Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-09, 20:56   #1321
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Juz 63 gosci na belce
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 20:59   #1322
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja w S kupowalam Meteoryty, to byly po 160 w promocji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A za 140 pod koniec roku
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:00   #1323
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Cudne, takie inne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:00   #1324
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pingwin, czy Ty znasz znaczenie słów, których używasz?

Jestem oszustką, bo chciałam dziś dopłacić do karty upominkowej w znacznej części wykorzystanej po to na przykład, by tę kartę dać komuś w prezencie?

Nie wykorzystałam żadnej dziury w systemie, nie wbiłam żadnego tajnego kodu i nie musiałam tego robić, bo opcja taka w systemie sefory nie jest zablokowana (co dla informatyka chyba problemem być nie powinno).

A nazywasz mnie oszustką dlatego, że w seforze pracują debile, którzy nie potrafią wprowadzić systemu liczenia punktów, który uważasz za słuszny.



Super

Nie mogę pogrubić w tel :-/ ale uwazam ze za gapowe się płaci i tyle. Tym sposobem dziewczyny maja m.in. karty 3 za 2, tanio perfumy MJ, czy masła/peelingi S duże pojemności po śmiesznych cenach. Błąd S to okazja dla niejednej z nas, z tym ze tu się takimi błędami dzielimy, a przecież nie jesteśmy jedyne, które kupują i wychwycaja takie pomyłki w odpowiednim momencie. Co jak co ale taka firma powinna być bardziej zorganizowana, a tu co chwile wychodzą jakieś kwiatki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:02   #1325
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 488
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

dziewczyny szybkie pytanie, chce cos z S. Będę placic pol karta pol z konta, mam wpisac od razu dwie karty czy najpierw upominkowa a potem przekieruja mnie do kredytowej? jeszcze nigdy nie placilam obiema naraz.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:03   #1326
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Liv dotarł wczoraj flakon po Alienie! I pasuje, działa bez zarzutu Dziękuję Ci bardzo, bardzo, uratowałaś moje alieniątko

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Odebrał mi dzisiaj tż-ej perfumy z tagomago

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam grażyńskie zamówenie w S są nowe całkiem fajne próbki

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie fajne kolczyki

http://yes.pl/paisley-zlote-kolczyki-27608

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
A za 140 pod koniec roku
To bylo pod koniec roku na promo -25% czy jakos tak, ale kupowalam po tym jak zobaczylam podwyzki. To chyba bylo 4 albo 5 lat temu Chcialam kupic i tak dlugo sie namyslalam az podrozaly

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:04   #1327
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny szybkie pytanie, chce cos z S. Będę placic pol karta pol z konta, mam wpisac od razu dwie karty czy najpierw upominkowa a potem przekieruja mnie do kredytowej? jeszcze nigdy nie placilam obiema naraz.

Ja najpierw podarunkowa wpisywałam a potem przelew, ale tylko raz tak robiłam, mogłam zle zapamiętać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 21:04   #1328
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Juz 63 gosci na belce
70 temat dziur w systemie to siedzi gawiedź i robi notatki
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:06   #1329
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny szybkie pytanie, chce cos z S. Będę placic pol karta pol z konta, mam wpisac od razu dwie karty czy najpierw upominkowa a potem przekieruja mnie do kredytowej? jeszcze nigdy nie placilam obiema naraz.
najpierw podaj dane z upominkowej, a jesli na niej będzie za malo srodków,
to każą Ci podać dane karty kredytowej/debetowej zeby pobrać brakujące zł
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:08   #1330
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie jest akceptowalne, skoro mi i 2 osobom system anulował zamówienia z produktami za 200, do tego karta za 100 i opłacone groszami z karty up (bez żadnych miniatur) i reszta kartą VISA/MC. Dokładnie po 5min przychodził mail z info o anulowaniu, więc to nie pracownik anuluje, tylko system - dodam, że zamówienia były robione późnym wieczorem/w nocy, więc takie transakcje automat odrzucał. Wydaje mi się, że po prostu miałaś szczęście, że trafiłaś na błąd systemu i dzięki temu udało Ci się zrobić takie zamówienia później. Jakieś zmiany robili i coś nie pykło, tak samo jak z kartami w promocji
Widzisz, po raz kolejny wiesz więcej niż wie sama sefora . Tłumaczono mi dziś, że zamówienia trafiają do działu weryfikacji (nie wszystkie, wyrywkowo), tam pracownik anulował moje zamówienie wpisując nieprawidłową przyczynę anulowania (co spowodowało mój wnerw).

Zostawmy to już, temat uważam za zakończony. Jestem oszustką i niech tak zostanie

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny szybkie pytanie, chce cos z S. Będę placic pol karta pol z konta, mam wpisac od razu dwie karty czy najpierw upominkowa a potem przekieruja mnie do kredytowej? jeszcze nigdy nie placilam obiema naraz.
Kolejność jest obojętna, i tak i tak będzie dobrze.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:10   #1331
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 488
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

dzięki, zlozylam. Wzielam maske na noc z Shiseido pojawila się w końcu, a już dawno chciałam ja wyprobowac.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 21:37   #1332
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Pytałam na drugim wątku, ale bez odzewu.

Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z mezoterapii skóry głowy?

Tak mi lecą włosy przez chorobę, że jestem załamana, nic już nie pomaga Nie wiem, czy warto inwestować w tą mezoterapię i ile zabiegów przynosi skutek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:42   #1333
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pytałam na drugim wątku, ale bez odzewu.

Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z mezoterapii skóry głowy?

Tak mi lecą włosy przez chorobę, że jestem załamana, nic już nie pomaga Nie wiem, czy warto inwestować w tą mezoterapię i ile zabiegów przynosi skutek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli dobrze kojarzę, to chyba Oktawia robiła, więc jest szansa na pomoc. Tylko może na wszelki wypadek przypomnij sie rano, żeby pytanie nie zagubiło sie w gąszczu postów
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:48   #1334
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
mocno powiedziane
równie dobrze można kupić kartę, potem za nią kupić szanela,
potem tego szanela oddać i dostać za niego zwrot na kartę.

Wychodzi na to samo, tylko zamoroty więcej
no ale może brzmi ładniej - ten klient nie oszukuje, ten klient się rozmyśla
Teraz już nie można - jak się płaci kartą upominkową to można tylko wymieniać w stacjo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:50   #1335
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Witam się w nowym wątku już na 45 stronie.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
No i chcialam Neath i Kjd3 podziekowac za przemile spotkanie i wymianke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja też dziękuję
Miło było mi Was poznać Szkoda, że musiałam uciekać.
Również dziękuję .
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość

Zostawmy to już, temat uważam za zakończony.
Dokładnie!
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:54   #1336
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Teraz już nie można - jak się płaci kartą upominkową to można tylko wymieniać w stacjo
a jesli zwracałabym pocztą ?
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 21:59   #1337
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Widzisz, po raz kolejny wiesz więcej niż wie sama sefora . Tłumaczono mi dziś, że zamówienia trafiają do działu weryfikacji (nie wszystkie, wyrywkowo), tam pracownik anulował moje zamówienie wpisując nieprawidłową przyczynę anulowania (co spowodowało mój wnerw).

Zostawmy to już, temat uważam za zakończony. Jestem oszustką i niech tak zostanie



Kolejność jest obojętna, i tak i tak będzie dobrze.
Każdy wie więcej, niż ludzie ma infolinii S Oni mówią ciągle coś innego i prawie zawsze bzdury Też chciałam wykorzystać 1.20zł z karty upominkowej i nie przeszło To nie jest wyrywkowo sprawdzane, bo na kilku zamówieniach sprawdziłyśmy, że wszystkie były anulowane z automatu po dokładnie 5min - nie wierzę, że siedzi o 2. w nocy jakiś pracownik S i anuluje takie zamówienia, każde po dokładnie takim samym czasie

Nie mówię, że jesteś oszustką, ale klikanie karty za kartę jest drobnym oszustwem Wydaje mi się, że nie ma co drążyć tematu, bo taka opcja i tak już jest nieaktualna.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
a jesli zwracałabym pocztą ?
A pocztą to chyba można Wtedy wciskają zwrot środków jako kupon online, ale chyba można się domagać przelewu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 22:02   #1338
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Dziewczyny, gdyby któraś z Was chciała się pozbyć tej mini pomadki Marca z boxa/rzodkiewy, to jestem chętna " mogę oddać całą zawartość rzodkiewy plus coś od siebie dorzucę

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-12-09 o 22:06
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 22:25   #1339
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Każdy wie więcej, niż ludzie ma infolinii S Oni mówią ciągle coś innego i prawie zawsze bzdury Też chciałam wykorzystać 1.20zł z karty upominkowej i nie przeszło To nie jest wyrywkowo sprawdzane, bo na kilku zamówieniach sprawdziłyśmy, że wszystkie były anulowane z automatu po dokładnie 5min - nie wierzę, że siedzi o 2. w nocy jakiś pracownik S i anuluje takie zamówienia, każde po dokładnie takim samym czasie

Nie mówię, że jesteś oszustką, ale klikanie karty za kartę jest drobnym oszustwem Wydaje mi się, że nie ma co drążyć tematu, bo taka opcja i tak już jest nieaktualna.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



A pocztą to chyba można Wtedy wciskają zwrot środków jako kupon online, ale chyba można się domagać przelewu
Tylko kupon online
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-09, 22:29   #1340
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Tylko kupon online
Mi tak zwrócili za jeden produkt Dla mnie to w sumie nie ma za bardzo różnicy - i tak w S przehulam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 22:35   #1341
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Teraz już nie można - jak się płaci kartą upominkową to można tylko wymieniać w stacjo
A jak się zapłaciło częściowo kartą? Chciałam anulować zamówienie, które opłaciłam w części kartą upominkową, a niestety odpisali mi, gdy już odebrałam paczkę. Myślałam, ze jak oddam w stacjo, to szybciej dostanę zwrot części pieniążków, a 50 zł, które płaciłam bonem na kartę upominkową
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 22:40   #1342
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
A jak się zapłaciło częściowo kartą? Chciałam anulować zamówienie, które opłaciłam w części kartą upominkową, a niestety odpisali mi, gdy już odebrałam paczkę. Myślałam, ze jak oddam w stacjo, to szybciej dostanę zwrot części pieniążków, a 50 zł, które płaciłam bonem na kartę upominkową
W stacjo w Warszawie teraz jest problem ze zwrotem - tzn nawet z wymianą robią problem, koleżanka poszła do stacjo na Pradze bez tej kartki i chciała wymienić produkt na jakiś inny, to babka kazała jej dzwonić na infolinię po numer zamówienia, bo bez tego nie może przyjąć Na Marszałkowskiej babka mi w tym tyg powiedziała, że nie przyjmują produktów z e-sklepu i trzeba wysyłkowo wszystko załatwiać. Na Nowym Świecie zwracają całość na kartę upominkową. Nie wiem na razie jak jest w innych S teraz, ale widzę, że pogorszyło się Może lepiej zadzwoń najpierw do S, gdzie chcesz zwrócić i się dowiedz czy tam zwroty przyjmują i czy dają zwrot gotówki, czy całość na kartę upominkową.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-12-09 o 22:42
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 23:14   #1343
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W stacjo w Warszawie teraz jest problem ze zwrotem - tzn nawet z wymianą robią problem, koleżanka poszła do stacjo na Pradze bez tej kartki i chciała wymienić produkt na jakiś inny, to babka kazała jej dzwonić na infolinię po numer zamówienia, bo bez tego nie może przyjąć Na Marszałkowskiej babka mi w tym tyg powiedziała, że nie przyjmują produktów z e-sklepu i trzeba wysyłkowo wszystko załatwiać. Na Nowym Świecie zwracają całość na kartę upominkową. Nie wiem na razie jak jest w innych S teraz, ale widzę, że pogorszyło się Może lepiej zadzwoń najpierw do S, gdzie chcesz zwrócić i się dowiedz czy tam zwroty przyjmują i czy dają zwrot gotówki, czy całość na kartę upominkową.
Dziękuję

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Czy Któraś już dostała pompona z zamówień douglasowych albo brelok Saab?
M0żna obejrzeć realne foto?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 23:28   #1344
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Czy Któraś już dostała pompona z zamówień douglasowych albo brelok Saab?
M0żna obejrzeć realne foto?
Zdjęcie zakupów z pomponem ktoś wczoraj wrzucał
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 23:29   #1345
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W stacjo w Warszawie teraz jest problem ze zwrotem - tzn nawet z wymianą robią problem, koleżanka poszła do stacjo na Pradze bez tej kartki i chciała wymienić produkt na jakiś inny, to babka kazała jej dzwonić na infolinię po numer zamówienia, bo bez tego nie może przyjąć Na Marszałkowskiej babka mi w tym tyg powiedziała, że nie przyjmują produktów z e-sklepu i trzeba wysyłkowo wszystko załatwiać. Na Nowym Świecie zwracają całość na kartę upominkową. Nie wiem na razie jak jest w innych S teraz, ale widzę, że pogorszyło się Może lepiej zadzwoń najpierw do S, gdzie chcesz zwrócić i się dowiedz czy tam zwroty przyjmują i czy dają zwrot gotówki, czy całość na kartę upominkową.
Nie do wszystkich zamówień jest ta druga karta, do niektórych jest tylko paragon i karta zwrotu. Ja np. dzisiaj wymieniałam produkty z zamówienia z boxem i mialam tylko paragon nikt nie chciał nr zamówienia. Konsultantka najpierw zrobiła zwrot a potem ze zniżką nabiła nowy produkt i dołożyła próbki
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-09, 23:51   #1346
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Nie do wszystkich zamówień jest ta druga karta, do niektórych jest tylko paragon i karta zwrotu. Ja np. dzisiaj wymieniałam produkty z zamówienia z boxem i mialam tylko paragon nikt nie chciał nr zamówienia. Konsultantka najpierw zrobiła zwrot a potem ze zniżką nabiła nowy produkt i dołożyła próbki
Wszystko zależy od konsultantki Lepiej wcześniej zapytać, żeby się nie denerwować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 02:08   #1347
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze kojarzę, to chyba Oktawia robiła, więc jest szansa na pomoc. Tylko może na wszelki wypadek przypomnij sie rano, żeby pytanie nie zagubiło sie w gąszczu postów
Dziękuję!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 05:59   #1348
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wcześniej taka opcja była i wiele dziewczyn klikało - ja to zazwyczaj nie mam kart, bo jak tylko kliknęłam rzodkiew z kartami, to od razu szłam je wydać, więc jakoś za bardzo nie odczuwam braku tej opcji Ich tłumaczenia zawsze są z - nie wiem, oni chyba boją się klientowi powiedzieć, że zakup jednej karty i kupowanie nią kolejnych to oszustwo
widzę tu pewną niekonsekwencję w opowieści https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1596
Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
mocno powiedziane
równie dobrze można kupić kartę, potem za nią kupić szanela,
potem tego szanela oddać i dostać za niego zwrot na kartę.

Wychodzi na to samo, tylko zamoroty więcej
no ale może brzmi ładniej - ten klient nie oszukuje, ten klient się rozmyśla
ano włąśnie


spadam
czemu pada
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 06:43   #1349
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Witam z rana, milej soboty🌞🌞🌞🌞
Chcialam cos wczoraj zamówić z Clarinsa dla tej pomadki ochronnej ale nic mi nie wpadlo w oko. Sephorzanka kiedys mi ja polecala bardzo. Mowila ze jest super.
Ja za dwie godzinki uciekam po sprzecior. Fajny sklep znalazlam a w zasadzie brat mi polecil. Coś tam moge wziac tansze i w ogole moga rabat dac i wyjdzie conajmniej 1400 taniej👍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-10, 07:13   #1350
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLVIII

Dzień dobry w sobotę dzieć mój ciągle chory

Ja też kliknęłabym Clarinsa, lubię tę pomadkę owocową i skończył mi się Lip perfector
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-21 12:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.