przedłużanie włosów- część II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 20:49   #1981
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

polecasz ta odzywke do wlosow naturalnych czy syntetykow?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 20:53   #1982
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez NETIOPOLE Pokaż wiadomość
HEJ wszystkim tak sobie poczytałam 65stron tego tematu , ciekawie piszecie ja dopiero raczkuje w wizazu hehe fajnie tu u was pewna przestroga dziewczyny nigdy nie kupujcie włosów na 4great- hair kiedyś współpracowałam z ta firma jeszcze 1,5 roku temu byli oki ale teraz pasemka coraz cieńsze iiii bardzo szybko sie filcuja jakoże przedłużam włosy poprosiłam ich o przesłanie kopi atestu na produkty sprzedawane przez ich firmę. Daremnie bo to oszuści są i takowego atestu nigdy nie otrzymali ... pozdrawiam
Witaj.
A jak uzyskac atest na włosy - skoro nigdzie nie jest takowy wydawany (wiem bo próbowałam kiedyś coś takiego ustalic). Nie wymagają one żadnych pozwoleń ze strony sanepidu, itd... Jedyne co to można ew. uzyskac certyfikat jakości przyznany przez klientów (na targach). Ewentualnie firma może miec certyfikat ISO - który mówi w większości o porządku w firmie (papiery, itd...) a nie o jakości towaru, więc nic to nie daje.
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 21:58   #1983
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja mam taką maskę z łożysk (dokładnie taką: http://uradka.pl/product_info.php/pr...9e086e59dff9a4 ) za 1l płaciłam ok 30zł i mogę ją z całą stanowczością polecić na etykiecie nie pisze z jakich łożysk ale dla mnie to nie ma znaczenia. Włosy sa po niej rewelacyjne i o wiele zdrowsze!

Generalnie nie wiem czego tu sie brzydzić bo takie łożyska są po każdym porodzie ludzkim zabierane, i wykorzystuje sie je nawet w lekach więc wiele z was już pewnie miało to w ustach

Ja tam sie nie brzydze niczego czytam sobie wizaż od dobrego kawałka czasu. Mogłabym sobie smarować twarz na noc maseczką ze spermy, przedłuać włosy z trupów i robić wlewke doodbytniczą z własnego wygotowanego moczu (żeby schudnąć i poprawic stan cery). Tak więc wyskrobane płody ludzkie i kazdorazowo odkładane łożyska na moich wlosach to żadna nowość i obrzydzenie...

Cytat:
Napisane przez dzana8 Pokaż wiadomość
Witaj.
A jak uzyskac atest na włosy - skoro nigdzie nie jest takowy wydawany (wiem bo próbowałam kiedyś coś takiego ustalic). Nie wymagają one żadnych pozwoleń ze strony sanepidu, itd... Jedyne co to można ew. uzyskac certyfikat jakości przyznany przez klientów (na targach). Ewentualnie firma może miec certyfikat ISO - który mówi w większości o porządku w firmie (papiery, itd...) a nie o jakości towaru, więc nic to nie daje.
Atest na włosy? Teoretycznie jakby powstała w Polsc jednostka atestująca.. Mam już pomysł na własny biznes!!!!
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 21:59   #1984
sabcia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: clip in - włosy na spinkę?

sluchajcie chce zamowic sobie ten zestaw ale... http://allegro.pl/item335861267_przedluzani e_na_klipsy_najtaniej_roz ne_kolory.html

czy to faktycznie mi sie bedzie trzymac?? mam grube naturalne wlsoki...
czy widac te "klipsy"
i jak to woloe znimi jest?? odpiszcie proszeeeeee
sabcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 22:05   #1985
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
I jeszcze jo pytanie, jak myslicie powinnam wystawi te moje bajeczne loki w całości 160 cm, czy np tyle ile potrzeba na całą glowe 120 cm i np 40 cm na jako próbke? A może wysatwic na cm? Np po 20 cm?
anastazjaa, wystaw włosy albo w całości, albo na cm, ale nie dziel ich na część właściwą i próbkę. Moja przyjaciółka ma bardzo gęste wklosy i przedłużano jej potrójną (!) ilościa włosów ( całą głowę ma w warkoczykach od taśmy. Więc może właśnie trafisz na kogoś, kto potrzebuje większej ilości włosków i nawet odpowiednio Ci więcej zapłaci. A takie dzielenie jest bez sensu, tylko włosy marnujesz.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 22:09   #1986
patrycja7111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Fajnie,że zachwalacie te włosy ze sklepu online.

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88

Jestem już na nie prawie zdecydowana.Zastanawiam się tylko,czy taka jedna taśma wystarczy(100g),mam dość gęste włosy do ramion.Chciałbym,aby efekt przedłużenia nie przypomniał mysich ogonków.Czy lepiej kupić 2 taśmy,i najwyżej doczepić 1 i pół kolejnej?

Czy te włosy mogę wycieniować ,,przy twarzy''?Nie chodzi mi o podcinanie końcówek,bo pisałyście ,że mogą się potem szybciej niszczyć.Zamierzam obciąć grzywkę,bo nie za bardzo podoba mi się długa grzywa ,jak u przysłowiowej topielicy.Zresztą nawet mi nie pasuje taka fryzurka.


Ostatnie pytanie mam odnośnie długości,czy te 45 cm wystarczy,żeby włosy sięgały ,tak ,,za łopatki''?Znalazłam na 4greathair,takie foty dokąd sięga dana długość włosów:
http://www.4great-hair.com/index.php

Czy te zdjęcia, w miarę prawdziwie odzwierciedlają prawdziwą długość po przedłużeniu?

Moim marzeniem są włosy jak u wizażanki Beauty-Sleep,chciałbym mieć takie same.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3638513
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3638513
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3617039

Pozdrawiam!
patrycja7111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 22:15   #1987
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
anastazjaa, wystaw włosy albo w całości, albo na cm, ale nie dziel ich na część właściwą i próbkę. Moja przyjaciółka ma bardzo gęste wklosy i przedłużano jej potrójną (!) ilościa włosów ( całą głowę ma w warkoczykach od taśmy. Więc może właśnie trafisz na kogoś, kto potrzebuje większej ilości włosków i nawet odpowiednio Ci więcej zapłaci. A takie dzielenie jest bez sensu, tylko włosy marnujesz.

Dzieki, nie wiem jak to wystawić i ile za to chcieć. Laska dała mi w gratisie jeszcze cm, za te nieszczęsne klipsy i mam w sumie 2 metry taśmy.
Nie mam pojęcia jak to wycenić. Nie chce żeby ktos był niezadowolny z koloru włosów albo faktury. Kupowac to ja uwielniam, ale sprzedawanie jest ponad moje siły.
Teje, mogłabym nieśmiało prosić o twoje fotki (wiem, myle pojęcia, ale...)...zafascynowana jestem Japońskimi dziewczynami i tak właśnie sobie Ciebie wyobrażam


Patrycja7111

Ja na foto obok mam włosy 47-49, ale w skręcie one mają max 40 cm. To zależy jakie masz plecy, szyje, etc (ja mam 168cm wzrostu). Jak dla mnie 40 cm to już długie włosy, ale wszystko to kwestia przyzwyczajenia. Na tym zdjęciu pewnie mam głowe lekko odchyloną do tyłu... Weź sobie miarkę i odmierz tyle ile chcesz przedłużyć wosy, przymierz to 5 cm od czubka głowy i 5 od karku i wtedy będziesz wiedziała, czy ta dłuość którą chcesz Ci odpowiada. Jak będziesz miała okreslona dlugość tych włosów, to zawsze włosy muszą mieć min 100 gram. Czyli jak porzrebujesz 40 cm muszą mieć min 100 gram, jak chcesz 55 cm długość, też muszą min 100 gram... Wg mnie 100 gram starcza na naprawdę cienkie włosy...
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 22:23   #1988
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa, jak tylko dostanę aparat cyfrowy ( a wiem, że dostanę, mój mąż go schował w szafce pod książkami), od razu robię zdjęcia i przysyłam. Zwłaszcza, że tymiw łoskami, które teraz mam na głowie chcę się pochwalić, póki są jeszcze świerze i ładne.

Ale ja nie wyglądam jak Japonka, mam niestety dużo ciemniejszą skórę...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 22:30   #1989
patrycja7111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazja,dziękuję.

Twoje włosy bardzo mi sie podobają.Tylko,że jakoś źle czuję się z kręconymi albo falowanymi.U kogoś bardzo mi sie podobają.

Zaraz sobie zrobię wymiar. Też mam 168 wzrostu.
Mam ciemne włosy i proste jak drut,dlatego nie chciałabym już dodatkowo kombinować.Wiem,że najlepiej czuję się w takiej zwykłej fryzurce,jak u Beauty-sleep,tylko,że włosy ze 3 razy krótsze.
patrycja7111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 22:31   #1990
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
anastazjaa, jak tylko dostanę aparat cyfrowy ( a wiem, że dostanę, mój mąż go schował w szafce pod książkami), od razu robię zdjęcia i przysyłam. Zwłaszcza, że tymiw łoskami, które teraz mam na głowie chcę się pochwalić, póki są jeszcze świerze i ładne.

Ale ja nie wyglądam jak Japonka, mam niestety dużo ciemniejszą skórę...

Japonki też mają, jak nie rozjasniają. Mnie ogolnie fascynuja te mocne naturalnie ciemne włosy, oczy czarne jak ziemnia i wzrost poniżej 165


Patrycja

Ja mam teraz proste wlosy Nie chce mi sie szuakc strony, ale mam jasne proste syntetyczne 22. Zmienialm avatara, bo denerwowało mnie, że miałam na nich naturalne, które sie mocno pasemkowały
A pisałam o tych obok, żeby dac ci porównanie.
Normalnie to sobie na forum rysuje, ale nie mam dzisiaj siły, ani weny...
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 23:43   #1991
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Trochę off-top, ale akurat wzrost poniżej 165 to taki do pozazdroszczenia nie jest. Z kim w Polsce nie rozmawiam, musze się patrzeć w góre, jak małe dziecko.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 05:49   #1992
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Trochę off-top, ale akurat wzrost poniżej 165 to taki do pozazdroszczenia nie jest. Z kim w Polsce nie rozmawiam, musze się patrzeć w góre, jak małe dziecko.

mi sie podoba, bo wyglada sie tak dziewczęco moja koleżanka ma "idealy" wzrost 175, do tego stope 42, jak założy szpilki to wygląda jak klacz. Ma fuxa że teraz są modne balerinki...

A tak poza tym to Dzień Dobry Wszystkim
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 07:45   #1993
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anastazja jak bedziesz iala chwilke to napiszesz na akjtorej stroie jest twoje zdjecie z nowymi wlosskami bo ja przelecialam wszytsko od momentu twoich za ciemnych loczkow i chyba slepa jestem bo nie widze ;/ a strasznie ciekawa jestem
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 08:41   #1994
kamasutra1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie włosów- część II

powracam do pytanka
używam kosmetyków kerastase. generalnie wydaje troche kasy na moje włosy..niestety....
po dekoloryzacji nie są aż takie zniszczone Jednak chciałabym żeby były bardziej gęste.
Myślę o metodzie keratynowej, ale boje sie ze po sciągnięciu włosów moje beda wygladały gorzej.
Możecie polecić mi kogoś z zielonej góry?
kamasutra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:52   #1995
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czesc dziewczyny! Wlasnie ide na zakupy, wiecie co ja to jakas lewa jestem Nie moge tych wlosow porzadnie zalozyc

anastazjaa mam pytanko: papilator jaka metoda przedluza wlosy? Czy moglabyc mi to wyjasnic jak 5-cio letniemu dziecku
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 10:49   #1996
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez NETIOPOLE Pokaż wiadomość
senira 666 włosy prawidłowo zgrzane przez zgrzewarkę i dobrze zrolowane- co uniknie dostania sie pod zgrzewy wody, szamponu, odżywki i etc. Wówczas pasemka trzymaja sie nawet do 8 miesiecy oczywiscie przy odpowiedniej ( z praktyki mojej klientki) ale ja polecam ściągać pasemka po ok 4miesiącach bo wtedy luska keratynowa ulega deformacji staje sie bardziej miękka co może doprowadzić do skołtunienia się włosów
Do skoltunienia to nie zdeformowana luska prowadzi tylko brak pielegnacji , nierozdzielanie pasemek , niedokladne szczotkowanie i najzwyczajniej w swiecie przenoszone wlosy , ktore odrosly i juz dawno wymagaja korekty.Zdeformowana luska nie dosc ze brzydka , to jesli miekka spowoduje ze pasemko sie wyczesze . Kiedys sama bez zadnego plynu zdejmowalam w ten sposob keratyne , z miekkich zgrzewow.
Nie wyobrazam sobie wlosow noszonych 8 miesiecy i bedac fryzjerka nawet bym nikomu tego nie proponowala, raz przetrzymalam prawie 7 , kolejny raz 6 i plakalam nad tym co bylo na glowie . Kolejnym razem skonczylo sie 3 miesiacach i tak chyba najlepiej.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 14:06   #1997
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anriel ale ty masz na clipsy nie ? To co w tym trudnego
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 14:17   #1998
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Wklejam foto, bo nie chce mi sie szukac strony. Z góry pisze, że wiem, że mam za mało włosów...

Metoda dome/japońska. Bierzesz dzieciaczku swoje pasmo włosów i pasmo sztucznych. Robisz z tego małego warkoczyka (tak jak murzynki i niektóre białe kobiety noszą warkoczyki) długiego na 1,5 cm. Reszte włosów swoich jak i przedłużonych puszczasz luzem. Czyli tak jak mikroringi tylko zamaist ringa masz 1,5 cm warkoczyk od skóry głowy.
Zaraz poszukam jakiejś fotki

Czarne dziewczyny robią tą metoda i nie ukrywają przy skórze tych warkoczyków. U nas chowa się te sploty tak jak mikroringi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (10,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond_braids.jpg (13,9 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black_single_braids.jpg (14,2 KB, 70 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:37   #1999
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja mam taką maskę z łożysk (dokładnie taką: http://uradka.pl/product_info.php/pr...9e086e59dff9a4 ) za 1l płaciłam ok 30zł i mogę ją z całą stanowczością polecić na etykiecie nie pisze z jakich łożysk ale dla mnie to nie ma znaczenia. Włosy sa po niej rewelacyjne i o wiele zdrowsze!

Generalnie nie wiem czego tu sie brzydzić bo takie łożyska są po każdym porodzie ludzkim zabierane, i wykorzystuje sie je nawet w lekach więc wiele z was już pewnie miało to w ustach
o wlasnie z tej serii freelimix jest taka odzywka i szampon volume plus (kolor opakowania - niebieski) jest z protenami mlecznymi i z calego serca ja do profibrow polecam. Jak pisalam dziewczynom na priv jak profibre pielegnowac to wlasnie o tej odzywce i szamponie pisalam (a nawet nie wiedzialam wtedy ze jest do kupienia przez internet) bo ja ja akurat w sklepie fryzjerskim u siebie kupuje. Ale jak pisalam wczesniej - teraz zbankrutowalam na kerastase i czekam jak mi poczta go dostarczy i zobacze jak sie przy profibrach sprawuje

o znalazlam - szampon - http://uradka.pl/product_info.php/cP...9e086e59dff9a4

odzywka - http://uradka.pl/product_info.php/cP...9e086e59dff9a4
tylko ze przy odzywce im sie zdjecie na stronce pomylilo i dali zdjecie innej odzywki tej firmy

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2008-03-27 o 16:43 Powód: dopisek
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 19:44   #2000
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa aaa to wiem, bo zastanawialam sie czy to ta druga metoda... doszywanie do warkocza....

WweroniakwW a no dla mnie problem...
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:35   #2001
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
ja jestem w stanie uwierzyc w kazdy przekret marketingowy bo skoro lozyska ludzkie sa obecnie hitem kosmetycznym to zawsze lepiej napisac ze odzywka jest z ludzkich a nie konskich a najgorsze jest to ze ludzie sie na to nabieraja
może z ludzki,może z końskich.co za różnica.jeśc tego nie bedę.ważne,że się sprawdza.
krytykowano już tu na forum jedwab jako odżywka.choć sławna pani renia go poleca.
kazdy ma prawo wyboru.może to stosować lub nie .
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:28   #2002
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a co ma piernik do wiatraka?!

ja tylko pisze ze to nie sa ludzkie lozyska i tyle, a nie krytykuje.

Bogiem a prawda w czterech literach mam to co ty sobie na wlosy nakladasz.

Tylko zamiast pisac ze cos co kosztuje 14 zl za litr zawiera lozyska ludzkie, warto sie chwile zastanowic a nie wierzyc slepo w to co sprzedawca pisze. Jestes zadowolona z tej odzywki - ciesze sie ogromnie ale wybacz - uszami klaskac z radosci nie bede.

ty sie podobno znasz na wlosach, a ja sie znam na kosmetykach i wiem ile co kosztuje, wiec mam prawo wyrazic swoje zdanie.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:30   #2003
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: clip in - włosy na spinkę?

ania202 mogła bys powiedziec ajk doczepiłaś te wlosy do klamer i czy to jest jakies skomplikowane? bo porównując ceny gotowych klipsów a przypinek i włosów osobno tez bym sie an to skusila tylko nie wiem czy potrafie;p
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:39   #2004
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
a co ma piernik do wiatraka?!

ja tylko pisze ze to nie sa ludzkie lozyska i tyle, a nie krytykuje.

Bogiem a prawda w czterech literach mam to co ty sobie na wlosy nakladasz.

Tylko zamiast pisac ze cos co kosztuje 14 zl za litr zawiera lozyska ludzkie, warto sie chwile zastanowic a nie wierzyc slepo w to co sprzedawca pisze. Jestes zadowolona z tej odzywki - ciesze sie ogromnie ale wybacz - uszami klaskac z radosci nie bede.

ty sie podobno znasz na wlosach, a ja sie znam na kosmetykach i wiem ile co kosztuje, wiec mam prawo wyrazic swoje zdanie.
wyraziłas swoje zdanie,ja swoje.to tyle.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:39   #2005
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba84, nie zlosc sie tak... mozna przeciez spokojnie sie pogadac
TmargoT nie kloccie sie dziewczyny
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:50   #2006
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba -nie możesz się unosic.nie umniejszam twojej wiedzy o kosmetykach.
może nie znam się na preparatach do włosów,ale długo pracuję ze sztucznymi włosami i wypróbowałam juz masę sposobów pielegnacji.po co wydawać forsę na specjalne odżywki i szampony do sztucznych włosów,kiedy można z powodzeniem zastąpić prostymi metodami.
wypróbowałam już zwykłe płyny do płukania tkanin jako odżywki i sprawdzają się.

nie wypowiadam się na tematy ,na które nie mam nic do powiedzenia.a podsuwam sprawdzone sposoby,zeby pomóc.

nie musisz mnie atakowac,ja tego nie robię.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:28   #2007
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej,właśnieumówiłamsięna przedłóżaniemetoda microring. Pani ma certyfikat itp. Chciałam się Was zapytać czy500zl toodpowiednia cena za założenie 140 pasm włosów naturalnych o długości 50 cm???
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:47   #2008
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
Hej,właśnieumówiłamsięna przedłóżaniemetoda microring. Pani ma certyfikat itp. Chciałam się Was zapytać czy500zl toodpowiednia cena za założenie 140 pasm włosów naturalnych o długości 50 cm???
proszę pisz z przerwami,bo nie można przecztać tego slowotoku
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:49   #2009
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zawodzi spacja w klawiaturze;/
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:54   #2010
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
zawodzi spacja w klawiaturze;/
to rób kropki.pomaga
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.