Mamy styczniowe 2017 - część IV! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-27, 20:39   #421
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
Biedactwa, dzisiaj trochę tu marudząco, co?
U mnie dziś w nocy zgaga raz, ale zimne kakao podziałało super i po 5 minutach od napisania posta już spałam
W ogóle uważam, że ciąża nie jest dla mnie taka straszna jak opisujecie. OK, jest ciężko, o wiele mniej mobilnie, szybko się męczę, ale jednocześnie czasami idę sobie przez miasto i w ogóle nie czuję, że mam brzuch. Dzisiaj tak na przykład było. Byłam w ZUSie, w Urzędzie Miasta, w sądzie, w centrum wspierania przedsiębiorczości, nawet na chwilkę wpadłam do lumpka, pojechałam wteiwewte komunikacją a odległości pomiędzy pieszo. I wróciłam do domu po kilku godzinach wcale nie jak flak. Jedyne momenty gdzie czułam ciążę to było stanie w komunikacji i przepuszczanie pana żeby mógł wyjść - nie mogłam się docisnąć do barierki, no Druga sytuacja - siadanie przy biurku w zusie i zarycie brzuchem w blat - standard Oczywiście są dni kiedy cały dzień nie mogę zrobić nic albo że boli. No i wielkość brzucha fizycznie przeszkadza. I zgaga. Ale kurcze, jak już wynalazłam zimne kakao to nawet to mi nie straszne.
Z przytulaniem też nie ma większego problemu. No dobra, leżę prawie jak kłoda i trzeba uważać na brzuch bo zajmuje kupę przestrzeni więc jest trochę niewygodnie ale wcale nie niemożliwie, albo żeby mieć jakieś psychiczne opory czy jakieś dolegliwości przy tym - nie ma.
Ale cieszę się, że ten okres dobiega końca, za miesiąc teoretycznie brzuch zamieni się w małego chłopca, i fajnie
Co do zusu - ja tam dalej uważam, że wszystko dobrze się skończy. Byłam dziś oglądać zebrane dowody i ku mojej radości widziałam dołączony dowód, którego ja nie załączyłam, ale załączyła go chyba pani prowadząca sprawę w moim imieniu Chodzi o to że miałam wysłać oferty pracy żeby pokazać że zarobki były odpowiednie. Wysłałam, ale tytuły ogłoszeń były inne niż moje oficjalne, chodziło o to samo, co wyjaśniłam w piśmie. A ona zamiast dołączyć to co ja dołąćzyłam, dołączyła swoją inną ofertę, która co prawda miała tę samą nazwę stanowiska, odpowiednie zarobki, ale jednak chodziło w niej o coś innego, czego ona i tak by nie zrozumiała, ale człowiek z branży widzi od razu różnicę Tak czy inaczej, miało to dla mnie pozytywne wrażenie bo pani sama się pofatygowała, żeby znaleźć coś odpowiedniego w tej sprawie, na moją korzyść. Po nowym roku mam dostać decyzję
Co do robota - tż się uparł że ma być nowy z gwarancjąZdecydowałam się więc na boscha mcm 68885, jest o 1/3 tańszy, robi to samo, części ma tańsze i jest mniejszy. Skoro i tak jeden i drugi to plastik, to ja już wolę inwestować mniejTż obiecał że go weźmiemy jak tylko sytuacja z zusem się wyjasni, czyli za tydzień <3
Kupiłam też elektrody do tensa, ciekawe czy faktycznie będzie boleć mniej

Niebie, nie jestem informatykiem, ale jak grzebałam w kompach x lat temu to co bym zrobiła:
- podczas uruchamiania przyduś klawisze - nie wiem jakie, spróbuj crtl+alt+del, F2, F7, F10 itd, poszukaj może instrukcji od komputera żeby się dowiedzieć, chodzi o to żebyś uruchomiła kompa w trybie awaryjnym, albo chociaż weszła w bios (wtedy wiemy że komp żyje tylko udaje że nie)
- spróbuj włożyć płytkę od windowsa do napędu i uruchom kompa
- wyjmij dysk i włoż do innego komputera i zobacz czy się uruchamiaciężko tak na odległość pomóc, ja sama nienawidzę takiego grzebania... :P
Super na pewno decyzja będzie pozytywna

Strasznie kluje mnie w kroczu dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 20:46   #422
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
Instrukcję w necie sobie znajdźNie daj się tak, na pewno jeszcze żyje tylko trza mu pomóc
Haha
Ja - dziecko google nawet o tym nie pomyślałam!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 20:51   #423
pequenina_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 525
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

ostatnio nie pomyślałaś o filmach online i do kina się wybierałaś zwalmy to na ciążę, co?
pequenina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 20:56   #424
muffi24
Zadomowienie
 
Avatar muffi24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 1 855
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Orlica o kurcze, myślą że to zatrucie ciążowe? Masz inne objawy?

Niebie ja jadę wszystkie przyciski u góry po kolei, któryś F powinien zadziałać Jak włączasz to pewnie Ci się pokazuje jakiś ekranik początkowy (logo producenta, windowsa, czy coś) i wtedy można taki ekran uruchomić i ta wrócić do wersji oprogramowania wcześniejszej

Pequenina ja też nie narzekam wcale na ciążę Ciągle czekam kiedy nastąpi ten czas okropnego samopoczucia, ale już kończymy i nie doczekałam się. Czułam się wiele dni paskudnie ale co z tego, myślałam że będzie dużo gorzej. Najgorzej znoszę psychicznie, błagam już Boga żeby się nasz synek urodził prędko i zdrowy, bo uważam że już dosyć się na niego naczekałam i udenerwowałam ciążą i staraniami

Dontbe faktycznie masz teraz wyżej brzuch ;o Jak to możliwe ;D


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez muffi24
Czas edycji: 2016-12-27 o 20:58
muffi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 20:59   #425
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Hej kochane !
U mnie dzisiaj miły dzień ale teraz na wieczór strasznie spuchnely mi nogipierwszy raz, ale myślę ze to nic złego
Mi też długość ciąży trochę już męczy i utrudnia codzienne funkcjonowanie ale chce wytrzymać do 5.01
Seksu brakuje mi strasznie ale .. no musimy poczekac
Któraś pytała mnie czemu "Porody" na mnie źle działają. Otóż zaczynam się bać że pomimo wielkich chęci nie będę efektywnie współpracować a z tego co oglądam to najgorsza opcja..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 21:06   #426
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Pequenina nigdy nie oglądałam filmów online, zawsze ściągnąłam z torrentow, ale one już nie żyją. To dlatego!

Muffi w tym problem, ze nic sie nie pokazuje - zaden ekran, tylko jest czarno cały czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 21:26   #427
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez muffi24 Pokaż wiadomość
Orlica o kurcze, myślą że to zatrucie ciążowe? Masz inne objawy?

Niebie ja jadę wszystkie przyciski u góry po kolei, któryś F powinien zadziałać Jak włączasz to pewnie Ci się pokazuje jakiś ekranik początkowy (logo producenta, windowsa, czy coś) i wtedy można taki ekran uruchomić i ta wrócić do wersji oprogramowania wcześniejszej

Pequenina ja też nie narzekam wcale na ciążę Ciągle czekam kiedy nastąpi ten czas okropnego samopoczucia, ale już kończymy i nie doczekałam się. Czułam się wiele dni paskudnie ale co z tego, myślałam że będzie dużo gorzej. Najgorzej znoszę psychicznie, błagam już Boga żeby się nasz synek urodził prędko i zdrowy, bo uważam że już dosyć się na niego naczekałam i udenerwowałam ciążą i staraniami

Dontbe faktycznie masz teraz wyżej brzuch ;o Jak to możliwe ;D


Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Hej kochane !
U mnie dzisiaj miły dzień ale teraz na wieczór strasznie spuchnely mi nogipierwszy raz, ale myślę ze to nic złego
Mi też długość ciąży trochę już męczy i utrudnia codzienne funkcjonowanie ale chce wytrzymać do 5.01
Seksu brakuje mi strasznie ale .. no musimy poczekac
Któraś pytała mnie czemu "Porody" na mnie źle działają. Otóż zaczynam się bać że pomimo wielkich chęci nie będę efektywnie współpracować a z tego co oglądam to najgorsza opcja..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muffi dlatego mowie, ze cos ze mna nie tak hehe. W sumie ja tak narzekam na ciaze, ale za pol roku bede sie z tego smiala i z perspektywy czasu na pewno docenie, ze niektore kobiety maja 100X gorzej w ciazy niz ja 😎
Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Pequenina nigdy nie oglądałam filmów online, zawsze ściągnąłam z torrentow, ale one już nie żyją. To dlatego!

Muffi w tym problem, ze nic sie nie pokazuje - zaden ekran, tylko jest czarno cały czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogladanie online jest super, tylko nie zawsze film jest dostepny 😡 my wczoraj ogladalismy X Men Apocalipse. Nie lubie takich filmow, ale wkrecilam sie w to bardziej niz w pozostale czesci, za to Tż byl znudzony...

Moze masz kogos znajomego, zeby zerknal na ten komputer?
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-27, 21:31   #428
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Pequenina nigdy nie oglądałam filmów online, zawsze ściągnąłam z torrentow, ale one już nie żyją. To dlatego!

Muffi w tym problem, ze nic sie nie pokazuje - zaden ekran, tylko jest czarno cały czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łączę się w żałobie za torrentami :-( ostatnio kupiłam nawet film na DVD, bo nie widziałam jak i skąd ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 21:36   #429
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Dziewczyny musze sie podzielic z Wami moimi przemysleniami. Powiedzcie mi jaki jest sens kupowania pierscionka dziewczynie np na swieta? Rozumiem narzeczonej albo zonie, ale jakbym dostala pierscionek np na urodziny od tz jakby bez zareczyn to bylo by mi przykro. Bo to co innego kupic przyszej lub obecnej juz małżonce pierscionek. Nie wiem czy rozumiecie
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 21:57   #430
muffi24
Zadomowienie
 
Avatar muffi24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 1 855
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie podzielic z Wami moimi przemysleniami. Powiedzcie mi jaki jest sens kupowania pierscionka dziewczynie np na swieta? Rozumiem narzeczonej albo zonie, ale jakbym dostala pierscionek np na urodziny od tz jakby bez zareczyn to bylo by mi przykro. Bo to co innego kupic przyszej lub obecnej juz małżonce pierscionek. Nie wiem czy rozumiecie
Moja przyjaciółka dostała taki piękny, nie zaręczynow od chłopaka. Mnie tam się podoba, jednak jest to trochę niefortunne bo jak tyllp przyszła w nim na spotkanie to zaczęłyśmy wszystkie piszczeć i gratulować, musiała tłumaczyć że to nie zaręczynowy.

Ja sama na zaręczyny dostałam śliczny złoty pierścionek, dosyć skromny. Potem na pierwszą mc ślubu wybrałam sobie tako bardzo wystawny z wielkimi kryształkami. Natomiast w zeszłe święta oznajmiłam mężowi że chcę pierścionek z prawdziwym brylantem, bo rozumiem że na zaręczyny w liceum go nie było stać, ale minęły 2 lata a ja chcę i już. haha no i co miał zrobić, kupił

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
muffi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 22:09   #431
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez muffi24 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka dostała taki piękny, nie zaręczynow od chłopaka. Mnie tam się podoba, jednak jest to trochę niefortunne bo jak tyllp przyszła w nim na spotkanie to zaczęłyśmy wszystkie piszczeć i gratulować, musiała tłumaczyć że to nie zaręczynowy.

Ja sama na zaręczyny dostałam śliczny złoty pierścionek, dosyć skromny. Potem na pierwszą mc ślubu wybrałam sobie tako bardzo wystawny z wielkimi kryształkami. Natomiast w zeszłe święta oznajmiłam mężowi że chcę pierścionek z prawdziwym brylantem, bo rozumiem że na zaręczyny w liceum go nie było stać, ale minęły 2 lata a ja chcę i już. haha no i co miał zrobić, kupił

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
No, ale wlasnie o to mi chodzi, ze pierscionek bardziej pasuje kupic juz narzeczonej (ktora dostala juz zareczynowy, a chce np pierscionek na urodziny) lub zonie.
Moje dwie kolezanki sie chwala piersionkiem, ale zaden nie jest zareczynowy i dla mnie to taki "przegryw" 😃
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-27, 22:14   #432
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
No, ale wlasnie o to mi chodzi, ze pierscionek bardziej pasuje kupic juz narzeczonej (ktora dostala juz zareczynowy, a chce np pierscionek na urodziny) lub zonie.
Moje dwie kolezanki sie chwala piersionkiem, ale zaden nie jest zareczynowy i dla mnie to taki "przegryw" 😃
"Zasluzylas na pierscionek, ale nie bylas na tyle super zeby dostac zareczynowy"

Aleee mammmm zgaaage. Po obiedzie mialam ochote na ciasteczko. Ale zgaga juz była. To poprosilam TZta o rennie i o ciasteczko ^^ zjadlam rennie, zjadlam ciasteczko, a przed chwila kolejne rennie ^^

Mlody tak cuduje w brzuchu, ze no komedia. On jest taki pocieszny, juz mnie rozczula i rozbawia ^^wypchnal sie po prawej stronie, ze mam pilke taka... a z lewej prawie luzny flak, tylko czasami zbierze mu sie na wygibasy pod pepkiem, albo z lewej str i wtedy az sie wyginam ^^

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 22:23   #433
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
"Zasluzylas na pierscionek, ale nie bylas na tyle super zeby dostac zareczynowy"

Aleee mammmm zgaaage. Po obiedzie mialam ochote na ciasteczko. Ale zgaga juz była. To poprosilam TZta o rennie i o ciasteczko ^^ zjadlam rennie, zjadlam ciasteczko, a przed chwila kolejne rennie ^^

Mlody tak cuduje w brzuchu, ze no komedia. On jest taki pocieszny, juz mnie rozczula i rozbawia ^^wypchnal sie po prawej stronie, ze mam pilke taka... a z lewej prawie luzny flak, tylko czasami zbierze mu sie na wygibasy pod pepkiem, albo z lewej str i wtedy az sie wyginam ^^

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Hahahahhahaa dokladnie, ja sie produkuje na dwa posty, a Ty to ujelas w jedym w zdaniu.
Ja to wlasnie palaszuje czekolade 💖
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 22:36   #434
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
"Zasluzylas na pierscionek, ale nie bylas na tyle super zeby dostac zareczynowy"

Aleee mammmm zgaaage. Po obiedzie mialam ochote na ciasteczko. Ale zgaga juz była. To poprosilam TZta o rennie i o ciasteczko ^^ zjadlam rennie, zjadlam ciasteczko, a przed chwila kolejne rennie ^^

Mlody tak cuduje w brzuchu, ze no komedia. On jest taki pocieszny, juz mnie rozczula i rozbawia ^^wypchnal sie po prawej stronie, ze mam pilke taka... a z lewej prawie luzny flak, tylko czasami zbierze mu sie na wygibasy pod pepkiem, albo z lewej str i wtedy az sie wyginam ^^

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Trafiłaś z tym pierscionkiem!
A propo zaręczynowego to mi po 6 latach wypadł brylant, ale fuksem go znalazłam! A dwa dni później okazało się, że jestem w ciąży! Po porodzie muszę go oddać do wprawienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 22:44   #435
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Tez bardzo boje sie cesarki. Wiadomo, ze jesli bedzie taka potrzeba to musze przezyc, ale jakos przeraża mnie to, ze tz nie moze przy mnie byc (nie w kazdym szpitalu tak jest), a najgorsze jest to, ze dziecko nie jest tak od razu kladzione itp... od poczatku mala izolacja, a boje sie, ze przez takie cos moge nie poczuc tej milosci do dziecka.
Bardzo mi zależy na budowaniu więzi z maluchem - dlatego cc nie jest spełnieniem marzeń. Z tego, co czytałam, pierwszy kontakt może być tuż po wyjęciu malucha - przytulają go do Twojego policzka. Dwa, często tata dziecka moze je kangurować. Trzy - maluch może być przy Tobie już na sali pooperacyjnej, czasami nawet może zostać przy Tobie na noc. Czytam sporo o rodzicielstwie bliskości i z tego, co rozmawiałam z kilkoma mamami po cc, opóźniony pierwszy kontakt wcale nie wpływał na zaburzenia więzi.
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hej, tu się jeszcze dziś chyba nie meldowałam... Dziś dzień jeżdżenia po lekarzach, dwa kolejne będą podobne
Niedobrze. Oby tylko z małą było wszystko w porządku.
Cytat:
Napisane przez pequenina_ Pokaż wiadomość
Biedactwa, dzisiaj trochę tu marudząco, co?
Dobrze, ze chociaż Ciebie niedogodności ominęły
Odnośnie pań z ZUS-u - oby to poszło do przodu. I to jak najszybciej.
Co do pojęcia o zawodzie - TŻ się czasem naśmiewa z pań rekruterek, które mają podobne pojęcie o wymaganiach na dane stanowisko i zawracają mu głowę telefonami o super-hiper pracy. Wystarczy parę zdań i już wie, o którą firmę chodzi i zazwyczaj odmawia (bo wie, jak tam jest i że to bardzo optymistyczna reklama).

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie podzielic z Wami moimi przemysleniami. Powiedzcie mi jaki jest sens kupowania pierscionka dziewczynie np na swieta? Rozumiem narzeczonej albo zonie, ale jakbym dostala pierscionek np na urodziny od tz jakby bez zareczyn to bylo by mi przykro. Bo to co innego kupic przyszej lub obecnej juz małżonce pierscionek. Nie wiem czy rozumiecie
Dla mnie pierścionek od faceta (nie narzeczonego i nie męża) oznacza jedno. Ale ci młodsi raczej nie są obeznani w takich subtelnościach, zwłaszcza kiedy widzą, że nosisz sporo pierścionków, to mogą myśleć że kupno biżuterii to świetny prezent.

Byłam z moim choróbskiem u lekarza. Mam zapalenie oskrzeli, do tego zaczerwienione migdałki. Dostałam doraźne leki, jutro mam zrobić badanie z krwi, czy to bakteryjne czy wirusowe. Jesli to pierwsze, to antybiotyk. Wcześniej było zwykłe przeziębienie, a zaostrzenie objawów dość nagłe...
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 22:45   #436
Amalte
Rozeznanie
 
Avatar Amalte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 633
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;69000001]Trafiłaś z tym pierscionkiem!
A propo zaręczynowego to mi po 6 latach wypadł brylant, ale fuksem go znalazłam! A dwa dni później okazało się, że jestem w ciąży! Po porodzie muszę go oddać do wprawienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Z mojego zaręczynowego też wypadło oczko:/ muszę to gdzieś dac do naprawy ale nie bardzo orientuje się gdzie mi to porządnie zrobia:/

Nasza Dzidziula też dziś szaleje a z lewej strony tak się wysycha, że aż boli, auc!!

Mówicie o zgadze.....
A ja mam chyba coś podobnego od kilku dni...
Po jedzeniu nie czuje co prawda pieczenia ale takie jakby bąbelki w przełyku. I mam wrażenie, że zaraz za tymi babelkami jest to co właśnie przed chwilą zjadłam. Okropne uczucie....bleee
Może to jakiś refluks?

Orlica trzymam kciuki za jutrzejsze badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amalte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 22:58   #437
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Ja to ide spac. Jestem zla, glodna i zmeczona :/ dobranoc
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:02   #438
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Właśnie zobaczyłam kolejny odcinek porodów, w którym laska totalnie zaczęła panikowac i nie dawała się nawet zbadać.. już powiedziałam TZ ze jak dostanę takiego odlotu to ma mnie szybko sprowadzić na ziemię..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:04   #439
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczyłam kolejny odcinek porodów, w którym laska totalnie zaczęła panikowac i nie dawała się nawet zbadać.. już powiedziałam TZ ze jak dostanę takiego odlotu to ma mnie szybko sprowadzić na ziemię..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie to ogladasz?
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-27, 23:05   #440
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
A gdzie to ogladasz?
Na ipli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:05   #441
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Na ipli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki, a mialam isc spac..
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:06   #442
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Dzieki, a mialam isc spac..
Ipla nie ucieknie moze rzeczywiscie sie połóż jesli zle sie czujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:20   #443
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Amalte Pokaż wiadomość
Z mojego zaręczynowego też wypadło oczko:/ muszę to gdzieś dac do naprawy ale nie bardzo orientuje się gdzie mi to porządnie zrobia:/

Nasza Dzidziula też dziś szaleje a z lewej strony tak się wysycha, że aż boli, auc!!

Mówicie o zgadze.....
A ja mam chyba coś podobnego od kilku dni...
Po jedzeniu nie czuje co prawda pieczenia ale takie jakby bąbelki w przełyku. I mam wrażenie, że zaraz za tymi babelkami jest to co właśnie przed chwilą zjadłam. Okropne uczucie....bleee
Może to jakiś refluks?

Orlica trzymam kciuki za jutrzejsze badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja brałam pod uwagę salon, gdzie został kupiony, ale tam nie realizują takich usług. Najlepiej znaleźć jakiegoś zwykłego złotnika. Trochę się obawiam takich historii, że odda się brylant, a wprawi jakaś podróbe. Ale chyba trzeba zaufać.

Najlepsze, że zorientowałam się na plenerowej imprezie i byłam pewna że przepadl. A rano na kacu oblecialam z miotła podłogi i się znalazł! Muszę go ogarnąć, bo liczę że jak znikną pociązowe kilogramy to wejdzie na palec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 06:38   #444
KPZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 492
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Uu spicie wszystkie?? Ja zasnelam po 2 a już nie mogę spać.
Obudziłam się i poczułam mokro w majtkach kolejny raz.
Mam infekcje i tabletki dopochwowe więc myślę że to powód ale z drugiej strony płyn przezroczysty, bez zapachu. Hmm idę do apteki po papierki lakmusowe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KPZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 07:29   #445
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez KPZ Pokaż wiadomość
Uu spicie wszystkie?? Ja zasnelam po 2 a już nie mogę spać.
Obudziłam się i poczułam mokro w majtkach kolejny raz.
Mam infekcje i tabletki dopochwowe więc myślę że to powód ale z drugiej strony płyn przezroczysty, bez zapachu. Hmm idę do apteki po papierki lakmusowe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie śpię od 6. Poszłam spać koło 1, ale co to za spanie! W każdej możliwej pozycji mały strasznie uciekał na krzyż i bolały mnie plecy. Więc miotalam się z boku na bok. A same wiecie jak teraz u nas wygląda zmiana strony do spania... Dobrze że łóżko się nie rozpadło.

Dzisiaj na 16 mam ktg i chyba wizytę. Ciekawe co tam wyniknie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 07:40   #446
muffi24
Zadomowienie
 
Avatar muffi24
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 1 855
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Corn ostatnio na jednej z grup chustowych mama zapytała o zaburzenia integracji sensorycznej malucha. I posypały się od razu fale "ekspertów" że to NAPEWNO przez CC No ciekawe bardzo że naukowcy tyle lat badają i nie znają konkretnej przyczyny, ale matki polki już wiedzą
Gdybu moje dziecko miało urodzić się przez CC to pierwsze kontakty i trzymanie bym mocno je dociskała i pobudzała czucie głębokie, żeby wynagrodzić brak doświadczeń z przechodzenia przez kanał rodny. Ale niestety znam więcej przypadków zaburzeń bo z CC zwlekali, niż że CC było...

Ojj biedna że Cię tak dopadło choróbsko! (

Amalte no ta zgaga ciążowa podobna chyba jak refluks.

Hope widziałam ten odcinek, masakra

KPZ mi gin zabronił się bawić papierkami Bo niby że nie ma co sprawdzać tylko jechać na IP... No tylko że bym tam musiała cały każdy dzień spędzić gdybum jechała zawsze jak jest mokro

Dorota ja na 12 idę na KTG i wizytę

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
muffi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 07:44   #447
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Współczuję Wam problemów ze snem.
Spalam chyba od 22 do 8 i nawet nie słyszałam 3 budzików Tż.

Dorota myślę, że coś na ktg już wyjdzie. Trzymam kciuki!

KPZ myślę że to nie wody, tylko większa ilość wydzieliny. Też mam jej sporo.

Amalte refluks to cofanie się treści żołądka do przełyku, a zgaga to pieczenie, które on powoduje. Okropne uczucie.

Hope rzeczywiście ten odcinek byl straszny, ciężko się go oglądało, ale można z niego dużo wyciągnąć, np. Właśnie zeby Tż wtedy stanowczo zainterweniował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 07:50   #448
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Dzien Dobry... kciuki za ktg dziewczyny!
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 08:23   #449
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Hej!
Ja zasnelam przed 1, o 3 pobudka na drapanie psa..kilka razy obudzil mnie silny bol podbrzusza ale szybko zasypialam.
Kciuki za ktg!

Dobrze że na Was ten odcinek tez zrobił slabe wrażenie, to znaczy że niebprzesadzam

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 08:31   #450
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Hope nieeee, ta kobieta strasznie się zachowywała. Ja rozumiem ból, zmęczenie, ale jak tak można? I o ile dobrze pamiętam, kompletny brak reakcji jej faceta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-07 06:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.