Ślub za granicą - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 18:47   #121
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez bazylia Pokaż wiadomość
A czy moglabys powiedzieć (może być na pw) jakie były całkowite koszty takiej imprezy?
Myślę o wrześniowym ślubie na Cyprze lub GranCanarii... Będę wdzięczna za odpowiedź
Bazylia niestety na Gran Canarii raczej Wam nie wyjdzie, też chciałam na którejś z kanaryjskich wysp. W Hiszpanii ślub możecie wziąć tylko w Madrycie lub Barcelonie... no chyba że coś się zmieniło.
A odnośnie kosztów to zależy od tego co Wy sobie zażyczycie w "pakiecie".
Po pierwsze jaki hotel, ilu gwiazdkowy, po drugie czy ma byc fryzjer, bukiet, butonierka, makijaż, auto do ślubu. Czy chcecie miejscowych świadkow. Czy chcecie jakieś inne atrakcje. Zdjęcia, wideo.
Napisz mi co chcesz, a ja Ci napewno napisze mniej więcej jakie ceny są na Cyprze
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 20:43   #122
bazylia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 691
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Bazylia niestety na Gran Canarii raczej Wam nie wyjdzie, też chciałam na którejś z kanaryjskich wysp. W Hiszpanii ślub możecie wziąć tylko w Madrycie lub Barcelonie... no chyba że coś się zmieniło.
A odnośnie kosztów to zależy od tego co Wy sobie zażyczycie w "pakiecie".
Po pierwsze jaki hotel, ilu gwiazdkowy, po drugie czy ma byc fryzjer, bukiet, butonierka, makijaż, auto do ślubu. Czy chcecie miejscowych świadkow. Czy chcecie jakieś inne atrakcje. Zdjęcia, wideo.
Napisz mi co chcesz, a ja Ci napewno napisze mniej więcej jakie ceny są na Cyprze
Kasiu - bardzo dziękuję za odpowiedź
Pomysł na ślub poza granicami kraju jest u nas całkiem świezy, ale juz inaczeej sobie nie wyobrażamy. Jamajka, Dominkana, czy Hawaje odpadają, ponieważ mamy maleńka córeczkę, która ma sie rozumieć będzie honorowym gościem na ceremonii i nie chcemy jej męczyć tak daleką podróżą.
Wyspy kanaryjskie to nasza pierwsza myś, ale, jeżeli z jakiegoś powodu nie udzielaja tam ślubów, to trudno - jest mnóstwo innych, równie pięknych miejsc - Cypr, grecka Rodos, czy np. Malta np
Czego byśmy oczekiwali, hmmm, napewno: hotel minimum 3, a jeszcze lepiej 4 gwiazdki z pakietem all inclusive, dla mnie fryzjer, makijaż, kwiaty. Auto do ślubu? No, nie wiem... myślałam raczej o ślubie na plaży, a auto napewno wypożyczymy dodatkowo, żeby trochę pozwiedzać . Napewno jakis super romantyczny obiad/kolacja po ceremonii Świadkowie na miejscu też nam będą potrzebni :tak: A co do dokumentacji, to zdjęcia nam wystarczą
Dodatkowo, będziemy potrzebowali kogoś do opieki nad córcią podczas ceremonii, ale jak sądzę Twoja wiedza nie jest aż tak rozległa...
No i to wszystko, co mi w tym momencie przychodzi do głowy...
Raz jeszcze dziękuję i czekam na info

aha!!! Chcemy polecieć na tydzień, maksymalnie 10 dni
__________________
Mama Małgosi
bazylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:00   #123
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Ślub za granicą

Napisałam Ci Bazylio dłuuuugą wiadomość na privie

Cytat:
Napisane przez bazylia Pokaż wiadomość
Kasiu - bardzo dziękuję za odpowiedź
Pomysł na ślub poza granicami kraju jest u nas całkiem świezy, ale juz inaczeej sobie nie wyobrażamy. Jamajka, Dominkana, czy Hawaje odpadają, ponieważ mamy maleńka córeczkę, która ma sie rozumieć będzie honorowym gościem na ceremonii i nie chcemy jej męczyć tak daleką podróżą.
Wyspy kanaryjskie to nasza pierwsza myś, ale, jeżeli z jakiegoś powodu nie udzielaja tam ślubów, to trudno - jest mnóstwo innych, równie pięknych miejsc - Cypr, grecka Rodos, czy np. Malta np
Czego byśmy oczekiwali, hmmm, napewno: hotel minimum 3, a jeszcze lepiej 4 gwiazdki z pakietem all inclusive, dla mnie fryzjer, makijaż, kwiaty. Auto do ślubu? No, nie wiem... myślałam raczej o ślubie na plaży, a auto napewno wypożyczymy dodatkowo, żeby trochę pozwiedzać . Napewno jakis super romantyczny obiad/kolacja po ceremonii Świadkowie na miejscu też nam będą potrzebni :tak: A co do dokumentacji, to zdjęcia nam wystarczą
Dodatkowo, będziemy potrzebowali kogoś do opieki nad córcią podczas ceremonii, ale jak sądzę Twoja wiedza nie jest aż tak rozległa...
No i to wszystko, co mi w tym momencie przychodzi do głowy...
Raz jeszcze dziękuję i czekam na info

aha!!! Chcemy polecieć na tydzień, maksymalnie 10 dni
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 09:52   #124
Amareno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub za granicą

Dziewczyny, trafiłam przypadkiem na wasz wątek i strasznie się z tego cieszę, bo temat jest mi niezmiernie bliski ;o) O Romantic Travel słyszałam, przeglądałam nawet oferty, ale nie podjęłam jeszcze decyzji. Pierwszy raz natomiast stykam się z firmą AVENA i muszę przyznać że chętnie się do nich odezwę skoro polecacie. Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że ja nie do końca wiem co bym chciała... Na pewno nie interesuje mnie tradycyjny ślub kościelny i weselicho. Zależy mi na czymś oryginalnym i wyjątkowym! _Kasiu23_ prześlij i do mnie proszę info o tym waszym Cyprze (tam jeszcze nie byliśmy Będę bardzo wdzięczna! Kusi mnie też Jamajka... eh, sama już nie wiem....
Amareno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 23:01   #125
Joanna-hudds
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub za granicą

Cześć dziewczyny.Jakiś czas temu przeszukiwałam internet pod kątem ślubu za granicą.Natrafiłam na dwie polecane przez Was firmy Romantic Travel i Avena.Od obu firm dostałam przykładowe oferty.Jednak powiem szczerze,że bardziej podobała mi się oferta z Aveny,dotycząca ślubu w Grecji(Rodos)._Kasia23_ czy mogłabyś mi napisać coś na temat oferty ślubu na Cyprze.Będę Ci bardzo wdzięczna.Pozdrawiam!
Joanna-hudds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 07:32   #126
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Ślub za granicą

Amareno, Joanna-hudds napiszcie mi dziewczynki co konkretnie Was interesuje, bo ja już tyle razy się o tym rozpisywałam, że ... nie wiem co pisać
Poza tym troszkę o ślubie jest w tym wątku, a więcej w październikowych pannach młodych 2007.
Chętnie odpowiem, ale proszę pytajcie konkretnie
Pozdrawiam
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:05   #127
bazylia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 691
Dot.: Ślub za granicą

A ja mam chyba pecha do Aveny Ponad 2 tygodnie temu wysłałam do nich zapytanie i do tej pory nie dostałam odpowiedzi Romantic Travel przysłałao mi oferte ślubu na Cyprze, ale chchiałam porównać, co proponuja obydwa biura...
__________________
Mama Małgosi
bazylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 09:41   #128
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Ślub za granicą

Bazylia jesteś chyba 3 czy 4 osobą w ciągu 2 tygodni, które do mnie pisały zewsząd, że właśnienie dostaja ofert z Aveny.
Nie iwem czemu, ja w sumie nie miałam problemu, może osoba, która się tym zajmuje jest na wyjeździe np. na ślubie itp.
I wim że chcecie porówniania ofert bo to oczywiste, ja też zbierałam oferty, aby wybrac najlepszą. Na początku zdecydowanie byłam nastawiona na Romantic Travel, ale cenowo wyszło jednak drożej i wybrałam Avenę. Zrestzą nie tylko przez cenę, także i kontakt własnie, który był nieustanny i bardzo dobry.
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:50   #129
bazylia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 691
Dot.: Ślub za granicą

Kasiu - ja napewno dałabym Ci znać, gdybyśmy cos konkretnego ustalili. Narazie cierpliwie czekam , bo mamy jeszcze dość czasu. Może rzeczywiście ktoś się w biurze Aveny urlopuje...
__________________
Mama Małgosi
bazylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 09:58   #130
Joanna-hudds
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub za granicą

Kasiu jeśli o mnie chodzi to ciekawią mnie przede wszystkim ceny,gdyż chcę sobie porównać z oferta Grecji.Jaka jest cena przelotu od osoby(czy jest już w nią wliczone zakwaterowanie),jaka jest cena ślubu kościelnego,czy można sobie wybrać jakieś dodatkowe atrakcje,czy jest możliwość obiadu bądź kolacji po ślubie.Myślę,że to tyle gdy mi się coś przypomni to napiszę.Pozdrówki!
Joanna-hudds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 11:07   #131
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez bazylia Pokaż wiadomość
Kasiu - ja napewno dałabym Ci znać, gdybyśmy cos konkretnego ustalili. Narazie cierpliwie czekam , bo mamy jeszcze dość czasu. Może rzeczywiście ktoś się w biurze Aveny urlopuje...
Bazylia no ja mam nadzieję, bo inaczej to

Cytat:
Napisane przez Joanna-hudds Pokaż wiadomość
Kasiu jeśli o mnie chodzi to ciekawią mnie przede wszystkim ceny,gdyż chcę sobie porównać z oferta Grecji.Jaka jest cena przelotu od osoby(czy jest już w nią wliczone zakwaterowanie),jaka jest cena ślubu kościelnego,czy można sobie wybrać jakieś dodatkowe atrakcje,czy jest możliwość obiadu bądź kolacji po ślubie.Myślę,że to tyle gdy mi się coś przypomni to napiszę.Pozdrówki!
Joasiu nie mam pojęcia jaka jest oplata przy ślubie kościelnym, bo my braliśmy cywilny. Co do obiadu po ślubie i innych atrakcji to chyba jedynie zależy od waszych pomysłów, zachcianek i potrzeb, to co sobie zażyczycie to biuro powinno Wam zorganizować.
Odnośnie zakwaterowania (a to zawsze wiaże się z przelotem) to wybieracie sobie sami. Musicie określić się ilu gwiazdkowy hotel Was interesuje, z jakimi udogodnieniami, lokazlizacją z jaką opcją wyżywienia itp. a biuro powinno Wam wysłać ze 3 oferty do wyboru.
Poza tym jak dla mnie to oczywiste jest że wszystko można negocjować i upierać się chociażby przy swoim "widzimisię".
Np. w Romantic Travel gdy prosiłam o ofertę konkretnego hotelu (zresztą potem naszego) to nie chcieli nam wysłac oferty bo twierdzili że jest beznadziejny. Totalna bzdura! Hotel był rewelacyjny! (Możliwe że mają jakieś umowy z konkretnymi hotelami- nie wiem nie wnikam )
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 18:42   #132
Joanna-hudds
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub za granicą

Jeśli chodzi o romantic travel to mi napisali,że nie można zorganizować ślubu w Grecji,co dla Aveny nie było żadnym problemem.Jak narazie zastanawiamy się nad tym ślubem,gdyż trzeba przekonać do niego pewne osoby .Moim zdaniem lepiej zabrać najbliższe i najważniejsze dla nas osoby np. do Grecji na tydzień niż wydać więcej pieniędzy na jednodniowe wesele i to jeszcze co niektórzy obgadają,że jedzenie nie takie,że zespół beznadziejny itd.Także my jesteśmy w trakcie negocjacji.Mam nadzieje,że wszystko się uda.Kasiu dziękuję za info.Pozdrawiam.
Joanna-hudds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:49   #133
Aaanja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub za granicą

Witam wszystkich. Dziewczyny Wasze wpisy na forum bardzo mi pomogły. Trzeci dzień czekam na odpowiedź z romantic travel i ... nic. Dzięki Wam już napisałam do Aveny. Mam pytanie czy któraś z Was brała (lub zamierza brać) ślub na Malcie? Mam taki świerzy pomysł, ale jak na razie wszyscy mi oferują Cypr.
Aaanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 10:22   #134
**sloneczko**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 59
Dot.: Ślub za granicą

niestety z Romantic Travel to już tak jest, że p. Krysia zagoniona i często w rozjazdach, więc na maila trzeba trochę poczekać
**sloneczko** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 23:06   #135
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Ślub za granicą

Witam dziewczyny Próbowałam wziąć slub na Teneryfie - koszmar stalam ponad godzinę w kolejce do urzędu a tu pani nie mówi po angielsku w końcu przyszedł tłumacz i powiedział że na ślu czeka się około pół roku i trzeba być przez miesiąc zameldowanym.
Zniesmaczeni zrobiliśmy sobie dwa tygodnie laby
Nadal szukam fajnego zakątku - wiem że Portugalia też odpada, a co do Grecji znajomi powiedzieli że chcą taką dokumentację że możnaod razu zrezygnować. Dodaję że ślub sama chciałabym załatwic bez różnych firm - bo ich nie znam. Kasiu boję się długich ceremonii, chcę wziąć szybki ślub bez rodziny itp... Czy to możliwe I gdzie?
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 15:15   #136
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Ślub za granicą

Hej dziewczyny, też mi się marzy ślub w jakimś pięknym zakątku Tylko mój facet jeszcze o tym nie wie

Ale ceny są powalające
Podejrzewam, że cywilny weźmiemy w Polsce, a Kościelny (jeśli się zdecydujemy)mooooże uda nam się zorganizować w jakimś ciekawym i pięknym miejscu
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:22   #137
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Ślub za granicą

Hej Dziewczyny!
Widze ze coraz wiecej z Was marzy o takim bajkowym slubie, gdzies na plazy.
Ja dwa miesiace temu wzielam taki slub na Jamajce. Organizatorem bylo oczywiscie romantic-travel. Tak jak u sloneczka slub odbyl sie na plazy przed hotelem bar-b-barn. Obydwoje z mezem nie lubimy wesel i chcielismy zrobic cos wyjatkowego. Polecam. Jesli macie jakis pytania chetnie sluze pomoca. Pani Krysia z tego biura jest rzeczywiscie zakrecona, ale mozna jej ufac.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 10:59   #138
michalinka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub za granicą

cześć Wam Kobitki! planuję ślub na Cyprze w październiku!!!będzie to ceremonia kościelna i cywilna, jak narazie dostałam oferte z 1 firmy, która zajmie się całą organizacją, ile wam wyniósł koszt takiego wyjazdu?
michalinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:05   #139
jaco007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub za granicą

sam przymierzam się do Ślubu ze swoją wybranką...

i bardzo ciekawi mnie temat poza granicami kraju

Z tego co zdąrzyłem się zorjentowac:

cypr najlepiej w maju ( najniższe koszty!! )

hotel *** + cała masa atrakcji około 9,4 tyś złotych..!
jaco007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 09:27   #140
michalinka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub za granicą

oooo!!to faktycznie niedrogo ponieważ dostaliśmy ofertę na październik na ok.16 tys. PLN,.,no ale wchodzi tu w grę ślub cywilny+kościelny!!!
michalinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:00   #141
Madziara23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub za granicą

Cześć dziewczyny,

mam pytanie czy któraś z was się orientuje czy można wziąć ślub kościelny w Polsce a później wyjechać za granicę i wziąć cywilny?
Madziara23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 07:57   #142
aawk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub za granicą

Niestety tak nie możecie. Możecie odwrotnie czyli pierwsze cywilny za granicą a potem kościelny w Polsce, ponieważ kościół katolicki nie da Wam ślubu, ktory nie będzie wywoływał skutków cywilnych, czyli biorąc ślub kościelny w Polsce jednocześnie bierzecie też cywilny, oczywiście możecie rozdzielić te ceremonie ale tak jak pisałam, w odwotnej kolejności niż byście chcieli

pozdrawiam
aawk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:08   #143
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez Aaanja Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Dziewczyny Wasze wpisy na forum bardzo mi pomogły. Trzeci dzień czekam na odpowiedź z romantic travel i ... nic. Dzięki Wam już napisałam do Aveny. Mam pytanie czy któraś z Was brała (lub zamierza brać) ślub na Malcie? Mam taki świerzy pomysł, ale jak na razie wszyscy mi oferują Cypr.
Ja i mój B bralismy ślub cywilny na Malcie w ambasadzie Wielkiej Brytani. Trochę nam to zajęło (zbieranie tych wszystkich papierków i podpisów) zwłaszcza że nie jesteśmy obywatelami Anglii. lae udało się. Po zaślubinach udalismy się do miejscowości Mdina (piekne- polecam) i tam odbyła się reszta imprezy w restauracji.
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:23   #144
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Ślub za granicą

Jejq dziewczyny świetna sprawa z takim ślubem, zawsze o takim marzyłam=może kiedyś marzenie się spełni
A tymczasem będę śledzić wasze dokonania
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 12:50   #145
morelka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub za granicą

Do "michalinka13" - jeśli ślub planuje Ci Avena to szczerze współczuję. Jeśli nie podpisałaś jeszcze umowy to poszukaj innej firmy. A jeśli już to zrobiłaś to nie płać z góry za wycieczki fakultatywne itp., a za resztę poproś rachunki. Niestety ta firma ma to do siebie, że za każdą usługę bierze podwójną kasę ( mimo oddzielnego wynagrodzenia za swoje usługi ). I nie wierz w to, że coś jest zarezerwowane, bo na miejscu okazuje się, że wszystko co chciałaś albo zaplanowałaś będzie wyglądało zupełnie inaczej i żadnych ustaleń nie zrobiono. Jedna wielka ściema, z której trzepią niezłą kasę. A, dużo by jeszcze pisać. Generalnie liczy się dla nich "ilość", a to akurat nie ma nic wspólnego z "jakością". Pozdrawiam.
morelka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:57   #146
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Ślub za granicą

Morelka6 a czy Tobie ślub organizowała Avena?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 15:33   #147
annakacka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: http://terazmy.p2a.pl/portal.php
Wiadomości: 171
Wyślij wiadomość przez ICQ do annakacka GG do annakacka Send a message via Skype™ to annakacka
Dot.: Ślub za granicą

Czesc jestem Anka wlasnie sortuje wasz caly watek i az samaz siebieisie smieje...Mieszkam kilka lat we wloszech i w listopadzie biore slub na ukrainie.Mam nadzieje ze bediz ebialo i snieznie....Ale tak naprawde mazy mi sie slub w jakies wiejskiej knapce w polsce... serdecznie pozdrawiam i zycze wszytkim powodzenia....
annakacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 09:34   #148
morelka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub za granicą

Do "Kasia23" - tak nam też ślub organizowała Avena.
morelka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 10:35   #149
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez morelka6 Pokaż wiadomość
Do "Kasia23" - tak nam też ślub organizowała Avena.
No widzisz to u mnie było zupełnie inaczej, bo Avena spisała się świetnie.

A kiedy miałaś organizowany ten ślub?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:04   #150
morelka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub za granicą

Do "Kasia23" - albo jesteś wyjątkiem, albo nie wiesz co podpisałaś. Czy mogłabyś odpowiedzieć na kilka pytań? Podejrzewam, że zapłaciłaś ok. 16 tys., bo to u nich cena standardowa. Czy nie było przypadkiem tak, że na miejscu mieliście mieć zapewnioną konsultantkę, a w ostatniej chwili okazało się, że miejscowa konsultantka zachorowała i pojechała z wami pani B.Ś.? Jeśli nie mieliście swoich świadków to pewnie mieliście ich dostać na miejscu? Czy w związku z tym jednym ze świadków nie była pani B.Ś.? Poza tym czy za zdjęcia ( oprócz 25 zdjęć+album) zgrane na CD dopłacaliście 200 euro? A sesję zdjęciową mieliście w całości robioną przez fotografa, czy może w części przez panią B.Ś. ( zdjęcia fotografa wycenione na 1000 zł, a pani B.Ś. na kolejne 1000 zł )? Dalej - film ze ślubu - czy nie trwał przypadkiem 15 minut? I czy nie było przypadkiem awarii sprzętu i dostaliście surowy film za 1280 zł??????????!!!!!!!!!! A rejs katamaranem mieliście czy może został zastąpiony stateczkiem ze szklanym dnem - dużo tańszym niż katamaran, a różnica nie została wam zwrócona? A czy wiesz ile kosztowała wasza wycieczka na Akamas? Zapewniam Cię, że nie wiesz. Powiem więcej - sporo przepłaciłaś. My mieliśmy jeszcze opłacony nocny połów ośmiornic, ale ... zabrakło ośmiornic i nici z wycieczki !!!!!!!!!!!!! W cenie miałaś ( bo za to też zapłaciłaś i chyba nie wiesz o tym ) także spacer po mieście z konsultantką. Prawda? A wiesz, że wiązanka nie była z kwiaciarni? Zrobiłaś prezent tej pani, bo ona bawi się w kwiaciarkę. A jak tam fryzjerka? Nie była przypadkiem niezarezerwowana? No Ok, o tym akurat mogłaś nie wiedzieć. I jeszcze jedno wasza ceremonia była w j.angielskim NA ŻYCZENIE ( za które pewnie też zapłaciłaś )), a musisz wiedzieć, że innej możliwości nie ma. I na koniec - z tego co wiem, to zapłaciłaś za RYŻ, a dostałaś BAŃKI MYDLANE, które puszczała zapewne pani B.Ś. Przyznasz chyba, że to zupełnie co innego. No w sumie mogła jedną ręką puszczać bańki, a drugą sypać ryż. Jest przecież samowystarczalna. To kobieta jest fryzjerką, florystką, instrumentem, dekoratorką itp. w jednym, a przecież swoje wynagrodzenie miała płacone oddzielnie.
morelka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 13:53:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.