Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-05, 11:48   #1591
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Macie jakis dobry krem pod oczy? szukam czegoś na zmianę
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:23   #1592
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A widziałaś tę nowa serię Avy - Aloe Organic?
nie Jeszcze może ta seria nie dotarła do wszystkich Rossmanów. U mnie tylko w kilku jest seria z ecocert i akurat nie są mi po drodze, więc muszę robić wycieczkę po mieście za ecocert Ava.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:26   #1593
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Miał ktoś doświadczenie z tym BB:
https://www.matique.pl/pl/eau-therma...f-50_3904.html
kusi mnie wysoki spf
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:27   #1594
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Macie jakis dobry krem pod oczy? szukam czegoś na zmianę
ja polecam krem od EkoKrem.
http://www.ekokrem.eu/
I Korah pisała, że fajny jest krem pod oczy Organic Life (dawna marka ATW).
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:29   #1595
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie Jeszcze może ta seria nie dotarła do wszystkich Rossmanów. U mnie tylko w kilku jest seria z ecocert i akurat nie są mi po drodze, więc muszę robić wycieczkę po mieście za ecocert Ava.
To, że nie ma jej w Rossmannach, to wiem, tylko pytałam, czy w ogóle wiesz o tej serii, ale widzę, że tak, co akurat mnie nie dziwi
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:36   #1596
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja polecam krem od EkoKrem.
http://www.ekokrem.eu/
I Korah pisała, że fajny jest krem pod oczy Organic Life (dawna marka ATW).
dziękuję
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 12:54   #1597
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To, że nie ma jej w Rossmannach, to wiem, tylko pytałam, czy w ogóle wiesz o tej serii, ale widzę, że tak, co akurat mnie nie dziwi
Jak tylko zobaczę w Rossmanie, to na pewno coś capnę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 13:08   #1598
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Macie jakis dobry krem pod oczy? szukam czegoś na zmianę
Make me bio z marakują
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 13:32   #1599
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja polecam krem od EkoKrem.
http://www.ekokrem.eu/
I Korah pisała, że fajny jest krem pod oczy Organic Life (dawna marka ATW).
Myślałam że marka ATW całkiem zniknęła z rynku a tu proszę, muszę się temu przyjrzeć.
Ile kosztuje ekokrem pod oczy? Te kremy można zamówić tylko przez neta czy w Krk na Wrocławskiej jest jakiś sklep?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 14:10   #1600
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Make me bio z marakują
dzięki
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 15:09   #1601
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Myślałam że marka ATW całkiem zniknęła z rynku a tu proszę, muszę się temu przyjrzeć.
Ile kosztuje ekokrem pod oczy? Te kremy można zamówić tylko przez neta czy w Krk na Wrocławskiej jest jakiś sklep?
EkoKrem można na razie zamawiać tylko przez internet. Krem pod oczy kosztuje 25 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 16:02   #1602
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Gdzie ??? Ja mam z eccoverde bez soli na szczęście. Na oficjalnej stronie też soli nie widzę. Może poprzednia wersja miała sól ?
Na przykład tutaj i tutaj. Do tego pierwszego sklepu napisałam maila, żeby jeszcze raz sprawdzili skład, bo producent podaje inny, odpisali, że nie ma pomyłki i że zwrócili się do producenta z prośbą o wyjaśnienie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem zdania, że to nie są produkty dla każdego tzn nie dla osób z większą niż przeciętna potliwością. Mnie one wystarczają, ale nie poleciłabym ich mojej koleżance ani mojemu facetowi - osobom, które mają latem koła od potu pod pachami.
Dzięki za opinię, nie pozostaje mi chyba nic innego, jak sprawdzić na sobie.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też się pocę przeciętnie i też bym raczej nie poleciła osobom nadmiernie pocącym się naturalnego dezodorantu, ale i nie zachęcałabym do stosowania antyperspirantu i tzw. blokerów. Taki duży problem pocenia należy likwidować raczej od wewnątrz, znaleźć przyczynę i do kuracji od wewnątrz naturalny dezodorant byłby dobrym dopełnieniem. Spotykam się z opiniami, że kobiety mają problemy zdrowotne przez związki aluminium lub od parabenów i sama miałam takowe od blokera Ziaji, ból w pachwinach (prwdpd. węzłów chłonnych) był znaczny i miałam cały czas przez to obrzmiałe piersi, tak jakbym była tuż przed okresem, jednak dopiero z czasem doszłam do tego, że ma to związek ze stosowaniem tego blokera. Po odstawieniu, po niecałym miesiącu objawy ustąpiły, a najadłam się strachu, to już było parę lat do tyłu. A dziś przeczytałam na fb post jednej kobiety, napisała, że ma torbiele w piersiach i co pół roku kontrola i badania musi robić, ale jakiś czas temu odstawiła antyperspiranty i przeszła na naturalne dezodoranty i mówi, że torbiele się zmniejszyły o 4 mm, że znikają.
O kurczę, ja chyba nie jestem do końca świadoma szkodliwości antyperspirantów.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:57   #1603
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Myślałam że marka ATW całkiem zniknęła z rynku a tu proszę, muszę się temu przyjrzeć.
Ile kosztuje ekokrem pod oczy? Te kremy można zamówić tylko przez neta czy w Krk na Wrocławskiej jest jakiś sklep?
Krem ATW obecnie został wycofany, nie ma na razie odpowiednika W Organic Life ale ponoć niebawem będą mieli kilka produktów do okolic oczu, ponoć ten krem w Organic Life też ma powrócić

Natomiast z tego co zauważam, bo używam obecnie obydwu tych kremów, to one się świetnie nawzajem uzupełniają. EkoKrem jest bardzo tłusty, muszę z nim uważać, bo zbyt duże dawkowanie może obciążyć skórę, natomiast ATW Świetnie niweluje oznaki zmęczenia. nie jest tłusty, chociaż też jest treściwy, to jest bardziej nawilżający niż tłusty, dla bardzo suchych skór może nie być wystarczający.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
O kurczę, ja chyba nie jestem do końca świadoma szkodliwości antyperspirantów.
Dlatego trzeba się nawzajem uświadamiać, wiadomo, że nie u każdej kobiety wystąpią podobne problemy, ale warto wiedzieć, że takie przypadki istnieją i nie są wcale rzadkością
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:58   #1604
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość


Też tak uważam!
Używam szamponu PF juz ze dwa miesiące i nie dzieje się nic złego. Włosy i skóra głowy są w bardzo dobrej kondycji. Mam Tea Tree.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

PF bardzo mi odpowiadają, włosy po nich są niesamowicie miękkie, delikatne i pięknie się układają i błyszczą. Vianki do PF, to jak maluch do mercedesa, nie ma ani jednej cechy, która by je łączyła, poza pojemnością, a cenowo Vianki bez promocji są droższe

EkoKrem dla mnie jest za tłusty, bo nie mam bardzo suchej skóry, traktuję go bardziej jako kompres, nie na co dzień, nakładam co parę dni na noc grubszą warstwę, częściej obciążyłby mi skórę powiek. Bardziej nadawałby się chyba na Zimę u mnie, ale muszę zużyć, bo ma tylko 5 miesięcy ważności, ale póki co podoba mi się, nie podrażnia oczu, nie robi mgły.

Daj znać o kolorówce, czy się sprawdza Od dawna kusi mnie Tusz Avril.
Po kilku użyciach jestem bardzo zadowolona z PF. Na pewno nie skończy się na jednej butelce

Jeśli chodzi i krem pod oczy EkoKrem, to ja mam bardzo suchą skórę i w moim przypadku znacznie lepiej sprawdzają się takie konkretne kremy zarówno pod oczy, jak i do twarzy.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ze swojej strony mogę dodać, że kupiłam odżywkę PF Aloes i Citrus, ale ma okropny zapach! Jakby jakiś tani detergent do mycia łazienki o cytrusowym zapachu kupiłam też szampon z tej samej serii i ma zdecydowanie delikatniejszy zapach. Bardziej naturalny. To już druga odżywka PF, z której nie jestem zadowolona. Miałam kiedyś do włosów farbowanych ( z granatem chyba) i miała słabe działanie. Ta cytrusowa ma okropny zapach, co do działania na razie się nie wypowiem. Najlepsza była Hair rescue, ale ona też jest droższa (ok. 35 zł), włosy po niej naprawdę się wzmocnily.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja właśnie celowo nie kupiłam nic z tej cytrusowej serii, bo są opinie w internecie, że śmierdzi, dla niektórych do tego stopnia, że musieli przerwać stosowanie. Mam odżywkę do farbowanych oraz winogronową, moim zdaniem one są do siebie bardzo podobne, tylko zapachy inne, ta z granatem pachnie bardzo słodko czerwonymi owocami i długo się utrzymuje zapach na włosach, winogronowa ma taki średni zapach, nie jest zły, winogrona czuć i jakby mydło, ale zapach taki jakby wytrawny.
ma właśnie wersje cytrusy&aloes i mi zapach kojarzy się z lemoniadą bardzo delikatny, ale przyjemny. No ale ja lubię praktyczne wszystkie cytrusowo odświeżaczowe zapachy
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 18:47   #1605
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dlatego trzeba się nawzajem uświadamiać, wiadomo, że nie u każdej kobiety wystąpią podobne problemy, ale warto wiedzieć, że takie przypadki istnieją i nie są wcale rzadkością
Si

Organic Life wprowadził 4 sera (serum) płynne do oferty.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:06   #1606
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Po kilku użyciach jestem bardzo zadowolona z PF. Na pewno nie skończy się na jednej butelce

Jeśli chodzi i krem pod oczy EkoKrem, to ja mam bardzo suchą skórę i w moim przypadku znacznie lepiej sprawdzają się takie konkretne kremy zarówno pod oczy, jak i do twarzy.

ma właśnie wersje cytrusy&aloes i mi zapach kojarzy się z lemoniadą bardzo delikatny, ale przyjemny. No ale ja lubię praktyczne wszystkie cytrusowo odświeżaczowe zapachy
Ja muszę nakładać EkoKrem bardzo malutko, wtedy błyskawicznie się wchłania i za bardzo nie widzę efektów i nie czuję nawilżenia, dopiero po solidnej warstwie nałożonej na noc efekt jest super, skóra mega gładka, promienna, odżywiona, ale może za szybko się uprzedziłam co do stosowania cienkiej warstewki, ale częściej, no popróbuję jeszcze, krem jest w każdym razie bardzo przyjemny i nie podrażnia oczu.
Mnie kusi nowość, czyli szampon EkoKrem, bardzo interesujący skład.

Ponoć szampon delikatniej pachnie, to ta odżywka tak daje czadu


Dziewczyny, szukajcie u siebie kolorówki Boho w Rossmannach, bo od 20 kwietnia promo na całą kolorówkę 49%.


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Si

Organic Life wprowadził 4 sera (serum) płynne do oferty.
Widziałam Tylko jak zwykle nie podają składów i trza do nich pisać po prośbie.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-05 o 19:05
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:33   #1607
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja muszę nakładać EkoKrem bardzo malutko, wtedy błyskawicznie się wchłania i za bardzo nie widzę efektów i nie czuję nawilżenia, dopiero po solidnej warstwie nałożonej na noc efekt jest super, skóra mega gładka, promienna, odżywiona, ale może za szybko się uprzedziłam co do stosowania cienkiej warstewki, ale częściej, no popróbuję jeszcze, krem jest w każdym razie bardzo przyjemny i nie podrażnia oczu.
Mnie kusi nowość, czyli szampon EkoKrem, bardzo interesujący skład.

Ponoć szampon delikatniej pachnie, to ta odżywka tak daje czadu


Dziewczyny, szukajcie u siebie kolorówki Boho w Rossmannach, bo od 20 kwietnia promo na całą kolorówkę 49%.




Widziałam Tylko jak zwykle nie podają składów i trza do nich pisać po prośbie.
Na noc stosuję solidniejszą warstwę kremu, na dzień cieniutką i czuję, że skóra pod oczami ma się lepiej niż przy poprzednim kremie na pewno jest to krem, który warto wypróbować, zwłaszcza, że cena jest bardzo niska. Moja skóra pokochała też krem z opuncją figową i niedługo będę musiała zamówić kolejne opakowanie szampon faktycznie ciekawy, skład wygląda na bardzo delikatny. Kiedyś się skuszę

Z PF mam zestaw szampon i odżywkę. Odżywki na razie użyłam raz, bo używam zamiennie z innymi maskami i odżywkami. Specjalnie poszłam do łazienki się w nią wwąchać. Faktycznie bardziej zalatuję kostką do wc, ale dla mnie zapach do zniesienia

Edytowane przez poison.iv
Czas edycji: 2017-04-05 o 19:35
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 20:28   #1608
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Widziałam Tylko jak zwykle nie podają składów i trza do nich pisać po prośbie.
No, ja napisałam i dostałam odpowiedź, cytuję

"Witam,

wszystkie składniki serum znajdzie Pani na naszej stronie, podane są tam : wyciągi organiczne, naturalne tłuszcze oraz produkty ,których nie zawiera.
Jest zamieszczona informacja , że produkt nie jest testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Również takie informacje znajdzie Pani na opakowaniu serum"

Napisałam więc, że interesuje mnie cały skład INCI, zobaczymy, co odpiszą
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 20:48   #1609
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukajcie u siebie kolorówki Boho w Rossmannach, bo od 20 kwietnia promo na całą kolorówkę 49%.
a - 55% w Klubie Rossmann. Od 10.04 ma ruszyć jakaś aplikacja i przez nią będzie można się zapisac do tego klubu.

Co to za marka? Podlinkujesz? W Google znalazło mi makijaże w stylu Boho
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2017-04-05 o 20:49
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 21:21   #1610
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No, ja napisałam i dostałam odpowiedź, cytuję

"Witam,

wszystkie składniki serum znajdzie Pani na naszej stronie, podane są tam : wyciągi organiczne, naturalne tłuszcze oraz produkty ,których nie zawiera.
Jest zamieszczona informacja , że produkt nie jest testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Również takie informacje znajdzie Pani na opakowaniu serum"

Napisałam więc, że interesuje mnie cały skład INCI, zobaczymy, co odpiszą
Jak ich pytałam o krem pod oczy, to bez problemu podali, mam nadzieję, że odpiszą, a jak nie, to ja też ich będę dręczyć aczkolwiek, jak potem porównywałam te ich składniki podane na stronie ze składem inci, to rzeczywiście, niewiele było ukrytego i jak było to nieszkodliwe raczej.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a - 55% w Klubie Rossmann. Od 10.04 ma ruszyć jakaś aplikacja i przez nią będzie można się zapisac do tego klubu.

Co to za marka? Podlinkujesz? W Google znalazło mi makijaże w stylu Boho
55% będzie przy zakupie minimum 3 kosmetyków z tego, co zrozumiałam, oczywiście w Klubie.

Wczoraj była mowa o Bohocosmetics, podawałyśmy linki do polskiego i francuskiego sklepu, zerknij parę postów wstecz
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 21:26   #1611
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczynki, czy któraś z Was miała dezodorant PH o zapachu cynamonu, goździków i śliwki? Czy byłyście zadowolone?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 21:39   #1612
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak ich pytałam o krem pod oczy, to bez problemu podali, mam nadzieję, że odpiszą, a jak nie, to ja też ich będę dręczyć aczkolwiek, jak potem porównywałam te ich składniki podane na stronie ze składem inci, to rzeczywiście, niewiele było ukrytego i jak było to nieszkodliwe raczej.
Ale czy nie uczciwiej byłoby podać po prostu INCI? To jakaś tajemnica jest? Mnie takie coś zniechęca, często buszuję późnym wieczorem po internecie i chciałabym wiedzieć od razu
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 21:42   #1613
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Myślalam, że to to Boho i tez robią tajemnicę ze składów https://oneorganic.eu/makeup
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 22:06   #1614
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ale czy nie uczciwiej byłoby podać po prostu INCI? To jakaś tajemnica jest? Mnie takie coś zniechęca, często buszuję późnym wieczorem po internecie i chciałabym wiedzieć od razu
Mnie też, ciekawe to jest, że niektóre marki takie fajne, ale jednak uparte strasznie, sami powinni widzieć, że brak pełnej informacji o produkcie przyhamowuje sprzedaż, albo widocznie mają taki popyt u osób nieczytających składów, że mogą sobie pozwolić na olewanie tematu. poza tym nie przekonuje mnie sama forma bytu tego producenta. Nie napalam się też zbytnio na tę markę, kosmetyki, fakt, naturalne są, ale to zwykłe kosmetyki, nie jakieś cuda, jeden lepszy, drugi gorszy, jak u każdego innego producenta, fajnie, że nie mają wygórowanych cen, nawet 100% cena jest do przełknięcia, jak na kosmetyki o złożonych składach, nie samych olejach, no i wychodzą z nowościami, śledzą obecne trendy, np. te płynne serum, albo balsamy myjące do włosów, jeśli są takiej jakości, jak krem pod oczy, to warto się skusić, zwłaszcza w promocji i przy zniżce.

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Myślalam, że to to Boho i tez robią tajemnicę ze składów https://oneorganic.eu/makeup
Tak, to te, polski dystrybutor nie podał składów.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 22:35   #1615
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, to te, polski dystrybutor nie podał składów.
Po przeczytaniu tego https://oneorganic.eu/prawo-do-odstapienia-od-umowy już mnie składy nie interesują.
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 22:57   #1616
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
55% będzie przy zakupie minimum 3 kosmetyków z tego, co zrozumiałam, oczywiście w Klubie.



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wczoraj była mowa o Bohocosmetics, podawałyśmy linki do polskiego i francuskiego sklepu, zerknij parę postów wstecz
Dzięki, poszukam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 23:39   #1617
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy któraś z Was miała dezodorant PH o zapachu cynamonu, goździków i śliwki? Czy byłyście zadowolone?
Ja byłam z niego zadowolona Dokładnych nut zapachowych nie pamiętam, bo miałam go rok temu, ale jak dla mnie był to ciekawszy, a za razem mocniejszy zapach od np. kuscheldecke, który też jest z kategorii tych ciepłych. Kuscheldecke w porównaniu do wintermärchen był mdłym zapachem. W wintermärchen wyraźniej czuć nuty zapachowe, ale może to być też minus tego zapachu, gdyż jest możliwość, że będzie się gryzł z perfumami.
Ja teraz zamówiłam wersję zapachową weihnachtszauber, gdyż tej jeszcze nie miałam, a jestem bardzo ciekawa tego zapachu. Ponoć ta wersja też należy do tych mocniejszych i bardziej dających po nosie
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 06:50   #1618
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja teraz zamówiłam wersję zapachową weihnachtszauber, gdyż tej jeszcze nie miałam, a jestem bardzo ciekawa tego zapachu. Ponoć ta wersja też należy do tych mocniejszych i bardziej dających po nosie
Nie inaczej
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 07:38   #1619
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Marcowe zakupy:
eccoverde, skarbiec natury, matique, greenline-sklep

Lavera Men Sensitive 3 w 1 żel i szampon.
Weleda Dezodorant z szałwią.
So bio etic żel/krem pod prysznic z werbeną,
Martina Gebhardt Tassilo Linde Cream.
Bioturm Serum do skóry głowy Nr 5.
Mikkolo Krem przeciwsłoneczny Spf 15.
Logona Płyn do stylizacji włosów z bambusem.
Orientana Tonik do twarzy Róża japońska.
Orientana Ajurwedyjski Tonik do włosów.
Madara Fluid tonujący Sun Flower .
Coslys maska do włosów z keratyną.
Argital Szampon Antyoksydacyjny, z zieloną glinką, jemiołą i cytryną.
La Saponaria, Bio dezodorant Tymianek i Aloes.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.JPG (165,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.JPG (189,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004.JPG (175,3 KB, 34 załadowań)
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2017-04-11 o 10:41
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-06, 07:43   #1620
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie Jeszcze może ta seria nie dotarła do wszystkich Rossmanów. U mnie tylko w kilku jest seria z ecocert i akurat nie są mi po drodze, więc muszę robić wycieczkę po mieście za ecocert Ava.
Ja uzywalam kilka produktow z tej serii ava eco, krem do twarzy eco garden, najbardziej lubie ten z marchewka 30+ i z pomidorem 40+ i do nich wracam, z ogórkiem 20+ jest lżejszy mniej nawilzajacy, a z groszkiem 50+ za ciezki. Uzywalam tez 2 wersji serum i to w zasadzie lzejszy odpowiednik ich kremow, nie sa żelowe. Peeling ok, ale bez szalu. Mialam jeszcze krem pod oczy z pompka eco linea i tez bez szalu, porownalabym efektem do sylveco czy vianka, taki lekki, dobry na dzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.