MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-08, 13:01   #721
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Limoonk Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma płaszczyk w kratę? Jak wrażenia?
Na zdjęciach na modelce płaszcz wygląda na strasznie luźny i obszerny i dlatego wzięłam mniejszy rozmiar, ale niestety okazał się na mnie ciasny, przykrótki, z ciasnymi i krótkimi rękawami na stronie rękawy wydawały się bardzo luźne. Mam porównanie z marynarką S i ta ma znacznie dłuższe rękawy, szersza w ramionach i jest po prostu wygodniejsza. Moim zdaniem zdjęcie na modelce na stronie nie oddaje zbytnio rzeczywistego wyglądu tego kraciastego płaszcza. Ale może któraś z Was ma inne odczucia
Płaszczy bardzo ładny ale rzeczywiście ten mniejszy rozmiar ma ciasne rękawy, wąskie w porównaniu do marynarek czy kamelowego płaszcza Nawet na t-shirt mierzony .Ciekawa jestem czy w rozmiarze M/L te rękawy są luźniejsze czy tylko takie same a reszta płaszcza większa. Czy ma ktoś porównanie tego większego rozmiaru do jakiegoś innego płaszcza z MLE? Dodam, że futerko też dla mnie miło za ciasne rękawy w rozmiarze S, całe dobre tylko te rękawy

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez annmar1 Pokaż wiadomość
Niestety jak dla mnie większość zdjęć nie oddaje tego, jak ubranie leży w rzeczywistości... Pomijając już fakt, że modelka jest wyjątkowo chuda. Irytuje mnie, że na zdjęciach promujących ubrania marki zawsze są dziewczyny w rozmiarze 34 - przecież nie jest to jedyny rozmiar występujący w naturze, litości... Sama noszę rozmiar M i często mam problem z dobraniem sobie rzeczy z MLE, bo poszczególne rozmiary różnią się często dosłownie 1 centymetrem.
Mi osobiście nie przeszkadza, że modelka na stronie jest sporo szczuplejsza i tak zawsze mierzę swoje ubrania w podobnym fasonie w podanych miejscach w tabeli rozmiarów MLE i prawie zawsze trafiam. Nawet nie oglądam zbytnio zdjęć tylko tak poglądowo: co to takiego, jaki kolor i czy to dla mnie. Jeśli czytam , że w cm długość sukienki niezbyt długa to odpuszczam, bo wiem, że nawet jak na modelce leży ładnie to w danej długości mi jest źle. Tylko w przypadku ciasności rękawów nie wiem co będzie. Na każdej mojej koleżance inaczej leży to samo ubranie z MLE. Najważniejsze, że trafię z rozmiarem a jak na mnie będzie leżało to już druga sprawa. Dobrze, że w większości przypadków jest OK bo ciężko się rozstawać z tymi ubraniami i nie lubię odsyłać
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 17:43   #722
ewelina_og_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 14
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny, czy która z Was ma grafitowy sweterek z dekoltem v i bluzeczke v-neck w paski i mogłaby podzielić sie opinia? Warto?🙏
ewelina_og_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 19:07   #723
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez ewelina_og_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy która z Was ma grafitowy sweterek z dekoltem v i bluzeczke v-neck w paski i mogłaby podzielić sie opinia? Warto?🙏
Ja mam poprzedni sweterek szary i jest super cały czas, nic się z nim nie dzieje, niektóre dziewczyny krytykują dekolt, że zbyt duży...ja lubię ten sweterek i do pracy go nie noszę więc taki dekolt mi nie przeszkadza, nie jest to jakiś głęboki i nieelegancki ale większy niż te typowe z sieciówek, mi się właśnie to w tym sweterku podoba. Jest to ten sam fason tylko ciemniejszy odcień szarości, koleżanka ma i porównywałyśmy.
Jeśli chodzi o v-neck to materiał fajny i krój też. Nie jest biała jak na zdjęciu, bardziej waniliowy odcień bieli według mnie. Jest napisane na stronie mle, że to nie biel ale sporo od zdjęcia jednak odbiega.I ten czarny to też raczej grafit.
Ale zostawiłam i nie żałuję bo założyłam już dwa razy i fajnie się w niej czuję. Po praniu ręcznym oczywiście też się nic nie stało
Inna niż te typowe białe w czarne paski, i ma fajny dekolt, także jakiś element zaskoczenia jest

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Czekam na szary sweter, który ma być za kilka tygodni. No i na sukienki, chyba że będą krótkie to niestety nie zamówię
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 11:50   #724
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Z rozmiarami faktycznie za każdym razem trzeba sprawdzać. Wyglądem modelki nie sugeruję się, bo mam zupełnie inną budowę. Rozmiar 38-40, do tego większy niż modelka biust. Siłą rzeczy króciutkie sukienki u mnie są jeszcze krótsze. Jak widzę, że długość 82-83, to odpuszczam. Sprawdziłam, że dla mnie optymalnie to ok. 10 cm więcej. Tak ma ta w paski, granatowa trapezowa. Góry to zwykle wychodzi u mnie M-ka. Chociaż golf czarny kupiłam L-kę, bo M-ki już nie było, a bardzo chciałam go mieć. I jest ok. Przymierzałam szary L-kę i tak nie leżał. Doły - spódnice kupowałam L-ki, ale cygaretki czarne wzięłam L i XL, bo nie byłam pewna. W L-kę nie mogłam się wcisnąć, wyglądały jak legginsy. Zostawiłam XL. Granatowe wzięłam już XL, bo L nie było. Mimo tego, że miały w pasie więcej, to generalnie leżą bardzo dobrze. Cygaretkami w ogóle jestem zachwycona.
Podobnie tą beżową bluzeczką z wiązaniami. Miałam wątpliwości, bo na modelce kiepsko wygląda. Kupiłam, bo zawsze mogę odesłać. Bluzka okazała się rewelacyjna i sama jestem zaskoczona jak świetnie leży.
Sweterki w serek kupiłam i odesłałam. Nie wyglądałam w nich dobrze, ale jakościowo, jak zawsze, były ok.
Mam też te aktualne paski - V-neck i Marsylię. Obie są super. Materiały są bardziej lejące niż paski z ubiegłego roku. V-neck - kolory jak napisała Fenomeno2000. Materiał tak mięciutki, że nie czuję, że coś mam. Marsylia ma już zdecydowane kolory biel i czerń. Świetnie skrojona.
Płaszcza w kratę i tego granatowego z przedsprzedaży nie kupowałam. Nie podobają mi się wiązane w takiej długości. Podobnie jak był ten morski zimą.
Generalnie wciąż jestem uzależniona od marki. Chodzę non stop w tych ciuchach. Czekam na szary kardigan, topy, biały garnitur i sukienki (chociaż tu obawiam się długości i tego rozkloszowania, jak w tym będę wyglądać). Mają być chyba też jakieś piżamy, a jeśli dobrze zrozumiałam z wpisu na instagramie, także torebki.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 08:07   #725
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Zazdroszczę! Bardzo mi się podobają te rzeczy, ale jak dla mnie są odrobinę za drogie... Wiem, że materiały wysokiej jakości, ale to i tak sporo jak dla mnie.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 16:49   #726
LAngeles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cześć Dziewczyny,

chciałabym poznać Waszą opinię na temat sukienki khaki i płaszczyka beżowego. Może ktoś już te rzeczy posiada i chciałby się podzielić swoją opinią?
Sukienka Khaki nie wygląda dobrze na modelce. Kolor taki jakby sprawny. Jestem ciekawa Waszej oceny.
LAngeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 09:12   #727
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dzisiaj mam dostać sukienkę, to dam znać. Płaszczyka nie zamawiałam, bo jak dla mnie "za dużo się dzieje" z przodu, a poza tym mam już wiosenny trencz, a na lato nie potrzebuję.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 20:30   #728
Zoebull
Przyczajenie
 
Avatar Zoebull
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja kupiłam grafitowy sweter w serek. Zakup super. Ten dekolt wcale nie jest taki znowu duzy, przy pochylaniu sie tez nie pokazuje sie za duzo – po prostu sweter dobrze leży. Myślę, że nie ma się co tego dekoltu bać.
Sweter odrobine gryzł na początku, to jedyny jego minus.
Ogólnie jestem troche rozczarowana tym, co jest obecnie w sklepie, jakoś nie trafiają te projekty w mój gust ani w potrzeby. Zobaczymy, co będzie dalej. Mam nadzieje, ze wróci bluzka z dekoltem z tyłu, bo w zeszłym roku się nie załapałam, a przydałaby się.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

A słuchaj, czy bluzka Marsylia nie ma za szerokich rękawów? Bo patrze na zdjęcie i wydają mi się dość szerokie. Co prawda nie ma już mojego rozmiaru, ale może wróci..
__________________
Zapraszam na blog: www.purevisions.pl

Blog osobisty - garderoba kapsułowa i slow life od zera.

http://purevisions.pl/garderoba-kapsulowa-zasady/

http://purevisions.pl/baza-ubraniowa-minimalisty/
Zoebull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-06, 20:33   #729
Zoebull
Przyczajenie
 
Avatar Zoebull
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez zarzuela Pokaż wiadomość
Z rozmiarami faktycznie za każdym razem trzeba sprawdzać. Wyglądem modelki nie sugeruję się, bo mam zupełnie inną budowę. Rozmiar 38-40, do tego większy niż modelka biust. Siłą rzeczy króciutkie sukienki u mnie są jeszcze krótsze. Jak widzę, że długość 82-83, to odpuszczam. Sprawdziłam, że dla mnie optymalnie to ok. 10 cm więcej. Tak ma ta w paski, granatowa trapezowa. Góry to zwykle wychodzi u mnie M-ka. Chociaż golf czarny kupiłam L-kę, bo M-ki już nie było, a bardzo chciałam go mieć. I jest ok. Przymierzałam szary L-kę i tak nie leżał. Doły - spódnice kupowałam L-ki, ale cygaretki czarne wzięłam L i XL, bo nie byłam pewna. W L-kę nie mogłam się wcisnąć, wyglądały jak legginsy. Zostawiłam XL. Granatowe wzięłam już XL, bo L nie było. Mimo tego, że miały w pasie więcej, to generalnie leżą bardzo dobrze. Cygaretkami w ogóle jestem zachwycona.
Podobnie tą beżową bluzeczką z wiązaniami. Miałam wątpliwości, bo na modelce kiepsko wygląda. Kupiłam, bo zawsze mogę odesłać. Bluzka okazała się rewelacyjna i sama jestem zaskoczona jak świetnie leży.
Sweterki w serek kupiłam i odesłałam. Nie wyglądałam w nich dobrze, ale jakościowo, jak zawsze, były ok.
Mam też te aktualne paski - V-neck i Marsylię. Obie są super. Materiały są bardziej lejące niż paski z ubiegłego roku. V-neck - kolory jak napisała Fenomeno2000. Materiał tak mięciutki, że nie czuję, że coś mam. Marsylia ma już zdecydowane kolory biel i czerń. Świetnie skrojona.
Płaszcza w kratę i tego granatowego z przedsprzedaży nie kupowałam. Nie podobają mi się wiązane w takiej długości. Podobnie jak był ten morski zimą.
Generalnie wciąż jestem uzależniona od marki. Chodzę non stop w tych ciuchach. Czekam na szary kardigan, topy, biały garnitur i sukienki (chociaż tu obawiam się długości i tego rozkloszowania, jak w tym będę wyglądać). Mają być chyba też jakieś piżamy, a jeśli dobrze zrozumiałam z wpisu na instagramie, także torebki.
Słuchaj, a czy bluzka Marsylia nie ma zbyt szerokich rękawów? Patrzę na zdjęcie i wydają mi się dość szerokie. Co prawda nie ma juz mojego rozmiaru, ale może wróci..
__________________
Zapraszam na blog: www.purevisions.pl

Blog osobisty - garderoba kapsułowa i slow life od zera.

http://purevisions.pl/garderoba-kapsulowa-zasady/

http://purevisions.pl/baza-ubraniowa-minimalisty/
Zoebull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 15:21   #730
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Przepraszam, ale nie miałam kiedy wcześniej zajrzeć i odpisać.
Bluzka Marsylia - wg mnie ma normalne rękawy, nie są za luźne. Mam rozmiar M
Sukienka khaki - kolor to jasne khaki, na pewno nie szary. Materiał przyjemny. Odesłałam ją jednak, gdyż dla mnie ten krój nie był odpowiedni.
Przedwczoraj dostałam kolejną przesyłkę z nowościami:
- biały sweterek - świetny, miły w dotyku, wygląda dobrze ze spodniami, szortami czy spódnicą, zostaje. Mam rozmiar M/L, zwykle kupuję M-kę, jednak nie opada na ramię. Mi to bardziej pasuje, bo do pracy z takim gołym ramieniem nie pójdę.
- koszula khaki - bardzo dobrze skrojona, zostaje. Dzisiaj zamówiłam białą, ale L-kę bo ta trochę mi się rozchodzi w biuście
- sukienka marsylia - też fajna, krój dla mnie jest lepszy niż ta khaki, bo jest chyba nieco węższa, nie ma też kieszeni. Na razie zostawiam, ale poczekam na kupioną tę nową dzisiaj. Porównam je i zostawię tę, w której będę lepiej wyglądać. Mam jeszcze w paski tę z ubiegłego roku, więc 3 nie potrzebuję
- czarna malta - materiał przyjemniejszy niż biała bez ramion z ub. roku (tamta była dość sztywna). Raczej jednak odeślę, bo jednak te modele bez ramion, jeśli mam szersze ramiona, nie wyglądają dobrze.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 20:13   #731
rajderka4
Raczkowanie
 
Avatar rajderka4
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 46
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny - odkupię granatowy sweter w serek rozm XS / lub S ktoś coś??
https://www.google.pl/search?q=grana...msezbgEid4IfM:

Z nowości
- V neck w paski - mieciutki,super się uklada.
-bezowy plaszczyk- jest świetny
- sukienka w paski - idealnie leży
- biały top - jest OK,ale taka długość,którą wsuniecie w spodnie/spódnice taka wyjmiecie mega pogniecioną )
Dziś udało mi się upolować marsylie
rajderka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-24, 17:41   #732
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny jaki rozm sukienki w paski zamawialyscie? Czy ona jest luźna?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 17:53   #733
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki rozm sukienki w paski zamawialyscie? Czy ona jest luźna?
luźna.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 18:25   #734
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
luźna.
Madzia Ty brałas XS czy s?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 18:44   #735
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Madzia Ty brałas XS czy s?
kieruj się tabelą rozmiarów a nie mną
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 05:48   #736
rajderka4
Raczkowanie
 
Avatar rajderka4
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 46
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki rozm sukienki w paski zamawialyscie? Czy ona jest luźna?
Sukienka jest luźna -ja wzięłam XS - i jest idealna.

miseczka 70 D ( bo z górami mam zawsze problem )
rajderka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 19:07   #737
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez rajderka4 Pokaż wiadomość
Sukienka jest luźna -ja wzięłam XS - i jest idealna.

miseczka 70 D ( bo z górami mam zawsze problem )
Dziękuję za odpowiedź
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 16:10   #738
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

O rety! Zobaczyłam dzisiaj nową sukienkę od MLE Rzym (długa czerwona). Pomyślałam, że super - wreszcie coś długiego, co wpadło mi w oko. Patrzę na cenę - ok. Patrzę na skład - 100% poliester... jak można kupić za ponad 400 zł poliestrową szmatkę i to na lato!

I znów nic nie kupię, bo jak już coś mi się podoba w kolekcji to skład dramatyczny. Gorszy niż w najtańszej sieciówce.
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 08:46   #739
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Zgadza się. Jak dla mnie 100% poliestru na lato to totalna porażka...No, ale sukienka jak widać sprzedała się na pniu i jest obiektem westchnień tych, którzy nie zdążyli jej kupić...Ja zamówiłam czarną Sardynię, bo uwielbiam czerń i noszę chętnie również latem. Wzięłam S i M, bo nie wiem jaki rozmiar będzie dobry. Dam znać po niedzieli czy sukienka warta zachodu...W tym roku ceny wg mnie "powalają", najtańsze rzeczy 200 zł- top czy jakieś szorty do spania...Ciekawa jestem jak się noszą koszule Safari.
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 16:34   #740
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez Larotka Pokaż wiadomość
Zgadza się. Jak dla mnie 100% poliestru na lato to totalna porażka...No, ale sukienka jak widać sprzedała się na pniu i jest obiektem westchnień tych, którzy nie zdążyli jej kupić...Ja zamówiłam czarną Sardynię, bo uwielbiam czerń i noszę chętnie również latem. Wzięłam S i M, bo nie wiem jaki rozmiar będzie dobry. Dam znać po niedzieli czy sukienka warta zachodu...W tym roku ceny wg mnie "powalają", najtańsze rzeczy 200 zł- top czy jakieś szorty do spania...Ciekawa jestem jak się noszą koszule Safari.
Mam białą Safari, jestem zadowolona, jest przewiewna i dobrze się nosi. Teraz poluje na ta w paski bo przegapiłam.
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 09:18   #741
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziękuję za odpowiedź. A czy ta koszula bardzo się gniecie? I jak wypada rozmiarowo? Mnie się ta w paski nie podoba za bardzo, ale biała Safari mogłaby się znaleźć w mojej szafie po jakiejś przecenie...Może ktoś z czasem będzie odsprzedawał...Ktoś ma sukienkę Paryż?
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 08:30   #742
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Zostawiłam sobie obie koszule safari. Mają świetny krój i dobrze leżą. Niestety mają tendencję do gniecenia. Koszulę w paski odsyłam. Jest ładna, materiał przyjemny, ale ma inny krój niż safari i mimo tych samych rozmiarów, okazała się za duża. Wzięłam też sukienkę Paryż. Bardzo mi się podoba. Latem z taką długością jakoś dam radę albo wykorzystam podłożenie i jak pisała chyba Fenomeno2000 zaniosę do krawcowej, żeby mi ją wydłużyła. Z ostatnich rzeczy mam też sweterki - biały i granatowy. Też mi się podobają. Odsyłam natomiast sukienki w paski. Z nowej dostawy zamówiłam szorty i czarną Sardynię. Szorty są drogie, ale jeśli będą dobrze leżeć, to je zostawię. Zwykle ciężko mi jest dostać takie, w których dobrze się czuję i wyglądam, więc noszę je potem do zdarcia.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 16:10   #743
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziś dostałam moje obydwa zamówienia, bo udało mi się zamówić jeszcze sukienkę Paryż i koszulę Safari. I tak. Sukienka Paryż w moim odczuciu TRAGICZNA. Zwykle noszę S/M, wzięłam M i wyglądam w niej po prostu strasznie. Za krótka, za mało luźna (ale nie opięta), no i ten kolor- jak wyblakły, sprany, absolutnie inny niż na zdjęciach (zapewne wyostrzonych, obrobionych w jakiś sposób). Odsyłam. Sukienki Sardynia jeszcze nie mierzyłam, bo nie miałam przy sobie agrafki by przełożyć troki do zapięcia (mierzyłam w pracy), ale już widzę, że rozmiar S będzie zdecydowanie za obszerny dla mnie...Materiał ten sam. Nie wiem jak będzie na mnie leżała, więc na razie ciężko mi więcej napisać. Koszula safari S mogłaby być większa, ale nie jestem do niej w 100% przekonana ze względu na bardzo nisko osadzone kieszenie- dużo poniżej biustu, tak jakby na brzuchu wypadają...Nie wiem czy to tak dobrze wygląda...
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 12:19   #744
zarzuela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 29
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Mi akurat kolor sukienki Paryż czy Sardynia odpowiada. Mam podobny kolor sukienki z Penny Black i właśnie pasuje mi, że nie jest to głęboka idealna czerń. Kolor to pewnie efekt użytego materiału. Z Paryża mam L-kę i jest ok. Mam świadomość, że nie będzie tak luźna, jak u Kasi w LOTD, bo dla niej XS pewnie jest za duża.
W Sardynii udało mi się przeciągnąć troczki wsuwką . Materiał ok, sama sukienka ok. Co najważniejsze - długość ok. Wzięłam M-kę. Jeszcze nie podjęłam decyzji, bo ona jest z kolei bardzo luźna i podobnie jak z tymi w paski wygląda się trochę szerzej (chociaż w tych paski chyba bardziej, bo były trochę odcięte w talii). Mam jeszcze kilka dni do namysłu. Bardzo mi się natomiast podobają szorty i mimo ceny zostawiam. Przymierzałam jakiś czas temu szorty z tencelu z HM. Kosztowały coś ok. 80-100 zł, już nie pamiętam dokładnie. Te z MLE wydają się mieć bardziej miękki tencel. Przede wszystkim jednak mają lepszy krój. Nogawki lekko się rozszerzają i spodenki wyglądają zgrabnie, czego absolutnie nie mogłam powiedzieć o tych z HM.
Z bluzką Safari nie zauważyłam takiego problemu z kieszeni.
zarzuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 16:17   #745
Larotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 30
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Zdecydowałam odesłać wszystkie rzeczy. Przymierzyłam jeszcze raz koszulę- te kieszenie na brzuchu wyglądają po prostu bardzo źle. Zabrakło mi ponadto zaszewek przy biuście oraz z tyłu - odcięcia na karczku. Brak tych zaszewek sprawił, że spojrzałam na koszulę jak na dwa zszyte ze sobą skrawki materiału. Za 300 zł nie chcę takiej koszuli. A Sardynia to kolejny dramat, wg mnie. W rozmiarze S wyglądam jakbym szykowała się do porodu z ciążą bliźniaczą Zamówiłam w sumie 3 rzeczy i jestem bardzo rozczarowana. W ogóle kolekcja mnie nie zachwyca. Ubrania jak dla nastolatek-albo za kuse, albo zbyt wycięte, albo ciągle odkryte ramiona. To modny trend od zeszłego sezonu, nie ma nic wspólnego z klasyką na lata.
Larotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 16:53   #746
pedotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Ja koszulę safari odesłalam. Rozmiar S zbyt opięty w biuście i na rękawach (noszę zwykle S w MLE, miseczka 75C). Ponadto materiał gniecie się niemiłosiernie. Koszuli luźno wypuszczonej nie da się nosić z tego powodu, natomiast po wsunięciu w spodnie i wyjęciu jest jak psu z gardła. Wolę nie myśleć, jak wygląda po praniu. Cena kosmiczna w stosunku do takiej jakości, choć skrojona bardzo ładnie, szkoda że nie inny materiał.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

A jak szorty z tencelu? Bardzo się gniotą od siadania? Ponoć tencelowe płaszcze z MLE to tragedia pod tym względem....Szkoda, bo z zeszłorocznej kolekcji mam z 70% rzeczy, wszystkie super.
pedotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 09:52   #747
tremenda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 3
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Dziewczyny, czy któraś z Was ma sukienkę Rzym lub Barcelona? Jak się układają? Jak rozmiarówka?
tremenda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 09:53   #748
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

Cytat:
Napisane przez tremenda12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma sukienkę Rzym lub Barcelona? Jak się układają? Jak rozmiarówka?
zwróciłam sukienkę Rzym w rozmiarze S, musiałam zamówić XS
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 22:04   #749
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

A ja dzisiaj po raz pierwszy zamówiłam cos z MLE. V neck w paski. Uwielbiam paski i ten krój wydał mi się bardzo ciekawy. Długo nie był dostępny ale nagle sie pojawił. Tylko boje się żeby nie był za mały. W sumie na codzień noszę góry na ogół w rozmiarze S i taki też rozmiar wzięłam. Czy któraś może powiedzieć jak wypada rozmiarówka w porównaniu do np. Zary czy Mango? Jeszcze mnie kusi sweterek grafitowy premium tylko własnie nie wiem jaki rozmiar wziąć by był taki troszkę luźniejszy jak na Asi ze zdjęcia.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 10:10   #750
Limoonk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10
Dot.: MLE collection nowa kolekcja Kasi Tusk

V-neck jest dość luźny, S powinna być dobra też mam S. Mam większy biust, więc siłą rzeczy bluzka jest krótsza niż na modelce, ale mi odpowiada. Sweterek z dekoltem V mam szary z zimowego sezonu (to chyba ten sam, tylko jaśniejszy odcień), też S i jest delikatnie luźny, nie opięty, bardzo go lubię.

Z nowych rzeczy zamówiłam białą bluzkę Korsykę i czerwony top Italy.
Korsyka super, miła w dotyku, lekki i delikatny materiał. Natomiast top to niestety rozczarowanie Po pierwsze kolor to taki jakby sprany czerwony, ceglasty, inny niż na stronie produktu. Materiał wydaje mi się lekko sztywny, bluzka jest długa i mimo że nie jest obcisła to jednak mam wrażenie że brzydko się marszczy i opina sylwetkę. Czy ktoś ma inne odczucia odnośnie topów? Miałam ochotę zamówić inne kolory, ale chyba jednak odpuszczę i poszukam w sieciówkach z innego materiału Jestem nieco zdziwiona że MLE tak zachwala tencel, no i ta cena 200 zł, zeszłoroczne bluzki na ramiączkach miały w składzie jedwab i modal, kosztowały 129 zł i są cudowne w noszeniu. Nie mniej jednak pozostaję fanką marki
Limoonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 15:15:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.