POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-03, 16:16   #1591
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska...rzenia/k254zve

Trochę się zmienił.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 17:26   #1592
201705071058
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Żenada z tvp info.
Kapitalna jest ta historia z TVP Info, w końcu ich hasło promocyjne to "Wiesz więcej". No, to masz i wiesz więcej.

Teraz tylko chcę zobaczyć miny chłopaczków z TVP, jak wypłacają temu człowiekowi odszkodowanie. Wisienka na torcie tej sprawy.
201705071058 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 23:24   #1593
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

nie wiem czy bylo, ale znalazlam na jednym z forów internetowych: http://newsbook.pl/2016/10/08/sprawa...ka-czy-ludzie/
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 22:10   #1594
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cyrk zrobili z tej sprawy

Wszystkie media przybyły do sądu. Sąd zabronił transmisji na żywo, więc była transmisja z minimalnym opóźnieniem - tak małym, że wydawało się iż jest na żywo

Część danych została wygłuszona, cześć próbowali wygłuszyć, ale spóźnili się z dźwiękiem. Do informacji publicznej zostały podane dane partnera oskarżonego i kilka innych nazwisk.

Osobiście, nie wierzę w jego winę. Uważam, że znalazł się w złym miejscu w niewłaściwym czasie.
Stawiam na wypadek albo na innego sprawcę.
Policja i prokuratura nic na niego nie mają. Ich jedynym dowodem miało być przyznanie się do winy.

Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że policja rzeczywiście zmuszała go do przyznania się. Sprawa jest bardzo medialna, a dowodów winy brak. Jeśli brak, to to trzeba je znaleźć, bo szkoda stracić szansę pokazania skuteczności swojego działania.
Mam wrażenie, że przy mniej medialnej sprawie nie próbowaliby kogoś skazać za wszelką cenę.

Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
Czy dobrze zrozumiałam, że (pod wpływem policji, jak twierdzi) Adam przyznał się tylko do tego, że widział nieszczęśliwy wypadek (ucieczkę i utonięcie Ewy)?
Nigdzie nie było mowy o tym, że kiedykolwiek przyznał się zabójstwa z zamiarem ewentualnym.
Wiem, że w sądzie się ze wszystkiego wycofał i twierdzi, że urwał mu się film, ale chodzi mi o to, do czego przyznał się najpierw.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 22:35   #1595
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że policja rzeczywiście zmuszała go do przyznania się.
Nie oglądałaś całej rozprawy? Opowiadał jak go traktowano - bito, obijano, przesłuchiwano nago i przewracano z krzesłem, wyśmiewano orientację, wyzywano, znęcano się psychicznie, straszono. Próbował z okna wyskoczyć, bo nie mógł tego wytrzymać. Jest na wielu psychotropach.

W sensie jego wcześniejsze wyjaśnienia czytano, nie że opowiadał na rozprawie.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2017-01-04 o 22:37
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 22:45   #1596
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie oglądałaś całej rozprawy? Opowiadał jak go traktowano - bito, obijano, przesłuchiwano nago i przewracano z krzesłem, wyśmiewano orientację, wyzywano, znęcano się psychicznie, straszono. Próbował z okna wyskoczyć, bo nie mógł tego wytrzymać. Jest na wielu psychotropach.

W sensie jego wcześniejsze wyjaśnienia czytano, nie że opowiadał na rozprawie.
Oglądałam.
Słyszałam wszystko to, co napisałaś powyżej.
Napisałam, że nie zdziwiłabym się ponieważ wiadomo, że to słowo przeciwko słowu i niektórzy mogą to traktować jako jego linię obrony (i jednocześnie kłamstwo).
Ja wierzę, że mówił prawdę o tym, jak został potraktowany.

W każdym bądź razie pomyślałam, że po takim traktowaniu policja mogłaby oczekiwać przyznania się do morderstwa. Potem z odczytanych akt sprawy zrozumiałam, że pod wpływem policji przyznał się tylko do bycia świadkiem ucieczki i utonięcia Ewy.
I teraz nie wiem, czy dobrze to zrozumiałam

Niezależnie od tego, czy zostanie skazany, czy nie jego życie już zostało zniszczone. Nikt mu tego nie wynagrodzi, jeśli okaże się niewinny.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 23:30   #1597
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
nie wiem czy bylo, ale znalazlam na jednym z forów internetowych: http://newsbook.pl/2016/10/08/sprawa...ka-czy-ludzie/
hmm. ciekawy artykuł...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 23:37   #1598
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Jak wyżej. Szkoda chłopaka, nawet jeśli rzeczywiście coś tam poczynił, nie zasłużył na takie traktowanie.
W przerwie na tvn24 wypowiadał się mężczyzna, chyba jakiś mecenas (ale nie jestem pewna bo bawiłam się z córką) i mówił, że jak dla niego sprawa jest przegrana, że prokuratura kompromituje się wydając taki akt oskarżenia i, że chcieli niejawnosci procesu, żeby ludzie nie dowiedzieli się jak działa policja, jak pozyskują informacje. Oczywiście to nie żadne cytaty.
Też wierzę Adamowi, że znęcali się nad nim, jego orientacja pewnie "pogorszyła" sprawę.. Jestem bardzo ciekawa dalszego postępowania. Czy wobec tych policjantów toczy się jakieś postępowanie? Bo coś mi się obiło o uszy. Ale chyba nie prowadzi go poznańska prokuratura?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 00:35   #1599
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:43   #1600
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Jak wyżej. Szkoda chłopaka, nawet jeśli rzeczywiście coś tam poczynił, nie zasłużył na takie traktowanie.
W przerwie na tvn24 wypowiadał się mężczyzna, chyba jakiś mecenas (ale nie jestem pewna bo bawiłam się z córką) i mówił, że jak dla niego sprawa jest przegrana, że prokuratura kompromituje się wydając taki akt oskarżenia i, że chcieli niejawnosci procesu, żeby ludzie nie dowiedzieli się jak działa policja, jak pozyskują informacje. Oczywiście to nie żadne cytaty.
Też wierzę Adamowi, że znęcali się nad nim, jego orientacja pewnie "pogorszyła" sprawę.. Jestem bardzo ciekawa dalszego postępowania. Czy wobec tych policjantów toczy się jakieś postępowanie? Bo coś mi się obiło o uszy. Ale chyba nie prowadzi go poznańska prokuratura?
W sumie właśnie podobne mam odczucia, że pewnie dochodziło do jakiegoś znęcania się nad nim, bicia, upokarzania. Cóż czytając przeróżne książki gdzie wypowiadali się sami policjanci jestem pewna, że tak mogło być.

Ktoś w jakiejś gazecie dobrze napisał, że prokuratura dobrze wie, że sprawa jest przegrana (chyba, że w procesie ujawni jakieś ekstra materiały) a doprowadziła do procesu tylko dlatego, żeby społeczne oburzenie nie było na nią (bo jak to nie ma sprawcy) a na sąd.

Szczerze to najbardziej mi żal rodziny Ewy, która szuka winnego. A że ostatnią osobom, która widziała Ewe był Adam to może mają wrażenie, może tak było że jest winny.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 14:59   #1601
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Ciekawa jestem jak się skończy ta sprawa.
To, że podano dane osób powiązanych ze sprawa jest żenujące.
Wg mnie Adam jej nie zabił.
Nic się kupy nie trzyma.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 00:02   #1602
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Jak dla mnie to to jest dużo prostsze niż się wydaje. Wersja nieprotokolowana Adama wydaje się być prawdziwa. Był pijany, nie wezwał pomocy, ocena tego to indywidualna sprawa. Ale nie wierzę w premedytacje.
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 08:10   #1603
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
W każdym bądź razie pomyślałam, że po takim traktowaniu policja mogłaby oczekiwać przyznania się do morderstwa. Potem z odczytanych akt sprawy zrozumiałam, że pod wpływem policji przyznał się tylko do bycia świadkiem ucieczki i utonięcia Ewy.
I teraz nie wiem, czy dobrze to zrozumiałam
Do tego przyznał się z własnej woli, z tego co zrozumiałam. Powiedziano mu, że teraz ma ostatnią szansę i wtedy to opowiedział. Zmuszony został do przyznania się do wersji, której teraz trzyma się prokuratura - że zrzucił ją ze skarpy, po czym nieprzytomną zaciągnął do wody myśląc, że nie żyje. Tak by było logicznie z ich punktu widzenia.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
hmm. ciekawy artykuł...
Serio? Czy ironicznie? Toż to jakiś nawiedzony "dziennikarz" pisał.

Dziwi, że ABW i biegły sądowy nie chcą mu udzielać poufnych informacji?
Dziwi, że przy wyławianiu Ewy była obecna "tylko" policja i prokuratura? Lol. Od kiedy to na miejsce odnalezienia zwłok jest zwoływana rodzina i adwokaci, jak on sugeruje?
Dziwi, że rzecznik prasowy policji przed potwierdzeniem DNA podał do wiadomości publicznej, że na 99% jest to Ewa, skoro znaleźli przy niej jej dokumenty i była w tym samym ubraniu, a ciało było w dobrym stanie?
Jeśli chodzi o logowanie się telefonu, to wystarczyło śledzić facebooka brata Ewy - to on się zalogował w innym miejscu. Jakoś przez internet, bo coś sprawdzał.
I nie wiem skąd jego dane, że innym ludziom fotografującym zwłoki, chcącym je publikować, nie groziła żadna kara. Chyba z tyłka jak pozostałe rozkminy.
I nie pamiętam co tam jeszcze było głupiego, nie chcę kolejny raz czytać tych wypocin. Cały "artykuł" to kwiatki.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 08:33   #1604
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Moim zdaniem Adam ma po prostu bardzo dobrego obrońcę, który go odpowiednio przygotował.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 17:17   #1605
201705071058
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Cały "artykuł" to kwiatki.
Offtopem: najważniejsze, że się KLIKA, a ludzie łykają wszystko jak pelikany. Im bardziej idzie się w teorie spiskowe, tym większy zasięg... Portalik, jak zdążyłam zauważyć, raczej z tych "niepokornych" i "niezłomnych". Nie dziwota, że piszą bzdury. Tylko odbiorców tych bzdur szkoda. Ludzie nie myślą krytycznie, kupią każdy bzdet... A sprawa Ewy Tylman to niestety pożywka dla tego rodzaju "mediów".
201705071058 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 10:24   #1606
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 20:23   #1607
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Nie rozumiem. Okazuje się, że to na wniosek PEŁNOMOCNIKÓW RODZINY ŚP. EWY TYLMAN dzisiejsza rozprawa została utajniona - nie wiadomo też co z rozprawą 17.02.17. Najpierw rodzina prosi MSPG Z. Ziobrę o cofnięcie wniosku Prokuratury o tajność procesu, chcą CAŁOŚCI JAWNEJ a teraz utajniają 1 lub 2 rozprawy?! Co u licha?! Przecież zeznania Adama Z. na 1. rozprawie nie były ani przełomowe, ani tak bardzo ważne, żeby rodzina śp. Ewy musiała utajniać 2 kolejne rozprawy. Miedzy 1. a dzisiejszą rozprawą nie wydarzyło się też nic tak znaczącego, mówiąc dokładnie NIC SIĘ NIE ZDAŻYŁO. Dzisiejsi świadkowie również nie byli przełomowi by utajniać. Wtkplay.pl puściło fragment zeznań Małgorzaty Z. - siostry Adama. Ale też dziwnie: ucięli W TRAKCIE - w momencie cięcia Sąd jeszcze nie podziękował Małgorzacie, widać było że jest jeszcze ciąg dalszy - NIEWYEMITOWANY z jakiegoś powodu!!!!! Co Małgorzata mówiła na uciętym fragmencie nie dowiemy się już nigdy niestety Ech....

Edytowane przez Konrad1978
Czas edycji: 2017-01-17 o 20:28
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 20:44   #1608
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 08:16   #1609
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Przecież gdyby nie była całość tajna to po fragmencie tajnym już Sędzina by wpuściła kamery na salę i by dalej szło w streamingu live. A wczoraj CAŁOŚĆ ROZPRAWY BYŁA ,,BEHIND ClOSED DOORS'' czyli CAŁOŚĆ BYŁĄ UTAJNIONA.
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 09:01   #1610
Vilena
hakuna matata
 
Avatar Vilena
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 298
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Konrad1978 Pokaż wiadomość
Przecież gdyby nie była całość tajna to po fragmencie tajnym już Sędzina by wpuściła kamery na salę i by dalej szło w streamingu live. A wczoraj CAŁOŚĆ ROZPRAWY BYŁA ,,BEHIND ClOSED DOORS'' czyli CAŁOŚĆ BYŁĄ UTAJNIONA.
Gdyby całość była utajniona to prasa i inni obserwatorzy procesu nie mieliby wstępu na salę, a mieli ( z wyłączeniem jednego fragmentu na końcu) nie mogli jej natomiast relacjonować w czasie rzeczywistym, a dopiero po zakończeniu. To nie zmienia faktu, że rozprawa była jawna
__________________
It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
Vilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 09:14   #1611
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 09:29   #1612
Vilena
hakuna matata
 
Avatar Vilena
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 298
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mnie też to ciekawi, o ile pamiętam proces Katarzyny W. był jawny i relacjonowany na bieżąco , ale miał trochę inny charakter moim zdaniem, bo poszlakowy, ale jednak prokuratura miała ekspertyzę biegłych, tutaj takiego "twardego" dowodu nie ma- właściwie słowo przeciwko słowu i może stąd troska o te bezstronne zeznania. Chociaż w to, że policjanci nie ustalali między sobą wersji nie chce mi się wierzyć i wersja Adama Z. bardziej mnie przekonuje

Myślę, że to połączenie tych 2 czynników z przewagą tvp jednak
__________________
It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
Vilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 10:28   #1613
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

NIE!!!! Głos Wielkopolski wczoraj po rozprawie poinformował, że rozprawa była utajniona NA WNIOSEK PEŁNOMOCNIKÓW ŚP. EWY TYLMAN!!! Stąd niczego nkie kapuję. Chcą jawności a potem utajniają?
Bo jawne to nie było. Wtkplay.pl około 20-tej wczoraj puściło fragment zeznań Małgoraty Z.- siostry Adama. Jednak wtk UCIĘŁO PRZED ICH FIZYCZNYM ZAKOŃCZENIEM!!! Jeszcze Sędzina nie podziękowała Małgorzacie za zeznania, jeszcze Małgorzata nie zeszła z mównicy a już wtk zrobiło cięcie i puściło pogodę a potem wiadomości. Zeznań Policmajstrów nie dano w ogóle , tylko obraz z sali zagłuszany przez opowiadającego, relacjonującego dziennikarza.
Czy takie coś można nazwać jawnością?! Nie wydaje mi się no więc poszperałem w necie i macie tu linka: http://www.prawodlakazdego.pl/conten...rocesie-karnym

,,Ustawa przewiduje również przypadki, w których rozprawa jest niejawna. Ma to miejsce w przypadku:
1)â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠wn iosku prokuratora o umorzenie postępowania z powodu niepoczytalności sprawcy i zastosowanie środka zabezpieczającego,
2)â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠sp rawy o pomówienie lub znieważenie; na wniosek pokrzywdzonego rozprawa odbywa się jednak jawnie.
Sąd może również wyłączyć jawność w całości lub części, jeżeli jawność mogłaby:
1)â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠wy wołać zakłócenie spokoju publicznego,
2)â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠ob rażać dobre obyczaje,
3)â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠uj awnić okoliczności, które ze względu na ważny interes państwa powinny być zachowane w tajemnicy,
4)â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠na ruszyć ważny interes prywatny.''
â˜â˜â˜☠
Zapytuję:
czy Małgorzata Z. lub Policjanci byli niepoczytalni?
czy to była sprawa o znieważenie/pomówienie?
czy rozprawa zakłóciła spokój publiczny?
czy rozprawa obrażała dobre obyczaje?
czy rozprawa ujawniała okoliczności, które ze względu na ważny interes państwa powinny być zachowane w tajemnicy?
czy rozprawaâ˜â˜â˜☠naruszała ważny interes prywatny?

Moim zdaniem na wszystkie te pytania odpowiedź brzmi: NIE. Ergo: nie było powodu by utajnić,â˜â˜â˜☠ by prowadzić ,,behind closed doors'' z wyłączeniem streamingu live.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-18 o 23:08 Powód: Dane osobowe świadka.
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 10:34   #1614
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 10:49   #1615
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ani Małgorzata ani Adam nie mają na nazwisko Ziętek.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 10:53   #1616
Vilena
hakuna matata
 
Avatar Vilena
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 298
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Może to i dobrze, że sąd nie wyraził zgody na transmitowanie procesu live biorąc pod uwagę to, jak niezdrowe emocje potrafi on wzbudzać u niektórych
__________________
It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
Vilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 11:17   #1617
Konrad1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 58
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Można już mówić ,,'' a nie ,,Z.'' no bo na 1. rozprawie mediom się to nazwisko jak i wiele innych wymknęło (nie wyciszyli) no więc po co bawić się w ciuciubabkę jak już każdy wie jak się Adam nazywa? Stąd już podaję w całości. Do 1. rozprawy mówiłem i pisałem ,,Z." lub ,,Zetka''. Gdyby nie ta afera to bym dalej tak pisał ale teraz już sensu nie widzę.

A oto dowód, że to to Tylmanowie UTAJNILI i że to było tajne: http://www.gloswielkopolski.pl/wiado...-z,11696195/4/

,,Godz. 17.00 Media zostały wyproszone z sali rozpraw, ponieważ pełnomocnicy rodziny Ewy Tylman złożyli wniosek o utajnienie tego fragmentu, gdyż chcą złożyć'' Szkloda, że autor relacji nie dokończył wątku, że nie napisał co strona śp. Ewy chce złożyć. Koniec końców jak widać i GW (nie mylić z Wyborczą) ma odczucie takie samo jak ja, że rozprawa była tajna no i macie czarno na białym ze to Tylmanowie utajnili. Jak dla mnie dziwne. Najpierw proszą MSPG Ziobrę o jawność a teraz utajniają?

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Można już w całości nazwisko podawać po tej aferze z mediami na 1. rozprawie, nie wyciszyli to już każdy wie jak Adam się nazywa. Po co bawić się w ciuciubabkę?

A oto dowód, ze to Tylmanowie wczoraj cbcieli tajności: http://www.gloswielkopolski.pl/wiado...-z,11696195/4/

,,Godz. 17.00 Media zostały wyproszone z sali rozpraw, ponieważ pełnomocnicy rodziny Ewy Tylman złożyli wniosek o utajnienie tego fragmentu, gdyż chcą złożyć'' Szkoda, że autor relacji nie dokończył i nie napisał co Tylmanowie chcą złożyć ale koniec końców oni wczoraj rozprawę utajnili. Nie rozumiem tego. Najpierw proszą MSPG Ziobrę o jawność, teraz utajniają?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-18 o 23:05 Powód: Dane osobowe świadka.
Konrad1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 11:49   #1618
eeza
Raczkowanie
 
Avatar eeza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Streszczenie drugiego dnia procesu: http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/...7&ocid=DELLDHP

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Konrad 1978...To nie to nazwisko, znawco i fachowcu...
eeza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 11:56   #1619
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2017-01-18 o 12:25
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 12:24   #1620
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ - zaginęła Ewa Tylman! część II

Timon i Pumba po prostu posty gościa zgłosiłam, dobrze by było żebyś w swoim skorygowała odpowiednio cytowanie.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-18 11:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.