Mamusie październikowe 2016, cz. 1 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-26, 11:30   #4171
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Dom faktycznie daje większy komfort, a i jest się do kogo odezwać, a to dużo, zaczynam teraz to doceniać. Mimo iż zawsze byłam cichą domatorką, tak teraz chce mi się do ludzi, nawet usłyszeć od kogoś jak mu minął dzień w pracy.

Kiedy pierwszą drzemkę uznajecie za dosypianie po nocy? Kiedy wliczacie to w drzemkę, a kiedy jeszcze w nocne spanie? Często piszecie że dosypia/odsypia noc, a dzień zaczynacie o 8, czy 9. Po zjedzeniu śpią dalej tak? O to chodzi? Bez czasu aktywności mam rozumieć?
Kiedy budzi się rano na karmienie i zaraz zasypia. Czasem jest to poprzedzone zabawa, ale potem drzemka trwa ze 3h. W ciągu pozostałej części dnia takie rzeczy się nie zdarzają
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 11:34   #4172
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez KC Karolajna Pokaż wiadomość
Morrigain i withi nie potrzebujecie Sab simplex? Mąż jedzie za granicę i przywiezie jak zgłosze ile potrzebuje

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Nie dziękuję, problemy z brzuszkiem coraz mniejsze, w razie czego espumisan daje radę
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 11:45   #4173
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Karolajna- wiem ze Lunus chciała sab simplex, bo miałam jej kupić, ale jeszcze nie byłam w Niemczech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 11:58   #4174
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

U nas taka pozycja do obrotu na brzuch ale jeszcze nie łapie co dalej. A z brzucha na plecy jakby zapomniał..uploadfromtaptalk1485431875663.jpg
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 12:11   #4175
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Karolajna- wiem ze Lunus chciała sab simplex, bo miałam jej kupić, ale jeszcze nie byłam w Niemczech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Kochana my juz sobie dawno odstawiliśmy pisałam ci ze odwołuje zapotrzebowanie a zamawiam nexta jakby cos dzięki za pamięć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
U nas taka pozycja do obrotu na brzuch ale jeszcze nie łapie co dalej. A z brzucha na plecy jakby zapomniał..Załącznik 6872946


Jak fajnie moj to ostatnio odmawiał współpracy z nami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 12:16   #4176
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Dziewczynki moze cos doradzicie. Jutro musze jechac na pogrzeb. Kawalek drogi + msza i powrot - nie zdarze przed pora karmienia wiec musze mleko zostawic zeby mama mu podala. Niby to nie problem, ale... Chcialam dzis dac Adaskowi mleko z butli i nie wezmie. Ani mojego ani mm. Dlawi sie, pluje, wypycha jezykiem. Probowalam juz chyba wszystkich sposobow i nic. Zaparl sie i chce tylko cycka. Jak ja mam go przekonac do tej butli? Nie chce chlopcow ze soba ciagac tak daleko, tym bardziej ze pojade sama bo maz urlopu nie dostanie...
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 12:36   #4177
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Ja może spróbuj innego smoczka. Moja np. uznaje tylko avent, z innego nie zje. A jak nie to może spróbować go nakarmić łyżeczką?

Co do mm i spania to myślę, że nie ma tu zasady. Ja od jakichś dwóch tygodni daję mm raz dziennie, właśnie na noc. Zjada ok 140 ml, spanie dokładnie takie samo jak było przy KP.
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 12:43   #4178
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Ja-u mnie mała je tylko z dr Browna i tylko na śpiocha.....Aha-No i mleko musi byc ciepłe-nawet cieplejsze niż ściągnięte. inaczej tez językiem wypycha i nie chwyci.....
U mnie z butli tylko moja mama umie ja karmic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 12:51   #4179
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Nie nadrobilam wszystkiego, ale widzialam, ze poruszalyscie temat rozszerzania diety. Moj uparcouch dostal juz skosztowac i marchew i jablko (oczywiscie skonsultowalam to z lekarka, w sumie sama zaproponowala, ze moge dac sprobowac i jak bedzie chetny i problemow nie bedzie to moze jesc). W nocy mu sie poprzestawialo i budzi sie co 1.5-2h i nawet jakos specjalnie nie pije, bardziej jak smoczek traktuje piers. Obracac sie nie chce ale wystarczy go dac do lezaczka i juz sie dzwiga do siadania. W dzien... Coraz ciezej jest. Nie bede klamac, ze sie nudze i jest pieknie. Miki staje sie okropnie zazdrosny, jak nie chce odlozyc Adama to chce mnie bic (ale tylko podnosi reke), chce zeby jemu poswiecac caly czas, Adam z kolei chce zeby to jego nosic i lulac wiec na nowo cwicze miesnie i obu nosze na raz, jem z nimi na kolanach, nawet do wc sama isc nie moge. A zeby mi sie nie nudzilo to mlody zapewnia mi dreszczyk adrenaliny - chce sie bawic z Adim, wyciaga go z lezaczka, wchodzi do niego do wozka/lozeczka, jak idzie spac to Adam musi z nim. Czasem mi rece opadaja a z drugiej strony sie ciesze ze go np nie bije bedac zazdrosnym. Za tydzien jedziemy nad morze, jakos boje sie drogi :/ u nas chyba tyle.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Dziewczyny, ja zarowno normalnych smoczkow jak i tych do butelek mam cala szafke i tylko latam i zmieniam. Po stoczonej batalii "wypil" z butelki 60ml, reszte dojadl z piersi.
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 12:52   #4180
Ana898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 127
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Dziewczyny my juz wrocilysmy z wizyty u audiologa/otolaryngologa zwał jak zwał. Niestety czeka nas kolejna kontrola za miesiąc bo w prawym uszku dalej niejednoznaczny wynik tym urządzaniem co się wkłada do ucha i ma odbić fale dźwiękowe, prawdopodobnie a nawet na 99% Emilka ma po prostu bardziej zakręcony kanalik niż zwykle i albo nie będzie to mieć żadnego wpływu na slyszenie albo niewielkie pogorszenie słuchu w prawym uszku. Dostałam zalecenie dużo śpiewać małej i gadać do niej i nagrać próbkę gaworzenia przed wizytą.

Ale martwię się bardzo... mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ana898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:12   #4181
KC Karolajna
Zadomowienie
 
Avatar KC Karolajna
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 763
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Dziewczyny jak ktoś chce to ja mogę mieć za 35zl plus wysyłka pewnie z 7zl. Ale jeśli ktoś chce to do jutra do 18 pisać na priv

Naszym dzieciom juz nie wszystkim pewnie sab potrzebny ale ja np znajomym tez biorę. Szczególnie ze stroną internetową sab co sprowadzają do polski informuje że produkt niedostępny. Wiec jeśli ktoś komuś potrzebuje czy coś to mówię jest szansa zdobyć

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KC Karolajna
Czas edycji: 2017-01-26 o 13:15
KC Karolajna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 13:18   #4182
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
U nas taka pozycja do obrotu na brzuch ale jeszcze nie łapie co dalej. A z brzucha na plecy jakby zapomniał..Załącznik 6872946
Wow, elegancko! Powoli, ale do przodu.
Klara wczoraj kilka razy obróciła się z brzuszka na plecy. Do tego przeczolgala się kawałek na brzuszku
Cytat:
Napisane przez Inka_25 Pokaż wiadomość
Ja-u mnie mała je tylko z dr Browna i tylko na śpiocha.....Aha-No i mleko musi byc ciepłe-nawet cieplejsze niż ściągnięte. inaczej tez językiem wypycha i nie chwyci.....
U mnie z butli tylko moja mama umie ja karmic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też dr Brown i tylko jak jest w dobrym humorze.
Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Nie nadrobilam wszystkiego, ale widzialam, ze poruszalyscie temat rozszerzania diety. Moj uparcouch dostal juz skosztowac i marchew i jablko (oczywiscie skonsultowalam to z lekarka, w sumie sama zaproponowala, ze moge dac sprobowac i jak bedzie chetny i problemow nie bedzie to moze jesc). W nocy mu sie poprzestawialo i budzi sie co 1.5-2h i nawet jakos specjalnie nie pije, bardziej jak smoczek traktuje piers. Obracac sie nie chce ale wystarczy go dac do lezaczka i juz sie dzwiga do siadania. W dzien... Coraz ciezej jest. Nie bede klamac, ze sie nudze i jest pieknie. Miki staje sie okropnie zazdrosny, jak nie chce odlozyc Adama to chce mnie bic (ale tylko podnosi reke), chce zeby jemu poswiecac caly czas, Adam z kolei chce zeby to jego nosic i lulac wiec na nowo cwicze miesnie i obu nosze na raz, jem z nimi na kolanach, nawet do wc sama isc nie moge. A zeby mi sie nie nudzilo to mlody zapewnia mi dreszczyk adrenaliny - chce sie bawic z Adim, wyciaga go z lezaczka, wchodzi do niego do wozka/lozeczka, jak idzie spac to Adam musi z nim. Czasem mi rece opadaja a z drugiej strony sie ciesze ze go np nie bije bedac zazdrosnym. Za tydzien jedziemy nad morze, jakos boje sie drogi :/ u nas chyba tyle.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Dziewczyny, ja zarowno normalnych smoczkow jak i tych do butelek mam cala szafke i tylko latam i zmieniam. Po stoczonej batalii "wypil" z butelki 60ml, reszte dojadl z piersi.
Ile miesięcy ma Michas?
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:25   #4183
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
U nas taka pozycja do obrotu na brzuch ale jeszcze nie łapie co dalej. A z brzucha na plecy jakby zapomniał..Załącznik 6872946
Gosia,u nas identycznie. Z brzucha na plecy zapomniała,a z pleców tylko na bok póki co.

Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moze cos doradzicie. Jutro musze jechac na pogrzeb. Kawalek drogi + msza i powrot - nie zdarze przed pora karmienia wiec musze mleko zostawic zeby mama mu podala. Niby to nie problem, ale... Chcialam dzis dac Adaskowi mleko z butli i nie wezmie. Ani mojego ani mm. Dlawi sie, pluje, wypycha jezykiem. Probowalam juz chyba wszystkich sposobow i nic. Zaparl sie i chce tylko cycka. Jak ja mam go przekonac do tej butli? Nie chce chlopcow ze soba ciagac tak daleko, tym bardziej ze pojade sama bo maz urlopu nie dostanie...
Echh,moja w końcu łaskawie 40 ml wciągnęła z butli,ale trwało to chyba z pół godziny. Nosiłam ją przy tym po domu,od lampy do lampy. Kiedyś i tak będzie musiał nadejść ten moment.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:33   #4184
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Ana ja mam wizytę w pon i tez się boje oby było wszystko ok z naszymi maluszkami.
Jejku wasze dzieci nie chcą butelki a moja nie chce piersi ale ironia dziś będziemy się karmić na stojąco. Trzymajcie kciuki. Póki co je z nakładek wiec to i tak sukces. Nie dam już butelki wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ewula88
Czas edycji: 2017-01-26 o 13:36
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:43   #4185
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Kurde ciężko się nadrabia ... dzieciaczki śliczne ... co do jednego ...
Do Leosia Pauli mam słabość bi my z tego samego dnia i ten sam TP miałyśmy chociaż Miki się pospieszyl o kilka dni

Lunus super 😍😍😍 u nas jeszcze nie ma zajęć a obdzwonilam każdy basen ... a tak bym chciała. ..

Roskoo jak na zakupy autem to chusta elastyczna ... wiążesz w domu; wsiada w auto wyciągasz maluszka i wkładasz w chustę ... super sprawa ... u nas wiąże i ja i mój też się dał przekonać


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:43   #4186
paryzanka84
Raczkowanie
 
Avatar paryzanka84
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 334
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Moja tez nie chce z brzuszka na plecki. Myslalam ze to tylko moj problem. A z pleców na brzuszek jeszcze jej sie nie udało, za to mocno przerzuca nogi na bok.
paryzanka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:46   #4187
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez paryzanka84 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy jeszcze któraś nie dostała okresu i czy używacie( uzywalyscie) kubeczka menstruacyjnego?
Ja plamię od 3 tyg. ale nie wiem czy to okres, raczej rozchwianie hormonów po założeniu spirali...
Po pierwszej ciąży czekałam na okres 6 miesięcy, ale przy kp to i półtora roku może go nie być.
Kubeczek menstruacyjny kupiłam po 1. ciąży- bo inny rozmiar jest dla nieródki, a inny dla kobiety która rodziła. I jeszcze się różnią rozmiarami pomiędzy firmami.
Ten który ja kupowałam jest chyba dość duży, bo trudno mi było go na początku "zamontować". W końcu to jakoś opanowałam.
Uważam, że jest to zdrowsza i bardziej higieniczna opcja niż tampony. Choć zawsze pilnowałam, żeby opróżnianie wypadało w miejscu, gdzie toaleta jest z dostępem do umywalki z bieżącą wodą. Niby można przepłukiwać go wodą z butelki prosto do toalety, ale jakoś mnie ta opcja nie przekonuje.
Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
A propos używanych kubeczków to myślałam czy nie sprzedac swojego aniballa, oczywiście sam mechanizm bez balonika.... Też myślicie że to obrzydliwe? Trochę mam opory ale w sumie mi to zalega a drogie jest.
Ja widziałam w jakiejś szkole rodzenia chyba ofertę wypożyczania tego urządzenia i to chyba można stosować "ubrane" w prezerwatywę, więc teoretycznie... Jedną aukcję sprzedaży też widziałam i nawet ktoś tam licytował...
Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
A czy któraś z was planuje używać nosidełko zamiast chusty?
Ja mam nosidło Manduca i już się nie mogę doczekać, kiedy Adaś siądzie i zaczniemy się nosić.
A że syn zapowiada się duży, to pewnie na potem jeszcze kupię Tula Toddler dla starszaka, ale to przyszłościowo patrząc.
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:46   #4188
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Wow, elegancko! Powoli, ale do przodu.
Klara wczoraj kilka razy obróciła się z brzuszka na plecy. Do tego przeczolgala się kawałek na brzuszku

Moja też dr Brown i tylko jak jest w dobrym humorze.

Ile miesięcy ma Michas?
Jutro kończy 17 miesięcy.
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 13:52   #4189
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

A czy wasze dzieci tez nad ranem budza sie w innej pozycji albo z innej strony lozeczka? rano o 7 jak poszlam zobaczyc czy Igor jeszcze spi to spal na plecach pod przewijakiem a polozylam go normalnie na boczku tyle ze ma poduszke klin i z niej zjezda. Chyba juz mu ja wyciagne bo w sumie juz tak nie ulewa. Ale ze go nie obudzilo to jak sie przemieszczal

Edytowane przez konwalia39
Czas edycji: 2017-01-26 o 13:53
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 14:01   #4190
Fasolka10
Zakorzenienie
 
Avatar Fasolka10
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 642
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Miki rano spał w poprzek


__________________
___________________
MOJE SKARBY
Krystian-20/11/2008 2800g 53cm
Mikołaj- 16/10/2016 3650g 55cm

_________________________
Fasolka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 15:50   #4191
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
A czy wasze dzieci tez nad ranem budza sie w innej pozycji albo z innej strony lozeczka? rano o 7 jak poszlam zobaczyc czy Igor jeszcze spi to spal na plecach pod przewijakiem a polozylam go normalnie na boczku tyle ze ma poduszke klin i z niej zjezda. Chyba juz mu ja wyciagne bo w sumie juz tak nie ulewa. Ale ze go nie obudzilo to jak sie przemieszczal
Moja ma glowę zaraz przy boku łóżeczka już w połowie nocy. Dobrze że jest ochraniacz. Mogę ją 3 razy przekładać na środek, a ona i tak zjedzie w dół i do boku. Na palcach jednej ręki mogę zliczyć noce, kiedy nad ranem była na środku łóżka, tak jak ją odłożyłam. Ja z klina nie rezygnuję, nadal mocno ulewa, choć mniej niż na początku.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 16:14   #4192
KC Karolajna
Zadomowienie
 
Avatar KC Karolajna
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 763
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Ja nie mam problemu ze spaniem Tomka w dziwnych pozycjach bo w łóżeczka ma wsadzony mój Rogalski ciążowy który ogranicza mu miejsce i jak coś zapiera się nóżkami w pewnym.momencie poza tym śpi w kokonie najczesciej

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
KC Karolajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 16:21   #4193
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

No i ledwo napisałam a tu dwa razy obrót z brzucha na plecy, ani razu nie widziałam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 16:25   #4194
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Dziewczyny ktore juz chrzcily swoje dzieci czy wasze maluszki przespaly cala msze? Chyba zaczelam zalowac ze nie zrobilam tego jak maly byl malutki i duzo spal,teraz sie obawiam ze cala msze bedzie plakal...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 16:30   #4195
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore juz chrzcily swoje dzieci czy wasze maluszki przespaly cala msze? Chyba zaczelam zalowac ze nie zrobilam tego jak maly byl malutki i duzo spal,teraz sie obawiam ze cala msze bedzie plakal...


Mu jeszcze nie ochrzczeni ale co tydzień Dominik sobie na mszy smacznie śpi albo podziwia wystrój także spokojnie moze być tez dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 16:53   #4196
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore juz chrzcily swoje dzieci czy wasze maluszki przespaly cala msze? Chyba zaczelam zalowac ze nie zrobilam tego jak maly byl malutki i duzo spal,teraz sie obawiam ze cala msze bedzie plakal...
My chrzcimy w przyszłą sobotę i też się zastanawiam jak to będzie.

Mąż znowu zakosił małej katarek. Odciągał się z taką błogą miną, że zaczęłam się śmiać. Stwierdził, że to jak masturbacja nosa
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 17:14   #4197
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

My też za tydzień chrzciny mamy, o tej godzinie co jest msza pewnie będzie spać
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 17:56   #4198
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Bierzecie wozek czy na rekach beda wam dzieci spaly? W ogole to z wozka dziecko mozna wyciagnac dopiero gdy idzie sie pod oltarz a tak maluch moze byc caly czas w wozku czy to zalezy od kosciola?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 18:22   #4199
EveryGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 408
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

U nas zasnęła dopiero pod koniec. Wcześniej musiała być na rękach i to pionowo, żeby księdza widzieć i na samym początku głód ją dopadł więc trzeba było butlę podać. My nie braliśmy wózka, tylko fotelik, a i tak całą mszę była na rękach.
EveryGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 18:22   #4200
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Mamusie październikowe 2016, cz. 1

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Bierzecie wozek czy na rekach beda wam dzieci spaly? W ogole to z wozka dziecko mozna wyciagnac dopiero gdy idzie sie pod oltarz a tak maluch moze byc caly czas w wozku czy to zalezy od kosciola?
My jesteśmy prawosławni, u nas to inaczej wygląda. Chrzestni cały czas trzymają dziecko na rękach. I nie chrzci się podczas mszy, jest oddzielna ceremonia na plebanii.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-07 16:29:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.