Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Kiedy sie kąpiecie?
tylko wieczorem 945 51,00%
tylko rano 171 9,23%
i rano i wieczorem 440 23,75%
czasami zdaza mi sie co pare dni 177 9,55%
zawsze co pare dni 120 6,48%
Głosujący: 1853. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-03, 23:50   #901
kennademerkedo
Raczkowanie
 
Avatar kennademerkedo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kraina deszczowcow
Wiadomości: 421
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

kapieli nie bralam od jakichs 3 lat...lekko liczac
prysznic 2 razy na dobe. Mam takiego pecha, ze nawet kiedy zatrzymuje sie w hotelu, to sa tam tylko prysznice. Kiedys bardzo lubilam historie "o dziewczynce zamienionej w rodzynke"
__________________
valar morghulis
kennademerkedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 01:13   #902
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Kąpiel prawie co tydzień, zależy jak mam czas. Szybkie mycie rano i wieczorem, a jeśli nie muszę nigdzie iść (praca, szkoła) to tylko wieczorem. Popełniam wielki grzech niemycia po dużych imprezach, wtedy rano odmaczam się w wannie godzinę. Włosy co 3 dni. Nie zauważyłam, żebym kiedykolwiek śmierdziała.

Wychowałam się w bardzo skromnych warunkach, nie mieliśmy łazienki ani ciepłej wody. Myliśmy się wszyscy raz dziennie w misce i naprawdę(!!!) nie śmierdzieliśmy. Byłam mała ale pamiętam opinie gości, że jest u nas czysto i wszystko poprane i pachnące, mimo braku pralki. Teraz każdy ma dostęp do luksusu ciepłej bieżącej wody, a mimo to niektórzy śmierdzą...
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 08:41   #903
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
calkiem Spoko, chyba Ci sie blad zakradl. Robisz pranie 4 razy w tygodniu? To chyba pralka wielkosci mysiej dziury, albo macie po 3 pary majtek kazde
Nie, dużo mam majtek.
Pralka taka normalna, na 5kg chyba.

Ja sama nie wiem, skąd się tyle tego prania bierze
Czyścioszek jestem
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 10:47   #904
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Mieszkam tylko z TŻtem i jakieś 4 razy na tydzień robię pranie, więc już mi zwisa ten rachunek
Ja też mieszkam tylko z TŻ i też po 4 pralki w tygodniu puszczam, przecież codziennie się człowiek przebiera i trzeba zrobić pranie!

Ja mam tylko wanne i codziennie wieczorem robie sobie gąrącą kapiel z piana nawet latem uwielbiam to
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 10:59   #905
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
dziwaczne mi sie wydaje mycie sie tylko wieczorem a rano tak po calej nocy siup w ubranie i tak caly dzien chodzic i znowu dopiero przed snem..
Rano zawsze myje sie tak podstawowo (chyba, ze mam ciezką noc, wtedy biore calosciowy prysznic). Paszki, miejsca intymne, stopki, dekolt, twarz, zeby, czasami wlosy. nie smierdze, nie czuje sie nieswiezo/

Cytat:
Napisane przez noemi_kh Pokaż wiadomość
Wychowałam się w bardzo skromnych warunkach, nie mieliśmy łazienki ani ciepłej wody. Myliśmy się wszyscy raz dziennie w misce i naprawdę(!!!) nie śmierdzieliśmy
Pamietam jak w czasach PRL-u (a nawet pare lat po) nie mielismy prawie w ogole cieplej wody, a zimna tez czesto nie leciala. Tez wszyscy myli sie w misce, raz w tyogniu pucowanie w wannie (czesto kapalam sie z siostra, bo jak byla woda to trzeba bylo szybko to wykorzystac). I tez nikt nie wydzielal tajemniczego posmrodku. Dlatego uwazam, ze dziewczynyn przesadzaja z tym oburzeniem, ze "jak to mozna kapac sie raz na dzien"
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 13:32   #906
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Rano zawsze myje sie tak podstawowo (chyba, ze mam ciezką noc, wtedy biore calosciowy prysznic). Paszki, miejsca intymne, stopki, dekolt, twarz, zeby, czasami wlosy. nie smierdze, nie czuje sie nieswiezo/

Pamietam jak w czasach PRL-u (a nawet pare lat po) nie mielismy prawie w ogole cieplej wody, a zimna tez czesto nie leciala. Tez wszyscy myli sie w misce, raz w tyogniu pucowanie w wannie (czesto kapalam sie z siostra, bo jak byla woda to trzeba bylo szybko to wykorzystac). I tez nikt nie wydzielal tajemniczego posmrodku. Dlatego uwazam, ze dziewczynyn przesadzaja z tym oburzeniem, ze "jak to mozna kapac sie raz na dzien"
ja tez nie mam pojecia skad to oburzenie... myje sie wieczorem, rano zeby, twarz i tak pobieznie, a wieczorem to cala z wlosami razem i czuje sie swiezo. uzywam antyperspirantu wiec jest ok.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:34   #907
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
ja tez nie mam pojecia skad to oburzenie... myje sie wieczorem, rano zeby, twarz i tak pobieznie, a wieczorem to cala z wlosami razem i czuje sie swiezo. uzywam antyperspirantu wiec jest ok.

Litości!! skąd to oburzenie? Stąd, że najlepiej "czuć to" w pojazdach komunikacji miejskiej. A nawet najlepszy antyperspirant na hmm jak to napisać sm..d nie pomoże. echh
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 18:56   #908
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
dziwaczne mi sie wydaje mycie sie tylko wieczorem a rano tak po calej nocy siup w ubranie i tak caly dzien chodzic i znowu dopiero przed snem..
Oczyscie,ż erano się odswiezam, tzn nie szroruje się od czubka głowy po palce u stóp. I zapomniałąm, jak mam @ to kilka razy podczas dnia


Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tak z innej beczki... bo nie moge pojac... co jest dziwnego w braniu prysznicu w wannie? siadasz, klekasz - cokolwiek i polewasz sie woda, myjesz. Kapiac sie codziennie niszczycie sobie zdrowie... Nie mowiac juz o rachunkach+czasie gdyby np. 4osobowa rodzina i kazdy sie codziennie kapie
JA też mam wanne i nie cierpie w niej leżeć- może dlatgeo,że jak byłam dzieckiem to złapałam uraz do glebokwiej wody Tez wchdoze do wanny, namydlam się i spłukuje

Cytat:
Napisane przez noemi_kh Pokaż wiadomość
Kąpiel prawie co tydzień, zależy jak mam czas. Szybkie mycie rano i wieczorem, a jeśli nie muszę nigdzie iść (praca, szkoła) to tylko wieczorem. Popełniam wielki grzech niemycia po dużych imprezach, wtedy rano odmaczam się w wannie godzinę. Włosy co 3 dni. Nie zauważyłam, żebym kiedykolwiek śmierdziała.

Wychowałam się w bardzo skromnych warunkach, nie mieliśmy łazienki ani ciepłej wody. Myliśmy się wszyscy raz dziennie w misce i naprawdę(!!!) nie śmierdzieliśmy. Byłam mała ale pamiętam opinie gości, że jest u nas czysto i wszystko poprane i pachnące, mimo braku pralki. Teraz każdy ma dostęp do luksusu ciepłej bieżącej wody, a mimo to niektórzy śmierdzą...

JA niestesty co dzień, tak się prztłusczają

Tez prżeżyłam mycie na misce jak nam rura pekła w łazience podczas mrozów Nie śmierdziałam, ale nie chciałabym do tego powrócic

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Litości!! skąd to oburzenie? Stąd, że najlepiej "czuć to" w pojazdach komunikacji miejskiej. A nawet najlepszy antyperspirant na hmm jak to napisać sm..d nie pomoże. echh
Sorry winetu- sama czasami jak wysiąde z autobusu relacji Katowice -moje miasto, stojac w korkach to jestem mokra jakbym z wanny wyszła. I to nie jest moja wina, że się poce! Ale trzeba sobie z tym radzić od czego sa chusteczki odświezajace

Poza tym jak juz jedziesz owymi autobusmai to zapewne zauwazyłąs,że sama się pocisz. I przykra prawda każdy pot capi

A najbardziej mnie rozbawia jak jest upła i ktoś jedzie w kondomku czyli bluzka 100% polyester jak to nasiąknie tym smrodem to masakra Apeluje nośmy przewiewne tkaniny!!!!!!!!!!!!!
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:16   #909
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Oczyscie,ż erano się odswiezam, tzn nie szroruje się od czubka głowy po palce u stóp. I zapomniałąm, jak mam @ to kilka razy podczas dnia




JA też mam wanne i nie cierpie w niej leżeć- może dlatgeo,że jak byłam dzieckiem to złapałam uraz do glebokwiej wody Tez wchdoze do wanny, namydlam się i spłukuje




JA niestesty co dzień, tak się prztłusczają

Tez prżeżyłam mycie na misce jak nam rura pekła w łazience podczas mrozów Nie śmierdziałam, ale nie chciałabym do tego powrócic



Sorry winetu- sama czasami jak wysiąde z autobusu relacji Katowice -moje miasto, stojac w korkach to jestem mokra jakbym z wanny wyszła. I to nie jest moja wina, że się poce! Ale trzeba sobie z tym radzić od czego sa chusteczki odświezajace

Poza tym jak juz jedziesz owymi autobusmai to zapewne zauwazyłąs,że sama się pocisz. I przykra prawda każdy pot capi

A najbardziej mnie rozbawia jak jest upła i ktoś jedzie w kondomku czyli bluzka 100% polyester jak to nasiąknie tym smrodem to masakra Apeluje nośmy przewiewne tkaniny!!!!!!!!!!!!!
Tak tak rozumiem, ale jak ktoś kapie sie raz w tygodniu i używa antyperspirantu dla "zabicia smrodu" i uwaza ze to wystarczy to ja mowie sory. Jak ktoś sie spoci jadac autobusem bierze prysznic i jest ok, a nie chce zamaskowac to antyperspirantem i jedzie w nastepna podroz ku mojemu obrzydzeniu.
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:20   #910
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Tak tak rozumiem, ale jak ktoś kapie sie raz w tygodniu i używa antyperspirantu dla "zabicia smrodu" i uwaza ze to wystarczy to ja mowie sory. Jak ktoś sie spoci jadac autobusem bierze prysznic i jest ok, a nie chce zamaskowac to antyperspirantem i jedzie w nastepna podroz ku mojemu obrzydzeniu.
A skad wiesz,że się myje raz w tygodniu

To takie gdybanie palcem w piasku
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:23   #911
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Tak tak rozumiem, ale jak ktoś kapie sie raz w tygodniu i używa antyperspirantu dla "zabicia smrodu" i uwaza ze to wystarczy to ja mowie sory. Jak ktoś sie spoci jadac autobusem bierze prysznic i jest ok, a nie chce zamaskowac to antyperspirantem i jedzie w nastepna podroz ku mojemu obrzydzeniu.
Ja się kąpię raz w tygodniu,bo więcej mi nie potrzeba i nawet nie warto wody na mnie tracić.I żeby było jasne w ciągu tygodnia prysznica nie biorę bo mi się nie chce rozbierać i później wycierać.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 20:31   #912
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Ja się kąpię raz w tygodniu,bo więcej mi nie potrzeba i nawet nie warto wody na mnie tracić.I żeby było jasne w ciągu tygodnia prysznica nie biorę bo mi się nie chce rozbierać i później wycierać.
a nie lubisz zapachu zelu pod prysznic, uczucia cieplej wody ktora tak sobie splywa po skorze, miekkosci skory gdy wcierasz balsam po kapieli ??
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:37   #913
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Ja się kąpię raz w tygodniu,bo więcej mi nie potrzeba i nawet nie warto wody na mnie tracić.I żeby było jasne w ciągu tygodnia prysznica nie biorę bo mi się nie chce rozbierać i później wycierać.
To super
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:38   #914
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
a nie lubisz zapachu zelu pod prysznic, uczucia cieplej wody ktora tak sobie splywa po skorze, miekkosci skory gdy wcierasz balsam po kapieli ??
Balsamów i tak nie używam Codziennie myję się tylko tak o-w misce albo pod kranem pobieżnie-najważniejsze miejsca.Duży plus jest taki,że siebie oglądam tylko raz w tygodniu jak się kąpię,bo co za często to niezdrowo w moim przypadku.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:43   #915
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Codziennie myję się tylko tak o-w misce albo pod kranem pobieżnie-najważniejsze miejsca.Duży plus jest taki,że siebie oglądam tylko raz w tygodniu jak się kąpię,bo co za często to niezdrowo w moim przypadku.
Sorry za bezpośredniość, ale jak genitalia można sobie pod kranem umyć? Ręcznikiem po nich miziać czy jak? To nie mycie, to ściema.

No i bez przesady, że się oglądasz raz w tygodniu, ciuchy chyba zmieniasz czy cały tydzień night&day nontoper w tych samych?
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:45   #916
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

napisala w misce albo pod kranem

no mozna sie tak przebierac zeby sie nie ogladac za bardzo, da sie, da sie
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:46   #917
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Codziennie biore dlugi prysznic wieczorem, przewaznie rano szybszy. Jesli wstawac mam wczesnie, wczesnie i mam malo czasu - prysznic poranny sobie odpuszczam.
Szybkie 'podmycie'

Kapiel z piana we 'wrzatku' jak mam ochote na relax.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:50   #918
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Ja się kąpię raz w tygodniu,bo więcej mi nie potrzeba i nawet nie warto wody na mnie tracić.I żeby było jasne w ciągu tygodnia prysznica nie biorę bo mi się nie chce rozbierać i później wycierać.
to taki żart?
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:53   #919
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
ja tez nie mam pojecia skad to oburzenie... myje sie wieczorem, rano zeby, twarz i tak pobieznie, a wieczorem to cala z wlosami razem i czuje sie swiezo. uzywam antyperspirantu wiec jest ok.
Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Tak tak rozumiem, ale jak ktoś kapie sie raz w tygodniu i używa antyperspirantu dla "zabicia smrodu" i uwaza ze to wystarczy to ja mowie sory. Jak ktoś sie spoci jadac autobusem bierze prysznic i jest ok, a nie chce zamaskowac to antyperspirantem i jedzie w nastepna podroz ku mojemu obrzydzeniu.
Czy ktos tu napisal ze sie kapie raz w tygodniu i uzywa antyperpirantu dla zabicia smrodu? Opanuj sie dziewczyno! Jak Ty po jezdzie autobusem jestes spocona i wali od Ciebie na kilometr no to serdecznie wspolczuje... Dla mnie to jest chore; pisanie ze smierdzi w autobusie od osoby, ktora wieczorem bierze prysznic a rano myje sie pobieznie moze to Tobie pod nosem ten smrodek paruje?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 20:55   #920
blabla51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 464
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

ja również myję się raz dziennie. nie mam określonej pory na kąpiel, czasem rano, czasem wieczorem, niekiedy w ciągu dnia.kiedy kąpie się wieczorem to następnego dnia rano tylko się odsieżam, podobnie jak inne dziewczyny myję strategiczne miejsca. latem kąpie się częściej, w upalne dni zdarzało się i 6 razy dziennie.włosy muszę niestety myć codziennie. to tyle o mnie. dodam natomiast, że nie interesuje mnie czy ktoś kąpie się 5 razy dziennie czy raz na tydzień jeżeli nie śmierdzi. nie rozumiem oburzenia, jak to można myć się tylko raz dziennie czy nie kąpać rano. a no można,ja np. jestem bardzo podatna na wszelkie przeziębienia itp. gdybym miała kąpać się codziennie rano to musiałabym wstawać 2-3 godziny wcześniej. nie chodzi tutaj o czas na kąpiel a porządne wyschnięcie, takie pobieżne nie wchodzi w grę. miałam problem z uchem, ciężkie zapalenie. męczyłam się z tym pół roku, schudłam 8 kilo więc rozumiem dlaczego nie każdy kąpie się rano.
blabla51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:56   #921
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
no mozna sie tak przebierac zeby sie nie ogladac za bardzo, da sie, da sie
No jasne,że się da.

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Sorry za bezpośredniość, ale jak genitalia można sobie pod kranem umyć? Ręcznikiem po nich miziać czy jak? To nie mycie, to ściema.

No i bez przesady, że się oglądasz raz w tygodniu, ciuchy chyba zmieniasz czy cały tydzień night&day nontoper w tych samych?
No to właśnie w misce-tak samo jak w bidecie.
A tam,ciuchy zmieniac to luz,przecież tyle co się obejrzę to przez pare sekund,a nie tak jak w wannie czy pod prysznicem.Majtki czy skarpety to wiadomo,ale koszulkę to dwa razy na tydzien zmieniam,uzywam Antidralu,a nie widzę sensu zmieniać codziennie,skoro np.dzisiaj ta "stara"jeszcze płynem do płukania i proszkiem pachnie.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:58   #922
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Majtki czy skarpety to wiadomo,ale koszulkę to dwa razy na tydzien zmieniam,uzywam Antidralu,a nie widzę sensu zmieniać codziennie,skoro np.dzisiaj ta "stara"jeszcze płynem do płukania i proszkiem pachnie.
Człowiek poci się nie tylko pod pachą
A poza tym to chyba nudno tyle dni w takich samych ciuchach chodzić
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:03   #923
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Czy ktos tu napisal ze sie kapie raz w tygodniu i uzywa antyperpirantu dla zabicia smrodu? Opanuj sie dziewczyno! Jak Ty po jezdzie autobusem jestes spocona i wali od Ciebie na kilometr no to serdecznie wspolczuje... Dla mnie to jest chore; pisanie ze smierdzi w autobusie od osoby, ktora wieczorem bierze prysznic a rano myje sie pobieznie moze to Tobie pod nosem ten smrodek paruje?
No właśnie. Trochę przesadzacie. Postępuję właśnie tak (wieczorem prysznic, rano odświeżenie) i nie śmierdzę, ani nie czuję się brudasem.

Dziewczyny zaczyna się robić śmieszne to jak w delikatny sposób próbujecie dać do zrozumienia Nemezji, że jej sposoby zachowania higieny dla was są absurdalne.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:04   #924
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Człowiek poci się nie tylko pod pachą
A poza tym to chyba nudno tyle dni w takich samych ciuchach chodzić
Nie wiem czy nudno,bo koszulka pod spodem,a na wierzchu sweter czy bluzka,więc i tak nie widzę tej koszulki
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:05   #925
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nudno,bo koszulka pod spodem,a na wierzchu sweter czy bluzka,więc i tak nie widzę tej koszulki
No a wiosną albo latem?
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:13   #926
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
No a wiosną albo latem?
Ach,wtedy,zapomniałam,że istnieje cos takiego jak wiosna,skoro w ogóle jej nie czuć.
Wtedy to równie dobrze mogę zmieniać 2 razy na dzień jak i co 2-gi dzień.Poza tym mam inne koszulki na zime,a inne na lato,dlatego zimą chodzić parę dni w jednej to nie problem.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 08:49   #927
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Czy ktos tu napisal ze sie kapie raz w tygodniu i uzywa antyperpirantu dla zabicia smrodu? Opanuj sie dziewczyno! Jak Ty po jezdzie autobusem jestes spocona i wali od Ciebie na kilometr no to serdecznie wspolczuje... Dla mnie to jest chore; pisanie ze smierdzi w autobusie od osoby, ktora wieczorem bierze prysznic a rano myje sie pobieznie moze to Tobie pod nosem ten smrodek paruje?
Tak napisał, przeczytaj wątek. Śmierdzi od osoby, która kapie sie raz w tygodniu, jeśli tego nie rozumiesz to nalezy Ci tylko wspolczuc. Albo zacznij czytac ze zrozumieniem
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:17   #928
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Zaznaczyłam odpowiedź "i rano i wieczorem", choć różnie to bywa, rano prysznic obowiązkowo dla "rozbudzenia" świetnie to na mnie działa, kiedy jestem poza domem zwykle tylko wieczorem, a rano się odświeżam, w każdym razie dzień bez prysznica dniem straconym!! kąpiele w wannie znacznie rzadziej, bo to dość czasochłonne, choć przyjemne Zastanawiam się jak to jest z kwestiami np depilacji u osób, które deklarują kąpiele co kilka dni przecież to zwykle robi się przy okazji wieczornego/porannego mycia interesujący wątek
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:19   #929
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Czy ktos tu napisal ze sie kapie raz w tygodniu i uzywa antyperpirantu dla zabicia smrodu? Opanuj sie dziewczyno! Jak Ty po jezdzie autobusem jestes spocona i wali od Ciebie na kilometr no to serdecznie wspolczuje... Dla mnie to jest chore; pisanie ze smierdzi w autobusie od osoby, ktora wieczorem bierze prysznic a rano myje sie pobieznie moze to Tobie pod nosem ten smrodek paruje?

jak sie mocno pocisz, to sie kap i 5 razy dziennie, mnie to nie przeszkadza. rozni ludzie- rozne potrzeby , wiec nie generalizujmy, a przegiecia w kazda ze stron dobre nie sa.


przepraszam za brak polskich liter
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:40   #930
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy kąpiecie się codziennie ? Ale szczerze..... :)

Papiszynko, ale sa osoby, których pot wydziela nieprzyjemny zapach, często jest to powiązane z dietą albo jakimis schorzeniami. Więc w przypadku takiej osoby pobieżne ranne umycie sie często nie wystarcza.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.