Majówki 2016 - część piąta - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-27, 12:18   #4201
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Haha też myśl

W przyszly weekend slyszalam ze ma być piękna pogoda... Ok 15 stopni

Tylko skoro goście już nie dzwonią tylko sami przyjeżdżają, jedyne co zostaje to udawać że nas nie ma w domu
No jak nie dzwonią to klops

Ja mam zamiar weekendowe ucieczki uskuteczniać gdy będzie ciepło, chociażby z tego powodu by odpocząć od domownikow Może kiedyś zaskoczcie brata D. i zadzwońcie że się wybieracie go nich na kawę, niby Ci sami ludzie, ale czasem miło być gościem u kogoś nie tylko gości przyjmować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:41   #4202
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Jeszcze powiedz, że w jakieś oblegane miejsce? 😉 Mnie tłumy męczyły gdy byliśmy we dwójkę i tylko raz wybrałam Władysławowo na "odpoczynek"😝 a teraz z dzieckiem nie wyobrażam sobie takiego parawaningu. We wrześniu byliśmy nad Białym ludzi garstka, ciszą spokoj było super 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubię jeździć tam gdzie cisza i nuda. Wolę większe miejscowości gdzie coś sie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:42   #4203
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Nie znoszę smażenia się na słońcu. Plażing-smażing według mnie to katorga. Chyba, że spacery po plaży i odpoczynek na jakimś dzikim skrawku nadbrzeża bez najmniejszego tłumu.

Leżaczek i książkę lubię. Posiedzieć, posłuchać plusku wody, szumu fal. Ale jak widzę te tłumy na plaży i w wodzie, to mi słabo

Alicja, podobnie jak Iga, nie zgrzyta. Z tego samego powodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 13:20   #4204
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Taaak pieknie pieknie.
Wlasnie dostalam na chodniku zaproszenie do nowego klubu fitness
Mamusie potrzebuje odpowiedzi czy mlenio po rozmrozeniu trzeba zuzyc na cito czy np jeszcze jutro bedzie dobre?
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 13:45   #4205
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Jak Rose cos obieca to nie ma ch... we wsi. Przepiękna wiosna! 😍 DZIEKUJEMY!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 13:49   #4206
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Nie znoszę smażenia się na słońcu. Plażing-smażing według mnie to katorga. Chyba, że spacery po plaży i odpoczynek na jakimś dzikim skrawku nadbrzeża bez najmniejszego tłumu.

Leżaczek i książkę lubię. Posiedzieć, posłuchać plusku wody, szumu fal. Ale jak widzę te tłumy na plaży i w wodzie, to mi słabo

Alicja, podobnie jak Iga, nie zgrzyta. Z tego samego powodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo! Dokladnie.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 14:02   #4207
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Jak Rose cos obieca to nie ma ch... we wsi. Przepiękna wiosna! DZIEKUJEMY!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha dokladnie
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 14:07   #4208
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
No jak nie dzwonią to klops

Ja mam zamiar weekendowe ucieczki uskuteczniać gdy będzie ciepło, chociażby z tego powodu by odpocząć od domownikow Może kiedyś zaskoczcie brata D. i zadzwońcie że się wybieracie go nich na kawę, niby Ci sami ludzie, ale czasem miło być gościem u kogoś nie tylko gości przyjmować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakos mi się do nich nie śpieszy bo oni mieszkają z moimi tesciami :-P
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 14:10   #4209
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Taaak pieknie pieknie.
Wlasnie dostalam na chodniku zaproszenie do nowego klubu fitness
Mamusie potrzebuje odpowiedzi czy mlenio po rozmrozeniu trzeba zuzyc na cito czy np jeszcze jutro bedzie dobre?
A już rozmroziłaś? I jak rozmrażałaś - w lodówce? Jeśli tak, to mi się coś kojarzy, że około 12 godzin od momentu rozmrożenia, o ile cały czas jest w lodówce? Ale ja już od kilku miesięcy tego nie robię, więc trochę mi uciekło z pamięci.
Ale ja bym się trochę bała dawać mleko kolejnego dnia. Ja zawsze rozmrażałam albo w nocy, jeśli potzrebowałam na rano, alebo w ciągu dnia, jeśli potzrebowałam na wieczór.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 14:17   #4210
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
A już rozmroziłaś? I jak rozmrażałaś - w lodówce? Jeśli tak, to mi się coś kojarzy, że około 12 godzin od momentu rozmrożenia, o ile cały czas jest w lodówce? Ale ja już od kilku miesięcy tego nie robię, więc trochę mi uciekło z pamięci.
Ale ja bym się trochę bała dawać mleko kolejnego dnia. Ja zawsze rozmrażałam albo w nocy, jeśli potzrebowałam na rano, alebo w ciągu dnia, jeśli potzrebowałam na wieczór.

Jeszcze nie rozmrozilam. Jutro ide do fryzjera a mam w pojemniczku 180ml. Nie wiem czy panisko cokolwiek tknie a reszte myslalam dac np do kaszy. Jesli nic nie tknie to myslalam ze czesc na drugi dzien zje. Ale skoro jest obawa to lepiej dac do kapieli pewnie.
Dziekuje.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 15:30   #4211
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Taaak pieknie pieknie.
Wlasnie dostalam na chodniku zaproszenie do nowego klubu fitness
Mamusie potrzebuje odpowiedzi czy mlenio po rozmrozeniu trzeba zuzyc na cito czy np jeszcze jutro bedzie dobre?
Tu masz zasady: http://www.mlekiemmamy.org/rozmrazanie-mleka-kobiecego/
W skrócie - rozmrożone w lodówce może stać 24h, jeśli rozmroziłaś i podgrzałaś - max 4h

Laski, ja wiem, że z tą kaszką to pic na wodę, poczytaliśmy, że na kolację najlepiej bo takie zdrowe i lekkostrawne to daliśmy Ale za dodatkowe bonusy bym się nie obraziła

Wreszcie nie ma smogu, udało się pójść na spacer!

A w ogóle to musimy jakoś zorganizować jedzenie, bo zwykle śniadanie to ok 10, później ok 13 owoc, 15.30-16 obiad a kolacja po 18. Mam wrażenie, że obiad i kolacja za blisko siebie i ogólnie dwa większe posiłki jeden po drugim. Ale chciałabym, żebyśmy obiady jedli razem, nie widzi mi się jeść sama z małym a mężowi odgrzewać
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 15:44   #4212
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Tak sobie z nim jadę i słyszę jak co chwilę zgrzyta zębami, wasze dzieci też tak robią??
Czasami zgrzyta😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię jeździć tam gdzie cisza i nuda. Wolę większe miejscowości gdzie coś sie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie bardzo, dlatego lubię latem jechać nad polskie morze i oblegane plaże. Może to dlatego że tutaj jest często spokoj i brakuje mi tych atrakcji😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Jak Rose cos obieca to nie ma ch... we wsi. Przepiękna wiosna! 😍 DZIEKUJEMY!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja ciągle czekam na przesyłkę tej wiosny😃 rose pogoń tego kuriera do mbie😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 15:58   #4213
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
A w ogóle to musimy jakoś zorganizować jedzenie, bo zwykle śniadanie to ok 10, później ok 13 owoc, 15.30-16 obiad a kolacja po 18. Mam wrażenie, że obiad i kolacja za blisko siebie i ogólnie dwa większe posiłki jeden po drugim. Ale chciałabym, żebyśmy obiady jedli razem, nie widzi mi się jeść sama z małym a mężowi odgrzewać
U nas bardzo zbliżone pory posiłków (tzn. Na razie tylko śniadanie koło 10 i obiad koło 16), nie mam za bardzo pomysłów na kolację... ale o ile będzie w miarę lekka, zostawiłabym tą 18-stą

Pięknie dzisiaj, słoneczko, 13 stopni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 16:14   #4214
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mona, nie wiem czemu, ale oczy mojej wyobrazni pokazaly, jak sadystycznie, godzinami wypowiadasz slowo "plaza", a stary lezy wkonwulsjach

Manu, to musialabym pojechac jutro. Pisz co poczebujesz
Ej no nie pali się możecie wpaść w następna środę. W tą zresztą też
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Czy u kogos wyszly juz trojki?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Kochana, na trójki na razie nie ma szans raczej, to byłby chyba ewenement, bo na pewno najpierw wychodzą czwórki, potem trójki, a potem piątki i... trochę spokoju [/QUOTE]
Aaaa, no to czwórki? Bo u Zo ewidentnie ząbkowanie, ale gryzie po drugiej stronie niż ta brakująca dwójka...
Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Co do kaszki na noc - nie wiem, na ile to działa, ale może potrzeba jednak kilku dni, żeby się dziecko przyzwyczaiło. Bo może póki co budzi się nie z głodu, a z przyzwyczajenia. Ja tak miałam przy mm - przez pierwszy tydzień różnicy nie było, a potem jednak młoda coraz dłużej spała.

Morze - uwielbiam. Zimą nie byłam jeszcze. Z reguły jeździłam jednak latem, ze 2 lata temu byłam też na weekend majowy i 11 listopada, ale zimą jeszcze nie miałam okazji.

Weekend u mnie bardzo intensywny - w sobotę przyjechały kuzynki, oczywiście każda o innej godzinie i oczywiście ja byłam tym ochotnikiem (P), który wyjeżdżał po nie na dworzec. No i wieczorem razem z nimi i siostrą oblewałyśmy mieszkanie mojej siostry - Maja była z dziadkami. No a wczoraj kuzynki pojechały, ale mieliśmy rajd po rodzinie - jedna babcia (moja), druga babcia i jakoś cały dzień zleciał. No a wieczorem Masterchef w tv i planszówka (pociągi) z rodzicami i siostra.

Dzisiaj młoda się obudziła o 7, a ja się czułam jak zombie:/ No ale późno spać poszłam.
Wesoło u Was
Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
U Was dziś też jest tak pięknie ? Maja śpi w wózku a mi by się jakiś leżak przydał
Tak było super
Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Ja też nie, choć bardzo chciałabym zobaczyć La la land tak to nawet nie wiem jakie inne filmy były nominowane

Mona, ja bym się dogadała z K. Też nie cierpię plażowania a już jak mi starsze, doświadczone koleżanki mówiły, że z dziećmi to tylko campingi we Włoszech czy Hiszpanii to już siebie widzę 2 tyg. Na jednym campingu i dzień w dzień plaża

Nasze morze też zdecydowanie wolę poza sezonem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurna, ale mnie pojechałas bo my kilka lat z rzędu jeździmy na kempingi :P hihi

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Tak sobie z nim jadę i słyszę jak co chwilę zgrzyta zębami, wasze dzieci też tak robią??
Tez
Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Tu masz zasady: http://www.mlekiemmamy.org/rozmrazanie-mleka-kobiecego/
W skrócie - rozmrożone w lodówce może stać 24h, jeśli rozmroziłaś i podgrzałaś - max 4h

Laski, ja wiem, że z tą kaszką to pic na wodę, poczytaliśmy, że na kolację najlepiej bo takie zdrowe i lekkostrawne to daliśmy Ale za dodatkowe bonusy bym się nie obraziła

Wreszcie nie ma smogu, udało się pójść na spacer!

A w ogóle to musimy jakoś zorganizować jedzenie, bo zwykle śniadanie to ok 10, później ok 13 owoc, 15.30-16 obiad a kolacja po 18. Mam wrażenie, że obiad i kolacja za blisko siebie i ogólnie dwa większe posiłki jeden po drugim. Ale chciałabym, żebyśmy obiady jedli razem, nie widzi mi się jeść sama z małym a mężowi odgrzewać
U nas podobnie wychodzi. Staram się obiad wcześniej dawać, ale jak idziemy na spacer to się nie wyrabiam i wychodzi ok 16 właśnie.
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 16:30   #4215
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość

Tak było super

O kurna, ale mnie pojechałas bo my kilka lat z rzędu jeździmy na kempingi :P hihi
Haha, wiesz, że nie taki był mój zamiar ja akurat nic nie mam ani do campingów, ani do Włoch czy Hiszpanii. Tylko razem z mężem preferujemy raczej czynny wypoczynek więc siedząc w jednym miejscu, źle byśmy się czuli poza tym bardziej niż sama idea spędzenia wakacji w taki sposób, wkurza mnie przeświadczenie, że jak ma się dziecko, to można tylko nad morze, bo tam animacje, plaża, ciepła woda, basen (!!!), atrakcje i inne dzieci na campingu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 16:32   #4216
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Jak Rose cos obieca to nie ma ch... we wsi. Przepiękna wiosna! 😍 DZIEKUJEMY!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do uslug
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 17:20   #4217
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

W mordę mam tyle pracy że ledwo dycham a wszystko na terminy,skrobię z klopa,to jedyne miejsce że wiem że i tak muszę chwilę przysiąść więc czasu nie urwę. Znalazłam wózek jadę po niego w sobotę do Wrocławia, facet konkretny, wstrzymał dla mnie ogłoszenie i czeka do soboty. Mam nadzieję że tym razem wszystko wypali bo inaczej wścieknę się.
Oki czas wyjść z klopa i wracać do pracy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 17:34   #4218
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
W mordę mam tyle pracy że ledwo dycham a wszystko na terminy,skrobię z klopa,to jedyne miejsce że wiem że i tak muszę chwilę przysiąść więc czasu nie urwę. Znalazłam wózek jadę po niego w sobotę do Wrocławia, facet konkretny, wstrzymał dla mnie ogłoszenie i czeka do soboty. Mam nadzieję że tym razem wszystko wypali bo inaczej wścieknę się.
Oki czas wyjść z klopa i wracać do pracy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze znalazlas wózek!!! Oby skończyło się dobrze

Odpocznij jaka jesteś aktywna podziwiam
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 17:48   #4219
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
W mordę mam tyle pracy że ledwo dycham a wszystko na terminy,skrobię z klopa,to jedyne miejsce że wiem że i tak muszę chwilę przysiąść więc czasu nie urwę. Znalazłam wózek jadę po niego w sobotę do Wrocławia, facet konkretny, wstrzymał dla mnie ogłoszenie i czeka do soboty. Mam nadzieję że tym razem wszystko wypali bo inaczej wścieknę się.
Oki czas wyjść z klopa i wracać do pracy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jakaś kawka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 17:55   #4220
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię jeździć tam gdzie cisza i nuda. Wolę większe miejscowości gdzie coś sie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba teraz raczej nad morzem nic się nie dzieje 😁 w maju chyba też nie bardzo. Może ten lipiec to najlepszy pomysł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 18:23   #4221
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
To chyba teraz raczej nad morzem nic się nie dzieje 😁 w maju chyba też nie bardzo. Może ten lipiec to najlepszy pomysł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale nie chodzi mi o imprezy czy dyskoteki he he no i to bardziej chodziło mi o wakacyjne miesiące. Teraz to i tak wchodzi w grę większą miejscowość żeby było gdzie zjeść i żeby obiekt był całoroczny, ogrzewany itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 18:25   #4222
_itakinie_
Zakorzenienie
 
Avatar _itakinie_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5 337
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi mi o imprezy czy dyskoteki he he no i to bardziej chodziło mi o wakacyjne miesiące. Teraz to i tak wchodzi w grę większą miejscowość żeby było gdzie zjeść i żeby obiekt był całoroczny, ogrzewany itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A np. Gdansk/Gdynia - tu sie zawsze dzieje.
__________________
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.
_itakinie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 18:36   #4223
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Teściowie są w Sopocie do 15 marca w sanatorium więc celuje w Sopot kilka dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 18:42   #4224
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
W mordę mam tyle pracy że ledwo dycham a wszystko na terminy,skrobię z klopa,to jedyne miejsce że wiem że i tak muszę chwilę przysiąść więc czasu nie urwę. Znalazłam wózek jadę po niego w sobotę do Wrocławia, facet konkretny, wstrzymał dla mnie ogłoszenie i czeka do soboty. Mam nadzieję że tym razem wszystko wypali bo inaczej wścieknę się.
Oki czas wyjść z klopa i wracać do pracy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo losie. Chociaz na tronie masz chwile...odetchnac
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 18:45   #4225
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Teściowie są w Sopocie do 15 marca w sanatorium więc celuje w Sopot kilka dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszcze... Ja bym z chęcią moich wysłała żeby mieć spokoj
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 18:46   #4226
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ooooo losie. Chociaz na tronie masz chwile...odetchnac
Wydech wydech wydech ��
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:20   #4227
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Czy ktoś może polecić mi jakaś nianie elektroniczną? Bo będziemy przenosić sypialnię na poddasze i myślę nad zakupem, ale jestem zielona w tym temacie:-\ może macie coś sprawdzonego?
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:21   #4228
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

cześć

pojechałam z dziećmi do moich rodziców. Jestem z nich dumna bo to 90 km w jedną stronę i były grzeczne

W międzyczasie mąż ułożył kostkę na tarasie. Marzy mi się ogródek w stylu portugalskim ale nie znam się na kwiatach i nie umiem dobrać. Byłam kiedyś poza sezonem w Porto i okolicach i się zakochałam w tym rejonie. Pojadę tam znowu jak dzieci troszkę podrosną a na razie chcę mieć namiastkę u siebie.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:29   #4229
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Kocie dziekuje za link. Ja nawet gdzies kiedys to czytalam ale dzis nijak nie mialam czasu szukac tej strony a tu prosze Kot w pogotowiu
Bylismy dzis ze trzy godz na spacerku az szkoda bylo wracac a jak myslalam ze juz czas isc na mlenio to zasnal na 50 min potem po poznym obiedzie od razu pojechalismy na zakupy spozywczo chemiczne i o 19 wrocilismy. Zanim sie rozpakowalismy i ogarnelismy juz trzeba bylo mlodziez zagonic do mycia i spania.
A jutro przyjedzie hustawka dla Niuniutka na drzwi.
Martunia tzn Tymek mnie zainspirował.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 19:40   #4230
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Iwonia pokaż jaka huśtawkę zamówiłas, bo tez planuje kupić ale jeszcze nie zabrałam się za szukanie 😉

Dziś na Merlin.pl darmowa dostawa gdyby ktoś chciał biblioteczkę uzupełnić 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 16:42:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.