Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-16, 15:28   #1741
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Nie, to już by było za dużo, jeden do neutralizowania, drugi do krycia, trzeci do rozświetlania Z tych, które mam jestem zadowolona, kiedyś eksperymentowałam z różnymi odcieniami, ale ostatecznie wygrywał po prostu korektor, który był w stanie je odpowiednio zakryć.
Chociaż miałam kiedyś punktowy filtr avene do wrażliwych miejsc, on miał taki łososiowy kolor i całkiem nieźle te sińce korygował.
No ja właśnie zamierzam wypróbować teraz kontrastowy korektor, pomarańcz, róż, łosoś i na to korektor o neutralnym kolorze, nie musi być rozświetlający. Ale jak dalej będę mieć skórę 60-latki, to chyba zrezygnuję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 15:38   #1742
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Korah a to przypudrowanie korektora to robisz takim płaskim puszkiem do prasowanego pudru, a nie flat topem, tak?
Nie używam puszków, raz czy dwa razy testowałam puszki, ale efekt mi się nie podobał U mnie rządzą pędzle, do pudru używam tego Klik, to duży pędzel do twarzy, o dłuższym włosiu, miękki i giętki, jego używam też do przypudrowania okolic oczu, jest spłaszczony lekko, to nie kabuki. Do nakładania podkładu z korektorem używam flat topa Annabelle też na powieki, a jak mnie najdzie, bo mam więcej czasu, to do okolic oczu osobno tego Klik, to takie też z nieco dłuższym włosiem kabuki, puchaty pędzelek, mięciutki. Obydwa te pędzle BD nie robią efektu tynku, ładnie i równomiernie wpracowują w skórę mniejsze ilości produktów.


Od góry drugi i czwarty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030777.jpg (135,0 KB, 32 załadowań)
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-16 o 15:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 16:32   #1743
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Bdellium Tools ma świetne pędzle.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 16:41   #1744
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bdellium Tools ma świetne pędzle.
Dużo firm jest, co robią dobrej jakości pędzle, te kupowałam w promocji 30%, więc wyszło mnie tyle co mniej więcej Annabelle, które moim zdaniem nie odbiegają jakością, a są robione typowo dla kosmetyków mineralnych, bo BD nie. A np. Maxineczka uważa, że BD są tragiczne, ponoć jej się rozwaliły trzonki i to w krótkim czasie, popękała farba i puścił klej, pędzle zaczęły "latać". U mnie się to nie dzieje, ale też chucham i dmucham na nie, nie używam na pewno z taką intensywnością, jak ona. Mam je już ponad 4 lata.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 16:49   #1745
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jeśli ktoś chce poznać markę Biofficina Toscana, to można zamówić zestaw próbek:
https://biolinea.pl/zestaw-probek-bi...ana-p-665.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 17:24   #1746
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Witajcie , dziewczyny ! było by mi bardzo Milo gdybym mogła dolonczyc do grupy i dyskutować razem z wami na temat kosmetyków. Jest to cos co ja osobiście uwielbiam i bardzo się tym interesuje. Mam mnóstwo kosmetyków , lubię testować nowości ale mam tez kilku swoich ulubieńców tzw. Pewniakow do których zawsze wracam od pewnego czasu interesuje się kosmetykami naturalnymi czyli bez sls-ow z prostymi składami. Myślę ze takie kosmetyki mogą mi w walce o piękna cerę. Chce skończyć z tymi szkodliwymi dla skory kosmetykami. Ostatnio zaczelam przyglądać się kosmetykom z markell bio z śluzem ślimaka. Wydają się być bardzo ciekawe i kusza mnie strasznie. Co o nich myślicie ? Miała którąś z was możliwość testowania ich ? Są dostępne w naturze z tego co mi wiadomo. Jestem bardzo nimi zainteresowana
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 18:28   #1747
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Witajcie , dziewczyny ! było by mi bardzo Milo gdybym mogła dolonczyc do grupy i dyskutować razem z wami na temat kosmetyków. Jest to cos co ja osobiście uwielbiam i bardzo się tym interesuje. Mam mnóstwo kosmetyków , lubię testować nowości ale mam tez kilku swoich ulubieńców tzw. Pewniakow do których zawsze wracam od pewnego czasu interesuje się kosmetykami naturalnymi czyli bez sls-ow z prostymi składami. Myślę ze takie kosmetyki mogą mi w walce o piękna cerę. Chce skończyć z tymi szkodliwymi dla skory kosmetykami. Ostatnio zaczelam przyglądać się kosmetykom z markell bio z śluzem ślimaka. Wydają się być bardzo ciekawe i kusza mnie strasznie. Co o nich myślicie ? Miała którąś z was możliwość testowania ich ? Są dostępne w naturze z tego co mi wiadomo. Jestem bardzo nimi zainteresowana
Cześć
To nie jest marka naturalna. Dla przykładu w tym składzie KLIK, to chyba z połowa składników nie ma prawa znaleźć się w eko produkcie: glikole, silikony, PEG-i, parabeny.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-16, 20:01   #1748
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Znacie może jakieś firmy, które mają w ofercie świece do masażu?

Na zdjęciu ostatnie skromne nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęciee.jpg (107,8 KB, 48 załadowań)
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 20:10   #1749
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też się tego obawiam, w ogóle to u mnie jest też duży problem i to od dawna, nie od wczoraj, tylko już w wieku młodzieńczym zdarzały mi się podkłady czy pudry, które koszmarnie potrafiły mnie postarzać, pomimo, że zmarszczek nie miałam, to od zawsze musiałam się wystrzegać typowo mocno matujących kosmetyków, które dają efekt płaskiej twarzy. Zawsze mi pasowało wykończenie pół matowe, czyli takie satynowe, bo takie bardzo rozświetlające też nie. Dlatego też mi tak te anabelki podeszły, bo mają taką satynową, ale bardzo subtelną poświatę.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny, co jest powodem takiego zbierania się korektora czy podkładu, bo widzę, że każda ma swoją metodę nakładania i stosuje inne produkty.

U mnie się to nie zdarza, ale musi, podkreślam MUSI być utrwalenie pudrem, po prostu musi, w innym razie wszystko mi się zbiera, nawet korektor True match, który jest płynny, wodnisty i mocno wysuszający i zastygający, u mnie się zbiera od razu w załamaniach, jeżeli natychmiast go nie przypudruję. A i pudrowanie musi być dokładne, nie wystarczy tylko machnąć pędzlem, ja to takie bardziej stęplujące ruchy wykonuję, ale też uważam na ilość, łatwo przesadzić. Przez chwilę od aplikacji w ogóle nie otwieram oczu, nie ruszam powiekami, zanim nie przypudruję. Ostatnio testowałam korektor 100% Pure w kremie, mocno rozświetla, ale nie przypudrowałam go i po godzinie już miałam pod okiem 2 krechy korektora zebrane w fałdce.

Zawsze trzeba odczekać, aż krem pod oczy się porządnie wchłonie, pod proszkowe minerały to może być nawet cięższy, tłusty krem, ale wchłonięty. Pod kremowe korektory, zwłaszcza takie, które są tłustawe można krem odpuścić, ewentualnie coś leciutkiego nałożyć.
ja nie używam sypkich korektorów pod oczy, ale i tak wszytsko mi się zbiera w załamaniach skóry po jakimś czasie, a z kolei przypudrowane wygląda tragicznie, chyba że jest to lekki niekryjący korektor
taki który kryje przypudrowany postarza mnie o 10 lat

ostatnio na filmiku Magdaleny Lach widziałam,z ę ona daje olejek pod korektor i spróbowałam tej metody i wygląda o wiele lepiej - mogę spokojnie porządnie przypudrować bez efektu babcinej skóry pod oczami
nie wiem jak olejki się zachowują w połączeniu z minerałami, ale moze komuś się przyda

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Znacie może jakieś firmy, które mają w ofercie świece do masażu?

Na zdjęciu ostatnie skromne nabytki
Stenders na pewno, ale nie wiem na ile jest eco
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 20:21   #1750
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja nie używam sypkich korektorów pod oczy, ale i tak wszytsko mi się zbiera w załamaniach skóry po jakimś czasie, a z kolei przypudrowane wygląda tragicznie, chyba że jest to lekki niekryjący korektor
taki który kryje przypudrowany postarza mnie o 10 lat

ostatnio na filmiku Magdaleny Lach widziałam,z ę ona daje olejek pod korektor i spróbowałam tej metody i wygląda o wiele lepiej - mogę spokojnie porządnie przypudrować bez efektu babcinej skóry pod oczami
nie wiem jak olejki się zachowują w połączeniu z minerałami, ale moze komuś się przyda
Widziałam ten filmik i zamierzam niedługo wypróbować jej metodę, tylko czekam aż przyjdą kontrastowe korektory, bo obecnie mam 5 różnych odcieni beżu i żaden z nich nie przykrywa mi podkówek nawet w połowie, także słynna Helenę Rubinstein (w niej to już w ogóle wyglądam upiornie).

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Znacie może jakieś firmy, które mają w ofercie świece do masażu?
Greendoor, ale tylko wiem, że mają, nie próbowałam nigdy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 20:52   #1751
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Cześć
To nie jest marka naturalna. Dla przykładu w tym składzie KLIK, to chyba z połowa składników nie ma prawa znaleźć się w eko produkcie: glikole, silikony, PEG-i, parabeny.
A sylveco ?
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-16, 21:03   #1752
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ostatnio na filmiku Magdaleny Lach widziałam,z ę ona daje olejek pod korektor i spróbowałam tej metody i wygląda o wiele lepiej - mogę spokojnie porządnie przypudrować bez efektu babcinej skóry pod oczami
nie wiem jak olejki się zachowują w połączeniu z minerałami, ale moze komuś się przyda
To jest właśnie to, o czym wspominałam, skóra musi być odpowiednio nawilżona i odżywiona, jak ktoś ma zły krem pod oczy, to będą uwydatnione wszelkie suchości podczas nakładania suchych minerałów czy pudru, czego przy produktach lekko kryjących, płynnych czy w kremie nie widać, olejek, jeśli ktoś lubi lub solidny krem pod oczy i powinno być dobrze

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
A sylveco ?
Witaj, Sylveco jest naturalne
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-16 o 21:04
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 21:37   #1753
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Znacie może jakieś firmy, które mają w ofercie świece do masażu?
Poczciwy Rossmann marka Wellness&Beauty np. ta klik, ale nie wiem na ile skład naturalny.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 23:22   #1754
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Znacie może jakieś firmy, które mają w ofercie świece do masażu?

Na zdjęciu ostatnie skromne nabytki
Nacomi i ich tescowa wersja Bioamare
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 07:56   #1755
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jest właśnie to, o czym wspominałam, skóra musi być odpowiednio nawilżona i odżywiona, jak ktoś ma zły krem pod oczy, to będą uwydatnione wszelkie suchości podczas nakładania suchych minerałów czy pudru, czego przy produktach lekko kryjących, płynnych czy w kremie nie widać, olejek, jeśli ktoś lubi lub solidny krem pod oczy i powinno być dobrze



Witaj, Sylveco jest naturalne
na pewno im lepszy stan skóry tym lepiej wygląda makijaż, ale wierz mi ja bardzo dbam o nawilżenie szczególnie skóry pod oczami, a i tak po nałożeniu wielu produktów widzę zmarszczki, których normalnie nie widzę i wygląda to po prostu źle
olejek daje fajny poślizg i idealne rozprowadzenie produktu + nawilżenie na pewno
przy czym olejek rozmazuje mi nieco podkład, a jak nałożę go wczesniej, razem z filtrem do twarzy chociażby i zdąży się juz trochę wchłonąć to cudowny efekt znika... i bądź tu człowieku mądry
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2017-04-17 o 07:58
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 08:03   #1756
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Znacie może jakieś firmy, które mają w ofercie świece do masażu?

Na zdjęciu ostatnie skromne nabytki
nacomi, biolove, e-Fiore.
ma też organique, ale nie wiem co w nich siedzi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 08:59   #1757
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Stenders na pewno, ale nie wiem na ile jest eco
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Greendoor, ale tylko wiem, że mają, nie próbowałam nigdy.
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Poczciwy Rossmann marka Wellness&Beauty np. ta klik, ale nie wiem na ile skład naturalny.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nacomi i ich tescowa wersja Bioamare
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nacomi, biolove, e-Fiore.
ma też organique, ale nie wiem co w nich siedzi
Dziękuję!

Biolove wygląda ciekawie

Znalazłam jeszcze MySense:
https://ecoandwell.pl/produkt/my-sen...tation-160-ml/
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 20:53   #1758
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Macie jakieś doświadczenie z żółtymi korektorami pod oczy? Teraz widzę, że 100% Pure też taki ma http://plantsforbeauty.pl/rozjasniaj...ure-p-589.html
Miał może już ktoś?

Edit. Nie chcę się powtarzać, ale moja stara facjata bardzo się lubi z minerałami- powiedziałabym nawet, że bardziej, niż z płynnymi podkładami, po których widać wchodzenie w linie oraz suche skórki; no ale ja mam Lauressa (jeszcze ).

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-04-17 o 21:21
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 21:28   #1759
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, znacie jakieś szampony naturalne, które nie plączą włosów i po których nie trzeba używac odżywki?
Ps. w Tesco widziałam zestawy kosmetyków Natura Siberica przecenione o 70%.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-17, 22:11   #1760
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Dziękuję!

Biolove wygląda ciekawie
Też producent ten sam co Nacomi - Bioamare jest dla Tesco a Biolove dla Kontigo.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-17, 22:23   #1761
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakieś szampony naturalne, które nie plączą włosów i po których nie trzeba używac odżywki?
Ps. w Tesco widziałam zestawy kosmetyków Natura Siberica przecenione o 70%.
Osobiście nie poznałam, co prawda czasem po szamponach rezygnuję z odżywki i włosom nic się złego nie dzieje, ale nie spotkałam jeszcze szamponu, dzięki któremu mogłabym z niej całkowicie zrezygnować, nawet Szampon konopny 2w1 Dr organic jest raczej po prostu szamponem, bo odżywki za specjalnie w nim nie czuję, ale mam włosy suche, wymagające jednak, lubiące treściwe, cięższe odżywki. A może spróbuj mycia włosów odżywką Yves Rocher ma taki szampon w kremie, też godny uwagi, osobiście jeszcze nie próbowałam go.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 08:21   #1762
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Osobiście nie poznałam, co prawda czasem po szamponach rezygnuję z odżywki i włosom nic się złego nie dzieje, ale nie spotkałam jeszcze szamponu, dzięki któremu mogłabym z niej całkowicie zrezygnować, nawet Szampon konopny 2w1 Dr organic jest raczej po prostu szamponem, bo odżywki za specjalnie w nim nie czuję, ale mam włosy suche, wymagające jednak, lubiące treściwe, cięższe odżywki. A może spróbuj mycia włosów odżywką Yves Rocher ma taki szampon w kremie, też godny uwagi, osobiście jeszcze nie próbowałam go.


I Organic Life ma balsamy do mycia włosów. No ale oni zostali ostatnio zrugani na wątku za nie podawanie składów...


Ja mam mały sukces- pierwsza dusza przekonana przeze mnie do naturalsów
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 08:28   #1763
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
I Organic Life ma balsamy do mycia włosów. No ale oni zostali ostatnio zrugani na wątku za nie podawanie składów...


Ja mam mały sukces- pierwsza dusza przekonana przeze mnie do naturalsów
No i sylveco w swojej ofercie posiada naturalne szampony i balsamu do włosów w takich dużych butlach. I chyba orientana ale nie wiem czy skład na pewno jest naturalny
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 10:02   #1764
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, wybiera się któraś z was na ekocuda w Warszawie? Z którymi markami warto się zapoznać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 11:45   #1765
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
I Organic Life ma balsamy do mycia włosów. No ale oni zostali ostatnio zrugani na wątku za nie podawanie składów...


Ja mam mały sukces- pierwsza dusza przekonana przeze mnie do naturalsów
A jakich argumentów/produktów/próbek użyłaś, że dała się przekonać?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 11:56   #1766
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybiera się któraś z was na ekocuda w Warszawie? Z którymi markami warto się zapoznać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się wybieram Na pewno chcę odwiedzić stoiska:
Jan Barba
Alchemia Lasu
4 szpaki
Naturativ
Mydło Stacja
Hagi
Purite
Iossi
Mokosh
Svoje
I wszystkie z kolorówką
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:27   #1767
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja się już pogodziłam z moimi cieniami pod oczami. Niedawno próbowałam pod oczu położyć korektor mineralny Caramel Lily Lolo i wyglądałam jeszcze gorzej . Już wolę moje cienie niż taką tapetę pod oczami. Jeszcze mi wszystko zaczęło migrować do oka. Korektor ten jest ciężki, nie nadaje się pod oczy. Wiosną i latem w ogóle rezygnuje z makijażu mineralnego (poza cieniami na powieki), na rzecz kremu tonującego Madara.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:35   #1768
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja się już pogodziłam z moimi cieniami pod oczami. Niedawno próbowałam pod oczu położyć korektor mineralny Caramel Lily Lolo i wyglądałam jeszcze gorzej . Już wolę moje cienie niż taką tapetę pod oczami. Jeszcze mi wszystko zaczęło migrować do oka. Korektor ten jest ciężki, nie nadaje się pod oczy. Wiosną i latem w ogóle rezygnuje z makijażu mineralnego (poza cieniami na powieki), na rzecz kremu tonującego Madara.
U mnie całkiem nieźle sprawdza się korektor Pixie pod oczy. Nie kryje idealnie moich cieni, ale odświeża spojrzenie i nie ma negatywnego wpływu na skórę pod oczami.

Macie doświadczenia z kolorówką Purobio?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:40   #1769
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;72960396]A jakich argumentów/produktów/próbek użyłaś, że dała się przekonać?[/QUOTE]



Właściwie to argumentem był lepszy stan mojej skóry i włosów No i tłumaczenie dlaczego składniki w kosmetykach drogeryjnych są złe a czego w kosmetykach naturalnych nie ma. Akurat mamy podobne problemy skórne i zawsze się dzieliłyśmy swoimi nabytkami kosmetycznymi. Więc cieszę się, że kogoś przekonałam i mogę się podzielić swoimi doświadczeniami
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-18, 12:43   #1770
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja się już pogodziłam z moimi cieniami pod oczami. Niedawno próbowałam pod oczu położyć korektor mineralny Caramel Lily Lolo i wyglądałam jeszcze gorzej . Już wolę moje cienie niż taką tapetę pod oczami. Jeszcze mi wszystko zaczęło migrować do oka. Korektor ten jest ciężki, nie nadaje się pod oczy. Wiosną i latem w ogóle rezygnuje z makijażu mineralnego (poza cieniami na powieki), na rzecz kremu tonującego Madara.
Bardzo fajny jest korektor w kremie od Couleur Caramel.
http://ekozuzu.pl/40-krem-korygujacy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.