Problem... Powiedzcie co myślicie (facet) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-28, 16:20   #1
nicknajedenraz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3

Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)


Chciałabym zapytać Was o jedną rzecz...
Temat damsko-męski.
Kilka lat temu byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Łączyła nas tylko przyjaźń, nic więcej. Nigdy bym nie podejrzewała, że może być inaczej. Nigdy nie patrzyłam na niego inaczej jak na przyjaciela. Potem przez jakiś czas nie mieliśmy kontaktu. Niedawno, przez przypadek kontakt się odnowił. I wszystko zmierza ku temu, że teraz będzie to relacja inna niż przyjaźń Tak czuję, tak odczytuję znaki i słowa... Czuję i wiem, że on też, coś czego absolutnie nie czułam wtedy, kiedy byliśmy dobrymi przyjaciółmi.
Problemem jest jeden fakt z jego przeszłości. Powiem wprost. Otóż on raz skorzystał z usług prostytutki. Powiedział mi o tym wtedy, kiedy byliśmy przyjaciółmi. Mówił, że bardzo tego żałuje. Że była to najgorsza rzecz jaką zrobił w życiu i obiecuje, że już nigdy tego nie zrobi. Jako przyjaciółka zaakceptowałam tę informację. Ale czy mogę zaakceptować to jako partnerka? Problemem dla mnie są w szczególności okoliczności tego wydarzenia. Z jego relacji wynikało, że był to w jego życiu bardzo trudny czas (problemy rodzinne, problemy w pracy, samotność, itd.) i kiedyś w nocy po prostu jeździł po mieście, spotkał prostytutkę i skorzystał z jej propozycji... Łatwiej byłoby mi zaakceptować ten fakt, gdyby po prostu na zimno zaplanował, że tego i tego dnia spróbuje, jak to jest z prostytutką... Dla mnie to co się stało świadczy trochę o tym, że on nie umie kontrolować swoich działań... Dobrze myślę? I podświadomie boję się, że w naszym związku przyjdzie trudny czas np. kiedy pojawi się dziecko. I wtedy również nie będzie umiał się powstrzymać i pójdzie do prostytutki.
Zaznaczam, że o nic innego z przeszłości nie mam pretensji, oboje byliśmy w innych związkach, mieliśmy partnerów seksualnych. O to nie jestem zazdrosna. Tylko ta jedna rzecz...
Proszę powiedzcie co o tym myślicie... Oczywiście poza tym jest to cudowny, wspaniały człowiek, na którego zawsze mogłam i mogę liczyć.
nicknajedenraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 22:52   #2
_balance
Raczkowanie
 
Avatar _balance
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 324
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Jeszcze żadna konkretna relacja się nie narodziła a Ty już o dziecku- niezłe masz plany

Tak serio - czy on wtedy był w związku? Bo jeśli miał doła,ale był sam to nie widzę problemu. To nie było tak, że nie kontrolował się tylko po prostu chciał odreagować. Brak kontroli byłby wtedy gdyby miał partnerkę i nie potrafił nad sobą zapanować,i mimo wszystko skorzystał z usług prostytutki.
_balance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 07:21   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Cytat:
Napisane przez nicknajedenraz Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać Was o jedną rzecz...
Temat damsko-męski.
Kilka lat temu byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Łączyła nas tylko przyjaźń, nic więcej. Nigdy bym nie podejrzewała, że może być inaczej. Nigdy nie patrzyłam na niego inaczej jak na przyjaciela. Potem przez jakiś czas nie mieliśmy kontaktu. Niedawno, przez przypadek kontakt się odnowił. I wszystko zmierza ku temu, że teraz będzie to relacja inna niż przyjaźń Tak czuję, tak odczytuję znaki i słowa... Czuję i wiem, że on też, coś czego absolutnie nie czułam wtedy, kiedy byliśmy dobrymi przyjaciółmi.
Problemem jest jeden fakt z jego przeszłości. Powiem wprost. Otóż on raz skorzystał z usług prostytutki. Powiedział mi o tym wtedy, kiedy byliśmy przyjaciółmi. Mówił, że bardzo tego żałuje. Że była to najgorsza rzecz jaką zrobił w życiu i obiecuje, że już nigdy tego nie zrobi. Jako przyjaciółka zaakceptowałam tę informację. Ale czy mogę zaakceptować to jako partnerka? Problemem dla mnie są w szczególności okoliczności tego wydarzenia. Z jego relacji wynikało, że był to w jego życiu bardzo trudny czas (problemy rodzinne, problemy w pracy, samotność, itd.) i kiedyś w nocy po prostu jeździł po mieście, spotkał prostytutkę i skorzystał z jej propozycji... Łatwiej byłoby mi zaakceptować ten fakt, gdyby po prostu na zimno zaplanował, że tego i tego dnia spróbuje, jak to jest z prostytutką... Dla mnie to co się stało świadczy trochę o tym, że on nie umie kontrolować swoich działań... Dobrze myślę? I podświadomie boję się, że w naszym związku przyjdzie trudny czas np. kiedy pojawi się dziecko. I wtedy również nie będzie umiał się powstrzymać i pójdzie do prostytutki.
Zaznaczam, że o nic innego z przeszłości nie mam pretensji, oboje byliśmy w innych związkach, mieliśmy partnerów seksualnych. O to nie jestem zazdrosna. Tylko ta jedna rzecz...
Proszę powiedzcie co o tym myślicie... Oczywiście poza tym jest to cudowny, wspaniały człowiek, na którego zawsze mogłam i mogę liczyć.
Czepiasz sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 08:06   #4
slonaLukrecja
Przyczajenie
 
Avatar slonaLukrecja
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 17
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Czepiasz sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My sentiments exactly.

Wiesz, że chłopak zrobił coś, czego teraz żałuje i nie chce powtórzyć, i co jako przyjaciółka zrozumiałaś... a teraz, jako, hmm, być-może-już-niedługo-dziewczyna, cofasz to zrozumienie?
Ja właśnie wolałabym budować uczucie na przyjaźni, gdzie takie rzeczy wie się od początku, a nie wypływają gdzieś w trakcie! Moim zdaniem fakt, że gość żałuje tego wyskoku, jak najlepiej rokuje - spróbował, rozczarował się, nie wiem czemu miałby to robić jeszcze kiedyś.

A z ciekawości - nigdy w życiu nie zrobiłaś nic, czego się teraz wstydzisz i żałujesz? Bo pomyśl, że on ma teraz podobne rozkminy: "jest świetna, ale czy znów nie zrobi tego a tego?"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reading's for morons who can't understand pictures"
slonaLukrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 08:59   #5
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Problemu o jakim piszesz nie widzę, to była inna sytuacja i nie masz podstaw, żeby sądzić, że w innej zachowa się tak samo.
Ale swoją drogą na badania (HIV itd) to bym poszła. Ty też zrób oczywiście, żeby nie było tak, że on wielki winny to się musi badać.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 09:29   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Jak Ci nie pasuje ten fakt, to sie z nim nie wiaz.

Natomiast Twoj sposob rozumowania nie jest prawidlowy. W zyciu ludzie robia rozne glupie rzeczy i nie oznacza, to ze juz zawsze beda je robic. Nie jest przeciez powiedziane, ze jak raz sie upijesz do zgonu, to bedziesz juz tak zawsze pil, a jak zaliczysz one-night-stand, to kazdy wypad na imprezke bedzie sie rownal z przygodnym seksem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 10:56   #7
nicknajedenraz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

OK, dziękuję Wam bardzo
Tego potrzebowałam.

slonaLukrecja oczywiście są rzeczy, których żałuję, ale aż tak bogatej przeszłości nie mam... No cóż, może i on ma takie myśli.. Tego nie wiem
nicknajedenraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-29, 11:00   #8
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Jeżeli ktoś raz popełnił jakiś błąd, przyznał się i jest mu głupio z tego powodu, to może warto o tym zapomnieć...

Oczywiście po solidnym przebadaniu się...
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 13:49   #9
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Cytat:
Napisane przez nicknajedenraz Pokaż wiadomość
Chciałabym zapytać Was o jedną rzecz...
Temat damsko-męski.
Kilka lat temu byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Łączyła nas tylko przyjaźń, nic więcej. Nigdy bym nie podejrzewała, że może być inaczej. Nigdy nie patrzyłam na niego inaczej jak na przyjaciela. Potem przez jakiś czas nie mieliśmy kontaktu. Niedawno, przez przypadek kontakt się odnowił. I wszystko zmierza ku temu, że teraz będzie to relacja inna niż przyjaźń Tak czuję, tak odczytuję znaki i słowa... Czuję i wiem, że on też, coś czego absolutnie nie czułam wtedy, kiedy byliśmy dobrymi przyjaciółmi.
Problemem jest jeden fakt z jego przeszłości. Powiem wprost. Otóż on raz skorzystał z usług prostytutki. Powiedział mi o tym wtedy, kiedy byliśmy przyjaciółmi. Mówił, że bardzo tego żałuje. Że była to najgorsza rzecz jaką zrobił w życiu i obiecuje, że już nigdy tego nie zrobi. Jako przyjaciółka zaakceptowałam tę informację. Ale czy mogę zaakceptować to jako partnerka? Problemem dla mnie są w szczególności okoliczności tego wydarzenia. Z jego relacji wynikało, że był to w jego życiu bardzo trudny czas (problemy rodzinne, problemy w pracy, samotność, itd.) i kiedyś w nocy po prostu jeździł po mieście, spotkał prostytutkę i skorzystał z jej propozycji... Łatwiej byłoby mi zaakceptować ten fakt, gdyby po prostu na zimno zaplanował, że tego i tego dnia spróbuje, jak to jest z prostytutką... Dla mnie to co się stało świadczy trochę o tym, że on nie umie kontrolować swoich działań... Dobrze myślę? I podświadomie boję się, że w naszym związku przyjdzie trudny czas np. kiedy pojawi się dziecko. I wtedy również nie będzie umiał się powstrzymać i pójdzie do prostytutki.
Zaznaczam, że o nic innego z przeszłości nie mam pretensji, oboje byliśmy w innych związkach, mieliśmy partnerów seksualnych. O to nie jestem zazdrosna. Tylko ta jedna rzecz...
Proszę powiedzcie co o tym myślicie... Oczywiście poza tym jest to cudowny, wspaniały człowiek, na którego zawsze mogłam i mogę liczyć.
Wg mnie mocno przesadzasz. Facet raz skorzystał z usług prostytutki kiedy był sam, nikogo nie miał, a Ty od razu dopisujesz scenariusze, że zdradzi Ciebie i Wasze dziecko z panienką przy drodze - po co się tym zamartwiasz? Zupełnie niepotrzebnie. A, no i chciało mu się seksu więc z dwojga złego lepiej zapłacić prostytutce niż wyrwać panienkę na imprezie i zaliczyć, jak robi niejeden facet.

Czyli rozumiem, że dla Ciebie problemem nie jest sam fakt, że skorzystał z usług prostytutki (jak pisałaś na początku) tylko to, że boisz się, że w przyszłości może zrobić to ponownie?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nicknajedenraz Pokaż wiadomość
oczywiście są rzeczy, których żałuję, ale aż tak bogatej przeszłości nie mam...
Zazwyczaj jest tak, że nawet jeśli wydaje nam się, że "my tak nie zrobiliśmy, więc jesteśmy w jakimś stopniu lepsi" to jakakolwiek druga osoba potrafi znaleźć w nas coś niefajnego, czego z kolei ona nigdy by nie zrobiła. Cóż, tak jest świat zbudowany
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 16:00   #10
natty93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Byłaś jego przyjaciółką, ufał Ci, przyznał się do błędu, żałuje tego. Powinnaś nie wracać do tego zdarzenia nawet myślami. Było to dawno, nikogo nie zdradził ani tym faktem nie skrzywdził. Każdy z nas robi głupie rzeczy, które wolałaby wymazać z pamięci, ale się nie da. Z jednej strony jesteś w tej lepszej sytuacji, bo już o wszystkim wiesz, z drugiej lepiej dla twojego spokoju może byłoby nie wiedzieć. Jedno jest pewne, nie zamartwiaj się na zapas, co mogłoby się zdarzyć za x lat, bo to bezsensu. Ciesz się tym co jest, bo szkoda żeby wasza relacja mogła ucierpieć przez incydent z przeszłości
natty93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 19:25   #11
nicknajedenraz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, że dla Ciebie problemem nie jest sam fakt, że skorzystał z usług prostytutki (jak pisałaś na początku) tylko to, że boisz się, że w przyszłości może zrobić to ponownie?
Problemem są okoliczności...
Potrafię zrozumieć fakt, że facetowi brakuje seksu. OK, był sam, nikogo nie zdradził, nie skrzywdził. Ale chodzi o to, że to zdarzyło się pod wpływem chwili, to był impuls, nie planował tego...
Już trochę rozjaśniło mi się w głowie, dzięki Waszym odpowiedziom
Na tamten moment jego życia seks z prostytutką nie był czymś bardzo złym - właśnie dlatego, że był sam, nikogo nie zdradził, itd. Myślę, że gdyby miał dziewczynę/żonę, to by tego nie zrobił, przecież dobrze go znam i wiem, jakie wartości są dla niego ważne...
nicknajedenraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-29, 23:34   #12
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Problem... Powiedzcie co myślicie (facet)

Ja zaakceptowałam taki fakt i nie mam z tym problemu.

A jakby zaplanował z kalendarzykiem w ręku to też źle, bo jak takie coś można planować i rozkminiać i w ogóle ^^

Akceptujesz lub nie, jeśli masz już teraz z tym problem to ja bym odpuściła by chłopakowi w przyszłości nie truć dupy.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 00:34:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.