BARDZO wysokie czolo + bardzo rzadkie wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-01, 11:47   #1
rzodkiewka1
Raczkowanie
 
Avatar rzodkiewka1
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59

BARDZO wysokie czolo + bardzo rzadkie wlosy


Dziewczyny prosze, doradzcie cos, cokolwiek ;(
Mam okropnie wysokie i szerokie czolo (+zakola); czolo ma ok 9 -10cm. I jest mega szerokie. do tego mam bardzo cienkie wlosy, ze z grzywki po kilku godzinach robia sie strąki i wyglada strasznie. Jakby tego bylo malo bardzo tlusta cere wiec te straki przyklejaja mi sie do tego tlustego czola, ktore jest tluste juz max 2 godz po nalozeniu kosmetykow. Uzywam jakichs bibulek czy chusteczek i przykladam je do twarzy zeby to choc troche zniewlowac, ale musialabym robic to co 20 minut a nie kazdy w pracy moze sobie na to pozwolic. No i ogolnie jest to meczace. Dlatego spryskuje ta zasrana grzywke lakierem do wlosow - wtedy przyanjmniej mi sie trzyma i mimo ze mam tluste czolo to nic sie mi nie klei i nie ma strakow. Ale taka grzywka spryskana lakierem swieci sie jak psu jaja i to tez wyglada okropnie.....;( a wcale nei daje niewiadomo ile tego lakieru. ja juz naprawde nie mam sily, strasznie mi to odbiera pewnosc siebie, czuje sie jakis niedorowzoj z wodoglowiem, serio.....
zeby te wlosy byly chociaz grubsze, to pol biedy, ale mam ich mega malo, niestety u mnie w rodzinie kazdy ma ten problem....
czy jest jeszcze jakas opcja co mozna zrobic poza uciachaniem sobie tego strasznego czola? :/
rzodkiewka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 13:12   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: BARDZO wysokie czolo + bardzo rzadkie wlosy

Hej Tak, da się coś z tym zrobić. Przede wszystkim zaakceptuj fakt, że czoło jest wysokie - uwierz, że wysokie czoła potrafią być piękne i podobno świadczą o wysokiej inteligencji Lepiej takie, niż super niskie (bez urazy dla nikogo, to po prostu moje zdanie). Po pierwsze - odpowiedni szampon, który ograniczy przetłuszczanie i lekko usztywni włosy. Moi faworyci to Pharmaceris Keratineum -ten czerwony na wypadanie, dostępny w aptekach. Fajnie delikatnie usztywnia, wzmacnia i włosy nabierają optycznej gęstości. Z naturalnych - Avalon Organics rozmarynowy - on z kolei lekko matuje, co mogłoby Ci się spodobać - dostępny w sklepach internetowych. Po drugie- przerzuć się na mocno matujący puder naturalny, może być jakiś mineralny, podobno super matuje ryżowy. Oprócz tego grzywkę możesz lekko zmatowić suchym szamponem albo wydajna i tania opcja -pudrem dla dzieci Babydream z rossmanna. Jeśli lakier pomaga - używaj dalej, za to poszukaj takiego który nie nabłyszcza za mocno - poszperaj w internecie. I postaraj się zagęścić włosy - polecam tonik-wcierkę normalizującą Vianek lub słynnego Jantara - w przypadku Twoich włosów najlepiej przed myciem na całą noc. Powinno pomóc
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 05:23   #3
orrka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: BARDZO wysokie czolo + bardzo rzadkie wlosy

Tak, dobra rada przedmówczyni. Ja mam podobny problem. Wybrałam sie na mezoterapie osoczem. Będę zdawać relacje. Na tą chwile nie ma co komentowac bo byłam dopiero kilka dni temu.
Pozdrawiam
orrka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-16 06:23:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.