Niemcy :) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 18:59   #2281
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Niemcy :)

Hej Kobietki, mam do Was pytanie..
Byłam, jak Wy emigrantką, mieszkając w DE, teraz wróciłam do Polski i chcialabym zajomym Niemcom wysłać kartki wielkanocne.. Tylko co w nich napisać?
Zacie moze jakieś wiosenne - świateczne życzenia wielkanocne po niemiecku ? Proszę o pomoc.
pozdrawiam wszystkie emigrantki w DE
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:29   #2282
Latoya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 313
Smile Dot.: Niemcy :)

.

Edytowane przez Latoya
Czas edycji: 2009-05-26 o 20:01
Latoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:39   #2283
Latoya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 313
Dot.: Niemcy :)

.

Edytowane przez Latoya
Czas edycji: 2009-05-26 o 19:59
Latoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 09:53   #2284
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Ich will zum frohen Osterfest dir fröhlich gratulieren
Vielleicht gelingt es irgendwo, ein Häslein aufzuspüren.
Dann lege ich in seinen Korb ein Blatt mit tausend Grüßen,
das soll es dir als Festgruß bringen mit seinen flinken Füßen

TO jest slodkie, albo to

Wird es nun bald Ostern sein?
Kommt hervor, ihr Blümelein,
komm hervor, du grünes Gras
komm herbei, du Osterhas!
Komm doch bald und fehl mir nicht,
bring auch deine Eier mit.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 18:22   #2285
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Niemcy :)

witam na tym wątku,moze ktoś mi pomoże,przepraszam,że tak z nikąd sie pojawiam,ale potrzebóje przetłumaczenie czegoś
dostałam dzisiaj list z niemiec nie wiem co tam pisze,chyba jakaś firma,ale ja nic nie rozumiem co pisze,i czy któras z was by mi pomogła przetłumaczyc,bym zeskanowała to i której podesłała na maila
i jeszcze raz przepraszam,ale nik ze znajomych nie umie niemieckiego i tylko jedna nadzieja w was
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 13:48   #2286
Latoya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 313
Dot.: Niemcy :)

.

Edytowane przez Latoya
Czas edycji: 2009-05-26 o 19:46
Latoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 15:18   #2287
BozaKrowka
Rozeznanie
 
Avatar BozaKrowka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 620
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
witam na tym wątku,moze ktoś mi pomoże,przepraszam,że tak z nikąd sie pojawiam,ale potrzebóje przetłumaczenie czegoś
dostałam dzisiaj list z niemiec nie wiem co tam pisze,chyba jakaś firma,ale ja nic nie rozumiem co pisze,i czy któras z was by mi pomogła przetłumaczyc,bym zeskanowała to i której podesłała na maila
i jeszcze raz przepraszam,ale nik ze znajomych nie umie niemieckiego i tylko jedna nadzieja w was
i ja sie polecam
__________________
Wielkanocna wymianka z "jajem": tutaj
Moje szydełko : tutaj




BozaKrowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 10:00   #2288
mrowaa
Przyczajenie
 
Avatar mrowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Przezyc w Niemczech (Kramada, ale nie tylko !)

Hej! Czy znacie jakieś sklepy z ciuchami (chodzi mi o firmowe,różne jakie tam znacie, nie bedee wypisywac bo wiadomo o co chodzi nie? ), albo z butami (firmy adio, DC Shoe company, dvs, vans no i adidas,nike i inne...) w RAVENSBURGU, LINDAU, KEMPTEN lub w okolicach ( na samym poludniu Niemiec ze tak powiem, czy.. okolice jeziora Bodenskiego?
Z góry dziękuję za pomoc
__________________
MróWaa.
mrowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:49   #2289
mrowaa
Przyczajenie
 
Avatar mrowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Niemcy :)

Hej! Czy znacie jakieś sklepy z ciuchami (chodzi mi o firmowe,różne jakie tam znacie, nie bedee wypisywac bo wiadomo o co chodzi nie? ), albo z butami (firmy adio, DC Shoe company, dvs, vans no i adidas,nike i inne...) w RAVENSBURGU, LINDAU, KEMPTEN lub w okolicach ( na samym poludniu Niemiec ze tak powiem, czy.. okolice jeziora Bodenskiego?
Z góry dziękuję za pomoc
__________________
MróWaa.
mrowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:07   #2290
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Niemcy :)

hejka

Wesołego królika,
co po stole bryka,
spokoju świętego
i czasu wolnego,
życia zabawnego
w jaja bogatego
i w ogóle
-wszystkiego kurde najlepszego!


wszystkim emigrantkom zycze ja ciapulinka do zobaczyska
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:50   #2291
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Dla Wszystkich Emigrantek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Bild 2.png (90,1 KB, 4 załadowań)
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 12:34   #2292
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy :)


I ja sie dolaczam do zyczen
Wesolych Swiat !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif dina1261.gif (9,8 KB, 4 załadowań)
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 07:26   #2293
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Ale wstyd, nie złożyłam zyczen swiatecznych. Ale mam usprawiedliwienie nie bylo mnie i nie miałam net. Za to składam życzenia wesołych świąt juz na przyszły rok
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 22:54   #2294
antka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Niemcy :)

Hej dziewczyny,
mam do Was prosbe-zwlaszcza do tych dziewczyn, ktore mieszkaja w Dusseldorfie: czy moze znacie jakies dobrego fryzjera w tym miescie, ktory nie zrobi mi krzywdy na glowie?Z reguly robie sobie balejaz.Dzis poszlam po raz pierwszy do losowo wybranego studia fryzjerskiegi i dziewczyna narobila mi tyle niedorobek, ze rece opadaja....Jestem tu od niedawna i szczerze mowiac nawet nie mam za bardzo kogo spytac o doswiadczenia z fryzjerami.Bede Wam niezwykle wdzieczna za porade
Pozdrawiam wszystkie kobitki na tym forum
antka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:06   #2295
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Jesli chodzi o fryzjerow,to ja mam raczej przykre doswiadczenia
Ale sa na pewno tez tacy,ktorzy znaja sie na swojej pracy,tylko pytanie gdzie ich szukac

Pozdrawiam z Neuss

Karola, byliscie w Paryzu?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:29   #2296
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez antka01 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam do Was prosbe-zwlaszcza do tych dziewczyn, ktore mieszkaja w Dusseldorfie: czy moze znacie jakies dobrego fryzjera w tym miescie, ktory nie zrobi mi krzywdy na glowie?Z reguly robie sobie balejaz.Dzis poszlam po raz pierwszy do losowo wybranego studia fryzjerskiegi i dziewczyna narobila mi tyle niedorobek, ze rece opadaja....Jestem tu od niedawna i szczerze mowiac nawet nie mam za bardzo kogo spytac o doswiadczenia z fryzjerami.Bede Wam niezwykle wdzieczna za porade
Pozdrawiam wszystkie kobitki na tym forum
I co zrobilas pod koniec jak zobaczylas co ci zrobila? Reklamowalas?
Idzi i zareklamoj. Poprawke musza zrobic za darmo.

Ja niestety nie doradz,e bo do normalnego fryzjera nie chodze. Jesli bylam w DE u fryzjera to jechalam prywatnie do znajomej do Dormagen. Teraz juz u niej pasemek nie robie, bo wkurzal mnie ten jej slaby proszek. Nie dosc ze trzymala mi folie ponad godzinie, to juz po miesiacu mialam wlosy zolte jak u kurczaka, a do normalnego fryzjera isc i placic ze 100€ to mi zdecydowanie za drogo. Jestem w PL robie pasemka ktore trzymaja sie dlugo i nie zolkna.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:12   #2297
antka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Niemcy :)

oczywiscieze poszlam zareklamowac.Przeciez nie bede chodzila jak myszka miki jak wychodzilam od fryzjera mialam rozpuszczone wlosy i nie widzialam zadnych neprawidlowosci.Wrocilam do domu, wlosy zwiazalam gumka, patrze - a mi kolo twarzy nad skroniami kolor 3 cm od skory sie zaczyna...ze ja czesto zwiazuje wlosy a tu taka popelina na glowie to dzis poszlam drugi raz z reklamacja dziewczyna ladnie przeprosila, poprawila, jets lepiej, ale...no wlasnie....obawiam sie, ze takiego balejazu jak w PL tu mi nie zrobia. Ech...co robic, moze trzeba sie przyzwyczaic? W kazdym razie dzieki dziewczyny za odzew...bede jeszcze szukac, jak znajde jakiegos profesjonaliste to dam Wam znac.

Majka-Neuss ?Mozesz mi napisac jak sie mieszka w tych rejonach? Czeka mnie przeprowadzka za kilka miesiecy(rodzina sie powiekszy ) i zastanawiam sie czy za miasto nie zwiac.
Pozdrawiam!!!!
antka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 09:04   #2298
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Niemcy :)

Antka ja mam dobrego fryzjera, ale w mönchengladbach no i troche drogi.

Majka bylismy! Bylko super, pogoda nawet nam dopisala. Bylo swietnie, tylko Tz nie chceial po sklepach łazić
__________________
" Pojawiam sie... i znikam i znikam i znikam..."




mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 11:13   #2299
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Karola,zazdraszczam
Na drugi raz jade sama,bo z tym moim Michem gdzies sie wybrac,to masakra

Antka,w Neuss mieszka sie ok.Podobno jest taniej (jesli chodzi o czynsz) a poza tym chyba nie ma duzej roznicy.To zalezy jeszcze co kto lubi no i sklepow fajnych u nas brak,ale to nie problem,bo Düsseldorf blisko

Dziewczynki,przydaloby sie jakies spotkanko wiosenne zorganizowac

Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 13:03   #2300
antka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Niemcy :)

mloda-mönchengladbach ??? czy to jest za Kaarst?? I co to znaczy drogi? bo wiesz, ja tez uwazam, ze zbyt tanio nie zaplacilam a to co mam na glowie...ech...szkoda gadac mowie Wam dziewczyny.11 lat robilam sobie pasemka, ale czegos takiego nie mialam jeszcze. Jakos do tego mönchengladbach chyba mozna dojechac...jesli mozesz podac namiary to bede wdzieczna.

majka-dzieki zobaczymy z moim M...sklepy odwiedzam niezwykle rzadko.W ciagu tygodnia siedze z moja mala 2 latka, w weekend czesto mi sie po prostu nie chce...w dodatku drugie dziecie w brzuchu rezyduje i w sierpniu do nas dolaczy.Roboty bedzie raczej wiecej Jak mnie juz przypili to zawsze mozna dojechac Zobaczymy, przeprowadzka niewatpliwie nas czeka, ale jeszcze sie zastanawiamy czy przed porodem czy po.

Milego dnia

p.s.a propos spotkanka:tzn, ze w tych okolicach jest Was wiecej??
antka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 16:44   #2301
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

antka01 oj widac ze nawet nie musnelas tego watku hihihihi. My sie tu regularnie juz od 2 lat spotykamy.
A powiedz jeszcze gdzie cie tak zalatwili? Wogole gdzie mieszkasz w Düsseldorfie? ja na Lohausen, a ty?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 19:11   #2302
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Antka,jest nas tu pare sztuk i tak jak Moni pisze,spotykamy sie na sabaty od dwoch lat.Jesli tylko masz ochote do nas dolaczyc,to zapraszamy serdecznie prawda dziewczyny?

Mönchengladbach jest pare km za Kaarst,z Düsseldorfu bedzie jakies 35 km...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 21:17   #2303
antka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Niemcy :)

hehe...no musze sie przyznac, ze nie przeczytalam tego watku od dechy do dechy Moni-rozszyfrowalas mnie Wiecie, zanotowalam, ze mialyscie spotkanie jakos niedawno, ale pojecia nie mialam, ze juz od 2 lat.Swoja droga jestem pod wrazeniem Ciekawie musi byc na tych Waszych sabatach
Czas chyba, zebym wreszcie cos o sobie napisala:
przeprowadzilam sie do Dusseldorfu (z mezem i corcia) kilka miesiecy temu (sierpien '07).Maz dostal prace, a ze wczesniej 1,5 roku podrozowalismy i zylismy na walizkach, mozcno potrzebowalismy stabilizacji. Znajomosc jezyka ze-ro-wa ...hehe..tia...teraz obydwoje sie uczymy, idzie jak krew z nosa, ale wyjscia nie ma Teraz mieszkamy w okolicy Derendorf.Maz ma przynajmniej blisko do pracy, ale i tak jak juz wczesniej wspomnialam czeka nas przeprowadzka i podejrzewam, ze raczej zmienimy okolice.
Jesli chodzi o moje wlosy...zaltawili mnie na Brehmstr. Jest takie studio Milano czy cos...kurde, nie pamietam dokladnie nazwy, ale jak chcecie to sprawdze. Ja juz sie sama zastanawiam czy mnie zalatwili, czy tez w Pl mnie rozpiescili...ale jakos nie moge sie przekonac do tego co mam na lbie i juz!Tak wiec jesli ten fryzjer w Mönchengladbach jest dobry to ja nawet na piechote pojde
Co do Waszych sabatow, jesli faktycznia reszta dziewczyn zgodzi sie na moje uczestnictwo, to ja bardzo chetnie niestety nie cierpie na nadmiar towarzystwa w tym miescie/kraju.Bylo by milo...
Pozrawiam !
antka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 23:46   #2304
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Antka, ta nasza znajoma z Dormagen jest bardzo dokladna, wiec plakac po niej nie bedziesz Niektore z nas byly zadowolone Kwestia gustu!
Daj znac, na co sie zdecydowalas i czy wynik okazal sie zadowalajacy

Jesli chodzi o spotkanie, to po 11.04 bardzo chetnie
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 10:38   #2305
antka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Niemcy :)

Dziewczyny,
czy fryzjer z mönchengladbach i Wasza znajoma z Dormagen to jedna i ta sama osoba W kazdym razie oczywiscie, ze sie decyduje! 3 dni po bliskim spotkaniu z fryzjerka wygladam jak bym miesiac temu pasemka robila.i jeszcze ten zolty kolor...jessuuuu....zaczy nam sie zastanawiac czy spowrotem najakis braz nie pomalowac, ale ostatnio skora mnie palila podczas farbowania, wiec to chyba nie jest dobry znak... jesli mozecie podac mi jakis namiar, to bede baaaardzo wdzieczna Przydalaby sie jeszcze informacja w jakim jezyku mam sie porozumiewac co bym sie ewentualnie psychicznie przygotowala (na germanski) hehe
Milego weekendu
antka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 18:20   #2306
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Nie to inni fryzjerzy. tej moje znajomej nikt tutaj nie zan, ale mamy jeszcze inna fryzjerke w Dormagen, ktora raz sie stawila na nasze spotkanie , jest polka, wiec nastaw sie na polski jezyk hihihi. Dziewczyny ja nie mam juz jej wizytowki, ale jak wy macie to podajcie anta01 namiary na PW.

Antka01 a czy my sie czasem z innego forum nie znamy? Masz na imie Malwina moze? Jesli tak to ja oczywiscie pamietam i bede sie meldowac. Moja mama juz pojechala to zadzwonie na dniach to sie umowimy. Jesli oczywiscie to ty jestes hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:12   #2307
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Namiary wyslane Mam nadzieje, ze aktualne

Jesli sie z Angelika nie dogadasz, to mam namiary na jeszcze jednego fryzjera w Düsseldorfie, ale on zostal mi polecony przez jedna laske i wiecej nic nie wiem (tyle tylko, ze ona miala fajne wlosy).
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:19   #2308
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Niemcy :)

Cześć
Przepraszam, że się tak wtrącę ale mam do Was pytanie do mieszkających w Monachium (lub orientujących się w sytuacji) kiedy w tamtejszych galeriach zaczynają się przeceny? Chodzi mi o czerwiec, lipiec, sierpień(?)
Byłabym bardzo wdzięczna..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 22:11   #2309
antka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Niemcy :)

Ha ha ha Moni, no pewnie, ze to ja !!! Hi hi...dzis od samego rana zastanawialam sie czy to przypadkiem nie Ty Tutaj mam takiego samego nika jak na tamtym forum, wiec latwo w sumie bylo sie domyslic...
Moi rodzice tez teraz siedzieli u nas 10 dni.Jutro o 7 rano wyjezdzaja.

Sylwia dzieki serdeczne, odebralam Twoja wiadomosc z namiarami na privie.W poniedzialek sprobuje do niej zadzwonic i pogadam. Zobacze, moze jeszcze chwile wytrzymam i umowie sie z nia za jakis czas...

W ogole wszystkim Wam dziewczyny dziekuje za wsparcie Sypatycznie tu u Was, moze mi pozwolicie zostac?

Pozdrawiam
Mal
antka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 00:06   #2310
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Malwina, bardzo prosze
Oczywiscie, ze mozesz zostac

Blaque, mi ciezko jest powiedziec, bo tutaj wiecznie sa jakies przeceny, ale ja stawialabym na lipiec - mysle, ze wtedy wyprzedaz letnia jest w pelni
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.