yasminelle - wątek zbiorczy! - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Przed braniem tabletek Yasminelle, z Twoją cerą:
były (małe lub duże) problemy, ale teraz jest jeszcze gorzej 13 7,88%
były (małe lub duże) problemy, ale teraz jest lepiej 48 29,09%
były (małe lub duże) problemy i nic się nie zmieniło 31 18,79%
nie było (mniejszych lub większych) problemów, ale teraz jest gorzej 6 3,64%
nie było (mniejszych lub większych) problemów, ale cera wygląda jeszcze ładniej 13 7,88%
nie było (mniejszych lub większych) problemów i nic się nie zmieniło 54 32,73%
Głosujący: 165. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 19:28   #3331
ananikaa
Raczkowanie
 
Avatar ananikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

dziewczyny, mam pytanie, czy jak zaczęłam brać antybiotyki prz 19 tabletce i skończyłam w przerwie, to może mi to opóźnić krwawienie. Powinnam dostać dzisiaj rano, a tu nic, i się strasznie stresuję, w prawdzie jestem po 2 opakowaniu, a po pierwszym dostałam krwawienia 3 dnia, czyli we wtorek. Myślicie, że mam się czym martwić?
ananikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 19:30   #3332
ananikaa
Raczkowanie
 
Avatar ananikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nenynana Pokaż wiadomość
Nie mogę się dodzwonić do ginekologa Tym bardziej się martwię;( Czy to może być coś innego niż reakacja na tabletki/zmianę? Niby pojawiło się mniej-więcej w tym czasie,chyba w 3 dniu po zmianie,więc wszystko wskazuje na tabletki,ale i tak sie boję ;(
Nie stresuj się tak, ja też miałam kłucia w podbrzuszu przy braniu tabletek, jutro zadzwonisz i wszystko się wyjaśni.
ananikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:18   #3333
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

babeczka - ja mialam pierwszy raz w zyciu grzybice juz po 5 tabletce pierwszego opakowania a wczesniej to nawet uplawow nie mialam. niestety, wtedy nie moglam sie dostac na wizyte do mojego ginekologa, bo byla na wyjezdzie, a do innego nie chcialam isc, wiec sama musialam sobie dac rade. i dalam teraz jestem przy 5 opakowaniu [zaczynam je w piatek] i grzybek nie wraca a nie odstawialam tabletek po prostu:
- kupilam masc clotrimazolum [3zł] i smarowalam sie nia 2 razy dziennie rano i wieczorem [na zewnatrz narzadow, nie wewnatrz] i moj partner tez! [wazne, by chlopaka tez wyleczyc chociaz u nich nie ma objawow]
- kupilam komplet plyn+emulsja lactacyd femina [razem ok.20zł, ale baaaardzo wydaje, kupilam na poczatku stycznia i nadal mam a uzywam codziennie ]
- trzeba zrezygnowac na czas leczenia ze stringow, bielizna tylko bawelniana! no i abstynencja seksualna przez okres leczenia czyli 10-14dni, chociaz swedzenie i nalot ustepuje juz po 3-4 dniach. wazne by wytrzymac ze wszystkim te 10-14 dni [zwlaszcza bez seksu ]
- dobrze bedzie, jak kupisz sobie np. do łykania lacibios femina [bakterie kwasu mlekowego, dokladnie nie wiem, ale dziewczyny bardzo chwala, ze bardzo pomaga w walce] i jakies czopki bez recepty

ale najlepiej to i tak jak masz mozliwosc pojscia do lekarza, to isc i sie zbadac i wziac cos na recepte [moze bedzie bardziej skuteczne, kto wie?] ale pierwszy raz slysze, zeby przy grzybicy kazano odstawic tabletki

ja gdy poszlam pozniej do ginekologa i mnie "obejrzala", powiedziala, ze swietnie sobie poradzilam moze sprobuj tez tak jak ja pisalam wyzej, bez lekow na recepte no i chyba taniej a tabletek bym nie odstawiala - wiele dziewczyn podczas brania ma grzybice i z nia walczy, bo przy braniu jestesmy bardziej podatne na infekcje ja teraz profilaktycznie od czasu do czasu smaruje sie clotrimazolum i jest ok

pozdrawiam i zycze powodzenia w walce
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani ćma
Czas edycji: 2008-04-15 o 20:20 Powód: dopisek
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:27   #3334
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
babeczka - ja mialam pierwszy raz w zyciu grzybice juz po 5 tabletce pierwszego opakowania a wczesniej to nawet uplawow nie mialam. niestety, wtedy nie moglam sie dostac na wizyte do mojego ginekologa, bo byla na wyjezdzie, a do innego nie chcialam isc, wiec sama musialam sobie dac rade. i dalam teraz jestem przy 5 opakowaniu [zaczynam je w piatek] i grzybek nie wraca a nie odstawialam tabletek po prostu:
- kupilam masc clotrimazolum [3zł] i smarowalam sie nia 2 razy dziennie rano i wieczorem [na zewnatrz narzadow, nie wewnatrz] i moj partner tez! [wazne, by chlopaka tez wyleczyc chociaz u nich nie ma objawow]
- kupilam komplet plyn+emulsja lactacyd femina [razem ok.20zł, ale baaaardzo wydaje, kupilam na poczatku stycznia i nadal mam a uzywam codziennie ]
- trzeba zrezygnowac na czas leczenia ze stringow, bielizna tylko bawelniana! no i abstynencja seksualna przez okres leczenia czyli 10-14dni, chociaz swedzenie i nalot ustepuje juz po 3-4 dniach. wazne by wytrzymac ze wszystkim te 10-14 dni [zwlaszcza bez seksu ]
- dobrze bedzie, jak kupisz sobie np. do łykania lacibios femina [bakterie kwasu mlekowego, dokladnie nie wiem, ale dziewczyny bardzo chwala, ze bardzo pomaga w walce] i jakies czopki bez recepty

ale najlepiej to i tak jak masz mozliwosc pojscia do lekarza, to isc i sie zbadac i wziac cos na recepte [moze bedzie bardziej skuteczne, kto wie?] ale pierwszy raz slysze, zeby przy grzybicy kazano odstawic tabletki

ja gdy poszlam pozniej do ginekologa i mnie "obejrzala", powiedziala, ze swietnie sobie poradzilam moze sprobuj tez tak jak ja pisalam wyzej, bez lekow na recepte no i chyba taniej a tabletek bym nie odstawiala - wiele dziewczyn podczas brania ma grzybice i z nia walczy, bo przy braniu jestesmy bardziej podatne na infekcje ja teraz profilaktycznie od czasu do czasu smaruje sie clotrimazolum i jest ok

pozdrawiam i zycze powodzenia w walce
no własnie mnie to zaskoczyło, żeby lekarz kazał natychmiast odstawić tabletki przy grzybicy....Ale myślałam, że po prostu niedoinformowana jestem w tej kwestii.
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:31   #3335
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
nie sądziłam, że jak pojawi się grzybica to natychmiast trzeba odstawiać tabletki....Byłam pewna,że wystarczy wyleczyć grzybicę a tabletek nie trzeba odstawiać...
trzeba odstawić?! pierwsze słyszę :|
ja miałam drożdżycę, dostałam fluconazol i nie odstawiałam :| dziwne
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:41   #3336
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
trzeba odstawić?! pierwsze słyszę :|
ja miałam drożdżycę, dostałam fluconazol i nie odstawiałam :| dziwne

no ja własnie też się dziwię
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:58   #3337
margeritca2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z was opalala sie na sloncu stosujac yasminelki zastanawiam sie bo jade w cieple kraje i troche sie boje zeby nie dostac plam na twarzy bo to jednak hormony co wy na to pozdrawiam
margeritca2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 21:06   #3338
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez margeritca2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z was opalala sie na sloncu stosujac yasminelki zastanawiam sie bo jade w cieple kraje i troche sie boje zeby nie dostac plam na twarzy bo to jednak hormony co wy na to pozdrawiam
ja tez właśnie sie nad tym zastanawiam..
niby biorąc tabletki trzeba uważać na słońce bo mogą sie porobić jakieś przebarwienia :/ ja np byłam dwa razy na solarium i tak sie spiekłam , tak płakałam ze mała głowa.. a przed braniem tabletek nie mogłam sie w ogóle opalić :/ i nigdy nie miałam problemów takich
będę musiała chyba sie zaopatrzyć w wysokie filtry..

i z chęcią poczekam na wypowiedź kogoś to 'przetestował' tabletki w ciepłych krajach :P
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 21:22   #3339
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

oj,nie bylo mnie tu z dwa tygodnie... ale jestem.. juz i mam pytanie... nie zdarzylo mi sie to wczesniej,choc yasminelle biore pol roczku...po raz pierwszy w przerwie dostalam dwa dni wczesniej plamien...okres dostaje w poniedzialek,w czwartym dniu przerwy,a tu juz w sobote mialam plamienia,a nigdy mi sie wczesniej tak nie zdarzylo...czym moze byc to spowodowane??? juz balam sie,ze cos nie tak poszlo....ale okres normalnie sie pojawil
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 21:43   #3340
ananikaa
Raczkowanie
 
Avatar ananikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Przepraszam, że się powtarzam, mam pytanie, czy jak zaczęłam brać antybiotyki prz 19 tabletce i skończyłam w przerwie, to może mi to opóźnić krwawienie. Powinnam dostać dzisiaj rano, a tu nic, i się strasznie stresuję, w prawdzie jestem po 2 opakowaniu, a po pierwszym dostałam krwawienia 3 dnia, czyli we wtorek. Myślicie, że mam się czym martwić?
ananikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 22:15   #3341
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Niedługo zacznę brać tabletki i mam taką cichutką nadzieję, że może troche biust mi urośnie Zaobserwowała któraś z Was coś takiego?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 22:20   #3342
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ananikaa Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się powtarzam, mam pytanie, czy jak zaczęłam brać antybiotyki prz 19 tabletce i skończyłam w przerwie, to może mi to opóźnić krwawienie. Powinnam dostać dzisiaj rano, a tu nic, i się strasznie stresuję, w prawdzie jestem po 2 opakowaniu, a po pierwszym dostałam krwawienia 3 dnia, czyli we wtorek. Myślicie, że mam się czym martwić?
mi się przy antybiotykach okres przesunął o jeden dzień

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Niedługo zacznę brać tabletki i mam taką cichutką nadzieję, że może troche biust mi urośnie Zaobserwowała któraś z Was coś takiego?
ja tak, nie dużo, ale jakoś przez pół roku miseczka w górę
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 22:24   #3343
ananikaa
Raczkowanie
 
Avatar ananikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

dzięki, uspokoiłaś mnie trochę, bo troszeczkę mnie to zaniepokoiło
ananikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 09:01   #3344
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ananikaa Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się powtarzam, mam pytanie, czy jak zaczęłam brać antybiotyki prz 19 tabletce i skończyłam w przerwie, to może mi to opóźnić krwawienie. Powinnam dostać dzisiaj rano, a tu nic, i się strasznie stresuję, w prawdzie jestem po 2 opakowaniu, a po pierwszym dostałam krwawienia 3 dnia, czyli we wtorek. Myślicie, że mam się czym martwić?
Mi po antybiotykach zawsze się okres przesuwa. Jeśli dodatkowo się zabezpieczałaś to nie masz się czym martwić.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:26   #3345
okej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 15
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

A jak sądzicie... Zaczełam brac tabletki z 1,5 tyg temu, tylko miałam problem z rozpoznaniem czy mam juz okres czy nadal krawię przez pierwszy raz, i podejrzewam,że wziełam w 2 dniu cyklu. W ulotce jest napisane, iż w tym wypadku przez pierwszy tydzien powinnam sie jeszcze zabezpieczac dodatkowo, tydzien juz minal... jestem juz zabezpieczona, czy nadal mamy uzywac jeszcze prezerwatyw, bo moj ginekolog przepisujac mi recepte powiedzial, zebym przez pierwszy miesiac dodatkowo sie zabezpieczała... Komu wierzyc ulotce czy lekarzowi?
okej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:39   #3346
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Jutro sie wszystkiego dowiem na wizycie. Moze jest jakis wazny powod odstawienia tabletek, gdy pojawia sie grzybica... Nie wiem.
Dzieki za odp. pani ćmo od 2 dni smaruje sobie ta mascia, dopoki nie dotrwam do wizyty, ale wole sama nie dzialac w tych sprawach, bo ostatnio jak zaniedbalam i sama sie leczylam, skonczylo sie gigantyczna nadzerka....
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 10:48   #3347
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez okej Pokaż wiadomość
A jak sądzicie... Zaczełam brac tabletki z 1,5 tyg temu, tylko miałam problem z rozpoznaniem czy mam juz okres czy nadal krawię przez pierwszy raz, i podejrzewam,że wziełam w 2 dniu cyklu. W ulotce jest napisane, iż w tym wypadku przez pierwszy tydzien powinnam sie jeszcze zabezpieczac dodatkowo, tydzien juz minal... jestem juz zabezpieczona, czy nadal mamy uzywac jeszcze prezerwatyw, bo moj ginekolog przepisujac mi recepte powiedzial, zebym przez pierwszy miesiac dodatkowo sie zabezpieczała... Komu wierzyc ulotce czy lekarzowi?
Ulotce. Mi natomist powiedział ginekolog, że jestem zabezpieczona od 1 tabletki. Więc jak widzisz opinie są różne wśród ginekologów.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:36   #3348
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Niedługo zacznę brać tabletki i mam taką cichutką nadzieję, że może troche biust mi urośnie Zaobserwowała któraś z Was coś takiego?
ja, w niecale 2 miesiace - o jedna miske w gore - z 75C na 75D i nie jestem z tego zadowolona, sa ogromne
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:39   #3349
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ananikaa Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się powtarzam, mam pytanie, czy jak zaczęłam brać antybiotyki prz 19 tabletce i skończyłam w przerwie, to może mi to opóźnić krwawienie. Powinnam dostać dzisiaj rano, a tu nic, i się strasznie stresuję, w prawdzie jestem po 2 opakowaniu, a po pierwszym dostałam krwawienia 3 dnia, czyli we wtorek. Myślicie, że mam się czym martwić?
a kochalas sie w tym okresie? bo podczas brania atybiotykow i 7 dni po skocnzeniu nalezy dodatkowo sie zabezpieczac
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 17:19   #3350
ananikaa
Raczkowanie
 
Avatar ananikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
a kochalas sie w tym okresie? bo podczas brania atybiotykow i 7 dni po skocnzeniu nalezy dodatkowo sie zabezpieczac
Nie, całe szczęście dzisiaj dostałam krwawienia Na innych forach czytałam, że jeśli antybiotyk wypada w przerwie, to nie powinno się jej robić... a jeśli zrobiłam to przez całe opakowanie nie jestem zabezpieczona, czy to prawda??
ananikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 20:41   #3351
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ja, w niecale 2 miesiace - o jedna miske w gore - z 75C na 75D i nie jestem z tego zadowolona, sa ogromne
O kurcze, przejmujesz się, daj mi trochę, a obie bedziemy szczęśliwe
A jak zwiększył się Wam biust, to razem z resztą- udami, brzuszkiem itd?
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:01   #3352
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

hej dziewczyny. jutro koncze pierwsze opakowanie yasminelle i dzis mam objawy zblizajacego sie okresu - nabrzmialy biust. a myslalam ze podczas brania nie ma takich objawow przedokresowych
konatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 21:04   #3353
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
O kurcze, przejmujesz się, daj mi trochę, a obie bedziemy szczęśliwe
A jak zwiększył się Wam biust, to razem z resztą- udami, brzuszkiem itd?
u mnie uda, brzuszek itp bez zmian
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 22:34   #3354
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
O kurcze, przejmujesz się, daj mi trochę, a obie bedziemy szczęśliwe
A jak zwiększył się Wam biust, to razem z resztą- udami, brzuszkiem itd?
ja przytylam, ale zawsze w zimie troche tyje, wiec nie zganiam tego na tabletki. natomiast faktem jest to, ze zawsze tylam tylko w udach i tylku, nie mialam problemow z brzuchem - zawsze byl ok, a teraz duzy jak balon. no i najgorsze jest to, ze zazwyczaj przy takim trybie zycia jak prowadze przez marzec bym juz zrzucila te zimowe kg, a teraz - waga stoi w miejscu. moja pani ginekolog mi mowila, ze moge miec problem je zrzucic przy yasminelle
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 05:59   #3355
Ciaciola
Raczkowanie
 
Avatar Ciaciola
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: P-ce
Wiadomości: 68
GG do Ciaciola
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Niedługo zacznę brać tabletki i mam taką cichutką nadzieję, że może troche biust mi urośnie Zaobserwowała któraś z Was coś takiego?
Z 70C na 70E koszmar w trampkach
Ciaciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 06:08   #3356
Ciaciola
Raczkowanie
 
Avatar Ciaciola
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: P-ce
Wiadomości: 68
GG do Ciaciola
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
Jutro sie wszystkiego dowiem na wizycie. Moze jest jakis wazny powod odstawienia tabletek, gdy pojawia sie grzybica... Nie wiem.
Dzieki za odp. pani ćmo od 2 dni smaruje sobie ta mascia, dopoki nie dotrwam do wizyty, ale wole sama nie dzialac w tych sprawach, bo ostatnio jak zaniedbalam i sama sie leczylam, skonczylo sie gigantyczna nadzerka....
Niestety globulki dostępne bez Rp są drogie:/ lekarz przepisze recepte na globulki robione która kosztuje tylko 5zł! Albo tabletki dopochwowe, które są na Rp ulgową i też są tanie, np gynalgin, bądź clotrimazol.
bez recepty polecam płyn(ok20zł) lub emulsje(ok8zł) Lactacyd, globulki Floragyn ok 30zł, czopki z propolisem (ok 13zł) lub Vagical (ok15zł). Dodatkowo jeść jogurciki, lub kupić kapsułki Provag(ok24zł) z pałeczkami kwasu mlekowego, również Lactovaginal (ok27zł).
Można stosować jeszcze Tamtum Rosa, lub Floragyn płyn do irygacji z pałeczakmi kwasu mlekowego
Ciaciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 09:39   #3357
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ja przytylam, ale zawsze w zimie troche tyje, wiec nie zganiam tego na tabletki. natomiast faktem jest to, ze zawsze tylam tylko w udach i tylku, nie mialam problemow z brzuchem - zawsze byl ok, a teraz duzy jak balon. no i najgorsze jest to, ze zazwyczaj przy takim trybie zycia jak prowadze przez marzec bym juz zrzucila te zimowe kg, a teraz - waga stoi w miejscu. moja pani ginekolog mi mowila, ze moge miec problem je zrzucic przy yasminelle
Podejrzewam, ze winą tego moze być taka pogoda. Nie ma słońca i nie mamy wewnętrzenej energii. Jak wyjdzie słoneczko, nie bezie nam się chciało aż tyle jeść i będziemy bardziej aktywne i pełniejsze energii właśnie dzięki słońcu. Próbowałaś może jeść Activie? Nie wiem czy przyczyną nie jest bark dostatecznego ruchu i co za tym idzie, przeczyszczenia organizmu

Ciaciola, dlaczego koszmar? Jaga jest ekspertką w dobieraniu staników i podrzuciła kilka stron na ten temat. Jeśli nie czujecie się dobrze z własnym biustem, zobaczcie ten wątek, tam jest to wszystko opisane i są stronki z tym, jak powinien wyglądać dobrze dopasowany stanik i kalkulator do mierzenia rozmiaru stanika. Warto sprawdzić, bo rzeczywisty (dobrze dopasowany) rozmiar może jednak się okazać inny, a wtedy biust wygląda o niebo lepiej w dopasowanym staniku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1ce+podbrzusze

http://www.bra-fitter.prv.pl/
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 11:23   #3358
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Podejrzewam, ze winą tego moze być taka pogoda. Nie ma słońca i nie mamy wewnętrzenej energii. Jak wyjdzie słoneczko, nie bezie nam się chciało aż tyle jeść i będziemy bardziej aktywne i pełniejsze energii właśnie dzięki słońcu. Próbowałaś może jeść Activie? Nie wiem czy przyczyną nie jest bark dostatecznego ruchu i co za tym idzie, przeczyszczenia organizmu
a jak wytlumaczyc to, ze u mnie od dawna swieci slonce i jest piekna pogoda, jestem pelna energii, od poczatku marca jezdze na tydzien ponad 30km na rolkach, nie jem kolacji, ograniczylam posilki a waga stoi w miejscu?
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 17:11   #3359
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
a jak wytlumaczyc to, ze u mnie od dawna swieci slonce i jest piekna pogoda, jestem pelna energii, od poczatku marca jezdze na tydzien ponad 30km na rolkach, nie jem kolacji, ograniczylam posilki a waga stoi w miejscu?
To juz nie mam pojęcia dlaczego. Ale moze ta activia by pomogła Myślę, że zawsze można spróbować Jeśli by to była woda, to raczej odkaładałaby się równomiernie.
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 17:28   #3360
Ciaciola
Raczkowanie
 
Avatar Ciaciola
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: P-ce
Wiadomości: 68
GG do Ciaciola
Dot.: yasminelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Podejrzewam, ze winą tego moze być taka pogoda. Nie ma słońca i nie mamy wewnętrzenej energii. Jak wyjdzie słoneczko, nie bezie nam się chciało aż tyle jeść i będziemy bardziej aktywne i pełniejsze energii właśnie dzięki słońcu. Próbowałaś może jeść Activie? Nie wiem czy przyczyną nie jest bark dostatecznego ruchu i co za tym idzie, przeczyszczenia organizmu

Ciaciola, dlaczego koszmar? Jaga jest ekspertką w dobieraniu staników i podrzuciła kilka stron na ten temat. Jeśli nie czujecie się dobrze z własnym biustem, zobaczcie ten wątek, tam jest to wszystko opisane i są stronki z tym, jak powinien wyglądać dobrze dopasowany stanik i kalkulator do mierzenia rozmiaru stanika. Warto sprawdzić, bo rzeczywisty (dobrze dopasowany) rozmiar może jednak się okazać inny, a wtedy biust wygląda o niebo lepiej w dopasowanym staniku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1ce+podbrzusze

http://www.bra-fitter.prv.pl/
po przeczytaniu tony artykułów na ten temat, właśnie zmieniłam rozmiar niewłaściwy nosiłam 80C/D-75C/D, ( a na początku czyli 2 lata przed braniem tableteczek 70C))bo tak pasowała miseczka.
Koszmar, bo 70E do już spora miseczka, ciezko jest dostać dobry biustnonosz przeszkadzają przy różnych czynnościach takie piersinawet przy sexiku
Nie można spać na brzuszkuCieżko dostać bikini, bo nasze firmy bieliźniarskie są wyjątkowo ograniczone:/
Troszkę pokręcone
Ale oczywiście tylko czasmi takie myśli dopadają i bym je sobie zmniejszyła
Ciaciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.