Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-25, 20:49   #2341
KaasiaJot
Raczkowanie
 
Avatar KaasiaJot
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Hej Dziewczyny, czy któraś z Was ma może doświadczenie z peelingiem cukrowym kokos? Nie wiem czy mam jakiś felerny egzemplarz, czy to ze mną jest jakiś problem, ale te wszystkie cukrowe kryształki (a specjalnie dużo to też ich nie ma) po prostu mi się rozpuściły i wtarły w skórę zanim zdążyły cokolwiek zdziałać...dawno nie miałam żadnego peelingu cukrowego, ale nie przypominam sobie, żeby którykolwiek stosowany tak po prostu się "rozpływał"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KaasiaJot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 12:12   #2342
martta83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 193
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

czy ktoś wie jakie są w teraz miniaturki w ofercie imieninowej ?
martta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 15:09   #2343
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez KaasiaJot Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, czy któraś z Was ma może doświadczenie z peelingiem cukrowym kokos? Nie wiem czy mam jakiś felerny egzemplarz, czy to ze mną jest jakiś problem, ale te wszystkie cukrowe kryształki (a specjalnie dużo to też ich nie ma) po prostu mi się rozpuściły i wtarły w skórę zanim zdążyły cokolwiek zdziałać...dawno nie miałam żadnego peelingu cukrowego, ale nie przypominam sobie, żeby którykolwiek stosowany tak po prostu się "rozpływał"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A może to kwestia zbyt gorącej wody?

Nic dziś do mnie nie dotarło. Pewnie jutro
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 18:11   #2344
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Byłam w stacjonarnym sklepie dziś i mam garść informacji.
Może najpierw złe...
Docelowo ma być całkowicie wycofana seria żeli pod prysznic Jardins du Monde (dlatego tyle nowości z PN) - będzie mi strasznie brakować żelu kawowego
I jeszcze gorsza wiadomość - w tym roku ma być wycofana CAŁA seria zapachów Secrets d'Essences Nie przeżyję braku Neroli (trzeba będzie zapas sobie zrobić )
I te dwie wiadomości są podobno PEWNE.
Teraz te lepsze
Następna rzecz to luty/marzec - dokładnie nie wiadomo, ma wejść jakichś 5 nowości. 2 z nich to mają być odżywki do włosów bez spłukiwania - możliwe, że jedna będzie z tej serii z owsem - do końcówek włosów. Reszty Pani nie była pewna i powiem szczerze nie spamiętałam
Pytałam o próbki, a raczej powód ich braku. Podobno ma być tak, że nie będzie tych małych próbek, za to mają być dodawane do ulotek (tylko nie wiem czy te z pocztą co będą przychodzić, czy będą w sklepie?) próbki, ale w większym formacie - sensie takie większe 15 -30ml. Podobno po to, żeby tak serio można je było przetestować, a nie tak tylko "na raz", bo i tak efektów nie widać po jednorazowym zastosowaniu.
Aha i balsam ochronny do rąk - ten na zimę w okrągłym opakowaniu - od poniedziałku (a przynajmniej w stacjonarnym od poniedziałku) jest z zielonym punktem
Mam dziwne wrażenie, że coraz więcej produktów ma zielone punkty...
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 18:31   #2345
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Hmm dziwna sprawa z tym Secrets, tym bardziej że przecież niedawno był wprowadzony irys i Rose oud. Dziwna polityka.
Mnie w tej linii chyba nic tak mega nie urzekło. Miałam vanilie i wydalam .Napalalam się na jaśmin, ale jednak mi niepodszedl. Może trochę neroli, ale nie aż tak aby mieć całą flache, lub zapas.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 18:46   #2346
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

A może żel kawowy przejdzie do serii PN?
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 19:22   #2347
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Było by fajnie Z tego co mi Pani mówiła, to zapachy PN bazują na zapachach z JdM (a przynajmniej niektóre), np. ten nowy z Ylang-Ylang ma nuty zapachowe dawnej Gardenii z Polinezji.
Tylko jakoś kawy "z czymś tam" (choć takie do picia smakowe pijałam) nie potrafię sobie wyobrazić do kąpieli, a ta jest cudowna
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 19:23   #2348
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

kawa z kardamonem
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 19:36   #2349
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

O nie! Trzeba będzie zrobić zapas Rose Oud i Vanille Noire. 🤔

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 20:14   #2350
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
I jeszcze gorsza wiadomość - w tym roku ma być wycofana CAŁA seria zapachów Secrets d'Essences Nie przeżyję braku Neroli (trzeba będzie zapas sobie zrobić )
I te dwie wiadomości są podobno PEWNE.
Kurczę, strasznie szkoda... Bardzo lubię Neroli i Rose Oud. Żeby tak całą serię zapachów wycofywać, dziwna polityka I to jeszcze takie dość nowe, jak RO czy AC Mam jeszcze nadzieję, że może wycofają je tylko ze stacjonarek (bo się tam słabo sprzedają), a zostawią je online i wysyłkowo, oby

Czyli stawiają na CuE, MdB, serię SE i QNdA trochę mało
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 20:14   #2351
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wycofają całą serię Secrets, może chodziło tylko o 30ml? Albo zwiększenie sprzedaży? Na razie nie panikuję, przecież nie zostawią tylko trzech damskich zapachów(Evidence, Moment i Quelques)

Edytowane przez Iryska75
Czas edycji: 2017-01-26 o 20:15
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-26, 20:24   #2352
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

A moze wprowadzą jakis nowy zapach? Ale tez nie chce mi się wierzyć, żeby wycofywali całkiem nowe zapachy.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 20:39   #2353
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Nie przezyję braku VN i żelu kawowego albo orzechowego
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 21:12   #2354
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 341
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

E nie, również nie chce mi się wierzyć, że wycofają całą serię Secrets d'Essences - za dużo tam bestsellerów: Neroli, czy Vanille Noire, a od niedawna ludzie lubią Rose Oud. Może chodzi tylko o flakoniki o pojemności 30 ml? Oby, bo te zapachy są wyjątkowe i przecież dobrze się sprzedają. Ja bardzo lubię VN.
Jeśli zlikwidują Jardins du Monde, to będę płakać za kawą i za orzeszkami makadamia. Miejmy nadzieję, że włączą je do gamy PN.
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 08:26   #2355
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dostałam wczoraj ofertę papierową na Dzień Kobiet, i nastąpiła podwyżka opłaty za przesyłkę - na 10,90.

Wieczorem lub jutro spróbuję zrobić zdjęcia, chyba że ktoś mnie ubiegnie
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 08:38   #2356
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Byłam w stacjonarnym sklepie dziś i mam garść informacji.
Może najpierw złe...
Docelowo ma być całkowicie wycofana seria żeli pod prysznic Jardins du Monde (dlatego tyle nowości z PN) - będzie mi strasznie brakować żelu kawowego
I jeszcze gorsza wiadomość - w tym roku ma być wycofana CAŁA seria zapachów Secrets d'Essences Nie przeżyję braku Neroli (trzeba będzie zapas sobie zrobić )
I te dwie wiadomości są podobno PEWNE.
Teraz te lepsze
Następna rzecz to luty/marzec - dokładnie nie wiadomo, ma wejść jakichś 5 nowości. 2 z nich to mają być odżywki do włosów bez spłukiwania - możliwe, że jedna będzie z tej serii z owsem - do końcówek włosów. Reszty Pani nie była pewna i powiem szczerze nie spamiętałam
Pytałam o próbki, a raczej powód ich braku. Podobno ma być tak, że nie będzie tych małych próbek, za to mają być dodawane do ulotek (tylko nie wiem czy te z pocztą co będą przychodzić, czy będą w sklepie?) próbki, ale w większym formacie - sensie takie większe 15 -30ml. Podobno po to, żeby tak serio można je było przetestować, a nie tak tylko "na raz", bo i tak efektów nie widać po jednorazowym zastosowaniu.
Aha i balsam ochronny do rąk - ten na zimę w okrągłym opakowaniu - od poniedziałku (a przynajmniej w stacjonarnym od poniedziałku) jest z zielonym punktem
Mam dziwne wrażenie, że coraz więcej produktów ma zielone punkty...
No cóż, powiem tak... konsultantka musiała być naprawdę niedoinformowana. Już od wakacji u mnie w sklepie mówią o tym, że seria Secrets d'Essences pozbywa się wód w wersji 30 ml i zostaną tylko duże 50. Dlatego dwie ostatnie propozycje z serii, Rose Oud i Accord Chic, pojawiły się tylko w jednej pojemności. W tej serii są bardo specyficzne zapachy, ale mają spore grono wielbicielek. Neroli np. jest zapachem często nagradzanym w różnych plebiscytach. Yves Rocher ma ostatnio głupią politykę, ale nie są aż takimi idiotami, żeby nagle wycofać aż pięć popularnych, damskich zapachów, w tym dwie całkiem świeże nowości. Także spokojnie, nie wpadajmy w panikę, nie róbmy zapasów jak na wojnę.

Co do serii JdM - ekspedientka w moim sklepie mówiła, że do końca roku w tej gamie pozostanie jedynie sześć zapachów. Kawa jest bestsellerem firmy chyba we wszystkich krajach, nie wydaje mi się, żeby chcieli zrobić na nią zamach. Wiadomo - pożyjemy, zobaczymy, będę podpytywać w sklepie, o co dokładnie chodzi.

Z nowości mają wejść różne odcienie błyszczyków (teraz w sklepie internetowym pojawił się tylko jeden), nowe odcienie pomadki Grand Rouge i w ogóle nowa pomadka w stylu tej nawilżającej (o ile dobrze zrozumiałam). Balsam na końcówki z owsem już kiedyś był, więc nie zdziwiłabym się, gdyby powrócił w nowej szacie graficznej. I chętnie zobaczyłabym dostępne od dawna we Francji serum z jojobą

Akcja z próbkami - Mogą wprowadzić duże, ok, tylko niech dają je jako dodatkowy gratis, a nie np jako prezent z mailingu, tak jak to było w sierpniu (balsam PN 30 ml za dowolny zakup).

Zielony punkt na krem do rąk 50 ml za 29 zł? Dziękuję, więcej nie kupię Ostatnio odkryłam, że w YR najlepszym kremem jest mleczko z masłem karite 150 ml - wychodzi taniej, niż ich normalne kremy, jest dużo większe, a działa naprawdę świetnie
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2017-01-27 o 08:39
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 10:34   #2357
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Athm - obyś miała rację
Rozmawiałyśmy o tym znikaniu 30ml buteleczek i pojawieniu się ponownym. Nie rozróżniała mi na małe i duże, tylko, że wszystkie - oby się myliła i chcę żebyś to TY miała rację . Neroli jest moim ukochanym zapachem i żaden inny nigdy tak mi się nie podobał jak ten
Jak mówiła o JdM, to specjalnie pytałam o Kawę - mówiła, że wszystkie do likwidacji - że tej serii już nie będzie. Tak, że ten... No też niech się kobieta myli (chyba, że po prostu zapakują w nowe butelki te 6 zapachów o których piszesz? i będzie PN?)
Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Z nowości mają wejść różne odcienie błyszczyków (teraz w sklepie internetowym pojawił się tylko jeden)
Te błyszczyki oglądałam wczoraj - powiem szczerze - jak dla mnie tragiczne jeśli chodzi o nasycenie koloru. Wzięłam ciemny i powiem tak: chyba te pomadki ochronne (wiśnia, truskawka) kolorowe mają więcej pigmentu... Te to co najwyżej podkreślą naturalny kolor ust - tak prawie na lato...
Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Akcja z próbkami - Mogą wprowadzić duże, ok, tylko niech dają je jako dodatkowy gratis, a nie np jako prezent z mailingu, tak jak to było w sierpniu (balsam PN 30 ml za dowolny zakup).
Tak jak piszesz - tak zrozumiałam, że będą jako dodatkowy gratis, nie dopytywałam tylko jak to będzie, czy pocztą (taaa na pewno dojdzie) czy do odebrania w sklepie?
A ten krem do rąk w tej chwili w stacjonarnym kosztuje 19,90 - w "promocji" Miałam sobie go kupić z ulotką na styczeń "-50" a właśnie taka "niespodzianka" w postaci ZP mnie spotkała Też nie kupię go więcej - choć pokochałam.
W zamian za to w aptece kupiłam za 4zł "krem ochronny z wit. A" i też jest rewelacyjny - przynajmniej jak na 1 dzień stosowania
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 12:05   #2358
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez emilinka Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj ofertę papierową na Dzień Kobiet, i nastąpiła podwyżka opłaty za przesyłkę - na 10,90.

Wieczorem lub jutro spróbuję zrobić zdjęcia, chyba że ktoś mnie ubiegnie
Opłatę za wysyłkę podnieśli już w ofercie na styczeń, nie ma już też oferty z niższym progiem prezentu (39 zł zamiast 49).

A za zdjęcia będę bardzo wdzięczna Moja oferta wciąż nie dotarła, mimo iż od września przynajmniej raz w miesiącu się upominam. Ponoć firma wysyła, tylko ja ich nie dostaję. W sumie to ulotki do stacjonarki też dostaję raz na 2-3 miesiące. Nie lubię poczty. Raz bankomat po prostu zabrał mi kartę, czekałam dwa tygodnie na nową, nie przyszła (dlaczego banki wysyłają karty zwykłym, nierejestrowanym listem?), dopiero jak zwróciłam uwagę listonoszcze - kolejna karta (poprzednią, której nie dostałam, musiałam zastrzec) dotarła. Już ja widzę, jak przychodzą do mnie ulotki z dużymi próbkami z YR

strumyczek, w przyszłym tygodniu będę w sklepie i spróbuję się czegoś dowiedzieć. Dobrze, że konsultantka u mnie ma tyle cierpliwości, żeby udzielać mi odpowiedzi na moje pytania


---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Ostatnio mój mąż (czyli ja ) zamawiał coś z wysyłkowej i dostał właśnie ofertę na Dzień Kobiet - "Tomaszu, 8 marca bądź piękniejsza od wiosny"

Zdjęć na razie nie mogę zrobić, bo mam w domu chore, rozlatane dziecko, ale na blankiecie zamówienia do wyboru jako prezent za zamówienie od 50 zł są cztery zapachy: Neroli, CuE, QNdA lub Cuir Vetiver 100 ml
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 12:09   #2359
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Athm pytaj pytaj . To masz extra konsultantkę. A i Tobie wielkie dzięki za to, że Ci się chce chodzić, pytać i nas oświecać wiedzą.
Dzięki Ci!
U nas albo dużo ludzi i nie da się popytać, albo nie chcą mówić, albo nie wiedzą. Wczoraj trafiłam na fajną Panią i nikogo nie było w sklepie, to był czas na rozmowę.

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Ostatnio mój mąż (czyli ja ) zamawiał coś z wysyłkowej i dostał właśnie ofertę na Dzień Kobiet - "Tomaszu, 8 marca bądź piękniejsza od wiosny"

Edytowane przez strumyczek
Czas edycji: 2017-01-27 o 12:13
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 12:09   #2360
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Opłatę za wysyłkę podnieśli już w ofercie na styczeń, nie ma już też oferty z niższym progiem prezentu (39 zł zamiast 49).

A za zdjęcia będę bardzo wdzięczna Moja oferta wciąż nie dotarła, mimo iż od września przynajmniej raz w miesiącu się upominam. Ponoć firma wysyła, tylko ja ich nie dostaję. W sumie to ulotki do stacjonarki też dostaję raz na 2-3 miesiące. Nie lubię poczty. Raz bankomat po prostu zabrał mi kartę, czekałam dwa tygodnie na nową, nie przyszła (dlaczego banki wysyłają karty zwykłym, nierejestrowanym listem?), dopiero jak zwróciłam uwagę listonoszcze - kolejna karta (poprzednią, której nie dostałam, musiałam zastrzec) dotarła. Już ja widzę, jak przychodzą do mnie ulotki z dużymi próbkami z YR

strumyczek, w przyszłym tygodniu będę w sklepie i spróbuję się czegoś dowiedzieć. Dobrze, że konsultantka u mnie ma tyle cierpliwości, żeby udzielać mi odpowiedzi na moje pytania


---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Ostatnio mój mąż (czyli ja ) zamawiał coś z wysyłkowej i dostał właśnie ofertę na Dzień Kobiet - "Tomaszu, 8 marca bądź piękniejsza od wiosny"

Zdjęć na razie nie mogę zrobić, bo mam w domu chore, rozlatane dziecko, ale na blankiecie zamówienia do wyboru jako prezent za zamówienie od 50 zł są cztery zapachy: Neroli, CuE, QNdA lub Cuir Vetiver 100 ml
Tiaa, ostatnio mój mąż dostał ofertę, co prawda było napisane Szanowny Pan (czy coś w ten deseń) ale jego ulubionym produktem był podkład kryjący...
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 12:34   #2361
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

mój ulubiony kurier z DPD przywiózł dziś moje minizamówienie z wysyłkowej.
Mandarynka- cedr- zapach bardzo wyrazisty, czuć obydwa składniki
kwiat lotosu-szałwia- bardzo delikatny zapach, ale nie czysto kwiatowy. Nuta ziołowa też się przebija.
Żele na razie są zimne po podróży, myślę, ze się bardziej rozwiną pod wpływem ciepła.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 13:21   #2362
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dlaczego panowie na Dzień Kobiet dostają 100ml zapachu, a kobiety tylko 50? Dyskryminacja : <
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 14:32   #2363
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Żeby nie było, że zawsze jęczę, żeby ktoś wstawił zdjęcia oferty, a jak sama dostanę, to mam Was gdzieś - wrzucam ofertę na Dzień Kobiet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0274.jpg (151,8 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0275.jpg (108,1 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0276.jpg (92,1 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0277.jpg (101,5 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0278.jpg (112,0 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0279.jpg (193,1 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0280.jpg (92,1 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0281.jpg (164,4 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0282.jpg (102,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0283.jpg (183,0 KB, 143 załadowań)
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 14:38   #2364
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Część 2

Zrobiłam zbliżenie znaczka z nowym szamponem z wyciągiem z kamelii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0284.jpg (96,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0285.jpg (173,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0286.jpg (133,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0287.jpg (185,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0288.jpg (96,1 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0289.jpg (102,7 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0290.jpg (173,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0291.jpg (194,8 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0292.jpg (183,3 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0293.jpg (173,6 KB, 115 załadowań)
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 14:44   #2365
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Część 3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0294.jpg (180,5 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0295.jpg (101,0 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0296.jpg (105,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0297.jpg (177,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0298.jpg (184,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0299.jpg (195,7 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0300.jpg (105,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0301.jpg (187,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0302.jpg (174,8 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0303.jpg (195,4 KB, 102 załadowań)
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 14:46   #2366
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Część 4
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0304.jpg (198,8 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0305.jpg (127,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0306.jpg (125,2 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0307.jpg (117,1 KB, 121 załadowań)
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 15:07   #2367
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Część 2

Zrobiłam zbliżenie znaczka z nowym szamponem z wyciągiem z kamelii
Jesteś bardzo spostrzegawcza- ja tego nie zauważyłam
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 18:49   #2368
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj zrealizować maila w stacjonarce. Nie musiałam nic pokazywać, jak zawsze, ale zostałam poinformowana, że muszę skorzystać z tej zniżki na -50%. Wcześniej powiedziałam, że nie chcę z niej korzystać i wzięłam dwa świąteczne kremy do rąk. Druga sprzedawczyni pyta, co dobieram do zniżki bo ona musi ją nabić. Zdziwiona spytałam, czemu tak nie było z papierową ulotką i usłyszałam, że mail i sms mają ten warunek. Niestety, skasowałam przypadkiem mojego maila i nie mogę tego sprawdzić ale raczej tego nie widziałam. Zapytano mnie, czyw mailu miałam też info o kalendarzu, bo podobno niektórzy mają. Powiedziałam zgodnie z prawdą, że nie, ale nie dostałsm go do papierowej ulotki, więc dzisiaj mi go dano. Dziwne jakieś te zasady.
Dziwne. Realizowałam maila w stacjonarce i kupiłam tylko balsam gruszka-kakao i nikt mi nie kazał kupować nic na -50%. Kalendarz też dostałam bez pytania.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 19:04   #2369
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

No, naciągane to było moim zdaniem. To ten sklep, o którym pisałam rok temu, gdy z ulotką wzięłam tylko wycofywany szampon do siwych włosów za 6,90 i usłyszałam, że przy tak niskich kwotach zakupu firma może wstrzymać wysyłanie ulotek. Więc ten tego... 😊
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 19:26   #2370
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Byłam w stacjonarnym sklepie dziś i mam garść informacji.
Może najpierw złe...
Docelowo ma być całkowicie wycofana seria żeli pod prysznic Jardins du Monde (dlatego tyle nowości z PN) - będzie mi strasznie brakować żelu kawowego
I jeszcze gorsza wiadomość - w tym roku ma być wycofana CAŁA seria zapachów Secrets d'Essences Nie przeżyję braku Neroli (trzeba będzie zapas sobie zrobić )
I te dwie wiadomości są podobno PEWNE.
Teraz te lepsze
Następna rzecz to luty/marzec - dokładnie nie wiadomo, ma wejść jakichś 5 nowości. 2 z nich to mają być odżywki do włosów bez spłukiwania - możliwe, że jedna będzie z tej serii z owsem - do końcówek włosów. Reszty Pani nie była pewna i powiem szczerze nie spamiętałam
Pytałam o próbki, a raczej powód ich braku. Podobno ma być tak, że nie będzie tych małych próbek, za to mają być dodawane do ulotek (tylko nie wiem czy te z pocztą co będą przychodzić, czy będą w sklepie?) próbki, ale w większym formacie - sensie takie większe 15 -30ml. Podobno po to, żeby tak serio można je było przetestować, a nie tak tylko "na raz", bo i tak efektów nie widać po jednorazowym zastosowaniu.
Aha i balsam ochronny do rąk - ten na zimę w okrągłym opakowaniu - od poniedziałku (a przynajmniej w stacjonarnym od poniedziałku) jest z zielonym punktem
Mam dziwne wrażenie, że coraz więcej produktów ma zielone punkty...
Dobre informacje nie rekompensują w moim odczuciu złych. No nic, pożegnam się z firmą jak nic. Trudno.
I tak masz dobre wrażenie. Zielonych punktów coraz więcej.
Nowej polityce firmy mogę tylko powiedzieć "Goodnight and Good luck".
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.