Majówki 2016 - część szósta - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-15, 08:32   #301
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Iga spadła z łóżka😱 uciekła po jedzeniu ja chyba przysnęłam bo jedyne co kojarzę to huk i płacz. Nic jej nie jest chyba bo płakała kilkanaście sekund. Jak ja podniosłam to pokazała ręką na radio (zapewne szła sobie je włączyć:noniewiem) i kojarzyła fakty, włączyłam muzykę, a ta uśmiechnięta. No niemożliwa jest 😀
Może w końcu wyjdą zeby???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przygotuj się, jutro pewnie zacznie biegać 😀

Dobrze że nic się nie stało, Iga to twarda sztuka 🙂
Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
U nas pobudki zazwyczaj dwie i dużo wypija. Mam nadzieje, ze wkrótce się jej odmieni bo w czerwcu idę do pracy a od maja bym chciała zacząć ją odstawiać od piersi ...

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Mam pytanko czy waszym maluchom wyskakują czasem czerwone plamki na twarzy po jedzeniu? Wczoraj wieczorem dałam jej chleb z twarożkiem i cała buzia w czerwonych plamkach. Kupki ok, na ciele też nic

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Igusia twarda kobieta
Ja planuję wrócić koło lipca i wtedy też Ala będzie musiała nauczyć się przetrwać te 8-9 godzin bez piersi. Chociaż póki co sama chyba kopię dołek pod sobą 😉 bo zamiast ograniczać jej pierś to wciąż karmie ją przed drzemka i również po a drzemki są zwykle dwie więc to już daje 4 x cycek w ciągu dnia. Do tego zawsze rano i zawsze wieczorem przed snem też daje pierś. Ale myślę że jak będę wracać do pracy to uda nam się wyeliminować pierś do drzemki a zostawię poranne i wieczorne karmienie, plus nocne jeśli jeszcze będą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez fablous
Czas edycji: 2017-03-15 o 08:35
fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 08:34   #302
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kaylla zdrowka dla Majki oby temperatura byla tylko wynikiem szczepienia.
Co do jedzenia w nocy.
U nas najczesciej sa dwa kp.
Jogurtal przewaznie zasypia ok 20.30. Pierwszy raz je ok 1.30 potem ok 6.
Mia dobrze ze Iga tak lagodnie zaliczyla upadek.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Anulus a jak Lenka w buzi juz wygojona po upadku?
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 08:40   #303
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Przygotuj się, jutro pewnie zacznie biegać 😀

Dobrze że nic się nie stało, Iga to twarda sztuka 🙂

Ja planuję wrócić koło lipca i wtedy też Ala będzie musiała nauczyć się przetrwać te 8-9 godzin bez piersi. Chociaż póki co sama chyba kopię dołek pod sobą 😉 bo zamiast ograniczać jej pierś to wciąż karmie ją przed drzemka i również po a drzemki są zwykle dwie więc to już daje 4 x cycek w ciągu dnia. Do tego zawsze rano i zawsze wieczorem przed snem też daje pierś. Ale myślę że jak będę wracać do pracy to uda nam się wyeliminować pierś do drzemki a zostawię poranne i wieczorne karmienie, plus nocne jeśli jeszcze będą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli Alusiak je i nadal będzie ładnie jadła normalne jedzenie, to nie będzie pewnie najmniejszego problemu. Teraz sama widzę że te dzienne karmienia to często wynikają też z wygody mamy, pomijając już fakt uzależnienia od kp, ale mamy

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Moja sąsiadka ostatnio rozpoczęła przygodę ze zlobkiem dla swojego 11to miesięcznego synka, aktualnie rocznego bo miesiąc już za nimi. Olek był na mm i był totalnie uzależniony, nie chciał jeść niczego innego aż do pierwszego dniach w żłobku. Po pierwszym dniu kiedy jadł z dziećmi, rzucił się w domu na normalny obiad, podwieczorek i kolację aż piszczal. Mleko dostaje raz w żłobku, przed spaniem, poza tym je jak marzenie.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 08:42   #304
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ludzie to u nas nawet nie mysle o zmniejszeniu liczby karmien. Tzn nie musze bo nigdzie sie nie wybieram ale pomijajac to, to przeciez on by padl z glodu bez cysia.
Dzis zjadl trzy kesy jajecznicy a jest to sukcesem. Kaszy zjada max 70ml przed poludniem i wieczorem, zupy czy czegos na obiad pare lyzeczek sie zdarzy, troszke owoca zje i wsio.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Do zlobka z nim!
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 08:45   #305
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Ludzie to u nas nawet nie mysle o zmniejszeniu liczby karmien. Tzn nie musze bo nigdzie sie nie wybieram ale pomijajac to, to przeciez on by padl z glodu bez cysia.
Dzis zjadl trzy kesy jajecznicy a jest to sukcesem. Kaszy zjada max 70ml przed poludniem i wieczorem, zupy czy czegos na obiad pare lyzeczek sie zdarzy, troszke owoca zje i wsio.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Do zlobka z nim!
Iwonia, jasne że gdyby Najna nie chciała niczego innego to też bym nadal karmiła w dzień, ale szamie aż wióry lecą, choć miewa dni "na nie".
Ostatnio była anty ale dziś przebiła się w końcu druga górna jedynka (4ty ząbek - duma ) więc myślę że wróci do formy. Idzie jeszcze następna dwójka ale ta jej chyba aż tak nie rozstraja.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 08:56   #306
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Iwonia, jasne że gdyby Najna nie chciała niczego innego to też bym nadal karmiła w dzień, ale szamie aż wióry lecą, choć miewa dni "na nie".
Ostatnio była anty ale dziś przebiła się w końcu druga górna jedynka (4ty ząbek - duma ) więc myślę że wróci do formy. Idzie jeszcze następna dwójka ale ta jej chyba aż tak nie rozstraja.

No jasne skoro je to karmienie to sama przyjemnosc. U mnie z ta przyjemnoscia jest bardzo roznie.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

No i gratki z zabale
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:00   #307
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

U nas noce na ogół w całości przespane. Zdarza się do czasu do czasu - zwłaszcza teraz przy okazji skoku, ze są 2 pobudki, ale jednak częściej przesypia od pomiędzy 19.30-20.30 do rana. Dziś przykładowo od 20.30 spał do 5.20, podjadł i usnął jeszcze do 7.20, ale przykładowo wczoraj położony o podobnej porze dospał do 7. Ogólnie wygląda to mniej więcej tak, ze jeśli przebudzi się gdzieś do 6.30, to jest szansa na dospanie do po 7, jeśli po 6.30 to już jest normalne pobudka. Zdarza się też, ze czasami się przebudza i jęczy, ale nie biorę Go dopóki nie stanie przy szczebelkach. Parę razy popełniłam ten błąd i Go wzięłam i albo ciumknął ze dwa razy raptem, albo wręcz nic i zaczynała się walka z usypianiem.

W dzień karmienie wygląda u nas tek, że jeśli po 5 Go karmiłam, to koło 8 po pobudce dostaje stałe jedzenie (jeśli dopiero o 7, to śniadanko stara się bliżej 9 dać i troszkę nam się godziny przesuwają), potem koło 10/11 kp i drzemka (co ciekawe nie usypia przy piersi - jak zje odrywa się od piersi i siada, ale jak widzę, ze mruży oczy to pakuję Go do łóżeczka i usypia sam). Koło 12/13 owocki lub jogurt. Potem lecimy koło 14.30/15.30 z obiadkiem, koło 16.30 kolejne kp i w zależności od tego, czy międzyczasie między drugim śniadaniem a obiadem był spacer (na którym spał), czy nie, to albo jest drzemka albo nie. Następnie kolacja koło 18.30/19 i nocne karmienie koło 20. I tu tez jest różnie - raz na 5/6 karmień uśnie przy piersi, a tak to na ogół upuszcza pierś i jak widzę, że mu się przymykają oczy to odkładam i usypia już sam, natomiast czasem zdarza się, ze trzeba chwilę pogłaskać po policzku, przytulić i dopiero przymyka oczka.

Wychodziłam ostatnio dwa razy na szkolenie w trakcie dnia (jedno ponad 6 godzin, drugie ponad 7), mąż zostawał z nim sam i dziecko wytrzymywało bez kp jedynie na stałych posiłkach. W ogóle u nas ostatnio kp jest ekspresowe - jak w dzień potrwa 5 minut o jest max, na ogół po 2-3 minutach ssania puszcza pierś (i żeby nie było czuję po piersi, że jest opróżniona w tym czasie). Na noc czasami schodzi troszkę dłużej, zwłaszcza jak dochodzi głaskanie

Co do umiejętności - u nas nie pokazuje nic i nie bije brawa, ale za to układa ładnie klocki i piramidki te z kółek (oczywiście jeszcze nie po kolei, ale zawsze ). Sorterem też się bawi, ale idzie na łatwiznę, zamiast wrzuca przez dziurki otwiera Go i wrzuca klocki do pojemnika

Dagg, wyjaśniło się coś z Hanią?

Mia, jak tam Iga? Jakieś nowe umiejętności? U nas jak jest na naszym łóżku, to wyrywa do stolika obok z jego lampką.
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 09:14   #308
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kaylla zdrowka dla Majki oby temperatura byla tylko wynikiem szczepienia.
Co do jedzenia w nocy.
U nas najczesciej sa dwa kp.
Jogurtal przewaznie zasypia ok 20.30. Pierwszy raz je ok 1.30 potem ok 6.
Mia dobrze ze Iga tak lagodnie zaliczyla upadek.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Anulus a jak Lenka w buzi juz wygojona po upadku?
Niby wszystko zagojone ale dziaslo nie odroslo jeszcze i jeden ząbek jest taki duży bo widać około 2mm więcej przez brak dziasla. Łóżko już obniżone i rama metalowa wyrzucona także mam nadzieję że już bezpiecznie będzie dla małej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
U nas noce na ogół w całości przespane. Zdarza się do czasu do czasu - zwłaszcza teraz przy okazji skoku, ze są 2 pobudki, ale jednak częściej przesypia od pomiędzy 19.30-20.30 do rana. Dziś przykładowo od 20.30 spał do 5.20, podjadł i usnął jeszcze do 7.20, ale przykładowo wczoraj położony o podobnej porze dospał do 7. Ogólnie wygląda to mniej więcej tak, ze jeśli przebudzi się gdzieś do 6.30, to jest szansa na dospanie do po 7, jeśli po 6.30 to już jest normalne pobudka. Zdarza się też, ze czasami się przebudza i jęczy, ale nie biorę Go dopóki nie stanie przy szczebelkach. Parę razy popełniłam ten błąd i Go wzięłam i albo ciumknął ze dwa razy raptem, albo wręcz nic i zaczynała się walka z usypianiem.

W dzień karmienie wygląda u nas tek, że jeśli po 5 Go karmiłam, to koło 8 po pobudce dostaje stałe jedzenie (jeśli dopiero o 7, to śniadanko stara się bliżej 9 dać i troszkę nam się godziny przesuwają), potem koło 10/11 kp i drzemka (co ciekawe nie usypia przy piersi - jak zje odrywa się od piersi i siada, ale jak widzę, ze mruży oczy to pakuję Go do łóżeczka i usypia sam). Koło 12/13 owocki lub jogurt. Potem lecimy koło 14.30/15.30 z obiadkiem, koło 16.30 kolejne kp i w zależności od tego, czy międzyczasie między drugim śniadaniem a obiadem był spacer (na którym spał), czy nie, to albo jest drzemka albo nie. Następnie kolacja koło 18.30/19 i nocne karmienie koło 20. I tu tez jest różnie - raz na 5/6 karmień uśnie przy piersi, a tak to na ogół upuszcza pierś i jak widzę, że mu się przymykają oczy to odkładam i usypia już sam, natomiast czasem zdarza się, ze trzeba chwilę pogłaskać po policzku, przytulić i dopiero przymyka oczka.

Wychodziłam ostatnio dwa razy na szkolenie w trakcie dnia (jedno ponad 6 godzin, drugie ponad 7), mąż zostawał z nim sam i dziecko wytrzymywało bez kp jedynie na stałych posiłkach. W ogóle u nas ostatnio kp jest ekspresowe - jak w dzień potrwa 5 minut o jest max, na ogół po 2-3 minutach ssania puszcza pierś (i żeby nie było czuję po piersi, że jest opróżniona w tym czasie). Na noc czasami schodzi troszkę dłużej, zwłaszcza jak dochodzi głaskanie

Co do umiejętności - u nas nie pokazuje nic i nie bije brawa, ale za to układa ładnie klocki i piramidki te z kółek (oczywiście jeszcze nie po kolei, ale zawsze ). Sorterem też się bawi, ale idzie na łatwiznę, zamiast wrzuca przez dziurki otwiera Go i wrzuca klocki do pojemnika

Dagg, wyjaśniło się coś z Hanią?

Mia, jak tam Iga? Jakieś nowe umiejętności? U nas jak jest na naszym łóżku, to wyrywa do stolika obok z jego lampką.
U nas tak samo z sorterem robi otwiera i wrzuca. Klocki narazie tylko rozwala, piramida też nie bardzo jej idzie. Ale położna mówiła że i tak z rozwojem jest do przodu także nie ma co się martwic😀 u nas na wizycie dają zabawki i położna patrzy co mała robi, także taka wizyta trwa często około 40 minut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:25   #309
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Witamy się. ....
Po pobudce o 5.dopiero przed chwilą padła....skąd ona bierze tyle energii?
U nas w nocy nie ma karmien....pierwsze po 5.lub w zależności, o której wstanie. Gdy bardzo marudzi w nocy to zmieniam pieluche i zazwyczaj działa....
Dzisiejsza noc dużo lepsza niż wczorajsza. ...nadal walczymy z kaszlem i katarem....

Z innej beczki: Dziewczyny jakie opinie o telefonach Huawei? Zbieram się do kupna. Do tej pory miałam Samsunga i może warto zmienić firmę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:28   #310
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Moje dziecko dziś mnie zaskakuje. W zasadzie od samego rana się sama sobą zajmuje, ja tylko czasem jej pokazywałam jakąś zabawkę, czy też widok z balkonu, czy też po prostu zgarniałam ją z korytarza czy drugiego pokoju do salonu. Za chwilę miałam zgodnie z planem dać jej jogurcik, no i koło 11 położyć na drzemkę. No i tak sobie siedzę przy kompie, coś tam klikam, a tu nagle mi się taka cisza zrobiła. Patrzę, a młoda mi padła na podłodze i śpi:P No to zgarnęłam biedaka i położyłam w łóżeczku. Ciekawe tylko ile pośpi, skoro nie jadła przed drzemką
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:28   #311
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Witamy się. ....
Po pobudce o 5.dopiero przed chwilą padła....skąd ona bierze tyle energii?
U nas w nocy nie ma karmien....pierwsze po 5.lub w zależności, o której wstanie. Gdy bardzo marudzi w nocy to zmieniam pieluche i zazwyczaj działa....
Dzisiejsza noc dużo lepsza niż wczorajsza. ...nadal walczymy z kaszlem i katarem....

Z innej beczki: Dziewczyny jakie opinie o telefonach Huawei? Zbieram się do kupna. Do tej pory miałam Samsunga i może warto zmienić firmę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam od 2 tygodni p8 lite i jestem zadowolona, w szczególności zależało mi na dobrym aparacie, i ten model faktycznie ma go rewelacyjnego. Poza tym bez zastrzeżeń póki co.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 09:33   #312
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

I ja musze zmienic tel. Zapieralam sie ze nie zdradze jablka ale na nowszego mnie nie stac a moja stara czworka nie zadowala mnie jesli chodzi o aparat a teraz na tym mi zalezy.
Najgorsze ze dopiero za rok bede mogla cos wziac z nowa umowa wiec aby miec teraz to musze cos inaczej pokombinowac we wlasnym zakresie.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:39   #313
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
I ja musze zmienic tel. Zapieralam sie ze nie zdradze jablka ale na nowszego mnie nie stac a moja stara czworka nie zadowala mnie jesli chodzi o aparat a teraz na tym mi zalezy.
Najgorsze ze dopiero za rok bede mogla cos wziac z nowa umowa wiec aby miec teraz to musze cos inaczej pokombinowac we wlasnym zakresie.
Iwonia, ja teraz kupowałam indywidualnie, nie do umowy mimo że mi się kończy za tydzień (??, chyba muszę gdzieś poszukać nowej ) bo do abonamentu się zupełnie nie opłaca, spłacasz 2 telefony przez czas trwania umowy. No ale wiadomo, żeby wziąć poza to też trzeba mieć trochę kasy
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:43   #314
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mona, moja to z cztery razy dziennie jeszcze kp w nocy by se dała spokój chociaż i tak nie mam co narzekać bo są max 3 pobudki i od początku ładnie śpi. Zobaczymy jak to będzie. Będziemy walczyć za 2 miesiące
Co do nabiału ja jem i nic jej nie ma a jaj ona zje to zaraz buźka czerwona. Dziś już nie ma śladu
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:46   #315
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Mona, moja to z cztery razy dziennie jeszcze kp w nocy by se dała spokój chociaż i tak nie mam co narzekać bo są max 3 pobudki i od początku ładnie śpi. Zobaczymy jak to będzie. Będziemy walczyć za 2 miesiące
Co do nabiału ja jem i nic jej nie ma a jaj ona zje to zaraz buźka czerwona. Dziś już nie ma śladu
Może być i taka sytuacja że ilości dostarczane od ciebie jeszcze jej nie drażnią, ale nabiał zjedzony bezpośrednio już tak
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:47   #316
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Moje dziecko dziś mnie zaskakuje. W zasadzie od samego rana się sama sobą zajmuje, ja tylko czasem jej pokazywałam jakąś zabawkę, czy też widok z balkonu, czy też po prostu zgarniałam ją z korytarza czy drugiego pokoju do salonu. Za chwilę miałam zgodnie z planem dać jej jogurcik, no i koło 11 położyć na drzemkę. No i tak sobie siedzę przy kompie, coś tam klikam, a tu nagle mi się taka cisza zrobiła. Patrzę, a młoda mi padła na podłodze i śpi:P No to zgarnęłam biedaka i położyłam w łóżeczku. Ciekawe tylko ile pośpi, skoro nie jadła przed drzemką
To tylko pozazdrościć ))
Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Mam od 2 tygodni p8 lite i jestem zadowolona, w szczególności zależało mi na dobrym aparacie, i ten model faktycznie ma go rewelacyjnego. Poza tym bez zastrzeżeń póki co.
No właśnie u mnie tez na tapecie p8 lite lub p9 lite...chociaż wolę dac mniej za telefon, a różnicę wydać na Misie
Ja nie mam abonamentu. W Orange za 35 zł mam rozmowy, smsy do wszystkich bez limitu i Internet chyba 3 czy 4 gb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:50   #317
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Przygotuj się, jutro pewnie zacznie biegać

Dobrze że nic się nie stało, Iga to twarda sztuka

Ja planuję wrócić koło lipca i wtedy też Ala będzie musiała nauczyć się przetrwać te 8-9 godzin bez piersi. Chociaż póki co sama chyba kopię dołek pod sobą bo zamiast ograniczać jej pierś to wciąż karmie ją przed drzemka i również po a drzemki są zwykle dwie więc to już daje 4 x cycek w ciągu dnia. Do tego zawsze rano i zawsze wieczorem przed snem też daje pierś. Ale myślę że jak będę wracać do pracy to uda nam się wyeliminować pierś do drzemki a zostawię poranne i wieczorne karmienie, plus nocne jeśli jeszcze będą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas przed drzemka nigdy nie ma piersi tylko przed nocnym spaniem. A mam tak jak Ty, ja co te 3-4 godz ja biorę i sama jej proponuje pierś a odstawiać by chciała lato będzie, będą biegały na dworze, pewnie nie pomyślą o piersi
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:54   #318
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja mam w play za 49zl bez limitu wszystko lacznie z netem. Wiec bysmy ta umowe przedluzali, D. ma to samo. Tylko na tel nie chce wydawac kasy wiec pewnie musze czekac rok albo szukac taniej uzywki.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:54   #319
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mona zęby idą jak burza u nas górne ciężko mają się przebić, prawa jedynka już prawie na wierzchu a co dajesz między śniadaniem a obiadem albo jaki podwieczorek ?
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 09:55   #320
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
U nas przed drzemka nigdy nie ma piersi tylko przed nocnym spaniem. A mam tak jak Ty, ja co te 3-4 godz ja biorę i sama jej proponuje pierś a odstawiać by chciała lato będzie, będą biegały na dworze, pewnie nie pomyślą o piersi
Dokładnie, snickers w jedną łapkę, pączek z advocatem w drugą i dzień zleci
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:56   #321
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

A ten p8 czy 9 to co to? Kojarzy mi sie z LG.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:56   #322
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
A ten p8 czy 9 to co to? Kojarzy mi sie z LG.
Huawei

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:57   #323
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Podobno ten samsung co reklamuja A cos tam tez swietnie cyka zdj ale musialabym napad na salon zdobyc zeby go miec

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Tzn na kazdy inny tez
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:58   #324
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Huawei

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha nie ma to jak dobre skojarzenia.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:58   #325
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Mona zęby idą jak burza u nas górne ciężko mają się przebić, prawa jedynka już prawie na wierzchu a co dajesz między śniadaniem a obiadem albo jaki podwieczorek ?
U Niny pierwsza górna jedynka wyszła ekspresowo w 2 dni chyba a druga 2 tygodnie była na wylocie i ją dręczyla.

A daję różnie, banana, avocado, wafelka pszenno -ryżowego, gruszkę, biszkopta rozciapanego z musem owocowym, jakiegoś placuszka jej usmaże itp
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 09:59   #326
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Huawei

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie ma to jak miec dobre skojarzenia.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 10:01   #327
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mam od prawie roku p8 lite. Jestem zadowolona, bo aparat ma całkiem dobry. Myślę o zmianie na htc one.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 10:10   #328
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Dokładnie, snickers w jedną łapkę, pączek z advocatem w drugą i dzień zleci

Ewentualnie zerwie sobie coś z krzaczka
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 10:10   #329
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Jeśli Alusiak je i nadal będzie ładnie jadła normalne jedzenie, to nie będzie pewnie najmniejszego problemu. Teraz sama widzę że te dzienne karmienia to często wynikają też z wygody mamy, pomijając już fakt uzależnienia od kp, ale mamy

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Moja sąsiadka ostatnio rozpoczęła przygodę ze zlobkiem dla swojego 11to miesięcznego synka, aktualnie rocznego bo miesiąc już za nimi. Olek był na mm i był totalnie uzależniony, nie chciał jeść niczego innego aż do pierwszego dniach w żłobku. Po pierwszym dniu kiedy jadł z dziećmi, rzucił się w domu na normalny obiad, podwieczorek i kolację aż piszczal. Mleko dostaje raz w żłobku, przed spaniem, poza tym je jak marzenie.
Nie wykluczam że mogę być uzależniona od kp równie mocno jak Ala 😜
Wiem że zaśnie bez problemu w dzień bez piersi. Kiedy zostawała z tatą bądź z moją mamą to nie było awantur, ładnie zasypiala. Ze mną też pewnie by usnęła bez piersi ale wole jej dać bo wtedy najedzona dłużej śpi. No i zwyczajnie nie potrafię sobie odebrać tych chwil kiedy wtula się we mnie i ciumka sobie 😍

Inne posiłki zjada bez problemu o ile tylko nie jest chora. Więc myślę że byłoby to możliwe żeby zupełnie odstawić ja w dzień od piersi. Ale dopóki obie jeszcze chcemy ciągnąć ten wózek to pierś nadal jest grana w dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 10:12   #330
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Mam od prawie roku p8 lite. Jestem zadowolona, bo aparat ma całkiem dobry. Myślę o zmianie na htc one.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie był awaryjny? Łatwy w obsłudze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.