Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-24, 16:54   #3031
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Byłam w stacjo i ekspedientka odmówiła mi wydania szamponu przy zakupie balsamu do ust, bo cytuję: "balsam to nie kosmetyk. Chciałam kupić żel JdM kawa, ale powiedziała , że seria jest wycofana. W końcu wzięłam odżywkę do włosów. Chyba moja stacjonarka to najgorsza ze wszystkich. Już tyle razy mówiłam sobie, że tam nie wejdę, ale z pośpiechu mam zaniki pamięci.

Dociągałam w stacjo do II poziomu, żeby odebrać poczwórną paletkę.
Niestety w międzyczasie paletki zostały wycofane. Pyłki również.
Mam coraz mniej motywacji, żeby w ogóle zbierać pieczątki w stacjonarce.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2017-03-24 o 17:04
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 20:05   #3032
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Natalica1809 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam takie 2 pytania

1. Który tusz (z prezentów) jest najlepszy dla cienkich, krótkich rzęs?

2. Zamawiałam kiedyś Pojedyncze cienie do powiek Nasycone kolory / Herbaciany róż i baaardzo mi odpowiadały...Niestety teraz gdy weszły w nowych opakowaniach nie mogę dobrać odpowiedniego odcienia. Zaryzykowałam i zamówiłam raz ten nowy w odcieniu nr 12 - nie wiedziałam że aż tak się "świecą".
Są wśród nich typowo jasne i matowe? A może z jakiejś innej firmy ? Żeby tylko przypominały "mój herbaciany róż"
http://www.glamshine.de/2016/10/yves...n-couleur.html

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Byłam w stacjo i ekspedientka odmówiła mi wydania szamponu przy zakupie balsamu do ust, bo cytuję: "balsam to nie kosmetyk. Chciałam kupić żel JdM kawa, ale powiedziała , że seria jest wycofana. W końcu wzięłam odżywkę do włosów. Chyba moja stacjonarka to najgorsza ze wszystkich. Już tyle razy mówiłam sobie, że tam nie wejdę, ale z pośpiechu mam zaniki pamięci.

Dociągałam w stacjo do II poziomu, żeby odebrać poczwórną paletkę.
Niestety w międzyczasie paletki zostały wycofane. Pyłki również.
Mam coraz mniej motywacji, żeby w ogóle zbierać pieczątki w stacjonarce.
ja za taki tekst z miejsca kazałabym jej zadzwonić do BOKu i niech uzasadniają, na jakiej podstawie konsultantka tak twierdzi
zresztą, trzeba się też posiłkować przypisami na ulotce, jest tam napisane, do zakupu czego nieprzysługuje prezent (o ile pamiętam to pastylki i akcesoria); tekst o balsamie to jakaś bzdura
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 20:19   #3033
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Może z tym "balsam to nie kosmetyk" miała na myśli balsam kapucyński
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 22:08   #3034
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

@cosmetix: Bardzo nieładnie zostałaś potraktowana w stacjonarce Balsam do ust to kosmetyk - drobny, ale jak najbardziej kosmetyk.
Niestety w moim mieście też są sklepy YR, w których moja noga nigdy więcej nie postanie, bo czuję się tam co najmniej niekomfortowo.

Dziewczyny, nie wiem, jak Was, ale mnie najbardziej denerwuje namawianie przez obsługę stacjonarek YR do "dobijania" do okrągłej kwoty - przykładowo: zakupy wychodzą Wam w granicach 32-33 zł i jesteście namawiane, kilka razy (!), na dodatkowy produkt, żeby wyszło 40 zł, albo znacznie więcej. Strasznie tego nie lubię Dlatego wolę zakupy online i odwiedzam tylko wybrane stacjo, gdzie jest normalnie
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 22:12   #3035
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
@cosmetix: Bardzo nieładnie zostałaś potraktowana w stacjonarce Balsam do ust to kosmetyk - drobny, ale jak najbardziej kosmetyk.
Niestety w moim mieście też są sklepy YR, w których moja noga nigdy więcej nie postanie, bo czuję się tam co najmniej niekomfortowo.

Dziewczyny, nie wiem, jak Was, ale mnie najbardziej denerwuje namawianie przez obsługę stacjonarek YR do "dobijania" do okrągłej kwoty - przykładowo: zakupy wychodzą Wam w granicach 32-33 zł i jesteście namawiane, kilka razy (!), na dodatkowy produkt, żeby wyszło 40 zł, albo znacznie więcej. Strasznie tego nie lubię Dlatego wolę zakupy online i odwiedzam tylko wybrane stacjo, gdzie jest normalnie
Coś w tym musi być, bo u mnie w jednym YR w mieście jest przemiła obsługa, a w innym nie mam ochoty przekroczyć progu. Zlowrogo się gapią i tez mnie raz oszukali, że mail to powielenie ulotki papierowej, a później okazało się, że można skorzystać z obydwu. Także nie zdziwiłbym się jeżeli byłyby złe o to, że przychodzimy odebrać prezenty za samą wizytę dlatego, że kiedy one nie wyczerpia zapasu- zapas trafi w ich ręce..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 06:40   #3036
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
@cosmetix: Bardzo nieładnie zostałaś potraktowana w stacjonarce Balsam do ust to kosmetyk - drobny, ale jak najbardziej kosmetyk.
Niestety w moim mieście też są sklepy YR, w których moja noga nigdy więcej nie postanie, bo czuję się tam co najmniej niekomfortowo.

Dziewczyny, nie wiem, jak Was, ale mnie najbardziej denerwuje namawianie przez obsługę stacjonarek YR do "dobijania" do okrągłej kwoty - przykładowo: zakupy wychodzą Wam w granicach 32-33 zł i jesteście namawiane, kilka razy (!), na dodatkowy produkt, żeby wyszło 40 zł, albo znacznie więcej. Strasznie tego nie lubię Dlatego wolę zakupy online i odwiedzam tylko wybrane stacjo, gdzie jest normalnie
Mnie też to namawianie denerwuje. Do okrągłej kwoty chcą dobijać za każdym razem.
Z poprzednią ulotką kupiłam dużą płukankę malinową. Miałam mieć 2 pieczątki. Wyciągam portfel i słyszę: dzisiaj pieczątki są podwójne, więc co robimy? Dobijamy?
Zdębiałam, bo po podwojeniu brakowało mi jeszcze chyba 8 pieczątek. Mówię jasno, że nie. Wtedy ona wylicza mi wszystkie promocje i niezwykłe właściwości kosmetyków w tych promocjach. Ja powtarzam nadal, że wszystko mam. Już chcę płacić i znowu słyszę, czy jak już biorę płukankę to i szamponów bym nie wzięła...bo naprawdę mało mi brakuje do końca poziomu...
Nie dałam się. Więcej już tam nie pójdę.

Edytowane przez Moviolka
Czas edycji: 2017-03-25 o 06:42
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 08:31   #3037
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja czasem spotykam się z taką sytuacją: idę zrealizować ulotkę, biorę upatrzony produkt i idę płacić. Wtedy konsultantka informuje mnie, że niestety nie może naliczyć zniżki na ten produkt, bo posiada on ZP i może wezmę coś jeszcze bo STRACĘ ZNIŻKĘ z ulotki np. -40%. Zawsze mnie to śmieszy, bo one starają się przedstawić te zniżki klientowi, jakby to było coś niezwykle rzadkiego i cennego, jak jakiś kwiat paproci, że jak nie wykorzystam, to będę żałować, bo nast. nie wiadomo kiedy będzie
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-25, 08:33   #3038
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

sklepy yves rocher są w większości (chyba) franczyzowe, więc stąd może wynikać wiele rozbieżności w interpretacji promocji itd
poza tym słyszałam historie od osoby pracującej w jednym ze sklepów, że obowiązują ich liczniki wejść oraz rozliczane są z kwot poszczególnych paragonów, więc muszą bardzo dbać o to aby sprzedaż na jednym rachunku była jak najwyższa - stąd pewnie takie natarczywe zachowanie
mimi0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 09:20   #3039
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ja czasem spotykam się z taką sytuacją: idę zrealizować ulotkę, biorę upatrzony produkt i idę płacić. Wtedy konsultantka informuje mnie, że niestety nie może naliczyć zniżki na ten produkt, bo posiada on ZP i może wezmę coś jeszcze bo STRACĘ ZNIŻKĘ z ulotki np. -40%. Zawsze mnie to śmieszy, bo one starają się przedstawić te zniżki klientowi, jakby to było coś niezwykle rzadkiego i cennego, jak jakiś kwiat paproci, że jak nie wykorzystam, to będę żałować, bo nast. nie wiadomo kiedy będzie
Ja tak mam za każdym razem.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 09:21   #3040
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ja czasem spotykam się z taką sytuacją: idę zrealizować ulotkę, biorę upatrzony produkt i idę płacić. Wtedy konsultantka informuje mnie, że niestety nie może naliczyć zniżki na ten produkt, bo posiada on ZP i może wezmę coś jeszcze bo STRACĘ ZNIŻKĘ z ulotki np. -40%. Zawsze mnie to śmieszy, bo one starają się przedstawić te zniżki klientowi, jakby to było coś niezwykle rzadkiego i cennego, jak jakiś kwiat paproci, że jak nie wykorzystam, to będę żałować, bo nast. nie wiadomo kiedy będzie
Też mnie zawsze to śmieszy
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 09:25   #3041
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez mimi0 Pokaż wiadomość
sklepy yves rocher są w większości (chyba) franczyzowe, więc stąd może wynikać wiele rozbieżności w interpretacji promocji itd
poza tym słyszałam historie od osoby pracującej w jednym ze sklepów, że obowiązują ich liczniki wejść oraz rozliczane są z kwot poszczególnych paragonów, więc muszą bardzo dbać o to aby sprzedaż na jednym rachunku była jak najwyższa - stąd pewnie takie natarczywe zachowanie
A to widzę, że dobrze robię, że kupuję tylko przez internet.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-25, 09:36   #3042
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A to widzę, że dobrze robię, że kupuję tylko przez internet.
Też nie lubię stacjonarnego w moim mieście. Świetnie że w marcu zrobiłam 3 zamówienia, bo teraz gratisy nieinteresujące mnie no i mam podkład, kupiony w ciemno, ale taki jakiego potrzebowałam
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 09:37   #3043
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja mam dwie sprawdzone stacjonarki, w których lubię robić zakupy, nie ryzykuję w innych

Przychodzę do Was z takim pytaniem - czy zdarzyło się, żeby w waszych perfumach YR wytrącał się osad? Wyjęłam dziś z szafki Voile d'ambre a tu niespodzianka, w płynie pływają jakieś farfocle. Zapach jest w porządku, przynajmniej na razie.. Wszystkie moje perfumy przechowuję w kartonikach, w szufladzie, temperatura pokojowa, zero wilgoci. Od razu zlustrowałam pozostałe flaszki YR ale tylko w VdA jest ten osad. Flaszka kupiona w grudniu zeszłego roku..
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 09:43   #3044
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Mnie też to namawianie denerwuje. Do okrągłej kwoty chcą dobijać za każdym razem.
Z poprzednią ulotką kupiłam dużą płukankę malinową. Miałam mieć 2 pieczątki. Wyciągam portfel i słyszę: dzisiaj pieczątki są podwójne, więc co robimy? Dobijamy?
Zdębiałam, bo po podwojeniu brakowało mi jeszcze chyba 8 pieczątek. Mówię jasno, że nie. Wtedy ona wylicza mi wszystkie promocje i niezwykłe właściwości kosmetyków w tych promocjach. Ja powtarzam nadal, że wszystko mam. Już chcę płacić i znowu słyszę, czy jak już biorę płukankę to i szamponów bym nie wzięła...bo naprawdę mało mi brakuje do końca poziomu...
Nie dałam się. Więcej już tam nie pójdę.

Ja zazwyczaj robię w stacjonarkach małe zakupy, do kwot właśnie około 30-40 złotych. Robię najczęściej w jednym konkretnym sklepie, ale o tym za chwilę. Panie przeważnie nigdy nie pytają się czy dobijam do dziesiątek, polecają jedynie produkty w promocji (taki pewnie odgórny nakaz), ale zazwyczaj nic mnie nie interesuje, także dziękuję i na tym się kończy.

Najlepszy sklep to YR w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. No, super. Nienatarczywe, uprzejme i pogodne Panie, które nie skaczą jak wesz na grzebieniu, gdy klient wejdzie, ale nie ma też atmosfery "WTF po co ten ktoś tu w ogóle przyszedł". Jest normalnie i spokojnie. A przy kasie miód malina Da się pogadać, popytać jak czegoś nie wie, bo Panie są bardzo zorientowane. Czasem robiłem też zakupy w innych YR, tzn. w Gdańsku, Bydgoszczy (Rondo) i też było spoko, nie pamiętam, żeby coś mi się nie podobało. Może mam szczęście do Pań konsultantek po prostu
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 09:51   #3045
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja mam dwie sprawdzone stacjonarki, w których lubię robić zakupy, nie ryzykuję w innych

Przychodzę do Was z takim pytaniem - czy zdarzyło się, żeby w waszych perfumach YR wytrącał się osad? Wyjęłam dziś z szafki Voile d'ambre a tu niespodzianka, w płynie pływają jakieś farfocle. Zapach jest w porządku, przynajmniej na razie.. Wszystkie moje perfumy przechowuję w kartonikach, w szufladzie, temperatura pokojowa, zero wilgoci. Od razu zlustrowałam pozostałe flaszki YR ale tylko w VdA jest ten osad. Flaszka kupiona w grudniu zeszłego roku..
Tak, to znaczy właściwie ja dostałam perfumy już z farfoclami W trzech flakonach Brzoskwiniowej wody pływały białe paprochy - o ile w pierwszym było tylko kilka, to w drugim był "delikatny śnieżek" a w trzecim była "zamieć śnieżna"
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 09:56   #3046
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Bo ja jeszcze jedną flaszkę mam, a mama ostatnio ma fixację na wszelkie wersje Opium i Black Opium. Jedno jest pewne, że będę szukać tych wód jeszcze Tylko, że czasem to mnie boli, że ludzie (nie mówię że Ty) na siłę chcą zarobić na wycofanych zapachach, zamiast cieszyć się, że poszły w dobre ręce A widziałam już takich co sobie życzyli za te zapachy po 200 zeta (a ostateczna wyprzedaż tych wód w e-sklepie to 39 zeta, cena pełna 79) Gdzie za tyle można już kupić tester górnopółkowca lub nawet 2. Nie mówię, by coś tam dla siebie nie ugrać też, skoro zapach wycofany, ale trzeba też zdrowy rozsądek mieć i uzależnić cenę nie tylko od popytu, ale też choćby od tego ile się te zapachy utrzymują na skórze Zresztą, ja odkryłam dopiero 2 zapachy, które na mnie [gdybym się nie myła] siedziałyby i bym je odczuwała z kilka dni - mianowicie Słonik Kenzo i Lolita Lempicka Elle L'aime.
Idealnie to ujęłaś
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 10:31   #3047
CrispyCookie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 211
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja mam dwie sprawdzone stacjonarki, w których lubię robić zakupy, nie ryzykuję w innych

Przychodzę do Was z takim pytaniem - czy zdarzyło się, żeby w waszych perfumach YR wytrącał się osad? Wyjęłam dziś z szafki Voile d'ambre a tu niespodzianka, w płynie pływają jakieś farfocle. Zapach jest w porządku, przynajmniej na razie.. Wszystkie moje perfumy przechowuję w kartonikach, w szufladzie, temperatura pokojowa, zero wilgoci. Od razu zlustrowałam pozostałe flaszki YR ale tylko w VdA jest ten osad. Flaszka kupiona w grudniu zeszłego roku..
W moich Rose Absolue też jest taki osad, ale wydaje mi się, że to po prostu kwestia naturalnych składników, które czasem się wytrącają. Absolutnie nie zmienia to właściwości czyli zapachu perfum, RA pachną nadal tak samo jak kiedyś.
CrispyCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 10:40   #3048
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Tak, to znaczy właściwie ja dostałam perfumy już z farfoclami W trzech flakonach Brzoskwiniowej wody pływały białe paprochy - o ile w pierwszym było tylko kilka, to w drugim był "delikatny śnieżek" a w trzecim była "zamieć śnieżna"
Cytat:
Napisane przez CrispyCookie Pokaż wiadomość
W moich Rose Absolue też jest taki osad, ale wydaje mi się, że to po prostu kwestia naturalnych składników, które czasem się wytrącają. Absolutnie nie zmienia to właściwości czyli zapachu perfum, RA pachną nadal tak samo jak kiedyś.
Dzięki za odzew
Dobrze, że zapach zostaje bez zmian, chociaż wygląda to średnio
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 12:15   #3049
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dzisiaj zauważyłam w sklepie ogarniętą konsultantkę i weszłam zamówić jedną rzecz i dopytać o kilka rzeczy.

Nowego żelu JdM na razie (kwiecień-maj) nie będzie, coś się tamtej konsultantce pomyliło.

Żele JdM zostają w tych kremowych formułach - kawy firma nie ruszy, więc nie rozumiem, dlaczego cosmetix usłyszała przy zakupach coś takiego.

Wszystkie pomadki kolorowe zmieniają opakowania i formuły. Pani pokazała mi całą reklamówkę testerów, ale nie miałam czasu przeglądać i poprosiłam, aby znalazła mi stary odcień mojej (małe szanse, bo to zeszłoroczny limitka).

Do sprzedaży weszły nowe pędzle (takie beżowe, jak na mailingu), poprzednie były czarne.

Mają się pojawić nowe produkty do włosów - krem na noc z serii z jojobą, odżywka nadająca objętość z serii z malwą i możliwe, że coś jeszcze.

Przy kasie kremy Hydra Vegetal i Ampułki odmładzające za 22,90 i maseczka z Hydra Vegetal za 20,90.

Ta maseczka dla mnie (na szczęście mam miniaturkę, kiedyś w stacjonarce dostałam) to porażka - w ogóle nie nawilża, nie wchłania się, nie robi kompletnie nic poza tym, że strasznie się klei.

I jak Wasze wrażenia o ampułkach po serii kremowych zamówień? Tylko mi one tak odpowiadają, czy znalazły sobie nowych fanów?
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-25, 13:14   #3050
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Przetestowałam Kwiat Wiśni i faktycznie, na skórze trzymał się jakieś 2,5 godziny. Co ciekawe, spryskałam domową bluzkę i na niej trzyma się już blisko dobę, a w zapachu można wyczuć lekko migdałową nutę.
Szkoda, że zapach nie zachowuje się tak na skórze.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 13:22   #3051
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Przetestowałam Kwiat Wiśni i faktycznie, na skórze trzymał się jakieś 2,5 godziny. Co ciekawe, spryskałam domową bluzkę i na niej trzyma się już blisko dobę, a w zapachu można wyczuć lekko migdałową nutę.
Szkoda, że zapach nie zachowuje się tak na skórze.
Mam Neroli, Tendre Jasmin i Moment de bonheur i identyczne spostrzeżenia.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 14:43   #3052
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[QUOTE=athm;72232261I jak Wasze wrażenia o ampułkach po serii kremowych zamówień? Tylko mi one tak odpowiadają, czy znalazły sobie nowych fanów? [/QUOTE]

Ampułki dla mnie super Właśnie kupiłam kolejne opakowanie
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 14:46   #3053
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Żele JdM zostają w tych kremowych formułach - kawy firma nie ruszy, więc nie rozumiem, dlaczego cosmetix usłyszała przy zakupach coś takiego.
Ja też to usłyszałam z ZT w Wawie Że w ogóle seria JdM będzie wycofana na amen, ale że te najbardziej popularne zapachy przejdą w nieco innej formule do serii PN

Natomiast moje spostrzeżenie jest takie, że mało która ekspedientka YR potrafi powiedzieć cokolwiek o sprzedawanych w sklepie kosmetykach, o składach, o czymkolwiek Po prostu się tym nie interesują. Tak samo jak wieściami o tym co się dzieje z produktami firmy. A to tylko by im na dobre wyszło, bo zafiksowany na punkcie produktu klient (sporo osób jednak nie wie o tym, że w e-sklepie się bardziej opłaca kupować) przy info, że zaraz zabraknie ulubionego produktu, kupi więcej
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 15:54   #3054
agtx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 230
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

U mnie w Białymstoku są aż 3 stacjonarki, byłam już w każdej i tylko 2 razy napatoczyłam się na nachalne ekspedientki. Ale to było dawno temu, więcej ich nie widziałam.
agtx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 17:11   #3055
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Przychodzę do Was z takim pytaniem - czy zdarzyło się, żeby w waszych perfumach YR wytrącał się osad? Wyjęłam dziś z szafki Voile d'ambre a tu niespodzianka, w płynie pływają jakieś farfocle. Zapach jest w porządku, przynajmniej na razie.. Wszystkie moje perfumy przechowuję w kartonikach, w szufladzie, temperatura pokojowa, zero wilgoci. Od razu zlustrowałam pozostałe flaszki YR ale tylko w VdA jest ten osad. Flaszka kupiona w grudniu zeszłego roku..
Tak. Za czasów, kiedy produkowali jeszcze kokona, dopatrzyłam się w moim kamyku kilku sporych farfocli. Reklamowałam, uznali.
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.

Edytowane przez czerwieclipiec
Czas edycji: 2017-03-25 o 17:14
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 17:30   #3056
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez agtx Pokaż wiadomość
U mnie w Białymstoku są aż 3 stacjonarki, byłam już w każdej i tylko 2 razy napatoczyłam się na nachalne ekspedientki. Ale to było dawno temu, więcej ich nie widziałam.
Fajnie brzmi wyboldowane, jak się pomyśli że w Wawie i okolicach jest ich 18
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 19:07   #3057
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja też to usłyszałam z ZT w Wawie Że w ogóle seria JdM będzie wycofana na amen, ale że te najbardziej popularne zapachy przejdą w nieco innej formule do serii PN

Natomiast moje spostrzeżenie jest takie, że mało która ekspedientka YR potrafi powiedzieć cokolwiek o sprzedawanych w sklepie kosmetykach, o składach, o czymkolwiek Po prostu się tym nie interesują. Tak samo jak wieściami o tym co się dzieje z produktami firmy. A to tylko by im na dobre wyszło, bo zafiksowany na punkcie produktu klient (sporo osób jednak nie wie o tym, że w e-sklepie się bardziej opłaca kupować) przy info, że zaraz zabraknie ulubionego produktu, kupi więcej
Też odnoszę wrażenie, że w niektórych salonach ekspedientki, nie dość że nie znają oferty swojego sklepu, to w ogóle się nie interesują tym, co sprzedają. Potrzebowałam kremu do rąk. Ze starej wersji kremu arnikowego byłam zadowolona, wiem też że była zmiana, niestety nie tylko opakowania, ale czytałam tu na wątku, że zmienili również skład kremu, a nawet jego zapach. I postanowiłam sprawdzić, co powiedzą konsultantki "nieświadomej" klientce Zapytałam, czy ten krem to zupełna nowość, czy tylko zmiana opakowania, a sam krem jest taki jak stary, bo ze starego jestem bardzo zadowolona. I co na to konsultantka? Ależ tak, to ten sam krem! Tylko zmiana opakowania! Krem pozostał taki sam! A że miałam stary w torebce to sobie porównałam... I skład nowego jest zupełnie inny, uboższy. Konsystencja bardziej wodnista. Zapach inny... No żeby tak kłamać klientowi w żywe oczy Czego się to nie powie, żeby tylko produkt wcisnąć

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2017-03-25 o 19:08
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 21:10   #3058
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Jestem za tym, aby konsultantki zarabiały na tyle dużo, aby uznać pracę za wartą zachodu, a nie chwilową, bo nie ma nic innego na rynku. Wtedy naprawdę musiałyby się starać, a tak to serio się mówi często do ściany....
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 22:13   #3059
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Ja czasem spotykam się z taką sytuacją: idę zrealizować ulotkę, biorę upatrzony produkt i idę płacić. Wtedy konsultantka informuje mnie, że niestety nie może naliczyć zniżki na ten produkt, bo posiada on ZP i może wezmę coś jeszcze bo STRACĘ ZNIŻKĘ z ulotki np. -40%. Zawsze mnie to śmieszy, bo one starają się przedstawić te zniżki klientowi, jakby to było coś niezwykle rzadkiego i cennego, jak jakiś kwiat paproci, że jak nie wykorzystam, to będę żałować, bo nast. nie wiadomo kiedy będzie
hahaha klasyk, powtórzenie trzy razy pod rząd że ona mi tą ulotkę zabiera i czy na pewno nie chce nic kupić. ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-25, 22:48   #3060
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Athm-ampułki są super, bardzo dziękuję za reklamę, gdyby nie Twoja opinia pewnie bym się nie skusiła : ) są małe ale bardzo wydajne, jedna starcza na kilka użyć. Po użyciu skóra miękka i deikatna, promienieje, wciąż mam ochotę miziać się po twarzy. Maseczka Cure Solutions, serum Omega 369 i te ampułki, to moje hity do twarzy. Mam nadzieję, że ich szybko nie wycofają
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.