Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-25, 16:04   #781
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Wpadaj częściej!
Rok temu to większość z nas jeszcze chyba płci nie znała, ach...
Ja od 7 spać nie mogę. Nakarmiłam Młodą i położyłam ją u nas w łóżku. Śpi obok chrapiącego taty, czasem go pacnie ręką, zupełnie jakby chciała mu dać do zrozumienia żeby przestał chrapać

Czy Wam przy składaniu życzeń wczoraj życzyli kolejnego bobaska? Teściu oczywiście z tekstem, że teraz KONIECZNIE chłopczyka
Taaa chłopczyka, u mnie tez tak było.

Padnieta jestem..gotowanie, podawanie, mycie.. Jutro chrzest, rowniez nie spoko luz, bo mamy tylko catering. Naczybia, sztucce trzeba zabrac, pozniej pomyc. Maż ma sie tym zająć.
Jestem zmeczona. Fajnie, ze brat z rodzinka jest, ciesze sie. Alegospodynią nie latwo byc
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 16:59   #782
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hejo😙
Piernik zrobił furorę, wyszedł idealny! Idealnie miękki,smak wyważony, pycha😋

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ja do mojego piernika dałam za dużo przyprawy i aż język piecze po zjedzeniu
Ogólnie jestem rozczarowana tegoroczną Wigilią... Szczerze mówiąc, to mam nadzieję, że to pierwsza i ostatnia tutaj spędzona Zero świątecznej atmosfery, a teściowie przeszli dziś samych siebie. Żałuję tylko, że wyjeżdżamy dopiero pojutrze.
Dostaliśmy pościel 3d Marysi kupiliśmy na prezent klocki, ale ich nie spakowaliśmy, bo stwiedziłam, że pewnie coś tu dostanie. Dostała kopertę z kasą... Niby fajnie, ale nie będzie miała zdjęcia przy rozpakowaniu prezentu w swoje pierwsze Święta Zła na siebie jestem, że tych klocków nie zapakowałam.
Ja swoją tez jestem rozczarowana..choć w gronie bliskich mi osób, to jakoś tak mało świątecznie...nie wiem czemu..
Kupisz cos małej za to,co uznasz za słuszne😁


Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Wpadaj częściej!
Rok temu to większość z nas jeszcze chyba płci nie znała, ach...
Ja od 7 spać nie mogę. Nakarmiłam Młodą i położyłam ją u nas w łóżku. Śpi obok chrapiącego taty, czasem go pacnie ręką, zupełnie jakby chciała mu dać do zrozumienia żeby przestał chrapać

Czy Wam przy składaniu życzeń wczoraj życzyli kolejnego bobaska? Teściu oczywiście z tekstem, że teraz KONIECZNIE chłopczyka
Jedna osoba mi tego życzyła😃
Za to dziadek jak zwykle: możecie się kłócić w dzień ale w nocy macie się godzić😂

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Dupa blada jest...wirus grasuje. Tomek wczoraj o 22 38,5 , o 5 38,7. Mnie rozkłada, cudownie jest
Jej😥
Zdrowia!!

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Właśnie się okazalo, ze jutro na obiedzie będę muala nie 11 a 19 osób... uwielbiam rodzinę mojego męża, zawsze są gotowi na darmową dobrą wyżerkę
Znam to!
U mnie zawsze moja mama z babcia wszystko robiły a kazdy na gotowe...
Wspolczuje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 17:23   #783
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cześć
U Nas wigilia całkiem miło, chociaż nie z moimi najbliższymi tylko u TZ. Był Mikołaj rozdał prezenty najbardziej zadowolony był 4latek bo cały teatrzyk był dla niego

Tz musiał jechać na nocną pomoc medyczna bo osc z karpia staneła mu w gardle całe szczęście blisko więc szczypcami laryngolog wyjął.

Hania dostała dużo prezentów, z Fisher Price fajne zabawki, kolczyki sowki (sugestia kiedy uszy przebijamy wtf?!? Jak sama zechce raczej nie teraz)

Ja dostałam torebkę, charmsy do pandory, razem z TZ pieniądze na ekspres do kawy (chcemy sobie kupić porządny wiec moi i TZ rodzice dadzą nam pieniądze) i bon do Mohito.

Teraz jedziemy do moich rodziców za jakieś 30min powinniśmy być na miejscu. Hania jak nigdy 2,5godz nie spała w aucie. Na początku zabawa,radość, potem marudyy, płacz, itd w końcu zasneła. Jeden postój na mleczko był.

Australia teściowie zadowoleni z prezentu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Aaaa no i synka też Nam rodzinka życzyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 20:43   #784
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Mój Najwspanialszy prezent już jest

Załącznik 6810686
Cudnaaaa 😍😍😍😍
Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Wesołych i zdrowych świąt.

U nas dalej u starszaka wysoka gorączka.
Zdrowka!
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ja do mojego piernika dałam za dużo przyprawy i aż język piecze po zjedzeniu
Ogólnie jestem rozczarowana tegoroczną Wigilią... Szczerze mówiąc, to mam nadzieję, że to pierwsza i ostatnia tutaj spędzona Zero świątecznej atmosfery, a teściowie przeszli dziś samych siebie. Żałuję tylko, że wyjeżdżamy dopiero pojutrze.
Dostaliśmy pościel 3d Marysi kupiliśmy na prezent klocki, ale ich nie spakowaliśmy, bo stwiedziłam, że pewnie coś tu dostanie. Dostała kopertę z kasą... Niby fajnie, ale nie będzie miała zdjęcia przy rozpakowaniu prezentu w swoje pierwsze Święta Zła na siebie jestem, że tych klocków nie zapakowałam.
Tez nie lubię, jak ktoś moim dziewczynom daje kasę. Zosia bardziej ucieszy się z lizaka niż z koperty gdzie będzie nawet 1000zl. Pod choinka maja być prezenty. Jak ktoś nie wie co kupić- zawsze mam listę przygotowana 😁

Jeszcze trochę wytrzymaj 😙 potem kupisz cos fajnego
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Mi nie
Mi tez nie 😂 nikomu to tym razem do głowy nie przyszło, ciekawe czemu 😂

Dziewczyny śpią. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, dziś u teściów. Prezenty fajne. Radość z prezentów najbardziej było widać po Zosi, ona juz kumata. Dzięki dziewczynom święta nabierają tej magicznej mocy, której mi juz dawno brakowało. Szczerze mówiąc jeszcze parę lat temu nie lubilam świąt. Kupa zamieszania, kilka dni sprzątania, cyrk z prezentami, obzarstwo, zgaga, sprzątanie po świętach. Teraz okna mam nieumyte, szczerze mówiąc to nawet kurze nie starte, ale choinkę postroilysmy. Błysk w oczach Zosi w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę, szał przy rozpakowywaniu prezentów-bezcenne 😍

Właśnie, kto u was przynosi prezenty pod choinkę? Mikołaj? U nas dzieciątko 😉
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:23   #785
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Dupa blada jest...wirus grasuje. Tomek wczoraj o 22 38,5 , o 5 38,7. Mnie rozkłada, cudownie jest
Ło matko, współczuję... Zdrowiejcie szybko! Ja parę lat temu miałam takie do dupy święta z zapaleniem zatok. Do Wigilii zasiadłam w dresiku A potem do wyrka aż do końca Świąt...
Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Mi nie
A to dziwne...
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
To dziwne Mi na szczęście też nie.

Australia przykro mi, że nie miałaś świątecznej atmosfery.

Fiazo dużo zdrówka.

Elaine fajne prezenty, książki obowiązkowo dla Ciebie, a kosmetyki też super.

Ja dostałam od brata serum Lumene z witaminą C, od mamy podkoszulki dwie i ciepłe skarpetki, od mężą 5 dużych, bardzo ładnych róż na imieniny.
Dzięki, dzisiaj trochę lepiej, ale to jeszcze nie to. Nie chciałabym żeby moje dziecko w takiej ciulowej atmosferze spędzało Święta. Pocieszające jest to, że najwcześniej przyjedziemy tu za 2 lata, bo będziemy jeździć na zmianę raz tu, raz tam
Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Właśnie się okazalo, ze jutro na obiedzie będę muala nie 11 a 19 osób... uwielbiam rodzinę mojego męża, zawsze są gotowi na darmową dobrą wyżerkę
O matko i córko!

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Cześć
U Nas wigilia całkiem miło, chociaż nie z moimi najbliższymi tylko u TZ. Był Mikołaj rozdał prezenty najbardziej zadowolony był 4latek bo cały teatrzyk był dla niego

Tz musiał jechać na nocną pomoc medyczna bo osc z karpia staneła mu w gardle całe szczęście blisko więc szczypcami laryngolog wyjął.

Hania dostała dużo prezentów, z Fisher Price fajne zabawki, kolczyki sowki (sugestia kiedy uszy przebijamy wtf?!? Jak sama zechce raczej nie teraz)

Ja dostałam torebkę, charmsy do pandory, razem z TZ pieniądze na ekspres do kawy (chcemy sobie kupić porządny wiec moi i TZ rodzice dadzą nam pieniądze) i bon do Mohito.

Teraz jedziemy do moich rodziców za jakieś 30min powinniśmy być na miejscu. Hania jak nigdy 2,5godz nie spała w aucie. Na początku zabawa,radość, potem marudyy, płacz, itd w końcu zasneła. Jeden postój na mleczko był.

Australia teściowie zadowoleni z prezentu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Aaaa no i synka też Nam rodzinka życzyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale pech z tą ością! Dobrze, że już ok.

Co do kolczyków, to mam takie samo zdanie. Nie wyobrażam sobie przebijać uszu takiemu maluchowi i nigdy nie zrozumiem matek, które to robią

Hmm czy zadowoleni... Szału radości nie było

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68943456]Cudnaaaa 😍😍😍😍

Zdrowka!

Tez nie lubię, jak ktoś moim dziewczynom daje kasę. Zosia bardziej ucieszy się z lizaka niż z koperty gdzie będzie nawet 1000zl. Pod choinka maja być prezenty. Jak ktoś nie wie co kupić- zawsze mam listę przygotowana 😁

Jeszcze trochę wytrzymaj 😙 potem kupisz cos fajnego

Mi tez nie 😂 nikomu to tym razem do głowy nie przyszło, ciekawe czemu 😂

Dziewczyny śpią. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, dziś u teściów. Prezenty fajne. Radość z prezentów najbardziej było widać po Zosi, ona juz kumata. Dzięki dziewczynom święta nabierają tej magicznej mocy, której mi juz dawno brakowało. Szczerze mówiąc jeszcze parę lat temu nie lubilam świąt. Kupa zamieszania, kilka dni sprzątania, cyrk z prezentami, obzarstwo, zgaga, sprzątanie po świętach. Teraz okna mam nieumyte, szczerze mówiąc to nawet kurze nie starte, ale choinkę postroilysmy. Błysk w oczach Zosi w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę, szał przy rozpakowywaniu prezentów-bezcenne 😍

Właśnie, kto u was przynosi prezenty pod choinkę? Mikołaj? U nas dzieciątko 😉[/QUOTE]
To fakt, z dziećmi Święta nabierają zupełnie innego wymiaru Odkąd są moje siostrzenice, to jest jakoś tak bardziej hmm magicznie

U mnie Mikołaj to na 6tego grudnia, a w Wigilię Gwiazdor


Aaaa teraz hit - Marysia dostała dziś kurtkę jeansową na rozmiar... 122
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:25   #786
Asiek121
Zakorzenienie
 
Avatar Asiek121
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 253
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68943456]Cudnaaaa 😍😍😍😍

Zdrowka!

Tez nie lubię, jak ktoś moim dziewczynom daje kasę. Zosia bardziej ucieszy się z lizaka niż z koperty gdzie będzie nawet 1000zl. Pod choinka maja być prezenty. Jak ktoś nie wie co kupić- zawsze mam listę przygotowana 😁

Jeszcze trochę wytrzymaj 😙 potem kupisz cos fajnego

Mi tez nie 😂 nikomu to tym razem do głowy nie przyszło, ciekawe czemu 😂

Dziewczyny śpią. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, dziś u teściów. Prezenty fajne. Radość z prezentów najbardziej było widać po Zosi, ona juz kumata. Dzięki dziewczynom święta nabierają tej magicznej mocy, której mi juz dawno brakowało. Szczerze mówiąc jeszcze parę lat temu nie lubilam świąt. Kupa zamieszania, kilka dni sprzątania, cyrk z prezentami, obzarstwo, zgaga, sprzątanie po świętach. Teraz okna mam nieumyte, szczerze mówiąc to nawet kurze nie starte, ale choinkę postroilysmy. Błysk w oczach Zosi w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę, szał przy rozpakowywaniu prezentów-bezcenne 😍

Właśnie, kto u was przynosi prezenty pod choinkę? Mikołaj? U nas dzieciątko 😉[/QUOTE]

gwiazdor u nas;d
Asiek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 21:32   #787
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Hejo!
U nas już były 2 pobudki na tzw. smoczka... A jako że moje dziecko smoczka gumowego nie toleruje to ja nim jestem i wiecznie muszę mieć cyca w pogotowiu. Wkurza mnie to i coraz częściej żałuję, że od początku nie karmiłam mm.
Dzisiaj byli u nas brat mojego taty z żoną i roczną córeczką. Mówili, że często już ich dziecko przesypia całą noc, ew. ma jedną pobudkę na mleko koło 4 (dziecko od urodzenia na mm) . Marzenia!

U nas po Wigilii w miarę, dzieci mają zajęcie, więc nie roznoszą chaty. Jutro jeszcze wycieczka do teściów i po świętach na szczęście.

Wczoraj też na chwilę wpadł mój brat z rodzinką i byłam zdziwiona jaka ich 11- mies. córeczka malutka. Jest niewiele wyższa od Ignasia, a on przecież z tych małych. Myślę, że większość naszych czerwcątek byłaby od niej większa. Taki szkrab mały, a już biega w ogóle!

No i oczywiście piernik wszystkim smakuje. Chyba na zawsze już wpiszę się w naszą świąteczną tradycję

fiazo dużo zdrowia dla Was!

zabcia udanego chrztu jutro!

Może uznacie że jestem dziwna, ale wczoraj po kolacji pomyślałam sobie, że całe szczęście że już PO i teraz już będzie z górki.
Mi już całe te święta bokiem wychodzą. Najchętniej to zahibernowałabym się na ten czas albo wyjechała gdzieś na wakacje

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68943456]Dziewczyny śpią. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, dziś u teściów. Prezenty fajne. Radość z prezentów najbardziej było widać po Zosi, ona juz kumata. Dzięki dziewczynom święta nabierają tej magicznej mocy, której mi juz dawno brakowało. Szczerze mówiąc jeszcze parę lat temu nie lubilam świąt. Kupa zamieszania, kilka dni sprzątania, cyrk z prezentami, obzarstwo, zgaga, sprzątanie po świętach. Teraz okna mam nieumyte, szczerze mówiąc to nawet kurze nie starte, ale choinkę postroilysmy. Błysk w oczach Zosi w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę, szał przy rozpakowywaniu prezentów-bezcenne 😍

Właśnie, kto u was przynosi prezenty pod choinkę? Mikołaj? U nas dzieciątko 😉[/QUOTE]

Jak Iga miała 3 czy 4 latka to też mnie cieszyła ta magia świąt a teraz to mi to już bokiem wychodzi

U nas prezenty przynosi Anioł

Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Aaaa teraz hit - Marysia dostała dziś kurtkę jeansową na rozmiar... 122
Ło kurcze, zabezpiecz dobrze, żeby jej mole nie zjadły
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 21:36   #788
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Mykam spać.
Święta jednak męczące są_😂

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Cześć
U Nas wigilia całkiem miło, chociaż nie z moimi najbliższymi tylko u TZ. Był Mikołaj rozdał prezenty najbardziej zadowolony był 4latek bo cały teatrzyk był dla niego

Tz musiał jechać na nocną pomoc medyczna bo osc z karpia staneła mu w gardle całe szczęście blisko więc szczypcami laryngolog wyjął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze,ze TŻ nic się nie stało poważniejszego...mój tata kiedyś tak tez miał,tyle,ze po chyba pół godzinie udało mu się wyjąć jakoś samemu.. Nie wiem jak,ale nie musiał jechać.


[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;68943456]Cudnaaaa 😍😍😍😍

Zdrowka!
Jeszcze trochę wytrzymaj 😙 potem kupisz cos fajnego

Mi tez nie 😂 nikomu to tym razem do głowy nie przyszło, ciekawe czemu 😂

Dziewczyny śpią. Wczoraj byliśmy u moich rodziców, dziś u teściów. Prezenty fajne. Radość z prezentów najbardziej było widać po Zosi, ona juz kumata. Dzięki dziewczynom święta nabierają tej magicznej mocy, której mi juz dawno brakowało. Szczerze mówiąc jeszcze parę lat temu nie lubilam świąt. Kupa zamieszania, kilka dni sprzątania, cyrk z prezentami, obzarstwo, zgaga, sprzątanie po świętach. Teraz okna mam nieumyte, szczerze mówiąc to nawet kurze nie starte, ale choinkę postroilysmy. Błysk w oczach Zosi w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę, szał przy rozpakowywaniu prezentów-bezcenne 😍

Właśnie, kto u was przynosi prezenty pod choinkę? Mikołaj? U nas dzieciątko 😉[/QUOTE]

U nas Gwiazdka przynosi prezenty pod choinkę😃
No ja w tym roku magii Świąt nie czulam.
Byliśmy u siostry, ale byli tez jej teściowie,szwagierka..i jakoś tak czulam się po prostu jak na imprezie, a nie na Wigilii...
Nie było śpiewania kolęd(co uwielbiam)..i jakoś nie tak jak powinno być.
Jak Hania będzie starsza zrobię wszystko,żeby magię Świąt czula😃


Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Ło matko, współczuję... Zdrowiejcie szybko! Ja parę lat temu miałam takie do dupy święta z zapaleniem zatok. Do Wigilii zasiadłam w dresiku A potem do wyrka aż do końca Świąt...

A to dziwne...

Dzięki, dzisiaj trochę lepiej, ale to jeszcze nie to. Nie chciałabym żeby moje dziecko w takiej ciulowej atmosferze spędzało Święta. Pocieszające jest to, że najwcześniej przyjedziemy tu za 2 lata, bo będziemy jeździć na zmianę raz tu, raz tam

O matko i córko!



Ale pech z tą ością! Dobrze, że już ok.

Co do kolczyków, to mam takie samo zdanie. Nie wyobrażam sobie przebijać uszu takiemu maluchowi i nigdy nie zrozumiem matek, które to robią

Hmm czy zadowoleni... Szału radości nie było


To fakt, z dziećmi Święta nabierają zupełnie innego wymiaru Odkąd są moje siostrzenice, to jest jakoś tak bardziej hmm magicznie

U mnie Mikołaj to na 6tego grudnia, a w Wigilię Gwiazdor


Aaaa teraz hit - Marysia dostała dziś kurtkę jeansową na rozmiar... 122
EE.no to masz na zas kurtkę😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 22:02   #789
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Aaa PS. Tego piernika juz nie bede robic

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Hejo!

No i oczywiście piernik wszystkim smakuje. Chyba na zawsze już wpiszę się w naszą świąteczną tradycję

zabcia udanego chrztu jutro!

Może uznacie że jestem dziwna, ale wczoraj po kolacji pomyślałam sobie, że całe szczęście że już PO i teraz już będzie z górki.
Mi już całe te święta bokiem wychodzą. Najchętniej to zahibernowałabym się na ten czas albo wyjechała gdzieś na wakacje [COLOR="Silver"]
Oo tak. Pierwszy raz jestem gospodynią i nie jest to taki lajcik.
Dzieki!
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 22:15   #790
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

U nas prezenty przynosi Mikołaj

Byliśmy na wigilii najpierw u mnie później z teściami. Od mojej rodziny dostalam cały zestaw do hybryd, w domu mieliśmy losowanie, prezent kupował mi tz. Dostałam czytnik ebook który chciałam i patelnie (!) Nie wiem czemu

Mały dostal kilka zabawek, hitem jest najzwyklejszy pluszowy mis
Dziadkowie kupili pchacz/stolik edukacyjny, ale niestety kółko jest zablokowane i trzeba na gwarancję oddać. Tak czy inaczej fajna rzecz

Zrobilam swojej chrzestnej pierwsze hybrydy. Nie wyszedł taki efekt jakiego oczekiwałam, ale nie bylo zle. Jej się podobało. Ćwiczenie czyni mistrza więc będę trenować

Współczuję chorowitkom

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Mi też większość życzyła córeczki *.*
Ale co dziwne tz-owi nie

Australia współczuję takich świat ;(
Dzięki za piernik, jest cudowny

Madziu ale niefart z tą oscia... Dobrze że tylko tak się skończylo.
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 22:27   #791
CarycaKatharina
Zadomowienie
 
Avatar CarycaKatharina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

IMG_20161225_201112.jpg najlepszy prezent na swieta - sam wstał dzii

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Żona 8.11.2014
ZHDK
CarycaKatharina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 22:31   #792
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Załącznik 6811591 najlepszy prezent na swieta - sam wstał dzii

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Brawo!!!😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 07:35   #793
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Załącznik 6811591 najlepszy prezent na swieta - sam wstał dzii

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ale super!
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 07:52   #794
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
najlepszy prezent na swieta - sam wstał dzii

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Wow! Mieszko też idzie jak burza
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 08:52   #795
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Caryca wow 😲



U nas chorób ciąg dalszy. Dwóch synów i ja. Obstawiam grypę. Mam nadzieje że wyjdziemy z tego jak najszybciej.



U nas prezenty Mikołaj przynosi
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 09:40   #796
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Załącznik 6811591 najlepszy prezent na swieta - sam wstał dzii

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje!!!
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 12:55   #797
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

My już od 10 w drodze do moich rodziców A Marysia przez dwa dni kupy nie robiła to oczywiście musiała zrobić dziś w samochodzie Na najbliższej stacji nie było przewijaka w łazience, ale na szczęście wzięliśmy swój z domu, więc było przebieranko na wc
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 16:43   #798
miszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar miszkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 415
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

U nas też choróbsko!
Wczoraj Maks dostał katar a dzisiaj rozłożylo go na dobre. Nic nie je, jest słaby i najchętniej spałby cały dzień.😑

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Święta mijają leniwie.
Niestety, pogoda jest okrutna więc od soboty siedzimy w domu.
Mieliśmy jechać do znajomych ale ich córka ma grypę żołądkowa więc nie pojedzimy a poza tym Maks chory więc nie będziemy zarażać.
Ale bardzo mi brakuje takich spotkań, rozmów, kolędowania. Ogólnie wyjścia z domu...
Jak Maksiowi się poprawi to wtedy pojedziemy. Albo na nowy rok.


I dołączam do grona mam, które narobily się po pachy, żeby przygotować wszystko.
U mnie, póki co, też działa "magia świąt" więc otrzepalam się po robocie i patrzę jak mojego Maksa cieszą te święta ale myślę, że za kilka lat będę miała podejście jak Śliweczka zwłaszcza, że same chłopaki więc raczej na pomoc przy garach liczyć nie mogę.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Jaki Gabryś slodziak

A moge! Książki (!), piękną bransoletkę od,męża (mega mi się podoba), szampon i odżywkę taką lepsiejsza i mydelko, ktore pachnie tak skakowicie, ze zamiast się nim myc, chyba je zjem a Ty?

Hyhy ale sliczna i wesoła!

AUSTRALIA az tak źle? Szkoda ze nie zapakowalas, a kasa od teściów lepsza niz zbedny i nietrafiony prezent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż bransoletke.




Ja mojemu już zapowiedziałam wcześniej, że jak nie wie co kupić to perfumy i biżuteria zawsze mile widziane. Ewentualnie bon do Next-a👍
(Teraz dostałam portfel bo chcialam. Pierwszy raz taki duży, poważny 😉 zobaczymy czy się polubimy)

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Jaki Gabryś slodziak

A moge! Książki (!), piękną bransoletkę od,męża (mega mi się podoba), szampon i odżywkę taką lepsiejsza i mydelko, ktore pachnie tak skakowicie, ze zamiast się nim myc, chyba je zjem a Ty?

Hyhy ale sliczna i wesoła!

AUSTRALIA az tak źle? Szkoda ze nie zapakowalas, a kasa od teściów lepsza niz zbedny i nietrafiony prezent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż bransoletke.




Ja mojemu już zapowiedziałam wcześniej, że jak nie wie co kupić to perfumy i biżuteria zawsze mile widziane. Ewentualnie bon do Next-a👍
(Teraz dostałam portfel bo chcialam. Pierwszy raz taki duży, poważny 😉 zobaczymy czy się polubimy)



Haneczko, co mąż wybrał? Coś z podpowiedzi??
__________________
Dziubulek

Żabinek
miszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 19:27   #799
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

I niemal po świętach. Obzarlam sie jak głupia i teraz ledwo się ruszam. Gabi lepiej tutaj śpi, więc jakoś lepiej funkcjonuje. Jutro świętujemy urodziny męża
Cytat:
Napisane przez australia87 Pokaż wiadomość
Wiem, ale ubzdurałam sobie, że Marysia będzie miala super zdjęcia jak rozrywa ten papier żeby się dostać do prezentu...
Elaine, super prezenty Ty masz jakąś biblioteczkę w domu z miejscem na te wszystkie książki?
Hyhy, też tak przy Igim.myslalam i z rozrywania nici.. nie chcial i już..
Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Właśnie się okazalo, ze jutro na obiedzie będę muala nie 11 a 19 osób... uwielbiam rodzinę mojego męża, zawsze są gotowi na darmową dobrą wyżerkę
Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Załącznik 6811591 najlepszy prezent na swieta - sam wstał dzii

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Idzie jak burza!!!
Za to Gabi opanowała przewrót z brzucha na plecy.. haha!

Mi też nikt kolejnego dzieciaczka nie życzył

Zapomniałam zrobić foto bransoleyki. Moze tu będzie widac: https://www.instagram.com/p/BOeZ7KpB3c0/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Aaa..wlasnie regałów na książek za duzo nie mam. Zbieram na jeden, bo tak to kilka roznych mniejszych kazdy inny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-26, 20:19   #800
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

HEJ HEJ
Święta święta i po świętach.. jakoś nie czułam w tym roku tej magii.. może też dlatego, ze lało jak z cebra??
No nic, za rok mam nadzieję będzie lepiej



Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
U nas też choróbsko!
Wczoraj Maks dostał katar a dzisiaj rozłożylo go na dobre. Nic nie je, jest słaby i najchętniej spałby cały dzień.😑

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Święta mijają leniwie.
Niestety, pogoda jest okrutna więc od soboty siedzimy w domu.
Mieliśmy jechać do znajomych ale ich córka ma grypę żołądkowa więc nie pojedzimy a poza tym Maks chory więc nie będziemy zarażać.
Ale bardzo mi brakuje takich spotkań, rozmów, kolędowania. Ogólnie wyjścia z domu...
Jak Maksiowi się poprawi to wtedy pojedziemy. Albo na nowy rok.


I dołączam do grona mam, które narobily się po pachy, żeby przygotować wszystko.
U mnie, póki co, też działa "magia świąt" więc otrzepalam się po robocie i patrzę jak mojego Maksa cieszą te święta ale myślę, że za kilka lat będę miała podejście jak Śliweczka zwłaszcza, że same chłopaki więc raczej na pomoc przy garach liczyć nie mogę.

Haneczko, co mąż wybrał? Coś z podpowiedzi??
Jej...zdrówka dla Was!!
A co do prezentu...to... ogólnie taki prezent mam, ze sama sobie wybrałam
I jeszcze go nie mam..
Damy sobie na 28(rocznica związku)o ile przyjdą
Chcę szczotkę tangle tenzer i kolczyki jakieś niedrogie.
Także tak wyszło w tym roku.
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 20:49   #801
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

A moim chłopakom niezłe szło rozgrywanie prezentów, Franek miał radoche jak z tz mogli rozrywac na małe kawałki i robić bałagan: p

Byli przed chwilą znajomi u nas, ostatnio widzieliśmy się we wrześniu. Ale Franio się podpisywał przed nimi! Jak tylko weszli to on być na brzuch i być usiadł (już mu się udaje tylko nadal podpiera się rączkami na boku) I być znów na brzuch I od razu na plecy. Normalnie gimnastyka artystyczna: )



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 21:24   #802
201711281320
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 979
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3


I po świętach na szczęście

Dzisiaj byliśmy u teściów. Było smętnie i sennie. Dzieciaki dostały walkie-talkie i można było oszaleć w domu, więc kazałam im iść na zewnątrz. Do nich dołączyły jeszcze dzieciaki z sąsiedztwa i bawili się tak 3 godziny. Iga wybabrała błotem zamszowe kozaczki i wełniany płaszczyk, Igor też buty i spodnie... Skakali w dal z tarasu na trawę czyt. błoto. No ale czego się nie robi dla świętego spokoju

Dobrze, że życie wraca na normalne tory, szkoda tylko, że szkoła jeszcze zamknięta

Lena a to Franek akrobata

Fiazo, miszka, dla Was dużo zdrowia
201711281320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 22:43   #803
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Fiazo, Miszka zdrówka

Caryca gratulacje dla Mieszka

Fajnie że już po świętach. Ja praktycznie sama muszialam z Gabrysiem latać po zakupy, gotować sprzątać bo mąż wolny tylko miał pierwszy dzień świąt. Ogólnie wkurzala się bo on wymyślam że może to kupić czy tamto a ja musiałam szukać po sklepach. Koniec końców było ok. Wigilia u jego siostry wraz ze znajomymi. Było wesoło impreza do 3 w nocy, wczoraj do 22 imprezowa liany. Ogólnie zle połączenie alkohol i milion pobudek w nocy :/ Gabi słabo nadal śpi. Budzi się co trochę bo chcę chyba być z nami w łóżku i głód go meczy. Myślę nad zmianą mleka.
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 07:11   #804
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Dzień dobry.
Lenistwo Świąteczne chyba jeszcze działa bo nie ma co czytać
Ja zbieram się do pracy.
Miłego dnia
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 07:55   #805
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sliweczka85 Pokaż wiadomość
Hejo!
U nas już były 2 pobudki na tzw. smoczka... A jako że moje dziecko smoczka gumowego nie toleruje to ja nim jestem i wiecznie muszę mieć cyca w pogotowiu. Wkurza mnie to i coraz częściej żałuję, że od początku nie karmiłam mm.
Dzisiaj byli u nas brat mojego taty z żoną i roczną córeczką. Mówili, że często już ich dziecko przesypia całą noc, ew. ma jedną pobudkę na mleko koło 4 (dziecko od urodzenia na mm) . Marzenia!
Widzisz, choc potrafię cię zrozumieć - wieczne niewyspanie, poczucie beznadziejnosci, bezsilnosci w tym temacie, to nie pisz prosze ze załujesz... ja tez mam takie chwile i choc w milisekundzie o tym pomysle to zaraz przypominam sobie co daje mojemu dziecku kp. opisuje tu tylko swoje stanowisko. jest mi ciezko ale wtedy przypominam sobie wszystkie fajne momenty zwiazane z kp no i mysle o naturalnej odpornosci. Mojego starszaka musialam w koncu przestawic na mm i krzywda mu sie nie dziala, ale wstawac w nocy i tak musialam. wiec skoro mam teraz wybor to nie zaprzestane kp z wyboru.dosc ze przed powrotem do pracy musze odstawic Beniego. moze łapać kręf jak ludzie opowiadaja ze ich dziec spi cala noc i to rzekomo zasluga mm, pisze tak bo w moim otoczeniu jest troche osob, ktorych dzieci na mm zachowuja nocami jak te z kp.
ja sama doskonale pamietam tez fakt jak nocami wstawalm nieprzytomna na robienie mm, teraz mam to pocieszenie ze z lóżka nie wylaze, zadnego paletania się nocami po kuchni, gdzie musialam sie wybudzac do trzezwosci za kazdym razem.
Potrafie jednak zrozumiec twoje reakcje, wiec zycze wystrwalosci na drodze kp

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Pytanko: jak wam poszlo przyswajanie do glutenu? ja w koncu zaczac musze i zastanawiam sie czy to jakas filozofia. doswiadczenia ze starszakiem nie pamietam kompletnie w ogole, rany...

Nadal katar rządzi u moich synów. Do tego ząbowaniei Beniego daje się we znaki. Wczorajszy wieczór w chuście po dawce ibumu. Inna opcja nie wchodzila w grę.
Do godziny 4 trzy pobudki a od 5 do 6 jeszcze ze dwie...ostatecznie wstal 7:45. Taki los.
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 09:07   #806
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Justyna raczej zmiana mleka niewiele da. Wszystkie mają podobnie po 66kcal (jedynki, nie wiem ile dwójki ale też wszystkie podobnie, mogą się różnić o 1-2kalorie).
U nas też było milion pobudek, najlepiej w naszym łóżku i z dnia na dzień przeszło. Na święta zrobił prezent i w nocy z 23 na 24 spał normalnie z 2 pobudkami jak za starych dobrych czasów.

Pik Pik gluten został wprowadzony przez teściów sloikiem- jakiś rosołem z kaszą manną- gdy ja zdychalam podczas okresu. Dalej już się nie patyczkowalam tylko normalnie zrobiłam zupkę z makaronem. Dałam chlebek itp. Oczywiście ten pierwszy słoik datowany 3 dni z rzędu i w tym czasie nie wprowadziliśmy żadnych innych nowości.

Ps wybaczcie jeśli robię literówki, mam potluczony telefon i dostałam od teścia jego Stary na użytek. Bardzo podobny do mojego a wszystkie klawisze ma w innych miejscach xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 09:28   #807
PikPik09
Raczkowanie
 
Avatar PikPik09
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lena_Marlena Pokaż wiadomość
Pik Pik gluten został wprowadzony przez teściów sloikiem- jakiś rosołem z kaszą manną- gdy ja zdychalam podczas okresu. Dalej już się nie patyczkowalam tylko normalnie zrobiłam zupkę z makaronem. Dałam chlebek itp. Oczywiście ten pierwszy słoik datowany 3 dni z rzędu i w tym czasie nie wprowadziliśmy żadnych innych nowości.

Ps wybaczcie jeśli robię literówki, mam potluczony telefon i dostałam od teścia jego Stary na użytek. Bardzo podobny do mojego a wszystkie klawisze ma w innych miejscach xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musi ciekawie wyglądac ten telefon zwłaszcza ze zazwyczaj pisze się na pamieć.

pomyslalam zeby do kaszki takiej nestle jak mu daje zeby do tego dolozyc łyzeczke kaszki manny. czy to dobry pomysl? wsypujac do cieplej wody tamtą, dosypie i manny.
a to prawda ze trzeba ten schemat(1xdziennie) kultywowac przez dwa miesiace i dopiero potem chclebek np? wszedzie pisza ze 2 miechy...
__________________
Doświadczenie przemawia: Istnieją tylko dwie bezwarunkowe miłości- miłość między matką,a dzieckiem oraz miłość Boga do ludzi.
PikPik09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 09:57   #808
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Cytat:
Napisane przez CarycaKatharina Pokaż wiadomość
Załącznik 6811591 najlepszy prezent na swieta - sam wstał dzii

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Brawo!!

I po wszystkim... Teraz tylko góóóra naczyń do umycia została, stoly do poskladania, krzesla do odniesienia i resztki do zjedzenia
Zapraszalismy na obiad a rodzina męża przyjechala "po obiedzie" w domu więc teraz będziemy schab ze śliwką jeść 2 tygodnie bylo calkiem fajnie, Marcelinka grzeczna i wybawiona przez ciocie

PikPik teraz już nie robi się ekspozycji na gluten wiec z kaszką po testowych 3dniach mozesz dzialać na calego
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 11:04   #809
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Ja nie mam co pisać bo zdychamy. Wczoraj miałam 38,5. Tomek lepiej ale kaszelek jest. Starszak dalej mocno chory. U niego falami. U teściów też wszyscy chorzy.
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 11:46   #810
Lena_Marlena
Rozeznanie
 
Avatar Lena_Marlena
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 958
Dot.: Mamusie czerwcowe 2016 cz. 3

Pik Pik no nie do końca wszystko gdzie indziej tylko tak poprzesuwane jakby ze nie trafiam w klawisze

Możesz dodać tej kaszy manny, ale nie musisz robić ekspozycji przez 2 miechy. To stary system, teraz wprowadza się gluten jak każda inna rzecz. Tzn 3 dni to samo później już normalnie podaje się gluten



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lena_Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 14:20:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.