Piękne i szczupłe do lata :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 22:48   #1321
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
u mnie pierwszy mięsiąc byl superschudłam ponad 3 kg..bo w najgorszym momecie wazyłam 72 kg teraz mialam dośc powazne zachwianie.. rozmyslania czy moja dieta ma sens..ale wzięłam się w garśc koniec tego dobrego i czas na nowo się wziąśc za siebie.. w końcu 8 kg trzeba zrzucić do lata.. więc poproszę o wielkiego kopa, zebym się wzięła za sieiebiproszę
Nie wiem jak się robi kopy , ale ode mnie masz bata

__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 07:41   #1322
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Witam z rana, w Warszawie piękne słonce
Zaczynam 6. dzień diety

Dziś mam sporo wolnego czasu, więc dam sobie jakiś wycisk Może 20 min tae bo + 20 min pilatesu na nogi i pośladki + 8 min buns + 8 min legs?

tylko w jakiej kolejności najlepiej? Tae-bo jest wytrzymałościowo-siłowe, 8 min. też takie silowe raczej, pilates to raczej na koniec na rozciąganie, prawda?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 08:40   #1323
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

A ja mam kilka misji Chcę odzyskać kondycję, zrzucić 2-3 kilo i aktywnie spędzać czas, w końcu wiosna przyszła!

Przy 169 cm wzrostu ważę jakieś 58 kg, lat prawie 16. Szczerze powiedziawszy nigdy nie patrzyłam na wagę tylko na sylwetkę. Jednak zawsze miło spojrzeć na wagę z uśmiechem

Jakie misje przede mną?
-zdrowe odżywianie - nie chodzi tu o jakieś odchudzanie, tylko o odrzucenie niezdrowych produktów, częste i małe posiłki, picie dużej ilości wody (to akurat dla mnie codzienność ) i zielonej herbatki (kocham ten zapach !!!*-*)
-basen - zawsze miałam możliwość chodzenia ze szkołą na basen, raz w tygodniu i w sumie sama nie wiem dlaczego nie chodziłam jak jeździłam konno, to mi to kolidowało czasowo, ale teraz mam czas, więc muszę się zebrać. co prawda ze szkołą chyba nie dam rady, bo nie wyrabiałabym się po szkole, ale będę chodzić sama 2 razy w tygodniu, ale chyba zacznę dopiero po świętach
-rower, ćwiczenia - rower dla czystej przyjemności, jak tylko słońce świeci i nie jest za zimno ćwiczenia na przykład skakanka, różne brzuszki, szeroko pojęta gimnastyka - przerzuty, mostki, szpagat -> jeszcze trochę mi brakuje, ale jestem wytrwała


Pod koniec marca mamy przegląd taneczny zespołów aerobikowych(co prawda więcej mamy tańca nowoczesnego niż aerobiku, ale cóż ^^) Zebrałyśmy się w 5 na wf dosyć spontanicznie i na poważnie zaczęłyśmy ćwiczyć jakieś hmm.. 2 tygodnie temu? W układzie mam mostek, kilka przerzutów i inne gimnastyczne elementy, więc to dla mnie jeszcze większa motywacja do ćwiczeń

Trzymać za mnie kciuki!
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 09:52   #1324
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Wróciłam
i znalazłam muesli bez cukru chyba z 10 min przy półkach sprawdzałam etykietę każdego bo rozumiem, że cukier trzcinowy też out? a wszystkie muesli które były "fit" go miały
co na śniadanko? węgle czy białko?
odmówiłam wczoraj cukierków, dzisiaj czekolady... dla mnie to wyczyn
niedługo pomiary... ale jeszcze kilka dni
jak myślicie? ile tak realnie udałoby się zgubić do końca kwietnia nie ćwicząc na siłowni? z 5 kg dałoby radę przy porządnej dietce?
a jak tam u Was?


aaaa i jeszcze jedno - ćwiczenia na różne partie ciała - te z serii 8 min albo Tamilee itp pomagają pozbyć się tłuszczu czy nic?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:07   #1325
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Dinulko - na śniadanie najlepiej i węgle, i białko
Węgle, żeby rozkręcić metabolizm na cały dzień, białko - bo jest najlepsze w diecie

I każde ćwiczenia, wykonywane systematycznie (przy diecie) dają efekty
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:16   #1326
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

czyli jak jadłam serek wiejski albo kanapki to źle??
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:28   #1327
laetus
Raczkowanie
 
Avatar laetus
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
GG do laetus
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Jezeli kanapke z ciemnego pieczywa z jajkiem to dobrze
Jesli serek wejski z musli to tez
laetus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 10:37   #1328
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość
Nie wiem jak się robi kopy , ale ode mnie masz bata


dzięki a taka napowaznie to nabrałam znowu chęci na odchudzanie po co marnować to co do tej pory osiągnęłamcoraz cieplej się robie..fajnie..

Edytowane przez can't be perfect
Czas edycji: 2008-03-16 o 13:47
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:41   #1329
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez laetus Pokaż wiadomość
Jezeli kanapke z ciemnego pieczywa z jajkiem to dobrze
Jesli serek wejski z musli to tez
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:42   #1330
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez laetus Pokaż wiadomość
Jezeli kanapke z ciemnego pieczywa z jajkiem to dobrze
Jesli serek wejski z musli to tez
a jeśli kanapka była z hochland light albo serek wiejski sam albo z owocem/warzywem jakimś?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:44   #1331
Zakochana istotka
Rozeznanie
 
Avatar Zakochana istotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 680
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

słyszałam że te produkty light jeszcze bardziej tuczą niż te normalne,ale nie wiem czy to prawda
Zakochana istotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 10:49   #1332
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a jeśli kanapka była z hochland light albo serek wiejski sam albo z owocem/warzywem jakimś?
ujdzie spokojnie
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:54   #1333
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez Zakochana istotka Pokaż wiadomość
słyszałam że te produkty light jeszcze bardziej tuczą niż te normalne,ale nie wiem czy to prawda
Nie zgodzę się w szczególności odnosząc się właśnie do tego sera z Hochlanda. Tez go ostatnio kupuje i on ma więcej białka niż tłuszczu A wszystkie inne sery żółte mają więcej tłuszczu od białka Nie pamiętam już proporcji ale różnica była naprawde duża. Ten serek bedzie bardziej wartościowy/odżywczy bo ma więcej białka niż tłuszczy. Ostatnio to moja obsesja że ogladam ile co ma białka a ile tłuszczy hihi
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 10:55   #1334
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

to fajnie

a co myślicie o tych batonikach corny, crunchy itp? I np daktylach suszonych?
wczoraj wykombinowałam, żeby zamiast slodyczy to zjadać jak już, ale nie wiem czy to coś da?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:03   #1335
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

napewno lepiej zjesc corny niz zwyklego batona
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:56   #1336
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Dzisiaj się zmierzyłam i po tygodniu kapuścianki i siłowni raz w tygodniu mam tak :

Łydka: - 2,5 cm
Udo: - 2 cm
Biodra: - 3 cm
Pas obniżony: - 3 cm
Pas: - 2 cm
Waga: -3 kg

Było 57 kg, jest 54

Jeszcze tylko 6 do sukcesu :P
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:01   #1337
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

masz na myśli dietę kwaśniewskiego?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:07   #1338
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
masz na myśli dietę kwaśniewskiego?
że do mnie mnie to ? :P
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:20   #1339
warm
Raczkowanie
 
Avatar warm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 198
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Myślę, że chodziło o zupę z kiszonej kapusty co ciągle się ją je

A co do tematu to też niedawno zaczęłam wiosenną odnowę...
Biegam co drugi dzień, 2 razy w tygodniu rower. Codziennie z 20min ćwiczenia na pupę i brzuch no i lekka dieta (hmmm...nie wiem czy można nazwac dietą ograniczanie słodyczy)bo w sumie nie zależy mi na zrzuceniu kg tylko na wzmocnieniu, ulepszeniu kondycji i na uwidocznieniu mieśni (też nie przesadzając) Mierze 172 i warzę 60 wiec mieszczę sie w normie.
Jak myślicie czy te ćw które wykonuję pozwolą mi na ujedrnienie pupy i na dostaniu sie do grona posiadaczek pieknego płaskiego brzuszka???:rol leyes:
warm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 12:29   #1340
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez warm Pokaż wiadomość
Myślę, że chodziło o zupę z kiszonej kapusty co ciągle się ją je

A co do tematu to też niedawno zaczęłam wiosenną odnowę...
Biegam co drugi dzień, 2 razy w tygodniu rower. Codziennie z 20min ćwiczenia na pupę i brzuch no i lekka dieta (hmmm...nie wiem czy można nazwac dietą ograniczanie słodyczy)bo w sumie nie zależy mi na zrzuceniu kg tylko na wzmocnieniu, ulepszeniu kondycji i na uwidocznieniu mieśni (też nie przesadzając) Mierze 172 i warzę 60 wiec mieszczę sie w normie.
Jak myślicie czy te ćw które wykonuję pozwolą mi na ujedrnienie pupy i na dostaniu sie do grona posiadaczek pieknego płaskiego brzuszka???:rol leyes:
napisałaś że ćwiczysz na pupę i na brzuch, ale nienapsiałaś co ćwiczysz więc nieumiem stwierdzić czy to wystraczy. Napewno bieganie bardzo pomaga, wiem z doświadczenia :P

Natomiast poleciłabym Ci ćwiczenia ktore mi bardzo pomogły kiedyś na mój brzuszek to unoszenie nóg do góry (leżąc na podłodze na plecach unosisz całe nogi do góry do kąta prostego z brzychem. Ja robiłam po 300 powtórzeń, po 100 w 3 seriach ) TO tak tyle ode mnie
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:36   #1341
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
że do mnie mnie to ? :P

nom
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 12:43   #1342
warm
Raczkowanie
 
Avatar warm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 198
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
napisałaś że ćwiczysz na pupę i na brzuch, ale nienapsiałaś co ćwiczysz więc nieumiem stwierdzić czy to wystraczy. Napewno bieganie bardzo pomaga, wiem z doświadczenia :P

Natomiast poleciłabym Ci ćwiczenia ktore mi bardzo pomogły kiedyś na mój brzuszek to unoszenie nóg do góry (leżąc na podłodze na plecach unosisz całe nogi do góry do kąta prostego z brzychem. Ja robiłam po 300 powtórzeń, po 100 w 3 seriach ) TO tak tyle ode mnie
po 100 w 3 seriach??? niezle, nie wiem czy bym tyle umiala ale nie zaszkodzi sprobowac
Na brzuch wiadomo normalne brzuszki, rowerek na plecach z uniesiona glowa i barkami, rece za glowa i dotykanie na zmiane lewym lokciem prawego kolana a prawym lewego kolanka, brzuszki z uniesionymi prawie pionowo nogami.staram sie robic zalezy ktore cwiczenia 16 powtorzen od 4 do 6 serii. a na pupe to przysiady, poprzysiady z przytrzymywaniem na 20, 30 sek. i na lezaco unoszenie na zmiane raz lewej raz prawej nogi. Pewnie inne cw. czasem sie przewina, zalezy co do glowy wpadnie a Ty jak dlugo biegałaś i kiedy widzialaś pierwsze efekty?
warm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:39   #1343
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Wink Piękne i szczupłe do lata :)

przyłączam się i subskrybuję wątek

schudnąć raczej nie mam z czego - jestem z natury szczupła, ale moje ciało pozostawia wiele do życzenia. więc przyłączam się, bo od miesiąca walczę z niedoskonałościami - chcę w wakacje móc wyjść na plażę w bikini bez zastanawiania się, czy kiedy złażę ze stanowiska_do_opalania do wody, ktoś patrzy na moją pupę i widzi cellulit; )

a moja strategia jest najbardziej standardowa z możliwych:
  • brzuszki i ćwiczenia rozciągające
  • rower (można poczuć, że idzie wiooosna; )
  • dieta (żadnego jedzenia 'na szybko', chińskich zupek, szybkich_dań_z_kubeczka, słodyczy i innych podobnych wynalazków)
  • balsamy, peelingi (wreszcie robię to regularnie! i widać, że ciało to lubi)
  • masaż ujędrniający specjalnym przyrządem (uda+pupa - jestem na tym punkcie przewrażliwiona)
myślę też o jakichś zajęciach w stadzie - fitness albo pilates - ale na razie mam zbyt rozregulowany terminarz, żeby móc sobie na coś takiego pozwolić.


poza tym podejmuję kolejną batalię o doskonalszą cerę. próbuję wszystko, co możliwe, żeby pozbyć się mankamentów.


mam nadzieję, że w wakacje wkleimy tu swoje zdjęcia - bez zażenowania i z pełną satysfakcją!



pozdrawiam wszystkie walczące!
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:56   #1344
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Kiedyś biegałam rano rekreacyjnie przed śniadaniem, ale wtedy sie nieodchudzałam, raczej tylko kondycja mi się wytworzyła. Teraz biegam po godzinie na siłowni raz w tyg. ale mam zamiar zacząc biegać z powrotem

Natomiast na nogi i na pupe najlepiej działały jak dla mnie ćwiczenia na szpagat : szpagatu sie nie nauczyłam bo zabrakło wytrwałości ale nogi były dużo ładniejsze, szczuplej wygladały i pupa była twardsza i kształtniejsza
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:04   #1345
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Witam!Ja również dołączam się do wątku Od poniedziałku mam zamiar zacząc walkę o piekne ciało latem W tym celu na razie chce zrezygnować ze słodyczy i kolacji,gdyż dla mnie jest do dieta bardzo skuteczna,a na bardziej restrykcyjną nie mogę sobie pozwolić ze względu na duży wysiłek umysłowy(matura w tym roku).Poza tym chce pić dużo niegazowanej wody mineralnej i CWICZYĆ(codziennie-rowerek stacjonarny+brzuszki z Tamilee Webb).Mam kilka pytań:
1.Ile powinnam dziennie jeździć na rowerku stacjonarnym żeby było widać efekty? Czy jeśli jeżdzę na najniższym obicążeniu to nogi tylko schudną a nie umięśnią się?
2.Czy ktoras z was wyprobowala ćwiczenia Tamilee Webb?Są skuteczne?
3.Ktory z preparatów kosmetycznych na redukcję celulitu polecacie?Dodam,że nie mam za dużo kaski na jakieś francuskie specyfiki itp.
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:06   #1346
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Nie należy rezygnować z kolacji, to najczęściej popełniany błąd. Trzeba ją tylko zamienić na czysto-białkową na 1-2h przed snem.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:11   #1347
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez Zakochana istotka Pokaż wiadomość
słyszałam że te produkty light jeszcze bardziej tuczą niż te normalne,ale nie wiem czy to prawda
To zależy czego to "light" dotyczy i z czym jesz dany produkt. Najczęściej jest w nim mniej tłuszczu, ale za to jest więcej cukru. Jak nie ma cukru to jest bardziej tłusty. Ja osobiście wolę już bez cukru, czyli bez węgli a troszkę więcej tłuszczu. Zasada Poprzędzkiego (zielarz) "jedzenie tluszczu nie powoduje przyrostu tłuszczu", zastosowanie patrz dieta Kwaśniewskiego. Dla poparcia mojego wyboru dodam, że nie znam osoby co jadłaby same węglowodany i schudła, lub chociaż czuła się lepiej.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:14   #1348
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Nie należy rezygnować z kolacji, to najczęściej popełniany błąd. Trzeba ją tylko zamienić na czysto-białkową na 1-2h przed snem.
Problem w tym,że nie potrafię zjeść czystego białka,bo nie czuje sie najedzona.Wolę już zrezygnowac z kolacji...Wiem,że to błąd nie jeść kolacji,ale to naprawdę działa na moj organizm-jakie mogą być niepożądane konsekwencje niejedzenia kolacji?
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:18   #1349
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Moja mama ostatnio kupiła musli "fitness" , nasypałam sobie do jugurtu , tak jem i myśle że cos słodkie to fitness , patrze na etykietkie i doznałam szoku ... naprawdę miało masę kalorii (tylko teraz już nie pamietam ile dokładnie ) .


A tak w ogóle to ja już dziś zaliczyła weiderka dzień 25 , ponad 2 h na siłowni oraz sauna
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:26   #1350
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Piękne i szczupłe do lata :)

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Problem w tym,że nie potrafię zjeść czystego białka,bo nie czuje sie najedzona.Wolę już zrezygnowac z kolacji...Wiem,że to błąd nie jeść kolacji,ale to naprawdę działa na moj organizm-jakie mogą być niepożądane konsekwencje niejedzenia kolacji?
Jedzenie kolacji przyspiesza metabolizm. Przejdź na częste i niewielkie posiłki, ćwicz i nie poddawaj się
sue. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.