Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-08, 11:13   #4891
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Z racji iż w tajemniczych okolicznościach zaginęło nam trochę osób z tego wątku pomyślałam sobie, że może dociągnęłybyśmy ten wątek do końca (niewiele ponad 100 postów), ładnie go zamknęły a potem przeniosły się może na zamkniętą grupę? Nie wiem czy ktoś jeszcze do nas dołączy (może się niektórym wydawać, że tylko gadamy o Ziaji ) i nie wiem czy jest sens ciągnąć to w 3-4 osoby. Co myślicie?
Fajny pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez joanna_87 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może więcej o sobie opiszę pracująca 29 latka w księgowości mająca swojego tz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 17:58   #4892
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Z racji iż w tajemniczych okolicznościach zaginęło nam trochę osób z tego wątku pomyślałam sobie, że może dociągnęłybyśmy ten wątek do końca (niewiele ponad 100 postów), ładnie go zamknęły a potem przeniosły się może na zamkniętą grupę? Nie wiem czy ktoś jeszcze do nas dołączy (może się niektórym wydawać, że tylko gadamy o Ziaji ) i nie wiem czy jest sens ciągnąć to w 3-4 osoby. Co myślicie?
Fajny pomysł. Wiecie już coś więcej na temat tych nowości? Albo na co obstawiacie (że bardziej pielęgnacja ciała czy kolejna seria do twarzy)? Nie wiem, może Haru jeszcze przyjdzie, tylko jak się skończą problemy bądź zmieni nick... Ciągle myślę o pielęgnacji azjatyckiej, ale droga i nie wiem czy warto
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-08, 19:35   #4893
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł. Wiecie już coś więcej na temat tych nowości? Albo na co obstawiacie (że bardziej pielęgnacja ciała czy kolejna seria do twarzy)? Nie wiem, może Haru jeszcze przyjdzie, tylko jak się skończą problemy bądź zmieni nick... Ciągle myślę o pielęgnacji azjatyckiej, ale droga i nie wiem czy warto
Chyba nic jeszcze nie powiedzieli, ale wydaje mi się, że to będzie taka uniwersalna seria limitowana - część produktów do twarzy część do ciała. Teraz w większości tak robią.
A wiesz coś może o Haru więcej, dlaczego uciekła tak nagle? Jakby coś to pisz pw.
A nad czym się zastanawiasz z azjatyckiej? U mojej kuzynki w drogerii są maseczki Holika i mam ochotę spróbować a z drugiej boję się, że będzie niewypał i będę żałowała kasy. A co do Azji Nie wiem czy tu pisałam, zrobiłam tydzień temu moje pierwsze zamówienie na Aliexpress i już idą do mnie moje paczki. W koszyku już mam kolejne pierdoły, ale wstrzymuję się do czasu aż nie przyjdzie to i będę mogła ocenić czy rzeczywiście jest to warte tych 6.50 zł
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 11:30   #4894
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Chyba nic jeszcze nie powiedzieli, ale wydaje mi się, że to będzie taka uniwersalna seria limitowana - część produktów do twarzy część do ciała. Teraz w większości tak robią.
A wiesz coś może o Haru więcej, dlaczego uciekła tak nagle? Jakby coś to pisz pw.
A nad czym się zastanawiasz z azjatyckiej? U mojej kuzynki w drogerii są maseczki Holika i mam ochotę spróbować a z drugiej boję się, że będzie niewypał i będę żałowała kasy. A co do Azji Nie wiem czy tu pisałam, zrobiłam tydzień temu moje pierwsze zamówienie na Aliexpress i już idą do mnie moje paczki. W koszyku już mam kolejne pierdoły, ale wstrzymuję się do czasu aż nie przyjdzie to i będę mogła ocenić czy rzeczywiście jest to warte tych 6.50 zł
Nie wiem dlaczego uciekła. Nie miałam maseczek Holiki w wersji hurtowej-miałam tą na zmęczenie podczas nauki i kiedyś jeszcze jedną-fajny relaks...ale zauważyłam, że słabo na mnie działają,a drogie są. Kiedyś zamówiłam sobie box i tam był bebik i puder z Holiki-też były spoko, bardzo dobrze kryły, nic nie wyskakiwało, nie oksydowały..tylko też drogo (ale na plus wydajność). No i wczoraj kupiłam sobie ten cusion z Goudetamą oraz ampułkę z propolisem z It's skin-oficjalnie dojdzie za miesiąc
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 12:43   #4895
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

O, to u niej na pewno była ta na zmęczenie od nauki, ale właśnie nie kupiłam bo nie wiedziałam czy jest warta swojej ceny.
Pozdrawiamy w niedzielę z uczelni, studenci dzienni.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 13:56   #4896
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Day, no wiesz-samo nałożenie maski i poleżenie z ulubioną muzą to już jest relaksik i super, ale u mnie dużej różnicy nie robi, ale może masz inną cerę Chyba nic nie kupię z tej limitki Ziaji, bo po prostu wszystko mam i mi zalega na półce (chyba, że zdążę przed wykupieniem zapasów, a moje się wykończą)
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-09, 22:22   #4897
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Z racji iż w tajemniczych okolicznościach zaginęło nam trochę osób z tego wątku pomyślałam sobie, że może dociągnęłybyśmy ten wątek do końca (niewiele ponad 100 postów), ładnie go zamknęły a potem przeniosły się może na zamkniętą grupę? Nie wiem czy ktoś jeszcze do nas dołączy (może się niektórym wydawać, że tylko gadamy o Ziaji ) i nie wiem czy jest sens ciągnąć to w 3-4 osoby. Co myślicie?
Spoko, możemy tak zrobić. Ja za bardzo nie mam czasu na pisanie, z doskoku tylko czytam. Moje laski wszędzie włażą i muszę je pilnować. Ostatnio w tygodniu jak mąż był w pracy byłam sama, szwagierka nie miała kiedy wpaść, po takim tygodniu ryłam nosem po ziemi.
Też mi się wydaje, że Haru miała ogon, bo jaki mógłby być inny powód. Mam nadzieję, że wróci, inaczej sobie tego nie wyobrażam i byłoby mi bardzo sumtno. Nie wspomnę już o tym, że miałyście do mnie przyjechać. Day, Ty kiedyś pisałaś, że podejrzewasz, że masz ogon?

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego uciekła. Nie miałam maseczek Holiki w wersji hurtowej-miałam tą na zmęczenie podczas nauki i kiedyś jeszcze jedną-fajny relaks...ale zauważyłam, że słabo na mnie działają,a drogie są. Kiedyś zamówiłam sobie box i tam był bebik i puder z Holiki-też były spoko, bardzo dobrze kryły, nic nie wyskakiwało, nie oksydowały..tylko też drogo (ale na plus wydajność). No i wczoraj kupiłam sobie ten cusion z Goudetamą oraz ampułkę z propolisem z It's skin-oficjalnie dojdzie za miesiąc
Czy ja dobrze zrozumiałam, że maseczki na zmęczenie podczas nauki , czy Ty je w takim celu używasz czy to oryginalna nazwa i nie działają na inne zmęczenie? A są takie na zmęczenie przy opiece nad bliźniakami?
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-10, 07:21   #4898
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Ja bym bardzo chciała uczestniczyć w wątku, ale też czas średnio pozwala - tak, wiem, jestem tu nowa, ale jak tylko odwiedzam wizaż to do Was zawsze zaglądam

MariaFrancesca na zmęczenie przy opiece nad bliźniakami to nic nie działa - nawet kawa wymieszana z energetykiem Moja ciotka ma bliźniaki - bliska przyjaciółka mojej mamy, często ją odwiedzałyśmy i to co tam się działo... Armagedon to mało powiedziane jak chwilę siedziałam z dziewczynami, żeby mama z ciotką mogły spokojnie pogadać to mniej więcej po godzinie miałam dość
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 13:44   #4899
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Spoko, możemy tak zrobić. Ja za bardzo nie mam czasu na pisanie, z doskoku tylko czytam. Moje laski wszędzie włażą i muszę je pilnować. Ostatnio w tygodniu jak mąż był w pracy byłam sama, szwagierka nie miała kiedy wpaść, po takim tygodniu ryłam nosem po ziemi.
Też mi się wydaje, że Haru miała ogon, bo jaki mógłby być inny powód. Mam nadzieję, że wróci, inaczej sobie tego nie wyobrażam i byłoby mi bardzo sumtno. Nie wspomnę już o tym, że miałyście do mnie przyjechać. Day, Ty kiedyś pisałaś, że podejrzewasz, że masz ogon?


Czy ja dobrze zrozumiałam, że maseczki na zmęczenie podczas nauki , czy Ty je w takim celu używasz czy to oryginalna nazwa i nie działają na inne zmęczenie? A są takie na zmęczenie przy opiece nad bliźniakami?
Haha <wklejam linka> No właśnie..miałyśmy się spotkać-ii ? Będziemy grupą cicć? Oj, pamiętam jak ja byłam takim małym, nieznośnym dzieckiem (współczuje moim rodzicom) Tak, dobrze zrozumiałaś-wg obietnic producenta mają za zadanie oczyszczyć skórę, no i zapewnić relaks po ciężkim czasie nauki. U mnie jakieś szokującej różnicy nie było, ale szczerze mówiąc (pisząc?) mało masek się sprawdza na mojej cerze
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 16:41   #4900
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Spoko, możemy tak zrobić. Ja za bardzo nie mam czasu na pisanie, z doskoku tylko czytam. Moje laski wszędzie włażą i muszę je pilnować. Ostatnio w tygodniu jak mąż był w pracy byłam sama, szwagierka nie miała kiedy wpaść, po takim tygodniu ryłam nosem po ziemi.
Też mi się wydaje, że Haru miała ogon, bo jaki mógłby być inny powód. Mam nadzieję, że wróci, inaczej sobie tego nie wyobrażam i byłoby mi bardzo sumtno. Nie wspomnę już o tym, że miałyście do mnie przyjechać. Day, Ty kiedyś pisałaś, że podejrzewasz, że masz ogon?


Czy ja dobrze zrozumiałam, że maseczki na zmęczenie podczas nauki , czy Ty je w takim celu używasz czy to oryginalna nazwa i nie działają na inne zmęczenie? A są takie na zmęczenie przy opiece nad bliźniakami?
Wydawało mi się, że mam, ale teraz ciężko mi to sprawdzić. Wydaje mi się, że ogon albo dał sobie spokój albo go jednak nie było.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 21:01   #4901
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez Zzziajana Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciała uczestniczyć w wątku, ale też czas średnio pozwala - tak, wiem, jestem tu nowa, ale jak tylko odwiedzam wizaż to do Was zawsze zaglądam

MariaFrancesca na zmęczenie przy opiece nad bliźniakami to nic nie działa - nawet kawa wymieszana z energetykiem Moja ciotka ma bliźniaki - bliska przyjaciółka mojej mamy, często ją odwiedzałyśmy i to co tam się działo... Armagedon to mało powiedziane jak chwilę siedziałam z dziewczynami, żeby mama z ciotką mogły spokojnie pogadać to mniej więcej po godzinie miałam dość
Ty to potrafisz pocieszyć człowieka , a w jakim wieku były te bliźniaki? Jestem już po dobrej stronie czy jeszcze ostro po d górę?

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Haha <wklejam linka> No właśnie..miałyśmy się spotkać-ii ? Będziemy grupą cicć? Oj, pamiętam jak ja byłam takim małym, nieznośnym dzieckiem (współczuje moim rodzicom) Tak, dobrze zrozumiałaś-wg obietnic producenta mają za zadanie oczyszczyć skórę, no i zapewnić relaks po ciężkim czasie nauki. U mnie jakieś szokującej różnicy nie było, ale szczerze mówiąc (pisząc?) mało masek się sprawdza na mojej cerze
Tak patrzę na ten skład tej maski (nie jestem ekspertem, więc nie wiem czy się nie mylę), ale wyciągi roślinne po konserwancie to albo sporo nawalili tego konserwantu albo wyciągów strasznie mało. Drogo jak za taki skład, na początku gliceryna, alko (po co?) i olej rycynowy. Te mydełka do twarzy w kształcie jaja, które są na stronie z linka śmieszne, ale nie wiem czy chciałabym mieć je w łazience.
Tak, miałyście być grupą cioć, człowiek nawet na pomoc nie może liczyć.
Ja właśnie zdałam sobie sprawę, że mam takie zapasy kosmetyczne, że spokojnie bez zakupów (może oprócz filtrów) jestem w stanie przejechać cały rok. Spróbuję wprowadzić w życie projekt denko, a właściwie wielkie dno, bo chyba jednak muszę zredukować liczbę posiadanych kosmetyków.
Nie wiem czy też tak macie, ale ja zauważyłam, że denkowanie produktów, które kupuje się niezmiennie te same od lat tak nie cieszy jak tych gdzie skaczesz z kwiatka na kwiatek. Chyba chodzi o to, że możesz iść zapolować na nowości, a co to za atrakcja kupować ten sam żel do higieny intymnej od lat. Też tak macie?
Z innej beczki: kupiłam ostatnio jakieś batony orzechowe w Lidlu z serii De Luxe. Po raz kolejny stwierdzam, że to De Luxe nie jest warte swojej ceny. Dodatkowo byłam w szoku ile śmieci można przy okazji wyprodukować. Trzy batony były zapakowane w kartonik owinięty folią. W środku była kolejna folia, a w niej korytko plastikowe, na korytku batony też owinięte w folię. Masakra, już wiem dlaczego to tyle kosztowało.
Uciekam się odmeldować na mamuśkach i za chwilę spać.
Jakbyście coś wiedziały o Haru to dajcie znać na priva.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-11, 13:58   #4902
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ty to potrafisz pocieszyć człowieka , a w jakim wieku były te bliźniaki? Jestem już po dobrej stronie czy jeszcze ostro po d górę?


Tak patrzę na ten skład tej maski (nie jestem ekspertem, więc nie wiem czy się nie mylę), ale wyciągi roślinne po konserwancie to albo sporo nawalili tego konserwantu albo wyciągów strasznie mało. Drogo jak za taki skład, na początku gliceryna, alko (po co?) i olej rycynowy. Te mydełka do twarzy w kształcie jaja, które są na stronie z linka śmieszne, ale nie wiem czy chciałabym mieć je w łazience.
Tak, miałyście być grupą cioć, człowiek nawet na pomoc nie może liczyć.
Ja właśnie zdałam sobie sprawę, że mam takie zapasy kosmetyczne, że spokojnie bez zakupów (może oprócz filtrów) jestem w stanie przejechać cały rok. Spróbuję wprowadzić w życie projekt denko, a właściwie wielkie dno, bo chyba jednak muszę zredukować liczbę posiadanych kosmetyków.
Nie wiem czy też tak macie, ale ja zauważyłam, że denkowanie produktów, które kupuje się niezmiennie te same od lat tak nie cieszy jak tych gdzie skaczesz z kwiatka na kwiatek. Chyba chodzi o to, że możesz iść zapolować na nowości, a co to za atrakcja kupować ten sam żel do higieny intymnej od lat. Też tak macie?
Z innej beczki: kupiłam ostatnio jakieś batony orzechowe w Lidlu z serii De Luxe. Po raz kolejny stwierdzam, że to De Luxe nie jest warte swojej ceny. Dodatkowo byłam w szoku ile śmieci można przy okazji wyprodukować. Trzy batony były zapakowane w kartonik owinięty folią. W środku była kolejna folia, a w niej korytko plastikowe, na korytku batony też owinięte w folię. Masakra, już wiem dlaczego to tyle kosztowało.
Uciekam się odmeldować na mamuśkach i za chwilę spać.
Jakbyście coś wiedziały o Haru to dajcie znać na priva.
Dobrze wiedzieć o takich rzeczach, bo De Luxe niby trochę więcej kosztuje. Akurat z płynem do higieny intymnej to jest tak, że używam niezmiennie Zaiji od lat-a co jakiś czas wypuszczają nowości (ehh..ile razy mnie uratowała)
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 14:32   #4903
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Wszystkiego dobrego z okazji świąt dziewczynki 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 17:57   #4904
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Wesołych Świąt 🐥🐑☺
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 18:56   #4905
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Wszystkiego naj dziewczynki, odpoczynku, smacznego jaja i oczywiście mokrego dyngusa. Haru dla Ciebie oczywiście też, mam nadzieję, że nas czytasz.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 07:38   #4906
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem, miodu pełne baryłeczki oraz trochę gorzałeczki. No, a w lany poniedziałek - na kark wody pełen dzbanek.
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-19, 20:41   #4907
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Dzisiaj, zupełnie przypadkiem, trafiłam w ZdC na limitkę! Już jest i na stronie również KLIK. Kupiłam kokosowy peeling cukrowy (7.80 zł) i kokosowe mydło pod prysznic (5.70 zł). Miałam ochotę na myjącą odżywkę do włosów, ale znając życie to czekają mnie przyklapnięte i przetłuszczone włosy.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 07:25   #4908
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Ja też kupiłam limitke już jakieś 2 dni i temu i też capnelam peeling a do tego balsam do ciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 07:53   #4909
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ty to potrafisz pocieszyć człowieka , a w jakim wieku były te bliźniaki? Jestem już po dobrej stronie czy jeszcze ostro po d górę?
Ciotka zaczęła "wracać do świata żywych" jak dzieciaki miały dwa lata, wtedy zaczęłyśmy z mamą ją odwiedzać i w sumie trwało to ze dwa lata. Tak, z czasem było gorzej Teraz ja jestem na studiach, więc moja mama sama odwiedza ciotkę i jakoś muszą sobie radzić z tymi diabełkami same
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 12:15   #4910
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam limitke już jakieś 2 dni i temu i też capnelam peeling a do tego balsam do ciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak balsam. Wachalam mydło i pachnie zupełnie inaczej niż ta tradycyjna kokosowa seria.

Od dzisiaj promocja -49% w R. ale w tym miesiącu poplynelam z pieniędzmi, więc dwie pomadki ochronne i puder bananowy Wibo to maksimum.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 07:49   #4911
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Ja się nie wybieram na tą promocję, tyle złego o niej czytałam, że odechciało mi się wyruszać na podbój pudrowy. Coraz mniej lubię R, dlatego zastanawiam się czy nie zacząć już wszystkiego, łącznie z pudrami zamawiać przez internet
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-26, 13:35   #4912
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez Zzziajana Pokaż wiadomość
Ja się nie wybieram na tą promocję, tyle złego o niej czytałam, że odechciało mi się wyruszać na podbój pudrowy. Coraz mniej lubię R, dlatego zastanawiam się czy nie zacząć już wszystkiego, łącznie z pudrami zamawiać przez internet
Ja już dawno przerzuciłam się na taki system, bo po prostu jest taniej, nie bawię się w kolejki z Karynami i mam produkty które są nieotwierane
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 16:39   #4913
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Dostałam przesyłkę Już robiłam jedną maskę w płachcie z Innisfree z ogórkiem
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-09, 17:40   #4914
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Dostałam przesyłkę Już robiłam jedną maskę w płachcie z Innisfree z ogórkiem
A przypomnij skąd zamawiałaś?

Do mnie doszło moje pierwsze zamówienie z Aliexpress i już czekam na kolejne. Tu dolar, tam dwa i jakoś leci
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-10, 15:33   #4915
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
A przypomnij skąd zamawiałaś?

Do mnie doszło moje pierwsze zamówienie z Aliexpress i już czekam na kolejne. Tu dolar, tam dwa i jakoś leci
Z ebaya Ale patrzyłam, żeby z Korei szły, a nie z Chin czy coś (no wiadomo o co chodzi). Dzisiaj sobie 3 maseczkę nakładałam i w sumie fajny relaks. Ciekawe czy jakaś różnica będzie
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 12:12   #4916
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Jak tam laski, żyjecie? Jak uczelnia, zaliczenia prac, dbanie o urodę i bycie fit? Jakieś wieści od Haru?

U mnie stara bida, moje gwiazdki kończą dzisiaj roczek i żeby odpocząć od ciągłego kieratu wyjeżdżam bez nich na Boże Ciało na chrzciny do kuzyna, do Niemiec - to jest to światełko w tunelu. Tak to ciągle gonienie własnego ogona i próba ogarnięcia tej kuwety.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 14:59   #4917
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Jak tam laski, żyjecie? Jak uczelnia, zaliczenia prac, dbanie o urodę i bycie fit? Jakieś wieści od Haru?

U mnie stara bida, moje gwiazdki kończą dzisiaj roczek i żeby odpocząć od ciągłego kieratu wyjeżdżam bez nich na Boże Ciało na chrzciny do kuzyna, do Niemiec - to jest to światełko w tunelu. Tak to ciągle gonienie własnego ogona i próba ogarnięcia tej kuwety.
U mnie jakoś leci-jest spina, bo muszę dokończyć pisanie pracy a i poprawić jeszcze trzeba będzie. Boję się spotkania z promotorem. W następnym tygodniu mam egzamin i muszę zacząć się uczyć. No, poza tym bezskutecznie próbuję zmienić pracę i to mnie dołuje. Nie dbam o urodę i bycie fit bo teraz nie mam czasu na to (raz na tydzień maseczkę co najwyżej zrobię). Nie planuję nawet wakacji...a tak bardzo bym chciała gdzieś wyjechać. Serio rzucić to wszystko w cholerę i np. w Tajlandii pokodować albo jeszcze w jedno miejsce. Chciałabym dostać szansę i ją wykorzystać... Podobno mam szansę na doktorat ale chyba się nie dostanę i mój promotor nic nie mówi na ten temat Nie mam wiadomości od Haru-a myślałam ostatnio o niej... EEe..kiedy minął ten rok ja się uprzejmie pytam? Gratki
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 17:34   #4918
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Ziaja wprowadziła nowości. Podobno peeling jest bardzo dobry
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 11:24   #4919
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Ziaja wprowadziła nowości. Podobno peeling jest bardzo dobry
Mówisz o tych nowościach Med? Mam ochotę spróbować pastę, ale muszę wytrzymać. Promocje w R. i Hebe sprawiły, że mogę sama otworzyć własną drogerię
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-17, 18:24   #4920
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część

Na razie to ja się pozbywam kosmetyków, a nie kolekcjonuję..chociaż niedługo czeka mnie pewnie duży shopping Wiesz, bardziej mi chodziło o info na fanpage'u Ziaji. Chodziło mi o limitkę na wakacje-z olejkiem ylang-ylang i paczuli. Są trzy produkty i mówimy tu o peelingu cukrowym, kremowym mydle i odżywce myjącej do włosów.
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-03 19:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.