Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-13, 17:05   #4231
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość

O właśnie, ja się podpinam jeśli chodzi o kosmetyki bo sama zatrzymałam się na keratynowej odżywce z Lidla, Garnier Aik i białej Elseve a tak ostatnio szperałam na stronce polskiej drogerii i tyle ciekawych kosmetyków widziałam, np. maski z Delii keratynowe, Babuszkę Agafię po 100 ml te maseckzi mają i dużo innych perełek, lubicie może coś z rosyjskich czy polskich albo po prostu dostępnych w polsce kosmetyków? Ciekawią mnie konkretnie jakieś maseczki wzmacniające/na porost i coś z proteinami, Póki co w oko mi wpadła linia Syoss z ceramidami, Dr Sante i Babuszkowe maseczki
Dr. Sante z olejem arganowym by Ci się mógł spodobać Super locze robi, no i tej keratynki ma tam sporawo i emolientów i nawilżaczy, wszystko w jednym Babuszki agafii miałam saszetki, najbardziej polubiłam balsam odżywczo-regeneracyjny. Ma glicerynę, ale polubiłam, go, szaleństwo. Ma tą ponoć magiczną dla loków hydroksycelulozę i masę olejów, fajny jest, aż znowu kupię chyba I szampon fajny jest z tej linii w saszetce, odżywczy.

http://www.kasianafali.pl/2014/04/ba...-odzywczo.html
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 20:32   #4232
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ja mam sante z makadamia.. Oo moje włosy uwielbiają tak samo jak oherbal z lnem- szampon mega nam pasuje, a maska też ostatnio też polubiłam się z odżywkami Timotei.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 21:45   #4233
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

O super, zerknę sobie szczególnie kosmetyki O'herbal mnie bardzo interesują. A ten szampon to z tych delikatnych czy bardziej zwykły myjak? Ostatnio używam delikatniejszych szamponów a widzę że mają spore butelki w fajnej cenie i gdyby był to delikatny szampon to na pewno byłoby to bardziej przystępne cenowo rozwiązanie
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 22:06   #4234
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Znalazłam skład o tu http://sklep.elfa-pharm.pl/pl/pieleg...845500418.html. Nie jest rypacz jak z sls, ale i nie jest delikatny jak przy samej betainie. Ale ja nie lubię delikatnych szamponów myślę czy nie spróbować teraz do kręconych wersji.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 22:19   #4235
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Znalazłam skład o tu http://sklep.elfa-pharm.pl/pl/pieleg...845500418.html. Nie jest rypacz jak z sls, ale i nie jest delikatny jak przy samej betainie. Ale ja nie lubię delikatnych szamponów myślę czy nie spróbować teraz do kręconych wersji.
Ja lubię delikatne szampony, ale te naturalne na przykład, zaś nie lubię szamponów dla dzieci. Są delikatne pod tym wzglęem że nie podrażniają i nie wysuszają ani włosów ani skóry, ale np. po dr organics włosy skrzypią jak po solidnym rypaczu... a mim oto są gładkie lśniące i wcale nieprzesuszone, więc o coś takiego mi chodzi mniej więcej.
Skład wydaje się fajniutki, ale zawiera Sodium Myreth Sulphate a jeśli się nie mylę to niemalże to samo co SLES, więc pewnie działanie miałby podobne do fioletowej Joanny Rzepy bo RZepa też ma rypacza i inne detergenty.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 10:13   #4236
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Klaudenc nie.. Jest inny od Joanny rzepy. Delikatniejszy na moje oko. Właśnie tak coś mi się kojarzyło że sms to to samo co sls ale może przez te następne składniki jest inny niż typowy z sls? pierwszy szampon po którym powiedziałam wow. A tak to mi było obojętne byle bez silikonow.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-14, 13:21   #4237
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Klaudenc nie.. Jest inny od Joanny rzepy. Delikatniejszy na moje oko. Właśnie tak coś mi się kojarzyło że sms to to samo co sls ale może przez te następne składniki jest inny niż typowy z sls? pierwszy szampon po którym powiedziałam wow. A tak to mi było obojętne byle bez silikonow.
Bardzo fajny skład ekstrakt z lnu i proteiny mleczne. Podoba mi sie.
Niby SMS to to samo co SLES ale np. miałam szampon rumiankowy Green Pharmacy który tez jest na Sodium Myreth Sulfate i wydawał sie delikatniejszy niż klasyczne rypacze. Ale to moze subiektywne odczucie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-14, 14:32   #4238
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

No właśnie ja mam wrażenie że sms jest delikatniejszy jest niż sls.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 13:50   #4239
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja mam sante z makadamia.. Oo moje włosy uwielbiają tak samo jak oherbal z lnem- szampon mega nam pasuje, a maska też ostatnio też polubiłam się z odżywkami Timotei.
Tą makadamię też chcę kiedyś

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Znalazłam skład o tu http://sklep.elfa-pharm.pl/pl/pieleg...845500418.html. Nie jest rypacz jak z sls, ale i nie jest delikatny jak przy samej betainie. Ale ja nie lubię delikatnych szamponów myślę czy nie spróbować teraz do kręconych wersji.
O tej serii też myślałam, ale mam obecnie tyle zapasów, że to byłoby niepoważne

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja lubię delikatne szampony, ale te naturalne na przykład, zaś nie lubię szamponów dla dzieci. Są delikatne pod tym wzglęem że nie podrażniają i nie wysuszają ani włosów ani skóry, ale np. po dr organics włosy skrzypią jak po solidnym rypaczu... a mim oto są gładkie lśniące i wcale nieprzesuszone, więc o coś takiego mi chodzi mniej więcej.
Skład wydaje się fajniutki, ale zawiera Sodium Myreth Sulphate a jeśli się nie mylę to niemalże to samo co SLES, więc pewnie działanie miałby podobne do fioletowej Joanny Rzepy bo RZepa też ma rypacza i inne detergenty.
A to może by Ci się spodobał ten szampon odżywczy z banii agafii w takim razie? Dobrze domywa, ale właśnie nie przesusza i zostawia włosy gładkie i lśniące. On ma SCS chyba z tego co pamiętam, ale mogę go używać często i kilka razy pod rząd i nie robi mi pogromu, jak SLSiaki
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-15, 15:10   #4240
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
O tej serii też myślałam, ale mam obecnie tyle zapasów, że to byłoby niepoważne

A to może by Ci się spodobał ten szampon odżywczy z banii agafii w takim razie? Dobrze domywa, ale właśnie nie przesusza i zostawia włosy gładkie i lśniące. On ma SCS chyba z tego co pamiętam, ale mogę go używać często i kilka razy pod rząd i nie robi mi pogromu, jak SLSiaki
Mi się udało sporo zużyć ostatnio ,aczkolwiek okazało się że mam jeszcze butelkę prawie 400ml OGX z kofeiną który lubię ale ma silikon dalej co mnie wkurza trochę i jest też bardzo wydajny i nie wiem czy zakup jakiegoś jeszcze szamponu nie byłby szaleństwem
Ale zapsizę sobie te szamponiki na chciejlistę bo składy bardzo ładnie wyglądają, ciekawią mnie jeszcze wzmacniające szampony bo kilka takich wyczaiłam a tego typu szampony super się u mnie spisują.

2 razy próbowałam Amli Dabur i chyba miłości nie bęzie bo przez olej palmowy się robię nieco napuszona. Fakt że po umyciu i użyciu lubianej maski jest ładnie ale ten olejek osłabia efekt na włosach jaki ta maska daje.
C odo zapachu to jest piękny, taki głęboki i kazidełkowy, ale wystarczy zmoczyć włosy mając ten olejek by rozległy się nieprzyjemne aromaty, obstawiam że nakładanie olejku kiedy mamy co nieco sebum albo potu na głowie daje efekt smrodku Ładniej pachnie Amla Jasmine, podobnie ale bardziej musująco, świeżo i cierpko, w zwykłej Amli lekko zalatuje mydłem ale wcale mi o dziwo to nie przeszkadza. W mojej okolicy jest taki salon kosmetyczny prowadzony przez hinduski i stamtąd zawsze pachnie czymś amlo albo seso podobnym Na nasze europejskie nochalki jednak ten zapach może być zbyt hardkorowy i nie dziwię się że wiele osób go tak nie cierpi i migreny dostaje.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 17:32   #4241
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ale tu cisza

Nałożyłam dzisiaj jajo babuszki i włosy mam takie mięciutkie i fajne kędziorki się zrobiły.
Kupiłam jeszcze olejek kerastase. Jeszcze kupię jakąś maseczkę humekantową i bedę spełniona już włosowo. Żeby perfumowo tak pięknie było, a tu ciągle tyle chciejstw mam.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-17, 20:39   #4242
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Zrobilam sobie dzis kilka jasniejszych pasemek na glowie, ale chyba to niezbyt mi wyszlo, trudno sie mowi
W dodatku maska z marion do wlosow rudych zrobila mi taka piekna wisnienke na wlosach, szkoda, ze tak szybko sie wyplukuje, bo teraz jest wyplowiala taka beee...
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 20:54   #4243
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie dzis kilka jasniejszych pasemek na glowie, ale chyba to niezbyt mi wyszlo, trudno sie mowi
W dodatku maska z marion do wlosow rudych zrobila mi taka piekna wisnienke na wlosach, szkoda, ze tak szybko sie wyplukuje, bo teraz jest wyplowiala taka beee...
Foty, focisze Poka pasemka.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152

Edytowane przez Eneajla
Czas edycji: 2016-12-17 o 20:55
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-17, 21:00   #4244
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Foty, focisze Poka pasemka.
Pokaze jak uda mi sie zrobic zdjecie w swietle dziennym, bo tak to kiepsko cokolwiek pokazac
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 09:36   #4245
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Ale tu cisza

Nałożyłam dzisiaj jajo babuszki i włosy mam takie mięciutkie i fajne kędziorki się zrobiły.
Kupiłam jeszcze olejek kerastase. Jeszcze kupię jakąś maseczkę humekantową i bedę spełniona już włosowo. Żeby perfumowo tak pięknie było, a tu ciągle tyle chciejstw mam.
Ja sobie właśnie kupiłam zaufaną humektantową maskę ale zimą puszy. No i na te z gliceryną trzeba uważać jak mróz jest. U mnie zima 15 stopni na plusie i punkt rosy dobry a mimo to nie chce mi ta maska tak dobrze służyć, sama nie wiem, może by ją trzeba zmieszać z jakimś olejem? Za to Ziaja chyba przestała puszyć jak to było latem i teraz jest ok, jeszcze mam jej na kilka użyć to potestuję i zobaczę czy nada się na zimę.
To pozdrawiam, nałóg włosowy mi minął to zamiast tego nadchodzi nałóg perfumowy tak coś czuję
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 14:32   #4246
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja sobie właśnie kupiłam zaufaną humektantową maskę ale zimą puszy. No i na te z gliceryną trzeba uważać jak mróz jest. U mnie zima 15 stopni na plusie i punkt rosy dobry a mimo to nie chce mi ta maska tak dobrze służyć, sama nie wiem, może by ją trzeba zmieszać z jakimś olejem? Za to Ziaja chyba przestała puszyć jak to było latem i teraz jest ok, jeszcze mam jej na kilka użyć to potestuję i zobaczę czy nada się na zimę.
To pozdrawiam, nałóg włosowy mi minął to zamiast tego nadchodzi nałóg perfumowy tak coś czuję
Właśnie, bo jest tyle zapachów które chcę mieć, ale to nienajtańsze zabawki są. Zdecydowanie lepiej jest być włosomaniakiem niż perfumoholikiem, lepiej dla portfela.

Chociaż z chciejstw włosowych mam chciejkę. Suszarę philipsa tą biało-złotą, która tez tania nie jest ok. 300 pln. Fajna bo ma tyle bajerów, a moja obecna ma tylko opcję on-off. Jak żyć?!
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 17:57   #4247
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Właśnie, bo jest tyle zapachów które chcę mieć, ale to nienajtańsze zabawki są. Zdecydowanie lepiej jest być włosomaniakiem niż perfumoholikiem, lepiej dla portfela.

Chociaż z chciejstw włosowych mam chciejkę. Suszarę philipsa tą biało-złotą, która tez tania nie jest ok. 300 pln. Fajna bo ma tyle bajerów, a moja obecna ma tylko opcję on-off. Jak żyć?!
Ja na szzęście nie lubię wielu zapachów, już jeden wypróbowałam i uwielbiam i mam 2 w zamiarze jeszcze zakupić, nawet gdyby mieć 3 różne to nie byłoby źle Szczrze mówiąc jak perfumy kupisz to starcza na dosyć długo, a na włosy można bulić naprawdę dużo systematycznie i jak się to podliczy to dopiero się widzi ^^

Też chciałam tę suszarkę ale w UK jej nie mogłam dostać, przez internet tylko a obawiałam się kupować suszarkę za tyle pieniędzy (tu kosztuje 400-500 zł) przez internet nawet z oficjalnego sklepu. Ostatecznie kupiłam inną, o wiele tańszą i jestem bardzo zadowolona, tylko dyfuzora nie ma ale nie potrzebuję go i pewnie jakby co to można dokupić Ta z Philipsa to świetna rzecz na prezent bo ma dużo funkcji i ładnie wygląda.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 19:36   #4248
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja na szzęście nie lubię wielu zapachów, już jeden wypróbowałam i uwielbiam i mam 2 w zamiarze jeszcze zakupić, nawet gdyby mieć 3 różne to nie byłoby źle Szczrze mówiąc jak perfumy kupisz to starcza na dosyć długo, a na włosy można bulić naprawdę dużo systematycznie i jak się to podliczy to dopiero się widzi ^^

Też chciałam tę suszarkę ale w UK jej nie mogłam dostać, przez internet tylko a obawiałam się kupować suszarkę za tyle pieniędzy (tu kosztuje 400-500 zł) przez internet nawet z oficjalnego sklepu. Ostatecznie kupiłam inną, o wiele tańszą i jestem bardzo zadowolona, tylko dyfuzora nie ma ale nie potrzebuję go i pewnie jakby co to można dokupić Ta z Philipsa to świetna rzecz na prezent bo ma dużo funkcji i ładnie wygląda.

A święta tuż tuż i taki prezent ode mnie dla mnie to w sam raz A później wyrzuty sumienia. Patrzyłam też na tańszą też philips i też biała ale bez tych złotych elementów i kosztuje stówę. Mi akurat dyfuzor i koncentrator potrzebny, bo robie raz proste a raz fale, ale z racji ciężkości na drugi dzień często już mam takie byle co i lepiej mi wystylizować je na proste. Nie wiem czy ta jonizacja coś daje? Gładsze są włosy, nie elektryzują się?
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-18, 19:53   #4249
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
A święta tuż tuż i taki prezent ode mnie dla mnie to w sam raz A później wyrzuty sumienia. Patrzyłam też na tańszą też philips i też biała ale bez tych złotych elementów i kosztuje stówę. Mi akurat dyfuzor i koncentrator potrzebny, bo robie raz proste a raz fale, ale z racji ciężkości na drugi dzień często już mam takie byle co i lepiej mi wystylizować je na proste. Nie wiem czy ta jonizacja coś daje? Gładsze są włosy, nie elektryzują się?
Ciężko mi powiedzieć co daje jonizacja, mogłaym to określić tak:
po suszarce bez jonizacji włosy robiły się bardziej suche, niesforne, czasami się zaczynały elektryzować i była to ewidentnie wina suszarki, zaś przy suszarce z jonizacją jest po prostu normalnie, włosy nie są napuszone i przesuszone tylko tak jakby wyschły naturalnie, prosto mówiąc nie widzę by taka suszarka miała negatywny wpływ na włosy.

Ja suzzę bez dyfuzora bo tak czy siak się kręcą, 10 minut po wysuszeniu loki są a z dyfuzorem nie wiem czy chciałoby mi się bawić Moja suszara jest z Babyliss, czarna z elementami z różowego 'złota' 'Titanium Pearlescent', mogę polecić tylko no dyfuzora nie ma w zestawie do niej.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 13:50   #4250
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witam wszystkie włosomaniaczki

Dawno mnie tu nie było, nowa praca i brak większych problemów z włosami zrobiły swoje i wizaż poszedł w odstawkę. Ale wraca córka marnotrawna z prośbą o pomoc. Mam problem ze stylizacją. Używam żelu Isana męski, nakładam na mokre wieczorem. Rano zawsze miałam po nim piękne strąki do odgniecenia i burzę loków. Niestety od jakiegoś czasu zamiast ze strąkami budzę się z puchem i przyklapem przy głowie. Myślałam, że to wina długości włosów wiec troszkę ścięłam, ale na nic to się zdało. Poniżej zamieszczam kosmetyki jakie używam, może źle je dobieram:

olej: lniany
szampon: Mrs Potters
odzywka: Garnier AK Karite
maska: Kallos Blueberry

Zrezygnowałam z odżywki b/s Alterra miód, może powinnam wrócić do niej? Fryzjera doradziła mi, że odzywka b/s jest zbędna.

Czekam z niecierpliwością na wasze opinie i porady
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 14:38   #4251
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie włosomaniaczki

Dawno mnie tu nie było, nowa praca i brak większych problemów z włosami zrobiły swoje i wizaż poszedł w odstawkę. Ale wraca córka marnotrawna z prośbą o pomoc. Mam problem ze stylizacją. Używam żelu Isana męski, nakładam na mokre wieczorem. Rano zawsze miałam po nim piękne strąki do odgniecenia i burzę loków. Niestety od jakiegoś czasu zamiast ze strąkami budzę się z puchem i przyklapem przy głowie. Myślałam, że to wina długości włosów wiec troszkę ścięłam, ale na nic to się zdało. Poniżej zamieszczam kosmetyki jakie używam, może źle je dobieram:

olej: lniany
szampon: Mrs Potters
odzywka: Garnier AK Karite
maska: Kallos Blueberry

Zrezygnowałam z odżywki b/s Alterra miód, może powinnam wrócić do niej? Fryzjera doradziła mi, że odzywka b/s jest zbędna.

Czekam z niecierpliwością na wasze opinie i porady
Szampon MRS potters zawiera dużo soli, wiem że kiedyś ktoś tu pisał że go używa i doradziłam spróbowanie innego szamponu i było lepiej Oprócz tego sprawdź na odwrocie opakowania czy żel nie zawiera alkoholu.
Jak to nie jest powodem to można spróbować innych rzeczy, ale obzaj te dwie rzeczy.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-19, 14:45   #4252
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Szampon MRS potters zawiera dużo soli, wiem że kiedyś ktoś tu pisał że go używa i doradziłam spróbowanie innego szamponu i było lepiej Oprócz tego sprawdź na odwrocie opakowania czy żel nie zawiera alkoholu.
Jak to nie jest powodem to można spróbować innych rzeczy, ale obzaj te dwie rzeczy.
Dzięki jak tylko wrócę z pracy sprawdzę to. A jakie żele polecacie do stylizacji?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 14:43   #4253
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Wesołych Świąt Kręconowłose!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 15:16   #4254
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Właśnie! Wszystkiego włosowego i ZAKRĘCONEGO Sylwestra
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 00:12   #4255
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Najlepszego! Niech Wam loczki i fale zdrowo rosną!
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:58   #4256
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Ale tu cisza

Nałożyłam dzisiaj jajo babuszki i włosy mam takie mięciutkie i fajne kędziorki się zrobiły.
Kupiłam jeszcze olejek kerastase. Jeszcze kupię jakąś maseczkę humekantową i bedę spełniona już włosowo. Żeby perfumowo tak pięknie było, a tu ciągle tyle chciejstw mam.
A pamiętam, jak fajnie ta maseczka skręt podkreślała Z humektantowych bardzo polecam najnowszą maseczkę ziaji z olejem arganowym i tsubaki

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Zrobilam sobie dzis kilka jasniejszych pasemek na glowie, ale chyba to niezbyt mi wyszlo, trudno sie mowi
W dodatku maska z marion do wlosow rudych zrobila mi taka piekna wisnienke na wlosach, szkoda, ze tak szybko sie wyplukuje, bo teraz jest wyplowiala taka beee...
Jak ja lubię te marionowe maseczki I również poproszę zdjęcie


Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie włosomaniaczki

Dawno mnie tu nie było, nowa praca i brak większych problemów z włosami zrobiły swoje i wizaż poszedł w odstawkę. Ale wraca córka marnotrawna z prośbą o pomoc. Mam problem ze stylizacją. Używam żelu Isana męski, nakładam na mokre wieczorem. Rano zawsze miałam po nim piękne strąki do odgniecenia i burzę loków. Niestety od jakiegoś czasu zamiast ze strąkami budzę się z puchem i przyklapem przy głowie. Myślałam, że to wina długości włosów wiec troszkę ścięłam, ale na nic to się zdało. Poniżej zamieszczam kosmetyki jakie używam, może źle je dobieram:

olej: lniany
szampon: Mrs Potters
odzywka: Garnier AK Karite
maska: Kallos Blueberry

Zrezygnowałam z odżywki b/s Alterra miód, może powinnam wrócić do niej? Fryzjera doradziła mi, że odzywka b/s jest zbędna.

Czekam z niecierpliwością na wasze opinie i porady
Sprawdź skład tego żelu, tak jak Klaudenc pisała On już ma alkohol od dawna, chyba że jakiś stary miałaś. Ja teraz używam męskiego syossa, ale nie wiem, czy znowu czegoś w składzie pozmieniali, w moim małym rossmanie już w ogóle go nie ma
http://www.kasianafali.pl/2016/01/ze...zakreca-i.html


Wszystkiego najlepszego fale i loczki
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:20   #4257
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Czy macie może taki problem jak ja, że nałożenie samego olejku/serum po myciu i pozostawanie włosów do wyschnięcia w sposób naturalny = PUCH?

Muszę nałożyć i serum i krem do loków, i piankę, i żele i wtedy dopiero włosy wyglądają jak włosy, a nie jak siano...
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 13:54   #4258
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Umyłam sobie ostatnio włosy maską kallosa banan i już wiem jak wykorzystam ten bubel. Bałam się przyklapu, ale nie! Włosy od nasady błyszczące, sypkie i naprawdę fajne, mogłabym efekt porównać do szamponu kerastase I najważniejsze że skóra głowy mnie nie swędzi i nie pojawiły się żadne niespodzianki. Tylko trzeba dobrze masować sklap, bo konsystencja maseczki tego nie ułatwia. Także polecam, na mojej suchej czuprynie się sprawdziło :P A nawet nie wiedziałam czy się nadaje do mycia czy nie, w ciemno po prostu bo jakoś musze zużyć ten słój(mam jeszcze połowę).

Zostanie mi prawie cały blueberry, jajo babuszki i biovax. Szukam teraz cos z aloesem ale wszystko drogie jest w necie, a nie mam dostepu do natur vital, bo nie mam u siebie natury
A jak u was z denkowaniem? czy nie denkujecie? Jakieś postanowienia włosowo-niewłosowe na nowy rok?
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 16:43   #4259
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

No to dodaje w koncu zdjecie, ogolnie jasna plama na srodku wlosow to to rozjasnienie, ogolnie jest to ciut bardziej widoczne i wlosy sa ciemniejsze niz na zdjeciu, i te wszystkoe kolory ktore widac na wlosach to mam je normalnie, to nie wina swiatla niestety marion nie chce sie wyplukac, polozylam marion do brazowych to jeszcze bardziej wisniowych tonow nabraly, na zdjeciu tego niestety nie widac tak bardzo wiec poki co podjelam decyzje o hennowaniu, na razie fitocosmetic kupie w odcieniu klasycznym i miedziano-czerwonym zeby zdecydowac w jakie tony isc - czerwone czy pomaranczowe chciala bym takie pomiedzy ani czerwone ani pomaranczowe, ale zobacze co to bedzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-12-28 17.35.45.jpg (344,7 KB, 43 załadowań)
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 17:13   #4260
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mi sie bardzo podoba Zapuszczasz jeszcze włosy?
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.