Herbaciane pogaduchy :) cz.II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-02, 10:27   #1771
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Witam
Tak, wiem że wczoraj był DDD i nawet jakieś 2 tygodnie temu przeglądałam jakie sklepy biorą udział i co mają w ofercie
Ale wczoraj miałam kocioł w pracy i tylko mi się rano udało zamówić jakiś drobiazg na prezent a z herbacianych zakupów nic nie wyszło
A jak twoje zakupy Galijko? Udało Ci się coś fajnego wychaczyć?
Zrobiłam zakupy apteczne, liczy się?

Ale z harbacianych nowości to tata ostatnio dostał w prezencie zieloną herbatę z kokosem Powiem Wam, że całkiem fajnie smakuje. Wprawdzie torebkowa ale podobno darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby
Druga, którą dostał a czeka na spróbowanie to herbatka "na dobranoc" z dziką różą, głogiem, melisą, chmielem, koprem włoskim (coś dla mnie ) i lawendą.
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 11:09   #1772
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam
Muszę się wreszcie odezwać bo już grudzień a pisałam ostatnio w listopadzie
Galijko jak tam Twoja dzidzia?
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Ale z harbacianych nowości to tata ostatnio dostał w prezencie zieloną herbatę z kokosem Powiem Wam, że całkiem fajnie smakuje. Wprawdzie torebkowa ale podobno darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby
Jeśli chodzi o te torebkowe, to nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora, bo trafiają się fajne
Ja sobie ostatnio do pracy kupiłam dla odmiany earl greya żeby nie pić samej zielonej. Bo mam nowy kubek, który ma 0,5 litra i wychodzi że wypijam w pracy litr zielonej herbaty

Teraz w kubku właśnie earl grey
Miłego dnia

PS Samych smacznych herbatek życzę w Dniu herbaty
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 08:09   #1773
Marianna82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

A ja lubię serię herbatek rozgrzewających z biedronki. Mam taką "o smaku grzańca" i na prawdę mi smakuję, a już dawno spisałam takie herbatki na straty
Marianna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 11:30   #1774
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witajcie grudniowo

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Ja sobie ostatnio do pracy kupiłam dla odmiany earl greya żeby nie pić samej zielonej. Bo mam nowy kubek, który ma 0,5 litra i wychodzi że wypijam w pracy litr zielonej herbaty
Ja mam w domu kubek 0,7 l Tzn. nie tyle ja co TŻ ale ja z niego piję moje mieszanki owocowe. Oczywiście na zimno Aktualnie króluje porzeczka z cytryną zmieszana z maliną z pigwą lub żurawiną. Swoją drogą ta malina z pigwą pita samodzielnie pozostawia dziwny posmak.

A jak dzidzia? Bardzo dobrze Rośnie jak na drożdżach. W poniedziałek skończyła 3 miesiące a waży już ponad 6kg
Zazwyczaj jest grzeczna, nie mogę narzekać. A przynajmniej nie bardzo
Trochę mi brakuje takiej "wolności" głównie zakupowej. Coś potrzebowałam (lub sobie ubzdurałam ) to wsiadałam w samochód i jechałam do sklepu. Teraz jeszcze nie jeżdżę z nią sama tak więc zakupy odbywają się tylko z TŻ co jest średnią przyjemnością

Marianna, nie mam nigdzie Biedronki pod nosem tak więc rzadko tam bywam i nie znam ich ofert herbacianych. A z ww przyczyn teraz praktycznie wcale Ale faktycznie czasami takie mieszanki są zaskakująco smaczne

A w kubku zielona z kokosem

Aneta jak się trzymasz? Teraz to pewnie marny okres...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 06:03   #1775
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witajcie przedświąteczne. Ja tylko na chwilkę. Chciałam Wam życzyć wszystkiego dobrego na święta. Zdrowych, spokojnych swiąt, smacznego karpia i bogatego Mikołaja.
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 09:13   #1776
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Herbatniczki Kochane
Też chciałam Wam życzyć zdrowych i spokojnych Świąt
Aneta, a Tobie też dużo siły

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kartka_2-grudzien2009.jpg (137,2 KB, 2 załadowań)
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 10:12   #1777
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 12:38   #1778
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witajcie noworocznie
Najlepsze życzenia na 2017 rok, żeby był lepszy od 2016
Jak spędziłyście Sylwestra? Ja oczywiście w dużym pokoju Weronika nawet dała mi pooglądać tv od 21 do 1-ej Aż dziw, że jej petardy nie obudziły bo tłukli się niesamowicie chyba z pół godziny w okolicy północy. I to zaraz koło bloku.

U nas w końcu nadeszła zima Wprawdzie nie mogę się nacieszyć śniegiem tyle co zwykle ale przynajmniej zza okna popodziwiam Staram się wychodzić z małą jak najczęściej ale jak jest np. tak wietrznie jak dzisiaj i zacina śniegiem to odpuszczam. Stawiam się w jej sytuacji i wydaje mi się, że spacer w taką pogodę to żadna przyjemność bo nie dość, że się leży nieruchomo w zimnym wózku to jeszcze śniegiem zacina Ja wiem, że trzeba hartować dzieci przy różnej pogodzie no ale...

Ale dość o dzieciach. Co tam słychać w nowym roku?
Pstra, jakieś zmiany w pracy?
Carmen, jak tam młoda małżonka?
Anetko, jak sobie radzisz? Masz jakąś pomoc?

A herbatkowo u mnie nadal zielona z kokosem
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 12:10   #1779
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam się i ja w Nowym Roku
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Jak spędziłyście Sylwestra? Ja oczywiście w dużym pokoju

U nas w końcu nadeszła zima Wprawdzie nie mogę się nacieszyć śniegiem tyle co zwykle ale przynajmniej zza okna popodziwiam Staram się wychodzić z małą jak najczęściej ale jak jest np. tak wietrznie jak dzisiaj i zacina śniegiem to odpuszczam. Stawiam się w jej sytuacji i wydaje mi się, że spacer w taką pogodę to żadna przyjemność bo nie dość, że się leży nieruchomo w zimnym wózku to jeszcze śniegiem zacina Ja wiem, że trzeba hartować dzieci przy różnej pogodzie no ale...

Co tam słychać w nowym roku?
Pstra, jakieś zmiany w pracy?
A herbatkowo u mnie nadal zielona z kokosem
co do Sylwestera to też byłam w dużym pokoju ale Cię Galijko nie widziałam
dzieci jasne że się hartuje ale w taką pogodę to hartowanie może skończyć się przeziębieniem więc wg mnie można sobie trochę odpuścić
pogodowo raczej jesień niż zima. Dziś trochę poprószyło ale słońce świeci więc już nic nie ma
W pracy zmiany. Na razie na lepsze bo zostałam już doceniona A przez 8 lat pracy u poprzedniego pracodawcy nie usłyszałam nawet dziękuję Trochę mam obawy bo to stanowisko decyzyjne, ale czemu mam nie spróbować

W kubku earl grey
miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 13:58   #1780
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Witam się i ja w Nowym Roku

co do Sylwestera to też byłam w dużym pokoju ale Cię Galijko nie widziałam
W tym roku dużo osób spędzało tam Sylwestra to mogłyśmy się przeoczyć

Co do pracy to cieszę się, że zostałaś doceniona bo to zawsze dopinguje i poprawia samopoczucie i samoocenę. I faktycznie czasami ciężko o docenienie. Nawet nie czasami a często. Ja miałam kiedyś taką pracodawczynię, dla której można było żyły wypruć a ona i tak wiecznie nie zadowolona. Do tej pory pamiętam jak pracowałam przez dwa tygodnie dzień w dzień po 14h bo otwieraliśmy nowy punkt a na koniec nawet dziękuję nie usłyszałam. O jakichś profitach nawet nie wspomnę
I jak najbardziej powinnaś spróbować z nowym stanowiskiem. Wiesz jak się mówi - kto nie ryzykuje ten nie ma Zresztą jestem pewna, że sobie ze wszystkim świetnie poradzisz Zresztą pracodawca zapewne wie co robi powierzając Ci odpowiedzialną funkcję.

A ta jesień, o której piszesz to jakaś mroźna w tym roku
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 13:21   #1781
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
I jak najbardziej powinnaś spróbować z nowym stanowiskiem. Wiesz jak się mówi - kto nie ryzykuje ten nie ma Zresztą jestem pewna, że sobie ze wszystkim świetnie poradzisz Zresztą pracodawca zapewne wie co robi powierzając Ci odpowiedzialną funkcję.

A ta jesień, o której piszesz to jakaś mroźna w tym roku
Dziękuję że we mnie wierzysz
Ja się na razie cieszę, bo lubię jak jest w pracy coś do roboty bo czasami w poprzedniej to nie miałam co robić, a wiadomo jak się wtedy czas wlecze
co do jesieni to pogoda zrobiła mi psikusa i po tym jak to pisałam, zaczął padać śnieg no i tak trzyma do dziś aczkolwiek wczoraj była lekka odwilż

W kubku nowość - Przylądek Nadziei - dobra
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-21, 20:05   #1782
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Dobry wieczór sobotnie

Pstra, i jak tam na nowym stanowisku? Zadowolona?

Jakieś plany feriowe?
Mnie mąż ciągnie na wyjazd w góry na kilka dni, żeby odetchnąć od krakowskiego smogu. Ale nie wiem czy to dobry pomysł, waham się. Pomijając kwestie organizacyjno-logistyczne, które na pewno będą sporym wyzwaniem to po prostu zastanawiam się co ja tam będę robić. Raz dziennie wyjdę z małą na spacer (pod warunkiem, że temperatura pozwoli i nie spadnie poniżej -10)a resztę przesiedzimy pewnie w pokoju. Niby to samo co w domu ale dom to dom. Plusem oprócz powietrza jest to, że może uda mi się np. trochę poczytać. W domu jak mała śpi to zawsze znajdzie się coś do zrobienia
Dodatkowo nie wiadomo jak Weronika zareaguje na nowe miejsce - co jak nie daj boże będzie marudna całymi dniami i nocami? Sąsiedzi pewnie mnie przeklną.
No ale z drugiej strony jak nie pojadę to się nie przekonam a kiedyś w końcu trzeba ruszyć się z tego domu. Tyle, że myślałam, że pierwszy wyjazd będzie raczej wiosenny i na naszą wieś.

Ostatnio w kubku nadal zielona kokosowa
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 12:23   #1783
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam sobotnie
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, i jak tam na nowym stanowisku? Zadowolona?

Jakieś plany feriowe?
Mnie mąż ciągnie na wyjazd w góry na kilka dni, żeby odetchnąć od krakowskiego smogu.
Dodatkowo nie wiadomo jak Weronika zareaguje na nowe miejsce - co jak nie daj boże będzie marudna całymi dniami i nocami?
No ale z drugiej strony jak nie pojadę to się nie przekonam a kiedyś w końcu trzeba ruszyć się z tego domu
Na nowym stanowisku dużo pracy. Podoba mi się to Chociaż czasami nawet nie mam kiedy zjeść drugiego śniadania albo zrobić sobie kolejnej herbaty

Co do ferii, też mieliśmy wyskoczyć w góry ale za dużo zachodu a za mało wolnego.
A z tym powietrzem to zależy gdzie pojedziecie, bo podobno w Zakopanem też smog. A czy wyjeżdżać już z małą, to tak jak napisałaś, jak nie pojedziesz to nie będziesz wiedziała czy mała to polubi. Może warto wybrać się gdzieś bliżej i tylko na weekend, żeby wiedzieć jak zareaguje

W kubku mieszanka dwóch zielonych
miłego weekendu
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 09:15   #1784
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

No to nuda Ci nie grozi Tylko, żebyś się nie odwodniła z braku czasu na herbatę

U nas klamka zapadła i dzisiaj jedziemy. Oczywiście w ostatniej chwili jeszcze coś musiało wypaść ale myślę, że do 3h się zbierzemy. A co tam, raz się żyje. Może nas wilki nie zjedzą
A co do smogu to jedziemy jakieś 6km za Szczawnicę, jak to pani właścicielka kwater powiedziała - u nas to już koniec świata. Tak więc mam nadzieję, że smog nas tam nie dopadnie
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 09:54   #1785
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam środowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
U nas klamka zapadła i dzisiaj jedziemy. Oczywiście w ostatniej chwili jeszcze coś musiało wypaść ale myślę, że do 3h się zbierzemy. A co tam, raz się żyje. Może nas wilki nie zjedzą
Dobra decyzja
życzę Wam spokoju i odpoczynku

W kubku pokrzywka
miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 08:00   #1786
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam poniedziałkowo i już niestety z buro-szarego Krakowa

Wyjazd się udał, było pięknie Trochę się nanosiłam młodej bo nie miała tam swojego miejsca jak w domu i mało co sama chciała leżeć, no ale coś za coś.
A tu tak na pozazdroszczenie trochę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170202_123953.jpg (125,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170202_121923.jpg (257,6 KB, 4 załadowań)
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 08:44   #1787
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam piąteczkowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Wyjazd się udał, było pięknie
A tu tak na pozazdroszczenie trochę
Zazdraszczam
To super, że wam się udał urlopek
Ja też miałam 2 dni wolnego, z weekendem wyszło 4, ale nigdzie nie byliśmy, a wręcz robota była w domu

W kubku pokrzywka - piję znowu na włosy, bo zima im daje popalić
Miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 10:42   #1788
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam

Wyjazd wyjazdem, ale niestety przywlokłyśmy jakieś przeziębienie Od tygodnia walczymy z katarem i kaszlem. Obie
No ale, byle do wiosny

Aneta, jak tam u Ciebie? Jak sobie radzisz?

Herbatkowo aktualnie czarna albo z miodem i cytryną albo z własnoręcznie robionym sokiem truskawkowym Kurować się trzeba
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 16:06   #1789
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam poniedziałkowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Wyjazd wyjazdem, ale niestety przywlokłyśmy jakieś przeziębienie Od tygodnia walczymy z katarem i kaszlem. Obie
No ale, byle do wiosny
No i jak tam zdrowie Galijko? Pozbyłyście się tego paskudztwa? W moim otoczeniu też ludzie podziębieni i mam nadzieję, że mnie nic nie dopadnie

Też już się nie mogę doczekać wiosny. Mam dość noszenia tych grubych rzeczy, a poza tym chciałabym zacząć jeździć do pracy na rowerze

W kubku dla odmiany woda z miętą
Miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 13:13   #1790
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Na szczęście pozbyłyśmy Ja wprawdzie jeszcze odrobinę pokasłuję ale najważniejsze, że młoda zdrowa. Ale niestety zaraziłyśmy dziadka (który z nami mieszka) i mogę mieć tylko nadzieję, że przeziębienie nie wróci do niej jak bumerang ;>

Dzisiaj byłyśmy na pierwszym spacerze pochorobowym. Wprawdzie pogoda mało zachęcająca, na koniec spaceru zaczęło padać no ale przynajmniej wiatr wywiał smog i przy okazji ciepło

No i dalej wypatrujemy wiosny
Pstra, Ty masz dość noszenia grubych rzeczy? Pocieszę Cię - 1000 razy wolę siebie ubierać w te grube rzeczy niż młodą Zanim wyjdę z domu jestem cała zgrzana. Tak więc też mogę powiedzieć, że mam dość ubierania grubych rzeczy
I zazdroszczę jeżdżenia do pracy rowerem. Aktualnie czekam na kwiecień (ciągle na coś czekam ), kiedy to zamierzam zacząć chodzić z Weroniką na basen. I mam wielkie plany rozpocząć ćwiczenia w domu, takie z maluchem w roli obciążnika, ale jak na razie na planach się kończy

A herbatkowo dzisiaj zielono-biała z mango i pomarańczą. Wygrzebuje starocie, trzeba by w końcu zrobić porządek z nimi
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 08:41   #1791
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam pączkowo
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Na szczęście pozbyłyśmy

I zazdroszczę jeżdżenia do pracy rowerem. Aktualnie czekam na kwiecień (ciągle na coś czekam ), kiedy to zamierzam zacząć chodzić z Weroniką na basen. I mam wielkie plany rozpocząć ćwiczenia w domu, takie z maluchem w roli obciążnika, ale jak na razie na planach się kończy
To dobrze, że się podleczyłyście i mam nadzieję, że już nic nie złapiecie

Co do roweru, to na razie nie ma czego zazdrościć, bo to są plany i nie wiadomo co z nich wyjdzie
Ale ćwiczenia domowe u mnie od półtora tygodnia w toku

W kubku earl grey
Miłego dnia i dużo smacznych pączków
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 11:07   #1792
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: pu-erh a rooiboos tee

Hej czy mogę się dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 13:01   #1793
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witaj, zapraszamy

Może pomożesz nam podciągnąć wątek bo my biedne z Pstrą się same "męczymy"
Na wstępie możesz nam polecić swoje ulubione herbatki, to w razie jak nam się nasze znudzą to sięgniemy po Twoje

U mnie dzisiaj zielona z malinami. Torebkowa bo potrzebowałam kupić coś na szybko. Wprawdzie miałam nie kupować tylko czyścić resztki ale tak jakoś wyszło
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-27, 07:57   #1794
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: pu-erh a rooiboos tee

Ja ostatnio pije imbir bo jestem chora z miodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 07:20   #1795
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez joanna_87 Pokaż wiadomość
Hej czy mogę się dołączyć?
Witaj i wracaj do zdrowia
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Może pomożesz nam podciągnąć wątek bo my biedne z Pstrą się same "męczymy"

U mnie dzisiaj zielona z malinami. Torebkowa bo potrzebowałam kupić coś na szybko. Wprawdzie miałam nie kupować tylko czyścić resztki ale tak jakoś wyszło
No tak, same zostałyśmy na posterunku Najpierw Puchatek, potem Sandi, teraz Anetka. Miejmy nadzieję, że jeszcze do nas powrócą

A co do spijania resztek a nie kupowania nowych, to tak mi się zdaje, że nas herbatoholiczek to nie dotyczy bo my zawsze coś upolujemy

W kubku ananasowy bastek
Miłego dnia
__________________

Edytowane przez Pstra
Czas edycji: 2017-02-28 o 07:21
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 15:48   #1796
wikusssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Ja się podłączam i witam wszystkie herbatoholiczki ;-) Co pijecie jak jest taka przejściowa pogoda? Mnie już dobija to słońce na zmianę z deszczem. Ile można? Poproszę wiosnę. Macie może jakiś specjalny zestaw swoich ulubionych herbat? Ja zwykle pijam malinową na zmianę z szałwią z Herbapolu. Szczerze mówiąc, to moje pierwsze zetknięcie z herbatką z szałwii i faktycznie czuje, że poprawia mi to trochę nastrój jak za oknem takie nie wiadomo co
wikusssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 11:15   #1797
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez wikusssia Pokaż wiadomość
Ja się podłączam i witam wszystkie herbatoholiczki ;-) Co pijecie jak jest taka przejściowa pogoda? Mnie już dobija to słońce na zmianę z deszczem. Ile można? Poproszę wiosnę. Macie może jakiś specjalny zestaw swoich ulubionych herbat? Ja zwykle pijam malinową na zmianę z szałwią z Herbapolu.
witaj
Ja już też czekam na wiosnę i się nie mogę doczekać
Ja nie mam żadnych specjalnych herbat na pogodę. Po prostu piję co lubię lub co akurat mam
W pierwszym poście jest ranking herbat, które nam smakowały bardziej niż inne

U mnie w kubku pokrzywka
miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 08:22   #1798
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Ja nie mam żadnych specjalnych herbat na pogodę. Po prostu piję co lubię lub co akurat mam
Ja podobnie. Aktualnie pijam na zmianę zieloną z malinami i żurawiną oraz zieloną z kokosem. Ten kokos bardzo mi podszedł

Poza tym u nas wiosna pełną parą, w końcu młodej nie muszę kombinezonu zakładać Mała rzecz a cieszy i to jak bardzo
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 17:59   #1799
zosiakowal
Przyczajenie
 
Avatar zosiakowal
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 19
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

czarna ale tylko liściasta, z zielonych polecam zenchia z teekane
zosiakowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 09:07   #1800
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam poniedziałkowo

Ja się w końcu wzięłam za czyszczenie staroci i wczoraj w końcu udało mi się wykończyć czerwoną o smaku mango-jogurtowym Swoją drogą nie brzmi to apetycznie i może dlatego miała już chyba z 10 lat
Na dzisiejszy poranek zafundowałam sobie zieloną "słoneczny poranek" z aromatem earl grey. Ta już nie aż tak stara ale swoje już ma, czas ją wypić.
Ale nie byłabym sobą gdybym nie kupiła czegoś nowego Będąc ostatnio w Almie wypatrzyłam herbaty z tej samej serii, którą mam z kokosem. A ponieważ bardzo mi smakuje to zakupiłam jeszcze z pomarańczą. Jest jeszcze kilka innych ale to po kolei, nie chce się znowu zasypać pudełkami herbat

Miłego poniedziałku
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-22 16:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.