Majówki 2016 - część trzecia - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-14, 10:14   #4861
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ooo wanna kawy, to dziś dobry pomysł

Za nami tez ciekawa noc. Pobudek przeze mnie naliczonych było 9 😲 A w rzeczywistości może więcej bo nie wszystkie odnotowałam. Zebole zmieniły moja przesypiajaca całe noce córeczkę w małego nocnego cycoholika. Ona w zasadzie nawet się nie budzi tylko zaczyna płakać przez sen a wtedy wyłącznie cyc pomaga, żadnym tuleniem nie da się oszukać. I tak byłam twarda bo do siódmej pobudki odkładalam do łóżeczka ale o 4 rano juz nie dałam rady i wylądowała u mnie w łóżku. Dospalysmy do 8.30

Teraz Malizna zalicza pierwsza drzemke, miałam plan iść spać z nią a tymczasem co? Nie chce mi się spać

Rose jaki macie sorter? Emi juz się nim interesuje?

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------


Co Ty Ite tak w środku nocy budzisz 😄

Ta strona to furgonetka.pl, korzystałam, polecam
U nas też przez kilka ostatnich nocy więcej pobudek, co prawda nie takie ilosci jak u Was bo najwięcej naliczyłam 5... dziś budziła się 4 razy ale dla mnie to kosmos bo u nas dwa razy cyc w nocy to było wszystko 🙄 a najczęściej była jedna pobudka. Tylko, że Iga budzi się bez płaczu karmimy się w fotelu i odkładam śpiaca, zębów na horyzoncie nie widzę to ja nie wiem czy ona jest taka głodna czy jaki inny pieron ja budzi tak czy inaczej ja jestem zmęczona tymi czterema pobudkami, a co mówić 9 😱zanim bym dobrze zasnęła to musiałbym wstać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 10:18   #4862
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ten w szafie jest zapakowany na swieta
Szczeniaczek jest spoko. My dostalismy siostrzyczke i odtwarzam w nim sobie w kolko piosenke o pajaczku.

Manu taki korek byl?
A daj spokoj teraz w godz szczytu u nas jest masakra ze wzgledu na objazdy. Dodatkowo ciezarowka zablokowala jeden pas


Umowilam sie juz po Nowym roku, mam nadzieje ze to nie za pozno.
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 10:26   #4863
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
U nas pospal do 23 i do 2 byl ryk. Tak mi szkoda malucha, bo on jest taki zmeczony a nie mogl spac. Za to od tej 2-3 spi do teraz.. szkoda mi tylko tz, ktory musial wstac o 6.
Co u lekarza? Jak dzisiaj Antek?

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Aż się boję why?
Hahaha, No on też po rozkwita

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ta noc to jakies nieporozumienie. Panna poszla spac kolo 23. Ja godzine pozniej. O 1 pobudka na jedzenie i ryk do 2.30. Pospalysmy luksusowo do 5 i znowu tango. Ryk i maruda na zmiane a ja zaraz zasne na siedzaco
Biedne

U nas nocka standardowa, dużo pobudek przed 24, w nocy dwie na jedzenie i od 7 to już takie przysypianie przy piersi, ale nie jest źle

Wstałyśmy, śniadanie zjedzone, posprzątane po śniadaniu i już 11:30

Manu, a chcecie zostać w tym samym miejscu/dzielnicy czy szukacie czegoś gdzieś indziej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 10:31   #4864
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Co u lekarza? Jak dzisiaj Antek?



Hahaha, No on też po rozkwita



Biedne

U nas nocka standardowa, dużo pobudek przed 24, w nocy dwie na jedzenie i od 7 to już takie przysypianie przy piersi, ale nie jest źle

Wstałyśmy, śniadanie zjedzone, posprzątane po śniadaniu i już 11:30

Manu, a chcecie zostać w tym samym miejscu/dzielnicy czy szukacie czegoś gdzieś indziej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uciekamy na wygwizdow
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 10:35   #4865
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Rose poka poka ten sorter chciałabym garnuszek, bo słyszałam dobre opinie,a nie mam pomysłu na prezentdla Misi..
Ita dziękuję sprawdziłam w Tesco, jest za 79,99
A cosądzicie o szczeniaczku uczniaczku?
Ja już na drugiej kawie...
A widzisz, tesco mi do głowy nie przyszło. Ale ja nie lubię i nie mam w okolicy nawet.


Szczeniaczek uczniaczek jest spoko. I piosenka o pajączku .


Muszę sobie kupić znowu tonę testów ciążowych i sikać od czasu do czasu, tak jak to robiłam przed Wojtkiem. Na tym teście co robiłam ostatnio (i go nie wyrzucilam) jest cień kreski. Ale zobaczyłam go dopiero wczoraj i szkoda, że nie pokazał się od razu. A tak reakcje chemiczne sobie ze mnie drwią .

Dzisiaj więc aktualizacja oprogramowania. Choć myślę, że zanim @ dostanę, to szanse na dziecia są praktycznie zerowe.


Co do sorterów, to na Wojtka czeka coś takiego:
http://allegro.pl/interaktywny-domek...577536756.html
Tesciowa kupiła. Całkiem fajny jak na plastik. Ale ja i tak jestem po uszy zakochana w tych drewnianych zabawkach, co Wam tu kiedyś linki posyłałam.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 10:37   #4866
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Co u lekarza? Jak dzisiaj Antek?



Hahaha, No on też po rozkwita



Biedne

U nas nocka standardowa, dużo pobudek przed 24, w nocy dwie na jedzenie i od 7 to już takie przysypianie przy piersi, ale nie jest źle

Wstałyśmy, śniadanie zjedzone, posprzątane po śniadaniu i już 11:30

Manu, a chcecie zostać w tym samym miejscu/dzielnicy czy szukacie czegoś gdzieś indziej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nic ciekawego, wirus. Nie chcial jeszcze dawac antybiotykow cale szczescie. No ale zyjemy, wydaje mi sie ze jest troche lepiej, antek zjadl kaszke na sniadanie i troche mleka, ale wciaz marudny..

Dzieki ita i fab

Manu, ty zamiawalas cos ostatnio z welniano mi? Wydaje mi sie, ze w tym samym czasie zamawialysmy i sie zastanawiam czy ci juz doszlo?
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:03   #4867
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Rose poka poka ten sorter chciałabym garnuszek, bo słyszałam dobre opinie,a nie mam pomysłu na prezentdla Misi..
Ita dziękuję sprawdziłam w Tesco, jest za 79,99
A cosądzicie o szczeniaczku uczniaczku?
Ja już na drugiej kawie...
Szczeniaczka dostanie na święta więc nie wiem. Garnuszek mamy po córce i nie ma jakiegoś wow jak z bebenkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 11:05   #4868
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Nic ciekawego, wirus. Nie chcial jeszcze dawac antybiotykow cale szczescie. No ale zyjemy, wydaje mi sie ze jest troche lepiej, antek zjadl kaszke na sniadanie i troche mleka, ale wciaz marudny..

Dzieki ita i fab

Manu, ty zamiawalas cos ostatnio z welniano mi? Wydaje mi sie, ze w tym samym czasie zamawialysmy i sie zastanawiam czy ci juz doszlo?
A jakze! Gaciory w ciezarowki akurat dzis doszly
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:08   #4869
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
A jakze! Gaciory w ciezarowki akurat dzis doszly

Kurczeee, a moje wciaz "przyjete do realizacji". Ja tu za kuriera zaplacilam, a czekam juz pomad tydzien, zeby wyslali
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:23   #4870
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Manu, a do jakiego lekarza dziś jechaliście?

Iwonia, możesz mi napisać co teraz jesz? Już nie mam siły z tą dietą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:30   #4871
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Manu, a do jakiego lekarza dziś jechaliście?

Iwonia, możesz mi napisać co teraz jesz? Już nie mam siły z tą dietą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dalej u Was kiepsko z wysypka? U nas jakby się polepszylo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 11:43   #4872
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Jak mozna byc takim nieogarem.
Znowu mowie do niego kup szampon to przyjechal z kolejną odzywką! juz mnie to wkurza biore jego szampon ale w oczach widach jak mi zrzera kolor grrr
Taaa ale problem az glupio pisac ale no nie wytrzymie!!!!

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Manu, a do jakiego lekarza dziś jechaliście?

Iwonia, możesz mi napisać co teraz jesz? Już nie mam siły z tą dietą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aaaa daaaj spoookoj
Ziemniaki
Kurczak
Bulki sama pieke
Wedline sama pieke
Wczoraj szpinak
Wieprzowina na sto sposobow aby nie zbrzydlo
Marchewka
Jablko
Gruszka
Banan
Kasze ale niby z tym tez ostroznie
Makarony z jakimis sosami z racji powyzszego d...nie urywaja bo z niczego sie nie da.
Hmm tak jakby tyle
Codziennie to samo tylko pod inna postacia

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

A i tak dostal wysypki.
Od powietrza chyba

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Kawy mam nie pic najlepiej wode herbate z sokow tylko jablkowy

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Zero cytrusow kakao nabialu

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Ja nie wiem kiedy to dziecko pozna nowe smaki.
Zaczyna mnie to troche przerazac ze jeszcze troche i bedzie na wszystko bleeeee
No ale zawsze mozna kp do 18stki.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:51   #4873
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Mam w domu dwa sępy - chciałam zjeść kanapkę, jak Wojtek to zobaczył to na tyle ile mu umiejętności pozwalały rzucił się w moją stronę i zaczął się jej domagać. No to wsadziłam bestię na krzesełko i dałam skórkę urwaną z mojej kanapki - rąbał jak dziki, aż piszczał. A obok od razu zmaterializował się drugi sęp - pies zasiadł obok i czekał, aż coś Wojtkowi z łapy spadnie. No piękny widok A mannę z truskawkami też wsuwał. Co prawda większa część była na śliniaku i blacie, ale chyba cofam martwienie się o to, że moje dziecko nie bardzo je
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 11:52   #4874
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Dzięki Iwona. Niestety mi nie podwiedziałaś, bo ja niestety wykluczyłam jeszcze kilka produktów z Twojej listy

U nas na buzi wysypka stoi w miejscu, ale dostał suchych plamek na jednej ręce i łopatce, teraz weszło mu to na drugą rękę i dłoń. Na nóżkach też od czasu do czasu ma plamki. Mogłabym uznać, że to nie pokarmowe gdyby nie biegunka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:01   #4875
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Jak mozna byc takim nieogarem.
Znowu mowie do niego kup szampon to przyjechal z kolejną odzywką! juz mnie to wkurza biore jego szampon ale w oczach widach jak mi zrzera kolor grrr
Taaa ale problem az glupio pisac ale no nie wytrzymie!!!!

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------




Aaaa daaaj spoookoj
Ziemniaki
Kurczak
Bulki sama pieke
Wedline sama pieke
Wczoraj szpinak
Wieprzowina na sto sposobow aby nie zbrzydlo
Marchewka
Jablko
Gruszka
Banan
Kasze ale niby z tym tez ostroznie
Makarony z jakimis sosami z racji powyzszego d...nie urywaja bo z niczego sie nie da.
Hmm tak jakby tyle
Codziennie to samo tylko pod inna postacia

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

A i tak dostal wysypki.
Od powietrza chyba

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Kawy mam nie pic najlepiej wode herbate z sokow tylko jablkowy

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Zero cytrusow kakao nabialu

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Ja nie wiem kiedy to dziecko pozna nowe smaki.
Zaczyna mnie to troche przerazac ze jeszcze troche i bedzie na wszystko bleeeee
No ale zawsze mozna kp do 18stki.
Ponoć wieprzowina też moze uczulac...
Iwonia weź mu zdjęcie zrób tego szamponu to może ogarnie
Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Dzięki Iwona. Niestety mi nie podwiedziałaś, bo ja niestety wykluczyłam jeszcze kilka produktów z Twojej listy

U nas na buzi wysypka stoi w miejscu, ale dostał suchych plamek na jednej ręce i łopatce, teraz weszło mu to na drugą rękę i dłoń. Na nóżkach też od czasu do czasu ma plamki. Mogłabym uznać, że to nie pokarmowe gdyby nie biegunka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też są pojedyncze suche plamki na nóżkach i rączkach ale obstawiam że albo od czekolady albo nie wiem... pojawiły się gdzieś na początku listopada. Za tydzień mamy wizytę u lekarza to zobaczymy co powie... pewnie odstawić nabial ha ha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:11   #4876
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

U nas też się czasem zdarzają takie suche plamki ja myślałam że to raczej liszaje czy coś! Jednego na nóżce się nie mogę pozbyć ale nie wiązałam tego z alergią. Kupki ma książkowe od zawsze, żadnych innych objawów, myślicie że mogłam bagatelizować alergię?
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:12   #4877
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Dzien dobry 😘 spalysmy dziś do 8! Szok. Jakims cudem udało mi się uśpić moją Babę jak wstala o 5.30. Oczywiscie na mnie. Gdzies po 7 sie przebudziłam zdziwiona ze zasnelam tak i nieco obolala.
A zasypia o 17.30😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:19   #4878
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
U nas też się czasem zdarzają takie suche plamki ja myślałam że to raczej liszaje czy coś! Jednego na nóżce się nie mogę pozbyć ale nie wiązałam tego z alergią. Kupki ma książkowe od zawsze, żadnych innych objawów, myślicie że mogłam bagatelizować alergię?
Hmmm może to ze zwykłego przesuszenia tej delikatnej skóry? Albo może jakaś słaba reakcja alergiczna, ale nie wiem czy to są takie typowe miejsca. U nas mi się to od razu skojarzyło z alergią/AZS
Jedna teoria mówi,żeby podawać alergen (zwłaszcza gdy nie wiadomo co uczula), bo takie dzieci często z tego wyrastają, więc na Twoim miejscu bym się nie martwiła, skoro wszystko inne jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

W ogóle to u nas wszystko zaczęło się we wrześniu od odparzeń pupy i zaczerwienienia pod kolanem,więc dumam co wtedy mogłam zacząć jeść, że pojawiły się te dwa objawy.. Hehe może to chrzest we wrześniu wszystko wywołał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:21   #4879
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Takie mam refleksje. Czy ja jestem jakaś zbyt ambitna? Teraz dziecko drzemie, ja piję kawę, ale zwykle to latałabym po domu, sprzatala to co od dawna prosi o sprzątnięcie. Ale wieczorem to ostatnio kuchnie sprzatam niemal na blysk. Generalnie to uwazam ze zawsze znajdzie sie cos do zrobienia. Dla dobra dziecka oczywiście 😉 ale nie wiem ostatecznie czy to takie wazne, czy nie lepiej posiedziec, odpocząć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 12:24   #4880
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Odebrałam wyniki morfo. Dużo wartości za niskich i trochę jest za wysokich. Nigdzie nie pisze czy są to wartości podane dla niemowląt czy dorosłego.
Nie chcę sprawdzać w necie, bo tam mi same złe rzeczy powychodzą. Dziś mamy wizytę u endo to mu pokaże, a w piątek zajdę do naszej lekarki i spokojnie z nią pogadam o tych wynikach. Nie będę panikować na zapas, choć nie powiem pietra trochę mam.

Miłego dnia mamity

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:24   #4881
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

I my mówimy dzień dobry

Iwonia, Martunia dobrze prawi, ja mojemu ostatnio na jego telefon wklepalam zdjęcie, co miał mi kupić i kupił, bo kiedys zamiast żelu do twarzy przywiózł mi płyn micelarny

Dziecko mi znowu nie chce jeść... nie wiem, co z nim, może dziasla bola.. ale akurat dwie jedynki wyszły, więc powinno być ok, a tu klops, tym bardziej, że dziś kaszka pogardzil, ciekawe jak zioła potem.

Wykupują mi wszystkie zabawki ludzie... żałuję, że nie pozamawialam prezentów wcześniej, bo troszke przelacilam rzeczach dla córki... i dziś mało sobie włosów z głowy nie rwalam szukając obiecanych lalek..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:27   #4882
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Nam mowili ze te suche placki to ksiazkowa alergia.
Asiaczek a napisz teraz co Ty co jesz?
Co do szamponu to juz odpuscilam. Sam chcial zobaczyc przed wyjazdem zeby dobry kupic to mu pokazalam w necie. Potem dzwonil z rossmanna zeby sie upewnic czy na pewno z czerwonym napisem, tak z czerwonym i co? Wystarczylo przeczytac co jest napisane. Takie trudne?
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:29   #4883
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
ita, to dobry masz egzemplarz, skoro się zmęczy to zaśnie moje jak się zmęczy to nie zaśnie - będzie ryyyyyczeć o byle co, wściekać się ale iść spać? nieeee, sen jest dla słabych - nie ma wyjścia, trzeba uśpić

O a tych wszystkich "nie noś, bo się przyzwyczai, bo manipuluje, bo tamto, bo sramto" - http://mataja.pl/2016/12/zlote-rady-...przypuszczasz/ Także niech się wszystkie teściowe, krewni i znajomi królika ze swoimi super radami w tyłek ugryzą
Taa mi rady o nie-noszeniu zaszkodzily mimo że miałam je gdzieś. I tak weszły do podświadomości. Nawet pytania sąsiadek o to czemu to dziecko tak dużo płacze wplynely na mnie. I takie tam rożne. Chyba dopiero ostatnio nabieram jakiejs tam pewnosci siebie jako mama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:30   #4884
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Takie mam refleksje. Czy ja jestem jakaś zbyt ambitna? Teraz dziecko drzemie, ja piję kawę, ale zwykle to latałabym po domu, sprzatala to co od dawna prosi o sprzątnięcie. Ale wieczorem to ostatnio kuchnie sprzatam niemal na blysk. Generalnie to uwazam ze zawsze znajdzie sie cos do zrobienia. Dla dobra dziecka oczywiście 😉 ale nie wiem ostatecznie czy to takie wazne, czy nie lepiej posiedziec, odpocząć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że za dużo myślisz posadź dupinkę na kanapie, weź książkę, kawę i pomysl o tym jakie życie jest piękne a do tego jeszcze masz taki Skarb
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:31   #4885
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
U nas też się czasem zdarzają takie suche plamki ja myślałam że to raczej liszaje czy coś! Jednego na nóżce się nie mogę pozbyć ale nie wiązałam tego z alergią. Kupki ma książkowe od zawsze, żadnych innych objawów, myślicie że mogłam bagatelizować alergię?

Maja tez ma suche plamki i też nie pomyślałam żeby to była alergia
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:34   #4886
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Maja tez ma suche plamki i też nie pomyślałam żeby to była alergia
w przyszlym tygodniu mamy szczepienie, to zapytam co to. Jakoś się nad tym nie zastanawiałam, no wysuszyla się skórka to smarowalam, tak sobie myślałam.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:34   #4887
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Myślę że za dużo myślisz posadź dupinkę na kanapie, weź książkę, kawę i pomysl o tym jakie życie jest piękne a do tego jeszcze masz taki Skarb
No, już, siedzę grzecznie. Obiad ugotowalam wczoraj to mogę 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:35   #4888
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
w przyszlym tygodniu mamy szczepienie, to zapytam co to. Jakoś się nad tym nie zastanawiałam, no wysuszyla się skórka to smarowalam, tak sobie myślałam.
To jest takie że jakbym zrobiła wam zdjęcie zmiany to pewnie nawet by nie wyszło, hmm

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
No, już, siedzę grzecznie. Obiad ugotowalam wczoraj to mogę 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No!
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:37   #4889
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
To jest takie że jakbym zrobiła wam zdjęcie zmiany to pewnie nawet by nie wyszło, hmm

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------


No!

My chyba tez mamy takie. Na zdjeciu by nie bylo widac. Ja zwalam na okres grzewczy, bo mniej wiecej w tym czasie wyskoczyly
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 12:38   #4890
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część trzecia

Mojemu Tulinkowi coś doskwiera od wczorajszego wieczora ma mega marudę i popłakuje nawet w trakcie zabawy. Klika, mietosi zabawki i placzkuje w międzyczasie

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
My chyba tez mamy takie. Na zdjeciu by nie bylo widac. Ja zwalam na okres grzewczy, bo mniej wiecej w tym czasie wyskoczyly
Aaaaaaaa, paczaj, u nas tez jakieś 2 miesiące
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.