Klub Świata Książki - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-30, 11:20   #331
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
aniu, a nie możesz zadzwonić na infolinię i tego załatwić? panie są przeważnie bardzo pomocne, ja sobie tak przedłużyłam termin zakupów, bo ciągle nie mogę się zdecydować co chcę z nowego katalogu
A wiesz, że na to nie wpadłam? No nic, jak już tyle czekałam to dzień czy dwa nie zrobią różnicy, a jak nie dotrę tam do wtorku/środy to wtedy zadzwonię

A pomiędzy czym a czym się wahasz?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:50   #332
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

wahałam się
między "w patagoni", a "gdzie jesteś amando", kupiłam lehane'a, nie spodobały mi się krótkie rozdziały u chatwina
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:05   #333
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Zatem witamy nową Klubowiczkę!



Tak, tylko trzeba zgłosić to ekspedientce przy kasie (o czym zapomniałam kupując Dziwne losy Jane Eyre, przez co mam je po cenie regularnej, a nie mam kiedy tego odkręcić
a ja myslalam, ze nie mozna. I za kazdym miesiacem to ja musze pilnowac, zeby ta ksiazke kupic, tak?

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
wahałam się
między "w patagoni", a "gdzie jesteś amando", kupiłam lehane'a, nie spodobały mi się krótkie rozdziały u chatwina
bardzo dobry kryminal, nie bedziesz zawiedziona
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:24   #334
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
wahałam się
między "w patagoni", a "gdzie jesteś amando", kupiłam lehane'a, nie spodobały mi się krótkie rozdziały u chatwina
Oj, no wiesz... A ponoć rozmiar nie ma znaczenia

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
a ja myslalam, ze nie mozna. I za kazdym miesiacem to ja musze pilnowac, zeby ta ksiazke kupic, tak?
Niekoniecznie musisz je kupować co katalog, ale przez okres Twojego członkostwa w ŚK zobowiązana jesteś wykupić wszystkie tytuły wchodzące w skład serii (a kiedy, to już Twoja sprawa
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 05:40   #335
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

ooo jeszcze lepiej!
jeszcze mi powiedz, że nie muszę kupiwać po kolei
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 13:05   #336
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Ana dzięki za miłe powitanie. Teraz już mogę oficjalnie udzielać sie w tym wątku.

Mam pytania do bardziej doświadczonych członkiń KŚ.
Z tego co zrozumiałam mam kupować przynajmniej po jednej książce z każdego katalogu. Jeśli zamówię subskrypcję to ona sie już liczy jako ta jedna obowiązkowa książka niezależnie od tego czy dana seria jest aktualnie w katalogu?

Czy subskrybowane części serii mogę odbierać w księgarni?

Nie jestem pewna czy jeśli kupię jakiś tytuł który jest w księgarni KŚ a nie ma go w aktualnym katalogu to sie jakoś liczy? Wydaje mi sie, że do niebieskiej bądź srebrnej karty powinno, ale mam wątpliwości czy zostaję wtedy zwolniona z obowiązku zamówienia książki z katalogu. Takie same wątpliwości mam w związku z internetowymi zakupami.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 13:58   #337
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Jedna książka wydawnictwa ŚK z katalogu.
Subskrybcje zazwyczaj są w katalogach później, ale już np. mniejszym drukiem, nie aż tak rozreklamowane jak w momencie pojawienia się. Subskrybcje się liczą jako zakup oczywiście i części możesz odbierać/kupować w księgarni.

Jeśli kupisz tytuł, kóry jest w księgarni, ale nie ma go w katalogu, a jest z wydawnictwa ŚK to to liczy się jako zakup, pozostałe książki np. aktualne rynkowe bestsellery wliczają się do samej karty.

Poprawcie jeśli się mylę
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 20:23   #338
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Jedna książka wydawnictwa ŚK z katalogu.
Subskrybcje zazwyczaj są w katalogach później, ale już np. mniejszym drukiem, nie aż tak rozreklamowane jak w momencie pojawienia się. Subskrybcje się liczą jako zakup oczywiście i części możesz odbierać/kupować w księgarni.

Jeśli kupisz tytuł, kóry jest w księgarni, ale nie ma go w katalogu, a jest z wydawnictwa ŚK to to liczy się jako zakup, pozostałe książki np. aktualne rynkowe bestsellery wliczają się do samej karty.

Poprawcie jeśli się mylę

Dziękuje za wyjaśnienie.

Świetnie, że nie musi to być książka uwzględniona w katalogu tylko wydana przez ŚK.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:56   #339
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
ooo jeszcze lepiej!
jeszcze mi powiedz, że nie muszę kupiwać po kolei
A tego już Ci nie powiem, bo nie mam zielonego pojęcia Ale, na chłopski rozum, skoro można nie kupować co katalog to pewnie i można nie po kolei

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Świetnie, że nie musi to być książka uwzględniona w katalogu tylko wydana przez ŚK.
Niewątpliwie jest to bardzo wygodne

Za 13 dni ruszają zakupy z mini-katalogu, a już za trzy tygodnie - z katalogu na lato. Na stronach ŚK pojawiło się bardzo dużo zapowiedzi. Poniżej krótki opis tych, które wyjątkowo mnie zaciekawiły. Jak Wam się podoba ta oferta?


Pieśń stworzenia Bruce Chatwin
Ostatnia książka Chatwina, to efekt jego podróży do Australii, a zarazem suma wieloletnich przemyśleń i fascynacji nomadami. Krytycy twierdzą, że jest najdojrzalszą jego książką, fascynującą opisami rytuałów i wierzeń Aborygenów, wzbogacającą refleksjami na temat kondycji "człowieka wędrującego".


Szczelina Doris Lessing
Stary rzymski senator postanawia opowiedzieć historię stworzenia ludzi i odsłonić tajemnicę Szczelin, starodawnej społeczności kobiet, żyjących na rajskim wybrzeżu. W najnowszej, fascynującej powieści Doris Lessing, ubiegłoroczna zdobywczyni Nagrody Nobla, wraca do tematów, które zainspirowały wiele jej wcześniejszych książek.


Wiersze na polskich obłokach Konstanty Ildefons Gałczyński
Zbiór wierszy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, jednego z największych polskich poetów XX wieku, błyskotliwego piewcę świata. Oprócz znakomitego wyboru jego wierszy z wszystkich okresów twórczości, tom zawiera również "Zieloną Gęś" i "Listy z fiołkiem".


F.M. Boris Akunin
Inicjały F.M. oznaczają Fiodora Michajłowicza, co każdy Rosjanin zrozumie od razu - Dostojewskiego. Docent filologii Morozow po długich poszukiwaniach znalazł nieznaną światu wersję "Zbrodni i kary". Gdyby sprzedał rękopis, dostałby pieniądze na operację dla synka. Ale staje się inaczej...


Szyfr Szekspira Jennifer Lee Carrell
Ta opowieść zaczyna się od wielkiego pożaru szekspirowskiego teatru „Globe” w 1613 roku, a potem napięcie tylko rośnie. Blisko cztery wieki później ten sam londyński teatr ktoś podpala znów i z tego samego powodu. Chodzi o rękopis zaginionej sztuki, która niegdyś wywołała miłosny skandal na królewskim dworze, a dziś może udowodnić, że Szekspir naprawdę napisał swoje dzieła, w co wątpi wielu znawców. Młoda uczona Kate, podążając tropem sekretu, powierzonego jej przez zamordowaną koleżankę, przemierza niezwykłe miejsca w Europie i Ameryce, od starych bibliotek po... jaskinie na pustyni! Ściga ją nieodgadniony zabójca, eliminując po drodze kolejnych wtajemniczonych oraz FBI przekonane, że sprawcą wszystkich zbrodni jest Kate...
Pełen niezwykłych zdarzeń, pasjonujący współczesny kryminał oraz malownicza lekcja historii, teatru i – miłości, opowiedziana lekko i błyskotliwie niczym elżbietańskie filmy z Kate Blanchett. Wspaniała zabawa dla wszystkich!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:36   #340
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość

F.M. Boris Akunin
Inicjały F.M. oznaczają Fiodora Michajłowicza, co każdy Rosjanin zrozumie od razu - Dostojewskiego. Docent filologii Morozow po długich poszukiwaniach znalazł nieznaną światu wersję "Zbrodni i kary". Gdyby sprzedał rękopis, dostałby pieniądze na operację dla synka. Ale staje się inaczej...


Szyfr Szekspira Jennifer Lee Carrell
Ta opowieść zaczyna się od wielkiego pożaru szekspirowskiego teatru „Globe” w 1613 roku, a potem napięcie tylko rośnie. Blisko cztery wieki później ten sam londyński teatr ktoś podpala znów i z tego samego powodu. Chodzi o rękopis zaginionej sztuki, która niegdyś wywołała miłosny skandal na królewskim dworze, a dziś może udowodnić, że Szekspir naprawdę napisał swoje dzieła, w co wątpi wielu znawców. Młoda uczona Kate, podążając tropem sekretu, powierzonego jej przez zamordowaną koleżankę, przemierza niezwykłe miejsca w Europie i Ameryce, od starych bibliotek po... jaskinie na pustyni! Ściga ją nieodgadniony zabójca, eliminując po drodze kolejnych wtajemniczonych oraz FBI przekonane, że sprawcą wszystkich zbrodni jest Kate...
Pełen niezwykłych zdarzeń, pasjonujący współczesny kryminał oraz malownicza lekcja historii, teatru i – miłości, opowiedziana lekko i błyskotliwie niczym elżbietańskie filmy z Kate Blanchett. Wspaniała zabawa dla wszystkich!
tych dwóch nie mogę się doczekać, a zwłaszcza ostatniej, ma świetne recenzje na amazonie szkoda, że tytuł zmienili na na brownowski, bardziej podobał mi się ten tłumaczony z oryginalnego, jaki widniał w zapowiedziach na początku, widocznie uznali go za mało medialny:/
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:40   #341
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Wymarzyłam sobie, ze zrobią darmowa przesyłkę z okazji Dnia Książki, ale nie napisali o tym ani słowa w programie imprezy, wiec pewnie pozostanie to moim czczym życzeniem.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 12:41   #342
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
tych dwóch nie mogę się doczekać, a zwłaszcza ostatniej, ma świetne recenzje na amazonie szkoda, że tytuł zmienili na na brownowski, bardziej podobał mi się ten tłumaczony z oryginalnego, jaki widniał w zapowiedziach na początku, widocznie uznali go za mało medialny:/
O, a jaki jest originalny?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:47   #343
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Czy książki będące na stronie www w zakładce "Nie przegap" znajdę w tak atrakcyjnych cenach także w księgarniach ŚK?

Spodobało mi sie kilka tytułów, a nawet więcej niż kilka.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:53   #344
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Czy książki będące na stronie www w zakładce "Nie przegap" znajdę w tak atrakcyjnych cenach także w księgarniach ŚK?

Spodobało mi sie kilka tytułów, a nawet więcej niż kilka.
Różnie to bywa. W sumie rzadko promocje w księgarni internetowej pokrywają się z tymi w księgarniach stacjonarnych, przynajmniej te najciekawsze wyprzedaże. Ich obecność w księgarni online ma skłaniać do zamawiania właśnie na jej łamach Myślę, że te 'Nie przegap' powinny mieć takie same ceny w księgarniach stacjonarnych, gdyż są to relatywnie stare pozycje i może ŚK chce opróżnić magazyny. Ale dopóki nie zapytasz bezpośrednio u źródła, to będzie to tylko gdybanie
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:10   #345
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Różnie to bywa. W sumie rzadko promocje w księgarni internetowej pokrywają się z tymi w księgarniach stacjonarnych, przynajmniej te najciekawsze wyprzedaże. Ich obecność w księgarni online ma skłaniać do zamawiania właśnie na jej łamach Myślę, że te 'Nie przegap' powinny mieć takie same ceny w księgarniach stacjonarnych, gdyż są to relatywnie stare pozycje i może ŚK chce opróżnić magazyny. Ale dopóki nie zapytasz bezpośrednio u źródła, to będzie to tylko gdybanie
19 kwietnia zbadam sprawę na miejscu i napiszę czego sie dowiedziałam.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:18   #346
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
19 kwietnia zbadam sprawę na miejscu i napiszę czego sie dowiedziałam.
Heh, dobrze (Coś czuję, że 19 kwietnia to my się tłumnie spotkamy w 'A ile wy...'
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:20   #347
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
O, a jaki jest originalny?
interred with their bones - tłumaczony jako "pogrzebane z ich kośćmi", tak to mam w swoim zeszyciku wpisane
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:27   #348
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
interred with their bones - tłumaczony jako "pogrzebane z ich kośćmi", tak to mam w swoim zeszyciku wpisane
Dziękuję
Faktycznie, 'Szyfr Szekspira', jako krótszy i bardziej intrygujący, szybciej zapamięta potencjalny łowca bestsellerów. Ale z oryginalnym to on nie ma nic wspólnego Nie lubię takich sytuacji, bo tłumaczenie powinno być przełożeniem oryginalnego tekstu na inny język, a nie słowną wolną amerykanką tłumaczy i działu promocji
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 14:56   #349
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Właśnie dostałam nowy katalog... i mój portfel odetchnął z ulgą W świetle tych nowości, które prezentowały poprzednie katalogi, ten jest bardzo cieniutki (ale to dobrze, kupię wreszcie tego Shaw, na którego mi od początku roku nigdy nie wystarcza A co wezmę z tego?

1. Jennifer Lee Carrell 'Szyfr Szekspira'
2. Susanne Dunlap 'Pocałunek Liszta'
3. (może...) Christian Jacq 'Mozart' t.1,2
4. Bruce Chatwin 'Pieśni stworzenia'
5. Konstanty Ildefons Gałczyński 'Wiersze na polskich obłokach'
6. D.H. Lawrence 'Zakochane kobiety'

Maju, jest coś dla Ciebie - 'Shantaram' Gregory Davida Robertsa:
'Shantaram' to majstersztyk: inteligentny, sensacyjny, romantyczny, zabawny, trzymający w napięciu... Trudno uwierzyć, że ta szeroko zakrojona, przygodowa powieść opowiada prawdziwą historię samego autora: buntownika, będącego na bakier z całym światem, i zarazem wrażliwego, zdolnego pisarza. Po brawurowej ucieczce z australijskiego więzienia, znajduje schronienie w slumsach Bombaju, gdzie pracuje jako lekarz. Poznanie szefa indyjskiej mafii i zagadkowej Szwajcarki Karli raz jeszcze zmieni jego losy... Pełna szczegółów z życia codziennego w Indiach, kipiąca od uczuć i energii, pochwała mądrości cywilizacji Wschodu, która potrafi przynieść ukojenie, jakiego próżno szukać na Zachodzie. Ekranizacji powieści podjęła się Mira Nair, najsłynniejsza hinduska reżyserka, specjalistka od wielkich widowisk, znana z 'Monsunowego wesela'.

stron 688, oprawa twarda, cena: 34.90 zł.


A co Wam się spodobało?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 16:11   #350
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

A ja jeszcze nie dostałam katalogu...
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:21   #351
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;7318564]A ja jeszcze nie dostałam katalogu...[/quote]

O, to czyżbym należała do grupy szczęśliwców, do których tak szybciutko doszło? Jeśli będzie potrzeba to mogę wieczorem parę najbardziej smakowitych stron zeskanować
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:38   #352
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
O, to czyżbym należała do grupy szczęśliwców, do których tak szybciutko doszło? Jeśli będzie potrzeba to mogę wieczorem parę najbardziej smakowitych stron zeskanować
Ja też dziś dostałam i popadłam w silny zachwyt, już mam swoje typy, trochę ich sporo... : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 17:12   #353
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam i popadłam w silny zachwyt, już mam swoje typy, trochę ich sporo... : )
A co Ci wpadło w oko?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 17:46   #354
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A co Ci wpadło w oko?
- Szyfr Szekspira
- Obywatelka (jestem fanką Gretkowskiej, więc to będzie kolejna do kolekcji)
- Magiczna chwila
- Miłość Peonii (od dawna się zbieram do kupna)
- To wiem na pewno
- Zakochane kobiety (recenzja brzmi ciekawie)
- Księżyc we łzach (uwielbiam tą tematykę)
- Kiedyś byłam księżną
- Na złotej górze
... no i to by było na tyle, mój portfel chyba tego nie wytrzyma ; )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:02   #355
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
- Szyfr Szekspira
- Obywatelka (jestem fanką Gretkowskiej, więc to będzie kolejna do kolekcji)
- Magiczna chwila
- Miłość Peonii (od dawna się zbieram do kupna)
- To wiem na pewno
- Zakochane kobiety (recenzja brzmi ciekawie)
- Księżyc we łzach (uwielbiam tą tematykę)
- Kiedyś byłam księżną
- Na złotej górze
... no i to by było na tyle, mój portfel chyba tego nie wytrzyma ; )
O, to faktycznie trochę się tego uzbierało Portfel może trochę pomarudzi, ale jeśliby udało Ci się je wszystkie nabyć, to czekają Cię naprawdę niesamowite godziny (zwłaszcza te spędzone przy powieści See
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:14   #356
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Mam już "Kwiat śniegu i sekretny wachlarz" i jestem zachwycona, więc zgłębiam dalej... : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:21   #357
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

hej mam pytanie. Czy robiąc zakupy w księgarni ŚK trzeba mieć przy sobie kartę, czy tylko znać numer członka? zrobiłabym zakupy na konto babci, ale nie wiem jak z tą kartą
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:25   #358
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Wystarczy znać numer karty, nie trzeba jej mieć przy sobie. Często można podać tylko imię i nazwisko, a numer Panie odnajdą same w bazie. Ale nie wiem czy można dokonywać zakupów na czyjeś konto, czy karta jest tylko na okaziciela
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:27   #359
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Można dokonywać zakupów na czyjeś konto.

Aniu, aż tak mi się nie śpieszy do obejrzenia gazetki, ale dziękuję za propozycję.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:36   #360
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;7320663]Aniu, aż tak mi się nie śpieszy do obejrzenia gazetki, ale dziękuję za propozycję. [/quote]

Nie ma za co
Ale i tak skanowanie mnie nie ominęło, bo dostałam PW z prośbą, więc tak na zachętę parę stron
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0007.jpg (102,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0008.jpg (111,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0009.jpg (116,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0010.jpg (107,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0011.jpg (116,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0012.jpg (105,4 KB, 22 załadowań)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.