Majówki 2016 - część czwarta - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-30, 18:41   #1861
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Martunia, współczuje szpitala ale Tymuś będzie pod dobrą opieką zdrówka zdrówka zdrówka
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 18:44   #1862
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Iga czyta wizaż 😊dziś z czworaka przysiadła na jednej nóżce co prawda nie oderwała raczek i szybko wróciła do pierwotnej pozycji ale podjęła próby także liczę że do 18tki usiądzie 😀

Pełza już w zawrotnym tempie i coraz częściej próbuje raczkować także mysle, że im częściej będzie na czworakach to będzie próbowała siadać.
Mia, u nas pierwsze było raczkowanie, a siada sam dopiero od I dnia świąt. Sam siedział posadzony już wcześniej - w związku z tym, ze nie sadzałam u nas wyszło to na wizycie lekarskiej, gdy neonatolog sprawdzał odruchy.

Kaylla, nikt tu się nie czepia, ze często wychodzisz. Po prostu po cichu większość zazdrości A odnośnie angielskiego - ja planuję się zapisać od marca - co prawda mogę sobie pozwolić jedynie na zajęcia raz w tygodniu na 3 godziny, ale zawsze.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 18:50   #1863
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Mamy skierowanie do szpitala (((

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cholercia czyli jednak zdrowka

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
U nas to tzw obowiązkowe szczepienia i nawet się nie zaglebialam za bardzo ale boję się szczepień ospa odra swinka bo słyszałam że mają więcej nopow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tego sźczepienia sie obawiam, w ogole nie wiem czy nie czekac ze szczepieniem jak sezon grypowy minie
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 18:55   #1864
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Martunia bardzo mi przykro oby Tymek szybko wyzdrowiał

Moje dziecko konczy dziś 8 miechów i z tej okazji postanowił dać mamie prezent i od rana woła mama oczywiście zryczałam się jak głupia i pełzać w końcu zaczal
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 18:57   #1865
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

A ja posadziłam moje dziecko i tez się okazało ze umie siedzieć jak leży to kombinuje nogami ale nie potrafi jeszcze sama
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:03   #1866
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Martunia jestem myślami z Wami dacie radę!


My idziemy jutro na kinderparty już o 17 czy doczekamy północy to zobaczymy...

Gosiaczek to musiało chwytać za serce ♥
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:09   #1867
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Paskudnie dzis wyglada ten kącik ust.
D. rzucil ze moze by tak posmarowac hudrokortyzonem???
Jak myslicie? Wiem ze to twarz i w dodatku okolica ust ale juz nie mam pomyslu.
No rozdrapuje krew sie leje w nocy.
Musimy czyms zaleczyc na cito bo jest coraz gorzej.



Iwonia a może spróbujesz olejkiem tamanu posmarować? Na bank nie zaszkodzi a może pomóc. Ja stosuję go nawet na ranki.






Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Martunia bardzo mi przykro oby Tymek szybko wyzdrowiał

Moje dziecko konczy dziś 8 miechów i z tej okazji postanowił dać mamie prezent i od rana woła mama oczywiście zryczałam się jak głupia i pełzać w końcu zaczal
Gratuluję. U nas mała krzyczy głównie dadada. A dziś ewidentnie do taty mówi tata aż miło na sercu
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 19:17   #1868
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Nieeee poszłam kontrolnie i stwierdziła zapalenie pluc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedactwo Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku - daj znać jak już będziesz wiedzieć coś wiecej.
Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Martunia bardzo mi przykro oby Tymek szybko wyzdrowiał

Moje dziecko konczy dziś 8 miechów i z tej okazji postanowił dać mamie prezent i od rana woła mama oczywiście zryczałam się jak głupia i pełzać w końcu zaczal
Gratulacje mój niestety nie jest rozmowny. Woła zazwyczaj tylko "heeee" albo "eeee" albo wydaje dźwięki niczym jeleń na rykowisku
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:21   #1869
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Martunia bardzo mi przykro oby Tymek szybko wyzdrowiał

Moje dziecko konczy dziś 8 miechów i z tej okazji postanowił dać mamie prezent i od rana woła mama oczywiście zryczałam się jak głupia i pełzać w końcu zaczal
O, proszę, czekał na odpowiedni moment
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:25   #1870
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

A jak się ktoś urodził 31 stycznia, to miesiąc kończy kiedy?
__________________
Nina 02.05.2016

Edytowane przez Monanka83
Czas edycji: 2016-12-30 o 19:26
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:27   #1871
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
A jak się ktoś urodził 31 maja, to miesiąc kończy kiedy?
Eee dobre pytanie. Zawsze się zastanawiałam jak właściwie liczyć te miesiące 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 19:31   #1872
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Biedronka dzieki. Jutro kupie ten olejek- szczerze nie znam go ale juz sie łapie kazdego tropu.
Na noc chyba sprobuje mu delikatnie maźnąć bo kolejnej takiej z drapaniem do krwi nie zniese.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:41   #1873
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Martunia trzymajcie sie!!! Duzo zdrowia dla Tymka!!! Zobaczysz ze szybko wyzdrowieje
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:48   #1874
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Nieeee poszłam kontrolnie i stwierdziła zapalenie pluc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kruca. Dobrze ze bylas czujna

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę moje zimowe wyprzedazowe lupy dla małej- jest dużo rozu he he

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najsssssss

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:53   #1875
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ja właśnie zrobiłam zamówienie na 51015 No ale jak 8 rzeczy po 106 zł to jak nie skorzystać
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:02   #1876
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ja byłam na wyprze piwnicy i jestem w szoku, bo nie tak dawno temu odkładam jeszcze masę ciuchów bo duuuuzo za duże, a teraz patrzę, a część już za mała
Muszę się udać po kolejne kartony do siostry bo już mi się kończą
Poza tym dziś byli moi stali nabywcy. Kiedyś wystawiam pierwszą partię ubranek Niny na olx i odezwała się para która to kupiła od razu i jesteśmy nimi w kontakcie i biorą zawsze wszystko z czego mała wyrasta. Dziś zabrali koleją partię. Dziewuszka rodzi w lutym. I takim oto sposobem nie musze niczego wystawiać na aukcjach i mam z automatu zrobiony porządek i nic mi nie zalega
A najlepsze jest to że oni jeszcze nigdy niczego nie obejrzeli przed kupnem. Po prostu wchodzą, pytają ile i wychodzą szczęśliwi hahah. Fakt że za grosze im je oddajemy, ale lepiej za grosze niż ma zalegac, bo zauważyłam że nie jest łatwo sprzedać ciuszki dziecięce. Tyle jest tych używek w necie że masakra. Ludzie mają ogromny wybór. A nasze to tak naprawdę już po 3ce albo i 4ce dzieci więc nie ma czym rumakować.
__________________
Nina 02.05.2016

Edytowane przez Monanka83
Czas edycji: 2016-12-30 o 20:06
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:04   #1877
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ja byłam na wyprze piwnicy i jestem w szoku, bo nie tak dawno temu odkładam jeszcze masę ciuchów bo duuuuzo za duże, a teraz patrzę, a część już za mała
Muszę się udać po kolejne kartony do siostry bo już mi się kończą
Poza tym dziś byli moi stali nabywcy. Kiedyś wystawiam pierwszą partię ubranek Niny na olx i odezwała się para która to kupiła od razu i jesteśmy nimi w kontakcie i biorą zawsze wszystko z czego mała wyrasta. Dziś zabrali koleją partię. Dziewuszka rodzi w lutym. I takim oto sposobem nie musze niczego wystawiać na aukcjach i mam z automatu zrobiony porządek i nic mi nie zalega
A tak z ciekawości, nie planujecie drugiego dziecka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:05   #1878
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Mona masz stałych klientów ja też mam masę ubranek od koleżanki siostry. W sumie to dopiero teraz zaczynam kupować nowe rzeczy. Takich do rozmiaru 74 tylko kilka kupiłam dobrze jest mieć znajomych z starszym dzieckiem

Edytowane przez ola0605
Czas edycji: 2016-12-30 o 20:07
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:07   #1879
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ja byłam na wyprze piwnicy i jestem w szoku, bo nie tak dawno temu odkładam jeszcze masę ciuchów bo duuuuzo za duże, a teraz patrzę, a część już za mała
Muszę się udać po kolejne kartony do siostry bo już mi się kończą
Poza tym dziś byli moi stali nabywcy. Kiedyś wystawiam pierwszą partię ubranek Niny na olx i odezwała się para która to kupiła od razu i jesteśmy nimi w kontakcie i biorą zawsze wszystko z czego mała wyrasta. Dziś zabrali koleją partię. Dziewuszka rodzi w lutym. I takim oto sposobem nie musze niczego wystawiać na aukcjach i mam z automatu zrobiony porządek i nic mi nie zalega
Ekstra 😉 ja brałam od siostry ale teraz jej córka mimo że starsza o 7miesiecy od mojej to tylko 1 rozmiar różnicy i już niewiele nam się dostaje. A przez pierwsze 4 miesiące prawie nic nie kupowałam 😜 do tego ona obecny rozmiar Milenki nosiła wiosna i latem więc jedynie bodziaki z krótkim rekawkiem odziedziczylysmy
Też nieraz tak odkładałam. A jak z tych noszonych wyrastala to myślałam że nie będzie w czym chodzić bo mamy zapas ale dużo za dużych ciuszków. Które oczywiście okazywały się w sam raz 😉
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016

Edytowane przez asta9126
Czas edycji: 2016-12-30 o 20:09
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 20:13   #1880
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Ekstra 😉 ja brałam od siostry ale teraz jej córka mimo że starsza o 7miesiecy od mojej to tylko 1 rozmiar różnicy i już niewiele nam się dostaje. A przez pierwsze 4 miesiące prawie nic nie kupowałam 😜 do tego ona obecny rozmiar Milenki nosiła wiosna i latem więc jedynie bodziaki z krótkim rekawkiem odziedziczylysmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tia, z tych najmniejszych to dzieciaki wyrastają jak szalone, późniejsze są noszone już dużo dłużej i niestety wiele do sprzedaży już się potem nie nadaje bo zciuchane

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, nie planujecie drugiego dziecka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie
Nie planujemy, życie może plany zweryfikować ale jeśli jesteśmy przy celowości czynów, to nie

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Mona masz stałych klientów ja też mam masę ubranek od koleżanki siostry. W sumie to dopiero teraz zaczynam kupować nowe rzeczy. Takich do rozmiaru 74 tylko kilka kupiłam dobrze jest mieć znajomych z starszym dzieckiem
Ceny nowych mnie zwalają z nóg mamy ogromniaste sCzescie że mamy wszystko po siostrzenicach. Ręka boska że też mamy córkę
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:15   #1881
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
A jak się ktoś urodził 31 stycznia, to miesiąc kończy kiedy?
A jak ktoś się urodził 29 lutego to kiedy kończy rok?

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ja byłam na wyprze piwnicy i jestem w szoku, bo nie tak dawno temu odkładam jeszcze masę ciuchów bo duuuuzo za duże, a teraz patrzę, a część już za mała
Też tak miałam. Część rzeczy miałam upchane w niższej szufladzie (głównie rozmiary 74-80), ostatnio brakło mi pajcyków na 68, bo wszystkie musiały iść do prania, więc wzięłam 74, która jest w sam raz jak się okazuje Mało tego dziś mierzyliśmy kombinezon 74 i poza za długimi rękawami jest w porządku...
My dostawy dostajemy w małych partiach co jakiś czas, to co akurat szwagierka odłoży przez miesiąc, dwa po młodszym bratanku męża. W zasadzie do 1,5-2 lat jesteśmy zabezpieczeni w ubranka
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:18   #1882
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

U nas było to samo, po siostrzenicy do 5 mcy nic nie kupiłam, teraz kiedy między dziećmi jest 4 mcy z hakiem rozmiar prawie ten sam. Ubrania po rozszerzaniu diety nadają się na szmaty. A sprzedać bardzo trudno, próbowałam po córci i poszły za grosze, a zdjęć i wystawiania było mnóstwo - szkoda czasu i energii
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:18   #1883
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zrobiłam zamówienie na 51015 No ale jak 8 rzeczy po 106 zł to jak nie skorzystać

Ja sie ostatnim razem jarałam ze tyle nakupilam w 51015 a tylko leżą. Na długosc ok ale np spodenki bluzeczki są za szerokie na niego. Wyglada jak w worku.
Bodziaki sa tylko ok.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:20   #1884
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
A jak ktoś się urodził 29 lutego to kiedy kończy rok?


Też tak miałam. Część rzeczy miałam upchane w niższej szufladzie (głównie rozmiary 74-80), ostatnio brakło mi pajcyków na 68, bo wszystkie musiały iść do prania, więc wzięłam 74, która jest w sam raz jak się okazuje Mało tego dziś mierzyliśmy kombinezon 74 i poza za długimi rękawami jest w porządku...
My dostawy dostajemy w małych partiach co jakiś czas, to co akurat szwagierka odłoży przez miesiąc, dwa po młodszym bratanku męża. W zasadzie do 1,5-2 lat jesteśmy zabezpieczeni w ubranka
To jest superluksus mieć ubrania dla dziecka. Na serio, jestem wdzięczna z nie jak za zboże.
A całą kasę ze sprzedaży rzeczy po Ninie - czyli po siostrzenicach- odkładamy do skarbonki i przeznaczamy na wydatki tylko na dziewczynki- wszystkie 3

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
U nas było to samo, po siostrzenicy do 5 mcy nic nie kupiłam, teraz kiedy między dziećmi jest 4 mcy z hakiem rozmiar prawie ten sam. Ubrania po rozszerzaniu diety nadają się na szmaty. A sprzedać bardzo trudno, próbowałam po córci i poszły za grosze, a zdjęć i wystawiania było mnóstwo - szkoda czasu i energii
Dokładnie, ja najpierw wystawiałam pojedyncze rzeczy na grupach, allegro, olx - absolutna strata czasu i energii.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:23   #1885
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ja byłam na wyprze piwnicy i jestem w szoku, bo nie tak dawno temu odkładam jeszcze masę ciuchów bo duuuuzo za duże, a teraz patrzę, a część już za mała
Muszę się udać po kolejne kartony do siostry bo już mi się kończą
Poza tym dziś byli moi stali nabywcy. Kiedyś wystawiam pierwszą partię ubranek Niny na olx i odezwała się para która to kupiła od razu i jesteśmy nimi w kontakcie i biorą zawsze wszystko z czego mała wyrasta. Dziś zabrali koleją partię. Dziewuszka rodzi w lutym. I takim oto sposobem nie musze niczego wystawiać na aukcjach i mam z automatu zrobiony porządek i nic mi nie zalega
A najlepsze jest to że oni jeszcze nigdy niczego nie obejrzeli przed kupnem. Po prostu wchodzą, pytają ile i wychodzą szczęśliwi hahah. Fakt że za grosze im je oddajemy, ale lepiej za grosze niż ma zalegac, bo zauważyłam że nie jest łatwo sprzedać ciuszki dziecięce. Tyle jest tych używek w necie że masakra. Ludzie mają ogromny wybór. A nasze to tak naprawdę już po 3ce albo i 4ce dzieci więc nie ma czym rumakować.
Ja się właśnie obawiam że nie sprzedam a mam dużo u wszystko tylko po Lence.
Część już oddałam znajomej ale jednak mam dużo ubranek naprawdę w dobrym stanie, część drogich które dostaliśmy w prezencie i tak się zastanawiam, niby chce drugie i może się przydadzą ale ja miałam problem z zajściem w ciążę, staraliśmy się ponad 2 lata i nikt mi nie jest w stanie powiedzieć czy będę miała 2 dziecko. A jednak odczekać muszę bo jesteśmy sami i nikt nam w razie jakiegoś nawet pobytu w szpitalu czy przymusu leżenia nie pomoże a mąż jednak do pracy musi iść.
ubranka większe mam w naszej garderobie i przeglądam często żeby się właśnie nie okazało że coś jest za małe bo rozmiar rozmiarowi często nie równy. Zresztą ja mogę te ubranka składać i oglądać codzinnie😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnim razem jarałam ze tyle nakupilam w 51015 a tylko leżą. Na długosc ok ale np spodenki bluzeczki są za szerokie na niego. Wyglada jak w worku.
Bodziaki sa tylko ok.
Tego właśnie się boję zamawiając przez internet Lenka jest długa i chuda w sklepie to można chociaż zobaczyć mniej więcej jak wygląda a przez internet bywa roznie- musi być okazja albo piękne ubranko😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:24   #1886
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie obawiam że nie sprzedam a mam dużo u wszystko tylko po Lence.
Część już oddałam znajomej ale jednak mam dużo ubranek naprawdę w dobrym stanie, część drogich które dostaliśmy w prezencie i tak się zastanawiam, niby chce drugie i może się przydadzą ale ja miałam problem z zajściem w ciążę, staraliśmy się ponad 2 lata i nikt mi nie jest w stanie powiedzieć czy będę miała 2 dziecko. A jednak odczekać muszę bo jesteśmy sami i nikt nam w razie jakiegoś nawet pobytu w szpitalu czy przymusu leżenia nie pomoże a mąż jednak do pracy musi iść.
ubranka większe mam w naszej garderobie i przeglądam często żeby się właśnie nie okazało że coś jest za małe bo rozmiar rozmiarowi często nie równy. Zresztą ja mogę te ubranka składać i oglądać codzinnie😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------


Tego właśnie się boję zamawiając przez internet Lenka jest długa i chuda w sklepie to można chociaż zobaczyć mniej więcej jak wygląda a przez internet bywa roznie- musi być okazja albo piękne ubranko😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja załamałam ręce jak próbowałam sprzedać komplet z mayorala - za 229 zł (spodenki i bluzka ), użyte 2 razy, cenę obniżyłam UWAGA do 15zł i niiiiic
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:26   #1887
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Ja sie ostatnim razem jarałam ze tyle nakupilam w 51015 a tylko leżą. Na długosc ok ale np spodenki bluzeczki są za szerokie na niego. Wyglada jak w worku.
Bodziaki sa tylko ok.
ja bodziaki kupiłam i bluzeczki tylko. Pewnie będą ok bo Maja jest szeroka
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:27   #1888
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ja załamałam ręce jak próbowałam sprzedać komplet z mayorala - za 229 zł (spodenki i bluzka ), użyte 2 razy, cenę obniżyłam UWAGA do 15zł i niiiiic
Matko a co to ten mayoral?
Może ludzie nie znają wartości takich marek, ja pierwszy raz o niej słyszę.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:30   #1889
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Ja załamałam ręce jak próbowałam sprzedać komplet z mayorala - za 229 zł (spodenki i bluzka ), użyte 2 razy, cenę obniżyłam UWAGA do 15zł i niiiiic
Masakra aż ciężko uwierzyć. Ja planuje wystawić u nas na lokalnym ogłoszeniu jak mi się nazbiera więcej i wystawiać od sztuki żeby przyszli i oglądali i co się sprzeda to się sprzeda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:35   #1890
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Masakra aż ciężko uwierzyć. Ja planuje wystawić u nas na lokalnym ogłoszeniu jak mi się nazbiera więcej i wystawiać od sztuki żeby przyszli i oglądali i co się sprzeda to się sprzeda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sprzedaje pojedynczo na instagramie i jestem zadowolona, ubranka całkiem dobrze się sprzedają. Niektóre sprzedaje za grosze jeśli sama miałam używane ale te które kupiłam nowe juz sprzedaje za więcej ale też znajdują się chętni

Dlatego pozwalam sobie na szaleństwo jesli chodzi o kupowanie ciuszków dla Ali bo wiem ze znaczną część sprzedam potem z niewielką tylko stratą. A niektóre, te ulubione ubranka, zostawiam dla przyszłego rodzeństwa
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.