Panny Młode - Kielce cz. I - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 17:31   #3091
karusia070707
Raczkowanie
 
Avatar karusia070707
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam takie pytanko do Was: Ile płacicie za ślub, tj. kosciół, organista, zapowiedzi itp. i w jakim kościele!Bo widzicie mnie troche zszokowała cena w moim kościele(nie w Kielcach), ksiądz sobie zyczy 600zł, do tego kościelny 150zł za to że zapali świeczki w kościele i przywiążę wstążki na klęcznikach:/ 150 organista i nie wiem ile zapowiedzi ale ponoc razem wychodzi 1000zł

Ja mam slub w katedrze i tam chca za msze 600 zl, nie wiem ile sie placi dla organisty i dla koscielnego (szczerze mowiac to nie wiem bardzo za co mam placic koscielnemu). Ja za zapowiedzi nie place. Ale wydaje mi sie ze tak kolo 1000 zl wyniesie wszystko.
__________________
Our wedding is 21.06.2008

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080621040213.png
karusia070707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 17:40   #3092
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez balaloum Pokaż wiadomość
mika_am- ja mam nadzieje że się zmieszcze w 1000zł ślub 500zł, organista 150zł, protokół 100zł +20zł na kościół u mojego TŻ 50zł na zapowiedzi( nie mielismy drobnych ), później chyba jak będziemy odbierać kartkę od księdza że zostały wygłoszone zapowiedzi płaci się POŁOWE Ślubu czyli 250zł (jego nie doczekanie!!!) + metryki chrztu - co łąska. i to wszystko za godzinę mszy!!!!
o kurcze ja nie wziełam pod uwagę papierkowych spraw!ale podobno gdy się bierze w innej parafii ślub to się płaci 200zł!ten cennik to tegoroczny a ja biorę ślub w przyszłym roku, więc do tej pory pewnie zdrożeją-masakra!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 17:45   #3093
balaloum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 83
Dot.: Kielce

płaci się tyle pieniędzy za godzinę mszy... no ale do ślubu w białej sukni idzie się tylko raz w życiu
balaloum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 17:50   #3094
EAJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce

Witam sporo sie naczytalem na temat rzekomego full hd w Kielcach.
Jedna z firm oglasza sie ze jako jedyna posiada wlasnie takowa kamere .Prawda posiada ,tylko ze owa kamera posiada ramke full hd i wciskanie kitu wszystkim naiwnym nie wiem czemu ma sluzyc.
Po drugie ,nagrywa kamera niby full hd a obrabia w hdv na karcie matrox rtx 2,ktora to nie ma mozliwosci obrobki materialu 1920x1080 i lecz 1440x1080/HDV/ co wy na to, a kaza placic za niby full hd.
Co do profesjonalizmu firmy,przemilcze kwestie,samouki,nie majacy zadnego przygotowania zawodowego,a maja sie za profesjonalistow.Zwroccie uwage na sposob operowania kamera,kompozycje kadrow i myslenie/a raczej nie myslenie/ na planie filmowym.
Katasstrofa
Nabijaja was w butelke,wciskaja kit a wy wierzycie
Ludziska oprzytomniejcie
EAJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 17:50   #3095
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Kielce

dlatego tyle kasy sobie żądają! w przeciwnym razie ślub kosztowałby grosze
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:06   #3096
mokapodi
Raczkowanie
 
Avatar mokapodi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 53
Dot.: Kielce

Celia jest na ul. J. N. Jeziorańskiego 67 (naprzeciwko Reala)... wg. ich hasła reklamowego stawiają na jakość i profesjonalizm /koń by się usmiał/
joasiatko i co ty bido teraz zrobisz
P.S.Trzymam kciuki, zeby było ok!
mokapodi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 18:42   #3097
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam takie pytanko do Was: Ile płacicie za ślub, tj. kosciół, organista, zapowiedzi itp. i w jakim kościele!Bo widzicie mnie troche zszokowała cena w moim kościele(nie w Kielcach), ksiądz sobie zyczy 600zł, do tego kościelny 150zł za to że zapali świeczki w kościele i przywiążę wstążki na klęcznikach:/ 150 organista i nie wiem ile zapowiedzi ale ponoc razem wychodzi 1000zł
u nas (parafia św.Józefa Robotnika) - ksiądz wziął 100 zł za zapowiedzi, a za ślub płaci się 400 zł ( w tym jest dekorowanie Kościoła przez zakonnice) plus dodatkowo trzeba zapłacić organiście (ale ile to nie wiem ).

TŻ w swojej parafii zapłacił 50 zł za zapowiedzi

joasiatko - trzymam kciuki! mam nadzieje, ze salon Cie nie oleje i dostaniesz piekna suknie!
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 19:47   #3098
mimezis
Raczkowanie
 
Avatar mimezis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 174
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez karusia070707 Pokaż wiadomość
Ja mam slub w katedrze i tam chca za msze 600 zl, nie wiem ile sie placi dla organisty i dla koscielnego (szczerze mowiac to nie wiem bardzo za co mam placic koscielnemu). Ja za zapowiedzi nie place. Ale wydaje mi sie ze tak kolo 1000 zl wyniesie wszystko.
Karusia w katedrze za 600zl masz wszystko!slub, kwiaty, ksiedza i organiste - ksiadz sam ich rozlicza. Dodatkowo sa na pewno zapowiedzi w parafiach,, ja bede robic licencje na slub i spisywac protokol w mojej parafi (oboje jestesmy spoza Kielc) to jeszcze za to wybulimy..

Jasiatko: tak mi przykro.. rozumiem Twoj gniew, sama bylabym wsciekla. Na odgrywanie sie na nich bedziesz miec czas po slubie, teraz postaraj sie ciutke ochlanac i pomyslec co mozna jeszcze zrobic, bo najwazniejsze zebys sie sobie podobala w sukni, zebys byla szczesliwa i zadowolona. Krzyk teraz tylko pogorszy sprawe, daj tym paniom do zrozumienia, ze nie jestes zadowolona i czego od nich oczekujesz, ale postaraj sie na spokojnie, bo wredne baby moga tylko Ci zaszkodzic, a dobrze wiedza, ze nawet jak z nich zrezygnujesz, to nikt w tyle czasu nie uszyje Ci sukienki. Mam 2 propozycje: sprobowac dojsc z nimi do porozumienia lub zerwac umowe z powodu niezgodnosci artykulu z zamawianym i przejsc sie po komisach i moze cos wypozyczyc, z czego bedziesz zadowolona. Jest malutko czasu, ale termin masz spoko, nieoblegiwany, powiesz ze pilne i moze cos wykombinujesz. Najwazniejsze bys byla zadowolona, na zlosc i zemste bedziesz miala czas potem. Powodzenia. trzym kciuki i badz dobrej mysli.
__________________
Nasz ślub odbył się 21.06.2008!
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008062100700730.png

Nasza dzidzia
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev299pr___.png
mimezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:01   #3099
ewusiula
Przyczajenie
 
Avatar ewusiula
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 26
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez EAJ Pokaż wiadomość
Witam sporo sie naczytalem na temat rzekomego full hd w Kielcach.
Jedna z firm oglasza sie ze jako jedyna posiada wlasnie takowa kamere .Prawda posiada ,tylko ze owa kamera posiada ramke full hd i wciskanie kitu wszystkim naiwnym nie wiem czemu ma sluzyc.
Po drugie ,nagrywa kamera niby full hd a obrabia w hdv na karcie matrox rtx 2,ktora to nie ma mozliwosci obrobki materialu 1920x1080 i lecz 1440x1080/HDV/ co wy na to, a kaza placic za niby full hd.
Co do profesjonalizmu firmy,przemilcze kwestie,samouki,nie majacy zadnego przygotowania zawodowego,a maja sie za profesjonalistow.Zwroccie uwage na sposob operowania kamera,kompozycje kadrow i myslenie/a raczej nie myslenie/ na planie filmowym.
Katasstrofa
Nabijaja was w butelke,wciskaja kit a wy wierzycie
Ludziska oprzytomniejcie
a Ty jaką firmę reprezentujesz??
już nie moge sie doczekać jutrzejszej riposty z media-vision bo chyba do tej firmy masz "ale"
ewusiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:02   #3100
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Gosh to raczej taka niższa półka, ja bym na ślub nie zaryzykowała makijażu czymś innym niż diorem, lancome czy givenchy(generalnie najwyższa półka), ale mam dość tłustą skórę, na której trudno zrobić trwały makijaż.
To mnie zasmuciłaś, bo tam gdzie biorę ślub nie ma nikogo kto by uzywał jakichś innych kosmetyków. Echhhh
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:08   #3101
asiulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 208
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam takie pytanko do Was: Ile płacicie za ślub, tj. kosciół, organista, zapowiedzi itp. i w jakim kościele!Bo widzicie mnie troche zszokowała cena w moim kościele(nie w Kielcach), ksiądz sobie zyczy 600zł, do tego kościelny 150zł za to że zapali świeczki w kościele i przywiążę wstążki na klęcznikach:/ 150 organista i nie wiem ile zapowiedzi ale ponoc razem wychodzi 1000zł
my za slub,organiste, kwiaty,protokol placimy 600zl. TZ za zapoiedzi i papierki u siebie nic nie placil a ja za swoje papierki 10 zl a za zapowiedzi nic. mysle ze to nie duzo. w koncu za swiatlo i prad w naszym wypadku tez kwiaty kosciol placi w koncu nikt w urzedach i innych przedsiebiorstwach nie traktuje ich ulgowo.
asiulka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 21:13   #3102
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Kielce

A ja myślałam że EAJ móiw o Ella Video.

Jesli chodzi o opłaty ślubne to, my jesteśmy z jednej parafii (mieszkamy w Warszawie), ślub bierzemy niedaleko Kielc w mojej dawnej parafii.
Za zapowiedzi w warszawie 100zł. spisanie protokołu, licencja 200zł (Warszawa),
za sam ślub zobaczymy później.
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 21:29   #3103
Kocurski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez joasiatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam dziś na ostatniej przymiarce w Celii - jeśli któraś z Was chce jeszcze tam zamawiać suknię - ODRADZAM!!!! Jestem niezadowolona i załamana - a ślub za 5 dni!!!!!!! Celia to nie salon sukien ślubnych tylko lumpeks!!!! Na 1wszej przymiarce przymierzyłam szarą i pomiętą suknię (a dół mam cały z tiulu), panie zapewniały ze na ostatniej przymiarce będzie po praniu i prasowaniu. Kazały mi jeszcze biały biustonosz dokupić aby wszyć pod gorset - kupiłam i na drugi dzień zawiozłam. Po 2 tygodniach przyjeżdżam na ostatnią przymiarkę i suknia została tylko skrócona - biustonosz NIE wszyty, suknia NIE uprana i NIE wyprasowana - wyglądała na mnie jak szmata!!!!!!!!!! a sprzedawczynie zapewniały mnie że wypracowana - normalnie załamać się można - nawet mój tata swoim nie doświadczonym okiem stwierdził, że to nie suknia ślubna - tylko szmata. Z właścicielką rozmawiałam telefonicznie, to jeszcze bezczelna powiedziała mi, ze mogłam takiej sukni nie zamawiać!!!

Nie wybaczę im tego - zrobię antyreklamę w całym internecie!!! To jest mój wymarzony dzień i żaden "salon" nie będzie mnie tu oszukiwał!
Joasiątko, bardzo Ci współczuję. Ja byłam ostatnio w Celii i wyszłam załamana. Słyszałam o salonach w Krakowie, gdzie babeczki biegają wokół potencjalnych ich klientek, a w Celii wszystko mają gdzieś. Ja zwróciłam szefowej uwagę, to zachowywała się jak wariatka. Wciska straszne głupoty i jest niesamowicie wredna. Sama prosi się o antyreklamę.
Kocurski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:16   #3104
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez joasiatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam dziś na ostatniej przymiarce w Celii - jeśli któraś z Was chce jeszcze tam zamawiać suknię - ODRADZAM!!!! Jestem niezadowolona i załamana - a ślub za 5 dni!!!!!!! Celia to nie salon sukien ślubnych tylko lumpeks!!!! Na 1wszej przymiarce przymierzyłam szarą i pomiętą suknię (a dół mam cały z tiulu), panie zapewniały ze na ostatniej przymiarce będzie po praniu i prasowaniu. Kazały mi jeszcze biały biustonosz dokupić aby wszyć pod gorset - kupiłam i na drugi dzień zawiozłam. Po 2 tygodniach przyjeżdżam na ostatnią przymiarkę i suknia została tylko skrócona - biustonosz NIE wszyty, suknia NIE uprana i NIE wyprasowana - wyglądała na mnie jak szmata!!!!!!!!!! a sprzedawczynie zapewniały mnie że wypracowana - normalnie załamać się można - nawet mój tata swoim nie doświadczonym okiem stwierdził, że to nie suknia ślubna - tylko szmata. Z właścicielką rozmawiałam telefonicznie, to jeszcze bezczelna powiedziała mi, ze mogłam takiej sukni nie zamawiać!!!

Nie wybaczę im tego - zrobię antyreklamę w całym internecie!!! To jest mój wymarzony dzień i żaden "salon" nie będzie mnie tu oszukiwał!
joasiatko strasznie Ci współczuję - nawet nie próbuje sobie wyobrażać, co teraz czujesz - najgorszy koszmar senny każdej panny młodej, Ty masz na jawie
Myślę, że tak jak już radziły inne dziewczyny, powinnaś dokładnie przeczytać umowę i iść do miejskiego rzecznika konsumentów, żeby poradził Ci jak rozwiązać sprawę... http://www.um.kielce.pl/miejski_rzecznik_konsumentow/

Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie - daj znać jak skończyła się cała sprawa...
__________________
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:25   #3105
karusia070707
Raczkowanie
 
Avatar karusia070707
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 49
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez mimezis Pokaż wiadomość
Karusia w katedrze za 600zl masz wszystko!slub, kwiaty, ksiedza i organiste - ksiadz sam ich rozlicza.
Super! Dobrze wiedziec ze zaoszczedze troche Ja zamawialam swoj slub w styczniu zeszlego roku wiec nie bylam pewna czy to 600 zl to za wszystko czy tylko za msze. Dzieki!!!
__________________
Our wedding is 21.06.2008

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080621040213.png
karusia070707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:26   #3106
Piotr__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce

Cytat:
A ja myślałam że EAJ móiw o Ella Video.
EAJ to właśnie ta firma

Cytat:
a Ty jaką firmę reprezentujesz??
już nie moge sie doczekać jutrzejszej riposty z media-vision bo chyba do tej firmy masz "ale"
Cytat:
Witam sporo sie naczytalem na temat rzekomego full hd w Kielcach.
Jedna z firm oglasza sie ze jako jedyna posiada wlasnie takowa kamere .Prawda posiada ,tylko ze owa kamera posiada ramke full hd i wciskanie kitu wszystkim naiwnym nie wiem czemu ma sluzyc.
Po drugie ,nagrywa kamera niby full hd a obrabia w hdv na karcie matrox rtx 2,ktora to nie ma mozliwosci obrobki materialu 1920x1080 i lecz 1440x1080/HDV/ co wy na to, a kaza placic za niby full hd.
Co do profesjonalizmu firmy,przemilcze kwestie,samouki,nie majacy zadnego przygotowania zawodowego,a maja sie za profesjonalistow.Zwroccie uwage na sposob operowania kamera,kompozycje kadrow i myslenie/a raczej nie myslenie/ na planie filmowym.
Katasstrofa
Nabijaja was w butelke,wciskaja kit a wy wierzycie
Ludziska oprzytomniejcie
Postanowiłem wycofać swój komentarz w tej sprawie, nie ten poziom rozmówcy, nie ten poziom firmy, pozdrawiam serdecznie Andrzeja i wszystkie forumowiczki


Piotr
Media-Vision

Edytowane przez Piotr__
Czas edycji: 2008-04-15 o 22:57
Piotr__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 06:43   #3107
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze ty wypożyczasz sukienkę, albo kupiułąś taka co już była w sklepie.
Moja propozycja jest taka dobrze przeanalizuj umowę i wszystko co tam zpaisałaś, poza tym postrasz włascicieli rzecznikiem d.s konsumentów, znajdź jakiś przepis z prawa i rzuć im paragrafem z którego mozesz ich oskarżyć, no i antyreklama w necie, to wszystko co mi przychodzi do głowy.


A u mnie pracowity weekend.
Zamówiłam manicure i makijaż mam jednak do was pytanie znacie ksmtyki GOSH są trwałe?
Poza tym zamówiłam dekorację sali. dziewczyny jestem bardzo ciekawa kto z was będzie miał dekorację i jaka i ile płacicie.
Poza tym byłm u krawcowej która szyje sukienke na drugi dzień (niebieska) i musze teraz kupić buty - czarne nie pasują.
Poza tym byłam u kwiaciarki i póki co nie wiem jaki będę miała bukiet oj stresa mam
Tiffi ja zamawiałam wczoraj dekorację sali, kościoła, samochodu, bukiet dla mnie starszej, butonierki w kwiaciarni EWA Pani powiedziała że może w 1000zł się zamknę... jeśli dekoracja będzie skromniejsza.

Joasiatko barrdzo Ci współczuję i mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy Trzymam mocno kciuki
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:10   #3108
asiulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 208
Dot.: Kielce

dziewczyny macie jakies zdjecia bukietow slubnych ktore wykonuja panie na bazarze?
asiulka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:01   #3109
Kocurski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Kielce

A słyszałyście może opinie o bukietach ślubnych z kwiaciarni Agata na ul. Warszawskiej?
Kocurski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 08:31   #3110
ewson13
Raczkowanie
 
Avatar ewson13
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 61
Dot.: Kielce

joasiatko bardzo ci wpółczuje ale nie martw sie na pewno bedzie dobrze to ma byc twój dzień więc musisz być szczęsliwa trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze
__________________
Nasz wielki dzień 18.10.2008
ewson13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:17   #3111
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Kielce

Joasiatko, strasznie Ci współczuję i trzymam kciuki żeby udało Ci się załatwić jakoś tą sprawę. To naprawdę chamstwo ze strony pracownic tego salonu, zwłaszcza na kilka dni przed ślubem. Sytuacja faktycznie jest nieciekawa ale mam nadzieję że zdołasz to jakoś wyprostować. Tak mi przykro, zwłaszcza że tak dopracowałaś każdy szczegół a tutaj taka klapa z jednym z najistotniejszych elementów Twojego dnia. Ale musi być dobrze, faktycznie w najgorszym razie pobiegaj po komisach, musi się coś znaleźć!
A czy mogę zapytać, ile masz zapłacić za tą suknię?
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 11:37   #3112
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Kielce

Hej Dziewczynki.
Czy któraś z Was orientuje się w zdolnościach do upinania koków u pana Adriana Musiała z salonu Ambrie, lub Pani Anny Gawęckiej, która swego czasu pracowała w atelier fryzjerskim na Słowackiego??

I powiedzcie mi z Awangadry to Pani Sylwia jest chyba najbardziej polecana - prawda??

Już mam mętlik w głowie z fryzjerami i nie wiem na którego się zdecydować... a nie chce robić 10 fryzur próbnych...
__________________
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:15   #3113
fenomenka84
Raczkowanie
 
Avatar fenomenka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 270
Dot.: Kielce

Ja wybiorę sie chyba do salonu Loreal na Jasnej bo mam blisko, jestem ich sąsiadką wiec to będzie bardzo wygodna opcja, zresztą słyszałam ze są bardzo dobrzy i maja dużo klientów byłam sie już pytać wstępnie o termin ale Pani kazała przyjść w czerwcu żeby omówić wszystkie szczegóły
fenomenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:33   #3114
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

Joasiątko trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło

Wczoraj kupiliśmy butki dla mamy na nasze wesele i przyszły szampanówki- są śliczne

Jutro będziemy jeździć po cukierniach.
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:35   #3115
Patix
Przyczajenie
 
Avatar Patix
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez joasiatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam dziś na ostatniej przymiarce w Celii - jeśli któraś z Was chce jeszcze tam zamawiać suknię - ODRADZAM!!!! Jestem niezadowolona i załamana - a ślub za 5 dni!!!!!!! Celia to nie salon sukien ślubnych tylko lumpeks!!!! Na 1wszej przymiarce przymierzyłam szarą i pomiętą suknię (a dół mam cały z tiulu), panie zapewniały ze na ostatniej przymiarce będzie po praniu i prasowaniu. Kazały mi jeszcze biały biustonosz dokupić aby wszyć pod gorset - kupiłam i na drugi dzień zawiozłam. Po 2 tygodniach przyjeżdżam na ostatnią przymiarkę i suknia została tylko skrócona - biustonosz NIE wszyty, suknia NIE uprana i NIE wyprasowana - wyglądała na mnie jak szmata!!!!!!!!!! a sprzedawczynie zapewniały mnie że wypracowana - normalnie załamać się można - nawet mój tata swoim nie doświadczonym okiem stwierdził, że to nie suknia ślubna - tylko szmata. Z właścicielką rozmawiałam telefonicznie, to jeszcze bezczelna powiedziała mi, ze mogłam takiej sukni nie zamawiać!!!

Nie wybaczę im tego - zrobię antyreklamę w całym internecie!!! To jest mój wymarzony dzień i żaden "salon" nie będzie mnie tu oszukiwał!
Strasznie ci współczuję.Ładnie cię załatwili.Wiem,że masz bardzo mało czasu ale ja na twoim miejscu chyba bym wogóle nie odebrała tej sukni nie wspomnę już o płaceniu za nią,tylko kupiła bym coś szybko w komisie.Koleżanka rok temu tam szyła suknię to wiem tylko,że nie uszyły jej zgodnie z projektem,który przyniosła i na weselu odpruła jej się falbanka ale żeby dawały brudną suknię to już przegięcie.W takim razie odradzamy Celie.
Patix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:07   #3116
kamilack80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 48
Dot.: Kielce

Joasiatko -------> nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak sie czujesz w zwiazku z ta sytuacja...zeby takie "numery" mialy miejsce kilka dni przed slubem, nie do pomyslenia to jest, wspolczuje
mam nadzieje ze wszystko ulozy sie pomyslnie, bynajmniej tego ci zycze
__________________




kamilack80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:13   #3117
ewuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez EAJ Pokaż wiadomość
Witam sporo sie naczytalem na temat rzekomego full hd w Kielcach.
Jedna z firm oglasza sie ze jako jedyna posiada wlasnie takowa kamere .Prawda posiada ,tylko ze owa kamera posiada ramke full hd i wciskanie kitu wszystkim naiwnym nie wiem czemu ma sluzyc.
Po drugie ,nagrywa kamera niby full hd a obrabia w hdv na karcie matrox rtx 2,ktora to nie ma mozliwosci obrobki materialu 1920x1080 i lecz 1440x1080/HDV/ co wy na to, a kaza placic za niby full hd.
Co do profesjonalizmu firmy,przemilcze kwestie,samouki,nie majacy zadnego przygotowania zawodowego,a maja sie za profesjonalistow.Zwroccie uwage na sposob operowania kamera,kompozycje kadrow i myslenie/a raczej nie myslenie/ na planie filmowym.
Katasstrofa
Nabijaja was w butelke,wciskaja kit a wy wierzycie
Ludziska oprzytomniejcie
EAJ jesli jesteś z Ella Video z Barwinka a tak wnioskuję, to niezły z ciebie goguś.Zastanów się najpierw co sam proponujesz klientom a dopiero póżniej zabieraj głos w sprawie videofilmowania.Poczytaj wcześniejsze posty to się dowiesz jak strasznie twoja praca jest profesjonalna.Po za tym na tym forum to głównie wypowiadają się przyszli nowożeńcy a nie sflustrowani kamerzyści,oczerniający konkurencję.Idż na forum dla operatorów i tam się wypowiadaj a nie rób tutaj sobie reklamy.Zresztą po takch słowach na czyjś temat to chyba nikt myślący się na ciebie nie zdecyduje jako kamerzyste.
ewuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:14   #3118
fenomenka84
Raczkowanie
 
Avatar fenomenka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 270
Dot.: Kielce

Joasiątko ja nie byłam w Celii bo spodobała mi sie sukienka w Cymbeline i już nigdzie nie jeździłam, a na początku też miałam zamiar sie tam wybrać.Myślę, że to nie do pomyślenia żeby kupując nową sukienkę dostać jak w takim stanie jak opisujesz, trzymaj sie, oby wszytko pomyślnie sie skończyło. Może te kobiety ze sklepu "ruszą głową" i naprawią to co zepsuły. Mam nadzieje ze w Cymbeline będzie wszystko w porządku, obsługa była tam bardzo miła i pomocna, byłam tez w Kiarze, i tam Panie były równie miłe ale jednak sukienka z Cymbeline podobała mi sie najbardziej, chociaż w Kiarze tez mieli piękne suknie.
fenomenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:09   #3119
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce

Cytat:
Napisane przez gazelcia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki.
Czy któraś z Was orientuje się w zdolnościach do upinania koków u pana Adriana Musiała z salonu Ambrie, lub Pani Anny Gawęckiej, która swego czasu pracowała w atelier fryzjerskim na Słowackiego??

I powiedzcie mi z Awangadry to Pani Sylwia jest chyba najbardziej polecana - prawda??

Już mam mętlik w głowie z fryzjerami i nie wiem na którego się zdecydować... a nie chce robić 10 fryzur próbnych...
gazelciu w Awangardzie wszystkie dziewczyny pieknie czeszą! to chyba jedyny salon, w którym każda fryzjerka robi cuda z włosami ale faktycznie, najbardziej polecane z tego salonu to p. Sylwia i p. Kinga - pisałam juz w watku o fryzurce, ktora mi p. Kinga wykonala - jeszcze raz szczerze ją polecam!

edit:
p. anna gawęcka z atelier to taka farbowana blondynka?

a z salonu ambrie (jeśli tam chciałabys się czesać) to bardziej niz adriana polecam p. Marte (taka z farbowanymi na rudo włosami)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:37   #3120
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Kielce

Przed chwilą zapisałam się na próbny makijaż oraz fryzurkę
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.