Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-07, 13:01   #811
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
stop. niech ktos mi pokaze gdzie ja napisalam ze wierze w jego dzialania? to, ze dziwi mnie faktnze sie z nim nie skontaktowal ani Marcus ani Maciek nie znaczy ze jestem za Rutkowskim i wierze w to ze pn cos wyjasni 😭😂😅
Co dla śledztwa wniósł UPUBLICZNIONY przez R. wywiad z rodzicami?
Zamiast zająć się sprawą on żeruje na tych ludziach, zarobi na nich nawet jeśli nie zapłacą mu ani grosza. Co dziwnego w tym,że ktoś nie chce kontaktować się z hieną? Ja to się dziwię rodzicom,że zgodzili się na taki wywiad do upublicznienia.
Nie wykluczam "działań ugodowych": Rainbow--Rutkowski---Rodzice.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
Nie licze, i zapytam ponownie gdzie napisalam, ze na to licze? pytam tu tak jak kazdy z was, a mam wrazenie ze do moich wypowiedzi i pytań dopowiadane sa teorie na temat moich "wymagan"

Ale dziwisz się brakowi kontaktu Rutkowskiego z Markusem. Może nie chcą brać udziału w jego show.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:01   #812
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
stop. niech ktos mi pokaze gdzie ja napisalam ze wierze w jego dzialania? to, ze dziwi mnie faktnze sie z nim nie skontaktowal ani Marcus ani Maciek nie znaczy ze jestem za Rutkowskim i wierze w to ze pn cos wyjasni 😭😂😅
dla mnie Rutkowski jest niczym jako detektyw tak dla waszej jasnosci
Ja również bym się nie skontaktowała z detRutem.

Od początku śledziłam sprawę Iwony Wieczorek i widziałam co zrobił ze świadkami.
Może oni również to widzieli...
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:03   #813
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Piszecie, że jak można pożyczyć 4 koła od rodziców i nie powiedzieć gdzie sie leci?! A kto powiedział, że pożyczyła cała kwotę? Moze pożyczyła 1000 zł bo resztę miała? Poza tym nie pytali gdzie leci. Może miała zamiar kupic lasta i nie wiedziała do jakiego kraju sie trafi cos fajnego?

Ktoś pisał, ze czemu nie przebukowali skoro tydzień wczesniej wiedzieli o nieważnym paszporcie? Tydzień wcześniej to ona może kupiła tą wycieczkę! W koncu pieniądze pożyczała 16-17 kwietnia (w swieta) wiec kupic mogła np 18 a 25 był juz wyjazd. Czytałam, że powiedziała chłopakowi o wyjeździe dzień wcześniej a to juz za późno na przebukowanie.

Mnie rownież nie dziwi fakt ze nie powiedziała rodzicom gdzie jedzie i kiedy bo znam wielu ludzi ktorzy tak postępują. Jak wróciliśmy z Egiptu wpadliśmy na chwile do rodzicow mojego TZ po jakas pierdołe. Jego matka patrzy na nas i mowi "a wy jacy opaleni", na co ja wypalilam, ze przeciez w Egipcie 40 st to jak mamy byc bladzi będąc świecie przekonana, ze wiedza o naszym wyjeździe. Nie wiedzieli, bo TZ nie uznał tego za konieczne.
Moja była przyjaciółka jeździła ze swoim kochankiem po Europie a jej rodzice nie wiedzieli o niczym. Także rożne sa relacje z rodzicami i rozni sa rodzice. Jedni ciekawscy musza wszystko wiedzieć inni dyskretni przyjmują tylko to co dziecko powie.
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:03   #814
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez BlackMonia Pokaż wiadomość
W dodatku 3-go maja już wrzucał na swój fanpage nowego posta (źródło: https://webcache.googleusercontent.c...&ct=clnk&gl=pl )
juz widze. Myslisz, ze gdzie powinien byc w tamtym momencie? polska? jeszcze egipt?


tylko pytam, zeby nikt sie znowu czegos nie doszukal w moich pytaniach...
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:06   #815
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez BlackMonia Pokaż wiadomość
Po 5) - to był termin majówkowy, więc turystów było zapewne więcej. Do tej pory brak jakiegokolwiek "sensacyjnego" newsa z osobą, która w tym terminie przebywała w tym hotelu. Na pewno Magda nie była jedyną Polką - dziwne, że nikt jeszcze nie dotarł do żadnego z turystów z tego turnusu?
pewnie i dotarli, ale Ci ludzie pewnie nie chca sie wypowiadac co w ogole nie jest dziwne. bo co? jesli np. hipoteza, ze dziewczyna sama cos wziela jest prawdziwa i tenze turysta by to potwierdzil jak myslisz co by sie dzialo w internetach? od razu lincz (na turyscie).
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:08   #816
BlackMonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
juz widze. Myslisz, ze gdzie powinien byc w tamtym momencie? polska? jeszcze egipt?


tylko pytam, zeby nikt sie znowu czegos nie doszukal w moich pytaniach...
Niestety zupełnie brak informacji, kiedy Maciej wrócił do Polski i co w ogóle robił (czy był?) w Egipcie (jeśli był - są nagrania?).

Najnowszy komunikat Polskiej Policji trochę mnie zmartwił:

''Niezwłocznie po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego, zostanie opracowany i skierowany za pośrednictwem Prokuratury Krajowej w Warszawie wniosek do władz Egiptu o dokonanie czynności w drodze międzynarodowej pomocy prawnej, w tym o przesłuchanie świadków".


Nie muszę chyba dużo pisać na temat egipskich organów ścigania... wystarczy kilka minut by mieć ogląd na to, w jaki sposób działa egipska policja. Niestety głównym ich zadaniem jest ochrona biznesu i turystyki... Na pomoc egipskiej policji nie można w tym wypadku liczyć w żadnym stopniu
BlackMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:08   #817
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
pewnie i dotarli, ale Ci ludzie pewnie nie chca sie wypowiadac co w ogole nie jest dziwne. bo co? jesli np. hipoteza, ze dziewczyna sama cos wziela jest prawdziwa i tenze turysta by to potwierdzil jak myslisz co by sie dzialo w internetach? od razu lincz (na turyscie).
przy tej ilosci hejtu w necie rzeczywiscie lepiej sie nie udzielac jesli cos sie wie i widzialo.
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 13:09   #818
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Może Marcus jako fryzjer unika kontaktu z Rutkowskim bo nie jest w stanie przejść obojętnie obok jego fryzury
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:11   #819
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Mi sie wydaje ze wywiad z rodzicami "oficjalny" to tylko ten jak jej mama wypowiadala sie do kamery siedzac. Reszta to nagrywanie z ukrycia (tekst ze jeszcze nie nagrywamy na poczatku). I jak tato Magdy zaczal cos mowic ten czlowiek robiacy wywiad powiedzial ze nie chce zeby sie powtarzal to moze chodzilo ze ojciec tez bedzie mial "oficjalny wywiad" wiec nie chce zeby sie powtarzal i mowil to niby nie do kamery tylko do nich.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Ale zamotalam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:11   #820
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Może Marcus jako fryzjer unika kontaktu z Rutkowskim bo nie jest w stanie przejść obojętnie obok jego fryzury
wygrałaś
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:15   #821
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
pewnie i dotarli, ale Ci ludzie pewnie nie chca sie wypowiadac co w ogole nie jest dziwne. bo co?..
Ludzie nawet tu zakładają, że prokuratura powinna prowadzić śledztwo on-line i wszystko wrzucać do internetu.
Śledztwo nie polega na tym, co robi Rutkowski.
Dla dobra śledztwa przesłuchuje się świadków, ale nie wrzuca ich zeznań do publicznej wiadomości.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Może Marcus jako fryzjer unika kontaktu z Rutkowskim bo nie jest w stanie przejść obojętnie obok jego fryzury
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 13:16   #822
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ludzie nawet tu zakładają, że prokuratura powinna prowadzić śledztwo on-line i wszystko wrzucać do internetu.
Śledztwo nie polega na tym, co robi Rutkowski.
Dla dobra śledztwa przesłuchuje się świadków, ale nie wrzuca ich zeznań do publicznej wiadomości.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------



albo Ty zakladasz ze ludzie tego oczekuja
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:17   #823
margaretka123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 14
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Może Marcus jako fryzjer unika kontaktu z Rutkowskim bo nie jest w stanie przejść obojętnie obok jego fryzury
margaretka123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:18   #824
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ludzie nawet tu zakładają, że prokuratura powinna prowadzić śledztwo on-line i wszystko wrzucać do internetu.
Śledztwo nie polega na tym, co robi Rutkowski.
Dla dobra śledztwa przesłuchuje się świadków, ale nie wrzuca ich zeznań do publicznej wiadomości.
wiadomo. sluzby powinny wszystkie akta udostepnic na facebooku. internauci rozwiaza.

case closed

__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:21   #825
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
.I jak tato Magdy zaczal cos mowic ten czlowiek robiacy wywiad powiedzial ze nie chce zeby sie powtarzal to moze chodzilo ze ojciec tez bedzie mial "oficjalny wywiad" wiec nie chce zeby sie powtarzal i mowil to niby nie do kamery tylko do nich.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet jakby, to byli w ich domu po takiej tragedii i upominanie,żeby nie powtarzał się człowiek w sytuacji kiedy chce wyrzucić nie takie emocje z siebie to jest nieludzkie...

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
albo Ty zakladasz ze ludzie tego oczekuja
To skąd to zdziwienie, że nie wiadomo czy poleciał, nie wiadomo to i owo. Może wiadomo, ale prokuraturze. Część z nich jak to czy kolega leciał nie wymaga żadnego trudu w ustaleniu. To, że internet nie wie nie jest takie dziwne.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-05-07 o 13:24
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:22   #826
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem czemu ją tak dziwi, że ludzi interesuje tą sprawa. Wg mnie to dobrze. Ok, ludzie może wymyślają różne teorie, niektóre mało prawdopodobne, ale czy jest coś złego? Może i pojawia się też hejt, ale jednak dużo ludzi dzieli się swoim doświadczeniem, zastanawia się dlaczego, współczuje. Dobrze, że ludzie nie przechodzą obojętnie obok takiej tragedii. Wg mnie poza zwykłą ciekawością, ludziom naprawdę szkoda jest tej dziewczyny. Mnóstwo ludzi wyjeżdża na wakacje i przeraża ich, że dzieją się takie rzeczy. Może wierzą, że jak sprawa się wyjaśni, uchroni to innych przed podobnymi sytuacjami.

Dokładnie, bo widać, że strasznie nieszczęśliwa jesteś.
Mały eot, ale zgadzam się w 100%. Mnie ta sprawa dotknęła z jednego powodu - w Egipcie bywałam swojego czasu nawet 2 razy w roku, Marsa uważam za jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania. Gdyby nie sytuacja polityczna, to wracałabym nadal. I zawsze miałam poczucie, że mogę tam jechać sama, bo w hotelach czułam się bezpiecznie - nigdy nie czułam potrzeby wyjazdów na imprezy do miasta (akurat w Marsa to i tak droga impreza, z tego co pamiętam, to chyba 20-40 dolarów za taksę, ale nawet w Sharm, gdzie centrum było dużo bliżej), wystarczało mi lenienie w hotelu, opalanie i nurkowanie za dnia, wieczorem kolacja, drin i książka, może jakiś fakultet i idealny tydzień odpoczynku za rozsądne pieniądze z gwarancją pogody. Co do Arabów - fakt, nawet obsługa hotelowa czasem za bardzo się 'przyczepia', ale serio - wystarczy okazywać dystans i wiedzą, że nie będę dobrym celem na flirty i habibowanie.
A sytuacja Magdy pokazała, że niczego nie można być pewnym. Oczywiście, przy założeniu, że nie opuszczała hotelu (trochę wątpie w wyrywanie się do dalekiego miasta już pierwszego dnia), nic nie brała sama itp.
Przerażające i okropnie smutne.

Edytowane przez saab_
Czas edycji: 2017-05-07 o 13:24
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:24   #827
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nawet jakby, to byli w ich domu po takiej tragedii i upominanie,żeby nie powtarzał się człowiek w sytuacji kiedy chce wyrzucić nie takie emocje z siebie to jest nieludzkie...

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



To skąd to zdziwienie, że nie wiadomo czy poleciał, nie wiadomo to i owo. Może wiadomo, ale prokuraturze.
A co, juz sie zdziwic nie mozna? czlowiem sie normalnie zapyta. do tego jest to forum. Skoro Ty nie masz zadnych pytan, to wnjakim celu jestes w tym temacie? ja nie wymagam info od prokuratury, dziwie sie ze rodzice nic nie wiedza zwlaszcza ze dali mu pieniadze na to by ja sprowadzil.

koncze z Tobą dyskusję bo Ty i tak wiesz co kazdy z nas oczekuje i od kogo ☺
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:34   #828
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
A co, juz sie zdziwic nie mozna? czlowiem sie normalnie zapyta. do tego jest to forum. Skoro Ty nie masz zadnych pytan, to wnjakim celu jestes w tym temacie? ja nie wymagam info od prokuratury, dziwie sie ze rodzice nic nie wiedza zwlaszcza ze dali mu pieniadze na to by ja sprowadzil.

koncze z Tobą dyskusję bo Ty i tak wiesz co kazdy z nas oczekuje i od kogo ☺
Oczywiście,że można się dziwić, ale w dyskusji chyba wyjaśniliśmy Ci,że Rutkowski nie jest dla wielu z nas osobą godną jakiegokolwiek zaufania, co może będzie odpowiedzią na Twoje pytanie dlaczego Markus unika z nim kontaktu.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:34   #829
BlackMonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Sherlocku, mam na myśli raczej media, a nie służby - to przecież "oczywista oczywistość". W wielu innych przypadkach mieliśmy sytuację, że media docierały do świadków nawet szybciej natomiast w tej sytuacji sprawa w mediach ogólnopolskich raczej nie jest zbyt - kolokwialnie mówiąc - popularna (przynajmniej tak mówią znajomi, ja tv nie oglądam), stąd może nawet nie próbowali do takich osób specjalnie docierać.
BlackMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-07, 13:36   #830
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Oczywiście,że można się dziwić, ale w dyskusji chyba wyjaśniliśmy Ci,że Rutkowski nie jest dla wielu z nas osobą godną jakiegokolwiek zaufania, co może będzie odpowiedzią na Twoje pytanie dlaczego Markus unika z nim kontaktu.
Czy ja mówię teraz o unikaniu kontaktu z Rutkowskim? Nie mówię nawet o wywiadzie z nim. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Tak jak i dla Was tak i dla mnie on nie jest osobą godną zaufania. Co ma to, że rodzice nie wiedzą nic o Marcinie, do tego że Marcus się nie kontaktuje z Rutkowskim? Boże, dziewczyno....czepiłaś się mnie, więc proszę uprzejmie zejdz ze mnie
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:41   #831
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
Czy ja mówię teraz o unikaniu kontaktu z Rutkowskim? Nie mówię nawet o wywiadzie z nim. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Tak jak i dla Was tak i dla mnie on nie jest osobą godną zaufania. Co ma to, że rodzice nie wiedzą nic o Marcinie, do tego że Marcus się nie kontaktuje z Rutkowskim? Boże, dziewczyno....czepiłaś się mnie, więc proszę uprzejmie zejdz ze mnie

No ja bym Boga nie mieszała, a poza tym jestem już dojrzałą kobietą.
Zdziwiłaś się, że Rutkowski nie może nawiązać kontaktu z Markusem, że Markus nie kontaktuje się z Rutkowskim.
Parę osób wyjaśniło Ci dlaczego.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:44   #832
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez saab_ Pokaż wiadomość
Mały eot, ale zgadzam się w 100%. Mnie ta sprawa dotknęła z jednego powodu - w Egipcie bywałam swojego czasu nawet 2 razy w roku, Marsa uważam za jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania. Gdyby nie sytuacja polityczna, to wracałabym nadal. I zawsze miałam poczucie, że mogę tam jechać sama, bo w hotelach czułam się bezpiecznie - nigdy nie czułam potrzeby wyjazdów na imprezy do miasta (akurat w Marsa to i tak droga impreza, z tego co pamiętam, to chyba 20-40 dolarów za taksę, ale nawet w Sharm, gdzie centrum było dużo bliżej), wystarczało mi lenienie w hotelu, opalanie i nurkowanie za dnia, wieczorem kolacja, drin i książka, może jakiś fakultet i idealny tydzień odpoczynku za rozsądne pieniądze z gwarancją pogody. Co do Arabów - fakt, nawet obsługa hotelowa czasem za bardzo się 'przyczepia', ale serio - wystarczy okazywać dystans i wiedzą, że nie będę dobrym celem na flirty i habibowanie.
A sytuacja Magdy pokazała, że niczego nie można być pewnym. Oczywiście, przy założeniu, że nie opuszczała hotelu (trochę wątpie w wyrywanie się do dalekiego miasta już pierwszego dnia), nic nie brała sama itp.
Przerażające i okropnie smutne.

Dlatego właśnie ja uważam, że bardzo dobrze, że o takich sprawach jest głośno. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i że będzie przestrogą dla innych. Czy to przed samotnym wyjazdem, czy to przed ufaniem niewłaściwym ludziom albo jeszcze przed czymś innym.

A mnie jednak dziwi, ze rodzice nie zapytali po co jej pieniądze. Gdyby nagle ktoś z moich bliskich chciał pożyczyć ode mnie większą kwotę to jako jedno z pierwszych przeszłoby mi przez myśl, że wpakował się w jakieś bagienko, ma kłopoty i potrzebuje gotówki. Wg mnie jednak ich relacje były takie sobie i to raczej ze względu na Magdę. Odcięła się trochę od rodziny, wyjechała, a jak miała problem zgłosiła się do rodziców. A rodzice jak to rodzice, dziecku zawsze pomogą.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:47   #833
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
No ja bym Boga nie mieszała, a poza tym jestem już dojrzałą kobietą.
Zdziwiłaś się, że Rutkowski nie może nawiązać kontaktu z Markusem, że Markus nie kontaktuje się z Rutkowskim.
Parę osób wyjaśniło Ci dlaczego.
Czytaj ze zrozumieniem naprawdę. To już dawno wyjaśnione i zrozumiane. A nie o tym rozmowa moja się z Tobą toczy ale najwyraźniej nie dociera to do Ciebie. Temat Marcusa zamknięty z mojej strony już dawno został. Pytałam natomiast o Maćka, o którym rodzina nic nie wie mimo iż poleciał albo nie poleciał w ich imieniu i za ich pieniądze co powtarzam Ci już po raz kolejny ale widzę nie dociera. Daruj sobie że swoim przekonaniem jakoby ja bym Rutkowskiemu ufała bo już wyjaśniłam że nie 😂

Nie interesuje mnie czy jesteś kobietą dojrzałą czy młodą. Nie ma to tu żadnego wpływu na to co napisałam, a czego Ty się czepiłaś.
I z mojej strony do Ciebie jest to już wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:52   #834
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Co do ceny wycieczki to wystarczy na stronie biura sprawdzić, że w tym hotelu koszt jest w granicach 2tys/osoba.

Nie dziwi mnie, że nie mówiła rodzicom kiedy i gdzie dokładnie leci. Ale zastanawia mnie czy ten Markus nie zorientował się już drugiego dnia, że coś jest nie tak? Ta nagrana rozmowa jest z ostatniego dnia, kiedy Magda żyła, tak? A on zamiast wyciągnąć z niej coś więcej to tylko myszko, kochanie, co się stało? Wiedział, że nagrywa dowód, że coś się wydarzyło, a zupełnie nie dąży do wyjaśnienia, tylko przez dobre 15 minut same ogólniki.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:53   #835
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie ja uważam, że bardzo dobrze, że o takich sprawach jest głośno. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i że będzie przestrogą dla innych. Czy to przed samotnym wyjazdem, czy to przed ufaniem niewłaściwym ludziom albo jeszcze przed czymś innym.

A mnie jednak dziwi, ze rodzice nie zapytali po co jej pieniądze. Gdyby nagle ktoś z moich bliskich chciał pożyczyć ode mnie większą kwotę to jako jedno z pierwszych przeszłoby mi przez myśl, że wpakował się w jakieś bagienko, ma kłopoty i potrzebuje gotówki. Wg mnie jednak ich relacje były takie sobie i to raczej ze względu na Magdę. Odcięła się trochę od rodziny, wyjechała, a jak miała problem zgłosiła się do rodziców. A rodzice jak to rodzice, dziecku zawsze pomogą.
Piszesz bardzo rozsądnie. To, że jedziemy z bliską osobą, najbliższą rodziną nie oznacza,że -jeśli mamy- to dobrze jest zostawić info tym, którzy pozostają.
Mnie dziwi to ciągłe poruszanie kwestii pieniędzy: pożyczyli (teraz niemożliwe do sprawdzenia), dali na wyjazd koledze...
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:53   #836
BlackMonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

A mi dużo od myślenia daje też już sam początek historii.. dziewczyna w połowie kwietnia podobno pożycza pieniądze na wyjazd, który miał być prezentem na urodziny. Markus urodziny ma dopiero 10 czerwca. Zastanawiam się skąd taki pośpiech z tą wycieczką. Oczywiście być może nic to nie znaczy - ale głośno się nad tym zastanawiam, nie krzyczcie
BlackMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:56   #837
MegMagdalena
Sprinterka
 
Avatar MegMagdalena
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 76
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez BlackMonia Pokaż wiadomość
A mi dużo od myślenia daje też już sam początek historii.. dziewczyna w połowie kwietnia podobno pożycza pieniądze na wyjazd, który miał być prezentem na urodziny. Markus urodziny ma dopiero 10 czerwca. Zastanawiam się skąd taki pośpiech z tą wycieczką. Oczywiście być może nic to nie znaczy - ale głośno się nad tym zastanawiam, nie krzyczcie
Może tylko w tym terminie mogła dostać urlop? Tak przykładowo...ale mimo wszystko to jest zastanawiające
__________________
klask i:
MegMagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 13:57   #838
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez BlackMonia Pokaż wiadomość
A mi dużo od myślenia daje też już sam początek historii.. dziewczyna w połowie kwietnia podobno pożycza pieniądze na wyjazd, który miał być prezentem na urodziny. Markus urodziny ma dopiero 10 czerwca. Zastanawiam się skąd taki pośpiech z tą wycieczką. Oczywiście być może nic to nie znaczy - ale głośno się nad tym zastanawiam, nie krzyczcie
Moze np. nie mogla urlopu na czerwiec zaplanowac...powodow mogą byc tysiace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 14:06   #839
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez MegMagdalena Pokaż wiadomość
Pytałam natomiast o Maćka, o którym rodzina nic nie wie mimo iż poleciał albo nie poleciał w ich imieniu i za ich pieniądze .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodzice z tego, co mówili to dali pieniądze Markusowi, a nie temu koledze, który poleciał. Informacje dostali,że Magda nie żyje. No wiesz gdyby trzymać się tylko tego, co mówią to pół Polski widziało nagranie, a oni nie. Wszystkiego jakby dowiadywali się i dowiadują z drugiej ręki: córka nam powiedziała, znajomi mówią.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez BlackMonia Pokaż wiadomość
A mi dużo od myślenia daje też już sam początek historii.. dziewczyna w połowie kwietnia podobno pożycza pieniądze na wyjazd, który miał być prezentem na urodziny. Markus urodziny ma dopiero 10 czerwca. Zastanawiam się skąd taki pośpiech z tą wycieczką. Oczywiście być może nic to nie znaczy - ale głośno się nad tym zastanawiam, nie krzyczcie
Wielu Polaków ma wewnętrzny przymus wyjazdowej majówki. Sprzyja temu aż 2 wolne dni co w połączeniu z sobotami i niedzielami daje niezły układ dni=mało urlopu do wzięcia w pracy.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-05-07 o 14:09
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 14:08   #840
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Ktoś w tym śmietniku na fejsie pisał, że na początku całej sprawy w grupie albo na FB Magdy (jest mnóstwo komentarzy pod jej statusem związku) wypowiadały się siostry albo kuzynka (??) i pisały, że ambasada potrzebowała dowodu, że Magdzie ktoś coś zrobił, stąd to nagranie rozmowy i sposób, w jaki Markus z nią rozmawiał.

BTW.trochę mnie śmieszą opinie dotyczące jego tonu głosu, że niby nieczuły, za spokojny itp. To już jej przegięcie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.