Mamy styczniowe 2017 - część IV! - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-13, 08:22   #2161
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Kciuki za rodząca taka fajna data chlip chlip a moje dziecię ma to gdzieś.........

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:23   #2162
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Zaginiona i nowa zarazem mamusia informuje że jest na porodowce i czeka na skurcze po odejściu wód o 3 w nocy.
Piątek 13-go tak się zaczął. Trzymać kciuki proszę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Bry

Ona kciuki za poród

Tatuśku można mleko przesypać do pudełka albo jakiejś puszki. Będzie wygodniej używać.

My dzisiaj mamy ktg o 10 a po południu wizyta. Ciekawe ile mój koksik waży, obstawiam 4100😂

Dontbesoshine większość maluchów początkowo ulewa zwłaszcza przy kp. Niedługo problem minie i będzie lepiej.
Kciuki za ktg

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Bleee jednak mam dodatni GBS :/ a to dziadostwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Candid kciuki za wizytę
Piona!
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:27   #2163
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Kciuki za rodząca taka fajna data chlip chlip a moje dziecię ma to gdzieś.........

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
E do północy daleko, jeszcze ze 2 razy zdążysz urodzić ;*

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość
Piona!
Widzisz jakie mamy bogate życie wewnętrzne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:36   #2164
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
E do północy daleko, jeszcze ze 2 razy zdążysz urodzić ;*

Widzisz jakie mamy bogate życie wewnętrzne
Ja nawet raz bym nie zdążyła
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:41   #2165
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Kyiia Pokaż wiadomość
Ja nawet raz bym nie zdążyła
Hehehe no cóż xD ja liczę ze jednak furjatka da czadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:46   #2166
Amalte
Rozeznanie
 
Avatar Amalte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 633
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Kciuki za rodzące!
Kciuki za karmiące!
Kciuki za wizytujace!


Furjatko nie plakusiaj
Ostatnio pomyślałam, ze dzień babci i dziadka jest niezłym dniem na porod
Możemy się umówić na 20stycznia co Ty na To?: ]

Obiecywalam, ze dziś zabiorę się za sprzątanie. Ciężko się zwlec z wyra....ale im wstanę później tym będzie gorzej.
Idę chociaż pranie nastawić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amalte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:47   #2167
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Amalte Pokaż wiadomość
Kciuki za rodzące!
Kciuki za karmiące!
Kciuki za wizytujace!


Furjatko nie plakusiaj
Ostatnio pomyślałam, ze dzień babci i dziadka jest niezłym dniem na porod
Możemy się umówić na 20stycznia co Ty na To?: ]

Obiecywalam, ze dziś zabiorę się za sprzątanie. Ciężko się zwlec z wyra....ale im wstanę później tym będzie gorzej.
Idę chociaż pranie nastawić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie dziś to już mi obojętnie.. byle nie 18

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 08:48   #2168
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Kciuki za wizytę!!
Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Zaginiona i nowa zarazem mamusia informuje że jest na porodowce i czeka na skurcze po odejściu wód o 3 w nocy.
Piątek 13-go tak się zaczął. Trzymać kciuki proszę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja data! Trzymam kciuki!!!!!
Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Bleee jednak mam dodatni GBS :/ a to dziadostwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Candid kciuki za wizytę
Nie martw się!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:49   #2169
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Jak nie dziś to już mi obojętnie.. byle nie 18

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Czemu nie 18?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 08:56   #2170
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Bo to urodziny mojej babci a ma straszny charakter

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 09:27   #2171
Agnes_K
Raczkowanie
 
Avatar Agnes_K
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 170
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

ona10101 wielkie kciuki

I kciuki za dzisiaj wizytujące

no żesz do jasnej najgorszej, Tż dzwonił, że wraca z roboty z dreszczami, ledwo mówił. Po prostu świetnie zastanawiam się czy się nie przenieść do rodziców na weekend... ale szkoda mi go zostawiać, i tak myślę, że jak się miałam zarazić to już po ptokach, wylezie za 2 dni i ze mnie...
Agnes_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 09:27   #2172
wild_girl1
Rozeznanie
 
Avatar wild_girl1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 614
GG do wild_girl1
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Ona kciuki oby szybko poszło
Kciuki za wizytujące

Ja też przeterminowana a już myślałam, że pełnia pomoże :P fajnie by było dzisiaj urodzić no ale co z tego jak mała zamiast do wyjścia to woli sie wiercić i prężyć daje jej czas do 16.01 bo nie chce w szpitalu leżeć i czekać, wole żeby sie zaczęło z zaskoczenia bo mniej czasu na myślenie :P
__________________
Razem od 21.12.2011r.
Zaręczyny 18.03.2013r.
Ślub 26.06.2014r.

http://www.suwaczek.pl/cache/a51c7de9d8.png
wild_girl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 09:38   #2173
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Bo to urodziny mojej babci a ma straszny charakter

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Już myślałam, że to urodziny Grażyny!
Cytat:
Napisane przez wild_girl1 Pokaż wiadomość
Ona kciuki oby szybko poszło
Kciuki za wizytujące

Ja też przeterminowana a już myślałam, że pełnia pomoże fajnie by było dzisiaj urodzić no ale co z tego jak mała zamiast do wyjścia to woli sie wiercić i prężyć daje jej czas do 16.01 bo nie chce w szpitalu leżeć i czekać, wole żeby sie zaczęło z zaskoczenia bo mniej czasu na myślenie :P
Ehh u mnie to samo czekamy więc razem! mnie trochę brzuch okresowo pobolewa ale się nie nastawiam :-P
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 10:05   #2174
KPZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 492
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Dziewczyny wiem już co to zgaga! :-D

Współczuję Wam jeśli was męczy całymi dniami. Ja miałam dzisiaj w nocy i spać nie mogłam do 3.
Teraz czekam aż mi się na siku zbierze bo zapomniałam nasikac do kubeczka a muszę zanieść do laboratorium. Od rana wszystko idzie nie tak, moja super suszarka wylądowała w wiadrze z wodą ale to już się chwaliłam na fb.
Na szczęście nastrój trochę lepszy niż wczoraj.

Sent from my E5603 using Wizaz Forum mobile app
KPZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 10:12   #2175
zie_l_ona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Tak w ogole wlasnie sie obudzilam i mam cala pizame i przescieradlo mokre od pokarmu... wkladek laktacyjnych nie chce zakladac, zeby mi te cyce oddychy. No i mam problem z mlodym. On w ogole nie odbija. Udalo sie tylko raz i tylko po tym razie mu sie nie ulalo!
Ja wkładki od wyjścia ze szpitala noszę cały czas, nawet aż tak nie cieknę, ale nawet bielizna mnie drażni. Mój też strasznie ulewał, udało nam się to trochę opanować. Najbardziej pomogło przewijanie przed jedzeniem (wygibasy na przewijaku po jedzeniu kończyły się strasznym ulewaniem). Staram się go odbijać na ramieniu, zwykle się to nie udaje, ale potem trzymam go na rękach z główką wyżej niż brzuch i wtedy często sobie odbija sam. Przy karmieniu pozycje, w których głowa jest wyżej niż brzuch, a mały tak jakby lekko na mnie leży (jest bokiem, brzuch do brzucha, ale twarz ma lekko w dół) - wtedy mniej powietrza połyka. Pod nogi łóżeczka z jednej strony podłożyliśmy książki, żeby był lekki skos i miał głowę wyżej (to pomogło tak sobie). Aha, robimy też przerwy na odbicie w czasie karmienia. Cała noc bez ulewania jeszcze się nie zdarzyła, zawsze rano ma mokre prześcieradło, ale teraz to już są naprawdę niewielkie ilości (wcześniej miałam wrażenie, że połowę tego co zjadł, to ulewa).
zie_l_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 10:19   #2176
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Zaginiona i nowa zarazem mamusia informuje że jest na porodowce i czeka na skurcze po odejściu wód o 3 w nocy.
Piątek 13-go tak się zaczął. Trzymać kciuki proszę!
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
My dzisiaj mamy ktg o 10 a po południu wizyta. Ciekawe ile mój koksik waży, obstawiam 4100😂
Daj znać

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
A sen miałam też inny - żyłyśmy wszystkie w ciążowej komunie i zamordowałyśmy jakiegoś faceta (może to Tż którejś z nas, bo podpadł? ) i zastanawialłyśmy się co zrobić z ciałem. Padło na poćwiartowanie i spalenie w ognisku u mnie na działce.

A jeśli chodzi o rajskie wakacje, to bardzo się nad nimi zastanawiam, bo oferty first minute na październik np. Na Kretę czy Korfu są mega atrakcyjne, ale przecież nie wiem jak to będzie z Młodym i jak sobie z nim będziemy radzić. Boję się podjąć takie ryzyko...
Ale sny
Październik jest dobrą opcją, nie bedzie za duzych upałów. Wydaje mi się, że nie ma się czego bać - dziecko jest w miarę ogarnięte, sama zobaczysz, jak idzie z wyprawami bliższymi i dalszymi

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Dokładnie wyjęłaś mi te słowa z ust. Moja teściowa rodziła sn 2kg, 4.100 i 4.400 i dziwi sięjak wspominam o cc. Ale to inne czasy są i jak można dziecku ułatwić przyjście na świat to trzeba korzystać. Nie ryzykować późniejszego biegania na rehabilitację bo niedotlenienie wywoła szkody...
Wiesz co, gdyby na każdej porodówce realizowano standardy (możliwość przybierania różnych pozycji porodowych, brak ciągłego ktg, położne pracujące nad ochroną krocza i przede wszystkim WANNA) - mogę probować rodzić duże dziecko sn. Jak dotąd, ciężko o to. Do tego lekarze wolą ingerencje zamiast decyzji o cc.
Na jednej z grup mamusiowych było pytanie do kobiet po SN i CC, który poród wolą. Wypowiedziała się jedna z mam, która pracuje jako neurologopeda z dziećmi. No i mówiła, że przychodzi do niej dużo dzieci, które były niedotlenione przy porodzie.

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;69577661] za to opijanie poszło im dobrze. Podobno nikt nie poszedl w poniedziałek do pracy, a szwagier najprawdopodobniej utopił w naszej toalecie telefon...

U Franka przewidywana waga przy porodzie miała być ponad 4 kg, ale nikt nie widział tego jako wskazanie do cc. Za to komu o tym nie mówiłam to się wszyscy dziwili dlaczego.
[/QUOTE]
Może wypłynie

Większośc moich koleżanek myśli tak samo odnośnie wagi dziecka - że powyżej 4kg to już cc. A to nie jest tak łatwo

Cytat:
Napisane przez wojciechPVB Pokaż wiadomość
Hej hej. U nas pierwsza noc wczoraj po powrocie ze szpitala było ciężko wszystko poogarniac i jeszcze jakieś zakupy. Mamy dokarmiać małego narazić po min 30 minutach karmienia. Pytanie o podgrzewacz - czy mogę w nim w butelce zostawić przegotowaną wodę i potem w nocy do takiej cieplej dosypac i wymieszać? Mam mleko HIPP i opakowanie w woreczku jest cienkie.
Wiesz co - według instrukcji mm powinno się zalewać wrzątkiem.
Ale przyznam, że my podgrzewaliśmy przegotowaną wodę i zalewaliśmy, starszy ma wyjątkowo mocny żołądek i nie tolerował opóźnień w dostawie jedzenia
Zawsze opcja zalania części mleka wrzatkiem i dolania przegotowanej wody. Mm w porcjach trzymaliśmy w takich pojemnikach (http://sklepbobas.pl/prdid2669,medel...eko_matki.html) - ale dlatego, ze mamy cały zestaw z tej firmy.
Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
No i mam problem z mlodym. On w ogole nie odbija. Udalo sie tylko raz i tylko po tym razie mu sie nie ulalo!
Przy kp nie trzeba odbijać. Ulewanie może być ze zbyt szybkiego jedzenia lub wypływu - ciężko mi ocenić. Na pewno dobrze dać dziecku główkę trochę wyżej, ale szpitalne mydelniczki chyba tak mają.

Cytat:
Napisane przez Agnes_K Pokaż wiadomość
W sobotę miałam baby shower, fajnie, uwielbiam babskie spotkania dostałam też trochę nowych ciuszków, matę edukacyjną, jakieś maskotki itd. Tż stwierdził, że trzymamy dekoracje na przybycie Małego

Zła jestem bo Tż od zeszłego tygodnia mówił, że sporo osób w pracy chorych i dziś wrócił smarkający totalnie. w związku z tym ląduje na kanapie, oby się do mnie nie przyplątało
Bardzo ładne prezenty
Ojej, brzmi poważnie - sama akurat mam tak, ze nie zarażam chłopa, ani on mnie - moze tak będzie u Was? A co do oznak porodu - moze lepiej, żeby się wykurował przed porodem?
Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny wróciłam od anestezjologa. Mało nie zemdlalam jak mi opowiadał o przebiegu zakładania zzo i ewetualnych skutkqch ubocznych itp itd :/ a z drugiej strony nie bylo zadnego koloryzowania ani dramatyzmu, ja chyba zbyt wrażliwa jestem na słuchanie o wbijaniu igiel
Ja też byłam przerażona, ale przeżyłam zakładanie zzo. Nie miałam skutków ubocznych. No ale ja jestem wenflonowym hardkorem, dośc spokojnie znoszę wszelkie wkłucia i inne.
Nie miałam zespołu popunkcyjnego, ale moja siostrzenica po operacji kolana - owszem.
Cytat:
Napisane przez Amalte Pokaż wiadomość
Melduję sie
Moja mała też ma 3200 w 2 tyg przybrała 200g więc jest ok.
Jest już baaardzo nisko co odczuwa moje spojenie lonowe, auc!. Wody ok, przeplywy też.
No ale do porodu jeszcze daleko. Jak to lekarz określił: "jeszcze zimno".
Gratuluję wagi
Bawisz się w domowe przyspieszanie?
Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Hejka Melduję się po wizycie.
Mały przykoksił 0,5 kg od 30 grudnia - waży teraz 3200 Powoli wstawia się do kanału.

A za pół godziny konsultacja z anestezjologiem odnośnie zzo. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że go nie dostanę - małopłytkowość mnie prześladuje od zawsze
Bardzo ładna waga
Mam nadzieję, że masz dobre wyniki.

Ja juz po wizycie. Niestety moja gin chora, więc przyjęła mnie inna lekarka i bardzo namawiała na poród sn, bo jej zdaniem dziecko wazy góra 4kg i dam radę. Napisałam do mojej gin i ona mówi, żeby się tym nie sugerować, bo na tym etapie pomiary są mało wiarygodne i że nie gwarantuje, ze poród będzie sn, bo trzeba monitorować na bieżąco.
Z dobrych wieści, to może sama akcja się zacznie, bo mam już 4cm rozwarcia, szyjka zgładzona. Brzuch pobolewa, ale nieporodowo. Poindukujemy przez weekend, może coś się z tego wykluje.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 10:30   #2177
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Hej.
Ja po ktg i wizycie. Rozwarcie od ostatniego czasu ani drgnęło nadal 2cm. Kto w porządku. Coś tam pomasowal ale bez szału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:06   #2178
Amalte
Rozeznanie
 
Avatar Amalte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 633
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Gratuluję wagi
Bawisz się w domowe przyspieszanie?
Bardzo ładna waga
Dziękować
Na razie nie przyspieszamy. Termin mam na 25 więc jeszcze czas....
Chociaż 19 idę na wizytę, to może zapytam o ten nieszczęsny masaż szyjki....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amalte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:07   #2179
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Dzień dobry.
Gratuluję udanych wizyt i zdrowych Maluszków
Mój 1,5 tygodnia temu ważył niecałe 3200g, ciekawe ile będzie we wtorek?

Agnes_K zdrówka dla Tż. Myślę, że powinnaś go wysłać na kanapę, żeby w nocy na Ciebie nie chuchał. Może uda się uniknąć zarażenia.

Konkardia Moja Grażyna ma urodziny w czerwcu więc mi to na szczęście nie grozi

KPZ też dzisiaj iść do laboratorium i też zapomniałam nasikać do kubeczka. :/ a do badań to chyba musi być pierwszy nocny sik, czy nie?
Na zgagę migdały, napar z imbiru, mleczko gelatum alumini lub rennie. mi nic z tego nie pomaga i biorę silniejsze leki, ale ja mam refluks sprzed ciąży.

cornflower_girl właśnie ze względu na brak upałów i tłumu turystów pomyślałam o wyjeździe w październiku, ale jeszcze się wstrzymam z wykupieniem wycieczki - w dużej mierze też że względów finansowych. Pewnie będziemy na finiszu remontu i może na finiszu kasy z kredytu.

za rozkręcenie akcji.

Ja właśnie zapakowałam moją nową bartkową komodę, którą Tż składał wczoraj do 24:30

Oznak porodu brak, brzuch wysoko, czop siedzi, brzuch pobolewa jak na okres, tylko Młody strasznie ciśnie na pęcherz i nie dość, że boli, to sikam co 15 minut. Dziś nie rodzę, bo śniegu dużo, a Tż do jutra na wsi.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 11:18   #2180
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Moja Grażyna ma urodziny w czerwcu więc mi to na szczęście nie grozi
Moja też!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:18   #2181
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Uhhh a ja dziś 39 tydzień...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Moja w październiku

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:27   #2182
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Niebie ja nigdy nie oddaje pierwszego nocnego sika bo latam co 2 godziny siku w nocy ipiję wodę więc sik rozcieńczony

Dzisiaj byłam na ktg to mieli jakąś pacjentkę po cięciu i tam koło niej tańcowali. Więcej nikogo nie było. A mojego niunia piątek 13 ani pełnia też nie rusza.

Cornflower może akurat się rozkręci i urodzisz sn
__________________
Dwa szczęścia😍
Candid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:36   #2183
Amalte
Rozeznanie
 
Avatar Amalte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 633
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

A ja zawsze staram się siknac takim z nocy pamiętaj, żeby wcześniej się umyć i pobrać próbkę ze środkowego strumienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amalte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:43   #2184
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Moja też!
Hyhy.
Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Niebie ja nigdy nie oddaje pierwszego nocnego sika bo latam co 2 godziny siku w nocy ipiję wodę więc sik rozcieńczony

Dzisiaj byłam na ktg to mieli jakąś pacjentkę po cięciu i tam koło niej tańcowali. Więcej nikogo nie było. A mojego niunia piątek 13 ani pełnia też nie rusza.

Cornflower może akurat się rozkręci i urodzisz sn
Tzn. Z tym sikiem chodziło mi o to, że na czczo, bo wiadomo, że teraz i tak nie uda nam się go zbierać cała noc.

Furjatka ja 39 jutro.
Jestem już gotowa.

Strasznie mnie plecy bolą pod łopatkami cały czas... ciekawe co to. Żeby nie nerki! bo jak poczytałam w Google, to oczywiście się zgadza:ból przy wdechu, obrzęki, wyższe niż zawsze ciśnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:46   #2185
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Ja juz po wizycie. Niestety moja gin chora, więc przyjęła mnie inna lekarka i bardzo namawiała na poród sn, bo jej zdaniem dziecko wazy góra 4kg i dam radę. Napisałam do mojej gin i ona mówi, żeby się tym nie sugerować, bo na tym etapie pomiary są mało wiarygodne i że nie gwarantuje, ze poród będzie sn, bo trzeba monitorować na bieżąco.
Z dobrych wieści, to może sama akcja się zacznie, bo mam już 4cm rozwarcia, szyjka zgładzona. Brzuch pobolewa, ale nieporodowo. Poindukujemy przez weekend, może coś się z tego wykluje.
To kciuki żeby się zaczęło samo

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja po ktg i wizycie. Rozwarcie od ostatniego czasu ani drgnęło nadal 2cm. Kto w porządku. Coś tam pomasowal ale bez szału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lada moment na pewno się rozkręci

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Ja właśnie zapakowałam moją nową bartkową komodę, którą Tż składał wczoraj do 24:30

Oznak porodu brak, brzuch wysoko, czop siedzi, brzuch pobolewa jak na okres, tylko Młody strasznie ciśnie na pęcherz i nie dość, że boli, to sikam co 15 minut. Dziś nie rodzę, bo śniegu dużo, a Tż do jutra na wsi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie w nocy zaczął boleć i już miałam nadzieję że coś zaczyna się ruszać ale przekręciłam się na drugą stronę i przestało teraz posprzątałam całe mieszkanie, usiadłam się a mała szaleje
przeziębienie mija chociaż u mnie wszyscy chorzy oprócz tż i to tak porządnie więc mnie ta łagodniejsza opcja wzięła na szczęście
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:51   #2186
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Na siuśki nie ma znaczenia na czczo czy nie na czczo. Mama piguła mi powiedziała jeżeli chodzi o zwykłą analize moczu.
__________________
Dwa szczęścia😍

Edytowane przez Candid
Czas edycji: 2017-01-13 o 11:52
Candid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:55   #2187
ona10101
Raczkowanie
 
Avatar ona10101
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Dziękuję za kciuki. Przydały się. o 3 nad ranem odeszły mi wody, o 8.55 miałam synka na świecie.
2950g i 54 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 19.11.2005r.
Nasze zaręczyny 12.04.2009r.
Nasz ślub 22.05.2010r.
Adaś ur. 25.02.2012r.
ona10101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:56   #2188
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Dzień dobry Wam. Witamy się w 38tc.
Wczoraj wieczorem i dziś rano jak młody szalał, to miałam wrażenie, że mi zaraz wypadnie. No czułam go tak nisko w Bożenie, tak na samym wylocie, że myślałam, że zaraz wystawi rękę albo nogę

Ale dalej bez zmian. Brzuch nie opadł. Dalej zaczopowana jestem. Sporadyczne skurcze, czy bóle okresowe, ale nic sensownego co nadawałoby się do liczenia.

W sumie tak myślę dziewczyn... Ja to bym mogła w lutym urodzić. Styczeń tako smutny, zły, zimowy mi się wydaje. A luty? Krótki miesiąc więc każdy go Lubi, z nazwy jakiś sympatyczniejszy no i walentynki sa.


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc

Edytowane przez donka_bez_ogonka
Czas edycji: 2017-01-13 o 11:58
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:57   #2189
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki. Przydały się. o 3 nad ranem odeszły mi wody, o 8.55 miałam synka na świecie.
2950g i 54 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje to szybko Ci poszło
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:58   #2190
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez ona10101 Pokaż wiadomość
Dziękuję za kciuki. Przydały się. o 3 nad ranem odeszły mi wody, o 8.55 miałam synka na świecie.
2950g i 54 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super ! Gratuluje i zazdroszczę ! Napisz w wolnej chwili coś więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-07 06:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.