Trądzik: hormony, anytkoncepcja - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 17:50   #481
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez coca-coliczka Pokaż wiadomość
Kobietki.. moze i ja powinnam zrobic badania hormonalne?
tylko jest mały problem.
biore pigulki. wiec z badan chyba lipa, hm?
pozdrawiam cieplutko
Z tego co wiem, to istnieją różne normy i interpretacje wyników badań hormonalnych w zależności od tego czy bada je się "normalnie", czy też pod działaniem tabletek..
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 12:38   #482
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to istnieją różne normy i interpretacje wyników badań hormonalnych w zależności od tego czy bada je się "normalnie", czy też pod działaniem tabletek..

Poważnie??

Lekarz mi powiedział ze wyniki nie byłyby prawdziwe
Zreszta jakby to wziąść na logike to ma duzo racji i nie robie sobie badan hormonow


Dzis przyklejam kolejny plasterek zobaczymy czy mi sie cera pogorszy
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:06   #483
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

No aż sprawdziłam, żeby nie skłamać i ja tak miałam na swoich badaniach. Np. dla testosteronu jest rozgraniczenie na kobiety "normalne", te, które stosują antykoncepcję, a także kobiety po menopauzie. Jednak z tego, co widzę, nie ma to większego znaczenia, bo normy są prawie takie same.
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:55   #484
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez coca-coliczka Pokaż wiadomość
Fuxia super! to trzymaj kciuki i za mnie :sg:
(bo ja trzymalam skutecznie )
swoja droga- czy tez macie marzenie by wyjsc po bulki bez sladu fluidu?
: )


"małe wielkie marzenia"
ja w każdy weekend staram sie wychodzić po bułki totalnie naturalnie i udaje się
Wygrywam po 9 letniej walce z trądzikiem ;]
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 21:14   #485
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

hej dziewczyny mam straszne problemy z cera od 3 lat sie mecze i mam juz dosc tylko wpadam w depresje przez te moje pryszcze. Obecnie biore diane35 skonczylam pierwsze opakowanie i wygladam okropnie tak jak na poczatku przed wszystkimi kuracjami. Mam nadzieje ze mi to przejdzie kazdy mowi ze do 3 miesiecy dopiero widac rezultaty a co wy o tym myslicie???? tez mialyscie takie doswiadczenia z diana ?????? czy wogole bralyscie ja????
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:01   #486
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez maksylka0207 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam straszne problemy z cera od 3 lat sie mecze i mam juz dosc tylko wpadam w depresje przez te moje pryszcze. Obecnie biore diane35 skonczylam pierwsze opakowanie i wygladam okropnie tak jak na poczatku przed wszystkimi kuracjami. Mam nadzieje ze mi to przejdzie kazdy mowi ze do 3 miesiecy dopiero widac rezultaty a co wy o tym myslicie???? tez mialyscie takie doswiadczenia z diana ?????? czy wogole bralyscie ja????

Twój lekarz ma racje mozna czekac 3 miesiace na poprawe a nawet i pół roku w ciężkich przypadach wiec sie nie załamuj tylko uzywaj dalej, powinno pomóc.
Jeśli nie pomoże to możesz sprobować z Cilestem albo plastrami Evra też mają takie działanie

A u mnie na buzi ehhh no coz z policzkami super bo zero syfów, strupki zeszły mam pare blizn ale z dnia na dzien bledną, ale broda to jest raczej oropna ciagle robia mi sie takie żółte syfy bardzo płytkie co prawda ale codziennie mam ze dwa wiec znow strup na strupie
Chyba dopiero 3 opakowanie przyniesie poprawe
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 14:14   #487
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

dzieki na pocieszenie mam nadzieje ze tek bedzie, tylko teraz stresuje sie bo nie dostalam jeszcze miesiaczki sama niewiem dlaczego kiedys jak bralam tabsy antykoncepcyjne nie mialam takich problemow mimo ze to dopiero jeden dzien jak myslicie to jest normalne bo ja zabardzo sie na tym nie znam.
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 15:00   #488
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

ja biorę dianę już 5 miesiąc i nic nie pomogło. wydaje mi się, że jeśli trądzik nie ma podłoża hormonalnego to nie ma co oczekiwać cudów.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:23   #489
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

tez tak zawsze myslalam ale mi nic nie pomagalo wsumie testy hormonalne mam ok ale juz sama nie wiem co mam robic jak bylam ostatnio u dermatologa to polecil mi kuracje pochodna witaminy a ale ja sie obawiam troche tego poniewaz nie mieszkam aktualnie w Polsce wiec jak narazie dal mi Diane. Ja zawsze mialam wiekszy problem przed miesiaczka tak to nie bylo az tak strasznie wiec moze jednak ta Diana mi pomoze, jesli nie to za pol roku wracam do kraju juz na stale wiec pomysle o tej wczesniejszej propozycji
pozdrawiam
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:57   #490
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
ja biorę dianę już 5 miesiąc i nic nie pomogło. wydaje mi się, że jeśli trądzik nie ma podłoża hormonalnego to nie ma co oczekiwać cudów.
No raczej nie ma, bo jeśli przyczyną trądziku są np. dolegliwości układu pokarmowego (a podobno nie jest to rzadka przyczyna), to jak tu oczekiwać, że tabletki anty coś pomogą? :P
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 22:11   #491
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez maksylka0207 Pokaż wiadomość
tez tak zawsze myslalam ale mi nic nie pomagalo wsumie testy hormonalne mam ok ale juz sama nie wiem co mam robic jak bylam ostatnio u dermatologa to polecil mi kuracje pochodna witaminy a ale ja sie obawiam troche tego poniewaz nie mieszkam aktualnie w Polsce wiec jak narazie dal mi Diane. Ja zawsze mialam wiekszy problem przed miesiaczka tak to nie bylo az tak strasznie wiec moze jednak ta Diana mi pomoze, jesli nie to za pol roku wracam do kraju juz na stale wiec pomysle o tej wczesniejszej propozycji
pozdrawiam
to dziwne, że lekarz przepisuje Ci Diane, która zawiera silny antyandrogen skoro masz badania hormonalne w normie. To tak jakby dawać leki na serce ludziom, którzy mają je zdrowe
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 22:19   #492
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
No raczej nie ma, bo jeśli przyczyną trądziku są np. dolegliwości układu pokarmowego (a podobno nie jest to rzadka przyczyna), to jak tu oczekiwać, że tabletki anty coś pomogą? :P
no właśnie o to mi chodzi
niektóre wizażanki piszą, że nie widzą poprawy, więc zasugerowałam tylko, że problemy mogą leżeć gdzie indziej.
u mnie ani dermatolog ani ginekolog nie potrafił odnaleźć przyczyny, wszystkie badania dobre i nie działają ani tabletki ani antybiotyki.
Dianę biorę z powodu dużych problemów z okresem, a teraz także z powodu brania izoteku.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 22:50   #493
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Unhappy Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez *moonlight eyes* Pokaż wiadomość
to dziwne, że lekarz przepisuje Ci Diane, która zawiera silny antyandrogen skoro masz badania hormonalne w normie. To tak jakby dawać leki na serce ludziom, którzy mają je zdrowe

wsumie to ja zaproponowalam te tabletki poniewaz kilka dziewczyn mialo podobnie jak ja i diana im pomogla, bylam w takiej desperacji ze zaproponowalam to a moj dermatolog to tylko liczy na moja kase i nic pozatym jesli mi to nie pomoze to chyba zamkne sie w szpitalu dermatologicznym i moze tam mi pomoga

a mam pytanie bo szczerze mowiac nic jeszcze nie slyszalam o izoteku bo juz kilka razy byl wymieniany
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 15:44   #494
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

maksylka0207 mysle ze po pierwszym opakowaniu trudno doszukiwać sie poprawy bo to jeszcze zbyt krótki okres terapii

Z tego co mi wiadomo na temat moich plastrów antykoncepcyjnych to mają one działanie przeciwłojotokowe a ja podobnie jak wy mam wszystkie hormony w porządku a i Diana mi pomogła i Evra teraz też.
Nie chce niczego sugerować ponieważ nie jestem lekarzem, ale moze lepiej zmienić na Cilest bo ma mniejszą dawkę hormonów a dodatkowo jest zarejestrowany w Polsce jako przeciwłojotokowy, ale te sprawy musisz omówić z lekarzem

Nie poddawaj się jednak z Dianą i stosuj- mój ginekolog powiedział że przy ciężkich stanach trądziku na poprawę czeka sie nawet pół roku
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:34   #495
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

dzieki za dobre slowa bo ja juz naprawde nie wiem co mam robic i doszukuje sie zlego wszedzie. Wiem ze musze poczekac kilka miesiecy z poprawa i mam nadzieje ze taka nastapi. pozdrawiam
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 12:04   #496
natijack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

czesc wszystkim, ja biorę diane35 juz 5 miesiąc a po 3 juz zauwazylam poprawe, tak jak u większosci z was zauwazylam w wypowiedziach.. myslę ze na tym to polega niestety ze po odstawieniu ich problem wraca... bylam wczoraj u specjalisty dermatolog i wypytalam o wszystko.. niestety mala zalamka byla, no ale coz, trzeba walczyc.. teraz będe chodzila na zabiegi co tydzien jeden, jest ich 4. nazywają się easy peel ktore mają na celu usunąc przebarwienia, czerwone plamki powstale po krostkach... następnie co 3 tygodnie czeka mnie kolejny zabieg o nazwie yellow peel ktory z kolei ma na celu usunięcie nieduzych bliznych po owych krostkach.. no i to tyle.. ma pomoc, tzn calkowicie pozbyc się wsystkiego nie fajnego z mojej buzki.. nie malo to bedzie mnie kosztowalo, ale zrobie wszystko aby moc normalnie funkcjonowac ze tak powiem, bez ciąglego nakladania tapet itp, co wygląda juz w ogole paskudnie.. no i samopoczucie prawda?/ to jest najwazniejsze.. ja mam juz dosc walki z tym, więc mam nadzieje ze będzie dobrze....;;
natijack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 13:27   #497
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Jest tutaj wątek o dziewczynach które odstawiały tabletki i stosowały róózne sposoby żeby tego trądziku po odstawieniu uniknąć
Wiele z nich robiło kwasy i róznego rodzaju peelingi u dermatologa
Jak bedziesz chciała odstawić Diane to nie rób tego odrazu tylko przejdź na jakieś tabsy z mniejszym poziomem hormonów i zrob pare zabiegów na buzie
I sie nie stresuj na zapas
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:43   #498
natijack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

och, wlasnie zapomnialam dopisac, ze koncze diane ostatnie opakowanie, i za tydzien przeskakuje na jeanine.. takze narazie nie rezygnuje z tabletek, sądze ze za krotko je biore, co za tym idzie, boję sie ze gdybym je od razu odstawila wlasnie mi to wszystko powroci... takze, biorę jedno, a leczę drugie... bez stresa, hihi, narazie mam spokoj...bez większych nerwow, choc diane strasznie wręcz na mnie wplywają..chodzi mi o fatalne samopoczucie, ciągle zmęczenie, niechęc do WSZYSTKIEGO itp itd.. takze mam nadzieje ze jeanine nie będą tak wplywac.. pozdr...;;;
natijack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:58   #499
natijack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

acha, jeszcze jedno, co do tych zabiegow ktore mnie czekają, lekarz przepisala mi takie wstępne masci, chyba po to, zeby buzka sie przygotowala do takiego chemiczneho szoku, tych kwasow itp.. są to skinoren,-codziennie rano, i Locacid,- na początek dwa razy w tygodniu, gdyz to silny lek.. no i koniecznie krem z filtrami, ja mam najwyzszy bo 60,, a byc musi gdy stosuje się te kremy.. slonce zle wplywa na takie przebarwienia i moze je głęboko utrwalic... ;; takze po lecie dla mnie..
natijack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 15:00   #500
sasza21
Raczkowanie
 
Avatar sasza21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 160
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez natijack Pokaż wiadomość
och, wlasnie zapomnialam dopisac, ze koncze diane ostatnie opakowanie, i za tydzien przeskakuje na jeanine.. takze narazie nie rezygnuje z tabletek, sądze ze za krotko je biore, co za tym idzie, boję sie ze gdybym je od razu odstawila wlasnie mi to wszystko powroci... takze, biorę jedno, a leczę drugie... bez stresa, hihi, narazie mam spokoj...bez większych nerwow, choc diane strasznie wręcz na mnie wplywają..chodzi mi o fatalne samopoczucie, ciągle zmęczenie, niechęc do WSZYSTKIEGO itp itd.. takze mam nadzieje ze jeanine nie będą tak wplywac.. pozdr...;;;
jeanine to moje pierwsze tabletki jakie ginekolog przepisal mi na pryszcze i powiem ze byly dla mnie zbawienne-po jakichs 2-och opakowaniach buźke mialam bez pryszcza glaciutka ale po przygodzie z tabletkami( bralam z 6 rodzajow bo za kazdym razem cos mi dolegalo,albo poprostu sama sobie to wmawialam) w czasie brania triquilar(tablety starej generacji) tak mnie wysypalo na brodzie ze tylko lezesz i ryczec. ale teraz biore jasmin i jest ok
sasza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 16:10   #501
natijack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

hej sasza21 , a czy mozesz cos napisac o tym jak wplywają na Ciebie te jeanin?? tzn, chodzi mi o przede wszystkim samopoczucie, nastawienie do czegos, itd itd... bo jak juz wspomnialam, po diane35 to po prostu koszmar, moj facet nie moze wytrzymac ze mną, ;; ciągle kaprysy, nerwy, czepianie się nie wiadomo o co tak naprawdę.. i w ogole klotnie i lzy bez powodu, czasem chodzę po moieszkaniu i placzę, i najgorsza--nie wiem o co mi kaman.. wszystko mnie drazni..!!! po prostu nie da się zyc w ten sposob.. a dodam, co wazne, ze nigdy wczesniej nie miewalam takich nastrojow i napadow.. to jakis koszmar te diane35, fakt faktem, ze na prawde pomogly mi na cere, ale jedno leczą a wychodzi drugie.... takze teraz to nawet nie potrafię się cieszyc tą moją w miare ok cerą.... och co za swinstwa trzeba brac.. mam nadzieje ze jeanin nie będą takie paskudne.. pozdrawiam..
natijack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:42   #502
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

Cytat:
Napisane przez natijack Pokaż wiadomość
hej sasza21 , a czy mozesz cos napisac o tym jak wplywają na Ciebie te jeanin?? tzn, chodzi mi o przede wszystkim samopoczucie, nastawienie do czegos, itd itd... bo jak juz wspomnialam, po diane35 to po prostu koszmar, moj facet nie moze wytrzymac ze mną, ;; ciągle kaprysy, nerwy, czepianie się nie wiadomo o co tak naprawdę.. i w ogole klotnie i lzy bez powodu, czasem chodzę po moieszkaniu i placzę, i najgorsza--nie wiem o co mi kaman.. wszystko mnie drazni..!!! po prostu nie da się zyc w ten sposob.. a dodam, co wazne, ze nigdy wczesniej nie miewalam takich nastrojow i napadow.. to jakis koszmar te diane35, fakt faktem, ze na prawde pomogly mi na cere, ale jedno leczą a wychodzi drugie.... takze teraz to nawet nie potrafię się cieszyc tą moją w miare ok cerą.... och co za swinstwa trzeba brac.. mam nadzieje ze jeanin nie będą takie paskudne.. pozdrawiam..
Twoje złe nastroje powinny zasugerowac twojemu lekarzowi zeby ci zmienił tabletki
Ja po Harmonecie nie dość ze całe dnie płakałam to jeszcze chodziłam cała w syfach, a teraz mam plasterki Evra i wszystko powoli wraca do normy no i wreszcie nie płacze bez powodu i dużo sie uśmiecham
Chodzi o to zebyś po Dianie nie przeskakiwała na tabletki o bardzo niskim poziomie hormonów tylko stopniowo zmniejszała dawke
Zapytaj o to swojego lekarza
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:37   #503
natijack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

moj lekarz jest dobrym ginekologiem, zawsze, przy kazdej wizycie pyta mnie jak moje samopczucie, waga itp.. koncze diane35 , zaczynam jeanin, gdyz uprzedzalam go ze nie chce zbyt dlugo brac tej chemii ze względu na zdrowie.. wiem ze diane35 są najmocniejszą dawką hormonow, dlatego tez, lekarz stwierdzil na podstawie mojego początkowego stanu cery, ze 5 miesięcy na diane35 wystarczy i potem przejdę na slabsze proszki.. no i potem stopniowo oczywiscie będziemy odstawiac.... przypomne ze moja cera nie miala takiego tragicznego podloza trądziku, zglosilam się do lekarza gdy tylko zauwazylam ze cos nie tak sie zaczyna dziac z moją cerą, uzywalam njleprzych kosmetykow, dbalam jak tylko moglam, no ale ze nie widzialam poprawy a wręcz przeciwnie wszystko mi sie nasilalo, nie chcialam dopuscic do większych zmian...więc jak najszybciej zdecydowalam sie na hormony.. no i tym sposobem, po 3 miesiącach wszystko mi poginęlo ladnie, tyle tylko jak juz wspomnialam pozostaly mi blizny i plamki po wczesniejszym wyciskaniu ... pozdrawiam.. / walczę dalej... mam nadzieję ze moje dobre samopoczucie wroci....;;
natijack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:39   #504
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

hej dziewczyny mam takie pytanie przedewszystkim do Natijack biore Diane dopiero pierwsze opakowanie skonczylam i powinnam dostac miesiaczke ale niestety juz 3 dni po ostatniej tabletce a ja nadal nie mam i nie moge sie skataktowac z moim lekarzem bo nie moge sie do niej dodzwonic a wizyte u lekarza normalnego mam dopiero w przyszlym tygobniu ( nie mieszkam w Polsce) i troche sie stresuje czy cos sie ze mna nie dzieje czy to jest normalne?????
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:41   #505
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

a co do mojego samopoczucia po Dianie to nie jest az tak zle troche moze jestem zmeczona ale chodze na silownie to moze od tego haha bardzo sie balam wlasnie mojego stanu psychicznego po tych tabletkach ale nie jest tak zle
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 12:01   #506
natijack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

maksylka0207, wiesz co, kochana, bierzesz dopiero pierwsze opakowanie, tak jak napisalas, więc narazie nic nie mozna stwierdzic po tym, gdyz moje samopoczucie, zmiany itd, jak opisywalam, dopadly mnie dopiero miesiąc temu, a biore diane juz pol roku, teraz na szczescie koncze.... wiec, gdy pobierzesz je dluzej to dopiero moze cie dopasc to wszystko, ja na początku tez czulam sie ok i nic sie ze mna nie dzialo... a teraz?? nie mogę sie pozbierac..a co do okresu, to powinien wystąpic tak jak jest napisane, 2, 3 dni po wzięciu ostatniej tabletki, ale nie sugeruj sie tym, ja po pierwszym opakowaniu tez sie balam, bo nie dostalam miesiączki tak jak bylo napisane, dopiero po kilku opakowaniach uregulowalo mi sie wszzystko i okres pojawia sie juz regularnie, czyli 3, a czasem 4 dni po wzięciu ostatniej tabletki,,,wiec tym kochana sie nie przejmuj bo na prawde nic nie jest w stanie ci sie stac.... jak by co to odpowiem na kazde twoje pytanko, gdyz ty widze jestes początkująca z diane a ja juz troche z nią przeszlam, wiec sluze... i powodzenia.... ;;
natijack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 19:28   #507
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

dokladnie Natijack jestem poczatkujaca i szczerze mowiac nie jestem rozeznana w antykoncepcji hahaha. A co do okresu to chyba zabardzo zaczelam panikowac bo wlasnie dzisiaj dostalam mam nadzieje ze jest wszystko ok. Jesli bede miala jakies pytania to napewno zglosze sie do ciebie dzikuje i pozdrawiam
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:17   #508
natijack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 66
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

co do prochow to tez nie jestem jakąs znawczynią wielką, po prostu jesli wiem cos na wlasnym doswiadczeniu, czemu mam sie nie podzielic i nie wyrazic tego.. tak więc ja tez jestem trochę laik w tym wszystki, tez tu szukam wszystkiego co mogloby mi pomoc, tyle mogę ci opdpowiedziec co wiem po sobie... a ze biorę trochę juz te diane paskudne więc odpowiadam z milą chęcią gdy ktos pyta..tu Ty...; ciekawa jestem czy Ciebie dopadnie takie fatalne samopoczucie po pigulkach..;; pozdrawiam..)
natijack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 18:39   #509
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

mam nadzieje ze mnie to ominie hahaha ale wieze ze sobie poradze bo bardzo zalezy mi na tym zeby znow byc zdrowa i zrobie wszystko zeby tak bylo
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:55   #510
maksylka0207
Raczkowanie
 
Avatar maksylka0207
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 33
Dot.: Trądzik: hormony, anytkoncepcja

jestem juz prawie po polowie nastepnego opakowania i powiem ze widze roznice dalej mnie wysypuje ale juz mniej i mam nadzieje ze w nastepnych miesiacach bedzie jeszcze lepiej
maksylka0207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-04 16:07:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.