Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-19, 07:16   #31
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Życie bywa tak zaskakujące, że żaden twórca mu nie dorówna. ..
Akurat w tym wątku nie ma nic zaskakującego


Autorko, moim zdaniem nie masz podstaw do stresu, że Twój luby to bezwolna lalka, którą ta dziewczyna będzie kierowała według swojego uznania. Natomiast zapytałabym po co mu ten kontakt, skoro nie ma szacunku do tej dziewczyny i jej zwierzeń.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 08:55   #32
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Autorko, moim zdaniem nie masz podstaw do stresu, że Twój luby to bezwolna lalka, którą ta dziewczyna będzie kierowała według swojego uznania. Natomiast zapytałabym po co mu ten kontakt, skoro nie ma szacunku do tej dziewczyny i jej zwierzeń.
Może i nie jest bezwolną lalą, ale słabość do tej osoby i sentyment (przecież już tak dłuuugo się znamy...) mogą nieźle kiedyś namieszać mu w głowie. Poza tym ona już ma tego gościa na każde skinienie, jakby bie patrzeć. A dziewczyna chyba wie co robi, bo przecież "kropla drąży kamień nie siłą, ale ciągłym padaniem". Moim zdaniem coś jest na rzeczy skoro facet wciąż kontynuuje tą znajomość wiedząc, że dziewczyna się w nim jawnie podkochuje. Może to łechce jego ego, a może sam siebie sprawdza na ile jest silny. Może i jest, ale nawet w granicie z czasem może pojawić się rysa... Poza tym uważam za mocno niesprawiedliwe, że znając twoje zdanie na ten temat nie wycofał się jeszcze z tego dziwnego układu. Oczywiście, że związek to nie niewola, można mieć koleżanki i znajome, ale biorąc pod uwagę całą historię tej znajomości, to chyba nie do końca o koleżeństwo i zwykłą znajomość tu biega...
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 08:56   #33
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Generalnie nie uznaję tłumaczeń w stylu 'misiowi ufam, ale jej wcale!'. Otóż nie, autorko. Nie ufasz mu, skoro się obawiasz, że ona JEDNAK go 'namówi na cokolwiek'. Ale może masz podstawy, by mu w sumie nie ufać, tego negować nie będę, bo nie wiem, czy były jakieś ku Twojej nieufności wydarzenia/powody w Waszym związku. Ale uwierz: choćby ta laska przeparadowała przed nim nago, jeśli on Ciebie kocha i z Tobą chce być to będzie kazał jej się ze spokojem ubrać i wyjść, po czym zapyta Ciebie 'kochanie, wyglądasz dziś jeszcze piękniej, czyżbyś zmieniła coś z włosami?' Tak sprawa wygląda.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:14   #34
8d52f060ff4e0f29af012b7e97262db95239fded_5f04fe7261fa4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 310
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Jak facet nie umie zrezygnować z młodej przyjaciółeczki to słabo o nim świadczy. Ja sama poucinałam wiele kontaktów z kolegami od kiedy jestem z moim tż bo sama bym nie chciała, aby mój facet również spotykał się z dziewczynami. Są ludzie którym to nie przeszkadza, on ma koleżanki, ona kolegów i żyją w zgodzie, ale ty widocznie nie uważasz że to jest ok a on powinien to zmienić... i tyle.
8d52f060ff4e0f29af012b7e97262db95239fded_5f04fe7261fa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:17   #35
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Z wierzchu wygląda na to, że z Twoim facetem jest wszystko ok i nie ma powodu do obaw. Jednak już sam fakt, że on utrzymuje tak bliski kontakt z kobietą, która się w nim od lat kocha- jest niepokojący. Skoro tak ją polubił, to powinien dla jej dobra zerwać ten kontakt, lub mocno go ograniczyć. Skoro wie, że z nią nigdy nie zechce być... Nie wiem do czego ma mu służyć ta znajomość, do łechtania ego?

Mnie to by bardzo nie pasowało. Nie mam nic przeciwko przyjaźni damsko-męskiej, ale tutaj tej przyjaźni nie ma. Tutaj jest miłość z jednej strony.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 12:05   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Z wierzchu wygląda na to, że z Twoim facetem jest wszystko ok i nie ma powodu do obaw. Jednak już sam fakt, że on utrzymuje tak bliski kontakt z kobietą, która się w nim od lat kocha- jest niepokojący. Skoro tak ją polubił, to powinien dla jej dobra zerwać ten kontakt, lub mocno go ograniczyć. Skoro wie, że z nią nigdy nie zechce być... Nie wiem do czego ma mu służyć ta znajomość, do łechtania ego?

Mnie to by bardzo nie pasowało. Nie mam nic przeciwko przyjaźni damsko-męskiej, ale tutaj tej przyjaźni nie ma. Tutaj jest miłość z jednej strony.
Do-kła-dnie. Z jednej (z jej) strony jest co najmniej zauroczenie, a z jego strony jakieś takie dziwne robienie za pseudo-terapeutę względem tej dziewczyny - niby super wyrozumiały kolega wysłuchuje jej zwierzeń, a tak naprawdę komentuje to potem głupio ze swoją dziewczyną. Co za cyrk.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-04-19 o 12:48
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 12:36   #37
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Facet powinien z nią zerwać kontakt (z koleżanką). Nie dlatego, że ona coś może "wyjęczeć", ale dla jej dobra, aby przestała robić sobie nadzieję. Póki mają kontakt, póty ona liczy na to, że jednak coś z tego może być.
Tez tak uwazam
Najlepiej otwarcie pogadac z Twoim chlopakiem o tej relacji z kolezanka bo inaczej bedzie ten niepokoj w Tobie siedzial i na pewno nie wplynie to pozytywnie na Ciebie ani na Twoj zwiazek
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 19:52   #38
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Jak facet zaczyna krytykować inną kobietę, to zazwyczaj jest coś na rzeczy. W ten sposób pokrywa to, że jednak nie ma do niej obojętnego stosunku.
Nie wiem czy widzisz, ale twój facet ma równolegle dziwną relacje z inną kobietą. Właściwie jesteś Ty i ONA.
Poza tym to bardzo źle świadczy o nim, że "udaje przyjaciela" przed dziewczyną, a potem ją obgaduje do Ciebie.
Pewien facet z którym się spotykałam, krytykował jedną dziewczynę, oczywiście nie przeszkadzało mu to z nią sypiać.

Nie twierdzę, że Twój facet Cię z nią zdradza. Jednak mnie by się zapaliła czerwona lampka. Jak dla mnie to mu pasuje taki układ, ale Tobie nie. Także radzę coś z tym zrobić. Gdyby Ci to pasowało, nie byłoby Cie tutaj...
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 20:32   #39
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Do-kła-dnie. Z jednej (z jej) strony jest co najmniej zauroczenie, a z jego strony jakieś takie dziwne robienie za pseudo-terapeutę względem tej dziewczyny - niby super wyrozumiały kolega wysłuchuje jej zwierzeń, a tak naprawdę komentuje to potem głupio ze swoją dziewczyną. Co za cyrk.
Zgadzam się, i uważam że to bardzo źle świadczy o chłopaku. To nie w porządku rozpowiadać naokoło czyichś zwierzeń, nieważne, czy dziewczyna podbija do niego czy nie. Jeśli mu tak źle z jej zwierzeniami niech urwie kontakty.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 22:00   #40
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Ja przyłączam się chyba do głosów: po co twój TŻ utrzymuje z nią kontakt?
Żeby było jasne - z tego, co mówisz, on zachowuje się jak najbardziej w porządku i nie masz powodu mu nie ufać.
Ta dziewczyna ma jednak wyraźny problem i moim zdaniem, to żadna znajoma, tylko dziewczyna potrzebująca wieszaka emocjonalnego. Gada z nim o swoich nieudanych związkach, nie ma partnera na wesele, to do niego dzwoni, jednym słowem: ona nie chce przyjaciela, z całym bagażem tego słowa (czyli licząc się z tym, że on ma swoje życie i partnerkę życiową, którą wtedy też należy uwzględniać), tylko chce kolegę funkcjonalnego. Przydatnego. Nie mam chłopaka, więc pójdę z nim na piwo, zawsze to samiec, który mnie dowartościuje. Będzie moim plus one na wesele, bo samej pójść to wstyd, itd.
Jeżeli kompletnie nie liczy się z tobą, jako jego partnerką, to tak naprawdę nie liczy się również z nim i nie szanuje jego życia. Proste pytanie: po uj trzymać kogoś takiego w swoim życiu, kto traktuje cię instrumentalnie?
Oczywiście mogę się mylić, ty też możesz się mylić, co do ich relacji. Prostym rozwiązaniem jest pogadanie szczerze o swoich przemyśleniach i przemyśleniach partnera a propo tej relacji. Oczywiście nic mu broń boże nie narzucaj, po prostu powiedz na spokojnie, jak widzisz pewne rzeczy i wysłuchaj jak on je widzi. Myślę, że taka rozmowa jest konieczna, skoro uciekasz się już nawet do myszkowania w jego telefonie. To zaufanie powinnaś jednak czerpać z rozmowy z partnerem, a nie z czytania jego prywatnych wiadomości...
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 04:26   #41
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Twój tz wydaje się być wporzadku, nie flirtuje z nią i nie pisze z żadnymi podtekstami.
Ale jej bym nie ufala zbytnio. Na twoim miejscu porozmawialabym z chłopakiem i zapytała wprost czemu utrzymuje z nią kontakt jeśli z jej strony to dążenie do czegoś więcej.
Zaproszenie na wesele zajętego faceta to grube przecięcie i wcale ci się nie dziwię bo sama bym tak zareagowała. Tak się nie robi i już, laska ma nieczyste intencje.
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 04:53   #42
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Uważam, że grubo przesadzacie, ale to tu normalne, jak zdążyłam się zorientować.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 07:19   #43
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Uważam, że grubo przesadzacie, ale to tu normalne, jak zdążyłam się zorientować.
Jeżeli uważasz, że utrzymywanie z kimś kontaktu, aby wysłuchiwać jego zwierzeń, a potem to z kimś innym komentować (negatywnie) jest normalne i w porządku i dobrze świadczy o facecie, to spoko, masz prawo mieć swoje zdanie. Tylko, że jak widać (jak zwykle) jesteś w mniejszości, bo ludzie jednak patrzą na partnerów również pod kątem ich zachowania się wobec osób trzecich. I spotkało się z podobnymi sytuacjami i widzi, że 1. to nie jest w porządku, 2. najczęściej za takimi dziwnymi relacjami idzie "coś jest na rzeczy".

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-04-20 o 15:49 Powód: Zabrakło "z kimś"
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 13:25   #44
3la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 160
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna ma jednak wyraźny problem i moim zdaniem, to żadna znajoma, tylko dziewczyna potrzebująca wieszaka emocjonalnego. Gada z nim o swoich nieudanych związkach, nie ma partnera na wesele, to do niego dzwoni, jednym słowem: ona nie chce przyjaciela, z całym bagażem tego słowa (czyli licząc się z tym, że on ma swoje życie i partnerkę życiową, którą wtedy też należy uwzględniać), tylko chce kolegę funkcjonalnego. Przydatnego. Nie mam chłopaka, więc pójdę z nim na piwo, zawsze to samiec, który mnie dowartościuje. Będzie moim plus one na wesele, bo samej pójść to wstyd, itd.
Jeżeli kompletnie nie liczy się z tobą, jako jego partnerką, to tak naprawdę nie liczy się również z nim i nie szanuje jego życia. Proste pytanie: po uj trzymać kogoś takiego w swoim życiu, kto traktuje cię instrumentalnie?
Nie rozumiem kompletnie tego posta. Ona chce się wyżalić i się żali, jemu jak widać to nie przeszkadza. Wyjście na piwo z kolegą to dowartościowanie się samcem? Wizaż uczy, wizaż bawi W jaki niby sposób ta dziewczyna ma się liczyć z autorką? Coś w stylu "ojej, ma dziewczynę, nie napiszę już nigdy, nie pojdę się podowartościowywać samcem przy piwie, ojej, najlepiej usunę jego numer i z fesjbuczka ze znajomych... ale najpierw spytam tą pannę o pozwolenie " Jej facet ma się z nią liczyć a nie ona. Zaliczyła kompletną wtopę z zaproszeniem go na imprezę, ale wtedy w mgnieniu oka powinien jej odpowiedzieć, że nie może bo ma dziewczynę i pewnie poczułaby się wtedy niezręcznie. Ona w ogóle na 100% wie, że ten facet jest w poważnym związku? Czy może wie o czymś w stylu "X spotyka się czasem z jakąś panną". O tym, że facet to ch*m i świnia już nawet nie chce mi się pisać.
3la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 15:37   #45
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeżeli uważasz, że utrzymywanie z kontaktu, aby wysłuchiwać jego zwierzeń, a potem to z kimś komentować (negatywnie) jest normalne i w porządku i dobrze świadczy o facecie, to spoko, masz prawo mieć swoje zdanie. Tylko, że jak widać (jak zwykle) jesteś w mniejszości, bo ludzie jednak patrzą na partnerów również pod kątem ich zachowania się wobec osób trzecich. I spotkało się z podobnymi sytuacjami i widzi, że 1. to nie jest w porządku, 2. najczęściej za takimi dziwnymi relacjami idzie "coś jest na rzeczy".
Cieszę się, że jestem w mniejszości. Nie lubię być w większości. Od razu mi się przypomina stare hasło : jedzcie g... miliony much nie mogą się mylić."
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 15:51   #46
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Cieszę się, że jestem w mniejszości. Nie lubię być w większości. Od razu mi się przypomina stare hasło : jedzcie g... miliony much nie mogą się mylić."
Jak rozumiem "2 + 2" to wg Ciebie musi być "13" - w końcu lepiej być oryginalną i z logiką na bakier. Zresztą, po co ja trollowi tłumaczę cokolwiek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 18:03   #47
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Natrętna koleżanka TŻ - czy powinnam czuć zagrożenie?

Racja. Lepiej już niczego mi nie tlumacz.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-20 19:03:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.