym szpitalu za to u mnie w mieście opinie o szpitalu są straszne, dlatego nie chce tu rodzić
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:20   #679
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
ja chce rodzić w szpitalu Bielańskim co prawda jestem z pod Warszawy, ale mój lekarz przyjmuje pn-śr u mnie w mieście i pracuje właśnie w tym szpitalu za to u mnie w mieście opinie o szpitalu są straszne, dlatego nie chce tu rodzić
też jest moim typem nr 1, zwłaszcza, że mieszkam z kilometr od niego
dużo dobrego słyszałam o ich neonatologii.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 11:26   #680
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Nulkaa, trzymam kciuki żeby to był fałszywy alarm!

To prawda przy kp można wszystko bo pokarm nie tworzy się z żołądka a to co jemy nie przenika do krwi.

Jezu dziewczyny jak ja się dziś beznadziejnie czuję. Łeb mnie boli mam mdłości i biegunkę a młoda od rana krzyczy. Zasnęła, ide spać z nią...
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:27   #681
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
też jest moim typem nr 1, zwłaszcza, że mieszkam z kilometr od niego
dużo dobrego słyszałam o ich neonatologii.
dr Maletka świetny lekarz, pracuje tam
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:28   #682
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
dr Maletka świetny lekarz, pracuje tam
o, zapamiętam
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:32   #683
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Nulkaaa, wiem ze łatwo mówić ale spróbuj się nie denerwować. Poczekaj na wizytę i zobacz co powie lekarz. Nie dasz rady jakoś przyspieszyć tej wtorkowej?

Ja przy kp jem wszytsko i wy tez potem nie dajcie siebie wmówić ze dzidziusia boli brzuch przez to ze wy coś zjadlyscie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:33   #684
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
o, zapamiętam

ale za wizytę kasuje ok 200zł :/ idę do niego w środę, więc zobacze ile bierze za ciążową wizytę, ale pewnie nie mniej
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:37   #685
Werka3333
Raczkowanie
 
Avatar Werka3333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 182
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Widzę dziewczyny, że większość z was z dużych miast Wrocław, Poznań Warszawa a pozostałe skąd są kobietki ? A i może pochwalcie się gdzie pracujecie, na jakim stanowisku itp. albo gdzie pracowałyście bo może już na zwolnieniu

Ja pochodzę z małej miejscowości na Mazowszu - Gostynin kolo Płocka i Kutna, rodzić będę w Płocku w szpitalu św. Trójcy jak w pierwszej ciąży
A pracuje w kancelarii komorniczej jako pracownik biurowy ale robię dużooooo rzeczy ))
Werka3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:40   #686
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja jestem ze Szczecina, lubię mieszkać w dużym mieście bo przywożą zakupy do domu😂 z zawodu jestem nauczycielem języka angielskiego i biotechnologiem, przed pierwszą ciąża pracowałam w szkole językowej a teraz pomagam mężowi w firmie, branża budowlana
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:44   #687
Rosa Porta
Raczkowanie
 
Avatar Rosa Porta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
a gdzie w Warszawie mieszkasz? Słyszałam bardzo dobre opinie o Szpitalu Bielańskim i oczywiście o Sw. Zofii.
Vadi dzięki za polecane szpitale. Ja mieszkam w samym centrum, w śródmieściu. Odległość nie ma dla mnie znaczenia. W ogóle za to nie pamietam jak to jest z porodem, szpitalem, lekarzem kto skąd jak, omg. Ile i co robić na NFZ, ile priv. Czarna magia Zaczynam wszystko absolutnie od nowa ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All the world shall be yours in return; all the world.
Rosa Porta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:45   #688
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Nulkaaa, wiem ze łatwo mówić ale spróbuj się nie denerwować. Poczekaj na wizytę i zobacz co powie lekarz. Nie dasz rady jakoś przyspieszyć tej wtorkowej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, moja lekarka tylko we wtorki przyjmuje. Muszę uzbroić się w cierpliwość ☺ Czytałam właśnie, że w ciąży może wystąpić fałszywy wynik. Na pewno będę musiała badanie powtórzyć, ale poczekam na decyzję lekarza.

A ja jestem z Kujaw
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:46   #689
invisible_me
Raczkowanie
 
Avatar invisible_me
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 73
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Ja mieszkam pod Wrocławiem ale pracuje we Wrocławiu, jestem zastępca dyrektora szkoły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.12.2015 Jakub (26tc)

"Dzieli nas tylko czas..."
invisible_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 11:52   #690
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
ale za wizytę kasuje ok 200zł :/ idę do niego w środę, więc zobacze ile bierze za ciążową wizytę, ale pewnie nie mniej
nieźle...
ja mam na szczęście prowadzenie ciąży w medicoverze dzięki pakietowi z pracy Tż.

Cytat:
Napisane przez Rosa Porta Pokaż wiadomość
Vadi dzięki za polecane szpitale. Ja mieszkam w samym centrum, w śródmieściu. Odległość nie ma dla mnie znaczenia. W ogóle za to nie pamietam jak to jest z porodem, szpitalem, lekarzem kto skąd jak, omg. Ile i co robić na NFZ, ile priv. Czarna magia Zaczynam wszystko absolutnie od nowa ...
w razie czego wal śmiało


ja jestem z wykształcenia podwójnym filologiem, wiele lat pracowałam jako anglista w szkołach językowych ale 2.5 roku temu stwierdziłam, że mnie to zmęczyło i teraz pracuję w kancelarii prawnej, ogarniając im administrację. Aczkolwiek od kiedy awansowałam to 80% moich obowiązków to delegowanie zadań, więc mogę siedzieć na wizażu więc czasami zrobię jakieś tłumaczenie dodatkowo np. żeby nie zardzewieć
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 01:23:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.