Moda "plus size" - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 07:02   #1141
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Moda "plus size"

Sliczne te ubranka ja mam same stare ciuchy bo na nowe mnie nie stacAle tez do niedawna jak ktos dawal mi ciuchy to bralalm same czarne a teraz to nawet zielenie i fiolety!
A czerwien tez nie bardzo i usta tez nie
Lece na stronke z bielizna chociaz popatrzec...
<dolek>
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 07:56   #1142
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

anulcia85 ja też zbyt kasiasta nie jestem ale staram się ostatnio kupować jakieś nowości, bo moja szafa jest bardzo bardzo minimalistyczna

To żółte, to bluzka, top Zrobię wyraźniejsze zdjęcie to może będzie lepiej widac. Pod nią założyłam mój nowy nabytek za 30 zł, czyli białą koszulę (prosta, bez udziwnień, szukałam jej baaaaaaaaardzo długo).
A spódnicy wciąż poszukuję Ostatnio widziałam prawie taką jak chcę, tyle, że za 80 zł, a to już dla mnie sporo kasy
Tą kasę to ja wydałam na 2 pary jeansów widocznych na powyższych fotkach
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 08:23   #1143
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Moda "plus size"

u mnie ciezko z kasa bo sama wychowuje syna
Ale ubranka masz sliczne
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 08:52   #1144
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
to cieszę się że stronka się spodobała, trafiłam przypadkiem

Dopisek: ehhh dodaję foty, choć bez przekonania...

1/2 - brązowy rozpinany sweterek czyli dzisiejszy strój w pracy

3 - zestaw na świąteczno-poniedziałkową wizytę w domu Tż

Świetną masz tę czarną koszulkę, uwielbiam takie dekolty.
I bardzo mi się podoba zestaw z żółtym swetrem
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:44   #1145
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Agnieszq Pokaż wiadomość
A ja ostatnio nabawię sie jakiejś nerwicy kupiłam ponad 7 rożnych rajstop od lycry , stretch po zwykłe i przez to ze mam dość duże uda wszystkie są na mnie za krótkie :/ a jak już dobre to klin mam nie na tyłku tylko na nodze a wiadomo ze to nie jest zbyt wygodne ani przyjemne :/
Jak myślicie wypada sic na wesele w czarnych szpilkach czarnych rajstopach i do tego czarna spódniczka?

co do rajstop to też mam podobny problem.... niby jak je założę to jest ok. a potem przez cały dzień spadają, a ja robię "żabkę" i je podciągam :/

na wesele moim zdaniem można ubrać się na czarno, rajstopki do czarnej sukienki i szpilek powinny nawet być czarne "kryształki" czy jakoś tak to się nazywa, takie cieniutkie z lajkrą do tego możesz założyć srebrną biżuterię i będzie super
__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"



winka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 11:49   #1146
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość

A już kompletnie rozwala mnie pod względem ubrań H&M - niby mają ten swój dział z większymi rozmiarami, ale to koszmarek jest. To, że nosze 46 nie oznacza, że chce chodzić w worku na ziemniaki. Na dodatek jak juz znalazłam bluzeczkę koszylową, nawet łądną to oczywiście 46 nie dopinało się w biuście. Dla głupiej przekory wzięłam drugą jaka była - rozmiar 52 - i nadal w biuście się nie dopinała tak samo jak 46... Może mi to ktoś wytłumaczyć bo ja zgłupiałam
no właśnie, ten dział H&M ma na ogół okropne ciuchy... Same worki, do tego w poziome paski (a ja takich nie noszę, bo mnie pogrubiają).. Blee.

Ulala, tania ta bielizna ze stronki!!! Zamówię z niej może następnym razem Na razie czekam na paczuszkę z brastopu, z dwoma ślicznymi stanikami

Agnieszq, winka, ja też mam problem z rajstopami żadko kiedy 4 są na mnie dobre. jedynie takie zwykłe, tanie, pospolite rajstopy - jakoś się w nie mieszczę. ale inne też są właśnie na ogół za krótkie a jak jest klin to ląduje poniżej kroku
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 16:51   #1147
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Moda "plus size"

a tak te workowe ubrania rozmiaru XXL toż to porażka..równie dobzre mogę wyjąć worek an ziemniaki i sie w niego ubrac bez przesady czy oni myślą ze jak grubsza to nałoży wsyztsko co jest???bez pzresady denerwuje mnie to już....

- byłam we wtorek na zakupach i zaszłąm do sklepu patzre wiszą całkiem ładne tuniczki podobną jak mam wzięłam xL i XXL do zmierzenia i co??jakoś nie zauważyłam różnicy w kwestii objętości obu no i jeszcze ten dekolt całe pyzole bym miała na wierzchu <a mimo ze mam co pokazać> to w życiu buym tego nie kupiła....
u mnie w kwestii zakupowej załamka totalna....<oj chyba sie przytyło z deka bo bluzki jakieś obcisłe zrobiły i łoponeczka wychodzi

w czerwcu na wesele ide <albo i nie jeszcze zobacze>,choc wiem ze jej by było przykro gdyby mnie tam nie bylo bo sama mi to powiedizała do mojej kumpeli i nie wiem co założyć <standard bo co mierzyłam to yyyyyyyy lepiej nie komentowac.. a no i jeszcze we wrzesniu wesele siorkii
znalazłam na all kieckę ciekawe tylko jakby wygladała na mnie<bo kurde wsadza te sukienki na szczupłe modelki i weź tu bądź mądrychciałaym zobaczyć jak lezyy na większej przecież to oczywiste.. bo są dwa czy więcej kolory do wyboru a mi się spodobała ogromniasto i są rozmiary rożne..a to plus ))!!!!!!

ulaa jaka stronka bieliźniana szkoda ze troche kosztuja te biustonosze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fioletowelato1.jpg (73,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blekitnelato1.jpg (92,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fioletowelato3.jpg (78,0 KB, 25 załadowań)
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 17:17   #1148
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
znalazłam na all kieckę ciekawe tylko jakby wygladała na mnie<bo kurde wsadza te sukienki na szczupłe modelki i weź tu bądź mądrychciałaym zobaczyć jak lezyy na większej przecież to oczywiste.. bo są dwa czy więcej kolory do wyboru a mi się spodobała ogromniasto i są rozmiary rożne..a to plus ))!!!!!!
Sukienka śliczna, ale ja bym z satyny nie brała. Dwa razy miałam sukienkę z satyny i jakkolwiek na żywo wyglądały ok, tak na zdjęciach mocno poszerzają. Najpierw miałam na studniówce jednolitą, i na zdjęcia patrzec nie mogę A potem na slubie siostry we wzorki - ładnie wyglądała na żywo, ale na zdjęciach już niefajnie - różnie światło pada, i zazwyczaj poszerza
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 22:54   #1149
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

ja też idę w lecie na ślub, z początkiem sierpnia chyba. na razie się nie martwię o strój ale pewnie będę miała kryzys w czerwcu, i wtedy będę wszędzie biegała i szukała
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 07:16   #1150
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Moda "plus size"

Kupilam wczoraj na przecenie tunike w KappAhl i pani na pocieszenie dala mi karte stalego klienta i druga rabatowa na 30%!No ale ...weszlam w L(44-46)Z normalnego dzialu!!!A za tunike dalalm 39.90 i mam wyrzuty sumienia....
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 09:04   #1151
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Moda "plus size"

Ja mam wesele w lipcu i już zaczynam mieć koszmary z jego powodu.Na razie stanęło na tym, że sukienkę sobie uszyję, bo szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach, gdzie i tak pewnie nic na siebie nie znajdę

Teraz mam tylko problem z wyborem jakiegoś sensownego kroju, który zamaskuje i uwydatni to co trzeba...
No i materiał - myślałam o czymś takim "lejącym"...
marago jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 09:27   #1152
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Kupilam wczoraj na przecenie tunike w KappAhl i pani na pocieszenie dala mi karte stalego klienta i druga rabatowa na 30%!No ale ...weszlam w L(44-46)Z normalnego dzialu!!!A za tunike dalalm 39.90 i mam wyrzuty sumienia....
anulcia85 - musi Ci być ciężko samej, ale Tobie, mimo ciężkiej sytuacji też sie coś należy. Raz na jakiś czas mała przyjemność nie powinna Cię wpędzać w wyrzuty sumienia

GOśka T.- na tej stronce sa fajne przeceny i wyprzedaże, po głębszym jej obejżeniu stwierdzilam, zę można znaleźć tam ładną rzecz, za przystępną cenę, bo w normalnych cenach (100-140zł), to bym nie kupiła

marago - material moze być "miękki" i lejacy, byleby nie miał za dużego połysku
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 10:33   #1153
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Moda "plus size"

I tak mam wyrzuty sumienia...
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 12:47   #1154
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Kupilam wczoraj na przecenie tunike w KappAhl i pani na pocieszenie dala mi karte stalego klienta i druga rabatowa na 30%!No ale ...weszlam w L(44-46)Z normalnego dzialu!!!A za tunike dalalm 39.90 i mam wyrzuty sumienia....
mogłabyś wkleić fotkę? jestem bardzo ciekawa którą tunikę kupiłaś hmm, czyżby były jakieś przeceny w KappAhlu w Forum? też mam kartę stałego klienta, ale ta rabatowa 30% to taka jednorazowa czy stała?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:09   #1155
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Moda "plus size"

w kappahlu stalym klientom stale dają jednorazowe rabaty, co się pojawia jakas nowa kolekcja, przysylaja mi do domu ulotke z minimum trzema kuponami po 20-30%. jak się trafi na miłą obsługę to wystarczy mieć kartę, a oni wygrzebują z szuflady ulotkę i wycinają kupon i dają rabat
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 14:39   #1156
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

aha, to ja te kartki też dostaję najlepsze, jak byłam teraz w Słowenii - codziennie sms że jakaś zniżka albo w KappAhlu albo w Cubusie haha.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 15:09   #1157
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Moda "plus size"

w cubusie tez mozna miec karte? tam czasem można upolowac duze, niedrogie rzeczy, a jeszcze jakby tak znizke czasem dostac

PS. nie wiecie czy w Avanti jeszcze są kupony rabatowe? kiedyś było ich mnóstwo, jakos w grudniu i styczniu szukalam jak mama sobie Avanti kupila i nie znalazlam, to bylo chwilowe czy juz w ogole nie dają znizek?
Planuje naprawde sporo zakupow ciuchowych, wiec poluje teraz na zniżki
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 17:09   #1158
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość


PS. nie wiecie czy w Avanti jeszcze są kupony rabatowe? kiedyś było ich mnóstwo, jakos w grudniu i styczniu szukalam jak mama sobie Avanti kupila i nie znalazlam, to bylo chwilowe czy juz w ogole nie dają znizek?
Planuje naprawde sporo zakupow ciuchowych, wiec poluje teraz na zniżki
Cmoksiu, w tym numerze nie ma tych kuponów, one się pojawiają raz na kilka miesięcy, pewnie w czerwcu będą, dam Ci znać jak w którymś z numerów będą bo kupuję Avanti nałogowo....
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 17:22   #1159
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Cmoksiu, w tym numerze nie ma tych kuponów, one się pojawiają raz na kilka miesięcy, pewnie w czerwcu będą, dam Ci znać jak w którymś z numerów będą bo kupuję Avanti nałogowo....
to znaczy, że ja kiedyś miałam akurat farta, że trafiłam na te numery z kuponami? no prosze.. i od razu sobie ubzdurałam, że to stały element
z góry dziękuję za info
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 17:29   #1160
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

w Cubusie nie ma karty, ale jak wypełnisz formularz, to na sms i maila będą Ci przysyłać informacje o promocjach i np. promocje typu "masz zniżkę 20% na nową kolekcję. pokaż tego sms przy kasie"

a może kup Glamoura? tam też ponoć mnósto kuponówteraz, a chyba tylko za 2,90 czy 3,90.
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 17:35   #1161
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Moda "plus size"

Wpisuję wiadomość, żeby subskrybować, bo niechcący sobie usunęłam z ulubionych wątek.
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 19:15   #1162
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
w Cubusie nie ma karty, ale jak wypełnisz formularz, to na sms i maila będą Ci przysyłać informacje o promocjach i np. promocje typu "masz zniżkę 20% na nową kolekcję. pokaż tego sms przy kasie"

a może kup Glamoura? tam też ponoć mnósto kuponówteraz, a chyba tylko za 2,90 czy 3,90.
a to taki bajer

tylko ciekawe na kiedy te kupony, bo i tak narazie jestem przykuta do wyrka i przez najbliższy tydzień napewno nie będę biegać po sklepach planowałam jutro pochodzić bo jutro jest w moim miasteczku rynek, ale nic z tego
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:08   #1163
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Moda "plus size"

Chilanes super ciuszki świetnie Ci w żółtym
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 20:28   #1164
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez winka Pokaż wiadomość
na wesele moim zdaniem można ubrać się na czarno, rajstopki do czarnej sukienki i szpilek powinny nawet być czarne "kryształki" czy jakoś tak to się nazywa, takie cieniutkie z lajkrą do tego możesz założyć srebrną biżuterię i będzie super
na szczęście nie będe czarną dama udało mi sie kupić rajstopy za 2 zł dobre na mnie. jeszcze tylko zwężę spódniczkę i wam sie pokażę, myślę ze chyba będzie ok
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 23:01   #1165
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Moda "plus size"

A ja jednak opowiem się przeciwko temu żółtemu. Znaczy - w samym bardzo ładnie, jednak strasznie nie lubię zakładania czegoś na koszulę, gdyż koszula jest dla mnie ubiorem idealnym i pięknym ;];];];]

A już jakbyś do tej białej koszuli (pięknej!!!!!!!) założyła czarne spodnie to byłabyś dla mnie bezgranicznie cudowna ;];]

Pozdrawiam!
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 00:12   #1166
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
a to taki bajer

tylko ciekawe na kiedy te kupony, bo i tak narazie jestem przykuta do wyrka i przez najbliższy tydzień napewno nie będę biegać po sklepach planowałam jutro pochodzić bo jutro jest w moim miasteczku rynek, ale nic z tego
to są bodajże kupony na urodziny Glamoura - tak było rok temu i dwa. ale nie pamiętam dnia. coś w połowie kwietnia.. chyba...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 05:24   #1167
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Moda "plus size"

Ja dzis będe ogladac płytkę z wesela na ktorym byłam w grudniu,kolezanka własnie mnie 'pocieszyła",że widziała to video i mam d....jak szafa((

Anulcia nie martw się brakiem kasy na ciuchy,,,ja się ratuje ciucholandami i wysprzedazami.Trzeba duzo czasu poswiecić na grzebanie ale się opłaca.
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 07:08   #1168
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Moda "plus size"

Tak urodzinowy Glamour a tunike kupilam taka czarno-biala w drobna krateczke...Nie mam aparatu zeby zdjecie zrobic...
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 12:43   #1169
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Moda "plus size"

no właśnie, anulciak, a próbowałaś kupować na ciuchach? Mogę Ci polecić ten ciucholand koło Avonu, na przeciwko dworca, jakby w podwórku, koło Plusa. Jest ogrooomny. Niestety żeby coś znaleźć trzeba najczęściej dużo czasu, ale np. dwa dni temu weszłam, chwyciłam jedna bluzeczkę która wydawała mi się na mnie dobra, kosztowała 12 zł, a że była ogromna kolejka do przymierzalni, to od razu poszłam do kasy i w domu się okazało że jest na mnie idealna Wiem też, że koło Rynku jest też taki fajny ponoć sklep z używanymi ciuchami - taki niby ekskluzywny, ale ciuchy używane a ceny niższe niż w sklepach

Toogra, ale masz koleżankę Jak już ktoś uważa mnie za "tłuściocha" to nie chcę, żeby mi o tym mówił. Takie rzeczy i komentarze niech zachowuje dla siebie...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 08:26   #1170
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Moda "plus size"

Pozyczylam od kumpeli aparat wiec wklejam zdjecia tej tuniki
Sorki za wielkosc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tunika.JPG (64,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunika2.JPG (102,4 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez anulciak85
Czas edycji: 2008-03-30 o 08:27 Powód: sorki
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.