Marcowe mamy 2015 cz. II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-04, 19:01   #1861
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór

Ale dzisiaj mam kiespki dzień :/, cos się słabo czuję od rana, wstałam bardziej zmęczona niż wczoraj jak poszłam spać , maluch oczywiście cierpiał przez brzuszek i co chwile wstawanie, w dzień też mrudny i nie mógł zasnąć , Kuba za to co chwile mnie ciąga abym się z nim bawiła a ja nie mam serca mu odmawiać i suma sumarą cały dzień zapie*dalam ;/ , gdyby chociaż te noce były jako takie a tak to chodze jak zoombie

jutro ładna pogoda ma byc tak więc idziemy obowiązkowo na dwór z chłopakami, może zahaczymy lodziarnię i teraz porobili u nas takie basi b usy z grillowanymi smakołykami , może też się skuszę a co

dobra lece pod prysznic i trzeba iś spać
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 17:32   #1862
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej, ale cisza

U mnie dzisiaj nareszcie pogoda dopisała, właśnie wróciliśmy z wycieczki rowerowej, teraz jemy kolacje i zaraz mam nadzieję że dzieciaki padną Jutro ma też być ciepło więc korzystamy póki jest pogoda.

Odzywajcie się dziewczyny.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 18:37   #1863
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cześć.

U mas od 2. Dni pieknie ... i deszcz... ale ciepło. Kasie męczył w ostatnią noc suchy kaszel. ... biedne dziecko nawet się nie wyspi. A skąd to to nie wiem bo jak już to byłyśmy /jestesmy zdrowe...tzn ja mam ten antybiotyk ponieważ dostałam anginy i w środę dopiero do pracy wracam.

Lubie dni kiedy pada...zlinczujecie mnie ale tak wolę. Lepiej się czuję.

Brakuje mi mimo wszystko towarzystwa blisko gdzieś gdzie mieszkam...są niby spotkania ale boje się zlotów mamusiek...lubie kameralniej max 2 osoby razem ze mną😀

A takto sprzątanie gotowanie planowanie życia itp.

Mam nadzieję że u was zdrowko dopisuje i praca też.

Buzka


Ps. Co na wieczór polecacie obejrzeć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 19:17   #1864
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Hej, ale cisza

U mnie dzisiaj nareszcie pogoda dopisała, właśnie wróciliśmy z wycieczki rowerowej, teraz jemy kolacje i zaraz mam nadzieję że dzieciaki padną Jutro ma też być ciepło więc korzystamy póki jest pogoda.

Odzywajcie się dziewczyny.
jestem , obecna
ale teraz żeby przysiąść przy kompie to mam dopiero wieczorem czas , mały od trzech dni daje popalić , o znowu słyszę jak ryczy echhh :/

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

dziecko mi się totalnie popsuło jeszcze do niedawna jako tako zasypiał , a nawet kilka dobrych dni było takich, że od razu po odłożeniu a teraz z godzine się z njim męczę i ryk , za 5 min rych i tak w kółko , dzisiaj w dzień już się wkurzyłam i zostawiłam go w łóżeczku żeby zasnął i płakał godzinę oczywiście co chwile do niego przychodziłam i dawałam mu smoczka , oczywiście ledwo na oczy widział , bo był taki spiący i myślicie , że zasnął a dupa po godzinie nagle cisza i de a ten sobie patrzy w sufit w ciągu dnia też jest męczący , nie wiem co się z nim dzieje, czy znowu go uszy bolą czy co

dzisiaj pojechalismy z chłopakami na spacer na wyspę i zjedliśmy lody i tosty , Kuba się wyszalał na dworze , na placu zabaw ciągle na zjeżdżalnie wchodził i na brzuchu zjeżdżał cały czas , chyba ze 40 min i mu sie nie nudziło , potem poszliśmy karmic łabędzie i kaczki , kuba chciał wejść do wody do nich , trzeba było go trzymać oczywiście

kurcze jakas jestem ostatnio zmęczona cały czas , nie wiem czy to już zmęczenie materiału, czy może jakiś badania sobie zrobić hmmm
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 19:17   #1865
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
jestem , obecna
ale teraz żeby przysiąść przy kompie to mam dopiero wieczorem czas , mały od trzech dni daje popalić , o znowu słyszę jak ryczy echhh :/
Współczuję, czyżby skok?

KasiaKasiaWiki

Oj ja też nie lubię zbyt dużego grona znajomych, w sumie mam tylko trzy dobre koleżanki z którymi się spotykamy, w tym moja siostrę.
Ja też lubię jak pada ale to co ostatnio w tej pogodzie się wyprawia to już za dużo jak dla mnie.
Lecę czytać Martynce i Kubie i do spania.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 19:20   #1866
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Cześć.

U mas od 2. Dni pieknie ... i deszcz... ale ciepło. Kasie męczył w ostatnią noc suchy kaszel. ... biedne dziecko nawet się nie wyspi. A skąd to to nie wiem bo jak już to byłyśmy /jestesmy zdrowe...tzn ja mam ten antybiotyk ponieważ dostałam anginy i w środę dopiero do pracy wracam.

Lubie dni kiedy pada...zlinczujecie mnie ale tak wolę. Lepiej się czuję.

Brakuje mi mimo wszystko towarzystwa blisko gdzieś gdzie mieszkam...są niby spotkania ale boje się zlotów mamusiek...lubie kameralniej max 2 osoby razem ze mną😀

A takto sprzątanie gotowanie planowanie życia itp.

Mam nadzieję że u was zdrowko dopisuje i praca też.

Buzka


Ps. Co na wieczór polecacie obejrzeć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sama jestem ciekawa czy cos ciekawego w telewizji leci , może jak bedę juz pewna , że mały zasnął to odpale i zobaczę, może też sobie cos obejrzę jak bedzie cos fajnego to napiszę

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Współczuję, czyżby skok?

KasiaKasiaWiki

Oj ja też nie lubię zbyt dużego grona znajomych, w sumie mam tylko trzy dobre koleżanki z którymi się spotykamy, w tym moja siostrę.
Ja też lubię jak pada ale to co ostatnio w tej pogodzie się wyprawia to już za dużo jak dla mnie.
Lecę czytać Martynce i Kubie i do spania.
własnie nie wiem co jest, ale zmęczona już tym jestem , miałam nadzieję, że im później tym lepiej a tutaj chyba odwrotnie echh
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 19:30   #1867
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
jestem , obecna
ale teraz żeby przysiąść przy kompie to mam dopiero wieczorem czas , mały od trzech dni daje popalić , o znowu słyszę jak ryczy echhh :/

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

dziecko mi się totalnie popsuło jeszcze do niedawna jako tako zasypiał , a nawet kilka dobrych dni było takich, że od razu po odłożeniu a teraz z godzine się z njim męczę i ryk , za 5 min rych i tak w kółko , dzisiaj w dzień już się wkurzyłam i zostawiłam go w łóżeczku żeby zasnął i płakał godzinę oczywiście co chwile do niego przychodziłam i dawałam mu smoczka , oczywiście ledwo na oczy widział , bo był taki spiący i myślicie , że zasnął a dupa po godzinie nagle cisza i de a ten sobie patrzy w sufit w ciągu dnia też jest męczący , nie wiem co się z nim dzieje, czy znowu go uszy bolą czy co

dzisiaj pojechalismy z chłopakami na spacer na wyspę i zjedliśmy lody i tosty , Kuba się wyszalał na dworze , na placu zabaw ciągle na zjeżdżalnie wchodził i na brzuchu zjeżdżał cały czas , chyba ze 40 min i mu sie nie nudziło , potem poszliśmy karmic łabędzie i kaczki , kuba chciał wejść do wody do nich , trzeba było go trzymać oczywiście

kurcze jakas jestem ostatnio zmęczona cały czas , nie wiem czy to już zmęczenie materiału, czy może jakiś badania sobie zrobić hmmm
Może to rzeczywiście przemęczenie albo anemia. Dbaj o siebie mamuśka.

Bajka przeczytana i dzieci grzecznie leżą w łóżkach mam nadzieję że zaraz zasna.
Ja oglądam czystą krew i obmyslam plan działania na jutro.

Aroli
Gdzie się podziewasz???
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 07:25   #1868
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cześć

Pochmurno ale jeszcze nie pada 15 stopni to lecimy na spacer po chleb. Ooo jeju kropi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 08:53   #1869
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

U mnie od rana leje , zaraz się zbieramy z Kuba na zajecia , już zdążyłam dzisiaj byc na zakupach , dzisiaj na obiad spagetti , a dla Kuby pomidorówka i dorsza jeszcze kupiłam

może jak się wypogodzi po południu to pójdziemy na dwór , wezmę kalosze dla Kuby i możemy iść

miłej soboty
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 09:38   #1870
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U mnie od rana leje , zaraz się zbieramy z Kuba na zajecia , już zdążyłam dzisiaj byc na zakupach , dzisiaj na obiad spagetti , a dla Kuby pomidorówka i dorsza jeszcze kupiłam

może jak się wypogodzi po południu to pójdziemy na dwór , wezmę kalosze dla Kuby i możemy iść

miłej soboty
U mnie też leje ale popołudniu ma się wypogodzic oby.

A jak tam sobie Kuba radzi na zajęciach?

Również życzę miłej soboty

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Martusiaczek

Co tam u was?
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 12:05   #1871
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej. Jednak pogoda zmieniła się na cieplejsza i pogodniejszą. Deszcz zapowiadaja dopieor na poniedziałek wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Mamy zamiar kupić hustawke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 13:31   #1872
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Hej. Jednak pogoda zmieniła się na cieplejsza i pogodniejszą. Deszcz zapowiadaja dopieor na poniedziałek wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Mamy zamiar kupić hustawke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To masz fajnie u mnie pochmurno i od czasu do czasu pada
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 19:30   #1873
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór dzień się po mału kończy , Kacperek dzisiaj ju lepszy humorek po za tym widzę, że jakieś nowe rzeczy potrafi , nauczył sie odchylać glowę do tego więcej gaworzy i gada po swojemu , może przechodził ten skok rzeczywiście hmmm , szczeże to jakos w te skoki nie wierzę, ale ewidentnie widać zmiane w jego umiejętnościach hmmm , zobaczymy jak ędzie z jedo asypianiem , bo na razie odłozyłam go po raz puerwszy , zobaczymy ile razy będę musiała do niego chodzic znaim zaśnie
no nie ... właśnie poszłam zobaczyć a ten oczy jak pięć złotych i sobie patrzy i podziwia , nie płacze chociaż, ale kurde spł jak kamień jak go odkładałam echhh

dobra de go uspic , bo zaraz się rozryczy pewnie , zaraz wracam ...

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

no mam nadzieję, że już przysnął :/

bylismy na spacarze, bo sie rozpogodziło jednak i Kuba jeżdził autkiem , podobao mu się, potem bawił się z kolega
teraz już zaspia i mam nadzieję, ze szyb ko padnie , a i maluch , żeby już się ie przebudził , bo na razie cisza , może coś mi się uda obejzeć dzisiaj i posiedziec chwile wieczorem sam na sam z mężem
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 19:38   #1874
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dzień się po mału kończy , Kacperek dzisiaj ju lepszy humorek po za tym widzę, że jakieś nowe rzeczy potrafi , nauczył sie odchylać glowę do tego więcej gaworzy i gada po swojemu , może przechodził ten skok rzeczywiście hmmm , szczeże to jakos w te skoki nie wierzę, ale ewidentnie widać zmiane w jego umiejętnościach hmmm , zobaczymy jak ędzie z jedo asypianiem , bo na razie odłozyłam go po raz puerwszy , zobaczymy ile razy będę musiała do niego chodzic znaim zaśnie
no nie ... właśnie poszłam zobaczyć a ten oczy jak pięć złotych i sobie patrzy i podziwia , nie płacze chociaż, ale kurde spł jak kamień jak go odkładałam echhh

dobra de go uspic , bo zaraz się rozryczy pewnie , zaraz wracam ...

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

no mam nadzieję, że już przysnął :/

bylismy na spacarze, bo sie rozpogodziło jednak i Kuba jeżdził autkiem , podobao mu się, potem bawił się z kolega
teraz już zaspia i mam nadzieję, ze szyb ko padnie , a i maluch , żeby już się ie przebudził , bo na razie cisza , może coś mi się uda obejzeć dzisiaj i posiedziec chwile wieczorem sam na sam z mężem
Ja też przy Martynce nie wiedziałam nawet ze coś takiego jak skok rozwojowy istnieje, a z Kubą przerabialam wszystkie także tego

My też dzisiaj zaliczylismy krótki spacer jak wróciłam z biura.
U mnie dzieci powoli zasypiaja i też liczę na przyjemny wieczór z mężem

Spokojniej nocy dobranoc
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 18:53   #1875
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór

Dzisiaj juz zdecydownie lepiej z Kacprem , juz jest taki jak zawsze, nie wiek , może to te skoki hmmm

dzisij przesiedzieliśmy cały dzień w domu, bo co prawda nie padało, ale było zimno i wiało bardzo :/ , może jutro bedzie lepiej , zobaczymy

spac mi się już chce

zastanawiam się kiedy w końcu bedzie ta lepsza pogoda, zaraz połowa maja a tu dupa , ja normalnie dzisiaj w kurtce chodziłam , zdecydowanie nas pogoda nie rozpieszcza :/

miałam męza przez ty6dzień w domu i od jutra znowu sama 3/4 dania echhh

sprzątania mam trochę, ale mam lenia w tyłku i nie chce mi się , już mnie kłuje to w oczy, ale jakaś bez energii jestem ostatnio, tak więc odpuszcze sobie

do jutra dziewczyny
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 12:18   #1876
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry ,
A u mnie od wczoraj ciągle pada i końca nie widać depresja mnie dopada, ja chce słońce, jeszcze parę takich dni i oszaleje Dobrze, że Kuba jest grzeczny chociaż widzę że też go już męczy to siedzenie w domu, no bo ile można.

Kuba właśnie wstał, zaraz jedziemy po Martynke do szkoły, chociaż się trochę przewietrzy.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 17:19   #1877
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

MaMusKa, brawa dla Kuby za wysoki wynik w tym wyścigu sprzed tygodnia!😘 to jest coś😊

Monika, jak u was ze skokami? Bo piszesz ze Ci maluszek znów zaczął się dziwnie zachowywać, może po prostu ma skok.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

U nas w każdym razie skoki były namacalne niemal i przychodziły książkowe, niemal co do dnia. Wiem że jak dziecko się urodziło przed albo po czasie to i okresy skoków się odpowiednio przesuwają. W każdym razie to zdecydowanie żaden mit. Po prostu jedne dzieci bardziej to przeżywają, a u innych skoki są ledwo zauważalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Ja ostatnio zamilkłam trochę bo w pracy mam masę spraw do ogarnięcia, po pracy Szymek i tak biegnie dzień po dniu. Jak wchodzę na wizaz to też z telefonu tzta bo mój jest już tak wiekowy że instalując aplikację z wizażu totalnie bym go zamuliła 🙄
U nas ok. Szymek zdrowy, chodzi do żłobka bez przerwy od kilku tygodni. Pogoda też żaden szał, ale już wiatru dużo mniej, słońce wychodzi, jest pogodnej. I niestety alergia na pyłki dała o sobie znać 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 19:11   #1878
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ,
A u mnie od wczoraj ciągle pada i końca nie widać depresja mnie dopada, ja chce słońce, jeszcze parę takich dni i oszaleje Dobrze, że Kuba jest grzeczny chociaż widzę że też go już męczy to siedzenie w domu, no bo ile można.

Kuba właśnie wstał, zaraz jedziemy po Martynke do szkoły, chociaż się trochę przewietrzy.
nie no pogoda do dupy totalnie, kiedy bedzie w końcu ciepło i przyjemnie

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
MaMusKa, brawa dla Kuby za wysoki wynik w tym wyścigu sprzed tygodnia!😘 to jest coś😊

Monika, jak u was ze skokami? Bo piszesz ze Ci maluszek znów zaczął się dziwnie zachowywać, może po prostu ma skok.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

U nas w każdym razie skoki były namacalne niemal i przychodziły książkowe, niemal co do dnia. Wiem że jak dziecko się urodziło przed albo po czasie to i okresy skoków się odpowiednio przesuwają. W każdym razie to zdecydowanie żaden mit. Po prostu jedne dzieci bardziej to przeżywają, a u innych skoki są ledwo zauważalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Ja ostatnio zamilkłam trochę bo w pracy mam masę spraw do ogarnięcia, po pracy Szymek i tak biegnie dzień po dniu. Jak wchodzę na wizaz to też z telefonu tzta bo mój jest już tak wiekowy że instalując aplikację z wizażu totalnie bym go zamuliła 🙄
U nas ok. Szymek zdrowy, chodzi do żłobka bez przerwy od kilku tygodni. Pogoda też żaden szał, ale już wiatru dużo mniej, słońce wychodzi, jest pogodnej. I niestety alergia na pyłki dała o sobie znać 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no własnie chyba to te skoki, bo raz jest dobrze a raz jest masakra z nim :/, teraz ostatnio dawał popalić, a zauważyłam, że zrobił się jakby bardziej kontaktowy od trzech dni i nie wiem co to był za skok, ale widać różnicę

czyli jak Kacper się urodził dwa tygodnie wcześniej to przyładowo bedzie miał soki opóżnione o te dwa tygodnie, dobrze to rozumiem ?

nie dziwie ci się że nie masz czasu , zalatana jesteś biedna , praca , dom , dziecko , ja wiem jak chodziłam do pracy , a tu jeszcze Kuba i zero czasu na nic gotowałam obiady o 20 żeby miał na następny dzień

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Dobry wieczór
My też siedzimy w domu cały czas, bo pogoda do bani totalnie, dzisiaj tylko pojechałam na zakupy z Kubą , bo chciałam mu trochę urozmaicić czas , jutro ma być brzydko bardzo , a my z mężem do kina idziemy na 14:40 , moja siostra zostaje z dwójką , mam nadzieję, że będą grzeczni, bo trzy godziny nas nie będzie
dzisiaj w nocy kacper sobie stwierdził, że się obudzi o 2 i pogada sobie do 4 a co tam , co prawda spał od 20 o 2 i później od 4 do 8 , ale mam nadzieje , że dzisiaj jednak nie będzie miał ochoty na nocne pogaduszki

Aroli
co tam u ciebie ???
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 06:11   #1879
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry

My już nie śpimy od 6 , maluch spał ładnie , ale za to wcześnie wstał, Kuba jeszcze ś;pi w najlepsze , ale mu zazdro

zaraz pije kawke , bo czuje że organizm się dom aga

siostra przyjedzie z rana , bedzie siedzieć z chłopakami, ja jeszcze do fryzjeraz na 12 musze iść podciąć grzywkę , a o 14 wychodzę do kina , ciekawe czy będę mogła się skupić na filmie , oby tylko byli grzeczni

no nic lecę, bo zaraz drugi wstanie i sniadanie trzeba robić

papa do wieczorka
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-09, 07:34   #1880
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

My już nie śpimy od 6 , maluch spał ładnie , ale za to wcześnie wstał, Kuba jeszcze ś;pi w najlepsze , ale mu zazdro

zaraz pije kawke , bo czuje że organizm się dom aga

siostra przyjedzie z rana , bedzie siedzieć z chłopakami, ja jeszcze do fryzjeraz na 12 musze iść podciąć grzywkę , a o 14 wychodzę do kina , ciekawe czy będę mogła się skupić na filmie , oby tylko byli grzeczni

no nic lecę, bo zaraz drugi wstanie i sniadanie trzeba robić

papa do wieczorka
Udanej randki a na co idziecie? Trzymam kciuki, żeby chłopaki nie dali popalić siostrze, żeby nie był to ostatni raz jak z nimi zostanie

Dzień dobry
U mnie dzisiaj od rana świeci słońce ce ale jest bardzo zimno o 7 było tylko 4 stopnie, teraz coś się chmurzy no ile można niech się ta pogoda zlituje nad nami

Miłego dnia wam życzę pa do później
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 19:06   #1881
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór

Byliśmy w kinie,było miło , fajnie sobie wyjść na troszkę bez dzieciaków
chłopaki wykąpani , Kacper już spi , jeszcze pewnie standardowa pobudka będzie :/

byłam tez podciąć grzywkę i tak patrzyłam wte lustro u fryzjera i coś moje włosy mi się nie podobają , chyba kolor bym zmieniła, ale nie mam pomysłu na siebie , przypominam teraz wokaliste zespołu Guns N Roses dosłownie , mamy takie same włosy

kurcze niby dzisiaj nic nie robiłam, ale zmęczona się czuję , czekam z niecierpliwością na te lepsze noce , ale na razie się nie zapowiada , Aroli zazdroszcze, że twój maluch tak szybko zaczął dobrze spać , mój max 4 h ciągiem pośpi i to żadko mu się zdarza w dodatku

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Udanej randki a na co idziecie? Trzymam kciuki, żeby chłopaki nie dali popalić siostrze, żeby nie był to ostatni raz jak z nimi zostanie

Dzień dobry
U mnie dzisiaj od rana świeci słońce ce ale jest bardzo zimno o 7 było tylko 4 stopnie, teraz coś się chmurzy no ile można niech się ta pogoda zlituje nad nami

Miłego dnia wam życzę pa do później
bylismy na Strażnicy Galaktyki , raczej mało romantyczny film, ale mąż lubi takie filmy bardzo

jeszcze jutro ma byc tak zimno, w dzień ma być u mnie 14 stopni i ma padać, ale od czwartku ma być juz po 20 -23 stopnie
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 19:16   #1882
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Byliśmy w kinie,było miło , fajnie sobie wyjść na troszkę bez dzieciaków
chłopaki wykąpani , Kacper już spi , jeszcze pewnie standardowa pobudka będzie :/

byłam tez podciąć grzywkę i tak patrzyłam wte lustro u fryzjera i coś moje włosy mi się nie podobają , chyba kolor bym zmieniła, ale nie mam pomysłu na siebie , przypominam teraz wokaliste zespołu Guns N Roses dosłownie , mamy takie same włosy

kurcze niby dzisiaj nic nie robiłam, ale zmęczona się czuję , czekam z niecierpliwością na te lepsze noce , ale na razie się nie zapowiada , Aroli zazdroszcze, że twój maluch tak szybko zaczął dobrze spać , mój max 4 h ciągiem pośpi i to żadko mu się zdarza w dodatku

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------



bylismy na Strażnicy Galaktyki , raczej mało romantyczny film, ale mąż lubi takie filmy bardzo

jeszcze jutro ma byc tak zimno, w dzień ma być u mnie 14 stopni i ma padać, ale od czwartku ma być juz po 20 -23 stopnie
Fajnie że wyjście udane,my ostatnio byliśmy na szybcy i wściekli 8 także też mało romantyczne ale przynajmniej popatrzylam sobie na Stathama

Idę usypiac dzieciaki pa do jutra
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 17:57   #1883
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

dobry wieczór
dziewczyny co tu taka cisza ??? !!!

moje chłopaki dzisiaj grzeczni , zaraz idziemy ich kapać , mam nadzieję, że zraz zasną i wieczorny komfort psychiczny

od jutra ma być juz po 20 stopni do końca tygodnia, a w niedziele 24 nawet , ciekawe kiedy się to rozkręci i bedzie juz tak na prawde super

lece kąpać chłopaków
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 19:38   #1884
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
dobry wieczór
dziewczyny co tu taka cisza ??? !!!

moje chłopaki dzisiaj grzeczni , zaraz idziemy ich kapać , mam nadzieję, że zraz zasną i wieczorny komfort psychiczny

od jutra ma być juz po 20 stopni do końca tygodnia, a w niedziele 24 nawet , ciekawe kiedy się to rozkręci i bedzie juz tak na prawde super

lece kąpać chłopaków
No chyba zostalysmy tylko my dwie na placu boju

Też czekam na jutrzejsze ocieplenie i mam nadzieję na dłuższe spacery niż te ostatnio.
Dzieciaki wykompane i powoli zasypiaja. Ja czekam na chirurgów bo zaraz się zaczynają.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 06:48   #1885
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Monika, szczerze mówiąc nie wiem jak to się liczy. Chyba tak jak piszesz. Musiałabyś porównać z jakimś wykresem. Szymek sie wstrzelił w tp, więc nam się nic nie przesuwało. Ale fakt faktem jest coś takiego.

Jak tam randka i nowa fryzura?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Oooo! My planujemy się wybrać na Strażników Galaktyki

U nas dziś chorobowe. Szymka dopadł kaszel taki niefajny krtaniowy, na pewno nie dlatego że katar mu spływa do gardła. Idziemy później do lekarza.
A pogoda się wreszcie ładna zrobiła, choć temperatura nie zachwyca. Minus jest taki ze ostatnio jak się skończyły wietrzne dni rano młodemu co chwilę łzawiły i ropiały oczka. Już mi ręce opadły. Kocham śliczną pogodę ale mnie słabią te jego alergie...

Z dobrych wieści dostałam huaweya p8lite i postaram się go nie utopić w kiblu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 10:42   #1886
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dzień dobry,
Nareszcie świeci słońce wlasnie wróciliśmy że spacerku i Kuba zasypia powoli. Zaraz zrobię sobie kawkę i zabieram się za obiad.

Michiru
Zdrówka dla Szymka.
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 20:28   #1887
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Dobry wieczór

Ale dzisiaj była piękna pogoda, cały dzień w krótkim rękawku

Kuba za to dzisiaj miał dośc zły dzień co chwile płakał o byle co i w ogóle był bardzo marudny, wczoraj miał straszny katar , taki lejący i ciągle kichał, dzisiaj obudził się już bez kataru, nie wiem jak to się stało hmmm

Kacper natomiast to jest agencior numer jeden , wyobraźcie sobie , że zaczął mi siadać z pozycji pół leżącej takiej jak w bujaczku na przykład,oczywiście się nie utrzyma w tej pozycji, ale podciąga się do pełnego siadu , muszę go teraz pilnować, bo przecież onh jest jeszcze za mały na takie cuda

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Nareszcie świeci słońce wlasnie wróciliśmy że spacerku i Kuba zasypia powoli. Zaraz zrobię sobie kawkę i zabieram się za obiad.

Michiru
Zdrówka dla Szymka.
ja też sie cieszę juz ta pogodą , już się nie mogłam jej doczekać

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Monika, szczerze mówiąc nie wiem jak to się liczy. Chyba tak jak piszesz. Musiałabyś porównać z jakimś wykresem. Szymek sie wstrzelił w tp, więc nam się nic nie przesuwało. Ale fakt faktem jest coś takiego.

Jak tam randka i nowa fryzura?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Oooo! My planujemy się wybrać na Strażników Galaktyki

U nas dziś chorobowe. Szymka dopadł kaszel taki niefajny krtaniowy, na pewno nie dlatego że katar mu spływa do gardła. Idziemy później do lekarza.
A pogoda się wreszcie ładna zrobiła, choć temperatura nie zachwyca. Minus jest taki ze ostatnio jak się skończyły wietrzne dni rano młodemu co chwilę łzawiły i ropiały oczka. Już mi ręce opadły. Kocham śliczną pogodę ale mnie słabią te jego alergie...

Z dobrych wieści dostałam huaweya p8lite i postaram się go nie utopić w kiblu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zdrówka dla Szymka
mój mąz ma ten telefon i sobie go chwali bardzo

randka dobrze , było miło , nie fryzury ani koloru nie zmieniałam , dalej wyglądam jak Axl Rose , jedyne co to grzywkę przyciełam , bo już miałam bardzo długą
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 21:04   #1888
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Ale dzisiaj była piękna pogoda, cały dzień w krótkim rękawku

Kuba za to dzisiaj miał dośc zły dzień co chwile płakał o byle co i w ogóle był bardzo marudny, wczoraj miał straszny katar , taki lejący i ciągle kichał, dzisiaj obudził się już bez kataru, nie wiem jak to się stało hmmm

Kacper natomiast to jest agencior numer jeden , wyobraźcie sobie , że zaczął mi siadać z pozycji pół leżącej takiej jak w bujaczku na przykład,oczywiście się nie utrzyma w tej pozycji, ale podciąga się do pełnego siadu , muszę go teraz pilnować, bo przecież onh jest jeszcze za mały na takie cuda

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



ja też sie cieszę juz ta pogodą , już się nie mogłam jej doczekać

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



zdrówka dla Szymka
mój mąz ma ten telefon i sobie go chwali bardzo

randka dobrze , było miło , nie fryzury ani koloru nie zmieniałam , dalej wyglądam jak Axl Rose , jedyne co to grzywkę przyciełam , bo już miałam bardzo długą
No to rzeczywiście agent z Kacperka, silny chłop z niego

My też dziś byliśmy prawie cały dzień na dworze, od nadmiaru świeżego powietrza Kuba po kąpieli padł od razu. Jutro ma być jeszcze cieplej

Aroli
:conf used:
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 22:21   #1889
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej

Jestem, u nas wszystko ok, tylko ja mam jakiś spadek formy...postaram się nadrobić i więcej napisać jak w końcu uda mi się odpalić laptopa bo od tygodnia nie mogę znaleźć czasu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 06:47   #1890
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe mamy 2015 cz. II

Hej u nas buro i deszcz od samego rana. Po 6 nawet grzmiało.

Szymek ma troche zaczerwienione gardło, osluchowo czysto. Mamy leki na infekcję i do tego syrop jovesto i krople do oczu polcrom, to są leki przeciwalergiczne, bo zyrtec niewiele daje. Mam nadzieję, że przez weekend mu przejdzie i w poniedziałek będzie mógł iść do żłobka. Poki co nie jest oblożnie chory, nie ma gorączki, czuje się dobrze, wiec dzis standardowo nocuje u taty. A my z tżtem idziemy na Strażników Galaktyki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-25 20:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.