Przełomowe maluszki 2007/2008 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 21:50   #1081
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
a więc tak - żel który mi poleciłaś Basiu jest REWELACYJNY!!!!!
SUP[ER UCZUCIE CHŁODZENIA I JĘDRNOŚĆ JĘDRNOŚĆ JĘDRNOŚĆ.
Co do diety to bardzo podziwiam za silną wolę .Ja do tej kopenhaskiej nigdy bym się nioe odważyła podejść oj nie nie nie.
Nie potrafię jakoś tak wytrwać jak muszę jeść to co tam każą.Ja jem obiad tylko bez śniadań,kolacji i przekąsek i mi to starcza choć czasami pojkusa jest wieczorkiem,żeby coś uszczknąć z kolacji męża ale jestem silna no i silną wolę też mam i nie podjadam.Ogólnie chodzę najedzona.Lekki głodek wieczorjkiem też jest bardzo przyjemny.
Wczoraj ważyłam się i ważę już 64 kgjeszcze 15 i będę usatysfakcjonowana

Wczoraj wieczorem dopadło mnie zapalenie pęcherza...ehhhhh nic przyjemnego.Ju za szczęście jest lepiej.
Tylko tak mi się wczoraj chciało z mężem pokochać a tu nici.
Jesli o tym mowa to dzieje się bna tym polu wiele oj wieeeele przyjemności
I jeszcze ciekawostka.Po ciąży jestem ciaśniejsza i mam jeszcze bardziej intensywne doznania niż przed ciążą.Na początku byłam tym zdziwiona ale raz w TV wypowiadał się ginekolog na ten temat.Powiedział ,że zwiększa się tam ukrwienie i to dlatego są silniejsze doznania
Żeli nigdy nie potrzebowaliśmy i nie potrzebujemy i całe szczęście bo byśmy chyba zbankrutowali
Na same prezerwatywy wydajemy miesięcznie sporą sumkę

Nasz maluszek jest jak zawsze grzeczny i spokojny.Długo śpi- nocki calutkie , bawi się chichra gada je i znowu śpi
Teraz właśnie już spi a tatuś jej dogląda i bawi się swym nowym telefonikiem.
Ja zaraz idę do wanny się zrelaksować i spaciu w męża ramionach.
Mało go mam teraz bo praca a potem szybko obiad i do pracyt na budowę bo uwaga uwaga BUDUJEMY SWÓJ WŁASNY OSOBISTY DOMEK
Ale wieczory i noce są nasze

buuuuuuzzzziaki
No to sie ciesze ze u ciebie tak cudownie... to cieszy i fajnie,ze znalazlas chwile na wizaz, bo mi tutaj smutno strasznie na tym naszym przełomowym wątku, taka cisza tutaj, nie mam komu się wygadać, wyżalić i wogóle... ciesze sie,ze żel ci sie podoba, i spełnia twoje oczekiwania... mam nadzieje,ze bedzie skuteczny
co do diety, to powiem Ci szczerze,dla mnie jeszcze 3 dni temu to byla najgorsza z mozliwych diet, ja nigdy w zyciu nie bylam na zadnej konkretnej,ze sie je wg jakiegos jadlospisu, nigdy nigdy nigdy,ale widzisz co dodatkowe kg robia z czlowiekim
wiem,ze jest zla,ze niezdrowa i ble ble ble... sama bym jeszcze 3 dni temu odradzala kazdemu z osobna... ale coz... nigdy nie mow nigdy
pragne tego by jakos zaczely te kg leciec, by wracac powoli do normalnosci... no zobaczymy jak to bedzie, pierwszy dzien za mną, i nie jest xle, zobaczymy jutro rano jak to będzie, mam nadzieje,ze good miną trzy to już jakoś poleci... no bo ogolnie to jest 13 dni... jak mina trzy,to bede odliczala.. 10... 9... 8 itd
gratuluje budowania domku
a co do kochania sie, to ostatnio u nas byl bardzo goracy okres... ale nie wiem jak bedzie teraz przy tej dietce... no zobaczymy jak to bedzie wieczorami, jak sie bede czula... jedno jest pewne, jak bedzie zle, przerwe diete, no bo przeciez odpowiedzialna jestem za moje malenstwo
i ono jest najwazniejsze
no i co do żeli nawilzajacych... to u nas niestety dlugo byla taka potrzeba... teraz juz ostatnimi czasy na szczescie wszystko wraca do noramlnosci
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 09:38   #1082
ja22
Zadomowienie
 
Avatar ja22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 271
GG do ja22
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Ja tylko na chwile. Nie mam ochoty pisać. Byliśmy wczoraj wieczorem na pogotowiu. Amelci spuchło oczko i cały czas mocno ropiało. Okazało się że to spojówkowe zapalenie oczka. Dostała dwa antybiotyki w kropelkach do tego oczka i przemywamy cały czas rumiankiem. W nocy jak tylko któreś z nas się budziło to odrazu przemywaliśmy niuni oczko. Teraz jest troszke lepiej, szerzej otwiera oczko chociaż dalej ropieje i jest opuchniete i czerwone
Nie mogę na to patrzeć. Serce mi pęka, bo napewno ją to boli.
__________________
[ori_bas]165431[/ori_bas]
ja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 09:51   #1083
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

No to nic ciekawego, mam nadzieje, że szybko pozbędziecie się zapalenia... no oby, i zdrowka oraz szybkiego polepszenia dla Amelci
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 12:40   #1084
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Ja wreszcie sie pojawiłam

Karolinko - uściskaj mozno Amelke od nas. Biedactwo.

Asia - tej budowy domu to Wam baaardzo zazdroszcze. Marzę o swoim własnym domku, ale póki co ciesze się ze mamy swoje własne m.

Wczoraj Ala była u lakerza. Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Przyrost wagi 600 g na miesiac, czyli minimalna norma. Teraz wazy 4780 i mierzy 61 cm. Moze by jak odelka - chuda i długa

Dzisaj ciag dalszy badań - krew i mocz. Wyniki w przyszłym tygodniu. Jak Alę nakłuwali w plauszek to nawet nie zajęknęła. Szok, Śmiała się do pani jak ta jej krew pobierała. Dzielna dziewczyna!

A ja wczoraj byłam na zakupach w ciuchlandzie. Wydałam całe 20 zł a kupiłam kilka świentych koszul dla siebie - takich białych eleganckich i takich na codzień, Przemkowi koszulkę Polo (nówka z metką h&m) i koszulę, sobie elegancką czarną spódnicę (będe miała na wesele) do tego zakiet (niestety na ciasny) i jeszcze jeden jasny zakiet (juz dobry) i siostrze bluzkę (świetna, ale na mnie za ciasna). Szok! Niestety namierzyłam się super spodni, ale wszystkie za ciasne w pasie I tak nie jest źle.

Buziaczki - lecę do mojej księznej.
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:15   #1085
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

ale tu pusto dzisiaj...
ale rozumiem,ze jest weekend i wszystkie z mezami go spedzacie.
ja tez zaraz do mojego sie udaje
swoja droga tak patrze jak po moja sasiadke mlodsza ode mnie od kilku lat przyjechal znajomy i jada chyba balowac... tez mi tak troszke tego brakuje...tej zabawy niepewnosci i szalenstwa bez zadnych trosk i odpowiedzialnosci...
Nie zrozumcie mnie zle,maz i cora sa dla mnie najwazniejsi na swiecie io za nic bym ich nie zamienila bo sa dla mnie calym swiatem tylko tak mi przelecialy przez mysl dawne czasy
Teraz dzidzia jest najwazniejsza ,no i mąż ocywiscie
Tak przegladam sobie brzuszki ciazowe na forum i taaaaaak bardzo sie ciesze ze ja juz swojego nie mam.Pamietacie jak sie kazda z nas nie mogla doczekac kiedy to wreszcie pokaza nam sie brzuszki,jak sie cieszyłysmy,ze juz cos cos widac?
A potem pod koniec ciazy bylo nam ciezko dzwigac te bembenki przed soba
znajome mowily,ze jeszcze zatesknie za brzuchem i wierceniem malutkiej,ale ja wcale nie tesknie Teraz mam juz moj skarb i moge sie nim cieszyc ile wlezie a brzuch?nie-dziekuje
Czas bardzo szybko leci.ledwo co pamietam jak cieszylam sie ze jestem juz w 3mc i zagrozenie poronieniem sie oddala,a teraz mala ma juz skonczone 3 miesiace a od chwilki gdy zobaczylam magiczne II kreseczki minął już okrągły rok
Tak wspominkowo mi się zrobiło...
Jak dieta Basiu? kibicuje ci z calego serca
Ja tam chudne sobie jem obiadek i nic poza tym i zyje i dobrze sie mam .Cala juz ostro schudlam nie tylko na brzuchu.rece i uda tez juz wracaja do siebie w szybkim tempie no i pupa - moja zmora -zmniejszyła sie juz sporo i juz zaczyna mi sie podobac bo po ciazy to wygladalam oj wygladalam-tragicznie
Jest dobrze no i jestem z siebie dumna

Moja Majusia dzisiaj podczas gdy tatus zarostem smytal ja po stópkach ZACZĘŁA CHICHRAĆ SIĘ W GŁOSnie tak cichutko czy coś,to były glośne salwy śmiechu my z mężem patrzymy po sobie zdziwieni czy oboje slyszymy to samo a mala smieje sie i smieje Cudowne przezycie

Karolciu mam nadzieje ,ze z Amelka juz lepiej malenkie biedactwo ...ucaluj ja od wirtualnej ciotki
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 06:42   #1086
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Jolu normalnie szok, że Alunia tak ładnie zachowałą się na pobieraniu krwi, no i że bez płaczu. Oj rosną te nasze dzieciaki. U nas za 2 tygodnie szczepienie. Zobaczymy jak to będzie I zazdroszze takich zakupow w lumpku, a moze bys cos wkleila, jakies zdjecia? Z chęcią bym zobaczyła twoje nabytkI wogole jak pobyt u rodzicow mija?

Platynowa, tu weekend czy nie weekend to i tak pusto,więc wiesz. Naprwadę nie wiem co się dzieje, z wszystkimi mamami, czyzby dzieci je az tak pochlanialy, tzn ich czas? Sama nie wiem, normalnie smutno mi tutaj i coraz czesciej zagladam do mikołajkowych dzieciaczków, no bo przeciez moja Łucja też grudniowa Co do tesknoty do dawnych czasow... wiesz co ci powiem,nie mam czegos takiego. Przynajmniej narazie i nie narzekam. Zawsze jak bysmy mieli ochote gdzies isc zabalowac,ze znajomymi sie spotkac, to bez problemu moi czy Dmaiana rodzice z Łucją na tą jedną noc zostaną... wiec wiesz. A przeciez dziecko to taka cudowna istota, normalnie do schrupania i pociesz sie,ze niektore twoje kolezanki za 10 lat dopiero w ciazy beda chodzily,a twoja mala juz bedzie pannica i one w pieluchach będą siedzialy czy cos, a Ty na impreze z mezem
Co do brzucha ciazowego, to powiem ci ze ja tez za swoim nie tesknie, nie tesknie za ruchami itd... i nie ogladam brzuszko z utesknieniem. Owszem pamietam jak wklejalam swoje, i to bardzo duzo,ale to tyle... teraz sie ciesze,ze mala jest w lozeczku, spi sobie, ze jest z nami co do odchudzania, no to zobaczymy jak tam u mnie bedzie, dieta kopehnaska trwa i czuje sie na niej naprawde dobrze,wiec nie narzekam. A tobie gratuluje. Ja po ciazy tez wygladalam nieciekawie,a jest coraz to lepiej.
Co do smiechu malenstwa... oj to wiem, mozna sie usmiac ze hej
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 14:29   #1087
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Basiu - jak tylko będę miała jakieś fajne foteczki to na pewno wkleje. A pobyt u rodziców mija bardzo intensywnie. Ciągle ze znajomymi się spotykam, chodzę na aerobik a jak nic nie robie to chodze z malutka po dworze albo na huśtawce się huśtamy. Nestety nie ma komu zdjecia robić A fajne foteczki by były. Dzisiaj kupiłam sobie spodnie i to dwie pary po 3 zł/ sztuka i sweterek, i elegancki zakiecik, ale to już w sklepie

Ponad 3 godziny byłyśmy na spacerku i przyszłyśmy tuż przed burzą. minut po porwocie do domu zaczęło błyskac i grzmieć, a po chwili deszcz luną. Jednak dobry ze mnie człoiek, ze Bozia czekała aż wrócimy...

Miłego łikendy kochaniutkie

A gdzie Iza i Ilonka się podziewają?

Asia - wklejaj foteczki sowjej figurki, zebym miała motywacje do odchudzania. No i gratuluję śmiech Mai. Moja też jak się pierwszy raz tak głośno zaśmiała to maiąłm łzy w oczach, oj kochane maluszki
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 19:03   #1088
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

No to liczymy na fotki, a jakzeby inaczej no i zwlaszcza tych twoich cudownych zakupow, bo szalejesz mala oj szalejesz Ciesze sie tez,ze tak cudownie spedzasz czas u rodzicow, zwlaszcza,ze pogoda ostatnio calkiem fajna, no dobra za wyjatkiem dzisiaj, przynajmniej u nas

a o ciszy jaka tutaj jest nawet nie mow, masakra po prostu
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:13   #1089
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

mąż gra z moim tatą i bratem w karty,Maja śpi w najlepsze ja już wyjkąpana i wykremowana zasiadam do was,a was ani widu ani slychuMam nadzieje ze Basia się pojawi
Głodna troszkę jestem...ale nic to
Basiu a jak Twoja dietka? przyznam Ci się,że Twój blog podczytuję namiętnie ,nawet mam go w ulubionychFoteczki tez ogladam i podziwiam je,ja nie mam takiego talentu.
Co do moich fotek....nie bardzo lubię siebie uwieczniac na fotkach...jeszcze rok temu,czyli chwilę przed ciążą ciągle sie fotografowałam i podziwiałam ale w ciąży i po ciąży fotek raczej nie robię ,teraz znowu zaczynam pozować,bo już ze mną prawie ok ok ,ale to jeszcze nike to.Może tak za 15kg znowu będzie jak dawniej20 kwietnia moja niunia ma chrzciny ,to jak będę miała jajkieś fajne fotki to wkleję
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:20   #1090
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

No cisza tradycyjnie,ale ja uciekam do małża zaraz... trzeba sie soba nacieszyc, choc powiem ci szczerze,ze jesli twoje chlopy graja w karty to z checia bym usiadla z nimi... jeszcze powiedz ze remik albo tysiac? to ja sie pisze, jak najbardziej uwielbiam grac w karty
U mnie dietka ok, trzymam sie dobrze... poza tym nie wiem czy dostalas moja wiadomosc z nr gg... chwilowo z nikam z komputera,ale jak bys miala kiedys ochote to 1061626
Co do bloga to nie wiedzialam,ale milo mi fotki uwielbiam ogladac, robic, i lubuje sie w fotografi... chialabym miec profesjonalny aparat i byc po kursie jakims... albo szkoleniU
a ja zdjecia robic lubie, siebie w sumie na nich tez, ale najlepiej jak robie je sobie sama bo wiem,co i jak, jak zrobic by dobrze wyjsc hehehe
a na twoje foty z chrzcin liczymy
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:28   #1091
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

ja też już uciekam do męża
Grali w tysiąca

co do gg to na pweno się kiedy s tam odezwę,teraz z czasem krucho więc wiesz... nawet na gg nie mam czasu;/
To ja uciekam juz papapappa
Miłej nocki;*****
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 06:32   #1092
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Ja wczoraj miałam bardzo chodliwy dzień, wiec dzisiaj licze na odpoczynek.

Kurczę, ja nie ma kiedy teraz częściej pisac na fw a co mówi o blogach.. Sama myślałam, zey zacząć taki blog prowadzić, ale chyba nie będę zaczynać czegoś czego nie będę w stanie kontynuować.

Basiu - dzięki za mejla z konkursem i w ogóle za wszystkie mejle od ciebie. Są rewelacyjne

Wczoraj ostatni posiłek zjadłam po 17 i wieczorem myślalam, ze umrę z głodu...Na szcxzęscie był danio w lodówce Jestem dumna z siebie, ze nie skusiłam się na coś większego jak dotychczas. I co? Rano wstałam jak na skrzydłach! Lekka, wypoczęta no i głodna Ale teraz to śniadanko mogę zjeść obfite

Miłego dnia kochane, dużo słoneczka

A wszystkim Przemysławom wszystkiego naj

Ps. Dzisiaj mija rok od kiedy Ala pojawiła się na tym świecie we mnie Zrobiła tatusiowi prezent imieninowy.
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 08:28   #1093
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

hmmm a moja gdzies mniej wiecej za 10 dni pojawila sie we mnie,ale dokladnej daty to ja nie znam blog o dziecku to cudowna sprawa... ja nie zakladalam osobnego,bo swoj prowadze juz dlugi czas... i jest to moje zycie,wiec i dziecko tutaj tez jest wliczone
co do niejedzenia po 17... to wiesz co ci powiem, ja przy mojej diecie nie jem po 17, juz nic, duzo pije... no i rano tylko kawka, a obiad dopiero o 13 wiec wiesz,ale da rade sie strzymac
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 09:27   #1094
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Śniadanko zjedzone. Szykuję się do kościólka.

Edytowane przez jolineczka
Czas edycji: 2008-04-16 o 20:04
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 09:27   #1095
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

I jeszcze moja ukochana foteczka

Edytowane przez jolineczka
Czas edycji: 2009-06-15 o 20:12
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 10:42   #1096
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Ej no - a co tu sie dzieje, a raczej się nie dzieje??
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:49   #1097
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

norma Jolu, ja sie przyzwyczailma... a twoje zdjecia sliczne, od razu jak je wkleilas mialam pisac, ale niestety cos mi wizaz szwankowal,albo moj internet
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 14:26   #1098
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

A ja dzisiaj otrzymałam na priva tak niemiłą wiadomość, że aż się popłakałam. Nie mogę sobie teraz pozwolić na nerwy, dlatego nie będę nic pisała a tym bardziej wklejała zdjeć, aż troszkę mi przejdzie. Niestety niektórzy mają jad w sobie i czerpią przyjemność jak kogoś tym jadem zatrują
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:28   #1099
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Ja też nie jestem z wątku, ale Was mamusie podczytuję jeszcze od czasów Waszego wątku na poczekalni. Jolineczko nie martw się, jesteście z Alunią śliczne... uwielbiam tutaj wchodzić i oglądać zdjęcia, od razu mi łatwiej oczekiwać na moją córcię Cudowne macie kruszynki!!!
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:34   #1100
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Jolu co sie stalo? Co to za wiadomosc? I kto jest takim chamem? Szlag by go... a jak. Jak już komuś coś nie pasowało to mógl zamknąć mo... i przemilczeć. Wrrr
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 00:43   #1101
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Cześć Dziewczyny!
Podczytuję Was czasem i chciałabym wesprzeć teraz Jolę

Jolu, miałaś rację z tą odmianą i niestety przykre to jest, że zamiast przyznać Ci rację, dziewczyna tak Ci opryskliwie odpowiedziała. Ale nie martw się, ona pokazała brak klasy i sporą niewiedzę a Ty wyszłaś z tej sytuacji zwycięsko. Mnie też razi to, że ludzie, wybierając imię dla dzieciątka, nie wiedzą nawet jak to imię odmieniać. Zachowałaś się w porządku i nie miej sobie nic do zarzucenia.

Powiem Ci, że gdybym dostała taką chamską wiadomość, opublikowałabym ją na forum. Choćby po to, aby pokazać prawdziwą twarz nadawcy. To nie Ty powinnaś się czuć źle w związku z tą sytuacją.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i słodkie dzieciątka.

Aaaaaa, Basiuuuu - stałaś się dla mnie prawdziwą inspiracją do zrzucania kilogramów Kibicuję!

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2008-04-16 o 11:47
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 07:30   #1102
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Cytat:
Napisane przez Gosia_Szymonek Pokaż wiadomość
Jolu, miałaś rację z tą odmianą i niestety przykre to jest, że zamiast przyznać Ci rację, dziewczyna tak Ci opryskliwie odpowiedziała. Ale nie martw się, ona pokazała brak klasy i sporą niewiedzę a Ty wyszłaś z tej sytuacji zwycięsko. Mnie też razi to, że ludzie, wybierając imię dla dzieciątka, nie wiedzą nawet jak to imię odmieniać. Zachowałaś się w porządku i nie miej sobie nic do zarzucenia.
!

popieram!

mnie tez razi totalny brak samokrytyki, współczuje temu dziecku bo nawet nie będzie wiedziało jak się jego imie odmienia. Ignorancja mamusi pod tym katem jest powalająca. Ja rozumiem dyslektyków i dyspozostałych ale jeśli ktoś spokojnie zwraca uwagę to należałoby sie zastanowic nad tym co sie napisało a nie wyskakiwac z pyskiem. Jak dla mnie żenada.

nie masz co się Jola stresowac natomiast jesli PM obraża Ciebie lub Twoje uczucia mozesz spokojnie zgłosic sprawe do moda lub admina

PS. teraz to mnie ciekawośc zżera coś tam dostała
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2008-04-16 o 09:09
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 08:24   #1103
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

dokładnie, mozna sprawe zgloscic do moderatora... ale pytanie mam, ja to w temacie nie jestem, nie mam zielonego pojecia co sie stalo, i kto cos napisal Joli i na jaki temat, cos o imieniu powiedziane,ale ja to chyba zagubiona jestem

a tak wogole dziewczyny,co tam u was? masakra jaka tutaj jest ciszaa
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 08:40   #1104
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Hej mamusie

Dawno tutaj nie zaglądałam ale to nie z po wodu Majuni bo ona jest bardzo grzeczna przesypia nocki w ciągu dnia tez śpi tak że zabrałam sie za siebie odchudzanie mi nawet idzie , zabralam sie za jazde na rowerku stacjonarnym jak beda jakies efekty dam znac

Jolu nie przjmuj sie ludzie są złośliwi wiem że nie można tak ot sobie nie zwucić uwagi na takiego człowieka ale postaraj sie nie denerwuj sie , masz sliczną córeczke i nie potrzebnie ona bedzie odczuwać twój gniew .

edit: no bym zapomniałam mam pytanko czy jak karmir piersią moge uzywać balsamów wyszczuplających z kofeiną ? czy to jakoś nie dostaje sie do organizmu bo kiedyś czytałam na wizaży cos takiego o pilingu kawowym że jakoś przedostaje sie

Platynowa wiem jaka radość budować własny domek my jesteśmy juz na etapie wykończeniówki tak że Maja będzie miała gdzie biegać

Dziewczyny mojej malutkiej wczoraj koło bródki wyskoczył pryszczyk wiecie czym to smarować ? a może wogole nie ruszać ?

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-04-16 o 15:39 Powód: post pod postem
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:04   #1105
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

ja malej sudocremem smarowalm jak jej cos takiego na twarzy wyskoczylo i ladnie sie goilo a co do stosowania balsamow wyszczuplajacych itd to tez gdzies kiedys czytalam,ze nie bardzo...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:14   #1106
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

bassienka pewna mama uniosła się honorem na lutówkach ale myslę, ze nie warto roztrząsac tematu
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:15   #1107
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Już wiem o co chodzi... Jola mi wytlumaczyla na mailu... ale dziękuje Kancia
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:30   #1108
ja22
Zadomowienie
 
Avatar ja22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 271
GG do ja22
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Witam

Jolu - nie wiem o co chodzi, ale ta dziewczyna napewno nie jest warta Twoich nerwów i łez. Jesteś wspaniałą kobietą, masz wspaniałą własną rodzinę i to jest najważniejsze. Wiem co czujesz, bo ja przerabiałam coś podobnego będąc w ciąży. Naszczęście moja sprawa zakończyła się pomyślnie. Dla nas na "Przełomowych maluszkach" wiele znaczysz i uwielbiamy podczytywać Twoje posty i oglądać Alusie na zdjęciach. Osoba która Cię skrzywdziła nie jest warta Twojego złego nastroju. Myślę że nie warto dla niej rezygnować z przyjemności rozmawiania z nami (tutaj mała skromność). Jeśli to Ci nic nie da i dalej masz zły humor to dawaj ją tutaj pokarzemy jej gdzie raki zimują i że nie wolno smucić naszej Joli.
__________________
[ori_bas]165431[/ori_bas]
ja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:40   #1109
gocha06_75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 151
GG do gocha06_75
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Aż się odezwę, chociaż na paszczę padam zmordowana okrutnie....
Jolu - co to za ******* mi tu piszesz? Przez jakąś ***** zamilkniesz? Aluśki nie pokażesz?

Basia - ty wredoto jedna , patrzę na Twoje postępy w odchudzaniu i zazdroszczę tak, że dwie muffiny już wtrząchnęłem . Niezdrowa ta Twoja dieta jak cholera, ale ja mam też niezdrowego faworyta w odchudzaniu - dietę cambridge. Nie raz mi tyłek uratowała. Teraz czekam na koniec karmienia (jakieś 9 miesięcy jeszcze, cha, cha) i znowu startuję.

Ściskam was mamusie wszystkie, ostatkiem sił, ale ściskam
__________________


Edytowane przez gocha06_75
Czas edycji: 2008-04-16 o 21:31 Powód: Treści obraźliwe trolla usunięto czem-prędzej buuuuu
gocha06_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 18:58   #1110
gocha06_75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 151
GG do gocha06_75
Dot.: Przełomowe maluszki 2007/2008

Joluś - mi tam bardziej jednak żal Kasimai (czy Kasimaji jak woli). Poczytałam wątek lutówek i napiszę jedno: wiem, że potrafisz, więc módl się za nią. Nic innego nie pomoże. A ty - podnieś się, otrzep piórka i do przodu
__________________


Edytowane przez gocha06_75
Czas edycji: 2008-04-16 o 21:32 Powód: Niesympatyczna się ocenzurowała
gocha06_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.