Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 21:01   #3331
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Kurczę, jeden dzień mnie nie było i tyle nadrabiania.

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
po angielsku można sprzedać wszystko i mimo ze tekst moze byc tak samo zalosny, to po angielsku to jakos przechodzi i az tak nie drazni, jak w innych jezykach, np.

ander maj ambrela ela ela ela ej ej ej

albo: I took a pill in Ibiza ...
Tematy cypisa pominę, ale... co jest złego w piosence "I took apill in Ibiza"?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Cichutko czekam w kąciku, aż się zmieni temat... :d

Ej, wiecie co? Okazało się last minute, że jeszcze muszę kupić kilka prezentów, bo niespodziewani goście. Więc poszłam dziś pochodzić po sklepach szykując się na maks grażynowanie i januszowanie, a tu...nic. Wszyscy dla siebie grzeczni i chyba rozumiejący, że święta idą, więc jest ciężko. Panie w sklepach wyraźnie zmęczone, ale miłe. Odwiedziłam księgarnię, sklep zielarski, rossmana, papierniczy i dwa sklepy w stylu "wszystko za pińć złoty" i było zaskakująco sympatycznie
Powiem Ci ja byłam na zakupach z rana i był horror. Miałam ochotę kupić sobie taką trąbkę jak do dziecięcych rowerów i na te wszystkie piesze zawalidrogi (takie co to idzie a potem nagle staje) trąbić. Ale nie kupiłam

Za to koło 18 pełna kulturka, okoliczny Lidl prawie pusty (pewnie wszyscy już gotowali), panie wszystko poukładały, nic nie wyglądało jak śmieciowisko (tak zwykle wyglądają te kosze z pościelą/ubraniami itp.)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
U nas już, niestety, petardy od kilku dni słychać. Co roku jest to samo, a ja z roku na rok mam coraz większą ochotę wepchnąć te petardy w rzyć tym, którzy nimi strzelają.
U mnie też już pokaz wczoraj był. Wkurza mnie to o tyle, że mieszkamy bardzo blisko schroniska dla zwierząt a wiem jak np. psy się boją strzałów.


Są jeszcze Grażynki instragramu. Od kilku dni na potęgę wrzucają zdjęcia przygotowywanych potraw, tony ciast itp. itd. oczywiście z komentarzem jakie to umęczone. A za 3 dni będą żale, że tyłek urósł...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:07   #3332
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Kurczę, jeden dzień mnie nie było i tyle nadrabiania.

Tematy cypisa pominę, ale... co jest złego w piosence "I took apill in Ibiza"?

Są jeszcze Grażynki instragramu. Od kilku dni na potęgę wrzucają zdjęcia przygotowywanych potraw, tony ciast itp. itd. oczywiście z komentarzem jakie to umęczone. A za 3 dni będą żale, że tyłek urósł...
Chyba chodziło o to, że tekst mało ambitny, ale że po angielsku, ludzie się i tak jarają

A co do ostatniego - potem jeszcze płacz, że tyle trzeba wyrzucać jedzenie. I tak co roku.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:22   #3333
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Chyba chodziło o to, że tekst mało ambitny, ale że po angielsku, ludzie się i tak jarają
Dokladnie o to chodzilo.

A co do tego rosniecia pupy: ja nie wiem, od godz 16 gotuje (z krotkimi przerwami na papierosa+wizaz) i jestem tak umordowana (w sensie fizycznie), ze czuje wszystkie miesnie. Latam z lewa na prawo bo jak akurat nie trzeba kroic albo mieszac to ukladam, zmywam, sprzatam co sie da... chyba jeden z lepszych treningow jakie ostatnio mialam z czystym sercem wbije jutro zeby w makowca
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:23   #3334
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Chyba chodziło o to, że tekst mało ambitny, ale że po angielsku, ludzie się i tak jarają

A co do ostatniego - potem jeszcze płacz, że tyle trzeba wyrzucać jedzenie. I tak co roku.
Wiesz, ja bym sugerowała zapoznanie się z tekstem/tłumaczeniem a nie oceniała po pierwszej linijce...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:26   #3335
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Wiesz, ja bym sugerowała zapoznanie się z tekstem/tłumaczeniem a nie oceniała po pierwszej linijce...
Ale nie ja to przecież pisałam, wywnioskowałam tylko, że o to chodziło osobie, która napisała posta...
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:27   #3336
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ale nie ja to przecież pisałam, wywnioskowałam tylko, że o to chodziło osobie, która napisała posta...
Ale ja nie mam pretensji do Ciebie, pamiętam, że nie Ty to pisałaś Ale jak kliknęłam "odpowiedz" to nie było jeszcze kolejnej wypowiedzi
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:30   #3337
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
A co do tego rosniecia pupy: ja nie wiem, od godz 16 gotuje (z krotkimi przerwami na papierosa+wizaz) i jestem tak umordowana (w sensie fizycznie), ze czuje wszystkie miesnie. Latam z lewa na prawo bo jak akurat nie trzeba kroic albo mieszac to ukladam, zmywam, sprzatam co sie da... chyba jeden z lepszych treningow jakie ostatnio mialam z czystym sercem wbije jutro zeby w makowca
Ja w dwa dni zrobiłam 7 dań, 2 ciasta + sprzatanie + zaległe pranie i padam na twarz, w robocie mnie tak nie przeczołgali, jak sama się na urlopie "zrobiłam" I też jestem grażynką, bo dumna z wypieków posłałam focie na snapa - jak ludzie się mogą chwalić, że jedzą mandarynkę, to nie wiem czemu moje ciasta nie mają być równie fascynujące
Zapisz
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 21:35   #3338
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja w dwa dni zrobiłam 7 dań, 2 ciasta + sprzatanie + zaległe pranie i padam na twarz, w robocie mnie tak nie przeczołgali, jak sama się na urlopie "zrobiłam" I też jestem grażynką, bo dumna z wypieków posłałam focie na snapa - jak ludzie się mogą chwalić, że jedzą mandarynkę, to nie wiem czemu moje ciasta nie mają być równie fascynujące
Zapisz
Moim zdaniem jeśli później przez tydzień nie marudzisz, że tyłek Ci urósł to nie jesteś Grażynką.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:38   #3339
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ale ja nie mam pretensji do Ciebie, pamiętam, że nie Ty to pisałaś Ale jak kliknęłam "odpowiedz" to nie było jeszcze kolejnej wypowiedzi
Masz racje, akurat w tym przypadku ocenilam te piosenke na podstawie dwoch pierwszych linijek, ktore mnie skutecznie od niej odciagnely, a slysze ja tylko w radio, ktorego slucham robiac inne rzeczy, wiec to nie jest na tyle aktywne sluchanie, zeby wsluchac sie w caly tekst.

Przeczytalam teraz tekst jeszcze raz, no i ok, nie jest tak patologiczny jak myslalam, ale nie nazwalabym go tez glebokim.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 22:58   #3340
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Pracuję w zabawkowym i to co się teraz dzieje to masakra... Jest dużo miłych, rozumnych klientów, oczywiście, ale też niestety mnóstwo buców co to mówią "niech mi pani znajdzie prezent" "niech mi da pani rabat jakiś bo drogie" (no dziwne, że zabawka interaktywna, co śpiewa, szczeka, mówi nawet po angielsku, będzie za ponad stówę...) albo lubię tych, co chcą super wypaśną grę dla całej rodziny, taką imprezową, a potem na każdą marudzą, że za droga, i jak pytam o preferencje cenowe to "no tak za dyszkę się nie znajdzie?". No nie, za dyszkę mogę dać zwykłe karty i idźcie na makao
Jeszcze jutro przeżyć pięć godzin... Zatrważająca część klientów zamiast od razu wziąć prezent to się dziś pytała czy jutro mamy otwarte i że podejdzie... Powodzenia w staniu w kolejkach, mamy tylko dwie kasy i jeden terminal
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 23:25   #3341
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

U nas ludzie dzis zwariowali bo nagle przypomnieli sobie ze chcą wypłacić obcą walutę. I wielkie oburzenie że jak to bank może nie mieć 5 tyś Euro. Przecież to ich pieniadze. Na pewno mamy ale nie chcemy wyplacic. Dramat. Strach myśleć co będzie jutro.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-24, 00:34   #3342
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Nadal uważam,że praca z klientami najlepiej uczy na jakim poziomie jest społeczeństwo, jeżeli nie rozumie tak prostych rzeczy to... Nie jest dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 00:49   #3343
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Ema, daj snapa, jezeli wrzucasz jakies rzeczy publicznie ja chetnie ogladam ciasta!
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 04:39   #3344
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ema, daj snapa, jezeli wrzucasz jakies rzeczy publicznie ja chetnie ogladam ciasta!
Chcecie, żebym miała kompleksy, czy jak? Bo ja się ograniczyłam do kopca kreta z kartonika
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 08:24   #3345
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

U nas o dziwo mało zgłoszeń z pretensjami na temat zakupów, a wpisów na fb jeszcze mniej, chyba wszystkie Graże już wczoraj były mocno zajęte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 09:16   #3346
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ema, daj snapa, jezeli wrzucasz jakies rzeczy publicznie ja chetnie ogladam ciasta!
Snapa mam tylko dla bliskich znajomych, bo dużo fotków mam ściśle tajnych"

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Chcecie, żebym miała kompleksy, czy jak? Bo ja się ograniczyłam do kopca kreta z kartonika
Aj daj spokój, ze mnie też żadna perfekcyjna pani domu. A z kartonika też można zepsuć jak sie nie potrafi
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 12:40   #3347
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Graza z piekarni:

Chleb kroja na zyczenie, pakuja w woreczek, który potem zaklejaja tasiemka. Wczora zepsuła sie ta maszynka do sklejania, wiec nie mieli jak tego zrobić. Graża urzadziła awanturę, ze ona chce sklejony i juz.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 12:48   #3348
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Graza z piekarni:

Chleb kroja na zyczenie, pakuja w woreczek, który potem zaklejaja tasiemka. Wczora zepsuła sie ta maszynka do sklejania, wiec nie mieli jak tego zrobić. Graża urzadziła awanturę, ze ona chce sklejony i juz.
to ja w podobnej akcji Janusza widziałam. Pani powiedziała,że nie może pokroić, bo chleb jeszcze za ciepły. Puścił wiązankę i walnął drzwiami, aż szyba się zatrzęsła. A wyglądał na gościa na poziomie ( w sensie garniturek, typ prezesika). Cóż, buractwo wszędzie można spotkać.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 12:58   #3349
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Już chyba tradycyjnie, multum januszograżoklaudynek z fajurami na cmentarzu

Kilka lat temu nie do pomyślenia. Smutne i żenujące.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-24, 12:59   #3350
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
to ja w podobnej akcji Janusza widziałam. Pani powiedziała,że nie może pokroić, bo chleb jeszcze za ciepły. Puścił wiązankę i walnął drzwiami, aż szyba się zatrzęsła. A wyglądał na gościa na poziomie ( w sensie garniturek, typ prezesika). Cóż, buractwo wszędzie można spotkać.
Tacy "prezesi" to najczęściej zwykle buraki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 13:47   #3351
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Graza z piekarni:

Chleb kroja na zyczenie, pakuja w woreczek, który potem zaklejaja tasiemka. Wczora zepsuła sie ta maszynka do sklejania, wiec nie mieli jak tego zrobić. Graża urzadziła awanturę, ze ona chce sklejony i juz.
"rozwalaja" mnie tacy ludzie. chciałabym mieć tylko takie problemy/powody do złości. chyba nigdy nie zrozumiem po co ludzie aż tak się denerwują blahostka.

mam koleżankę w pracy, która też mało potrzebuje by wybuchnąć. przykład sprzed paru dni: dostała listę zamówień do przygotowania, sortuje je by łatwiej było to później zapakować i nagle istny wybuch, wiązanka przekleństw bo przez jedno zamówienie musi podejść na drugi koniec hali. kobieta sama siebie do grobu sprowadzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:03   #3352
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Januszowa rodzinka (na szczęście tylko pojedyncze sztuki). Jestem chora, ale rodzina tż bardzo chciała mnie poznać, więc pojechałam do niego, gdzie był cały spęd rodzinny.
1. Zjedliśmy obiad, pogadaliśmy i powiedziałam, że muszę się przespać, bo cała noc nie spałam. Dorośli zrozumieli, tż poszedł ze mną, polozylismy się, ja usnelam w ciągu 5 minut. 4 razy młodzież wchodziła do pokoju, żeby nas obudzić (tż w nocy też nie spał, bo zajmował się mną), z różnymi nieprzyjemnymi epitetami (o tym zaraz). W końcu tż powiedział, że przyjechałam mimo że jestem chora, że całą noc wymiotowałam, że nie spałam, i żeby mi dali się przespać. Młodzież na to "przyjechaliscie do rodziny czy spać? Wy to jacyś niedoebani jesteście".
2. Jak już się obudziłam, to zeszlismy do młodzieży (dorośli pojechali do kościoła i reszty rodziny). Wszyscy przeklinali, ale jeden chlopaczek (lat 15) to już w ogóle, aż uszy więdły. Ktoś zasłonił ekran? Zamiast "przesuń się" powiedz mu "ty ch**u po***olony, weź tą grubą dupe z tego je**nego ekranu bo ci k***a zap***dole". Do matki się odzywał strasznie, kazał się obsługiwać (pozalowalas mi sosu, przynieś mi więcej. Zabierz talerz, nie będę jadł), powiedział jej, że jest stara i gruba (przy wszystkich!), ona go trzepnela lekko scierka, a on jej wyrwał z ręki, rzucił na podłogę i "no co, zaczynasz ze mną? Mam ci oddać?" i to wcale nie żartobliwie. Ciągle mówił ile to on nie wychlał, ile razy "pudrowal nos" w ciągu ostatniego miesiąca.
3. Mój hit. Kuzynka tż miala brać ślub w lutym. Dowiedziała się, że facet ją zdradza, i powiedziała, że ślubu nie będzie. WSZYSCY ją namawiali, żeby jednak ten ślub wzięła, bo goście zaproszeni i sala zapłacona. Bo "rozejdzie się po kościach, a przecież wstyd przed ludzmi..."
Ten... Nie polubiłam się z jego rodziną.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:16   #3353
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Przecież wiedziałaś od początku, że on z patologii, dziwie sie że w ogóle pojechałas.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:19   #3354
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Podziwiam Cię Tinker bo z moją niestabilnością emocjonalną, nastek, który nazwałby mnie "niedo☠☠☠aną" dostałby takiego gonga, że hoho i w miałabym jego rodziców.
Po czym bym zaczęła wracać do domu i nigdy więcej moja noga w tym domu by nie stanęła.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:20   #3355
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Podziwiam Cię Tinker bo z moją niestabilnością emocjonalną, nastek, który nazwałby mnie "niedo☠☠☠aną" dostałby takiego gonga, że hoho i w miałabym jego rodziców.
Po czym bym zaczęła wracać do domu i nigdy więcej moja noga w tym domu by nie stanęła.
Ode mnie tez.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:26   #3356
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Januszowa rodzinka (na szczęście tylko pojedyncze sztuki). Jestem chora, ale rodzina tż bardzo chciała mnie poznać, więc pojechałam do niego, gdzie był cały spęd rodzinny.
1. Zjedliśmy obiad, pogadaliśmy i powiedziałam, że muszę się przespać, bo cała noc nie spałam. Dorośli zrozumieli, tż poszedł ze mną, polozylismy się, ja usnelam w ciągu 5 minut. 4 razy młodzież wchodziła do pokoju, żeby nas obudzić (tż w nocy też nie spał, bo zajmował się mną), z różnymi nieprzyjemnymi epitetami (o tym zaraz). W końcu tż powiedział, że przyjechałam mimo że jestem chora, że całą noc wymiotowałam, że nie spałam, i żeby mi dali się przespać. Młodzież na to "przyjechaliscie do rodziny czy spać? Wy to jacyś niedoebani jesteście".
2. Jak już się obudziłam, to zeszlismy do młodzieży (dorośli pojechali do kościoła i reszty rodziny). Wszyscy przeklinali, ale jeden chlopaczek (lat 15) to już w ogóle, aż uszy więdły. Ktoś zasłonił ekran? Zamiast "przesuń się" powiedz mu "ty ch**u po***olony, weź tą grubą dupe z tego je**nego ekranu bo ci k***a zap***dole". Do matki się odzywał strasznie, kazał się obsługiwać (pozalowalas mi sosu, przynieś mi więcej. Zabierz talerz, nie będę jadł), powiedział jej, że jest stara i gruba (przy wszystkich!), ona go trzepnela lekko scierka, a on jej wyrwał z ręki, rzucił na podłogę i "no co, zaczynasz ze mną? Mam ci oddać?" i to wcale nie żartobliwie. Ciągle mówił ile to on nie wychlał, ile razy "pudrowal nos" w ciągu ostatniego miesiąca.
3. Mój hit. Kuzynka tż miala brać ślub w lutym. Dowiedziała się, że facet ją zdradza, i powiedziała, że ślubu nie będzie. WSZYSCY ją namawiali, żeby jednak ten ślub wzięła, bo goście zaproszeni i sala zapłacona. Bo "rozejdzie się po kościach, a przecież wstyd przed ludzmi..."
Ten... Nie polubiłam się z jego rodziną.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Może i to mocno brzmi, ale chyba bym zerwał z kobietą, gdyby jej rodzina tak wyglądała, a ona miałaby z nimi jakieś kontakty
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:27   #3357
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Ja wtedy byłam zaspana i myślałam, że mi się to śni.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:38   #3358
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Może i to mocno brzmi, ale chyba bym zerwał z kobietą, gdyby jej rodzina tak wyglądała, a ona miałaby z nimi jakieś kontakty
Nie chciałabym być oceniana na podstawie tego jaka jest moja rodzina. Każdy ma jakieś obciachowe osoby w rodzinie. Nie znaczy ze chłopak spędza z nimi każdy weekend. Pewnie sam ma o nich nie najlepsze zdanie.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:40   #3359
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Mnie dziwi, że Tż Tinker nie zaregował w żaden sposób choćby słownie.
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:44   #3360
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Masz jelitówkę i jeździsz do ludzi i roznosisz zarazę??? Brawo.
Osobiście nie znoszę czegoś takiego, narażania innych na chorobę.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 19:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.